אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי

העליהום מפתיע. ממש נפלתי מהכיסא.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי הכל מרגיש לי כל כך מזויף ומלאכותי. כאילו איזה במאי צללים עמד על הקווים בסמי עופר, צעק לערן ״אקשן״, וכולם נכנסו לתפקידים הקבועים שלהם והתחילו לעשות בדיוק את מה שמצופה מהם. שום דבר מעבר.

אני לא אוהב את מה שקורה עכשיו עם ערן זהבי כי לאף אחד לא באמת אכפת ממה שהוא עשה. אף אחד לא באמת כועס. אף אחד לא באמת נפגע. אף אחד לא באמת נעלב. אף אחד לא באמת מזועזע. לאף אחד זה לא באמת משנה. פשוט יש לנו שוב הזדמנות לצאת גדולים על חשבון מישהו אחר ולהתנהג כמו עדר, יאללה בלאגןןןןןןןןןן

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי אין לי כוח לכל מי שרק רוצה לדבר, לברבר, לנאום, לצעוק, להתנשא, להטיף, לצקצק, לנזוף, לגעור, להוקיע, לסמן ולהתחסד. העיקר שישמעו אותו היום. כי הדברים שנאמרים לא חשובים, רק מי שאומר אותם.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי כבר שמעתי אתכם בפעם הקודמת. ולפני כן. ולפני כן. ולפני כן. ולפני כן. מילא אם הייתם מקוריים, מילא אם הייתם מחדשים, מילא אם הייתם מעניינים, אבל זה תמיד אותו הדבר.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי זו הפעם המיליון שאנחנו נתקלים באותן הקלישאות השחוקות והמשעממות שלכם. ״מנוגד לרוח הספורט״, ״ספורטאים צריכים להוות דוגמא״, ״מודל לחיקוי״, ״להיות קפטן זה זכות״, ״בייש את המדים״, ״עליו להתנצל״, ״עליו להביע חרטה״, ״עליו להבין את חומרת מעשיו״, ״ביזיון!״, ״בושה!״, ״חרפה!״, ״וכלימה!״. יאללה, שחררו אותי.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי פתאום כולם נקיים יותר מג׳ל חיטוי. הפוליטיקאים שמשתינים עלינו 365 יום בשנה הופכים לקדושים. האוהדים שמתנהגים מדי שבוע, כל שבוע, כמו בהמות, מיתממים. והטאלנטים במדיה שמטנפים את פיהם על בסיס קבוע מצאו על מי לעשות פלברות.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי אין כוונה אחת טובה וטהורה מאחורי הדברים. אלה שיעמידו פני קדושים בטלוויזיה רואים מולם רק רייטינג. אלה שירצו לנו ברדיו רק סופרים האזנות. אלה שיעלו טקסטים טהורים לאינטרנט רואים מולם רק קליקים. נא לא לפספס את העיקר.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי הסיבה היחידה שאתם תוקפים אותו זה כי אתם שונאים אותו, שונאים את מכבי ת״א ואם נהיה הכי כנים, כי הוא ז**ן אתכם פעם אחרי פעם על המגרש. ואז, אתם גם משקרים לגבי זה. אוהדי מכבי לפחות אמיתיים, הסיבה העיקרית שאנחנו מגנים עליו היום זה כי הוא משלנו.

אני לא אוהב את מה שקורה עם זהבי כי גם ככה בעוד יומיים נעבור למישהו אחר, משהו אחר. ושוב נדבר, ושוב נברבר, ושוב ננאם, ושוב נצעק, ושוב נתנשא, ושוב נטיף, ושוב נצקצק, ושוב ננזף, ושוב נגער, ושוב נוקיע, ושוב נסמן, ושוב נתחסד. אז בשביל מה?

מהיר ורצחני - דן ברקאי
סוף שבוע של אליפות

84 Comments

Slime 3 בספטמבר 2017

תודה

קורא בין השורות 3 בספטמבר 2017

אני חושב שחוסר ההצלחה שלו להיות "ערן זהבי" בנבחרת גם קשור לעניין.

עידן. 3 בספטמבר 2017

האמת שערן זהבי מעניין לי את קצה הזרת, אבל באמת מגוחך לראות את אובדן הפרופרציות בעניין "פגע בקודש הקודשים"? באמת?

אם כבר, הרבה יותר מפריע לי האופן שבו הוא מתנהג על המגרש עם הצעקות ותנועות הידיים כלפי החברים. זה שהוא ממש לא דמות מאחדת או מנהיגה, יחד עם העובדה שהוא בבירור לא העיפרון הכי חד בקלמר, מלמד שמראש הוא לא התאים להיות קפטן.

ולכן האשמה היא על מי שמינה אותו לתפקיד.

גאנר 3 בספטמבר 2017

אני לא אוהב מכבי כלל וכלל. לא מתחבר לזהבי. אבל אתמול, השחקן היחיד במגרש שהיה לו אופי, ויכולת לנצח, זה זהבי. שמתי בווינר שהוא שם גול, אז באופן טבעי התמקדתי בתנועות שלו. הוא זז הכי טוב, רץ הכי הרבה, הכי חכם על המגרש והוא גם מביא את זה לידי ביטוי. אם לא הוא המשחק היה נגמר ב0 בעיטות לשער. ויש עליו אשמה, אבל שחקן כמו קלטינס שיכול להיות שמסתכל עליו בקצת הילה, רואה דברים טובים, והלוואי שישאב ממנו את הרגשנות על המגרש. זה שמחוץ למגרש הוא פרובלמטי, זה עניין אחר לגמרי. על המגרש הוא קפטן.

גאנר 3 בספטמבר 2017

ומחוץ למגרש הוא לא באמת פרובלמטי, הוא שנוי במחלוקת. מבקש לתקן.

עידן. 3 בספטמבר 2017

אני לא מסכים עם הניתוח שלך שהוא היה הטוב בנבחרת, אבל לדעתי זו בכלל לא השאלה.

קפטן לא צריך להיות השחקן הכי טוב, אלא זה שמתאים לתפקיד. כזה ששאר השחקנים אוהבים והוא יודע לדחוף ולעודד גם ברגעים קשים. שחקן עם קלאסה, כזה שגם יריבים ושופטים מעריכים. כזה שיכול לייצג בכבוד את הנבחרת על המגרש, בחדר ההלבשה ובמסיבת העיתונאים.

שרן יני למשל מתאים להיות קפטן, זהבי בפירוש לא.

גאנר 3 בספטמבר 2017

אבל המשחק של זהבי מושך למצויינות. הוא לא הכי מוכשר על המגרש. הוא משחק הכי טוב. יש הבדל. והוא גורר את מי שאיתו לנסיון לשחק יותר טוב, זה לא קורה בנבחרת, כי פאתטיים וכן הלאה.זה כל הרגעים הגדולים שלו. נסיון לשחק כדורגל מאוד טוב.

שגיא 3 בספטמבר 2017

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי הסיבה היחידה שאתם תוקפים אותו זה כי אתם שונאים אותו, שונאים את מכבי ת״א ואם נהיה הכי כנים, כי הוא ז**ן אתכם פעם אחרי פעם על המגרש. ואז, אתם גם משקרים לגבי זה. אוהדי מכבי לפחות אמיתיים, הסיבה העיקרית שאנחנו מגנים עליו היום זה כי הוא משלנו.

הפסקה הכי מדויקת שקראתי השנה.

ערן (המקורי) 3 בספטמבר 2017

הפוסט שהכי הזדהתי והסכמתי איתו אי פעם. כל מילה!

תומרג 3 בספטמבר 2017

ואני, אתמול, כשראיתי את האקט המחריד של זהבי, נחנק גרוני. הורדתי את ראשי בבושה ודמעות איימו לגדוש את עיני. שלחתי את ידי אל השלט בנסיון להימלט מהזוועה אך אצבעותי רעדו באופן לא נשלט ונדונתי לראות את המחזה המזוויע שוב ושוב.
כל הלילה התהפכתי על משכבי, לא מצליח למצוא מפלט בשינה חטופה וגם כשנעצמו עיני עלתה בי שוב ושוב התמונה של הקפטן תולש את השרוול הצהוב (הו, הסמליות) מעל קיבורתו ומשליך אותו ביד גסה אל הדשא. לא יכולתי שלא לחשוב על אלפיים שנה שנרמסו עם אותו שרוול צהוב.
העולם לא יחזור להיות כשהיה.

Wazza 3 בספטמבר 2017

אני ירדתי מהארץ חזרה לגרמניה ואז עליתי בחזרה עם אוניית מעפילים

פרילי 3 בספטמבר 2017

חחח לקח לי זמן להבין שאתה מסתלבט, אלק דמעות בעיניים.

ניינר / ווריור 3 בספטמבר 2017

מעניין לי את הביצה מה קורה עם ערן זהבי או הנבחרת המבישה הזו

שגיא 3 בספטמבר 2017

ועדין נכנסת לקרוא וגם טרחת להגיב.

רומן 3 בספטמבר 2017

חבל, זו הנבחרת שלנו..
אם לנו לא יהיה אכפת ימשיכו לעבוד עלינו

אמיתי 3 בספטמבר 2017

חג הקורבן היה שבוע שעבר לא?
וואלאק המעבר מהקבוצה של המדינה והמאמי הלאומית לכולם שונאים את ערנוש ורק אני אוהב מעורר השתאות..
זה שאתה אוהד מכבי לא אומר שלא רודפים אחרייך, כשתעורר מהטריפ אולי תענה לביקורת על זהבי בצורנ עניינית. כולם אנושיים ועושים טעויות ואת כולם אפשר לבקר

גיא זהר 3 בספטמבר 2017

הכי מעצבן אותי שהוא הסית את האש מאלישע ההזוי. מלחתחילה לא היה צריך להיות קפטן. חוץ מזה, לא מעניין.

yaron 3 בספטמבר 2017

אלישע כבר התכונן לעלות למוקד ופתאום בא המלאך והציל אותו…

גיא זהר 3 בספטמבר 2017

היה עולה על המוקד ובצדק. יש גבול לכמה שהנחמדות יכולה להציל את מי שמזמין מגן ימני טבעי אחד לסגל ואחרי שזה נפצע לו, לא מזמין תחליף. רק על זה היה צריך לעוף אתמול.

שי אבן צור 3 בספטמבר 2017

מקבל את הטענות שזה לא באמת מזיז לאף אחד כי הנבחרת לא באמת מעניינת. עדיין – המעשה שלו היה תקין בעיניך? שולי? חסר משמעות אמיתית?

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

זה משנה?

שי אבן צור 3 בספטמבר 2017

כן, במיוחד אם אנחנו לא רוצים לאבד את שאריות הכבוד האחרונות שלנו. עדיין, עם כל העליבות והכישלונות, מדובר בנבחרת ישראל.

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

הנבחרת איבדה את שאריות הכבוד האחרונות שלה כבר לפני כמה שנים טובות

שי אבן צור 3 בספטמבר 2017

אם זה אומר שאפשר לזרוק את סרט הקפטן/החולצה ועוד כל מיני מעשים בסגנון אז כבר עדיף לבטל את הנבחרת לגמרי.

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

במתכונתה וצורתה הנוכחית? ויפה שעה אחת קודם.

גל ד 4 בספטמבר 2017

אכן שולי ואכן חסר משמעות. תנוחו.

אני מעדיף כדורגלן שמנגב את התחת בפרהסיה עם סרט הקפטן ואת האף עם הדגל כל משחק על תיקול אחד עם הפקקים קדימה.

ישמעאל 3 בספטמבר 2017

נכון אנחנו לא אוהבים את ערן זהבי כי הוא ז**ן אותנו במגרשים, אבל גם כי הוא אדם קטן שחוגג גולים בצורה הכי מגעילה שיש (היה כיף לראות איך צוחקים עליו בסין) והוא כל הזמן מתעסק במה אחרים חושבים עליו (אפ' יותר מבניון), אבל אם הוא היה שם שלושער אתמול (מה לעשות שזה קצת יותר קשה כשיש מולך הגנה אמיתית) היו מעיפים אותו לשמיים אפ' בחיפה, ככה זה אוהדי כדורגל שיתמודד, בזכות האוהדים המפגרים האלה בכל העולם הוא מקבל מליונים, על היכולת שלו להבקיע גולים, שזה הדבר הכי חסר פורפורציה בין תרומה לעולם לתמורה.

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

רוב הסיכויים שמי ששרק לו בוז היה שורק גם אם היה שם שלושער כל משחק בנבחרת

יניב 3 בספטמבר 2017

לא נכון בעליל, ועובדה שהשריקות המגעילות התחילו רק לקראת סוף המשחק.
אוהדים של קבוצות שאינן מכבי מצפים משחקן שז**ן אותם כ"כ הרבה פעמים בליגה שלנו, שיז**ן גם את היריבות שלנו כשסוף-סוף הוא באותו צד.
כמו באותו משחק מול אלבניה. כולם התמוגגנו כשהפיל בפח את השוער האלבני, גם כאלה שאינם אוהדי מכבי, למרות שבליגה שלנו הוא הפיל בפח לא מעט שחקנים.

תומרג 3 בספטמבר 2017

איזה קשקוש, ואני נזהר לא להוסיף פה "קשקוש מכביסטי".
אני מניח שהיו שורקים לו בוז כמו ששרקו בוז לשחקנים אחרים של מכבי בנבחרת (או של קבוצות אחרות לצורך העניין) כלומר לא היו שורקים.

שגיא 3 בספטמבר 2017

זהבי כבש מספיק גולים נגד "הגנות אמיתיות".
וגם סוארז ועוד כמה שחקנים חוגגים באותה צורה. אפילו דמארי האדום חגג ככה בדרבי של ה3-2

ישמעאל 3 בספטמבר 2017

בליגה האיטלקית עוד לא התאוששו מהגולים שלו עם פאלרמו :)
אבל אהבתי את ההשוואה לסוראז מזל שהוא לא נשך מישהו

jhkj 4 בספטמבר 2017

דמארי הגיב לזהבי, אתה ממש מסלף את האמת כשאתה אומר שזה בא ממנו, סוארז לא יורה על הקהל הוא מצביע על חברים שלו, "האקדחים" של סוארז כוונו למסי ולא לקהל

סטיב 3 בספטמבר 2017

כל מילה

סמיר 3 בספטמבר 2017

מצחיק כמה אתה תרצן וצבוע. כולם צבועים. אבל אתה בעצמך כותב פוסט צבוע שמגן על זהבי תוך תקיפת כל המבקרים כי הם שונאים אותו ואת מכבי. ומגן עליו כי הוא היה במכבי וזימבר את כולם.
באמת שלא איכפת לי מזהבי, מכבי או כדורגל ישראלי. אבל כן ראיתי את המשחק וזה היה סופר מביך, כושל ומתאים.
התפדחתי כשרביבו ירד לגליץ' ואז מהמגרש נגד דנמרק כי רצה להפסיק לשחק. תתפדח עבורו, במקום לפדח את עצמך בשבילו.

ניר 3 בספטמבר 2017

ערן זהבי "קנה" את שריקות הבוז והקללות שספג ביושר, והמשחק הזה היה רק הקש ששבר את גב הקהל.

כבר תקופה ארוכה שערן זהבי עסוק בפוליטיקות קטנות ובעצמו, ומעורב פעם אחר פעם בפרשות כאלה ואחרות.

הוא שם את עצמו מעל הנבחרת ואלישע לוי יישר איתו קו במקום להוריד אותו לקרקע, ןעל כך הוא ישלם במשרת המאמן הלאומי.

מדובר בשחקן שלא משחק טוב בנבחרת באופן שיטתי, אבל משום מה עם הזמן הפשפש עלה ועלה.

הגיע הזמן שיורידו את הפשפש חזרה לקרקע ואם לא הצוות המקצועי אז הקהל עשה את זה, ולא מדובר בקומץ של הזויים אלא באלפי אנשים שהביעו את שאט נפשם מהפרסונה.

בסוף כנראה שמה שיזכרו לו יותר מהכל מהקריירה לא יהיה גול כזה או אחר, אלא את השלכת סרט הקפטן והיכולת החלשה בנבחרת.

אסף the kop 3 בספטמבר 2017

סה"כ התוצאה הזאת מאוד רצויה.
כבר שנים שעובדים עלינו בעיניים.
הדיסוננס הקיים על פיו חובבנים ביכולתם מרוויחים מיליונים חייב להסתיים ואין דרך טובה יותר מלהמאיס את הכדורגלן והכדורגל הישראלי מאשר תוצאות כאלה.

רומן 3 בספטמבר 2017

שמע חבר.. העם לא פראייר. כשהקפטן האחרון של הנבחרת היה יוסי בניון (שחקן שכיכב (!!!!) בליוורפול(!!!!)) לפניו היו אייל ברקוביץ'( כוכב פרמייר ליג ענק) וענקים אחרים, כולם שמרו על צניעות יחסית וירו את הקלישאות שמצופה מהם לירות, גם כשמאחוריהם הופעותת ענקיות גם במדים הלאומיים וגם בפסגת הכדורגל האירופאי.
ואז מגיע הפרחח הזה, מלך הביצה, שחקן עם רזומה עלוב(כמה הופעות מסכנות בסריה א) ומתנהג כאילו הוא דייגו ארמנדו, אנחנו פה לא פראיירים אנחנו יודעים שגול בסין שווה בערך כמו גול נגד אחי נצרת בעילוט, רואים את הרמה רואים את השטחים המטורפים שיש שם לשחקני ההתקפה.. ואז מגיע הגאון הזה ולא מסוגל לעצור כדור בנבחרת מול בלם פיסי שרק נושף בעורפו ועוד דורש לשחק חלוץ מרכזי!(כשעל הספסל יושב בחור שחורר רשתות בצ'מפיונשיפ ובינתיים מתחילת השנה עם 2 הופעות בהרכב באי פי אל(!!!), זהבי ברמתו הנוכחית גם לחלום על אי פי אל לא יכול) ומה אתה מצפה? שהקהל ימשיך לזרום עם הבלוף? כבר ראינו פה בחיפה חלוצים גדולים, אנחנו יודעים איך הם נראים, אז הקהל אמר לו בדיוק מה הוא חושב עליו. הגיע הזמן לשים סוף לתופעת הבלון של זהבי. שיחזור לשחק עם הדרקונים ושאיר את הכדורגל האירופאי למי שמשחק באירופה

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

חוץ מזה ששרקו בוז גם לבניון, שרב עם המאמן על הספסל באמצע משחק בגלל שהחליפו אותו.
הקהל בחיפה כבר לא ידע לזהות חלוץ גדול גם כשהוא ידפוק אתכם פעם אחר פעם.
אולי פעם אחת תתן תגובה שהיא לא אוסף של קלישאות חבוטות משנות ה90?

רומן 3 בספטמבר 2017

תשים לב תמיד לזה שמעבר לקלישאות (שמה שיפה בהן זה שהן נכונות) אני תמיד גם נותן ביקורת מקצועית, כי אני מחשיב את עצמי לפחות כמישהו שבטוח אוהב כדורגל, ונראה לי שגם מבין.
אז הנה מקצועי, זהבי שחקן שיודע לבעוט טוב, (גם ערן לוי) יש לו אינטלגנציית משחק גבוהה, הוא מבין את המשחק ויודע להכנס לשטח מת ולקבל את הכדורים במצבים נוחים, ברמות הגבוהות ביות אם היה מצליח להשתחל לשם היה צריך לשחק כקשר שבא עם הפנים לשער(מין גרסא מוגבלת של למפארד ). בתור חלוץ הוא פשוט לא סחורה ברמות האפילו בינוניות של הכדורגל. לא כחלוץ מטרה 9 קלאסי(תומר חמד) ולא כסקונד סטרייקר(איתי שכטר, בן שהר) אין לו לא פיסיות בשביל 9 ולא מהירות בשביל 11, הוא לא יודע לעשות סיבוב על המקום, הוא מתקשה מאוד בפעולות ביסיסות כששומר עליו צמוד בלם פיסי (הוא לא מסוגל לעצור כדור עם הגב לבלם אירופי ולהחזיק אותו), אין לו יציאה מהמקום בכלל, זאת אומרת אי אפשר להכניס אותו בכדור חד, ולשלוח אותו לספרינט על הקו זה "הלך כדור" בגדול אין לו שום תכונה שדרושה מחלוץ מרכזי חוץ מבעיטה מושלמת. זה שהוא "ז**ן" אותנו או השחיל אותנו, הכל טוב ויפה, אני מדבר עליו עכשיו כחלוץ שצריך להוביל את ישראל ולא שחקן בליגת העל. לדעתי מקצועית יש לו מקום בסגל הנבחרת, אם יחזור לשחק כדורגל מקצועי יכול להתמודד על התפקיד של קשר באמצע, אבל כל עוד הוא ישחק 9 אנחנו נמשיך להראות עלוב.

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

הקלישאות האמת לא תמיד נכונות, בטח לא אלה שאתה יורה.

חצי מהביקורת המקצועית שלך לאורך הזמן מתבססת על מושגים כגון "הפיצ'יצ'י עם התחת מלא בורקסים" ועל נסיונך האישי בשכונה או בקבוצת ילדים לפני 15 שנה, אז אני לא לוקח גם אותה יותר מדי ברצינות.

רומן 3 בספטמבר 2017

אל תיקח ברצינות, זכותך.
מה שכן עובדתית לי יש קייס ולך לא, זהבי משחק בליגה פח זבל, זה המקסימום שלו, וזאת עובדה..

יואב 3 בספטמבר 2017

רומן,
גם אני חושב שערן הכי טוב שהוא בא מאחור. גם יורדי חשב ככה ופאקו חלק עליו(יורדי מציין את זה בהקדמה לספר על ערן) ואז ערן לא הפסיק להבקיע, התאהב בתפקיד והרכבת יצאה מהתחנה.
מצד שני, אתה מתעלם מהיכולת הנהדרת שלו לכבוש. עין לגול- זה משהו שנולדים איתו. ערן פינישר טבעי.
בעולם אידיאלי? הוא משחק מאחורי חמד. לא שהר ולא שכטר. הם לא מדגדגים אותו בהבנת המשחק, יכולת הסיום וביכולת לסיים.

רומן 3 בספטמבר 2017

יואב,
בעולם אידיאלי, אם הוא מתנהג כמו בנאדם ולא כמו פרח שחושב שהעולם שיך לו, הוא משחק(אם בכלל) 50-50, וגם זה ליד קשר חזק ואגרסיבי דוגמת ביראם.

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

היות ואתה עדיין טוען שצ'לסי עלתה לגמר הצ'מפיונס ב 2009 ושמכבי לא כבשה בליגת האלופות ב 2015, אני פשוט לא רואה שום סיבה להמשיך איתך בדיון מקצועי היות והטענה שלך "יש לי קייס" לא מחזיקה מים ב 90% מהמקרים.

יואב 3 בספטמבר 2017

רומן,
לא חושב שיש ספק בקשר להיותו שחקן הרכב. הוא מהטובים בדורו ובנבחרת כל כך מעוטת כישרון, אין את הלוקסוס לוותר עליו. מה שכן, אלישע מאמן קצת חלש. הוא חמישים חמישים מעולה. טוב יותר מכל אחד אחר. וגם מתחת לחלוץ.

רומן 3 בספטמבר 2017

סבבה אולי אל תנהל.
אין סיבה לעקיצות האלה אבל.
וכן צ'לסי זכתה ב2009 ומכבי לא כבשה שבצ'מפיונס

ישמעאל 3 בספטמבר 2017

בניון וברקוביץ' גם הבקיעו גולים גדולים בנבחרת, מתגעגעים לימים שהיינו במרחק שער מהפליאוף

איתמר 3 בספטמבר 2017

אני לא מחבב את זהבי אבל כאשר מירי רגב תוקפת אותו ומדברת על רמיסת ערכים או כאשר רון קופמן נתן סימנים בתפקיד הקפטן, אני עובר מיד לצד השני כדי לא להיות מאחורי אותו מתרס עם חלאות שכאלה.
ברור לחלוטין שאם זהבי היה מזוהה עם הפועל, כל אוהדי מכבי היו יוצאים במתקפה חזיתית משולחת רסן כלפיו.

יונתן 3 בספטמבר 2017

טלבי תחזור לסלע שזחלת אליו מאז שמכבי מצחינים את הדשא והפרקט. אז אמרו משהו רע על מושא חלומותיך סו וואט. העיקר שהוא זיין אותנו פעם ויש לך עדיין על מה לחלום.

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

וכרגיל מליון תגובות אד-הומינם שמפספסות את הפואנטה…

הכל מגוחך אתמול. הכל. כולם מלמטה עד למעלה. בעיקר מגוחך שאני משוכנע שחצי מהמתלהמים הכי דולים לא ראו את המשחק בכלל ובקושי היומודעים לקיומו, אבל כשראו רק את הוידאו של זהבי משליך סרט כולם התפלצו פתאום כי זה נתן הזדמנות לנגח את זהבי.

אם זה לא היה זהבי ואוהדי כל מי שאינו מכבי, אז זה היה שכטר ואוהדי מכבי, או דוידזאדה ואוהדי ב"ש, אולי בעתיד אצילי ואוהדי בית"ר….לא חסר.

הנבחרת כבר לא מעניינת גם אף אחד מהשחקנים. וגם לא כזה את האוהדים, וזו עובדה. היא לא נתפסת כמייצגת את המדינה אלא כאוסף של שחקנים שבמקרה לובשים חולצה באותה צבע ומה שחשוב הוא השיוך הקבוצתי שלהם כדי שאפשר יהיה לנגח ולקלל. והשחקנים? אתם חושבים שחמד, ניר ביטון והרוש התעצבנו על זה שנמנעה מהם הזכות לייצג את נבחרת ישראל במגרש קשה בגוב האריות, או שהם התבאסו על אלישע שלא נתן להם את הזכות לקבל קצת אבק כוכבים ואולי להוסיף איזה מהלך לקלטת של הסוכן נגד הנבחרת אולי הטובה בעולם?

זהבי יצא ילד קטן ומפגר, הקהל הוא חבורה של ילדים קטנים ומפגרים, הח"כים הם ילדים קטנים ומפגרים, אם למישהו עוד היה אכפת מהנבחרת לא היינו מתקרבים למצב הזה מלכתחילה.

מה שכן, שאפו לכל המעורבים בקמפיין כולל כולם, שהצליחו להתבזות טוטאלית בקמפיין שהוגדר כאפס ציפיות.

אסף the kop 3 בספטמבר 2017

מפגר אצלך זאת קללה ?

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

סליחה אם הפגעת, פעם הבאה ארשום "סמולני" בכל מקום

אסף the kop 3 בספטמבר 2017

לא נפגעתי
הסברת את עצמך מצוין וחשוב לדעת שמפגר זאת קללה עבורך

Ollie Williams 3 בספטמבר 2017

זה פשוט שאתה האחרון בערך שיכול להרצות על איזשהו מוסר או בעיות טרמינולוגיה, אז גם אם טעיתי אתה האחרון שאני מתכוון להצטדק בפניו.

עדי אבני 3 בספטמבר 2017

זה בדיוק ההפך, טלבי.
זהבי הראה אתמול לכל אלה שהסתכלו נייטרלים על הפיו פיו ועל כל מה שהפך את זהבי כבר שנים לשחקן השנוא בישראל (אחרי חאלד חלאיילה), למה בדיוק הוא שנוא. כי היו שחקנים אחרים שז##@! את היריבות שלהם, אבל מעט מאוד עוררו אנטגוניזם כמו זה, ואתמול זהבי הוריד את המסכה מהפנים של אלה שהגנו עליו בכל הפעמים בעבר, והראה שהם עשו זאת רק כי הוא ז##! את הפועל, ולא משום סיבה אחרת

יואב 3 בספטמבר 2017

"כל העולם כולו שונא את ערן ורק אני אוהב"

יואב 3 בספטמבר 2017

פוסט מעולה ומאד נכון אבל מפספס עוד נקודה קטנה:
צרות העין והקנאה המובנית במדינה הזאת לאנשים שמרוויחים טונה כסף או סתם לאנשים מצליחים.
הוא לא רק מכביסט, הוא לא רק היה מפרק את הקבוצה שלי בשגרה, הבן זונה הזה גם כל כך התעשר.
נבחרת ישראל לא מעניינת אותי מגיל 12.
אם הייתי ערן, הייתי פורש ממנה אחרי מקרה פואד, לאחר שמוסדות הכדורגל בגדו בי והתירו את דמי. אני גם מותקף במגרש על ידי אוהד וגם נענש? פחחח.
הלוואי ויפרוש היום. נבחרת ישראל כמעט תמיד תלכלך אותך, לא משנה בכלל מה תעשה בה.

Oded 3 בספטמבר 2017

לא התחברתי לפוסט בכלל
אני מאד אוהב את זהבי אבל לא אהבתי בכלל את התגובה שלו, לא הבנתי למה להכליל
הייתי רוצה שקפטן נבחרת ישראל יתן דוגמא לילדים שמסתכלים עליו. מה הדוגמא שהילדים אמורים ללמוד מזהבי? שאם מקללים אותך אז זה בסדר להתייאש ולזרוק את הסרט?
אני מבין את התסכול שלו אבל זה לא ראוי בכלל
השעיה מהמשחק הבא ולקיחת סרט הקפטן נראים לי תגובה סבירה לסיטואציה…

MOBY 3 בספטמבר 2017

לא ידעתי על מה מדובר ולכן ביצעתי קריאה מהירה באתרים השונים, אוהב את ערן זהבי השחקן כסמל לעבודה קשה במשחקים וביניהם. סמל לאחד שלא ספרו אותו בכלל והצליח למרות הכל…
לא אוהב את בחירותיו המקצועיות (בארץ, בארץ..)
אבל מי שהעניש את חמד על ביקורת על כך שלא שותף (ואני לא מבין עדיין, איך בניית הסגל לא מתחילה ממנו ומשאר שחקנינו בפרמיירליג ז"א כיאל) חייב להעניש את זהבי, לא?

אלון3131 3 בספטמבר 2017

אבסורד בעיני, פחות מעניין אותי השטויות מסביב אבל מה שקורה עם תומר חמד(ואולי גם זה קשור לזהבי) בקמפיין הזה זה פשוט בדיחה. שחקן שכבש דו ספרתי בליגה השנייה באנגליה והיום שחקן סגל שמשחק בפריימרליג, שהציעו עליו רק לפני כמה ימים 9.5 מיליון פאונד וברייטון סירבו. איך יכול להיות שההרכב לא מתחיל סביבו וסביב איזה שחקנים ידעו להפעיל אותו נכון. רק על זה אלישע חייב לעוף.

אלי 3 בספטמבר 2017

וואוו הרבה זמן לא קראתי אוסף של שטויות כמו שכתבת..מה הקשר למכבי תל אביב?אני בכלל אוהד הפועל חיפה והיריבות בין הפועל תל אביב למכבי תל אביב לא מעניינת אותי ואיך בכלל המקרה המכוער הזה קשור לזה?
ערן זהבי הוא חצוף שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת ואנשים כמוך נותנים לו לגיטימציה להתנהג כמו בבון בספארי…
מי שזורק את סרט הקפטן לפח מקומו לא בנבחרת ישראל לא היום לא מחר ולא בכלל..
יכול להיות שהוא שחקן ענק/גדול/היחיד בדורו/בלעדיו אין נבחרת/ועוד שאר קלישאות..
ערן זהבי הוא הפרצוף של הישראלי המכוער נקודה.

גדי 3 בספטמבר 2017

אתה די פטטי וצפוי. הסיכוי לקרוא אצלך משהו ענייני שקול להתייחסות עיניינית של השרה או בגליצים.

חסר מודעות עצמית והאמת גם חוט שדרה עם הכניסות והיציאות שלך מהמחילה בהתאם לתוצאות.
מבלבל את המוח על הייטרים ומשכנע את עצמך שיש לך תיאוריה על המין האנושי. ממש זיגמונד.

טל בן יהודה 3 בספטמבר 2017

היי גדי,

מעריך ת'תגובה,

תודה

יאיר הירוק 3 בספטמבר 2017

כל העסק הזה די משעשע אותי.
הכי משעשע אותי זה האקסיומה הזו שצריך לכבד ספורטאים גדולים.
כאילו מה, מי זה שמחליט עבורי את מי לכבד ואת מי לא?
ולמה בכלל שאכבד שחקן מקצועני שבסך הכל עושה לביתו הרבה מאוד בזכות כשרון מינורי שלא מביא לעולם שום תועלת?
האם מאחר והוא עוסק בענף מתוקשר עלי לכבדו?
וגם אם נניח ועלי לכבד ספורטאי מצליח, מדוע שהוא לא יכבד אותי? מדוע שהוא לא יכבד את עמיתיו למקצוע?

לפני שבאים בטענות לקהל, שספורטאינו הדגולים יביטו בעצמם דרך המראה ויבינו מדוע לא מכבדים אותם.

אריק י. 3 בספטמבר 2017

אמלק: אני צהוב וגם זהבי הוא צהוב, אי לכך ובהתאם לזאת אני מוחל לו על כל שטות שיעשה או שלא יעשה בעתיד הקרוב – או הרחוק.
טור בועז ביסמוטי וישראל היום טיפוסי.

Amir A 3 בספטמבר 2017

אתה השיין ספייסר של זהבי (-:

Ljos 3 בספטמבר 2017

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי במקום להתעסק בנפשות הפועלות, בבעיות העמוקות, במה ואיך אפשר לתקן, לשפר או לזרוק, עכשיו מתעסקים באנחנו נגד כולם, מי ז*@ן את מי ובאיזו תנוחה ונעבור מהר לדבר הבא בלי לנסות להגיע לתוצאות.

אמיר 3 בספטמבר 2017

מדהים איך זהבי גורם לכל אוהדי מכבי להיות ריקלינים.

וזה בלי קשר לזה שאתה צודק

היסטוריה לעניים 3 בספטמבר 2017

לא חושב בכלל שזה עניין מכבי. זאת מן תפיסת נירדפות ישראלית טיפוסית. הרבה יותר זה הקנאה בכסף שהוא עושה והמחשבה שעם כזאת משכורת הוא צריך להכניס מינימום שלישיה נגד מקדוניה.

טרנטה 3 בספטמבר 2017

אין ספק שהעונש הראוי לזהבי הוא שייאלץ להמשיך לשחק בנבחרת.
מה שהכי מדהים בעיניי שאנשים שמצהירים שהם אוהבים ספורט באמת ישבו וראו משחק של נבחרת ישראל בזמן שבמקביל משוחק ספרד-איטליה.
כמו לפני כל משחק נבחרת (מאז שאני ילד אגב) הדבר היחיד שמעניין אותי בה הוא שיזומנו כמה שפחות שחקני מכבי ושחלילה לא ייפצע אף אחד.

צהוב כחול 49 3 בספטמבר 2017

פוסט מעולה השנאה והקנאה למכבי וזהבי מוציאה את
שונאי מכבי מדעתם
שילכו ויחפשו מי ייייייייייייי

צור שפי 3 בספטמבר 2017

הפוסט הזה הוא בדיוק כמו שאמר טראמפ: אני יכול לאנוס מישהי באמצע השגרה החמישית ועדיין התומכים שלי יריעו לי.

איציק 3 בספטמבר 2017

מעז יצא מתוק, יותר לא נראה את זהבי בנבחרת. התנהגות מאוסה (ולא בפעם הראשונה) עם קבלות לא משהו ומנירות של כוכב על. עכשיו אפשר יהיה לתת לחמד לשחק בשקט היכן שהוא הוכיח את עצמו גם בנבחרת. נכון שלא נעלה גם בעוד 40 שנה אבל לפחות לא נהיה מאוסים כמו שהינו איתו. ברוך שפטרנו.

אנונימוס 3 בספטמבר 2017

ביבי של הכדורגל. חושב שהוא מעל הענף, מעל המדינה, מעל הכל. ומבחינתו שהמדינה תישרף, אבל הוא בחיים לא יודה בטעות ושהוא לא כזה גדול כמו שנדמה לו

אמיתי 3 בספטמבר 2017

עתידות: מחר טור של טלבי על פניני והצביעות ביחס אליו אחרי שהציל את המולדת

קובי 4 בספטמבר 2017

שחקן נבחרת ישראל, שהתנהג כמו תחת, קיבל כתוצאה מכך את הסחורה שהעם שלנו יודע לספק פעם אחרי פעם. אתרי האינטרנט צריכים את הקליקים כדי לסגור את החודש, הטוקבקיסטים צריך להוציא את מנת השלשול היומית מהפה שלהם, והרוב הדומם צפה בקטעי הוידאו מהמשחק אתמול, וראה היום את הפוש שמודיע על "פרישה מהנבחרת", ופשוט מלמל לעצמו "יא אללה, איזה אפס". אותו רוב דומם שהנבחרת הפסיקה לעניין לו את הזרת.
לא מבין למה צריך לסבך הכל. טור מטופש שבא לצקצק על המצקצקים ובעצם לא אומר כלום.

איאן ראש 4 בספטמבר 2017

וואו, הטור הזה רציני? האם צריך להסכים לזה שכל העסקנים, שרים וחכים לא שמים עלינו? ואם זה לא מספיק אז שיזלוג לעוד תחומים. שחקן נבחרת זה צריך להיות סוג של שליחות. ועוד קפטן? שחקן בנבחרת לא עושה טובות לעם שלו. אם כבר אז אלישע היה צריך להוציא אותו על המקום!

אלעד כ 4 בספטמבר 2017

bottom line
כשזהבי יסכם את הקריירה, הרקורד שלו בנבחרת (אם הוא אכן סיים לשחק בה), הוא סוג של כתם.
נכון, הנבחרת לא הגיעה להישגים כבר 40 שנה. אבל לכל השחקנים המובילים שעברו בה בארבעים שנה האלו היו רגעי מפתח, לפעמים אפילו קמפיינים שלמים שראויים לערב שידורים ביום העצמאות בגולד+.
זהבי? שער מול מלטה, מה הפסגה שלו בנבחרת?

איתן 4 בספטמבר 2017

בעבר למאמן הנבחרת היה פרסון, לפעמים זה לווה בפרימיטיביות וגם חוסר טאקט….ועל מי שאני נדבר זה שלמה שרף
מעלליו בעבר

שחקן אצלי עם תספורת כזאת לא רואה דשא,הריבים המתקשרים עם בנין רביבו ועוד
והיציאה על רפי כהן השוער מיד אחרי המשחק בטלויזיה…
מצד אחד האיש די פרימיטיבי ועקשן אך ידע לעמוד על שלו…. במקרה של אלישע הכל שונה נדמה שאין אוטוריטה.
אמנם שהרבה השתנה מאז גם התקשורת וגם הכדורגל

איתן 4 בספטמבר 2017

פרסון=פאסון

jhkj 4 בספטמבר 2017

אוהד הפועל ולא שונא אותו בגלל המעבר למכבי או שהוא כבש נגדנו, (את אניימה למשל אני עד היום אוהב בכל ליבי וגם כשהיה במכבי אהבתי). אני שונא אותו כי הוא אפס חסר כבוד שירק שוב ושוב לבאר ממנה שתה ולאוהדים שפעם נשאו אותו על הכתפיים, עשה את זה לנו אוהדי הפועל ועושה את זה שוב ושוב גם בנבחרת, אין לו סנטימנטים לא לסמל, לא לקבוצה לא לערכי הספורט, ולא למי שהיה שם בשבילו בדרך. הוא יזחל ויבעט ויקלל וישמיץ כדי לקדם את עצמו. הוא טוב בעבודה שלו וזה זכותו לעשות מה שהוא עושה אבל גם זכותי לשנוא אותו על זה

Comments closed