שלום, הרעב שלך חזר

הטעם המוכר של אליפות שוב נמצא על הלשון

5482574099099490491no

המשחק של מכבי ת"א מול בני סכנין במוצאי שבת יכול היה להסתיים באחת משלוש דרכים. הראשונה היא ניצחון גדול, סגנון המשחק מול כפר סבא. איזה ארבע או חמש-אפס, פסטיבל שערים שימחיש את הפערים בין שתי הקבוצות בצמרת ליגת העל לבין כל שאר הקבוצות בליגה. השנייה היא ניצחון סטייל משחק בדצמבר-ינואר, איזה 2-0 או 3-1 סטנדרטי ו"משעמם". גול מוקדם, הרבה כלום באמצע, אולי ספיגה אחת, ואז סוגרים עניין לקראת הסוף. הדרך השלישית היא בדרך הקשה. ואולי גם, הדרמטית.

עם כל הכבוד לבני סכנין, ויש לי הרבה כבוד אליהם אחרי התיקו באצטדיון טרנר, לא היו עוד דרכים בהן המשחק היה יכול להסתיים. אז אני חושב שהשאלה הטבעית הבאה צריכה להיות מה הדרך העדיפה מבין שלושת האפשרויות.

ובכן, אני חושב שהדרך השנייה היא הכי פחות טובה. מכבי כובשת מוקדם, קצת נרגעת, לא מאיימת, אולי סופגת שוויון, עוד שערים, ואז המון פרשנויות על כך שהיא לא משכנעת. שלא לדבר על חלק מהאוהדים שייצאו מהמשחק עם הרגשה שמשהו לא מתפקד (ואז החלק השני יצטרך לקרוא את התלונות שלהם).

הדרך הראשונה והשלישית, הניצחון הגדול והניצחון הדרמטי, כנראה נמצאות באותה הרמה, כששתיהן בונות ביטחון וממשיכות איזה שהוא מומנטום, כל אחת בדרך שלה. אם מכבי הייתה כובשת רביעייה או חמישייה נגד סכנין, ומביאה את הסך הכל שלה לתשעה או עשרה שערים בתוך שבוע, זה היה מביא איזה שהוא אפקט הרתעתי לא מבוטל כנגד יריבתה לצמרת, כמו גם מעצים את הביטחון העצמי. הדרך הדרמטית לעומת זאת, עושה משהו לאמונה שלך להגיע למטרות שהוצבו.

כנראה שכבר ראיתי את הגול הזה של זהבי כמה עשרות פעמים מאז שהוא קרה. מרגיש לי שהרבה זמן לא היה גול כזה, כל כך עצמתי, כזה שפותח חלון בשביל כל האמוציות להתפרץ החוצה. מה שריתק אותי בשניות הללו והחזיר אותי לסרטון שוב ושוב, היו התגובות של כולם.

א-י-ז-ה  מ-ת-ח. אחרי 80 דקות קשות, הכל השתחרר. הלידה השנייה של אשתי הייתה קלה יותר מהשער הזה (לפחות מנקודת מבטי, ייתכן שלה יהיו השגות אחרות בנושא). בונקר למופת שהיה מאד קשה לפצח, תסכול מהקושי, איפה שהוא מהשליש השני של המשחק מתחילים התסריטים בראש של חזרה לפער חמש נקודות לבאר שבע, עד שהצליחו להוריד אותו. ״טוב, אולי רעננה תעשה משהו והפער יישאר על שלוש״. ואז, הגול.

 

הקהל. זה היה ישששששש אחר מבדרך כלל. אפשר כמעט להרגיש את ה״סופסוף, כבר חשבנו שזה לא יגיע״ בשמחה שהתפרצה. והנה יצחקי, כמעט לא מאמין, פשוט נופל על ברכיו. אחר כך הוא יבוא ללחוש לזהבי כמה שהוא גדול (אני מניח, מה עוד יש לומר לו?). הנה קרלוס גרסיה לוקח לעצמו רגע של נחת, פשוט שם את ידיו על ברכיו. איתן טיבי מרים ידיו, בקושי, כאילו מישהו בלתי נראה עוזר לו מלמטה. מדוניאנין כבר לא יכול לחכות, זה רק עניין של עוד שנייה או שתיים, אבל הידיים שלו כמעט מסמנות את הגול כמו דיילת שמסמנת את היציאות במטוס. דסה, בריצה לעבר החיבוק הקבוצתי, מוריד את הראש לשנייה, ״סופסוף".

וזהבי. מה עוד נותר לומר. רגע, הוא באמת הוריד חולצה? וואט דה פאק? יש מצב שהוא לא הוריד חולצה מאז… לא יודע, מתי ערן זהבי הוריד חולצה אחרי גול? שלא לדבר על להעיף אותה קיבינימט. וואו כמה שמרוץ לאליפות זה כיף.

אלו הרגעים שאותם השחקנים שכבר לקחו שתיים או שלוש אליפויות ברצף צריכים בשלב הזה. הם חייבים את התזכורות של איך זה מרגיש. זה לא במקרה שטיבי סיפק אחרי המשחק את הציטוט של "העונה אני רעב יותר מאי פעם לאליפות". אלו בדיוק המשחקים שמזכירים לכל השחקנים, שאולי קצת שבעים, את המתח, את הפורקן, את החוויה, את הכיף של הדרך, את הריגוש.

בהפועל באר שבע, הכל (עדיין) יחסית חדש. הקבוצה מובילה את הליגה במחזור ה-15? וואו! מקום ראשון! "איזו התרגשות לראות אותנו בראש הטבלה", יאללה! בואו נשמור על זה! זה שלנו!

לשחקנים שכבר נמצאים שם שלוש שנים קצת יותר קשה לאסוף את ההתרגשות הזו, בטח בשלב כל כך מוקדם של העונה. ברק בכר מצליח לשמור על המתח אצל שחקניו לאורך העונה כי הם לא היו שם. שימו את בכר במכבי והוא יצטרך שטיקים אחרים. גם כשאתה יודע שכל משחק קובע והאליפות על הכף, קשה לשכנע את עצמך לשחק באותה האינטנסיביות באוקטובר ובמרץ. הרי באוקטובר יש לך המון המון זמן לתקן. במרץ, פחות.

ניצחון של 1-0 במחזור ה-27 בדקה 80, לא דומה לניצחון 1-0 במחזור ה-12 בדקה ה-80. פתאום הרגשת לרגע את הטעם המוכר הזה, רק לכמה שניות. כאילו כימאי מבריק רקח את הטעם של אליפות לתוך בקבוק קטן ומישהו טפטף לך קצת על הלשון. "אה אה אה, רק טעימה, המנה העיקרית מחכה לך, רק עוד כמה שבועות".

שחקני מכבי מכירים את הטעם המושלם הזה יותר מדי טוב, ובשבועיים האחרונים הם קיבלו תזכורת, טפטפו להם אותו על הלשון. האמינו לי, טיבי לא היה "רעב מאי פעם לקחת אליפות" לפני חודשיים, אבל עכשיו, כשקו הסיום קרוב, אני מאמין לו. בדיוק בזמן.

כל מה שאני יכול לאחל לקבוצה לקראת המשחק בטרנר זה… בתיאבון.

מה שאני לא אוהב בפרשת שראפובה
"שלוש בעשר"

49 Comments

רועי 15 במרץ 2016

אחלה פוסט טל.
יפה העניין הזה של שלושת הדרכים לנצח וההרגשה אחריהן, לא חשבתי על זה ככה.

יניב פרנקו 15 במרץ 2016

אוהדי מכבי מכירים 3 דרכים לנצח.
אוהדי הפועל מכירים 344332 דרכים להפסיד

רועי 15 במרץ 2016

נו ומתוך כל האופציות האלה לא יכלתם למצוא אחת (!) ליישם בדרבי האחרון ? (כדורסל וכדורגל).

ניב 15 במרץ 2016

הם כנראה שונאים את הדון אפילו יותר ממה שהם אוהבים להפסיד.

בלייק 15 במרץ 2016

ביום שאוהדי הפועל ירצו לנצח יותר מאשר הם ירצו שמכבי תפסיד יהיה שלום

צור שפי 15 במרץ 2016

בתור אדום – שלום יהיה קודם, בוודאות.

תני 15 במרץ 2016

+1

מכביסט טירון 15 במרץ 2016

פוסט מושלם. בתור אחד שנכח באותו המשחק, קלעת בול.
בתיאבון גם לך.

רן 15 במרץ 2016

גדול. התרגשות גדולה לקראת ההמשך, רעבים מתמיד.

אגב, הפעם האחרונה שערן הוריד חולצה (מהזיכרון) –
https://www.youtube.com/watch?v=tkRVCBcOfKw החל מ1:01

פאקו 15 במרץ 2016

רק לי התגובה של זהבי הזכירה את זו של ברנדי צ'סטיין אחרי הגול במונדיאל הנשים?

-גיסנו- 15 במרץ 2016

זו רק הגוזיה ;)

רפאל 15 במרץ 2016

what if that doesn't work?
then you are out of the club

צהוב בדם 15 במרץ 2016

המשחק הזה לא היה יכול להסתיים 4-5 כי סכנין עשו בונקר כשכל עשרת שחקני השדה שלהם עושים הגנה בחצי המגרש שלהם.

״תכנית המשחק״ שאבוקסיס דיבר עליה היתה מה שרוב הקבוצות עושות נגדנו. לשחק צפוף מאוד מאוד בחלק המגרש שלהם, לשים 2 שחקני התקפה סופר מהירים ולנסות לתפוס את מכבי לא מוכנה עם כדור ארוך במצב של אחד על 2 או 2 על 2 ולבנות על כך שהבלמים שלנו יחסית איטיים ולא בעונה טובה ושלשוער שלנו יש בעית קבלת החלטות עם היציאות שלו(השער של מליקסון והשער של הפועל בדרבי זה בדיוק אותו גול).

דרך אגב, הם הצליחו להגיע למצב הזה כשמוגראבי עבר את מדוניאנין כאיל הוא לא היה שם ולמזלנו בעט לשמיים. ולדעתי זאת הסיבה שאבוקסס אמר בסוף המשחק שתכנית המשחק שלהם הצליחה.

המשחק נגד כפר סבא הזכיר לליגה מה קורה כשמנסים לשחק נגדנו כדורגל… הוא היה מאוד חריג העונה ובגלל זה גם התוצאה.

אבל אין ספק שב 3-4 משחקים האחרונים מכבי משחקת טוב. הלחץ והשליטה שלנו בכדור הייתה יחסית אפקטיבית והתבטאה ביצירת מצבים(שוב, הכל יחסית כי הבונקר שסכנין עשו הזכיר את האוטובוס שגוטמן החנה בדרבי).

רואים את השינוי בגישה של השחקנים ואת הלחץ שהם עושים. ורואים שטיבי מתחיל לחזור לעצמו(אני חולה על האישיות של קרלוס אבל הוא סופר איטי שעושה המון עבירות לא קשורות כי הוא משתמש בידיים)
אבל לדעתי השינוי הכי גדול קורה כי זהבי סוף סוף משחק בעמדה שהוא אמור לשחק בה. אני זועק את זה עונה וחצי.

הולכת להיות לנו סיום עונה מרתקת

ניב 15 במרץ 2016

שכחת עמוד תווך (עיקר אמונה?) במשחק העמידה האיתנה (צומוד?) , קנדיל לא ישחרר את הכדור עד שעבר פי שתיים זמן מהמהלך שהביא את הכדור לשוער.
תכלס נראה לי שסכנין החזיקו (ממש ממש החזיקו, ביד) בכדור הרבה יותר ממכבי.

קפטן קוקי 15 במרץ 2016

יש מצב שאם מכבי היתה שמה את אחת ההזדמנויות שהיו בתחילת המשחק גם המשחק מול סכנין היה נראה כמו המשחק מול כפ"ס. זה נכון שכפ"ס קבוצה שמנסה לעשות דברים בצורה קצת יותר "מתקדמת" מבונקר/מתפרצות קלאסי, אבל זה נשמע לי מוזר שקבוצה תבוא לפגוש את מכבי בבלומפילד ותיתן למכבי לשחק כדורגל.

-גיסנו- 15 במרץ 2016

אבל חוץ מהמצב הזה של מוגרבי סכנין לא הגיעו לאף מצב מסוכן במיוחד למרות כמה דקות של לחץ בסיום. אי אפשר לעצור כל קבוצה על 0 מצבים כל משחק…
ניתן להתנחם גם בזה שעד לפני 2-3 שבועות במשחקים כאלה יריבות הגיעו להרבה יותר מצבים מזה נגד מכבי, כל משחק נתנו גול במתנה, ובזה שסכנין היו הרבה יותר מסוכנים נגד ב"ש מאשר נגדנו – גם אם זה לא בהכרח מעיד על משהו לקראת המשחק הבא.

צהוב בדם 15 במרץ 2016

באף משחק היריבה לא הגיעה להרבה מצבים נגדנו ועדיין הם היו נצליחים להבקיע בהזמדנות במעט הזדמנויות שהיו להם.
בית״ר בבית, באר שבע, הפועל, רעננה נתניה ועוד כל כך הרבה קבוצות שהגיעו למצב או שניים ופשוט הצליחו להבקיע, הרבה באשמתנו מאשר בעקבות יכולת סיום מטורפת שלהם…

אבל, הלחץ שמכבי עושים ב 3-4 משחקים האחרונים לא נותן ליריבה את הכדור בכל, בגלל זה יהיו אפילו פחות מצבים.

מאיר (חדש בשכונה) 15 במרץ 2016

נסה לזכור את המשחק מול מכבי פתח תקוה בבלומפילד. לפחות 4 מצבי כיבוש נוחים ביותר היו להם. משחק הגנה מזעזע היה שם.

ניב 15 במרץ 2016

סכנין התבססה על משחק החזקת כדור ואכן החזיקה בכדור (תרתי משמע) הרבה יותר ממכבי.
קנדיל לדעתי החזיק בכדור שבעים אחוז מהזמן, היתר מכבי.

רפאל 15 במרץ 2016

יפה,
תדאג שיהיה פערים הגיוניים בתקציבי העברת השחקנים והמשכורות
ויבואו לשחק נגדך כדורגל.

כיום ( מתחילת העונה, כן ), ליריבות אין הרבה על מה לשחק בשביל עצמם
אבל אוי ואבוי אם לקראת סוף העונה יחטפו תבוסות כי באו לשחק פתוח כמו גברים בלשון הדיבור.
ישר כולם יתקיפו אותם על חוסר מקצועיות ואי איכפתיות לגבי המשחק והתוצאה.
אההה, מלכוד.
אז מחנים את האוטובוס, נלחמים, שלא יבואו ויצמן יער ויהרסו את הנופש בים.

צהוב בדם 15 במרץ 2016

דבר ראשון אני לא אמור לדאוג לכלום.
בדיוק שלא דאגתי כששחר קנה וקונה כל מה שזז, רובי שפירא, גאידמק, טביב והראל בהפועל ועוד ועוד דוגמאות.

התקציב של מכבי לא בהרבה יותר גבוה מהתקציב של חיפה, ודרך אגב, לפי מספרים שמתפרסמים היום, גם לא כל כך הרבה מעל הפועל. תראה איפה 2 הקבוצות האחרות נמצאות ואיפה מכבי.

לא מסכים שליריבות בפלייאוף אין מה לשחק בשביל עצמם. סכנין יכולה בהחלט להגיע למקום רביעי שמוביל לאירופה. בשביל קבוצה כמו סכנין ה 2-3 מליון יורו שהיא תקבל רק מהשתתפות במפעל אירופי זה חמצן לנשימה.

קפטן קוקי 15 במרץ 2016

אחד הדברים שאני הכי אוהב בכדורגל זה ש12 אלף איש ביציע ועוד הרבה יותר שעוקבים אחרי המשחק חולקים הרגשה משותפת. (עוד) פוסט נהדר!

בלייק 15 במרץ 2016

אני קפצתי יותד בגול של דסה (איזו מסירה!), בגול של זהבי כבר הייתי מותש מידי…

נולי 15 במרץ 2016

יופי של פוסט.
אכן חזרו הרעב והאמונה….
כבר נראה היה שב"ש שכחו איך זה לאבד נקודות, בלי קשר לרמת המשחק שלהם, שאין לי ממש מושג מהי, כי אני לא רואה את המשחקים שלהם ועל פרשני הספורט במחוזותינו אי אפשר לסמוך :)

ניב 15 במרץ 2016

אפשר לסמוך עליהם- שיהיו רדודים, אינטרסנטים, מחרחרי ריב ומדון, מעקמי מציאות ועוד שלל תיאורים מרתקים שכאלו.
פרשני ספורט, כתבי ספורט, עיתונאי ספורט, מאמנים, פרשנים, סוכנים. כולם הכל, מולטי טאלנטים שכמותם.

גיא 15 במרץ 2016

אין ספק שבשנתיים הקןדמות, מכבי סגרה את סיפור האליפות במחזור השני של הפלייאוף בניצחון על ב"ש ומה שנשאר לחכות זה באיזה משחק ניקח אליפות.
(בעונה של אוסקר זה היה אותו דבר למעשהאבל הפחד מאיבוד האליפות עשה את שלו)
העונה הזו סוף סוף יש מתח ועניין בפלייאוף וכל ניצחון, בין אם 5-0 ובין אם 1-0, יכול לעשות את העונה הזו יותר מתוקה.

יניב 15 במרץ 2016

אני לא מצליח להבין למה אוהדי מכבי כאן רושמים שהשנה יהיה מתח ועניין? האם זה הפחד לנחס?
ביום ראשון מכבי מנצחת את ב"ש וסוגרת את עניין האליפות,בהמשך לפוסט שגיל כתב הגרפים בתנועה הפוכה,מפה ב"ש רק תאבד נקודות ומכבי ישייטו לאליפות נוספת.

ניב 15 במרץ 2016

אפשר גם בבקשה את המספרים ללוטו? או המלצה להשקעה?

יניב 15 במרץ 2016

זה בכלל לא העניין .מחפש השקעה בבקשה.לך לאתרי הימורים שים כסף על אליפות למכבי ת"א(האמת שאין לי מושג מה היחס) ובטוח תקבל תשואה להשקעה שלך.
באמת שאני לא רואה שום תסריט אחר מאשר אליפות של מכבי,הלוואי ואתבדה אבל לא רואה שום תסריט אחר,מכבי כמו שטל כתב רעבה,חדה והצליחה להחזיר לעצמה את ההרגשה שכולם נגדה ויש לה מה להוכיח לכולם

ניב 15 במרץ 2016

יניב יש הבדל בין סביר להניח לבין בטוח, יש הבדל גדול יותר בין יתכן לבין בטוח.
אני מתנצל אבל העובדה שאתה לא רואה אף תסריט אחר מעידה בעיקר עליך ולא על היעדר תסריטים (בהחלט יתכן שאתה צודק, אני מאוד מקווה שאתה צודק, אבל זה ממש לא עתיד בלתי נמנע).
מכבי עשויה לאבד נקודות, היא כבר איבדה לחלק מהקבוצות, כמובן שזה לא הכרח, אבל בטח שזה לא בלתי נמנע.
אני באופן אישי לא מאמין באיצטגנינים.

ניב 15 במרץ 2016

חוזר בי, אולי אפילו זה עתיד בלתי נמנע (לא ניכנס לוויכוח על דטרמניזם, מאחר ואני לא מבין בזה כלום למען האמת) אבל גם אם כן, אני מפקפק ביכולת שלך או של מישהו אחר לדעת את זה לפני, אפילו אם התוצאה הסופית תוכיח כביכול את צדקתך.

רפאל 15 במרץ 2016

חחחח,
כמו תמיד האנשים ההגיוניים והמתונים חוזרים בעצמם.
מי שממהר לזרוק השערות כעובדות מוגמרות מקסימום אוכל את הכובע
ואז מטיל את מלוא משקל הפרובוקציה החדשה בסיפור אחר.

זה מאוד פשוט.
אומרים למה? – כובע.
הכובע זה מי שיכול לדבר ויהי מה.
הוא לובש את הכובע, הוא יאכל אותו.
אנו נאלצים לאכול את השטויות האלה.
השאלה איך אוכלים דבר כזה?

מה לעשות, יש לו את הכובע.
כמו שלבאנדי היה את הפטיש של אביו
ולד"ר איוול את המוג'ו של פאוורס.

יניב 15 במרץ 2016

שמע ברור שאני לא חוזה את העתיד אבל אני כן יכול להגיד לך שלפחות שלושה מחזורים לפני התיקו הראשון של באר שבע ,אני הבנתי שמכבי ת"א חזרה להיות מכבי ת"א של העונות האחרנות ועד התיקו של ב"ש עם סכנין,אמרתי כל הכבוד לב"ש שלמרות הלחץ האדיר שמכבי מפעילה עליה(באופן מסורתי היא תמיד שיחקה אחרי שהיא ידעה שמכבי צמצמה לפחות זמנית את ההפרש)באיזה שהוא שלב(סכנין) ב"ש נכנעה ללחץ ומכבי רק מגבירה אותו.עכשיו מן הסתם יש עוד תסריטים כולל תיקו שלכאורה ישאיר מתח,אבל באמת בניתוח די מושכל של החודש-חודש וחצי האחרון ויחסי הכוחות בין הקבוצות(הצד המנטלי/מקצועי) אני לא רואה אפשרות שמכבי לא זוכה באליפות.
אתה יודע יש דברים שאתה רואה בצורה ברורה ומקילומטרים ולכן אתה לא ממש מופתע שהם מתרחשים וזה אחד המקרים. מודה שאם ב"ש פתאום ישנו את המטוטלת וינצחו ביום ראשון אני אהיה מופתע מאוד מאוד.
לדוגמא אתה רוצה להגיד לי שאתה לא בטוח שברצלונה יעברו את ארסנל מחר? הרי יש תסריט שארסנל ינצחו 3-1 ויעלו,אבל עם יד על הלב אתה חושב שזה תסריט מציאותי?

ניב 15 במרץ 2016

זאת אכן דוגמא, אבל לא בהכרח מדויקת, לא בטוח שדין משחק אחד שברצלונה ניצחה וכבשה שלושה שערי חוץ כדין תשע מחזורים, כשקבוצה אחת מוליכה בנקודה, כל קבוצה ניצחה והפסידה בקרבות הישירים וכל קבוצה איבדה מספר נקודות נגד היריבות שנשארו.

ניב 15 במרץ 2016

בסופו של דבר זה משחק של הסתברות, אנחנו יכולים להניח ולרוב אין לנו את כל המידע ההכרחי.
דוגמא משלי, ראשי אמ"ן ערב יום כיפור, ידעו שהסיכוי למלחמה נמוך ביותר.
לא עושה השוואות, או מקביל מחירים במקרה של טעות, רק ממליץ על טיפה יותר זהירות בהנחות.

יניב 15 במרץ 2016

מה שנקרא אנחנו מתעסקים פה בספורט ולא למזלנו במלחמות ולכן במקרה שאני טועה אז בדיוק כמו שרפאל אמר מקסימום אני יאכל את הכובע ואתה תגיד לי אמרתי לך :)

ניב 15 במרץ 2016

אני מניח שאם תטעה אני אהיה עסוק בלהתבאס עמוקות..

ניב 15 במרץ 2016

לגמרי, להוציא את זה שאם אתה טועה אני אהיה עסוק בלהיות מבואס עמוקות.
ובאופן כללי נראה לי טיפה הזוי שאוהד של קבוצה יעלוץ בזמן שקבוצה שלו הפסידה.
בוא נסכם ששנינו נשמח אם אתה צודק.

yaron 15 במרץ 2016

אני חושב שלב"ש סיכוי "טיפה" יותר גבוה לנצח 0-1 קטן בבית מאשר לארסנל 3-1 בברצלונה :-)

מאיר (חדש בשכונה) 15 במרץ 2016

ממש לא מסכים לגבי חשיבות של 1-0 במחזור 12. יותר מזה, מזכיר לך את ה-1-0 הקטן של פריצה בדקה ה-90 מול בני יהודה במחזור שני של עונת סוזה. זה לפתוח עונה עם 6 נקודות או 4, לברוח מיידית בהתחלה ולייאש יריבות, כן או לא…..וכו'. אה, וזה היה ממש יום או יומיים לפני חג.

טל בן יהודה 15 במרץ 2016

נשבע שחשבתי על אותו 1-0 של פריצה.
זו הדוגמה היחידה שמתקרבת לזה בעיני.

גיא 15 במרץ 2016

עם איך שבני יהודה נראו באותה העונה (ולבסוף גם ירדו ליגה), זה היה די אבסורד אם מכבי היו מאבדים נקודות נגדם.
כמו שההפסד האחרון של ב"ש העונה היה ל….עכו

גדי 15 במרץ 2016

מה עם ה3-2 של לוגסי?

עומר 15 במרץ 2016

לא אותה עונה?

גיא 16 במרץ 2016

עונה אחרי (13-14), מחזור 2

יואב 15 במרץ 2016

התגובה של יצחקי…. פרייסלס.

אורי 15 במרץ 2016

הוא מקלל שזהבי לא מסר לו :-)

אמיר 15 במרץ 2016

כפריק של עובדות חסרות חשיבות לחלוטין, אני די בטוח שהפעם האחרונה שערן הוריד חולצה אחרי שער הייתה במשחק האליפות בווסרמיל ב-2014, אחרי שהעלה ל- 2-0 מהנקודה. חשוב לציין שזו לא הייתה הורדת חולצה של טירוף כמו בשבת, אלא חלק מטקס מתוכנן במהלכו השליך את החולצה באוויר וירה בה, טקס שמצלמות ערוץ 1 פספסו איכשהו.

לגבי הטירוף אחרי השער בשבת, משעשע לראות בתקציר אוהד קופץ מהתרגשות ברגע השער משהו כמו 3 שורות (האוהד בחולצה לבנה. די בצד שמאל (הצד אליו ערן רץ אחרי השער) ברגע השער).

yaron 15 במרץ 2016

איה כתבה באחד הפוסטים של גיל שחסרים השנה נצחונות "צורבי תודעה".
אני כתבתי שאם לא ניקח אליפות זה יהיה בגלל התיקו בדרבי האחרון (אם דור פרץ מבקיע, העונה הזאת היתה כבר חצי גמורה).
אם בסופו של דבר ניקח אליפות, המשחק הזה יהיה אחד מ"צורבי התודעה" שהיו כ"כ חסרים לאיה :-)

Comments closed