גביע עולמי 3-שינויים בהרגלי הזכייה

אפשר כבר להניח שאנחנו רואים כאן שינוי ממשי ביחסי הכוחות ברמת הנבחרות. הצרפתים כברלא מפחידים אף אחד, איטליה וגרמניה זקנות או צעירות מדי, ברזיל אולי חזקה אבל זו כבר לא אותה ברזיל מאיימת, זו שגורמת לפיק רגליים רק מההצצה להרכב שלה (אחרי רוביניו וקאקה א מי בדיוק אתם מכירים בחלק הקדמי?). אני לא בטוח אם יש איזו סיבה שאני צריך להכניס את ארגנטינה לרשימה של הגדולות, ואפילו אם כן, המשחק נגד ניגריה הראה את הפגיעות שלה.

מה שאומר שהטורניר הזה יכול להיות פתח לנבחרת דרג שני לגנוב גביע עולמי. אני יכול לראות הולנד עושה את זה אם היא תיכנס לפורמה שלה דווקא אחרי סיבוב הבתים.

מה שאומר שאפילו אחרי הופעת החושך שלה מהלילה, לאנגליה יש סיכוי.

###

תן לאמריקאים כמה שנים, כדור אליפטי או עגול, ואם הם יחליטו להקצות לענף משאבים, והנבחרת הלאומית שלהם תדגדג את הצמרת העולמית, לפחות.

גביע עולמי 2-מאראדונה שם רגל
בראש של קאפלו

7 Comments

גיל 12 ביוני 2010

המשחקים הראשונים לא אומרים כלום. תמיד יש קבוצות שמתעוררות מאוחר ואני חושב שלא במקרה זוכות אותן נבחרות שוב ושוב. תזכה הנבחרת שתכנס לכושר הכי טוב משלב ה16. אנגליה שיחקה טוב מאוד והיו לה כמה החמצות מסמרי שיער. בהנחה שלא כל משחק השוער שלה יעשה שטוות ושאת המשחק הקשה שלה היא עברה בשלב המוקדם היא יכולה להגיע רחוק. הנבחרת היחידה החדשה שיכולה לזכות בגביע זו ספרד. לספרד ואנגליה יש יתרון שהן הכי דומות לקבוצות מועדונים בגלל שרוב השחקנים משחקים בבית והם משחקים כבר הרבה זמן יחד.

סימנטוב 13 ביוני 2010

הלוואי… אבל אני בטוח שהכשרונות הגדולים יתעוררו (מסי צריך רק רגע במשחק). על סמך המשחקים שהיו אם קבוצה כמו דר. קוראה תזכה זה יהיה מאוד מאוד משמח (למרות שנראה לי שבשלב הנוק אאוט הטקטיקה רק תגבר).

יוני 13 ביוני 2010

זאב, את לואיס פביאנו אתה מכיר? הוא בחור טוב… ברזיל לא נזקקו ל"כוכבים" כדי לעלות בקלילות ולזכות בקופה אמריקה ובקונפדרציות. אותם כוכבים לא הצליחו לכבוש אף גול מול אניימה, חוץ מנגיחה בזמן פאול ברור של וולטר סמואל (לא זה שכבש) על הבלם.

לגבי מדינות הדרג השני, מסכים מאוד. באותה נשימה זו הזדמנות לנבחרות מהסוג הזה להגיע לחצי הגמר. כמו ב-2002.

רמי מורנל 13 ביוני 2010

אולי לראשונה תהיה אפריקאית בחצי-גמר,אולי גאנה,אולי קמרון,לחוף-השנהב יהיה קשה בגלל ההגרלה.
אני נותן סיכוי מצוין לארה"ב להתקרב לטופ בעשור הקרוב,אין סיבה שלא.

zeevny 13 ביוני 2010

רמי, אני מקווה שהאפריקאיות יוכיחו שהם מסוגלות להתמודד עם הטקטיקה של שלבי ההכרעה.

טל 13 ביוני 2010

באופן (לא?) מפתיע, גרמניה הגיעה למונדיאל.

אופ טופיק לזאב, אני בברלין לרגל ביקור עסקים ואשמח אם תוכל להמליץ על ספורט בר בברלין לצפות בבכורה של הסלסאו ביום שלישי…דנקה

zeevny 13 ביוני 2010

טל, שלחתי לך תשובה פרטית. היה בקשר כשאתה בברלין

Comments closed