מכבי תבוסות תל אביב – חלק ג'

מה ההבדל בין גיא גודס לעודד קטש ואפי בירנבוים שפוטרו?

tvusot6

הגיע הזמן לחלק שלישי, כש"מכבי תבוסות תל אביב" הופך לטרילוגיה. אם פספסתם, הנה חלק א' שעוסק בתופעת התבוסות במעודון בשנים האחרונות, וחלק ב' שמסביר במה אשמים כל הגורמים שאחראיים למצב הנוכחי.

*

ביום ראשון בערב הסתובבתי כהרגלי כמו טווס. יהיר, גאה ובטוח בעצמי, כאשר לא הייתה סיבה בעולם לפקפק במה שעתיד להתרחש באותו הערב, שהרי מכבי ת״א תמיד עושה את המוטל עליה במצבים כאלה. הקבוצה תפסיד להפועל ירושלים ואחר כך תפטר את גיא גודס. חד, חלק וקל. כל כך קל שאם הייתם שואלים אותי מיד אחרי ההפסד, הייתי מוכן להמר על הבית שלי שגודס לא שורד את הלילה. עד כדי כך בטוח. נכון, ההנהלה הזו לא חפה מטעויות, אבל היא גם לא אחת שחוששת לנסות ולתקן אותן כשצריך. ואכן צריך.

האמת היא שאין לי מושג מה ההנהלה הזו חושבת לעצמה כרגע. אולי כולם שם בחופש, אולי אין להם כרגע ראש לכדורסל, ואולי הם מגיעים למשחקים אבל לא באמת צופים בהם. הם סתם יושבים מאחורי הספסל ומתעסקים בסמרטפונים שלהם, משחקים בקנדי קראש או מרפרשים את הפיד של פייסבוק שוב ושוב. אבל אני כמעט בטוח שהם לא צופים במשחקים, אחרת ההחלטה הברורה מאליה הייתה מתקבלת בלילה שבין ראשון לשני ומכבי פוקס ת״א הייתה כבר היום עם מאמן חדש על הקווים.

אין שום סיכוי בעולם שחברי ההנהלה המכובדים צפו במשחקים של הקבוצה מול צסק״א, מלאגה והפועל ירושלים. שום סיכוי. לא דיוויד פדרמן, דני פדרמן, הדון, הרקאנטים ושאר הספיחים עם כל מיני אחוזי בעלות. האנשים האלה אכן היו על הספסל או ביציע, אני ראיתי אותם, אבל הם לא שמו לב למתרחש על הפרקט, כי זה בלתי אפשרי לצפות בשלושת המשחקים האלה מבלי להגיע למסקנה הרציונלית והבלתי נמנעת שכל אחד עם הבנה מינימלית בכדורסל היה מגיע אליה: גיא גודס כבר לא מהווה פקטור אצל השחקנים.

תקראו שוב את המילים המדויקות בהן השתמשתי. אין אני טוען כרגע שהוא לא מאמן טוב, או לא מאמן מספיק טוב, אלא פשוט לא פקטור. דמיינו לרגע חוט עם שתי קופסאות קוטג׳ בקצוות, בצד אחד של החוט נמצא גיא גודס, בצד שני השחקנים, כשהאחרונים אמורים לקבל את ההוראות דרך כלי התקשורת ההיי-טקי הזה. ובכן, המצב כרגע שהוא שהחוט קרוע, כי לא נראה שהמסרים עוברים מצד לצד. כלום, דממת אלחוט. אין למאמן שליטה על השחקנים, אין לו שליטה על הנעשה על המגרש, אין לו שליטה על המשחק. כרגע אפשר למקם מאחורי הקווים בובת ראווה לבושה בחליפה, והאפקט יהיה כמעט זהה.

אם זה לא היה ברור מהתבוסה במוסקבה ב-31 הפרש, או מההפסד במשחק בית מול קבוצה סופר בינונית כמו מלאגה, בו מכבי ת״א הובילה פעם אחת במשחק לכמה שניות (אני לא צוחק, חברת המשקאות הספרדית ״סופר בינונית״ היא הספונסר שלהם, זה כתוב להם על החולצות!), קיבלנו במתנה את המשחק מול ירושלים. ועוד איך קיבלנו את המשחק מול ירושלים, באותו הסגנון שדופקים למישהו עוגה בפרצוף לכבוד יום ההולדת.

האלופה לא כל כך טובה כמו שהיא שהיא נראתה על הפרקט במחצית הראשונה, פשוט מכבי הייתה עד כדי כך קטסטרופלית. למקרה שתהיתם, כך נראית קבוצה שלא התאמנה יחד, לא חזרה על תרגילים, לא נפגשה מעולם קודם לכם. לכו תראו את המחצית הזו, ובעיקר את הרבע השני, אפס תיאום. מאמן? פחחחחח אפס עדויות לקיומו. יותר מאפס. מיליון אפסים. אינסוף אפסים. מעולם לא הוכח לטעמי משהו בצורה כה וודאית כמו שהרבע השני של המשחק הוכיח שלשחקנים של מכבי ת״א אין מישהו שינחה אותם. הם היו שם לבד.

(ולחסרי ההבנה בכדורסל שיצביעו על המחצית השנייה אני אומר די. פשוט די, תפסיקו, אתם מביכים את עצמכם אם אתם חושבים שהיה איזו שהיא יד שהנחתה את הקטנת הפער והחזרה למשחק. מה שראינו היה שילוב של מלחמה, התלהבות, מומנטום, ופחדים של ירושלים שנבעו מתסמונת פוסט טראומה שלהם, הרי אליפות אחת לא מוחקת משהו כזה. לשמחתה של האלופה יש לה דונטה סמית׳, זר הליגה הטוב ביותר שנחת כאן, שיכול להחליט בשביל המאמן שלו שהוא חוזר לפרקט.)

ואז המשחק הסתיים וכאמור, מעולם לא הייתי בטוח יותר שאקום עם מאמן חדש כמו באותן השעות. הרי אנחנו מכירים את הישיבות לילה הבהולות של ההנהלה, מן הצפוי והראוי שאחת כזו תערך ותסתיים בהחלטה השפויה היחידה שמכבי ת״א כדורסל, המועדון הדורסני ביותר בתולדות הספורט המקצועני העולמי, יכולה להגיע אליה. ו… כלום.

״טוב, הם בטח רוצים לסגור עם המאמן החדש ולצאת עם שתי ההחלטות בהודעה אחת. הם בטח יודו לגיא גודס ויכריזו על המאמן החדש ביחד״. זו המחשבה, כן, ברור, בגלל זה הכל מתעכב ונדחה לבוקר, בטח ההודעה תצא עוד מעט. ואז עוברות עוד כמה דקות, ועוד חצי שעה, ועוד שעה, וכלום. ואז, הידיעה הנוראית יוצאת מהמועדון לכלי התקשורת, גודס יקבל עוד צ׳אנס מול ססארי.

בנקודה זו די ברור שההנהלה חושבת ש… האמת, אין לי פאקינג מושג מה ההנהלה חושבת בנקודה זו. למרבה האכזבה, גם לא תהיה כאן תשובה וודאית, רק השערה. הרי עוד לא המצאנו מכשיר לקריאת מחשבות (או ככה אני חושב, מי יודע מה יש בידי הממשלה ומה הם עושים עם זה). אבל אולי אם נסתכל אחורה, אל העבר, אל פעולות שביצעה אותה הנהלה, נצליח להתקרב אל משהו, איזה שבריר של פירור של רסיס מידע, מחשבה או כיוון. אני מדבר על שני המקרים בהן היא פיטרה מאמן במהלך העונה, השנים של אפי בירנבוים ועודד קטש.

השאלה שכולנו חייבים לשאול כאן היא זו: מה ההנהלה רואה אצל גיא גודס בנקודת הזמן הזו שהם לא ראו אצל אפי בירנבוים ועודד קטש?

אפי. הדבר הראשון שההנהלה ראתה אצלו זה פתיחה של שבעה הפסדים רצופים במשחקי הכנה. אז נכון שמדובר במשחקי הכנה ואין לייחס להם יותר מדי חשיבות, אבל רצף כזה בסופו של דבר מחלחל פנימה וכשאתה מתחיל לראות הפסדים רשמיים, הם גם מתחילים לצוף מעלה. בגביע ווינר, התואר שלא נספר על ידי המועדון ושכולם מייחסים לו משמעות רק כשמכבי ת"א לא זוכה בו, מכבי הפסידה כבר במשחק הפתיחה לגליל\גלבוע וסיימה את דרכה עוד לפני חצי הגמר.

אחר כך הגיע הפסד לציבונה בחוץ במשחק הפתיחה ביורוליג ואז תבוסה ביוון אצל אולימפיאקוס 84-65. שני ההפסדים הללו הובילו לפתיחה של 2-2 בשלב הראשון ביורוליג וחשש אמיתי שהקבוצה לא תעפיל לטופ 16 (קטסטרופה כלכלית מבחינת ההנהלה). מה שכנראה הכריע ונראה שממש הבהיל את ההנהלה היה ההפסד לירושלים במלחה 91-77 במשחק שמכבי כבר פיגרה בו ב-30 הפרש (עמכם הסליחה שלא הכללתי את המשחק הזה בחלק א' של הטרילוגיה הזו).

אפי פוטר ב-24 בנובמבר, אחרי תשעה משחקים רשמיים ומאזן כולל של 6-3. שימו לב, אפי היה בסך הכל עם מאזן של 2-2 ביורוליג, ללא הפסד ביתי (מכבי הפסידה בבית לידידתנו מלאגה במשחק הראשון של פיני גרשון כמחליף, 80-73 כמה ימים לאחר שנכנס לתפקיד), והפסד\תבוסה של 14 נקודות לירושלים במלחה.

עודד. עודד קטש החזיק יותר זמן מאפי (שנה לפניו) ופוטר בליל הסילבסטר של 2008, אחרי הפסד למכבי רמת גן ב-31.12.2007 ב-18 הפרש. המשחק הזה השלים רצף של שלושה הפסדים רצופים, כולל אחד בבית לריטאס וילנה ביורוליג 87-82. בסך הכל מכבי ת"א הייתה על מאזן בהחלט סביר של 6-3 ביורוליג (הפסד בית אחד) ומאזן של 5-3 בליגה הישראלית, שלושת ההפסדים בחוץ, שניים מהם תבוסות.

עודד קטש השיג מאזן כולל של 11-6, כאשר רק אחד מששת ההפסדים הללו היה בבית. ואם כבר התעסקנו בזה אצל אפי, עודד זכה בגביע ווינר הלא חשוב, עם ניצחון ב-19 הפרש על הפועל ירושלים בגמר במלחה. כמו אצל אפי, אם נוכל לפשט את הסיטואציה למשפט או שניים, נראה שמה שהבהיל את ההנהלה, או היווה את נקודת המפנה, היו ההפסדים של הקבוצה בליגה.

גיא. ובכן, עם גיא גודס אנחנו אמנם בשלב מוקדם יותר בעונה, אבל הדגימה שיש לנו גדולה בהרבה מהמקרים הקדומים. יש לנו את הפתיחה הכוללת של 2-3 בליגה וביורוליג, שניים משלושת ההפסדים הם בבית(!), אחד להפועל ירושלים במשחק שכבר היה 25 הפרש, כשההפסד השלישי היה התבוסה ברוסיה. אבל בנוסף לאלה, יש להנהלה את כל העונה שעברה. רזומה לא פחות מרשים בעליבותו שכולל הפסד בחצי הגמר בסדרה של הטוב מ-5 להפועל אילת (כולל שני הפסדי בית), סוויפ ביורוליג על ידי פנרבחצ'ה אולקר, ושבעת התבוסות הנוראיות שמצוינת בחלק א' (שלוש מהן בבית).

המצב לטעמי הוא שהקבוצה כרגע נמצאת במצב גרוע בהרבה ממה שהיא הייתה בנקודות הפיטורין של אפי ועודד בכל קנה מידה. היכל מנורה לא מרתיע אף אחד (ייתכן ש"נוקיה" היה שם מפחיד יותר?), תבוסות הן דבר בשגרה, ואני לא רואה איזה שהוא אופק או סיבה להתעודד, גם לא חזרה של רנדל להרכב. אז בכל זאת, איך לעזאזל גודס עדיין במשרת המאמן? התשובה פשוטה.

בשני המקרים הקודמים היו תחליפים ברורים וקלים ולכן הנהלה לחצה על ההדק מבלי לחשוב פעמיים. במקרה של עודד קטש, צביקה שרף כבר היה ברשימת המשכורות של הקבוצה ואפילו לא היה צריך לחשוב את מי להביא וכמה זה יעלה, פשוט שכולם יזוזו הצידה כיסא אחד והעניין נפתר. במקרה של בירנבוים היה את פיני גרשון שפשוט ישב בחוסר מעש בבית. מספיק זמן עבר מאז הפרידה ב-2006 וכולם רצו עוד סיבוב, זה היה כל כך מובן מאליו שאפילו שימפנזה הייתה מקבלת את ההחלטה הזו.

אז האם ההנהלה הנוכחית צודקת כשהיא נמנעת מלפטר את גיא גודס בגלל שאין מחליף קל וברור כמו בשני המקרים הקודמים? אתם מוזמנים לחשוב כך, אבל אתם כמובן טועים.

הסבירות להחלפה שתוביל למגמה חיובית בקבוצה עדיפה על המצב הנוכחי שבו למאמן אין כמעט השפעה על השחקנים. אחרי הראיון המצוין אתמול עם פיני גרשון ב-103 (ממליץ להקשיב לכל ה-50 דקות), די ברור שהוא לא חוזר לקבוצה, זה משאיר לנו את דן שמיר וארז אדלשטיין (לא, צביקה שרף הוא לא באמת אופציה. גם לא מאמן זר). שניהם יחד, בכל קונסטלציה שתהיה, עדיפים על המצב הנוכחי לדעתי.

כן, אני מסכים שהמאמן הוא לא המקור לכל הבעיות, וששינוי בעמדה הזו לא ישנה את כל המערכת, או יהפוך את מכבי ת"א לפייבוריטית לזכייה בגביע אירופה, אבל זה יהיה התחלה טובה. אני עדיין מחכה לה.

קול דמי אחיך צועקים אלי מן האדמה
פינת החדשות הטובות

40 Comments

אלון 27 באוקטובר 2015

מה אתה חושב החלק של ניקולה בבאלגן והאם גם הכיסא שלו צריך להיות בסכנה?

טל בן יהודה 27 באוקטובר 2015

אני לא יודע כמה ממה שפיני אמר באמת נכון, יכול להיות 100% ויכול להיות ההפך הגמור מכך.
אבל די ברור שהכוח וההשפעה שניקולה וויצ'יץ' צבר בתוך המועדון לא כל כך בריא.

ההנהלה שמעליו צריכה לפתור את העניין הזה באיזו דרך שנראית להם כנכונה.

יניב פרנקו 27 באוקטובר 2015

מתי אתם באים לאסוף את קטש ?

טל בן יהודה 27 באוקטובר 2015

שאלתי את קפלן, אשאל גם אותך.
טרייד מאמנים בין שתי הקבוצות – מי מסרב?

יניב פרנקו 27 באוקטובר 2015

חס וחלילה.
אם גודס מוציא 50% מהסגל של מכבי כמה יוציא מזה של הפועל.
אני אסגור איתך דיל – אתם תיקחו את קטש ואנחנו את ארז וככה ארז לא יגיע אליכם.
קחו את קטש כעוזר תחת סעיף חיזוק הזהות או משהו כזה.

שלח לי אישור במייל .

טל בן יהודה 27 באוקטובר 2015

בדרך.

ארז 27 באוקטובר 2015

פרנקו,
מעבר לעובדה שגם אני לא מתלהב לראות את אדלשטיין שם, אני ממש לא בטוח שיש לו את החוסן המנטלי הדרוש להשתלב ולתפקד שם, בוודאי לאורך זמן.
לצד ההערכה והחיבה העזות לאיש, אנחנו מכירים את ההתעסקות האובססיבית שלו במה שנתפס אצלו כביקורת או "עוול".
ההתמודדות שלו עם לחץ, גם נמוך בהרבה מזה שיש במכבי, היא לא מדהימה.
בקיצור, לא רואה את זה עובד שם.
מה דעתך?

ניב 27 באוקטובר 2015

טל תאר לך שגודס מפוטר (ומכבי משחקת מזעזע כרגע ) ומכבי ממנה מאמן חדש.
מה לדעתך יקרה אם הם ימשיכו לשחק כל כך גרוע? את מי יאשימו?
לפטר את גודס זה להסתכן שהביקורת תתקרב אליהם.

עופר כהן 27 באוקטובר 2015

קונספירציית גודס?

ניב 27 באוקטובר 2015

הם מוזמנים בכל שלב להוכיח אחרת..
וברור שזה בצחוק.

ישי 27 באוקטובר 2015

מי זה ההנהלה?
למשל מי המנכ"ל?

טל בן יהודה 27 באוקטובר 2015

מצוין במפורש: "לא דיוויד פדרמן, דני פדרמן, הדון, הרקאנטים ושאר הספיחים עם כל מיני אחוזי בעלות"

ישי 27 באוקטובר 2015

זה היה פריקת תסכול. לא שאלה.

איילה חסון 27 באוקטובר 2015

דמו של גל בק זועק מהקבר

אריה 28 באוקטובר 2015

רואה את הפרקליטה הנבלה שסגרה את התיק ביד אליהו ובא לי להקיא.

היסטוריון של ספורט 27 באוקטובר 2015

מה שמחזיק את גודס הם שילוב של כמה סיבות.
1. ההבנה שלא תמיד לפטר מאמן /להביא שחקן פותרת את הבעיה …לפעמים זה עניין של זמן (2014 כמשל).
2.הנאמנות של גודס לאורך שנים נותנת לו עוד טיפה זמן יותר מאחרים באותה הסיטואציה.
3. ההבנה שאין מאמן בשוק יותר טוב ממנו (אם לא מחשיבים את פיני ואם בלאט לא מחליט להחליף את לברון בפדרמן).
בכל הכבוד להילולים שלך את ארז.
אין לארז באמת רזומה שמצדיק את ההחלפה שלו בגיא גודס.
אולי שמיר גם זה בספק.
ואלו הסיבות שמשאירות כרגע את גיא .
בכל מקרה ההפסד הבא שלו בסיבוב המשחקים הנוכחי ביורוליג יגרום לו ללכת הביתה (לדעתי המחליף "הזמני " יהיה ניקולה ).
שכן הפסד לססארי ואין באמת סיכוי לא לו ולא לקבוצה.
אך גם הפסד בבמברג או לטורקים בסיום הסיבוב הראשון יסבך את סיכויי העליה של מכבי קשות מאד.

איציק 27 באוקטובר 2015

אני לא יודע מה הפתרון, אך אם זה נכון שאת רוב הסגל הכינו דנילה וניקולה, אז עזיבתו של דנילה, קיצוץ כנפי ניקולה וחזרה של הגורדיה הישנה, אמורה להיות השוקר. דבר זה צריך להבהיר דווקא לשחקנים שכל מי שלא מתיישר לפי גודס, ביי ביי. אם זה לא יעזור, ואת זה נראה תוך 10 ימים עד שבועיים, אז כנראה ייהי חובה להפתר מגודס.

משיח 27 באוקטובר 2015

כבר הכותרת עושה טוב בלב…

זיו 27 באוקטובר 2015

העונש הראוי לשחקנים – דושקו איבנוביץ

זינק 27 באוקטובר 2015

ומה אשמים האוהדים? :-)

Amir A 27 באוקטובר 2015

ראיתי שעוזר המאמן הגיב בפייסבוק לראיון עם גרשון וכתב "כשאנשים קטנים עושים צל גדול זה סימן שהשמש שוקעת". אני זוכר את המשפט הזה מטקס הסיום של כיתה ג'1 בבית הספר ברנר בגבעתיים. ילדים קטנים עברו לנהל את הקבוצה של המדינה?

זינק 27 באוקטובר 2015

גודס לא היה צריך להמשיך אחרי סוף העונה הקודמת.
עם כל סיפורי הפציעות והבעיות, האיש פשוט איבד את הדרך בסיום העונה הקודמת.
בכלל, למעט זמן קצר בעונה הקודמת (איפשהו לקראת אמצע העונה) הקבוצה שיחקה כדורסל נוראי כל העונה, ולכן אני לא מבין את ההחלטה להמשיך איתו.

אני באמת לא יודע למי להאמין על האשמה בבניית הקבוצה, אבל לקבוצה עם יומרות צמרת ביורוליג (כבר לא אומרים פיינלפור…) אסור לפתוח עונה כשמצבת הגבוהים שלה נראית כך.
אני לא יודע על שם מי רשום מחדל הגבוהים, אבל זה בעיני לא ממש משנה. אם זו בחירת המאמן או רק הסכמה שבשתיקה, התוצאה זהה – סגל גבוהים שלא מתאים אפילו לליגת ווינר הידועה באיכות הגבוהים שבה….

אדם 27 באוקטובר 2015

סגל גבוהים שמתאים בדיוק לליגת ווינר

49ers 27 באוקטובר 2015

התסריט הכי ריאלי הוא נצחון על ססארי, הפסד\ים לטורקים ו\או גרמנים.
בתווך, יושבים על המדוכה ומחפשים מאמן אחר.
גם אם לא ימצאו מישהו מוסכם, גודס לא יזכה לסיים את הסיבוב הראשון.
אני מסכים עם זינק… העונה שעברה היתה נוראית.
ההפסד לאילת חסך ממכבי השפלה נוראית בשני משחקי הגמר נגד ירושלים.
היה עדיף שזה היה קורה, יתכן שכבר אז גודס היה מסיים דרכו, בלא אצטלת הפיטורים.
ומה שהכי לא מובן, מי לעזאזל בנה את הקבוצה הזאת? למי אין עיניים בראשו כדי לראות את כל הבעיות שזוהרות כשמש?
אם גודס לא בנה, בתור מאמן שמעריך את עצמו, היה עליו לקום וללכת (אמת, קל לכתוב זאת מרחוק, בייחוד שזאת הפרנסה של אדם, אבל ביננו, אם יפוטר עכשיו, המקסימום אליו יגיע בשנים הקרובות יהיה הפועל אילת – בלי לפגוע, חלילה).
עצוב, אבל מה שמתבקש העונה זה עוד אובדן אליפות ואפילו אי העפלה לטופ 16 כדי שיבינו שיש לבנות מאפס.
הממלכה רקובה, פשוטה כמשמעו.

מאשקה 27 באוקטובר 2015

טל,
הבעיה של מכבי FOX ת"א היא לא המאמן גיא גודס.
( גילוי נאות – גיא גודס הוא חבר שלי ),
הבעיה של מכבי ת"א היא ניהולית, כמו שכתבת כאן על ההנהלה.

פה איתמר 27 באוקטובר 2015

+1
וגם חלק מהאוהדים :-)

איציק 27 באוקטובר 2015

יש לך חבר צהוב :-)

מאשקה 27 באוקטובר 2015

כן, אילן השועל הוא חבר טוב שלי הרבה שנים, וגם גיא גודס מאז שאימן בהפועל ירושלים, וגם עודד קטש אם הוא עדיין צהוב.
אין לי שנאה לאוהדים צהובים, אין לי בכלל שנאה לבני אדם שחושבים אחרת ממני, או אוהדים קבוצה אחרת ממני.
יש בי בוז גדול לאיש ששמו פיני גרשון, אבל לא שנאה.

איציק 27 באוקטובר 2015

אני יודע, הכל היה ברוח טובה.

matipool 28 באוקטובר 2015

מאשקה – עוד כמה כמוך בעולם ומצב העולם היה הרבה יותר טוב .

ניר 28 באוקטובר 2015

מכבי תל אביב כבר עשר שנים מנוהלת זוועה, היה עלה תאנה אחד ששמו דייויד בלאט וזה גרם להנהלה לחשוב בטעות ובזחיחות שהם עושים משהו נכון בעשר השנים האחרונות, לא בכדי הקהל בפיינל פור האחרון עודד את דייויד בלאט יותר מכל אחד אחר (זה היה גם מהערכה רבה אבל גם במידה רבה כהתרסה נגד ההנהלה).

אם לא יבוא משקיע חדש שיזרים כסף וניהול נכון לקבוצה (מה שלא יקרה בקרוב כי הבעלים/הנהלה הנוכחית לא יזוזו), מכבי חוזרת לשנות התשעים הלא עליזות.

גלעד בלום 28 באוקטובר 2015

טל, תודה על הסקירה, אין לי מושג מה הפתרון אבל אני נהנה מכל מילה

matipool 28 באוקטובר 2015

כאילו שאם היה לך את הפתרון , היית מגלה להם אותו .. (-:

martzianno 28 באוקטובר 2015

לא שבאמת יש לי מושג, או מקורבים, או מהלכים במועדון או מאחורי הקלעים ויכול להיות שאני סתם מלהג כאן,
אבל מאז שווייצ'יץ' הגיע ההדרדרות לא עוצרת.
כמובן שהוא לא האשם היחיד והבלעדי, אבל נראה לי ייטב לכולם אם יקבל תפקיד שגריר של כבוד (או כל תפקיד אחר שיחייב אותו להיות הרבה בחו"ל).

ישי 28 באוקטובר 2015

אולי לאור המצב אנחנו צריכים להתחיל לקוות שירושלים תובס ביורוקאפ, ואז לפחות נוכל להתנחם בהפסדים?
נראה לי שהדבר היחיד ששימח את הירושלמים במשך שנים הוא כישלונות שלנו ביורוליג, אז עכשיו תורנו.

ששון 28 באוקטובר 2015

מה עם חלק ד'?

בוני 29 באוקטובר 2015

טור יפהפה חד כתער
לאלו שכותבים שהבעיה היא ניהולית, אולי, אבל אין שום ספק שעיקר הבעיה היא מקצועית, כל ילד בן 12 יכול לראות שמכבי לא מאומנת, ליידות שלשות, ולרוץ… לא בא במקום קבוצה מאומנת שיודעת מה היא רוצה מעצמה, לא בא במקום תרגילים מסודרים, ולא בא במקום אימוני הגנה לקבוצה. זה בא כתוספת על הדברים האלו.

קשקשן בקומקום 29 באוקטובר 2015

הבעיה היא שאין להם אלטרנטיבה. ארז לא מתאים למכבי. רק דן שמיר אבל זה בעייתי אחרי העונה באילת. קטש לדעתי לא יבוא באמצע עונה, ובצק

קשקשן בקומקום 29 באוקטובר 2015

בצדק…הכוונה

Comments closed