פאק יו, טוני דאנג'י

[youtube Q2Nmvfc0Q8U] בעולם של טוני דאנג'י מותר להרוג ולהיהרג עבור מטרה מקודשת, אסור להיות חד-מיני, ועל הפלות אין בכלל מה לדבר, אפילו במקרים של אונס. אבל להגיד "פאק" בטלוויזיה? אלוהים ישמור

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

לטוני דאנג'י נגמרה הסבלנות. טוני דאנג'י לא רואה את "הארד נאקס", התוכנית התיעודית של רשת אייץ'.בי.או שמכסה השנה את הכנות טרום העונה של הניו יורק ג'טס, אבל השמועות הספיקו לדאנג'י לקבוע שההתנהגות של רקס ריאן, מאמן הג'טס, קצת לא מקובלת עליו. מטר הפאקינג של ריאן (עשר בחמישים וחמש דקות שידור), גרם לדאנג'י להביע את דעתו שריאן לא מהווה דוגמא טובה, שהוא לא היה ממנה אותו למאמן ושאולי הקומישינר של הפוטבול, רוג'ר גודל, בכלל צריך להתערב.

טוני דאנג'י היה מאמן טוב. מאמן הגנה מצויין ומאמן ראשי שתמיד יזכרו לו את מה שהוא לא לקח. הוא כנראה גם אדם טוב ששרד טרגדיה נוראית (ההתאבדות של בנו). הוא פרש מפוטבול כמעט בשיא כדי להתפנות לעבודות קהילתיות, במסגרתן הוא גם לקח על עצמו את שיקום הקריירה של מייקל ויק.

היה אפשר לעורר כאן ויכוח בקשר לגבולות של דאנג'י וההתנהגות של ריאן ואיך צריך מאמן להתנהג כמנהיג לשחקניו וכדמות למופת לאוהדיו. רק שדאנג'י הוא קדוש בן קדושים. הדעה שלו היא לא רק הדעה הנכונה יותר. היא הדעה היחידה. היה אפשר להתווכח, אילולא טוני דאנג'י היה שייך לאחד הזרמים המסוכנים ביותר (וגם הגדול ביותר) באמריקה, האוונגליסטים.

מאות אלפי הרוגים במלחמה אוונגליסטית מטופשת, אנטישמיות יוקדת, איסור גורף על הפלות, אי הכרה מוחלטת בהומוסקסואליות. בעולם של טוני דאנג'י (ששייך לזרם היותר שמרני של האוונגליסטים), כל הדברים הללו מקובלים. אפילו לטפח מחדש את ויק, סדיסט מטורף אבל פוטנציאל לחזרה בתשובה, זה בסדר (בינתיים, ויק יורק לדאנג'י בפרצוף). אבל להגיד פאק בטלוויזיה? אלוהים ישמור.

אנשים כמו טוני דנג'י מפחידים אותי, בגלל שהם לא מפחידים אותי. הם מדברים בשקט והם נראים שפויים לחלוטין. אל תגידו פאק בטלוויזיה, אל תשתו. הנה, אני חייב לעצור את הפוסט הזה כדי לסקול בעגבניות את המאדרפאקר שחצה עכשיו את הכביש באדום.

65 Comments

גיל 31 באוגוסט 2010

זה נכון, רוב הדתיים הקיצוניים ביותר מדברים איתך בצורה כל כך נחמדה ומלוקקת שקשה לך ממש להתווכח איתם ולהגיד להם מה אתה חושב עליהם. עם זאת, דאנג'י וריאן פשוט משקפים את אמריקה. יש את הצד של ריאן ויש את הצד של דאנג'י. לדעתי דאנג'י צריך לאמן באיזו מכללה דתית, שם הוא יוכל להחדיר את הערכים שלו.

אברהמי 31 באוגוסט 2010

גיל ההבדל הגדול, העצום, בין ריאן לדאנג'י הוא שריאן יכול לחיות בשלום עם האוונגליזם של דאנג'י

בלינדר 31 באוגוסט 2010

התיישבתי פעם עם בחורה לבירה. עד אותו רגע זה נראה כמו דייט שני מצויין אחרי שאת 'הדייט הראשון', שקרה באופן ספונטני, הייתי צריך לנטוש לטובת פגישה שלא יכולתי לבטל. זאת הייתה בחורה פשוט מהממת מבחינה חיצונית וחכמה בטירוף ('שלפתי' אותה מהמחלקה לפילסופיה). אחרי שדיברנו קצת על דוסטייבסקי ושאר גדולי הספרות הרוסית שמתי לב פתאום שהיא עונדת טבעת חשודה והתעניינתי.

"אני מאורסת…לישו", הייתה התשובה. נראה לה הגיוני מאד שיהודי-אתאיסט בשם מרק ירצה להתנצר. שילמתי על הבירות והלכתי.

גיל 31 באוגוסט 2010

מרק, פעם יצאתי עם מורמונית ולקחתי אותה לקומדי קלאב והיא לא צחקה מאף בדיחה.

אלון 31 באוגוסט 2010

גיל, שיחקת אותה. שהייתי בן 15 נורא רציתי להסתובב עם מורמוניות אבל שהתעוררתי גיליתי שאני בחולון.

גיל 31 באוגוסט 2010

בחולון יש שומרונים, גם זה משהו.

בלינדר 31 באוגוסט 2010

כן, אבל למורמונים יש יתרון ברור על שומרונים. אפשר לצאת גם עם 10 מורמוניות וזה בסדר. אולי בכל זאת יש בדת הזאת משהו.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 3 ביולי 2012

יצאתה גדול וחכם נשלח לשבוי כת אונגליסטים tomer kol tampa fl אחרי אישה קטנה עקרה זולה erin e tampa fl adams

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 21 באוקטובר 2013

נשלח לerin e adams tampa fl ולכלב מאיירס גורו כת עדי ה משיחים מסיונר כת

לוינטל 31 באוגוסט 2010

איזה כיף שיש לנו את הרב עובדיה. שיורק את האמת לפנים שלנו.

לוינטל 31 באוגוסט 2010

האמת שלו, אם זה לא מובן

בני תבורי 31 באוגוסט 2010

איך אתה בכלל מצליח להבין מה הוא אומר?

גל לוס אנג'לס 31 באוגוסט 2010

קודם כל ברכות על האתר הכייפי, המרתק מבחינה תוכנית והמושקע. תאווה לעיניים ןלמוח יום יום!
אברהמי, אני מאוד אוהב את סגנון הכתיבה שלך, עוקב אחריך שנים ומוקסם מהידע שלך באן.בי.איי, מושא אהבתי ותאוותי – במיוחד ובאופו אקסלוסיבי הלייקרס – ומדעותיך בנושאים אחרים.
בנושא של דנג'י והאוונגליסטים פשוט ליכלכת. נהייתי קופ שמתעלק על אלי ישי. להגיד פאק 10 פעמים בדקה לא מראה על רמת אינטלגנציה או כבוד עצמי, לא באמריקה ולא בשום מקום אחר. טוני דנג'י הוא אישיות. לא לרוחך אולי אבל אדם משכמו ומעלה. והאוונגליסטים, איתם אני מתעסק במטרה להביאם לביקור בישראל, הם האנשים הכי חמודים, טבעיים, אמיתיים וחמלתיים שהכרתי בימי חלדי. כמעט כמו הישראלים, רק קצת צפונה.
מר זאב, חזור לספר לנו על נפלאות הליגה של קובי, פאו פיש והחברים. עזוב אותך מטיעונים סוציולגים בפרוטה שאינם מחזיקים מים. בלנדר, אפשר להגיד בעברית של היום את הביטוי הזה מבלי להיחשב לאמריקקי?

בלינדר 31 באוגוסט 2010

איבדתי אותך, איזה ביטוי?

אני אמריקאי כמו שסטלין אמריקאי. בעצם, כמעט כמו סטלין – בכל זאת, אמא שלו הייתה הכובסת של המשפחה שלי.

דורפן 31 באוגוסט 2010

גל – כל דת מוכרת את עצמה באמצעות חמלה ואנושיות. והדת הנוצרית יותר מכולן – כי היא הדת המצליחה מכולן. אבל אין דת שגרמה יותר נזק לעולם – גם כיום. גם לאפריקה הם שולחים אנשים ישירים, מלאי כוונות טובות, רק משבחים את ישו ורוצים לעזור – וגורמים נזק לא יתואר למאבק באיידס בקמפיין שלהם נגד קנדומים.

העובדה שלא נשארו לישראל ידידים אחרים היא נושא לדיון אחר.

טל 31 באוגוסט 2010

דורפן, על העבר אפשר להתווכח. בנוגע להווה, אתה לא מאמין בעצמך במה שאתה כותב. ולראיה, אתה חי במדינות נוצריות (וזה לגטימי לחלוטין, שלא יהיה לך ספק), משמע אתה לא מרגיש איום מיידי מהתרבות הזו, גם אם אתה לא מסכים עם זרמים מסוימיים בה. לעומת זאת, אני בספק גדול אם היית מסכים לחיות במדינות מוסלמיות.

זו הצביעות הגדולה של מבקרי המערב בכלל וארצות הברית בפרט. היה לנו דיון על זה פעם. חומסקי ודומיו, לא יסכימו לחיות לדקה אחת במדינות שמשקפות הלכה למעשה את תפיסת העולם שלהם.

ועם כל הכבוד, לטעון שהנזק שגורמים המיסיונרים לאפריקה גדול מזה של הפונדמנטליסטים המוסלמים שטבחו בעשור האחרון מעל מיליון איש ברחבי היבשת (מאלג'יריה ועד סודן) זה עיוות מסוים של המציאות.

moby 31 באוגוסט 2010

לא ראיתי את הטענה הזו (פיסקה אחרונה) אצל אף אחד מהמגיבים.
פונמנטליסם ולא משנה של איזה דת הוא רע. אכזרי ופוגע בסביבה. גורם נדידות עמים שבורחים ממנו או למוות.

טל 31 באוגוסט 2010

דורפן כתב שגם היום, הנזק שגורמת הנצרות באפריקה גדול מזה של כל דת אחרת. זה פשוט לא נכוו ברמה העובדתית, גם אם אתה לא מסכים עם דרכם של אותם מיסיונרים.

והנקודה הכי מוזרה בעיני היא למה אותן טענות שעולות נגד דאנג'י לא עלו ועולות גם נגד מוחמד עלי. הרי זה לא שהאמונה של עלי היא יותר ליברלית מזו של דאנג'י.

דורפן 31 באוגוסט 2010

טל – אני לא חושב שהמספרים רחוקים במיוחד זה מזה. שוחחתי עם אנשים שמנסים להלחם במכת האיידס באפריקה. המטיפים הנוצרים עוברים בכפרים ואומרים שאלוהים מעניש את מי שמשתמש בקונדום וגורמים נזק בל ישוער.

וכן – במדינות שאתה קורה נוצריות הנזק של הנצרות מוגבל כיום. לולה בברזיל, מרקל בגרמניה, סרקוזי בצרפת – כולם אמרו בצורה די ברורה לנאצי שיושב בוותיקן לסתום את הפה בכמה הזדמנויות.

וחוץ מזה אני מאמין למה שאני כותב. ואני מבקש שתיתן לי אישור אובייקטיביות.

אברהמי 31 באוגוסט 2010

גל, אני מציע לך לבדוק בציציות למה הם כל כך מאוהבים בנו. הייתי פעם בהפגנה שלהם בוושינגטון. היו שם עשרות אלפי אנשים, וכל מי שהצגתי את עצמי לפניו ואמרתי שאני ישראלי, פער זוג עיניים ענקיות ושאל בתמהון: "אז מה אתה עושה כאן? למה אתה לא בישראל?"

אלון 31 באוגוסט 2010

אם רקס ריאן היה מאמן הקולטס במקום דנג'י אז לא היה מתקיים הויכוח מי הקוורטרבק הכי טוב בכל הזמנים.
אונגליסטים מפחידים בדיוק כמו החבדניקים הנחמדים והמחייכים שמסתובבים בארה"ב. אני מעדיף את הרב עובדיה, אלי יישי וחבריהם על פני כל שוטפי המוח שאנשים נותנים להם גישה לילדים שלהם.

סוס אדום 31 באוגוסט 2010

מר גל היקר, אני הומו, מה אתה מציע לי לעשות? מה טוני דאנג'י מציע לי? מה חבריך האוונגליסטים החמודים מציעים לי? אתה כותב לאברהמי "להתעלק על אלי ישי"? כנראה שהחברים הפנדמנטליסטים שלך השפיעו עליך יותר מדי. בבמקום לשלוח אותם לכאן כדי לתגבר את הימין הקיצוני פה, אולי תבוא קצת בעצמך ותשהה קצת איתנו, ואז אולי תבין את פשר המשפט "כמה רוע אפשר לבלוע"?

טל 31 באוגוסט 2010

מה שבטוח, חייהם של הומוסקסואלים בארצות הברית הרבה יותר טובים ובעיקר בטוחים, מחייהם של הומוסקסואלים במרחב שלנו, תחת אותה תרבות שביקורת עליה מפורשת כלא לגטימית וכהתנשאות של המערב.

דורפן 31 באוגוסט 2010

אני לא בטוח שזה נכון. הכאות של הומוסקסואלים ברחוב הן נדירות בישראל. בארצות הברית זה די שכיח

אברהמי 31 באוגוסט 2010

דורפן, כשטל כות על המרחב שלנו, הוא לא מתכוון לישראל

גיל 1 בספטמבר 2010

ארה"ב זה מקום ענק. יש הבדל עצום אם אתה הומוסקסואל שחי בסן פרנסיסקו או באלאבמה. בארה"ב על פי הFBI הומוסקסואלים סובלים מהכי הרבה אלימות בפשיעה נגדם בהשוואה לפשעי שנאה אחרים.

http://www.boxturtlebulletin.com/tag/hate-crime-statistics

מנחם לס 31 באוגוסט 2010

אסור לכם לצחוק על האוונגליסטים והמורמונים. הם הידידים היחידים מארה"ב שנשארו לישראל. אגב, לפני חמש שנים, כשהתחיל המשבר הכלכלי, חשבתי שאולי כדאי לחזור ללמד. ישנה לידי בפלורידה אוניברסיטה אוונג'ליסטית, פאלם ביץ' אתלנטיק יוניברסיטי'. הם היו צריכים פרופסור במקצוע בו אין הרבה מועמדים – RESEARCH METHOD. זה בגלל שלמעשה זה קורס העוסק ב-ADVANCED STATISTICS. הייתי פרפקט בשבילם: לא חיפשתי משרה מלאה, לא ביקשתי TENURE (קביעות). רק ללמד וללכת הביתה. הכל היה חתום, חוזה והכל. הדבר היחיד שחסרתי היתה פגישה עם הרקטור ששמו היה ד"ר ג'ייקוב אהרונסון. פגישה נחמדה, ופתאום הוא מוציא לי דף. כתוב שם שאני מצהיר "שאני מקבל את ג'יזוס קרייסט כ-SAVIOR שלי". אמרתי לו, "אני יהודי. אני מישראל. איך אני יכול לחתום על דבר שאין לו כל שייכות לי?" מסתבר שהוא היה JEW FOR CHRIST, ועל סרובי לחתום, איבדתי את הג'וב שמאד רציתי.

בלינדר 31 באוגוסט 2010

דוק, פעם פנו אלי האוונגליסטים והזמינו אותי לאירוע שלהם למען ישראל בפורטלנד בשביל שאחר כך אעזור לגייס חבר'ה יהודים לארועים שלהם באוניברסיטה (הייתי יו"ר איגוד הסטודנטים היהודים). לא היה לי מושג במה מדובר אז הלכתי לאירוע – ז-ו-ו-ע-ה. לא צריך את העזרה שלהם ובטח לא את המורמנונים. נסדר בלעדיהם ובלי הכסף המלוכלך שלהם (אמר לי לא מזמן יהודי ימני מאד שתרם 40 מליון דולר למכון וויצמן – כל הכסף של התרומות האלה, כולל זה של הקהילות היהודיות בארה"ב הוא בסך הכל טיפה בדלי לעומת מה שממשלת ארה"ב מעבירה לישראל). זה ברית עם השטן, לא פחות ולא יותר וערכים לא נמדדים בכסף. ואם אתה רוצה לדעת את הדיעות הפוליטיות שלי בארץ אני מוכן לענות לך זה במייל.

כל התרומות האלה מחו"ל מקרקעות את ישראל וגורמות לנו להקשיב לאינטרסים של אחרים במקום לשלנו. כמו שאומרים ברוסית – "מי שמשלם את החשבון במסעדה בוחר גם את המוסיקה שתנוגן".

גיל 31 באוגוסט 2010

מנחם, מדובר באפלייה. עד כמה שידוע לי אסור לשאול בראיונות עבודה באקדמיה לגבי שייכות דתית.

דורון 31 באוגוסט 2010

מנחם,

אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה.

גם התמהונים שמסתובבים על הגבעות ביהודה ושומרון ובטוחים שהם אלה שגואלים את הארץ בכך שהם עןקרים עצי זית של ערבים או סתם גובים תג מחיר על זה שהרסו להם צריפון שנבנה על קרקע לא להם, גם הם ידידים של מדינת ישראל. (וברור לי שהם לא רוב המתנחלים אלא מיעוט שאף אחד לא טורח לגנות)

טל 31 באוגוסט 2010

זה בסדר, גם למחנה הנכון יש כמה בעלי ברית קרובים שלא הייתי מביא הבייתה להורים.

אלון 31 באוגוסט 2010

מנחם,
גם אם תנסה לעבוד ב chick fil a ישאלו אותך את אותם שאלות.
האוונגליסטים אוהבים את ישראל כי זה חלק מסיפור הגאולה שלהם, אני חושב שבסוף הסיפור הם אמורים לחסל את כל היהודים אבל אני לא סגור על זה.

אברהמי 31 באוגוסט 2010

מנחם, אוי לנו מידידים כאלו.

אברהמי 31 באוגוסט 2010

מנחם, אוי לנו מידידים כאלו

בני תבורי 31 באוגוסט 2010

חברת "Zion Oil" שבעליה אוונגליסטים מטקסס, קודחת עכשיו נפט במרחק 500 מטרים מהבית שלי וזה אחרי שבמשך שלוש שנים הם קדחו במרחק 500 מטרים מהצד השני של הבית שלי ולא מצאו כלום, אבל לעומת זאת אני נהנה מהמון רעש אז אני בסדר גמור עם הכותרת.

כח הגברה 31 באוגוסט 2010

הם קדחו גם אצלנו באיזור (חוף הכרמל), לא מצאו כלום ועזבו אחרי כמה חודשים.
הבנתי שהם קודחים לפי התנ"ך? כלומר, מפרשים פסוקים מהתנ"ך כנבואות לגבי מקומות בהם מצוי נפט – האם זה נכון?

בני תבורי 31 באוגוסט 2010

כוח הגברה,
מדובר בחברה רצינית ואני לא יודע עד כמה ההשגחה העליונה מורידה להם הוראות, אבל ללא ספק יש כאן זיקה רצינית לארץ ישראל וחיבור למקורות התנ"כיים. אגב, קידוח מענית באתר הקודם מצפון לגלעם נמשך כמה שנים טובות ובאתר החדש הם רק התחילו.

ערן קאלימי 31 באוגוסט 2010

כוח הגברה, הבנת נכון פחות או יותר. קולגה שלי בלה בחברתם כמה ימים כתחקיר לסרט דוקומנטרי (שלא ייצא לפועל לדעתי, אגב) ויותר מאד ם אחד שם טען את זה. ואני לא לגמרי בטוח שהם לא האמינו בזה בעצמם.

סימנטוב 31 באוגוסט 2010

עם השנים המשכנתא, הרצון לחיות את הרגע, הריגושים וכו' וכו' מתחילים לוותר וחבל כי יש כאן אג'נדה חשוך. התהפכו היוצרות לדאנג'י וחבריו אין לחי שנייה.

גמל (סתם גמל) 31 באוגוסט 2010

בניו אורלינס פגשתי ממש במקרה אוונגליסטית מבוגרת ועשירה שסיפרה לי כמה היא אוהבת יהודים וישראלים. היא הציעה לי להראות לי מקומות מעניינים בעיר שתיירים בד"כ לא מכירים. אני בטיפשותי וסקרנותי הסכמתי.
אחרי שעה-שעתיים של סיור (מאוד מעניין ומלמד) היא הציעה לשלם לי כסף בתמורה לזה שאבלה את השבוע שלי שם בדירה שלה. היא סיפרה לי על שני ישראלים שחיו אצלה כמה חודשים ועם הכסף שהיא נתנה להם פתחו עסקים משלהם בארה"ב. אז הבנתי כמה היא אוהבת ישראלים אחרי צבא ולמה…

מיותר לציין שסירבתי להצעה ה"מפתה"

צור שפי 31 באוגוסט 2010

יה אללה, איזה דברים מסעירים קורים לכם. אני מרמת גן ולא קרה לי אף פעם שום דבר כזה הורמונלי עם מורמונלית, אוונגליסטית, פנטאקוסטלית וכו'. אני מקנא בכם.

דורפן 31 באוגוסט 2010

מנחם – אין אנשים שיותר מקוממים אותי מהjews for jesus. אני שוקל לייסד את תנועת
jews for santa

בלינדר 31 באוגוסט 2010

איפה נרשמים?

כל פעם שראיתי את החארות בפורטלנד הייתי עובר את הכביש מפחד שאאבד שליטה.

אריאל 31 באוגוסט 2010

אני פעם טסתי טיסה פנימית בארה"ב והתיישבה לידי בחורה צעירה ונראית די נחמדה. היא ראתה שאני קורא ספר ושאלה אותי באיזה שפה הספר, וכשאמרתי לה שהוא בעברית היא התחילה להתלהב ולספר לי שהיא היתה בארץ וביקרה בכל מיני מקומות. כששאלתי אותה למה היא אמרה – "כי אלוהים אמר לי". מפה לשם היא התחילה לספר לי על התכנסויות ענק שהיא היתה בהן בטקסס שבהן אלוהים מדבר אליהם וכו' וכו'. בשלב הזה הבנתי שממנה כבר לא ייצא לי כלום
למזלי הטיסה היתה מסן פרנסיסקו לפורטלנד ולכן לקחה רק שעה..

moby 31 באוגוסט 2010

חבל, דוקא נשמע שיכול היה לצאת לך איתה הרבה, רק קצת מאמץ.
אתה העם הנבחר, גילום האלוהים על פני הכדור. קצת גילויים של מה אלוהים אמר לך לעשות איתה ושזו שליחות של שניכם והיידה רוחמה.
הבעיה תהיה להסביר למה אלוהים אמר לך לעזוב.

בלינדר 31 באוגוסט 2010

עם בחורה כזאת, שבטח הייתה מתנגדת לאמצעי מניעה, הדבר היחיד שיכל לצאת מזה היה קושר אותו אליה ליותר מידי זמן.

בוזו 31 באוגוסט 2010

אפרופו פוטבול ונצרות אתם שוכחים דבר חשוב – מי שמחזיק בבעלותו את ערוץ המידל איסט אלה הנוצרים שאתם מדברים עליהם.

ואני – מי שמביא לי 2 משחקי פוטבול בראשון (בעיקר אם יש משחק של האיגלס) גם אם באיכות דפוקה ועם פרומואים ל"בוננזה" ו"הצלצול הגואל" בהפסקות – אני מיד בעדו. אני מוכן לקבל את ישו לא רק כמושיעי,אלא גם כאשתי. העיקר שלא יפסיקו לשדר…

גיבס 31 באוגוסט 2010

מסכים עם כל מילה (חוץ מהמילה איגלס, שאמורה להיות רדסקינס)

ניר 31 באוגוסט 2010

מסכים עם כל מילה (חוץ מהמילה איגלס, שאמורה להיות פטריוטס)

גמל (סתם גמל) 31 באוגוסט 2010

ובכלל מה זה הנאום הפרווה הזה?
זה נאום מוטיבציה? איפה האינצ'ים של אל פאצ'ינו ואיפה רקס ריאן

טל 31 באוגוסט 2010

לא ברור למה להפוך לאווגנליסט פוסל אותך אוטומטית מלהביע דעה, בעוד התאסלמות והצטרפות ל"אומת האיסלאם" הופכת אותך לספורטאי הגדול בהיסטוריה ולהוגה דעות בעל משמעות.

מענין אותי גם למה אנשים נוקטים בגישה כל כך אוריינטליסטית ביחס לאווגנליסטים. זו דרכם, זו אמנותם וזו תרבותם. מי אתם שתשפטו אותם?

בלינדר 31 באוגוסט 2010

טל – אני מסכים איתך בהרבה דברים שאמרת פה ובדיונים קודמים. אני כן מסכים עם דורפן שבראיה היסטורית הנוצרים עשו נזק גדול יותר לעולם למרות שנראה שבעת המודרנית הם כרגע בתחרות צמודה מאד עם האיסלם ( מדובר בסוג של תיקו עם יתרון אופטי לנצרות. בקרוב מאד הארכה וכנראה בעיטות עונשין ששתי הקבוצות יבעטו לשוער יהודי).

אני כן חושב שלפי מה שאמרת בדיונים קודמים "זו דרכם, זו אמנותם וזו תרבותם. מי אתם שתשפטו אותם?" לא יושב טוב ובעצם ניגוד מוחלט לדעה שלך שיש אמת אובסולטית (כמובן שיש). אני מקווה שהיית ציני.

לגבי הצורה שבה אתה מנהל דיון כבר העירו גדולים ממני

ממני
מרק "ללא הבנה בסיסית בכדורסל" בלינדר

טל 31 באוגוסט 2010

ברור שהייתי ציני.

בלינדר 31 באוגוסט 2010

אין מה לעשות, קשה לזהות ציניות באינטרנט ואף אחד מאיתנו לא פרייאר מספיק בשביל לשלם כסף בשביל היכולת לשים את 'תו הציניות' בסוף משפט

טל 31 באוגוסט 2010

אני לא מאשים אותך. הרי אם דאנג'י היה מתאסלם וכתוצאה מכך מחזיק בדעות אפילו יותר קיצוניות, זה הטיעון שהיה מושמע כדי להצדיק או לפחות לתת לגטימציה לדברים שלו.

אף אחד לא שופט את מוחמד עלי פי העמדות האיסלאם (שהן אפילו לא שלו ספציפית, אלא של הדת שבה הוא בחר להאמין) ביחס למלחמות דת, הומוסקסואליות, זכויות אדם או הפלות.

אברהמי 1 בספטמבר 2010

טל, אתה עושה צחוק? שיעשו האוונגליסטים מה שהם רוצים (בעצם, זה בדיוק מה שהם עושים) אבל שיעזבו אותנו בשקט עם ההתחסדויות שלהם על לא להגיד פאק בעולם הספורט.
ההשוואה שלך למוחמד עלי היא מקוממת ומעידה על בורות ספורטיבית מחפירה. עלי הפך לספורטאי הגדול בהיסטוריה מהרבה סיבות. ההתאסלמות היא נדבך קטן, מאוד קטן מהסיבות הללו.

אברהמי 1 בספטמבר 2010

טל, אתה עושה צחוק? האוונגליסטים יכולים לעשות מה שהם רוצים (והם כבר עושים יותר מדי שנים), אבל שיעזבו אותנו בשקט עם ההתחסדות של לא להגיד פאק.
הקישור לעלי הוא מקומם ומגלה בורות ספורט בסיסית: עלי הוא גדול הספורטאים, בלי תחרות בכלל, בגלל הרבה סיבות, ההתאסלמות היא סיבה מאוד קטנה בכך.

בלינדר 1 בספטמבר 2010

לפי אילו קרטריונים אתה מחשיב את עלי גדול מג'ורדן, גרצקי, קרלין, פלפס או בובקה?

ברט פארב 31 באוגוסט 2010

עזבו אתכם רגע מהוויכוח הדתי-הכל אותו חרא
ובוא נדבר רגע ספורט:
דאנג'י מאמן מזעזע
פחדן שמרן וקצת מזליסט
לקחת רק אליפות אחת עם שחקן כמו מנינג זו בושה
עובדה שמאז שעזב כבר הספיקו לחזור לסופרבול
גם בטמפה ביי הוא היה כשלון לראיה ברגע שעזב וגרודן ההתקפי יותר השתלט הם לקחו גמר
הצביעות והרחמים האמריקאים סידרו לו ג'וב נוח כפרשן
פנאט דתי שמקומו בערבי גיוס תרומות ולא על המרקע
ההתאבדות של בנו ערב הסופרבול שבו זכה מיוחסת להתמכרות לסמים השמועות מספרות שהם לא דיברו תקופה ארוכה לפני זה בגלל הדעות של דאנג'י האב
נ.ב:
ערוץ המזרח התיכון לפי מיטב ידיעתי שייך לרוברט קראפט הבוס של הפטריוטס שהוא בעצם יהודי

בני תבורי 31 באוגוסט 2010

ברט יקירי,
למיטב ידיעתי ערות המזה"ת שייך דווקא לפאט רוברטסון המטיף האוונגליסטי הטלביזיוני שמחזיק בשיא אדיר: הוא היחיד ש(בינתיים) לא נתפס מזיין ילדה בת 16 במוטל נידח. מצד שני, אם לא הוא, איפה אני ומשפחת ואן אריק?

ניינר 31 באוגוסט 2010

דאנג'י הוא לא מאמן כזה גדול אבל בטוח שהוא מתחסד צבוע. אני מסכים עם זאב שהוא שייך לאנשים הכי מסוכנים. ניסיתי לקרוא את הספר הטרחני והמשעמם שלו ורציתי להקיא. כשמאנינג יסתכל לאחור בתום הקריירה הוא יגיד לעצמו "פאק, בגלל השמרן המזויין הזה זכיתי רק באליפות אחת".

הופ 5 בספטמבר 2010

פוסט מצוין. לגבי הפסקה האחרונה – נדמה לי שגם האנשים ה"רעים" תמיד נראים שפויים בזמן אמת. אלו מרחק הזמן וההבניה התרבותית של דמויותיהם שגורמים להם להיראות מרושעים (ובהתייחס לדבריך – פעם הרעים באמת לא דיברו בשקט, אבל גם הטובים לא).
פרטים נוספים על הנוצרים האוונגליסטים ובעיקר על ג'ון הייגי, ראש השדולה הנוצרית אוונגליסטית CUFI, במאמר הזה של בעז גאון על שאלת אריאל (בעיקר בחלק השני) :
http://theothermag.com/israel/2010/08/19246

BENGAL 6 בספטמבר 2010

אתה רומז לכפייה דתית, והאמת, די נמאס לי לשמוע על זה, בינתיים מצאו אותם חילוניים מודרנים שאתה מייצג משהו חדש להתעסק בו – שעון החורף.

לי נמאס, הכפייה הפכה לאנטי-דתית.
אנחנו מדינה יהודית, רבאק.

(זה לא הכי קשור לפוסט אבל זה כן לרעיון הכללי)

שועחת 21 באוקטובר 2013

כת עדי ה גורו כלב מאיירס ממשרדו של יהודה רווה סוחר נפשות לכת עדי ה השטן גורו זבלerin e adams tampa fl כול המשפחה כת סוחרי נפשות יהודים במיוחד

Comments closed