הודעה

בעונה הבאה מתמודדים חזק על התואר

26 Comments

פילוסוף רדום 17 באוקטובר 2009

אולי נכריז על העונה הזו – כעונה פיננסית…

TD 17 באוקטובר 2009

לוותר גם על ליגת האלופות?

אסף 17 באוקטובר 2009

בעיקר עם בניטז ילך. נראה שאחרי שעונה שעברה הוא לא הצליח לזכות בתואר השנה הוא איבד כיוון. הקבוצה פשוט נראית רע. הסגל טוב. פשוט צריכים דרך חדשה

גיל מזימבבואה 17 באוקטובר 2009

עמיחי למה הייאוש? זה בסה"כ 7 נקודות. לדעתי רפא קצת זילזל בסנדרלנד אחרת אין לי הסבר למה הוא לא עלה עם ההרכב שסיים.

CG8 17 באוקטובר 2009

"בעונה הבאה מתמודדים חזק על התואר"

ואיך אתה קובע את זה בדיוק ?

שחר 17 באוקטובר 2009

ניצחון עלינו בשבוע הבא והכל נפתח מחדש

utopian בביקור מולדת 17 באוקטובר 2009

אני שמח לראות שלפחות לא רק אצלי ביקר הייאוש.
– לא מבין למה חבייר יכול לשחק 17 דקות אבל לא 30.
– לוקאס השתפר – עכשיו הוא סתם לא מורגש (בעצם הרגשתי את זה)
– משהו חיובי – אני מקווה שלא נחזה יותר בבאבל.
– וורונין ? וורונין?
– לא יודע מה עובר על רפא, אבל אני שוב מאבד תקווה. ניהול משחק גרוע. הרכב מוזר. די.

גיא אלון 17 באוקטובר 2009

האמת שמשחק העונה שלכם הוא בשבוע הבא.
ניצחון ייתן רוח גבית להמשך העונה, בדיוק כמו הניצחון שלכם באולד טראפורד בשנה שעברה.

amichai 17 באוקטובר 2009

משחק העונה? זה המשחק שיגדיר את מטרת העונה הזו – לנסות להרוס ליונייטד כמה שאפשר. זה בכלל לא עניין הנקודות, כי משחקים אפשר להפסיד, זו היכולת והאפס מחויבות, זה ההרכב, זה הרוח שלא נושבת, וזה הספסל הלא רלבנטי

אסף THE KOP 18 באוקטובר 2009

I'm at NYC.
I Think we rather congratulate Man U for wining their 19 title. It was easier then what the old Scottish ever thought it should be.

לי-שי 18 באוקטובר 2009

צריך להיכנס לפרופורציות. זה לא סוף העולם והפסד לסנדרלנד אמנם לא סביר, אבל יכול לקרות. הסגל חייב להתחזק בינואר כדי לשמור על סיכוי תיאורטי לאליפות, כשהדגשים הם:

שמישהו ישלח את לוקאס חזרה לקפירינייה ולסמבה, אולי שיירשם לחוג לנגרות או משהו.

חלוץ בקליבר גבוה שמכריע משחקים, וכוס אמו הכסף. ואל תגידו לי טורס. יש גבול.

להעיר בסטירות את סטיבי ג'י וקרא. אתם שחקני בית, קיבינימט. קצת מחויבות, קצת מלחמה? משהו?

להפסיק עם הרוטציה הארורה הזו שלא מובילה לשום מקום. לתת לקבוצה לרוץ ולא להנפיץ כל מיני ניסויים מוזרים כמו אאורליו במרכז, בניון באגף וריינה בתור קוורטרבק.

רונן דורפן 18 באוקטובר 2009

ההנחה לא מופרכת גם אם נאמרה מתוך ייאוש. אם תסתכלו על ההיסטוריה של בניטז, הוא נותן עונה פחות טובה אחרי כל עונה טובה. זה בגלל כדורגל אינטנסיבי שסוחט את השחקנים. בגלל זה הוא גם אוהב לבצע תחלופה יחסית גדולה בסגל. בין שתי עונות האליפות בואלנסיה הוא לקח מקום חמישי.

מה שכן – עדיף לכם לא לעלות לצ'מפיונס ליג, מה שיכול לקרות, ולהכריח את האמריקאים למכור.

רונן דורפן 18 באוקטובר 2009

לגבי ההרכב – הסיבות הן כספיות. ההפסד בפיורנטינה סיבך אתכם. הוא חייב לנצח את ליון השבוע כי אסור לו להסתכן באי-עליה. והוא כמובן צריך הרכב מלא ליונייטד. אז המשחק עם סנדרלנד קצת הוקרב.

צביקה 18 באוקטובר 2009

מישהו הצטרף אתמול למועדון המעריצים של ג'יי ספירינג, אגב?

יוגב 18 באוקטובר 2009

לי-שי , חבל על הכסף , אני עם פ"ר , עונה פיננסית שהכסף שיועד לרכש בינואר יגיע לרכש שיבצע המאמן הבא. כמובן שכל אלה תקוות שלי , לצערי האמריקאים כ"כ חלשים ואפאטים שאין להם אפילו כח לפטר אותו.

יוגב 18 באוקטובר 2009

אם ההשערות שכתבת בנושא ה-CL נכונות מצבנו חמור אף יותר. אם לאחר יותר מארבע שנים בתפקיד רפא לא מבין מהן השאיפות של האוהדים הוא אטום.

יוגב 18 באוקטובר 2009

התגובה הקודמת הופנתה לרונן כמובן.

רונן דורפן 18 באוקטובר 2009

יוגב – הוא לא אטום. אוהדים לא משלמים את המשכורת שלו. הבעלים משלמים. האוהדים זורקים בלונים למגרש.

רונן דורפן 18 באוקטובר 2009

אגב, עמיחי או בנצי – קצת קשה להבין מי כותב כל פוסט כרגע

the mighty reds 18 באוקטובר 2009

המש' מול סנדרלנד ממש לא הוקרב לטובת המפגש מול ליון בלג"א.
הריי למעט ג'ררארד וטורס עמדו לרשותו של בניטס כל שחקני הסגל הבכיר שלו (למעט ספירינג כל השאר היו שחקני הרכב שמשתתפים ברוטציה הקבועה, אורליו את באבל).

אני בד"כ לא פסימי או חושב על הפסד אבל לא נראה לי שההגנה של ליברפול תוכל להתמודד עם החלוצים והקישור ההתקפי של ליון שהוא מהיר,חזק וטכני.

חוסר התיאום בין שחקני ההגנה היה מביך , לא יכול להיות שאותם שחקני הגנה שמכירים אחד את השני, נראים כאילו הם משחקים יחדיו בפעם הראשונה.
בתחילת המהלך של השער,עברו את אורליו כאילו היה קונוס.

יוגב 18 באוקטובר 2009

רונן ,
אם כבר נכנסו למינוחים כלכליים, האוהדים הם הצרכנים ורפא מתנהל כמו מנכ"ל של חברה שלא עשתה מעולם סקר שוק או שסקר השוק שולי בעיניה כי היא חושבת שהיא יכולה לכפות את רצונה על הצרכן. ברגע שהבעלים כה מנותק, מחובתו של המנכ"ל להצביע לבעלים שזה מה שרוצה הצרכן ולא לנצל את המצב ולעשות כראות עיניו.

אביעד 18 באוקטובר 2009

1. העונה לא נגמרה. ניצחון על היונייטד והכל נפתח.
2. זה לא רק שג'רארד וטורס פצועים. מסצ'ראנו שיחק 2 משחקים (די סוחטים) בנבחרת ארגנטינה בשבת ורביעי ואחרי טיסה חזרה סביר להניח שהגיע רק בשישי לאנגליה.
3. יוגב – בניטז חתום ל-5 עונות, במשכורת שסביר שהיא לא נמוכה במיוחד. אז אם לאמריקאים אין כסף לרכש יותר נוצץ מקיריגיאקוס, אז כנראה שאין להם כסף גם לשים על פיצויי הפיטורין שלו. באווירה כזו, גם האמירה של ג'ילט (או היקס? מי מבדיל ביניהם) ע"כ ש"בניטז קיבל כל מה שרצה והאשמה היא עליו" היא פתאום יותר מובנת – האמריקאים יחסכו הרבה כסף אם ימאיסו עליו את החיים והוא יתפטר.

רועי מ 18 באוקטובר 2009

CB8
עמיחי לא קבע שניקח אליפות בעוטנה הבאה. זה היה סרקאזם במלאו. הרי העונה כבר לא ניקח(אני מחליף שם אם נעשה כך, ואני אוהב את השם שלי).
תקרא ותבין בין השורות.

באבא ימים Old Timer 18 באוקטובר 2009

שנתיים בלי ליגת האלופות אומר עשור בלי ליגת האלופות. מי שחושב שקבוצה יכולה לדבר בצמרת הליגה המקומית לאורך זמן בלי להיות באופן קבוע בשלב הבתים בליגת האלופות חי ב – 1990.

לקוחות מרוצים אינם מטרה אלא אמצעי על מנת להשיג רווחים גבוהים יותר. ,יש לא מעט חברות עם לקוחות לא מרוצים שלא ממש אכפת להן, כי אי שביעות הרצון אינה משפיעה על השורה התחתונה (או משפיעה פחות ממה שהיתה משפיעה עליה בעלויות היצור של המוצר). אין שום סיכוי שזעמם של אוהדי ליברפול ישפיע על השורה התחתונה כמו אובדן התשלום בעבור העפלה לליגת האלופות.

כוחם של לקוחות נובע מיכולתם לבחור במוצר מתחרה.יש מוצר מתחרה מאוד אטרקטיבי 30 מייל מזרחה. אישהוא אוהד ליברפול מעלה על דעתו לבחור בו?

utopian בביקור מולדת 19 באוקטובר 2009

יפה נאמת באבא

Comments closed