גביע עולמי 11- הימור שאני לא אוהב לקחת

החדשות הטובות הן שהאירופאיות עפות כמו זבובים. לא עוד איטליה עם הגולים הקלינגריים שלה–הרי ברור שאם היו עוברים היום היו גם מגיעים לחצי. ואנגליה או גרמניה תאבקנה אחת עם השניה כדי לזכות בפרס הנכסף: ביקור בגיליוטינה הארגנטינאית. וספרד מג'עג'עת, ואפילו הולנד ניצחה בחוסר הולנדיות בולט.

אבל אני רוצה להתרכז דווקא בנבחרת שהכי הרשימה מבחינת כמות הדרמה שהיא ייצרה מחוץ למגרש. אני הולך לעשות משהו שאני לא אוהב לעשות כי זהו הימור לא אחראי שלא מבוסס על שום עובדה מוכחת, אבל אני חושב שמסיבת העיתונאים של פטריס אברה הולכת להיות רעידת אדמה אמיתית. אני מחבר שם את כל האינצידנטים, רואה מי רב עם מי ומי הושתק על ידי מי, והמסקנה היחידה שאני יכול להגיע אליה היא שמסיבת העיתונאים של אברה לא הולכת להיות צבעונית.

גביע עולמי 10-לנדון קולינג
מונדיאל (14): חשיפה בלעדית נוספת של הבלוג

2 Comments

מרקפוצ'ינו 24 ביוני 2010

הייתי רוצה שיפן ינצחו את דנמרק אבל אין לי סיבה אמיתית לעשות את הבחירה הזאת…כנראה משהו בתת-מודע. מה עמדת הבלוג לגבי המשחק? האסיאתים ממשיכים עם הטורניר המוצלח שלהם?

אחרי צפיה במונדיאל הזה ורמת השיפוט בו (שבטח הזיכרון שלי מתעתע בי והרמה במונדיאלים הקודמים הייתה די דומה) אני מגיע למסקנה שהדבר היחיד שהשופטים ועוזריהם למדו מקולינה זה איך לגלח את הראש.

מרקפוצ'ינו 24 ביוני 2010

אני מקווה שהעיתונים בארץ לא יתפתו מחר לתת את הכותרת "הונדה הצית את הדמיון"

Comments closed