#מכביבול: חג המכבים – נר חמישי

מה אם שביתת 99' ב-NBA לא מתרחשת וקטש לא חוזר למכבי?

כולם מושפעים הפעם: קטש, ג'מצ'י, שפר, קומג'ס, פארקר ו… עמית תמיר?!

כל הניסים הקודמים נמצאים כאן: פרויקט חג המכבים של מכביבול

אחרי קורדובה - עדיין בעיית היררכיה, אבל פחות
על טעויות

5 Comments

יוסי 20 בדצמבר 2014

תגיד טל, מה עם נס בדאלונה? אמנם אין עליו הרבה פרטים, אבל הוא ידוע בדיעבד בתור מי שסלל את הדרך להצלחות של מכבי באירופה. אולי בלעדיו הדון לא היה מצטרף למועדון?

ובניגוד מוחלט, מה עם ניסי מילאנו למיניהם? נשארתם רק עם שלושה ימים ובינתיים עוד אין לכם הרבה ניסים שקשורים למכבי. ניצחון על בני יהודה או שביתה ב-NBA, עם כל הכבוד, זה לא נס.

קובי (מכביסט) 20 בדצמבר 2014

בנוגע לטופ 16 הממשמש ובא…

מתוך כל האפשרויות המסובכות מכבי פתאום נשארה עם בית קל :
את אלבה כבר ניצחנו פעמיים. ז'לגיריס עם שני זרים לא אמורה להיות מכשול רציני (כמעט הפסידה בביתה לססארי החלשה). גלאטסראיי חלשה הגנתית וקצרה מאוד בסגל (8 שחקנים בכירים בלבד!). הכוכב האדום בחוץ זה המוקש הכי גדול (יותר מפנא'!). ופנאתינייקוס על הנייר יש לה שמות נחמדים (דיאמנטידיס פוטסיס גיסט). אבל מעשית מדובר בסגל מזדקן שלא יחזיק מעמד מול המהירות והאתלטיות של מכבי. ריאל נחלשה ביחס לשנה שעברה ומכבי עם חיזוק נכון תנצח אותה בנוקיה,

המוקש –
1.האם מכבי באמת תביא את החיזוק הנכון? 2.האם גודס לא יסחב יותר מדי לכיון של פיני. ואז מכבי "תפתיע" עם הפסדים לקבוצות שהיא אמורה לנצח (צדביטה…)? 3.האם ריאל תפסיד לקבוצות נוספות שהיא אמורה לנצח?

הבונוס –
פנאתינייקוס "תפתיע" עם כמה הפסדים מגוחכים!

החיזוק –
חייב לבדוק האם קאזאן שהודחה מסכימה לשחרר את פישר. זה בדיוק הסנטר שמכבי צריכה. גבוה ריבאונדר שיכול לחסום גם סנטרים גבוהים. ועם זריקה נחמדה מחצי מרחק,
החיזוק הנוסף חייב לבוא בעמדת הפורוורד. למכבי אין מחליף ראוי לסמית ורנדל ביורוליג. במיוחד אחרי פציעת פניני. ולכן כל פעם שהם יורדים (עבירות פציעות או מנוחה) ולנדסברג או כהן עולים. ההגנה של מכבי נחלשת והיריבות חוגגות. דונטה סמית' הכי מתאים אם זה אפשרי. דונטאס זבאצ'קס או קוסטאס קאימקוגלו ג"כ אפשרויות מצויינות,

יוסי 20 בדצמבר 2014

הבית של מכבי, לדעתי, רחוק מלהיות קל.

מה שכן, זה בית עם קבוצות שמשחקות בסגנון מאוד אירופאי, ואולי זה יעשה חסד עם מכבי (ופארגו), שלכל הדעות לא משחקת בסגנון אירופאי.

ריאל ובארסה אלה קבוצות ששנים בנויות על קליעה ותרגילי קליעה. פאו כבר שנים מבוססת על הפיק-אנד-רול של דיאמנטידיס ושותפיו.

להערכתי, כמעט כל המשחקים יהיו צמודים ובנוסף עם סקור נמוך, אני לא מהמר על יותר מ-150 נק' בממוצע למשחק (כלומר 75 לכל קבוצה).

מכבי חייבת לנצח את המשחקים המכריעים, מדובר פה על משחקי הבית כמובן, ועל משחקים כמו המשחק הראשון נגד פאו, שעלול לקבוע את זהות הקבוצה שתסיים במקום השלישי.

מקום רביעי בבית הוא לא אופציה, כי צסק"א תחכה שם.

קובי (מכביסט) 20 בדצמבר 2014

הבית קל ביחס למה שמכבי יכלה לקבל –
מלאגה במקום אלבה. קאזאן במקום ז'לגיריס. וגלאטסראיי במשבר אחרי שחרור של ארבעה שחקנים טובים,

לדעתי הכל יקום ויפול רק על החיזוק שמכבי תביא. ועל היכולת שהיינס יציג,

גיל 21 בדצמבר 2014

אם קטש מגיע לנבא אז או שהוא נפצע ומסיים את הקריירה תוך זמן קצר או שהוא כזה חור בהגנה שתוך שנה הוא חוזר לאירופה.

Comments closed