עוד פספוס של להברון

אם הייתי אחד מהיועצים של להברון ג'יימס, הייתי מרים טלפון למיועץ, ואומר לו: "ברון ברון, חייג לג'ים גריי ותגהץ את חולצת הפלנל".

והייתי מתקשר לאי.אס.פי.אן ואומר שללבהרון יש עוד הודעה דרמטית, עם רייטינג יותר טוב מאימפריית הטיילת.

והייתי כותב לברון ברון: "הגעתי היום לכאן כדי להביע את שאט הנפש שלי ממה שקורה כאן, מהעובדה שמיליונרים רבים פה עם מילארדרים, כשהעולם הכלכלי מצוי על סף תהום. אני רוצה להביע את התרעומת שלי כלפי חבריי השחקנים ונציגינו על העובדה שאנחנו לא מעריכים מספיק את המזל הגדול שנפל בחלקנו, להרוויח כסף ממשחק ילדים, מהעובדה שכל ערב הוא הגשמת חלום עבורנו.

"בתור אחד הפרצופים היותר מוכרים של הליגה, אני מביע צער לכל אוהדיה על כך שאנחנו מונעים מכם את ההנאה הבידורית-ספורטיבית-תחרותית הכרוכה בצפייה ובמעקב אחרי הליגה ומשחקיה. אני מצטער בפני כל אחד ואחד מרוכשי הכרטיסים, וגם בפני כל אלו אשר פרנסתם כרוכה בקשר ישיר מהמשחק.

"ובעיקר אני מתנצל לחבריי השחקנים, בעיקר אלו ממעמקי הספסל, אלו שביטול השבועיים הראשונים של הליגה תכריח אותם לחפש עבודה אמיתית. עכשיו, תסלח לי ג'ים, אבל המטוס הפרטי כבר מחכה לקחת אותי לאפטר פארטי במיאמי. סי יו נקסט איר".

15 Comments

אפריים 12 באוקטובר 2011

ענק!

עפר ויקסלבאום 12 באוקטובר 2011

:-)

איל 12 באוקטובר 2011

מעולה!

ריקי רומא 12 באוקטובר 2011

:)

קורא אדוק 12 באוקטובר 2011

אברהמי אתה גאון,רק אתמול חשבתי על זה שאחד הדברים המבעסים בשביתה הזו היא העובדה שנראה פחות טורים שלך על NBA….

גיל 12 באוקטובר 2011

אני לא חושב שאפשר להאשים את לברון במשהו פה. גם אם הוא היה אומר מה שכתבת אני לא חושב שזה היה משנה הרבה. הפערים עמוקים מדי בשביל שאיזו הכרזה פומבית תשנה משהו מהותי. האמת היא שלאף אחד לא איכפת מהנבא היום. הידיעה על ביטול המשחקים שולית יחסית לפוטבול. אני חושב שיש סיכוי גבוה שכל העונה תתבטל.

אהוד 12 באוקטובר 2011

למה לבוא בטענות ללברון? הוא מנהל את המו"מ? הבעלים של הקבוצות מוכנים להפסיד כסף בשבילו? שחקנים מוכנים לוותר על משכורות בשבילו? קשקוש. ליגה קפיטלסטית במדינה קפיטלסטית. כל אחד עושה לביתו.

ניתאי 12 באוקטובר 2011

את השם לברון אפשר להחליף ב-10 שמות אחרים. אבל העקרון נכון.

זיזו 12 באוקטובר 2011

הבעיה היא לא בין השחקנים לבעלים אלא בין בעלי הקבוצות הגדולות לאלו הקטנות שניגשו למו"מ הזה עם אינטרסים מנוגדים לחלוטין אחד מהשני.

כל השאר קישקושים.

טל בן יהודה 12 באוקטובר 2011

אני הייתי מנסח משהו אחר… וחושב שדווקא בעלי הקבוצות הם שצריכים להתנצל:

שלום לכם האוהדים,
אנחנו בעלי הקבוצות מתנצלים שאנחנו רוצים יותר מ-50% מההכנסות למרות שאף אוהד מעולם לא שילם ולו סנט אחד כדי לצפות בנו בהיסטריה של המשחק, אנחנו פשוט חמדנים.

אנחנו גם מתנצלים על המצב הנוראי הזה שבסך הכל הבאנו על עצמנו. למרות שאנחנו יודעים זמן מה על המצב הכלכלי הרעוע של הליגה, אנחנו המשכנו לתת לשחקנים בינוניים מינוס חוזים מטורפים שבגללם בכל מקצוע אחר – היו מאשפזים אותנו בכפייה.

בנוסף, סליחה על כך שאנחנו מסתירים מכם את האמת. נכון שקבוצת ה-NBA שלנו מפסידה קצת כסף… אבל רואי החשבון שלנו משתמשים בהפסדים האלה בשביל הקלות ופרצות מס (שרק חנונים שקבורים בתוך משרד 23 שעות ביום יודעים עליהם). ואל תשכחו גם את העובדה שהבעלות על קבוצות NBA מקנה לנו כל כך הרבה ביזנס, חוזים מנופחים, לקוחות גדולים ויוקרה אדירה באפיקים האחרים שלנו (עסקי נדל"ן, השקעות, וכו'…)

son 12 באוקטובר 2011

כן, ג'ורדן הבעלים של הבובקטס יחתום על המכתב "למרות שאף אוהד מעולם לא שילם ולו סנט אחד כדי לצפות בנו בהיסטריה של המשחק"

טל בן יהודה 12 באוקטובר 2011

איך אומרים…

טו-שיי!

עופר 12 באוקטובר 2011

ויש ממש הרבה מאוד בעלים שהם שחקני עבר? המממ
תספור נראה אם תעבור את המספר אחד.

טל בן יהודה 12 באוקטובר 2011

היי וולטר,

אנחנו כנראה חלוקים בעניין הזה. ליבי לא יוצא אל אף אחד מהבעלים האלה. הם האחראיים הבלעדיים למצב בו הם נמצאים (חוזים מופרכים לשחקנים בינוניים).
בנקודה זו אני מפנה אותך לשני המאמרים האחרונים של מלקולם גלאדוול באתר של גרנטלנד, הוא מסביר את השביתה מזוויות מרתקות:
http://www.grantland.com/story/_/id/6874079/psychic-benefits-nba-lockout

http://www.grantland.com/story/_/id/7021031/the-nets-nba-economics

מה שכן, שמעתי היום תוכנית רדיו ממיאמי שבו השדר העלה נקודה מאד מעניינת: ספורט מקצועני זה הענף היחיד בו יש נטייה של "הציבור הרחב" לצדד במעסיקים ולא בעובדים. כנראה שאני לא שייך לציבור הרחב.

Comments closed