כל הפחדים כולם

הפחד הגדול שמשותף לאוהדי מכבי ת"א כדורסל ושונאיה

כל אחד והפחד שלו. מוות, חולי, חושך, נחשים, פחמימות וגם, מכבי פוקס תל אביב. מועדון הכדורסל של מכבי ת"א מהווה נושא לגיטימי לגמרי שמפחיד אנשים, כאשר אצל כל אחד הפחד זה קצת שונה. אצל אוהדיה, בצדק או שלא, יש את הפחד הקבוע מכישלון, פחד שהתממש בשלושת השנים האחרונות פעם אחר פעם. אני למשל מתעורר מתסריטים כאלה באמצע הלילה טובע בבריכת זיעה של עצמי.

לשונאיה יש כמובן את הפחד מהצלחתה. ניצחונות והצלחות של מכבי סל זה לא כמו אצל קבוצות אחרות, שהרי הללו מלווים בפסטיבלים צהובים בתקשורת הישראלית. פחות או יותר כולם בתמימות דעים שהצלבה תהווה הצלחה במכבי של השנה, אבל פיינל פור זו מחשבה מבעיתה לכל הייטר שיצטרך לחזות באורגיה חושנית צהובה למול עיניהם בעיתונים, טלוויזיה, אינטרנט וכל אמצעי מדיה אחר שקיים.

אבל ישנו פחד אחד הקשור למכבי סל המאחד את כולם. אוהדיה, שונאיה ומסקריה. ולפחד הזה, שמופיע בתמונה מטה, קוראים ניקולה וויצ׳יץ.

אנחנו, כולנו, חרדים מהרגע הזה שעוד עלול להגיע. זה לא ודאי, הרבה דברים יכולים להשתבש, אבל נכון להיום, נראה שאנחנו על הנתיב שמוביל לשם. פאק כמה שזה מפחיד אותי. סטיבן קינג יכתוב על זה ספר ואז מ. נייט שאמלאן יביים את הסרט. המחשבה הזו שמכבי ת״א הנוכחית שהוא בנה תצליח ואז… שומו שמיים, *בולע את הרוק*, כולנו נצטרך… וואו, קשה לי אפילו לכתוב את זה. כולנו נצטרך… להתנצל בפניו?!

נא, אין מצב, פאק דאט שיט. לא יקרה. לא רוצה.

כולנו כבר מכירים את הסיפורים על איך נבנית קבוצה במכבי ת״א כדורסל. לפעמים המאמן מעורב יותר (פיני? בלאט?), לפעמים פחות (אפי? גודס?), אבל מבחוץ נראה שבניית הסגל היא תוצאה של מאבקי כוחות בין הבעלים השונים, כאשר כל גורם בהנהלה מנסה להביא את השחקנים שלו. כשיש על הספסל מאמן שלא קורס תחת המערכת המלחיצה בעולם, זה יכול לעבוד, אפילו בצורה טובה, אבל כשאין מאמן כזה… *בום*.

איני יודע בדיוק כמה וויצ׳יץ׳ היה קשור לבניית הסגלים בשנים האחרונות. אני כן יודע שהוא התנגד ללא מעט החתמות בקבוצה, אולי אפילו רוב ההחתמות, בעיקר שחקנים. יחד עם זאת, אפשר להניח בבטחה שכמה שחקנים (ומאמנים!) כן היו שלו.

הנקודה היא שהוא לא הרכיב את הקבוצות ואת הסגלים האלה לבד. להפך, נדמה שהאמת די רחוקה מכך. אבל הוא סומן. בצדק. כי זה חלק התפקיד. הוא המנהל הכללי, הג׳נרל מנג׳ר, הבן אדם שיבואו אליו בתלונות. הרי הפדרמנים, הרקאנטים והמזרחים לא יתפטרו או יעזבו את הקבוצה, ומישהו שם למעלה צריך לספוג את האש על הביזיונות האחרונים ומתמשכים של הקבוצה, אז וויצ'יץ' הוא המטרה הבאה. אפילו אם למשל השפעתו על הסגל מוגבלת.

ואז הגיע קיץ 2017. ואותם בעלים נדרשו להחליט על אחת משתי דרכי פעולה: או שמפטרים את וויצ׳יץ׳ או שנותנים לו לספוג את האש, והפעם בצדק. כלומר, הוא יקבל את ההחלטות והוא יבנה את (רוב) הסגל. והוא אכן עשה את זה (יחד עם ספאחיה, שנראה שקיבל קצת יותר קרדיט מההנהלה שמעליו בעניין בניית הקבוצה).

והנה, או כמו שמאיר אנשטיין ז״ל היה אומר, והיניייייייי, אנחנו חוזים בקבוצה של וויצ׳יץ׳ ולפחות בינתיים, היא לא נוראית. לא נוראית בכלל יש לומר. כפי שכבר צוין מעלה, עדיין מוקדם, מאד, אבל אחרי חמישה משחקי יורוליג, מכבי עומדת על שלושה ניצחונות ושני הפסדים, כאשר בשני ההפסדים היה לה את הכדור האחרון עם הזדמנות לנצח.

יחד עם סממנים שיכולים להדאיג, ישנם דברים שלא ראינו מהקבוצה בשנים האחרונות, סממנים חיוביים. העובדה שמכבי הייתה בכל משחק עד עכשיו, העובדה שמכבי מגיעה מוכנה ליריבות שלה, הכישרון הכללי של הקבוצה לא רע, השליטה בריבאונד (שמעיד על מחויבות ומאמץ, בניגוד לשנים שראינו בעיות בשריר החשק של שחקנים), וכל זה כשהקבוצה חדשה לגמרי וסביר להניח שעוד תמשיך להתחבר.

כן גבירותיי ורבותיי, הפחד הזה מההתנצלות הקרבה אמיתי, הוא קיים.

אני לא יודע מתי הנקודה הזו בדיוק תגיע, כלומר, אם היא כמובן תגיע. אבל איך יודעים מתי בדיוק צריכים להתנצל בפניו? האם באזור מחצית עונת היורוליג כשמכבי עדיין לא הסתחררה לתוך ספירלת כישלון? האם זה לקראת הישורת האחרונה כשמכבי עדיין בתמונת הסיכויים לסיים בשמונה הראשונות? האם זה כאשר היא מעפילה? או שמא רק בסוף העונה כי "את הכסף סופרים במדרגות"?

יודעים מה, אתם תחליטו. אני כבר יורד למקלטים להתחבא.

ההפסד הלא מרגיז בצ׳לסי
בלוגרנה (12) - מחזור 11

34 Comments

גיא זהר 5 בנובמבר 2017

אם כבר תתנצל בפני דני פדרמן שכבר החל את מסע היחצ"נות שלו. וברצינות, זכור לי דווקא קרואטי אחר, גבוה אף הוא, אבל קירח שזכה באליפות והגיע להצלבה ומיד בסיום העונה פוטר בבושת פנים, גם בגלל לחץ האוהדים. אם כבר התנצלות, קודם כל לו.

בורדו פאפי 5 בנובמבר 2017

אוקיי, נניח ויתנצלו, מה אז ?
הרי כשם שלא צריך לקחת ברצינות את הקריאות כל שני וחמישי לפיטורים, כך גם התנצלות, כל התנצלות, היא חסרת משמעות. יש נקודה אחת שראוי להעלות והיא שוויצ'יץ' הזה, שיחק במכבי ת"א כמה דקות אם אני לא טועה. הוא ידע למה הא נכנס. הוא היה במועדון מספיק שנים כדי להכיר את הדינמיקות, את ריבוי הבעלים ואת רמת הלחץ הבלתי נסבלת. הוא נכנס ביודעין. נאחז בקבוצה ביודעין ולכן אני מניח שהוא חסין ללחץ הזה ולא ממש מתרגש ממנו. בניגוד לשמעון מזרחי, אני לא באמת חושב שוויצ'יץ מקשיב כל ערב להללי ופרימו ומחכה לדעת האם הוא יפוטר או לא.

רועי 5 בנובמבר 2017

וויצ'יץ', כמו כל מי שהיה במערכת בשנתיים-שלוש האחרונות, הוא שותף לכישלון, מידת ההשפעה שלו לא מעניינת.
עיקר הרעל כלפיו היה בתקשורת וע"י גורמים אינטרסנטים.
מאוהדי מכבי שאני מכיר, אף אחד לא תלה בו את האשמה הבלעדית בכישלון, כפי שציינת, אנחנו יודעים איך בניית הקבוצה היתה נעשית (בעלים וכו'), אבל אי אפשר להסיר ממנו אחריות (לדוגמא: פאברני ? ).
אין כאן על מה להתנצל גם אם הקבוצה הנוכחית שנבנתה תצליח.

ד"ר פיל 5 בנובמבר 2017

אם אנחנו כבר בעניין של התנצלויות – נראה לי שמגיעה אחת עם פרחים לטיוס. הבנאדם הושמץ פה בכל הזדמנות בקדנציה הקודמת ולדעתי לא קיבל מספיק קרדיט על עונת גביע אירופה. הכאוס החיובי שהוא מייצר אצל היריב בשני צידי המגרש, החיפוי והשליטה בריבאונד ובעיקר המושג החמקמק הזה שנקרא התמצאות בצבע, כל אלה עושים את ההבדל העונה (יחד עם השיחוק שנקרא דשון תומאס)

טל בן יהודה 5 בנובמבר 2017

חושב שקיבל המון קרדיט ותשבוחות על חלקו באליפות אירופה ההיא (אולי חוץ מההנהלה שנהגה "נכון" ולא "חכם" כשסירבה לפתוח איתו את החוזה).

על העונה שלאחר מכן, אני חושב שהוא כן הרוויח את הביקורות. נראה חסר חשק לחלוטין לכל העונה.

איציק 5 בנובמבר 2017

נראה לי שטיוס חזר הרבה יותר בוגר ומבין טוב יותר את המשחק מאשר בקדנציה הראשונה. שם זה נראה שהוא יכול להגיע לאן שהאתלטיות והאינסטינקטים מובילים אותו. עכשיו נראה שיש לו גם הבנת משחק. אה, כן, גם יותר מחויבות ובגרות.

גואל 5 בנובמבר 2017

שום התנצלות ושום נעליים.
כשלון של שלוש שנים, מרחק יריקה משבר מוחלט של כל מה שנבנה פה במשך עשורים, ובעיקר לקיחת קרדיט כשמצליח וירידה לבונקרים שלא.

אנונימוס 5 בנובמבר 2017

בתור נציג השונאים לא הצלחתי להבין כ"כ על מה אני אמור להתנצל. ששלחתי לו בטעות פרחים בשנים קודמות במקום לדני פדרמן ושות'? אז סליחה, באמת היה טעות.

טל בן יהודה 5 בנובמבר 2017

קודם כתבת שאתה לא מבין על מה, ואז התנצלת בדיוק על הסיבה שכתבתי.

אנונימוס 5 בנובמבר 2017

הפרחים לצה"ל

אמיתי 5 בנובמבר 2017

מגיע לו פרס ישראל

אריאל 5 בנובמבר 2017

שימון קיבל גם בשמו

איציק 5 בנובמבר 2017

טל, חשבנו שכבר לא תתעורר, חשבנו שאתה בקומה. כמה טוב לדעת שאת איתנו, חי ונושם. ברוך שובך.
הפוסט הזה יכל להראות הרבה יותר טוב ביום שישי אחרי ריאל, לראות קמה הקבוצה באמת סבירה (לאו דווקא לנצח).
וויצ'יץ' נכשל באופן מחפיר כל התקופה. בניית הקבוצה וניהולה היו במידה רבה עליו. הבנייה הייתה גרועה וחדר הלבשה מפורק. אם לא הוא בנה אבל נשאר, אז הוא אחראי שנתן לאחרים לעשות את תפקידו בניגוד לדעתו. אם הוא עשה אז גם הוא נכשל. תוסיף לכך שהוא היה גם ב(ל)נדר רציני.
להערכתי, וויצ'יץ' זז ייחד עם כל ההנהלה ונתן לספחיה ואנשי אמונו לנהל את רוב ההצגה, לבחור שחקנים, עוזרי מאמנים… כשמביאים לסיבוב שני מאמן שהצליח בפעם הקודמת (וכולם יודעים שפוטר שלא בצדק), עם ניסיון עשיר ב-NBA, גם אם כעוזר מאמן ולא כמאמן עשיר, אחד שראה, יודע ומבין מהו ניהול נכון, אין בררה, ניקולה זזה הצידה עם כולם ועושה את העבודה של מנהל קבוצה, דואג לפריג'דר מלא, מחליף נורה אם צריך. שרת בקיצור.

אמיתי 5 בנובמבר 2017

גם במכבי הקטינו את הפריגידר..לא יודע כמה עבודה יש לו וכמה קרדיט על..רגע. אנחנו בנובמבר. ההישג היחיד כרגע זה בסעיף פיצויי פיטורין וחיסכון בבדיקות סמים. יאללה לכיכר

איציק 5 בנובמבר 2017

אני חושב שהוא הגדיל את האריזות.
לא צריך להיות גאון גבול כדי לראות שהקבוצה הרבה יותר בריאה מהקבוצה של שנה שעברה באותו הזמן, וכל התהליך היה נורמלי בהרבה. אז לא יודע מה יהיה בדצמבר. מה שקורה היום מאד נחמד לעומת מה שהורגלנו לו לאחרונה.

אמיתי 5 בנובמבר 2017

כשסטודנט שלך נכשל במועד א ואז בכלל לא מופיע למועד ב ואיכשהו מארגנים לו מועד ג והוא מאיית את השם נכון זה נחשב הישג?

איציק 5 בנובמבר 2017

לא הבנתי את האנלוגיה. אם אתה משווה למכבי של 40 אלופה, אז זה לא ריאלי. אם אתה ישר רוצה רמה של קבוצות תקציב טופ אירופה, זה לא מעשי. אני רוצה קבוצה שמחה, שנראה שמתנהלת נכון, מועמדת ליגיטימית להצלבה באירופה ואם נגיע, נראה מה הלאה וקבוצה בעלת יתרון על כל יריבה בארץ (כולל ירושלים). כרגע, כל זה נראה נכון. אולי עוד שבוע הכל יתהפך, אז אני רוצה לפחות להינות מהשבוע הזה.
אם אין לי את הפרוילגייה הזו עם באר שבע בכדורגל, שלפחות יהיה לי עם מכבי סל.

אמיתי 5 בנובמבר 2017

בש בעלת סיכוי גבוהה ממכבי לקחת אליפות. בטח בשיטה שיש בכדורסל..קיצר הטור הזה נכתב איזה חצי שנה מוקדם מידי במינימום. עאלק להתנצל בפני וויציץ..מי הוא חושב שהוא? ביבי?

איציק 5 בנובמבר 2017

שרה

שמעון 5 בנובמבר 2017

מכבי השנה אם אין איזשהי פציעה מהותית לוקחת אליפות תוך כדי זה שהיא רומסת את ירושלים. כבר ב-3 בדצמבר נחזור לימים של לפני 5 שנים אל דאגה.

זינק 5 בנובמבר 2017

אני חושב שעשית לו וואחד הנחה בחלקו בכשלון של העונות הקודמות. היו לו כמה פלופים מהדהדים.
עדיין, אני חושב שזה דווקא יפה שהבעלים גיבו אותו ולא זרקו אותו מתחת לגלגלים. זה דווקא היה מהלך מאוד מפתיע מצידם, לאור ההתנהלות שלהם לאורך השנים (הצלחות זה הם, כשלונות זה ההוא…).
בנוגע להתנצלות – כמו שלא היה צריך לקרוע אותו לגזרים כמו שעשו חלק מבעלי האינטרסים, גם לא צריך להלל תחילת עונה וגם לא עונה אחת שלמה. שיבנה מערכת בריאה ויציבה כמה עונות ואז תכתוב את הטור שלך.

למרות שעדיין מוקדם, יש תחושה שהקבוצה בריאה יותר.
כל הקלישאות על מחויבות וכאלה…
ובנוסף, אולי זו סתם תחושה שלי אבל נדמה לי שגם הקהל מכיל יותר. במשחק עם אולימפיאקוס לדוגמא בסוף המשחק חלק גדול מהקהל עמד ומחא כפים. אחרי הרבה שנים, נראה שהתחושה הזאת של לבוא קטנים עושה משהו חיובי.

שמעון 5 בנובמבר 2017

למה שלא ימחא כפיים? אולימפי קבוצה טופ 4 ואלופה בחלק מהשנים האחרונות, היה משחק קשה וצמוד עד הסוף, מישהויה חייב להפסיד, ספאחיה הקריב את המשחק הזה במודע על חשבון הלמידה של בולדן. מול בלגרד היה פאשלה שלא הייתה צריכה לקרות והיה זלזול אדיר בהגנה במיוחד על רוצסטי שלהט.
שום משחק ביורוליג לא קל, הימים האלו נגמרו, כולם מפסידים לכולם וכל משחק זה הקזת דם, כל הקבוצות חזקות.
מכבי נראים טוב השנה ולדעתי הם רק ישתפרו, רואים קצת חוסר תיאום בהגנה וגקסון עוד לא התחיל לקלוע…

שמעון 5 בנובמבר 2017

לי יש בעיה עם זה שקול לא משחק מספיק. קול יותר טוב ויותר מנוסה מפייר גקסון שהוא פוטנציאל נפלא ועדיין לומד את המשחק.
ספאחיה מאמן מצויין שמכבי צריכה להחתים לכמה שנים גם אם "יכשל", יש תהליך ומאד הייתי רוצה שהוא יוביל אותו.
הימרתי על מכבי רבע גמר אני עדיין הולך על זה וחושב שהם יעלו ממקומות 5-6.
קול וגקסון היה ברור שיהיו טובים. בורתלומאו אחלה רכש להמון שנים. רול הכי מפתיע אותי, הייתי בטוח יהיה איזה נגר לבן כמו איידסון אבל וואלה הוא לא טועה, תמיד לוקח החלטה נכונה וקולע טוב, הפתעה גדולה בעיני.
טיוס בכלל ענק, שחקן ההגנה הכי טוב ביורוליג, כן מה שאתם שומעים. אם הוא נפצע מכבי יהיו מסננת ובצרות צרורות. הוא מחזיק את כל ההגנה לבד כמו בימים עם בלאט, משנה זריקות בטירוף, מגיע לכל כדור מגן נהדר על הפיקאןרול, אומנות לראות אותו בהגנה. מה יהיה עם העונשין טיוס??

מי שעדיין לא השתלבו הם בולדן שספאחיה מאמין בו בטירוף והקריב את המשחק מול אולימפיאקוס במודע בשביל שיתמודד לבד מול פרינטיזיס וברמות האלו והלך איתו, נקווה שספאחיה צודק.
קיין שכל מהלך שהוא עושה זה סוג של טעות וההחלטה הלא נכונה, אחד משחקני הכדורסל עם האיקיו כדורסל הכי נמוך שראיתי.
פרחובסקי שממשיך את דרכם של סופו ומאצבן, חור הגנתי מטורף, לא יכול לשמור פיק אנד רול ושחקן התקפה טוב.

ללא קשר למכבי אתם חייבים לראות את זה (כן זה ישן אבל היום חבר הראה לי פעם ראשונה אחד המצחיקים)

https://www.youtube.com/watch?v=ex8z-yau93I

https://www.youtube.com/watch?v=RAcMa8uVMMw

שמעון 5 בנובמבר 2017

לי יש בעיה עם זה שקול לא משחק מספיק. קול יותר טוב ויותר מנוסה מפייר גקסון שהוא פוטנציאל נפלא ועדיין לומד את המשחק.
ספאחיה מאמן מצויין שמכבי צריכה להחתים לכמה שנים גם אם "יכשל", יש תהליך ומאד הייתי רוצה שהוא יוביל אותו.
הימרתי על מכבי רבע גמר אני עדיין הולך על זה וחושב שהם יעלו ממקומות 5-6.
קול וגקסון היה ברור שיהיו טובים. בורתלומאו אחלה רכש להמון שנים. רול הכי מפתיע אותי, הייתי בטוח יהיה איזה נגר לבן כמו איידסון אבל וואלה הוא לא טועה, תמיד לוקח החלטה נכונה וקולע טוב, הפתעה גדולה בעיני.
טיוס בכלל ענק, שחקן ההגנה הכי טוב ביורוליג, כן מה שאתם שומעים. אם הוא נפצע מכבי יהיו מסננת ובצרות צרורות. הוא מחזיק את כל ההגנה לבד כמו בימים עם בלאט, משנה זריקות בטירוף, מגיע לכל כדור מגן נהדר על הפיקאןרול, אומנות לראות אותו בהגנה. מה יהיה עם העונשין טיוס??

מי שעדיין לא השתלבו הם בולדן שספאחיה מאמין בו בטירוף והקריב את המשחק מול אולימפיאקוס במודע בשביל שיתמודד לבד מול פרינטיזיס וברמות האלו והלך איתו, נקווה שספאחיה צודק.
קיין שכל מהלך שהוא עושה זה סוג של טעות וההחלטה הלא נכונה, אחד משחקני הכדורסל עם האיקיו כדורסל הכי נמוך שראיתי.
פרחובסקי שממשיך את דרכם של סופו ומאצבן, חור הגנתי מטורף, לא יכול לשמור פיק אנד רול ושחקן התקפה טוב.

איציק 5 בנובמבר 2017

ספאחיה ייתן לג'קסון דקות על חשבון קול ולבולדון על חשבון כל אחד אחר. הוא מאמין בהם והוא מאמין שהוא יעלה להצלבה בכול מקרה ובליגה יצליח בכול מקרה במידה מספקת. הוא צריך אותם בשלבים הבאים ומוכן לקבל פה ושם בראש כשכר לימוד ובצדק.
מבחינתי משעור הוא אכזבה לא בגלל שהוא לא קולע או לא מצליח בפעולה זו או אחרת אלה כי הוא משחק מטומטם אפילו בשביל שכונה. הוא משחק כאילו כל פעם שהוא נוגע בכדור זה כדי להוכיח שהוא מסוגל לשים סל. לרוב זה נגמר בכניסות על כולם עם זריקה מוזרה ללא סיכוי בסופה.
לעומת זאת, אהבתי מה שקיירי עשה לוסטברוק במפגש בינהם.

שמעון 5 בנובמבר 2017

כן כן ראסל יותר מידי "נחמד" לאחרים הגיע הזמן שהוא יתחיל להשתלט מה שנקרא. קיירי היה אדיר אבל אוק פשוט חשבו שזה שלהם במחצית, הם קבוצה הרבה יותר טובה מבוסטון.
ראית איזה פוסטר סטיבן אדמס עשה? מיי גוד!!

מה עם לונזו? 2 משחקים של 0 נק ו-6 נק. בכלל הבנתי שהרוקי הכי טוב בלייקרס זה קייל קוזמה שנבחר סוף סיבוב ראשון? הסטטיסטיקה שלו יותר טובה מלונזו.
אני מקווה שהוא מודע ששנה הבאה הקינג נוחת עם כל הכישרון לאל איי והכדור היחיד שהוא יראה זה באימונים.

איציק 5 בנובמבר 2017

מי עוקב אחרי LA ולמה לו? ואחרי לונזו בכלל אין סיבה לעקוב. הוא נראה לי מאד מאוהב בעצמו מהדקות הספורות שראיתי אותו. כשיהפוך למעניין, תודיע לי. עד אז אל תשאל אותי עליו.

שמעון 6 בנובמבר 2017

אני עוקב אחרי הרוקיס העונה, נראה שיש מחזור מוכשר לפי המספרים שהם מעמידים, לונזו אפילו לא בעשרייה של הרוקיס.

זה הדירוג שלי כרגע

1. בן סימונס- 18 נק, 9.8 ריב, 8.2 אס , 35.2 דק.

2. ג'ייסון טייטום- 13.7 נק, 6.6 ריב, 1.9 אס, 32 דק.

3. לאורי מרקנן- 16.3 נק, 9 ריב, 1.3 אס, 33 דק.

4. קייל קוזמה- 15.7 נק, 5.7 ריב, 1.4 אס, 28 דק.

5. דניס סמית ג'וניור- 13.3 נק, 4.8 אס, 3.1 ריב, 27.6 דק.

6. דארון פוקס- 12.7 נק, 5 אס, 3.7 ריב, 27 דק.

7. דונובן מיטשל- 13.1 נק, 2.5 אס, 2 ריב, 24.7 דק.

8. מייק ג'יימס- 11.4 נק, 4.4 אס, 2.7 ריב, 24 דק.

9. דילון ברוקס- 8.1 נק, 4 ריב, 1.3 אס, 29.2 דק אבל הוא בקבוצה טובה.

10. ג'ון קולינס- 10.7 נק, 8.3 ריב, 20.7 דק.

הסטטיסטיקה של לונזו בכלל מטורפת 8.8 נק, 6.6 אס, 6.7 ריב, 33 דק. 31% מהשדה, 25% מהשלוש, 50% מהקו!!

שמעון 5 בנובמבר 2017

ספאחיה לא ינצח משחקים צמודים מול קבוצות חזקות בלי קול. קול תמיד צריך להיות על המגרש במאני טיים (ההפסד לבלגרד נבע מזה שהוא לא שיחק עד איזה 4 דק לסוף לדעתי וכל המשחק אני אומר לעצמי בלי קול הוא לא מנצח).
בין גקסון לדיברתלומאו תלוי ביום שהם תופסים, למשל מול אולימפיאקוס קול ודיבתלומאו היו צריכים להיות וגם מול בלגרד לדעתי. גקסון עשה הרבה שטויות שם.
קול יותר טוב מגקסון איך שלא תסובב את זה ויש לו קליעה נהדרת מחצי מרחק.
זה שגקסון ובולדן זה השחקניםשספאחיה שם עליהם את הכסף זה ברור לי כי קול כנראה כבר עונה הבאה חוזר לאןביאיי ביכולת הזאת.

איציק 5 בנובמבר 2017

ספאחיה רוצה לא להגיע למשחקים צמודים אלה לגמור אותם קודם. לכן הוא צריך את שני אלו טובים. קול לא ישחק 40 דקות וגם בעמדה 4 אין קלף מנצח ל-40 דקות ובולדן גם לי נראה חתיכת כישרון שעדיין לא מומש. לכן חובה לתת להם לצמוח עכשיו, בסוף עונה זה לא יעבוד אם עכשיו לא תגדל. וג'קסון כן יכול לנצח משחקים וכבר עשה זאת. הוא צריך ללמוד יציבות וקבלת החלטות טובות יותר. לא לומדים זאת בלי דקות.

שמעון 5 בנובמבר 2017

מסכים איתך, לא אמרתי שקול צריך לשחק 40 דקות אלא שהוא צריך לשחק במאני טיים

MOBY 5 בנובמבר 2017

לאן נעלמה היד של הגאון לבית תלמאי?

אורי 10 בנובמבר 2017

טוב, הגיע הזמן להתנצל…

Comments closed