גביע עולמי 12-הקייס של רונאלדו

1. שום דבר ממה שקרה מאז המפגש ביניהם בגמר גביע האלופות לפני שנה, לא אישש את הקייס של רונאלדו על היותו כדורגלן טוב יותר ממסי (והטוב ביותר בעולם). לא האליפות של ברצלונה, לא כמויות השערים שהמטיר מסי, לא האופי המופנם של מסי מול הפורטוגזי המוחצן, לא הלויאליות של מסי מול שכירות החרב וכפיות הטובה של רונאלדו.

אבל השער והבישול הלילה של קייסוקה הונדה נגד דנמרק הם נקודות זכות של רונאלדו. אני לא חושב שאת מה שיש למסי אפשר ללמד. מה שהוא עושה זה בגדר כשרון מולד, אחד לסין. את חלק מהדברים שרונאלדו עושה אפשר לעשות על ידי תעוזה חצופה, על ידי נתינת דרור לדמיון. זה מה שקרה הלילה, פעמיים, להונדה.

2. אני גם חושב שהשער השלישי של יפאן הוא תמצית הכשלון האירופאי. גם ההולנדים וגם הדנים (וגם האיטלקים מוקדם יותר) הלכו היום כמה פעמים עם הראש לתוך הקיר. הבישול של הונדה היה מקסים כי אף אחד לא היה ממש מתלונן אם הוא היה בועט. רגע ספורטיבי מושלם שבו האגו האישי התקפל מול מצב טוב יותר לגול.

3. 19 שניות אחרי הדקה השמונים במשחק בין הולנד לקמרון. כדור חוץ להולנדים. בלבול בין מוציא כדור החוץ לבין החלוץ שאליו כוון הכדור. החלוץ הטעה לכיוון אחד, הכדור הלך לכיוון השני. מספר 19 של קמרון ניגש לכדור. אין אף שחקן הולנדי בסביבתו. רק ארבעה או חמישה קמרונים מסביבו. אף אחד לא צועק לו שהוא לבד. הוא מעיף את הכדור לחוץ, אבל משתמש ביד שלו כדי לעצור את הכדור. השופט מניף לו כרטיס צהוב. שניידר בועט את כדור העונשין והכדור כמעט נכנס. תולדות היבשת האפריקאית במונדיאל 2010.

מונדיאל (14): חשיפה בלעדית נוספת של הבלוג
מונדיאל (15): שתי הערות על סיום הסיבוב המוקדם

6 Comments

יובל 24 ביוני 2010

מחר משחק ברמת שמינית גמר, ברזיל פורטוגל. ובינתיים כל נבחרת שעלתה לשמינית, ראויה.
חוץ מאנגליה, שהזלזול שלה ביריבותיה מעורבב בלחץ הבלתי נתפש שכל שחקן בנבחרת הזו נמצא בו גורם לה להיראות כמו איטליה. ואת איטליה, אני יכול רק להשוות לנבחרת שליחים אמריקאית שבטוחה שהולכת לזכות ב-100X4 רק כדי להפיל את המקל, שוב.

אלון 24 ביוני 2010

בנדטנר הוא דוגמה טובה לכישלון האירופאי עד עכשיו. שחקן די טוב שהגיע לאליפות עם עודף שחצנות. הוא משוכנע שהוא כוכב על.
הפרשן לא הבין למה שחקן שאף פעם לא בועט בעיטות חופשיות בארסנל מתעקש לעשות את זה בנבחרת.

גיל 25 ביוני 2010

למה שום דבר לא אישש את הקייס של רונאלנדו? 33 גולים ב35 ולהחזיק כמעט לבד את ריאל בתמונת האליפות עד המחזור האחרון, כשאין לו את הקבוצה שיש למסי אני חושב מעמיד אותו באותה רמה לפחות.

zeevny 26 ביוני 2010

גיל, לרונאלדו יש מספרים נהדרים, אבל אף אחד מהם לא מאשש את הקייס שלו שהוא על אוה פלטפורמה כמו מסי

מרקפוצ'ינו 25 ביוני 2010

אוף טופיק – זאב, יש לי הרגשה שהיית בדראפט או שניים בזמנך בניו יורק…תמיד שרקו ככה בוז לשטרן?

והדגנרט, בצורה שישר גורמת לי לשלוף את רונלד רייגן מהזיכרון, עוד מודה לקהל על ההתלהבות

zeevny 26 ביוני 2010

מרקפוצ'ינו, יש לי הרגשה שבכל מה שלא קשור לעוד מכירה של גרב עם הלוגו של הליגה, שטרן מנותק לחלוטין.

Comments closed