יומן דאבל פרק ז' – שלישיות זה מקצוע

גם כשהקבוצה לא מבריקה, היא מחוייבת לשלושער

ezlsh

אם תנסו להסביר לצופה מן הצד את המצב הנוכחי של מכבי ת"א, זו לא תהיה משימה קלה. אני יודע את זה כי ניסיתי. לא סתם לצופה מהצד, אלא אוהד כדורגל, כזה שאפילו מבין את הענף ופשוט לא כל כך מתחבר לליגה הישראלית (כשחלק יאמרו שזה מעיד על כך שהוא מבין עוד יותר).

פצחתי איתו בשיחה אגבית על הכוס קפה הראשון במשרד (והשלישי של הבוקר), ואז גם הגענו למכבי ת"א. כשניסיתי להסביר לו שהקבוצה נראית די רע בזמן האחרון, הוא התקשה להבין על מי אני מדבר. "הכדורסל?" הוא שאל, "לא, הכדורגל". הכדורעף…? לא, אני אומר לך הכדורגל. הכדוריד? לא, הכדורגל!!!1

הוא מסתכל על השבועות האחרונים, ולמעט התקלה מול קריית שמונה, מכבי ת"א ניצחה את שלושת המשחקים שלה ובכל משחק היא גם כבשה שלושה שערים. במהלך השיחה הוא גם ציין ששמע משיחות פנימיות שמכבי ת"א ערכה דיונים רשמיים האם צריך לשנות את שם הקבוצה ל"מכבי איך זה לקבל שלוש ת"א". התשובות אצל מכבי נתניה, הפועל חיפה ובני סכנין.

אז איך לעזאזל אני מסביר למישהו שלא ראה את המשחקים האחרונים שלה, שלמרות שהיא כובשת שלישייה על בסיס (כמעט) קבוע, היא נראית לפרקי זמן ממושכים די נורא על המגרש? יש למישהו פתרונות? כי ניסיתי, והוא מסרב לשבת ולראות את המשחקים.

*

החלק החיובי שבי רוצה לחשוב שאנחנו למעשה נמצאים בתוך התקופה הרעה. הרי לכל קבוצה (אלופה או לא) יש תקופות כאלו, בכל ספורט. נדיר שאלופות או קבוצות דומיננטיות שומרות על הרמה הגבוהה ביותר שלהן במשך עונה שלמה ודורסות את היריבות ב-100% מהמחזורים. תמיד יש את התקופה הפחות טובה, שדברים פחות מסתדרים, שהכל הולך קצת יותר קשה. כל קבוצה הולכת להיתקל ב-slump משלה, כשקבוצות חזקות וטובות, אלופות, יודעות גם איך לצאת ממנו בזמן הנכון.

גם תחת פאולו סוזה היו משחקים כאלה. אני זוכר את עצמי צופה במשחקים של מכבי תחתיו ורק מתפלל שהם ייגמרו כבר, רק שהשלוש נקודות יישארו אצלנו ואחר כך נוכל למחוק את ה-90 דקות האחרונות מהראש שלנו. התסרוקת המושלמת של פאולו סוזה אמנם דוחקת את שאר הדברים החוצה כשאנחנו נותרים עם הרושם שבעונה שעברה שיחקנו כדורגל מושלם במשך 36 מחזורים, אבל האמינו לי שגם אצלו היו משחקים חלשים. וגם אצל אוסקר גרסיה (אני מתכוון לעונה הראשונה של אוסקר, לא למשחקים החלשים בקיץ).

בתקופות המתסכלות האלה אפשר רק לקוות שלקבוצה שלך יש את החוסן המנטלי הדרוש לצלוח את המהמורה הזו, וכמו מול בני סכנין והפועל חיפה, תדע להבקיע את השלישייה שהיא רגילה אליה ולנצח את המשחק. או, אופציה נוספת היא לקוות שלקבוצה שלך יש את ערן זהבי.

*

מה עוד יש לומר עליו. לא, זו לא שאלה רטורית, בבקשה תענו לי. איזו מחמאה אני יכול לתת כאן שלא נתנו לו כבר פעם אחר פעם בכל כלי תקשורת. רגע, ייתכן שמצאתי אחת. בנוסף להיותו סקורר בתי עציר, גולר נפלא ושחקן ענק, ערן זהבי הוא גם הסחת דעת. כן, מה שקראתם. אם הוא כובש, אז חחחחחח… כתבתי "אם". התכוונתי, כשהוא כובש בכל משחק, כולם מתמקדים בשיאים שלו, ברצף שלו, ברעב שלו וברמה הגבוהה הבלתי מוסברת שלו.

פרשנים ואוהדים עדיין מדברים וכותבים על מכבי ת"א, אבל הרבה פחות מבדרך כלל. הסיפור החם הוא זהבי, אם זה בנושאים לדיון ב"יציע העיתונות" או בטורים באתרי האינטרנט. מדובר בווינר אדיר שהוא גם כריזמטי, שני דברים שהקהל הרחב אוהב, גם אם הוא לובש את הצבע הצהוב הבזוי. טבעי שיתמקדו בו. היתרון כרגע הוא שפחות מתמקדים בכך שמכבי כבר זמן מה לא נראית כל כך טוב.

כמה שאנסה, אין דרך לייפות את זה. עזבו רגע את קריית שמונה, שבניגוד לאחרות היא באמת קבוצה טובה (למרות הגול המקרי והבונקר המופתי שלה מולנו. הרי היא לא ממש ניצחה את מכבי ת"א בכדורגל, כמו באר שבע למשל), אני מדבר על נתניה, הפועל חיפה ובני סכנין. אז כן, נגד כל אחת מאלה כבשנו שלישייה, אבל מכבי ת"א הלכה והידרדרה ממשחק למשחק.

כל כך נוח לכבוש שלושער ולטאטא את הכל מתחת לשטיח, אבל צריך לומר את האמת. הכדורגל של מכבי ת"א הוא לא יפה ולא אטרקטיבי מאז הדרבי. אמנם בשלושת המשחקים לפני הדרבי (חיפה, עכו, אשדוד) הקבוצה ספגה ארבעה שערים, אבל היא כבשה 12 ושיחקה בצורה קולחת. ואז פואד קרה.

האם אירועי הדרבי האחראיים לכדורגל שאנחנו רואים? אולי, אולי לא. זה קצת מתסכל שאין לנו שום דרך לדעת מה בדיוק הסיבה לכך שמרגע מסוים אנחנו נראים פחות טוב. האם זה ההרכב, האם זה המאמן או שאירועי הדרבי באמת הכניסו את כולם לסוג של הלם ומה שאנחנו עכשיו זה את השחקנים וכלל המערכת (עדיין) מנסים לצאת מזה.

אם זה אירועי הדרבי או לא, כולם יסכימו שלהאשים אותם ייתפס כאקט בכייני. אז לא נעשה זאת. חוץ מזה, השחקן שהיה במוקד האירועים, כבש מאז ארבעה שערים ובישל עוד אחד מתוך התשעה שמכבי ת"א כבשה בשלושת המשחקים בהם שיחק. אם הוא יצא מזה ללא שריטה, התירוץ פג תוקף גם בשביל שאר הארגון.

אז כאמור, בנוסף לעוגן של הקבוצה, ערן זהבי מהווה הסוואה נוחה לבעיות הללו. איזה מזל שהשחקן הזה נתברך בזוג כתפיים שעשויות מטיטניום, כשאין לו בעיה להחזיק על עצמו את המעמסה הכבירה הזו של סיקור התקשורת ב-2014 (אם אתם חושבים שאני מגזים, רק תסתכלו על קריית שמונה מאז שניצחה את מכבי ת"א והפכה למועמדת לאליפות. חמש מתשע נקודות אפשריות כשהם היו צריכים קבוצה קלה כמו מכבי חיפה להתאושש. לא קל להיות על פסגת ההר כשהעיניים של כולם נעוצות בך מלמטה).

זה מצוין למכבי ת"א, בעיקר מכיוון שזה הרבה יותר נחמד כשכולם מתעסקים בנושא אחד מלהיב, כמו הדומיננטיות של מספר 7 בליגה המקומית, מאשר כשמתעסקים ביכולת לא משכנעת שלך כקבוצה. וזה לא משנה אם זווית הסיקור של ערן זהבי ומכבי ת"א היא בלבול מוח אחד גדול (התלבטתי בין "בלבול מוח אחד גדול" ל"בולשיט". מה אתה אומרים, בחרתי נכון?).

"זהבי ועוד 10" הם אומרים. ואומרים. ואומרים. "זהבי דומיננטי מדי" הם אומרים. ואומרים. ואומרים. בעיקר כי אין להם כוח לחשוב על משהו יותר טוב או יותר נכון. או פחות קלישאתי.

ובכן, האמת היא שכשיש לך שחקן על שכזה אצלך במועדון, הוא הולך להתבלט על פני כל שאר השחקנים בקבוצה. זאת עובדה. האם מכבי ת"א תלויה בערן זהבי יותר מאשר ברצלונה תלויה במסי, ריאל מדריד תלויה בכריסטיאנו רונאלדו, אוקלהומה סיטי תלויה בקווין דוראנט, קליבלנד קאבאלירס תלויה בלברון ג'יימס (או המיאמי היט היו תלויים בלברון ג'יימס)?

לפני שתקפצו, אין אני משווה בין ערן זהבי לשחקנים שהוזכרו כאן, שמהווים את הטופ של הטופ של הטופ (של הטופ) של התחום שלהם, אלא רק משווה את ההשפעה של השחקנים הללו על הקבוצות שלהם. התשובה לשאלה אגב אצל רוב הקבוצות למעלה היא לא. מכבי תלויה בזהבי פחות ממה שהאחרות תלויות כרגע בכוכב שלהן לטעמי, הרבה פחות.

כששחקן כל כך טוב כמו ערן זהבי נמצא על הדשא, טבעי שהמשחק יעבור דרכו. כששחקן עם יכולת אישית כל כך גבוהה (ממש ממש גבוהה!) כמו ערן זהבי נמצא על הדשא, טבעי שהוא יכבוש ויבשל הכי הרבה. כשהכדורגלן הכי טוב בליגה, בפער ניכר מכל האחרים, נמצא אצלך בקבוצה (ועל הדשא), טבעי שהוא יתבלט מעל כל השאר. זה מה שעושה אותו לכל כך גדול, היכולת שלו לבלוט ולהתעלות.

השחקנים הטובים ביותר תמיד נמצאים במרכז הזרקור הענק שמאיר על קדמת הבמה. ברגע שערן זהבי לא יהיה על הדשא, שחקנים אחרים במכבי ת"א ייקחו צעד קדימה אל עבר האור הענק הזה. כמו ששחקנים אחרים בברצלונה, ריאל מדריד או כל קבוצה אחרת עם שחקן דומיננטי שכזה, ייקחו צעד קדימה כשהסופרסטאר שלהם לא ישחק. השאלה שצריכה להישאל היא האם שאר הכישרון בקבוצה מספיק טוב כדי לנצח.

כשזה מגיע למכבי ת"א כדורגל, אני לא חושב שיש ספק. לי בכל מקרה אין. אני מסתכל על הסגל של מכבי ת"א, ורואה קבוצה טובה. אולי אפילו טובה מאד. בטח ביחס לשאר הליגה, כולל הפועל באר שבע והפועל קריית שמונה. למעשה, מכבי ת"א כבר שיחקה משחק אחד ללא זהבי העונה, כשהמנצח הגדול של העונה בינתיים העונה לשם "פואד", דאג לכך שלא ישחק. איך היא תפקדה? ובכן, כרגיל, שלישייה, מה עוד יכול להיות.

לאחרונה ישנם המון לחשושים לגבי עזיבה אפשרית של ערן זהבי לאירופה בחלון ההעברות בינואר. איני יודע האם מדובר בדברים מבוססים, כלומר סוכנים שמחפשים לו קבוצות, או סתם שטויות שנכתבות כי אין משהו אחר לכתוב וזה מניב קליקים. אני כמובן לא רוצה שהוא יעזוב, אבל גם לא עד כדי כך מודאג אם וכאשר זה יקרה. אם מכבי ת"א היא אכן "זהבי ועוד 10" היום, אז אני די סומך על ה-10 האלה.

*

ומחר אנחנו בסמי עופר מול בית"ר ירושלים כשאנחנו יודעים כבר כמה אנחנו נבקיע, והשאלה עכשיו היא כיצד אנחנו נראה מולה. אגב, ה"אנחנו" כולל 27,000 איש. רמז די עבה לכך שאוהדי מכבי ת"א מחכים לאצטדיון גדול ומכובד הרבה יותר מבלומפילד. אם איכשהו פרויקט השיפוצים שאמור להתחיל בקיץ ייפול ולא יתממש (אני באופן אישי לא מאמין שיתחילו לשפץ אותו עד שאראה את הבולדוזרים עולים הדשא), מיץ' חייב לקחת את זה לתשומת ליבו ולחשוב ברצינות על בניית אצטדיון חדש בעצמו. אנחנו ממתינים.

*

ו… אם פספסתם בשישי, הנה הפודקאסט ה-19 של מכביבול. תנו האזנה ותגלו איך מצאנו על מה להתלונן בשבוע של ארבעה ניצחונות צהובים:

האזנה נעימה.

ההפסד לניוקאסל
ליגת שוקי ההון - חדשות מעודדות מאמריקה?

22 Comments

עופר פרוסנר 7 בדצמבר 2014

הצעת האיצטדיון שלי לחברים מקרית שלום עדיין לא קיבלה תשובה – לא ברור למה מחכים :(

אזי 7 בדצמבר 2014

מחכים שהאצדיון בחיפה יקרה 'סמי עופר פרוסנר'!!

אזי 7 בדצמבר 2014

יקרא!

אורן השני 7 בדצמבר 2014

איך אתה מעריך את הסיכויים להמשך מול קרית שמונה ובאר שבע?

טל בן יהודה 7 בדצמבר 2014

אני ממשיך עם יומן דאבל, לא?

במילים אחרות, טובים.

אזי 7 בדצמבר 2014

אני מסכים איתך שמכבי תל אביב לא תלויה בערן זהבי, ואם הוא לא ישחק היא תנצח גם בלעדיו (עם כל המגבלות שיש כשהשחקן הכי טוב שלך לא משחק)
אבל במשחקים האחרונים נראה שכשהוא כן משחק, מכבי תל אביב תלויה בו.
כמובן שזה קשור לעבודה שמכבי נראית פחות טוב במשחקים האחרונים.

באותם משחקים שאתה מתיחס אליהם כפחות טובים, מכבי עלתה לשחק עם שלושה קשרים במרכז ושלושה שחקני התקפה כשהשינוי העיקרי הוא שזהבי מתופקד כאחד מהשלישיה ההתקפית.
אני מוכן להתערב, שברוב (אם לא בכל) המשחקים הפחות טובים שהתיחסת אליהם בתקופת סוזה, המערך היה דומה וערן זהבי שיחק כאחד משלישית ההתקפה.

הסיבה שפאקו מתעקש לשחק במערך הזה יכולה להיות אחת משתי סיבות:
1. הוא חושב שהמצב הנוכחי הוא מצב טוב. (אפשר למצוא יתרונות לשיטה כמו למשל שהחזקת הכדור היא בערך 120% מהזמן ושאנחנו עדיין כובשים שלישיות.
2. הוא מתרגל את הקבוצה לעשות משהו שבעתיד יראה יותר טוב. (או שהמערך הזה יראה יותר טוב עם הזמן, או שכשזהבי ירד לקישור, החזקת הכדור עדיין תהיה מושרשת בקבוצה).

אני מאוד מקווה שמדובר בסיבה השניה, כי המשחק הנוכחי של מכבי מעייף אותי.

טל בן יהודה 7 בדצמבר 2014

מצחיק שכתבת את סעיף 2 שלך.
במשחקים האחרונים, מכבי מתעקשת ללכת דרך האמצע ולא דרך האגפים (מוטי איווניר, שפעם אהבתי הרבה יותר) מעיר על זה לא מעט.

לא יודע למה, אבל כשאני מנסה להבין למה הוא מתעקש על זה, חשבתי על האופציה של "אולי עכשיו זה קשה וגורם למשחק מסורבל, אבל אם נצליח לשלוט בזה, נהיה בלתי עצירים", או משהו בסגנון.

שגיא 7 בדצמבר 2014

כל הפרשנים מעירים על זה כל הזמן. עושה רושם שהפרשנים בארץ בטוחים שהדרך היחידה להבקיע בכדורגל היא דרך האגפים.
תסתכל על הגולים משני המשחקים האחרונים ותראה שאף אחד מהם לא בא כתוצאה מפריצה באגף. הכל מהאמצע.

אזי 7 בדצמבר 2014

זאת לא חכמה שכל הגולים מגיעים מהמרכז כשאין שחקנים באגפים :)

גיל שלי 7 בדצמבר 2014

אבל אם הם מבקיעים שלושה שערים למשחק מהאמצע ויש גם פספוסים ממצבים בטוחים, למה צריך שחקנים באגף?

אזי 8 בדצמבר 2014

זה בדיוק מה שכתבתי בתגובה הראשונה שלי.
יכול מאוד להיות שפאקו מרוצה מהמצב הנוכחי כי אנחנו מחזיקים בכדור מלא וכובשים שלישיות (לפחות כשאנחנו לא נגד ק"ש וב"ש)
אבל במהלך רוב המשחקים האלה, אני דיי מתוסכל.

אני לא יכול להתווכח שזה עובד.
אבל אני לא נהנה מזה כמו שאפשר להנות מהקבוצה הזאת.

גיל שלי 8 בדצמבר 2014

פרט לשני המשחקים האחרונים, הכדורגל שלנו נראה לא רע בכלל בתקופת פאקו, הרבה יותר יפה לעין בהשוואה לרוב התקופה של סוזה למשל

רועי 7 בדצמבר 2014

ביום כזה פוסט על הכדורגל ??
כששני שחקני מכבי נעצרו על שימוש בסמים ???

אה… זו המכבי הלא נכונה. אפשר להמשיך כרגיל.

גיסנו 7 בדצמבר 2014

למיטב הבנתי גולדהאר כבר ניסה להריץ מהלך כדי לבנות אצטדיון, אבל קיבל הרבה מקלות בגלגלים. אם זה מכוון הטוטו שלא רוצה לעזור במימון (יש דוד עשיר מאמריקה, שהוא ישלם!), אם זה מכוון העירייה שגם לא רוצה לעזור במימון וגם לא מוכנה לשחרר שטח (וזו לא רק עיריית ת"א – בכל מקום עשו על זה לא מעט בעיות כי כל שטח פנוי שיש ברחבי גוש דן מיועד לבניין מגדלים. כולל השטח בקרית שלום שנמצא בחכירה וישתחרר מידי מכבי בעוד איזה 50 שנה).

אני מאוד מקווה שזהבי יישאר לפחות עד סוף העונה. אבל אני בטוח שגם אם הוא יעזוב – בתוך 3-4 משחקים גג יתייצב הרכב שיוביל סגנון מעט שונה, ושחקן אחר יהיה יותר דומיננטי. יש די והותר כשרון במכבי.

רפאל 7 בדצמבר 2014

קרית שמונה עשו יפה עם הנצחון על חיפה בסמי עופר.
הרבה מאוד אנשים קיוו שחיפה תנצח וכביכול תכנס יותר למירוץ, גם אם זה על חשבון ק.שמונה שעדיין היתה 7 נקודות מעל.
איני בטוח שזה לא המשחק האחרון העונה, מלבד מול מכבי וב"ש שליריבה ( של ק.שמונה) עוד איכשהו יש ציפיות להתמודד על המקום הראשון.
בתכל'ס, האליפות מוכרעת באמצעות מי שמפסיד הכי מעט נקודות לקבוצות שלא קשורות למאבק על המקום הראשון.
נכון לעכשיו אפשר לומר בוודאות שנותרו 3 מועמדות בלבד ( וזה במונחים של הכדורגל נחשב להיות עונה טובה) כשמאחורינו שליש עונה.

תשאלו עכשיו אנשים נייטראליים בארץ שלא אוהדים את מכבי ת"א או ק.שמונה, את מי הם מעדיפים לראות חוגג את המקום הראשון בסוף העונה וכמעט 100 אחוז יגידו לך שאם יש להם אפשרות לבחור, הם יהיו בעד החבורה של ברק בכר.
קרית שמונה, מתוך 24 המשחקים הנותרים, תעלה לפחות 18 פעמים מול יריבות שלא חולמות על להתחרות על האליפות השנה.
מול מי אתם חושבים הקבוצות האלו יילחמו יותר על תוצאת תיקו, למשל?
נגד מכבי ת"א או החבורה המפתיעה מהצפון הרחוק?

קחו בחשבון שכולם ללא יוצא מן הכלל יבואו יותר מפוקסים וחמים מול מכבי ת"א.
לאף אחד לא איכפת שקרית שמונה תיקח, אין להם אויבים טבעיים.
למכבי ת"א כל משחק זה נגד קבוצה שממש, אבל ממש לא רוצה שהם ייקחו עוד אליפות ולא חסרים סיבות לכך.
הפועל ת"א או מכבי חיפה למשל, אם יסחטו תיקו נגד מכבי ת"א בסיבוב השלישי והרביעי… יחגגו כאילו זכו באליפות בעצמם. נגד קרית שמונה לעומת זאת, אף אחד לא יזיל דמעה אם שוב יחטפו גול מטופש ולא יצליחו להחזיר.

בד"כ הייתי אומר שלקרית שמונה אין סיכוי ממשי להחזיק מעמד בקצב של 70 אחוז ומעלה לאורך כל העונה.
אבל עם ההבנה הזו והשילוב של מקום ראשון +ליגה שלמה שמעדיפה אותם בבירור… הייתי נותן להם סבירות של 20 אחוז לסיים את העונה במקום הראשון.

גיסנו 7 בדצמבר 2014

מצד שני, אחרי הנצחון על מכבי (שאליו הגיעו כאנדרדוג למרות המקום הראשון) ק"ש הגיעה לשני משחקים שבהם הייתה פייבוריטית (רעננה באופן כללי וב"ש בבית) ובשניהם היא כשלה לנצח.
אחרי ה"התעוררות" של מכבי חיפה (כלומר שני נצחונות על קבוצות חלשות במיוחד), שאחריה התקשורת כבר התחילה להריץ שוב את חיפה לאליפות – משום מה ק"ש הגיעה לסמי עופר שוב כשאנדרדוג, כולם ציפו שהנה חיפה תשחרר הצהרת כוונות ותחזור תודעתית למירוץ – וק"ש ניצחה די בקלות.
לי זה מעלה סימני שאלה לגבי היכולת המנטלית של ק"ש לרוץ באמת עד הסוף, במיוחד כשיש עוד שתי מתחרות עיקשות.

רפאל 7 בדצמבר 2014

העלית נקודה יפה.
באופן אישי מקווה שיידעו להתמודד עם הציפיות.
הרי הם לא יכולים להתכחש למעמדם ויכולתם ואי לכך למטרות.

מאיר 7 בדצמבר 2014

חבר׳ה, עם כל הכבוד לקריית שמונה, ויש כבוד, היא קבוצה חזקה אבל מול שתי קבוצות כמו מכבי ואחריה באר שבע, היא לא מספיק מוכשרת ומגוונת ותחסר לה דחיפה של קהל שלהן תהיה. לכן, היא תסיים שלישית. התיקו מול רעננה והתיקו מול באר שבע לדעתכם נבעו מבעיות מנטליות? ממש לא, פשוט בחלק לא קטן מהמשחקים היא שוות כוחות עם היריב ולא תמיד מנצחים כאשר המשחק מאוזן ובמקרה של משחקים מול קבוצות צמרת אפילו ״ שוכבים עליהם״.

שגיא 7 בדצמבר 2014

לא הפריע לנו לקחת אליפות בשנתיים האחרונות….
זה תמיד היה ככה, לנצח את מכבי זה הישג מיוחד גם בתקופות שמכבי נוהלה ע"י מוכר טלויזיות ומתווך דירות.

רניב 7 בדצמבר 2014

בינתיים יש לקבוצות עוד על מה להילחם: אירופה, פלייאוף עליון, נגד הירידה וכו'. אבל בגדול אני מסכים עם הגישה שלמכבי תמיד יהיה יותר קשה. אולי באר שבע ימשיכו לעשות לנו את העבודה

אזי 7 בדצמבר 2014

ברכות על השם החדש של היכל מנורה.
עכשיו נוכל לבכות שלא רק שהם גונבים לנו את הפנסיות, הם גם לוקחים לנו את היכל הפרוות והרולקסים.

חיים הצהוב 8 בדצמבר 2014

אני דווקא מייחס את היכולת החלשה לכך שאייגבור ומיטרוביץ מסריחים את המגרש במשחקים האחרונים, מיטרוביץ נתן כמה משחקים טובים בתחילת העונה אבל הוא אותו שחקן בינוני ואיטי משנה שעברה, אייגבור לא מוצא את עצמו על המגרש ובאמת שאני לא מוצא שום סיבה לכך שהוא משחק חוץ מזה שמכבי מנסה לצמצם הפסדים ולמכור אותו בינואר.

Comments closed