מה אנחנו יודעים (או לא) על מכבי ת"א

ספויילר: לא יותר מדי. אבל בכל זאת

ikwmdls

אני לא ידוע כאחד שאוהב להגיע לגבש מסקנות בצורה פזיזה. אם אתקל בחוויה שלילית במסעדה למשל, אני אתן לה עוד צ'אנס לפני שאני מבטל אותה לחלוטין וכשאתחיל לראות סדרה חדשה, המינימום מבחינתי הוא שלושה-ארבעה פרקים לפני שאדרש להחלטה האם ממשיכים הלאה. אפילו עם ילדיי אני מסרב להכריע באגביות, כשאת הבת 4 החלטתי לשמור ביום הולדת שנתיים שלה, ולילד בן השנה וחצי יש לי עוד כמה חודשים להחליט (קרוב לוודאי שהוא נשאר, אבל לא רוצה להתחייב).

האופי הזה שלי לא משתנה גם כשזה מגיע לספורט. אם אנשים אחרים מוכרחים להכריע ולהגיע לקביעות סנסציוניות כבר אחרי כמות מועטה של משחקים, לי יש את הלוקסוס הזה של לחכות טיפה, לחשוב ולהתרשם. רק אז, כשמסתיימת העונה ואני יודע איזה תארים נלקחו וכמה ניצחונות הושגו, להכריע בראש שקט האם מדובר בקבוצה טובה או קבוצה לא טובה.

אחרי 14 משחקים של מכבי אלקטרה ת"א, אני באמת שלא יודע הרבה. אני כן יודע שהמון פרשנים טוענים שמדובר בקבוצה לא כל כך חזקה, אבל מה זה עוזר לי, הם טענו זאת גם על הקבוצה בשנה שעברה וראינו איך זה נגמר (אגב, הם עדיין מאד מרירים לגבי זה).

אוקיי, אני לא אהיה שלילי לגמרי. יש עוד כמה דברים שאני יודע, לצד דברים שאני עדיין לא יודע. ואם כבר התכנסנו כאן יחד, בואו ונעבור על הרשימה הזו.

אנחנו יודעים שהתפקיד לא גדול על גיא גודס. אני לא טוען כבר בנקודה זו שגודס הוא הצלחה מסחררת, או יהיה כזה, אלא רק שנראה שהוא היה מוכן לתפקיד ואכן מסוגל להתמודד איתו, מקצועית ומנטאלית. אל תחשבו שמדובר במשהו מובן מאליו בשביל מאמנים. כמו שיש שחקנים שפשוט לא מתאימים למכבי ת"א, כך גם מאמנים. ואין קשר לוותק או ניסיון שצברת.

אפי בירנבוים, אחד המאמנים הוותיקים והמנוסים בכדורסל הישראלי, לא הצליח להתמודד עם המעמד. בדיעבד, זה היה ברור כבר בקיץ, כשהוא הביא למכבי ת"א שחקנים כמו דרור חג'ג' ורודני וויט ואף רצה להביא את ארז מרקוביץ' (ארז מרקוביץ'! הוא רצה להביא למכבי את ארז פאקינג מרקוביץ'!). גודס לעומתו, דרש להביא את ג'רמי פארגו. יחי ההבדל. אבל גם אם נתעלם מתקופת הקיץ, אפי פשוט לא הסתדר במערכת והועזב אחרי כחודשיים בלבד, היום לפני שש שנים.

אפי הוא לא היחיד, כשגם ילד הפלא של הכדורסל הישראלי, שלא יכול להפסיק לנצח אותה, לא הצליח להסתדר אצלה. שנה לפני בירנבוים, קטש החזיק רק חודש וקצת יותר ממנו והתפוטר ב-1.1.2008.

נהיה הוגנים ונציין שמכבי ת״א של היום היא ככל הנראה קצת שונה ממכבי ת"א של לפני חצי עשור. היא סבלנית יותר ולא לוחצת על הדק הפיטורים במהירות. בכל מקרה גודס לא נראה כמו אחד שאבוד על הקווים, וכשהיה צריך להוריד לספסל את הגו-טו-גאי של הקבוצה, השחקן היקר ביותר בסגל, הוא עשה זאת. למעשה, הוא ממשיך לעשות זאת, גם עם הפרצופים הזועפים והקולות מסביב על כך שג'רמי פארגו לא מרוצה מהמצב. אתה חייב להיות בטוח בעצמך בשביל לבצע כזה מהלך, וככה גודס נראה כרגע.

*

אנחנו לא יודעים אם מכבי כבר יצאה מהמשבר. אני מודה, אני לחלוטין בחשכה כאן. האם ארבעה ניצחונות רצופים מעידים על כך שמכבי יצאה מהמשבר שלה? או שצריך חמישה ניצחונות? מה אם מדובר בארבעה ניצחונות חוץ, הרי זה יותר מרשים מסתם ארבעה ניצחונות רגילים. מלאגה, גליל, לימוז' ורוממה. הלו, זה לא נוקיה כאן, מדובר באולמות לא קלים, או חלקם לפחות.

אז היא יצאה מהמשבר שלה או לא? אל תקפצו ישר עם התשובה "כן", כי ייתכן שהיא תפסיד ביום חמישי הקרוב לצסק"א בבית ואז שוב יאמרו "משבר". לא הגיוני שביום ראשון היא יוצאת מאחד וביום חמישי היא נכנסת לחדש, uאם זה המקרה, היא כנראה לא יצאה ממנו מלכתחילה. מבולבלים? גם אנחנו.

אוי כמה שהתקשורת אוהבת לדבר בקלישאות, והמילה "משבר" היא אחת האהובות עליה. אפשר רק להודות על כך שהשנה אין (בינתיים) שחקן "על המזוודות". כי השילוב של שתיהן יכול היה להיות קטלני עבור הפרשנים. תארו לעצמכם את גור שלף אומר בשידור "מכבי ת"א יצאה באופן רשמי מהמשבר בעזרת לינהארט שכבר היה על המזוודות". ייתכן שהוא היה פשוט מניח את האוזניות שלו באותו רגע וקם והולך, רק כי הוא לא יצליח להתעלות על משפט כזה בעתיד.

טוב נו, עוד משחק או שניים, או שלושה, או ארבעה, ונדע אם היא יצאה מהמשבר או לא. אני מבטיח. לא נמשוך את זה עוד הרבה. הרי כמה אפשר, גג ינואר-פברואר. נשבע לכם, מקסימום פיינל פור 2015 במדריד.

*

אנחנו יודעים ש״פיני את גודס בע״מ״ לא הולך להתפוצץ. לא, זה (כנראה) לא הולך לקרות. וזה המקום להתנצל בפני כל הכרישים ששוחים כבר חודשים ליד הספינה הצהובה בתקווה לרחרח כמה טיפות של דם ולהתחיל לנענע את הכלי שייט עד אשר מישהו ייפול מעבר לסיפון והם יוכלו לטרוף אותו ללא מלח (מטאפורה ארוכה מדי?).

כולם ציפו, כולם קיוו, אבל לפעמים אין ברירה אלא להתאכזב מהמציאות. אנחנו לא תמיד מקבלים את מה שאנחנו רוצים, החיים לא הוגנים, תתמודדו. מי האמין שפיני גרשון ייקח את התפקיד ברצינות (אני). מי האמין שזה יכול לעבוד (אני). מי האמין שפיני אשכרה יעזור לגיא גודס ויתרום לו מניסיונו המקצועי העשיר (אני).

"הוא עשה עבודה גדולה בימים האחרונים. גם בעצות שהוא נתן לי וגם בניסיון שלו. בשביל זה פיני כאן, בשביל כל הידע שלו והוא נורא עזר". גיא גודס לא היה צריך לומר את הדברים האלה, הוא לא היה חייב לציין לשבח דווקא את פיני גרשון אחרי הניצחון במלאגה ולתת לו קרדיט, אף אחד לא עמד שם עם אקדח שצמוד לו לרקה. הוא יכול היה לומר משהו כמו "היינו בבור, לקחנו עכשיו קצת אוויר ואני מקווה להמשיך ולטפס החוצה". נקי, מסונן, משעמם. כמו פוליטיקאי משופשף. לטעמי הוא בחר לחשוף קצת אמת, להיות כנה ולתת לנו הצצה קטנטנה פנימה. אני לא אומר שמדובר ברומן לוהט, אבל זה נראה כרגע כמו משהו שמאד רחוק מיחסים בעייתיים.

*

אנחנו לא יודעים מה מכבי חשבה כשהביאה את נייט לינהרט. תראו, אם יש מישהו שחושב שאחוזי הצלחה סבירים למחלקת סקאוטינג עומדים על 100%, או אפילו בסביבה הזו, אז איך אומר זאת בלשון עדינה… הוא לא מבין מהחיים שלו בספורט. מעבר לכך, הזיכרון הקצר של אלה שקוטלים את מחלקת הסקאוטינג כבר אחרי מספר חד ספרתי של משחקים מאד מצחיק אותי. כמה קל לשכוח בין רגע את ההצלחה המסחררת של המחלקה הזו עם רייס, היקמן ודווין סמית' (וכל האחרים) שהובילו את הקבוצה לגביע אירופה.

אז יופי, עכשיו שאמרנו את זה, אין לי פאקינג שמץ של מושג מה לעזאזל קרה שם עם נייט לינהארט. יותר מזה, גם אם אתפטר מהעבודה שלי, אשב בבית כל היום ואחשוב רק על זה, עדיין קשה לי להאמין שאגיע לתשובה. נכון שכבר ראינו זרים גרועים במכבי (כדי לא לחטוף בחילה, תסלחו לי אם לא אזכיר כאן שמות), אבל נדמה שדבר כזה עוד לא ראינו.

תשע דקות ביורוליג, שני ריבאונדים ונקודה אחת. אלה לא הממוצעים שלו אלא הסך הכל אחרי שישה משחקים של מכבי ת"א באירופה. בליגה הישראלית הוא לא שותף אף לא לשנייה אחת כשהוא אפילו לא לבש את מדי הקבוצה (בעיקר בגלל חוקי הרישום זרים, כשלמכבי נותרה האופציה לרשום רק עוד שניים בליגת העל השנה. היא לא תבזבז את אחד המקומות האלה עליו). כל זה כשהוא תופס מקום של זר. לא בוסמן, מתאזרח או ישראלי, זר! אני לא יודע אם היה תקדים כזה בקבוצה.

די ברור שהוא עוזב אותנו בקרוב, אז אני שוב שואל, מה לעזאזל קרה כאן? באמת הייתי רוצה להיות זבוב על הקיר בחדר שבו הוחלט להחתים את השחקן. מה ציפו ממנו, מה חשבו שהוא יהיה, מה הסיקו מהקלטות שראו וכמה חזק הסוכן של לינהארט היה צריך להחזיק את עצמו כדי לא להתפקע מצחוק מההצעה שקיבל מהקבוצה. אולי יום אחד כל הדברים האלה ייצאו החוצה, אולי לא.

*

אנחנו יודעים שמכבי תעלה לטופ 16. כמדי שנה אנשים יכולים לגחך ולזלזל, אבל מכבי היא אחת משלוש קבוצות בלבד שלא פספסו עלייה לשלב הזה מאז הקמת היורוליג בתחילת המאה הנוכחית, יחד עם ברצלונה וצסק"א ופנאתינייקוס. לקבוצות כמו ריאל מדריד, צסק"א, אולימפיאקוס וקאחה לבוראל (בגלגוליה) אין 100% הצלחה בקטגוריה הזו ועלייה לשלב הזה היא הכרח אצלן בדיוק כמו אצל מכבי ת"א.

לפחות הפעם לא היינו צריכים לשמוע ספקולציות רציניות על האופציה שמכבי תפספס את העלייה לשלב הזה, כשבסוף אותה עונה היא עוד זוכה בגביע אירופה. פעם אחת מילא, זה סתם מצחיק, בפעם השנייה זה כבר היה יכול להיות די מביך בשביל העוסקים בדבר.

*

אנחנו לא יודעים מי מגיע לחזק את הקבוצה. אוקיי, אני קצת מרמה כאן, כי באותו האופן יכולתי לכתוב ש"אנחנו יודעים שהקבוצה צריכה חיזוק", אבל תזרמו איתי.

אם נוכל לחזור ל"אנחנו יודעים" הראשון, גיא גודס עושה עבודה מצוינת בלהחזיק את הקבוצה הנוכחית, בעיקר כי הוא עושה את זה עם כחצי קבוצה בלבד. או שליש, או חמש שמיניות, איזה שבר שלא תרצו. רנדל פצוע, פניני פצוע, לינהראט אבוד, מאריץ' מנסה אבל לא יוצא, טיוס מתאמץ יום כן יום לא, היינס גם מנסה ולא תמיד יוצא וסופו נכנס לכושר תוך כדי עונה (קצת כמו שאקיל בתחילת המילניום שהיה מגיע לעונה עם בעיית משקל ומרזה עד הפלייאוף).

אז איפה צריך חיזוק? אולי יהיה יותר קל לכתוב איפה לא צריך חיזוק. צריך שני זרים שימלאו את המכסה של שמונה זרים בליגת העל, ורצוי כאלה שמכבי תוכל להעביר בדיקות רפואיות מלאות ולא רק בפלג גוף העליון (היי הפועל ירושלים ומנסה-בונסו). בנוסף לשני זרים, יהיה נחמד לקבל עוד ישראלי שיוכל לתגבר את הקבוצה תחת החוק הרוסי. אם הוא נימול, עוד יותר טוב. התקשורת אוהבת שחקני כדורסל לבנים שעברו ברית מילה בגיל שמונה ימים.

*

אנחנו יודעים שזה טוב שדיוויד בלאט עזב מתי שהוא עזב. ממבט חטוף בקליבלנד, די ברור שהוא איבד את הטאצ' המיוחד ואת הקסם שלו. ברוך שפטרנו.

*

אנחנו לא יודעים מתי דיוויד בלו יחזור העונה. אתם לא באמת חושבים שהוא פרש באופן סופי, נכון?

יומן סיכום העונה של הג'איינטס - אודל
פחדן עלוב

29 Comments

גיל שלי 24 בנובמבר 2014

מסכים לגבי פיני, אני אישית לפחות אוכל את הכובע. עדין, מכבי לא היתה במשבר, היא מוציאה עד עכשיו העונה בדיוק את מה שהיא שווה, לא יותר אבל גם לא פחות

רועי 24 בנובמבר 2014

אני דווקא כן שמעתי ספקולציות בנוגע לעליה ל TOP16, ידיד המחלקה אלי סהר השתעשע במחשבה שמכבי לא יעלו ל TOP16, ינשרו ליורוקאפ, ושם יפגשו את הפועל ירושלים בשלב הבא.

איציק 24 בנובמבר 2014

מסכים לחלוטין. לדעתי כשאף אחד לא שומע, סהר עד עכשיו ממלמל לעצמו על הסיכוי שמכבי לא תעלה לטופ 16 עם תסריטים הזוים כמו למשל שמכבי תפסיד טכני את כל המשחקים עד סוף שלב הבתים…

שילה 24 בנובמבר 2014

כן. הם מרירים.

יוספיהו 24 בנובמבר 2014

מעולה טל.

תיקון קטן: צסק"א לא העפילה לטופ 16 בעונת 2010/2011

ואנחנו כן יודעים שגור שלף מתקרב בצעדי ענק לתואר "המקביל של דני נוימן בכדורסל"

טל בן יהודה 24 בנובמבר 2014

תודה, תוקן.

כסיפוביץ 24 בנובמבר 2014

התביעה מאדובי על החיתוכים של התמונות בדרך ידידי.
למען העדר תביעות רפואויות על נמק ברישתית בגלל פיענוח פוטופיקסלי נא לשפר הופעה!
זה שאתה אוהד קבוצה בלי קלאס זה לא אומר לוותר לעצמך ;-)

יובל 24 בנובמבר 2014

לגבי ליינהארט:

חיבתו של אבי אבן ללבנים 3.5 שמאליים שאמורים לקלוע.
הכל התחיל בצ׳אק איידסון שהיה הצלחה יחסית (יחסית מאוד, אני באופן אישי לא אהבתי אותו אבל אי אפשר להתווכח עם מספרים והישגים)
המשיך בניק קיינר מדלי (כישלון!)
עבר בג׳ו אינגלס (פחחחח)
ועכשיו ליינהארט

השאלה מתי יבינו שהבעיה היא באבי אבן ולא בשחקנים שמגיעים

איציק 24 בנובמבר 2014

שכחת את מוטי ארואסטי, חן ליפין, ויקיר המועדון איציק כהן :-)

יוסי 24 בנובמבר 2014

דווין סמית'?

ניתאי 24 בנובמבר 2014

בקיצור, אתה לא יכול להיות שופט בתכנית ריאלטי. רשמתי.
אם אתה לא משאיר את הילד, אתה לא יוצא/נזרק?

asaf 24 בנובמבר 2014

טל קודם כל עצה ידידותית: את פסקת הפתיחה תמחק מהר אלא אם אתה מעוניין לישון באוהל בחצר של הבית ביום חורפי זה….
ועכשיו לכמה נק' בפוסט הזה:
1.כנראה שמכבי חשבה שהביאה את לינהארט בדיוק מה שחשבה על ג'ו אינגלס ועל ניק קיינר מדלי שהיא מצאה בזול פוינט-פווארד איכותי שזה סוג שחקן שמכבי התאהבה בו בימי צ'אק אידסון ומאז לא ממש מצאה משהו בסגנון… מעבר לכך מסכים איתך שתמיד יש נפילות עם זרים וזה די נורמלי רק פה עושים מהסיפור הזה טרגדיה, לפספס בזר אחד בעונה זה בגבול ההימור הסביר לחלוטין (אולי יותר נדבקים לזה כי מכבי פספסה גם עם מאריץ')
2. מסכים לגמרי שגודס הוא בהחלט לא ברירת מחדל והתפקיד מגיע לו ,האיש התבשל כעוזר מאמן בשני גלגולים שונים במכבי במשך 6 עונות הוא מכיר את המערכת מכל הכיוונים ואת מה שכרוך לעבוד בה, זה יותר זול מכל מאמן בעל רקורד אירופאי מוכח אחר מינוס זמן ההסתגלות .
3.מכבי חייבת להגיע לטופ 16 כל עונה בלי זה נוצר בור תקציבי לא קטן אז כן זה מרשים שזה קורה כל שנה אבל בכל זאת הכרח.

איציק 24 בנובמבר 2014

זה כבר לא משנה, ימחק טל את הפסקה הראשונה או לא. פסקה זו כבר נשלחה ליצחק קדמן (אולי בהמשך גם ליואב קדמן) ודינו נגזר!!!

asaf 24 בנובמבר 2014

מה זה יצחק קדמן לעומת אישה זועמת בבית???

איציק 24 בנובמבר 2014

תאמין לי, יצחק קדמן זועם… מעדיף את אישתי זועמת… והיא זועמת

גיל שלי 24 בנובמבר 2014

ההיסטוריה המטורפת של העולם (מל ברוקס), הקונגרס האמריקאי העביר חוק שניתן להפיל את הילד עד גיל 5, התמונות הם שני אנשים שמוציאים לול עם ילד שמשחק בפנים מבית משפחתו, והורים מרוצים ברקע

ד״ר א. 24 בנובמבר 2014

גל מקל. זה החיזוק שצריך.

יוספיהו 24 בנובמבר 2014

הסיכוי שמקל יגיע העונה למכבי הוא בערך כמו הסיכוי שלינהארט יעבור לNBA

שילה 24 בנובמבר 2014

דווקא לקודמו במשבצת זה כן קרה. לך תדע…

איציק 24 בנובמבר 2014

סלוגן חדש – נפלי מכבי ל-NBA

כסיפוביץ 24 בנובמבר 2014

זה שחקן עם קצת יותר כבוד מאשר העסקונה למעלה

הראל 24 בנובמבר 2014

לא הבנתי מה אתה רוצה מדיויד בלאט???
הצטרפת ללהקת הכרישים מוואלה שכבר הוציאו את הסכינים על הבלוף ששמו בלאט, שלא למדו לקח ויאכלו גם השנה את הכובע.
כל מה שכתבת (ובצדק) על גודס זה רק בזכות השנים שלו עם דיויד!!!!

איציק 24 בנובמבר 2014

נראה לי שפספסת משהו…

אריה לייב טרוצקי 24 בנובמבר 2014

איך בדיוק ניתן לקבוע מי הביאה מחלקת הסקאוט, ומי פשוט החתמה של ההנהלה? טייריס רייס וצ'אק אידסון היו שחקני טופ יורוקאפ כשמכבי הביאה אותם, לא בדיוק יהלום משום מקום. יש תחושה שהתקשורת (לא אמרתי גלדסטון) קצת חוטאת לאמת כשהיא מזכירה את ההישגים של מחלקת הסקאוט.

שמעון 25 בנובמבר 2014

טל היקר. טור מעולה! ואני אוהד הפועל

אני חושב שאנשים מתעלמים מהעובדה החשובה ביותר בנוגע לסגל של מכבי.
רנדל הוא פלופ וכולם ידעו את זה. שחקן שלא מסוגל לצלוח יותר מחצי עונה בריא לא שווה את הכסף!!
לא מבין איך והנהלת מכבי השקולה בדרך לא שמה לב לדברים האלה בכל זאת הוא משחק בארץ כבר איזה פאקינג חמש שנים!!!!

יוספיהו 25 בנובמבר 2014

רנדל מרוויח כ280 אלף דולר לעונה- זה מחיר מצוין ועסקה טובה גם אם ישחק רק חצי עונה.
לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שאם רנדל לא היה פציע, הוא היה עולה הרבה יותר כסף.

לגבי העובדה שרנדל "פלופ" – תודה שהענקת לי צחוק בריא על הבוקר

היסטוריון של ספורט 25 בנובמבר 2014

האמת היא שמכבי כבר שנים לא ברורה ולא זו בלבד היא כבר שנים לא מכבי למעשה מאז שנת 2008.
הנה שחזור קצר.
2007 ספאחיה …אחרי השושלת למרות הכל מכבי הייתה גדולה על הליגה וקטנה על אירופה למעשה כולם ידעו פחות או יותר איך זה ייגמר.
אבל מאז שימו לב.
2008. התחלנו עם קטש שהלך ובא צביקה …באירופה מכבי הפתיעה וממשבר למשבר הגיעה לגמר ..בד בבד בליגה היא שברה כל שיא שלילי כולל מאזן שלילי בסיבוב שלם בליגה ! הסיבוב השלישי …בסוף הגיעו לכל הגמרים והפסידו בכולם.

2009 . השאלה לא ידענו מה נקבל ממכבי היא שאלה עדינה השאלה האמיתית באותה עונה הייתה מי יבוא מחר ומי ייחתך מחרתיים …19 שחקנים באו והלכו (לא כולל פוסטרים) מאמן שהודח ואליפות בקושי בארץ והשנה היחידה ללא לפחות רבע גמר מאז החל הפורמט ועד היום.

2010. בתחילה מכבי ניצחה את מסינה וריאל אח"כ הפסידה לפרטיזן בכיכובו של מאריץ ! למרות יתרון ביתיות ולבסוף הפסידו את האליפות בארץ לגליל וגמרו את הקריירה של פיני (לפחות כמאמן ראשי ).

2011. אולי העונה היחידה היציבה …אך גם היא הצריכה סבלנות רבה בסופה התפתחו מאד כמה שחקנים (פארגו )

2012 . במילה אחת העונה האדריאטית.
2013. בטופ 16 היה נראה שמכבי מתרסקת אח"כ קמבק הרואי ולבסוף התרסקות מול ריאל ברבע והפסד אליפות בארץ בקיצור בלתי צפוי בעליל.

2014. מכבי אמנם לוקחת את כל התארים …אך חווה עונה לא פשוטה ולא יציבה כולל הפסדים מקומיים רבים …נגד 7 קבוצות מקומיות שונות שזה חסר תקדים …בנוסף ההפרש סלים של מכבי בליגה היה הגרוע שלה בהיסטוריה יותר גרוע מ 2008 ומעונת "הדובדבנים "
כן נזכיר את הרצף החסר תקדים של 4 הפסדים רצופים במרץ כולל תבוסה ביתית של 28 הפרש לירושלים (רגע קט לפני הנסיקה הגדולה).

מסקנה אני כבר ממזמן לא יודע מה נקבל ממכבי …אך אפשר לומר בוודאות שבחודשים הקריטיים של אפריל (רבע גמר ההצלבה)
מאי (פיינל פור אירופאי ) ויוני (גמר מנהלת ) מכבי תהיה שם (אולי למעט מאי).
ושם הכל משוחק מחדש .

היסטוריון של ספורט 25 בנובמבר 2014

נשים את זה כאן …ועוד פעם אחת בהמשך.
ייתכן שלא הסתגלתי אך …אני לפחות מעדיף את הפורמט הקודם וסליחה אם אני פוגע במישהו ….

קשקשן בקומקום 26 בנובמבר 2014

בתור אחד שלא מסיק מסקנות אחרי 14 משחקים הסקת לא מעט מסקנות, חלקן לפחות עוד טעונות הוכחה, בעיקר (לטעמי) לגבי פיני.
אני עוד ממש, אבל ממש לא משוכנע לא שהוא בא לעבוד, ולא שבין פיני לגודס זה יעבוד.

Comments closed