אתיקה מסוכנת (יוסי בניון נגד דידייה דרוגבה)

קצת לפני שנסגרה הדקה השבעים בין צ'לסי לליברפול, יוסי בניון ירד לתאקל נקי והוציא את הכדור מהרגל של דידייה דרוגבה, בערך שלושים וחמישה מטר מהשער של צ'לסי. דרוגבה הגיב בדיוק כמו שהיא תמיד מגיב אחרי תאקל, בלי קשר לאיכות התיקול: הוא ירד לדשא, התפתל, סימן עם היד לרגל ועשה הצגה שהיתה יכולה להכניס אותו ישירות לחצי השעה הראשונה של "להציל את טוראי ריאן".

בניון לא התרגש. לא הסתכל אחורה ולא חשב אפילו חצי פעם לבעוט את הכדור החוצה כדי לאפשר טיפול בשחקן פצוע. ליברפול השיגה קרן והצופים, בבוז ארוך, הבהירו בדיוק מה הם חושבים על המהלך של בניון.

שבאופן כללי הם צודקים מיליון אחוז בתגובה שלהם, אבל, וזה מזכרון, אני חושב שדרוגבה עשה את ההצגה הזו לפחות חמש פעמים לפני כן, רק כדי לרוץ בחזרה למגרש שניה לאחר מכן. וזו הבעיה עם טיפוסים דוחים כמו דרוגבה, שהם יכולים לקלקל את המניירות הכי יפות של ספורט נקי. ואת זה אני כותב אחרי שבמו רגליו הוא דפק את ליברפול.

לקראת צ’לסי - ליברפול
5 דרכים לבדוק אם אתה חרא של בנאדם, מלאך או שמקומך בעולם הזה

5 Comments

אסף 5 באוקטובר 2009

אלף פעם ראיתי שחקן מתפתל על הדשא אחרי תיקול, ואני מתקשה להיזכר בפעמים בהן הטיפול היה דחוף ברמה של שניות.
חוץ ממקרים נדירים ביותר – גם עליהם השופט צריך להיות זה שמחליט – לא צריך לעצור משחק באמצע מהלך.
ואז לשחקנים כמו דרוגבה גם לא יהיה אינטרס לעשות את כל הטקס הזה.

דובי 12 באוקטובר 2009

אין ספק כלל שדרוגבה הוא אחד מהשחקנים המוכשרים שמשחקים היום במגרשי הכדורגל בעולם ואם זאת גם אחד מאלו שעושים הכי הרבה הצגות בכל הנוגע לפציעות מדומות.
ואנחנו אשמים !
למה ?
הוא ורבים כמותו בשנים האחרונות משקרים לנו, לצופים, במצח נחושה ואנחנו שותקים, ממשיכים לראות כדורגל בטלויזיה או במגרש, משלמים במיטב כספנו ושותקים, נותנים להם לעבוד עלינו.

אבל למה ללכת רחוק .
כל שחקן כדורגל מצוי שמצוייד בזוג רגליים שיכולות להיות יסודות של בניין רב-קומות נופל מהרוח הכי קטנה שנושבת באיצטדיון ואנחנו…? שותקים !

דובי

zeevny 12 באוקטובר 2009

דובי אתה עדיין רואה או שדרוגבה זה רק מהשמועות?

דובי 13 באוקטובר 2009

רואה גם רואה, יש ברירה…?
בעיקרון אני אוהד של ליברפול…

Comments closed