גביע עולמי 15-הפסד של הניינטיז (ועוד לקראת הערב)

אני כותב את המילים הללו תחת השאון של צופרים גרמניים, נפצים שמנסים לפגוע בדגל הארגנטינאי הקדוש שמשתלשל מהמרפסת שלי ונעול מאחורי דלת שמפרידה ביני לבין ארבעה גרמנים שהזמנתי כדי שיהיה לי איזה מישהו לשמוח לאידו. ושלא תבינו לא נכון: הגרמנים לא ממש חוגגים. זאת אומרת שכן, אבל בעיקר אלו שרואים כדורגל כדי לרכוש חברים. הרציניים לא ציפו לתוצאה אחרת. אולי הם פיספסו בגול.

וגם אני לא מוצא את עצמי סובל במיוחד. ההצלחה הגרמנית, במיוחד לאור הכשלון האנגלי היא מראה מדוייקת למי שמרשה לגחמות האגו של ביליונרים להרוג את הליגה שלו. אני רציני: דייויד ג'יימס, לאמפארד, ג'רארד, הסקי. זה ההרכב משנות התשעים, לא?

###

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only urlגביע עולמי 14-ההתרגשות בפתח
מהשמיים תנוחמו

10 Comments

מרקפוצ'ינו 27 ביוני 2010

אני בסערת רגשות כרגע ואולי בגלל זה אני אומר את זה אבל עם כל הטעויות שיפוט האלה המונדיאל הזה לא שווה אגורה

סימנטוב 27 ביוני 2010

יום נוראי לשופטים. מראים רגעיי מחלוקת "חי" באיצטדיון?
שלב הנוק-אאוט נהדר. השחקנים נותנים את הכל על המגרש.
הגרמנים היו נהדרים. מדברים הרבה על מאמנים והחשיבות שלהם בכדורגל אני לא מכיר את לאב (או מתיימר לשפוט אותו) אבל נראה לי שהמנטליות והחינוך ליסודות מסדר לנבחרת גרמניהקוראהיפןסקנדינביהארה"ב יתרון מובהק לפחות עד הבאר.

zeevny 28 ביוני 2010

סימנטוב, מה שבאמת מדהים בנבחרת הגרמנית הוא שעם כל האינטגרציה, לא איבדו שם במאומה משלוש התכונות הגרמניות הבולטות ביותר, בכדורגל ובכלל: משמעת, אמביציה וקפדנות.

zeevny 28 ביוני 2010

סימנטוב, הדבר הכי מדהים בנבחרת הזו הוא שעם כל האינטגרציה שלה, היא לא איבדה ולו מילימטר משלוש התכונות שמאפיינות גרמנים, כדורגל ובכלל: משמעת, קפדנות, ואמביציה. היכולת שלהם להתמיד ולהתקיף את גאנה מימין והסבלנות לחכות למתפרצות אתמול היו בית ספר.

גיל 27 ביוני 2010

טעויות השופטים הרגו את הכדורגל היום. אי אפשר להנות ככה ממשחק כשנדמה שהתוצאה שרירותית במידה. בכל מקרה, גרמניה יפרקו לדעתי את ארגנטינה שההגנה שלהם גרועה.

zeevny 28 ביוני 2010

גיל, התוצאה הגרמנית משכיחה נגד איזו חלשלושה מנטלית היא התמודדה. ההגנה הגרמנית היא זוועה, עמוד התווך שלה הוא בלם של הרטה ברלין שזו קבוצה שספגה כמעט שמונים גולים השנה.

אריה 28 ביוני 2010

זאב, אם אני לא טועה אתה הימרת על 3-1 לאנגליה לפני המשחק…

zeevny 28 ביוני 2010

אריה, ואני ממשיך לעמוד מאחורי כל אחד מההימורים הדבילים שלי

אלון 28 ביוני 2010

צריך לברך על כל טעויות השיפוט שקרו היום, כי הם יחד עם כל הטעויות נגד ארה"ב במונדיאל יגרמו לזה שבמונדיאל הבא השופטים יוכלו להשתמש במצלמות.
ובכל זאת בשבוע האחרון יש אחלה כדורגל.

גיל 28 ביוני 2010

לדעתי אתה אופטימי מדי..

Comments closed