רגע אחד של גאונות

זה היה נראה כאילו טורס כבר מאבד את הכדור למגן. הוא בכל זאת החליט להזיז קצת את הרגל. הוא ידע למה. התזוזה הקטנה הזו החזירה לו את הכדור. הוא הטעה שוב את המגן המסכן, ואז בפאלש – אללה בני לם – הדביק את הכדור לראש של ג'רארד. זה היה רגע צרוף של גאונות. אחרי האפטיה הכבדה בגביע הליגה נגד טוטנהאם, אפשר לומר שאל ניניו חוזר לעצמו. נכון, הוא הדביק כדור לקורה, כדור שהוא בדרך כלל מבקיע, אבל עוד משחק ועוד משחק זה יילך ויתחדד. אני רק מקווה שהמשחק באמצע שבוע במדי נבחרת ספרד לא יהרוס. יכול להיות שאלו הגעגועים, או אובר-דוז של רובי קין, אבל ברגעים המעטים שטורס היה על המגרש, ידעתי שננצח. זה לא תמיד נראה ככה, היתרון הפיזי שלהם והיתרון בכדורי גובה היה מעורר בעתה, כל קרן כמו סכנת נפשות, אבל חשתי שגם אם ישוו, טורס יעשה בסוף מה שצריך. הוא באמת עשה.

גליון ציונים: ריינה – חוץ מכדור וחצי בגבוה שפספס, היה יציב ומדויק; קראגר – לא רע בתור מחליף לארבו, הופייה – איטי, אבל חוכמת משחק נדירה, אגר – פחות פדיחות מבגביע הליגה, אוראליו – יש רגעים בהם הזכיר לי שהוא באמת ברזילאי; קאוט – לא גדול, אבל יופי של גול, מסצ'ראנו – בא לעבוד, אלונסו – גם בא לעבוד, ג'רארד – איזו החטאה, הגול כיפר על זה, קין – סבתא שלי היתה עושה מזה גול במחצית הראשונה; מחליפים – טורס – נאמר כבר הכל, לוקאס – בימין? נו טוף, בניון – אלפסי אוהב אותך.

19 Comments

אריגיא 15 בנובמבר 2008

כרגיל, נראה לי, שוב יוצאים עם תחושות מעורבות, ואני מקווה שהתחושות החיוביות יגברו על השליליות. נראה לי שקין בחלוץ לבד פשוט לא עובד עבורו. או שישחק עם חלוץ נוסף לידו, או שלא. החילוף שלו היה נראה כמו חילוף מהבית. לא מבין למה היה בוער להוציא אותו. האגפים היו פרוצים לחלוטין, אז גם אל ניניו היה יכול לחכות עוד כמה דקות. קראגר באגף ימין זה משהו שעוד לא למדתי לבלוע. הוא עושה עבודה טובה, אבל כשברור שזה רק פלסטר זמני, זה קצת מעיק. יש ילד על הספסל שבניטז מתפעל ממנו בתור מגן ימני. לא היה עדיף לשלב אותו ביתרון 1-0 במקום הופייה שבאמת היה על סף עילפון?
ועכשיו קושיית השבת: מי מתנדב להסביר את חילוף בניון?

צביקה 15 בנובמבר 2008

אאורליו באמת היה ברזילאי לרגע אחד. אומרים שזו תופעה פיזיקלית המוכרת מספרי המדע הבדיוני, מעין חור תולעת שנפער לפתע והפך אותו לכזה לרגע אחד – ואז נעלם. אבל שמת לב איך הגב'ארים של בולטון נערו אותו מעליהם פעם אחר פעם?

בכלל, מה הם מאכילים אותם שם בחדר אוכל של בולטון, שהם גדלים ככה?

amichai 15 בנובמבר 2008

בבולטון אוכלים חציר עם הקורנפלקס
אגב, קווין נולן היה שחקן שלנו, עד שהגיע לגיל בוגרים ושוחרר עקב חוסר התאמה

בני תבורי 15 בנובמבר 2008

התחושות המעורבות הן בדיוק ההבדל בין אוהדים שבעים (הורדרדים) לבין אוהדים שהזמן כילה את שרידי אמונתם. בבלוג של רונן דורפן מתפעלים, ובצדק לדעתי, משער של ילד מוכשר שבא משכונת עוני במנצ'סטר, והעובדה ששאר חלקי המשחק לא היו משהו לכתוב עליו הביתה, היא משנית בלבד.
אצלנו, התחושות מעורבות. כל כך קטני אמונה אנחנו, שגם נצחון יפה בן שני שערים, פלוס שתי קורות ושתי החמצות מזעזעות (קין, ג'רארד), אינו מניח את דעתנו. מעניין איך היינו מרגישים אילו פגשו רגלו של קין וראשו של ג'רארד (בהתאמה) את הכדור בזווית הנכונה. לא בטוח שהיינו מרגישים אחרת. בשביל זה צריך לחזור להיות קבוצה דורסת ברצף של כמה שנים.
הנסיעה על כביש הסרגל משעממת מאוד. גם כשחציתי את קנדה לאורכה, השתעממתי במרבית הדרך שהיתה ישרה, חלקה ונטולת פניות. ליברפול אהובתינו, מציעה לנו נסיעה בדרך חתחתים מתעקלת, עם שוליים צרים ומשוננים ועליות קשות. אין לנו השפעה על הדרך, וכל שנותר לנו זה להשען לאחור, להינות ממה שיש ולהמתין בסבלנות שהדרך תגמר.

אריגיא,
יתכן והחילוף של בניון היה חלק מסדרת חינוך?

באבא ימים Old Timer 15 בנובמבר 2008

יותר משהרשים אותי השימוש בחלק החיצוני של הנעל הרשים אותי הדיוק שבו המסירה של טורס עברה במרווח של בערך 20 ס"מ בין שני המגינים.

שחר 16 בנובמבר 2008

יש לכם קבוצה מצויינת,אתם מנצחים משחקי חוץ קשים,ומגלים יציבות.
אני חושב שתרוצו עד הסוף ביחד עם צלסי,והורודים(שאותם אני אוהד),אבל לשמחתכם הם מגלים חוסר יציבות.

אסף THE KOP 16 בנובמבר 2008

אנחנו משחקים בבית נגד פולהאם במחזור הקרוב.
צ'לסי מתארחת במשחק קשה מאוד בוילה פארק.

לדעתי, יש לנו סיכוי מצויין לפתוח עליהם פער במחזור הבא. אנחנו רק צריכים להאמין בעצמינו ולהיות יותר מרוכזים באיזור השער.

Mcmoshe 16 בנובמבר 2008

אני חושב שהם משחקים בבית נגד ניוקאסל ולא נגד הוילה בחוץ.

אסף THE KOP 16 בנובמבר 2008

Mcmoshe – אתה צודק. היונייטד מתארחים בוילה פארק.
כל מה שכתבתי מתייחס לורדרדים.

amichai 16 בנובמבר 2008

בבית נגד ניוקאסל, אחד המשחקים הקלים בעונה, אני צופה לפחות רביעייה

Solari 16 בנובמבר 2008

היה צריך להיגמר 4 או 5 אתמול.. איזה החמצות. כדור אדיר למשקוף של קאוט, גלישה של ג'רארד שהתפספסה, טורס לקורה. וכן, גם קין. מה יהיה איתו? האם זה חוסר ביטחון או פשוט חוסר יכולת וגמלוניות? הוא נראה פשוט כמו נגר וממשיך לקבל עוד ועוד דקות, שלא בצדק, על חשבון ההתפתחות האפשרית של באבל.

עמרי 16 בנובמבר 2008

היה משחק טוב מאוד…
ההבדל משנה שעברה הוא שאנחנו יציבים, אנחנו לא דורסים קבוצה ומשחק אחרי זה אנחנו מפסידים. אנחנו מנצחים בקטנה אבל כל הזמן מנצחים ( רוב הזמן), מה אתם מעדיפים ניצחון אחד 3 -0 או שלושה נצחונות של 1 – 0. ולגבי רובי קין מי יודע.

פילוסוף רדום 16 בנובמבר 2008

אני דווקא לא שותף לאופטימיות על טורס.
למרות ההברקה הגאונית שלו, הוא היה עושה מזה פעם גול בקלות, וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים ממנו. אנחנו לא צריכים עוד מבשל, אנחנו צריכים קילר בחוד, קילר לא מחמיץ את ההזדמנות שלו אתמול…
להזכירכם שהוא הגיע גם לאחד מול אחד קליל שהשוער לקח לו.
אני מקווה להתבדות

אריגיא 16 בנובמבר 2008

תן לילד קצת קרדיט, הוא חלוד וקר. ייקחו לו כמה שבועות להתניע מחדש. אבל אם בניטרל הוא נותן כזה כדור והופך התקפה מתה לגול, זה אומר הכל. נראה לי.

cookie-monster 16 בנובמבר 2008

לדעתי הדיבורים האלה של ראפא שגם לטורס אין חסינות בהרכב הם הכנה מנטלית לקין יותר מכל דבר אחר. הוא יצטרך להפסיק לנסות להרשים עם שטויות, ולשחק פשוט ולתת מה שהוא יודע לתת. וגם באבל מסמן שהוא רוצה להתחרות על תפקיד בחוד שזה מצוין לדעתי. אנחנו נמצאים בעיצומו של החור השחור הקבוע שלנו בעונה ועד כה אנחנו בסדר אבל ממשחק למשחק זה יהיה יותר ויותר קשה וראפא יצטרך לעשות כמה החלטות קשות

איציק 16 בנובמבר 2008

עמיחי
לדעתי לוקאס הוא שחקן טוב מאוד. לא מאוד מהיר, אבל בהחלט קשר ברמה גבוה.
כדי להתפתח הוא צריך לשחק כקשר מרכזי שמנווט את המשחק או בהרכב שלושה קשרים כקשר מתחת לחלוץ. הבעיה היא שיש לנו כבר את ג'רארד ואלונסו. לידם קשה לו להתפתח.
מעבר לכך אני מסכים עם מי שאמר שרפא לא כ"כ מוצלח בלבנות שחקנים ולשפר אותם – ראה מקרה באבל.
אני מקווה שלוקאס ימצא את מקומו אצלנו גם בעתיד.

בני תבורי 17 בנובמבר 2008

איציק,
אני לא מאמין שיש ללוקאס יכולת טכנית הנדרשת משחקן באמצע הקישור. הוא לא יכול, למיטב הבנתי, לנווט משחק כל כך מהיר כמו באנגליה. פשוט אין לו את זה.

אריגיא 17 בנובמבר 2008

דיווח קטנות מהממלכה לבוקר זה: ג'רארד נקרא לסגל אנגליה למרות דיווח על פציעה. פוטנציאל להתחממות בזירת ליברפול-אנגליה. בניטז מחכה לחוזה וכל זה על רקע דיבורים בברנבאו.

roee 20 בנובמבר 2008

הוא לא ילך לשם מרצונו.
כוונה לא יעזוה כל כך מהר את ליברפול בטח לא אחרי שבנה במשלך 5 שנים את ליברפול.
מה עוד שאם השנה הם יזכו באליפות זה יהיה טימטום לעזוב את ליברפול וללכת למקום שהסיכוי שלו להשאר בו מעל לשנתיים שואף לאפס. במקרה של זכיה הוא יוכל לעשות מקרה מנג'רים אחרים שלנו ולהביא עוד תארים מי יודע אולי הגלגל מתהפך עכשיו?.

Comments closed