ג'יימס יקלע. תעצרו את האסלם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. בשניות האחרונות של משחק מספר ארבע, עליתי בסקייפ מול שליח דהבאזר מעבר למסך הברזל והתלוננתי. " אני לא זוכר כדורסל כך כך מגעיל בשלבים כל כך גבוהים", כתבתי. איפה שהוא יושב לא אוהבים ביקורת. אז הוא קיצר. "מיאמי זו לא קבוצת כדורסל", הוא ענה, "זו הפקה".

MB

2. לא שהוא היה זקוק לזה, אבל המשחק החמישי קילף עוד שכבה של תוויות מעל גבו וכתפיו של ג'יימס. זה כבר משחק שלישי (המשחק ההוא בבוסטון, משחק ארבע בשנה שעברה באינדיאנה) שמיאמי מגיעה למשחק מונומנטלי וג'יימס מציג יכולת מדהימה, בעיקר בכל מה שקשור להשתלטות אבסולוטית על הכיוון של המשחק.

3. זאת אומרת שיש פה הפקה של כוכב יחיד. הביאו לידו כוכבים אחרים, אבל בעיקר הם עסוקים בטאטוא הבמה. מעניין איך דוויין וויד וכריס בוש יסתכלו לאחור על הקריירה שלהם. יקחו כנראה שלוש אליפויות ואף פעם לא יידעו כמה באמת טובים הם היו. נכון לעכשיו, הם אפילו לא בקטגוריה של שחקני משנה.

4. התפאורה שעליה נערכת ההפקה הזו גורמת לי לשאול: האם להברון ג'יימס באמת היה צריך לעזוב את קליבלנד?

5. אולי בגלל שכל הפקה מעין זו צריכה לב. ואנדרסון ואראז'או לעולם לא יהיה הדוניס האסלם.

6. אינדיאנה עשתה את שלה. בעיקר עשתה את שלה עבור סן אנטוניו. סן אנטוניו היא כל מה שאינדיאנה פלוס חמישיה טובה יותר, ספסל הרבה יותר עמוק, אין לה את סטיבנסון, הרכז שלה הוא הכי טוב בביזנס כרגע, וגבוהים יותר מסוכנים.

7. במצב הדברים הנוכחי, אם להברון לוקח השנה אליפות, הוא המועמד היחיד בקטגוריית המדע הבדיוני.

דברים שלא קונים בכסף
ליגת שוקי ההון - בטר פלייס וחוק השלוש שניות

13 Comments

קסיוס קליי 2 ביוני 2013

אני חושב שאתה שופט את המשחק בצורה טכנית מדי.
שחקני המשנה בקבוצה כזו גדולה לא צריכים לזהור כל הזמן אלא בזמנים נקודתיים וקריטיים. לפעמים קבוצה צריכה את הכוכב שלה בצורה מוחלטת וזה ההבדל בין שחקנים טובים לגדולים.

בלייקרס ארטסט יכל להיות זבל כמעט סדרה שלמה ואז להביא את הנצחון של כל הסדרה, וזה מה חשוב, כי מודדים שחקנים לפי סדרות ולא משחקים נקודתיים.

אז מדי פעם שיין באטיה יהיה האקפס פאקטור ומדי פעם האסלם ורוב הפעמים וויד יהיה השחקן המשנה שכל כוכב רוצה.

אז נכון שריי אלן לא משחק תפקיד משמעותי כמו שציפו ממנו אבל הוא כ"כ מבין איפה הוא נמצא ויכול להתפוצץ בכל רגע ואני מאמין שעוד נראה משחק גדול שלו וזה כל מה שקבוצה עם לברון, וויד ובוש צריכה.
את האקסטרא משחק גדול שקבוצה כמו אינדיאנה לא יכולה לקבל מהספסל שלה.

אני לא חושב שוויד משקבל מספיק קרדיט על הבגרות וההכלה של התפקיד החדש שלו, ונכון שהוא פצוע אבל עדיין, לא נרשמו חיכוכים אפילו קלים בעניין הזה ודווין וויד שחקן גדול.

בקליבלנד לא הייתה סיטואציה כזו. שחקני המשנה שם מעולם לא היו סופרסטארים ולא יהיו. במיאמי השחקנים הם סופרסטארים וסופרסטארים לשעבר שיודעים להיות גם שחקני משנה כשצריך, וזה ההבדל הגדול .

שלו גולברג 2 ביוני 2013

מה אתה מבלבל את המוח: שום דבר לא קשור ללברון, הוא פשוט השחקן הכי טוב בעולם ושחקנים כמו דווין וויד שיתחלשו הורסים לו הכל, פשוט שחקן גרוע כששתי הכוכבים הגדולים שיש לך- דווין וויד וכריס בוש קולעים ביחד 15 נקדות סימן שהם לא כוכבים ומימאי היא ממש כמו קליבלנד רק לברון יותר טוב….

ירון 2 ביוני 2013

סוף העולם הגיע ! אני הולך לעודד את ס"א .
מועדון הספורט השנוא עלי … ואני הולך להיות בעדו בגמר ..
שאלוקים יעזור לכולנו..
נ.ב
כ"כ אהבתי לקרוא אותך ב'העיר' . כשיוטה ניסתה לקחת אליפות ולא הצליחה.
בלי קשר.. שתי הסדרות הכי טובות של שיקאגו ההיא היו אינדיאנה ופיניקס..

אלעד 2 ביוני 2013

ליבי עם דווין וייד, אבל הוא הביא את זה על עצמו. כנראה שיותר קשה ממה שחשבנו לעבור ממעמד של אלפא-דוג לשחקן משנה. וייד אנמי להחריד בסידרה הזו, וגם בוש. זה כאילו שהם משחקים בברוגז עם לברון, שלא באשמתו. הוא לא משחק באופן אנוכי, פשוט אין לו הרבה ברירות.

גיל 2 ביוני 2013

טוב, עכשיו הוא צריך עוד משחק היסטורי במשחק 7 כי מחבריו לא תבוא הישועה. סן אנטוניו צריכה להיות מעודדת כי לברון לבד לא ינצח אותה ונגד אינדיאנה יש לה יתרון.

MOBY 2 ביוני 2013

איזה יופי של משחק (רבע שלישי) נתנו החברה של ווגל ואתם מתעסקים ב- OMS (בהשפעת דורפן).
יש חדש ממוקי בליילוק?

איתמר 2 ביוני 2013

האמת אני לא אוהד כדורסל גדול,וכבר עבר זמן מאז שראיתי יותר מ 20 משחקים בעונה, אבל אני חושב שמה שקורה לוויד ולבוש הוא סיבה של חוסר תלות בהם במשך כל העונה. שהקבוצה שלך באמת צריכה אותך אתה חד, אתה טוב ובכושר, ושכל העונה היא גארבז טיים זה מה שקורה..
כמו כן לא יודע כמה כיף להיות שחקן בקבוצה שכאשר מפסידה אז אתה (וויד,בוש או לברון) אשם ומנתחים כמה גרוע היית אבל ברגע שמנצחים או לוקחים אליפות המחמאות הם ללברון בלבד, מה שקוראים לוז לוז סיטואיישן..

מיקו גוטליב אהלן סבבה 2 ביוני 2013

או שאולי לאינדיאנה יש קבוצת הגנה מצויינת שמוכנה להסתפק בנקודות של לברון כדי שהשאר לא יכנסו למשחק?

עידן. 2 ביוני 2013

וויד בבירור פצוע. ראיתי אותו לא אחת העונה ושהוא במיטבו הוא עדיין אחד מהשחקנים הטובים בליגה, כרגע הוא נראה כמו צל של עצמו.

לדעתי הוא סובל מפציעה, שרק אחרי שפליאוף יסתיים יפורסם כמה היא קשה.

בוש לעומת זאת הוא סתם אפס (ובאמת, שלוש שנים של זריקת ג'אמפרים ופירורים של וויד ולברון, גרמו לו לשכוח שהוא אמור להיות אול סטאר)

שניר 2 ביוני 2013

אברהמי אל תהיה בטוח שהספרס הם כל מה שאינדיאנה ,
הספרס אמנם משחקים הגנה טובה אבל הם (ושאר הליגה) לא מגינים על קו השלוש כמו אינדיאנה – יש לי תחושה שבגמר היט-ספרס אנחנו נראה את אלן , באטייה ושאר החבר'ה מתחילים לפגוע מעבר לקשת.

עסקן 2 ביוני 2013

מי אמר שמיאמי עולה חבר'ה? כמו שאני רואה את זה המומנטום השתנה. מיאמי תהיה הרבה יותר לחוצה במשחק השביעי ואז נראה במאני טיים מה שווה לברון ומה שווה הצוות המסייע תחת לחץ. אינדאינה עשתה את שלה היא רק יכולה להרוויח. לדעתי זה 50% סיכוי לכל קבוצה

עירן 2 ביוני 2013

הלוואי ואתה צודק.

אלא שנראה לי שהליגה לא תתן לזה לקרות והמשרוקיות ייבלעו בצד של מיאמי ומנגד צפה למספר עבירות גבוה של ג'ורג', היברט, היל ווסט. במשחק 5 זה די בלט (אחרי התרעומת על משחק 3, כביכול) ושם היל, למשל, עבר התעללות של ממש מהשופטים.

אין הסבר אחר לזה שלברון (ענק, אדיר וחד פעמי לדעתי במימדים של כמעט ג'ורדן) לא עושה פאול אחד משך 6 משחקי פלייאוף רצופים (…). זה פשוט לא נשרק לו.

איכשהו נראה לי שלצד זה גם בוש או אלן או אפילו באטייה יתעוררו.

ושוב – הלוואי ואתבדה. גמר סאן אנוטוניו-פייסרס זה החלום של כל אוהד כדורסל קבוצתי ולא של כוכבי על והיילייטס.

דניאל 2 ביוני 2013

על מה אתה מדבר שלא שורקים לו.
רק במשחק האחרון שרקו לו שריקה שאפילו לא היתה, אם אני לא טועה 4+ דקות לסיום לברון חודר לסל והיברט בפנים מחכה לו בתוך החצי קשת שבתוך הבקבוק [שלפי הבנתי אין שם אפשרות לסחוט עבירת תוקף (אחרת שחקנים לא היו מנסים לצאת מהאיזור הזה לפני שהיו נעמדים יציב לסחיטת פאול)].

אז אל תגיד שלא שורקים לו, גם לוויד שרקו עבירה שלא היתה במשחק הראשון עם השלשה של פול ג'ורג'.

אז חלאס כבר לצאת עליו ולהגיד שלא שורקים לו ושנותנים לו יותר מדי כבוד.
מספיק זה קטנוני וזה מגעיל!
נ.ב כדאי לכם ללמוד לאהוב אותו כי אחרת אתם תפספסו אותו משחק (שזה פשוט חוויה).

Comments closed