שחקן מצטיין – לוקאס

In כללי

סנריו: הקבוצה מתחילה לתפקד, להשיג ניצחונות, בסוף תיקח מקום רביעי וניתקע עם רפאל לפחות לעוד עונה.

לא שיניתי את דעתי על לוקאס; הוא שחקן מוגבל, שייעודו להיות המחליף של מסצ'טה, או לחלופין להיכנס כמחליף ברגעים שאתה צריך יותר הגנה. אבל אתמול הוא החזיק את האמצע ההגנתי שלנו לבד, ועשה זאת לא רע. כמו כן, הוא הראה משהו שדי חסר לנו. קוראים לזה נשמה. לקאוט יש קצת. לקארא יש המון. לסטיבי יש לפעמים. אקווילאני לא היה פקטור. נכון שאי אפשר לשפוט אותו ואני לא שופט, קשיי התאקלמות וכיו"ב, אבל הוא באמת היה זוועה אתמול. כמעט כמו בניון.

גליון ציונים מתקמבק: ריינה – אי של יציבות; ג'ונסון – פחות פאדיחות בהגנה; קארא – נפילה אחת קריטית בסוף, אגר – העלים את אופצית סקרטל, אינסואה – אם ינוח יותר, יהיה טוב יותר; אקווילאני – חשכה, בניון – עלטה, ג'רארד – משהו התעורר בו, קאוט – השתפר פלאים בחצי השני, ז"א התחיל לדייק, לוקאס – שלא יעלה לך לראש הא? טורס – כלום, ואז גול ניצחון בדקה 90

13 Comments

taninanak 30 בדצמבר 2009

אחד המשחקים היותר טובים של לוקאס שראיתי. היה מהלך במחצית השניה שהוא לקח כדור על עיגול האמצע, עבר שחקן (!!), התקדם 15 מטר והוציא מסירה מדוייקת..
בקיצור, יחסית ללוקאס זה מרשים, יחסית לקשר מרכזי בליברפול, זה אמור להיות סטנדרט.
יוסי היה חלש ביותר, אולם הוא תמיד נראה ככה בכנף שמאל. אין מה לשים אותו שם.
אקווילני דווקא עשה כמה ניסיונות. חלקם היו מביכים (עבר שחקן, חתך ימינה וההרמה לרחבה יצאה דרדלה מהאגדות), אבל זה הרבה יותר ממה מרוב הקישור ששלנו עושה כרגע. עוד חודשיים (אם לא יפצע) הוא יהיה שחקן מצויין.
לגבי באבל, פשוט אין מילים.. עם כל אהבתי לשחקן, צריך לבעוט אותו בינואר.
אולי זה המשחק שיוציא אותנו לדרך חדשה!

בני תבורי 30 בדצמבר 2009

בשלב די מוקדם של המשחק סימסתי לעמיחי משהו בסגנון: בסוף זה תמיד נגמר בלוקאס. זה היה אחרי שריבאונד ממהגנה שלהם הגיע אליו לרגל על השש עשרה מול אמצע השער של פרידל ויצא ממנו כלום, וכמה דקות אחרי שהוא נכשל בנסיון להשיג בריצה שני שחקנים של הוילה שבכלל עמדו. משהו אצלו בכלל לא קשור לכדורגל. הוא גם לא מתעצבן כשלא הולך לו, הוא מאוכזב קלות. אני לא מתווכח על הדברים הטובים שהוא כנראה עשה אתמול, אבל ברמת הציפיות, מדובר בשחקן אחד פחות על המגרש.
זה שלאקווילני יצא דרדלה. זה מובן. אחרי הכל הוא לא שיחק יותר מידי העונה. אבל ממנו אני עדיין מצפה.
טורס לקח את כל הקופה אתמול למרות משחק לא מרשים במיוחד. הוא צריך להפסיק לבקש כבוד מהשופטים. מצד שני הוא עובד על המגרש. הוא לא נעלם כמו יוסי וסטיבי מפעם לפעם. הוא הולך לקראת הכדור, הוא לא בורח לצדדים, הוא משנה את המיקום שלו , הוא מחפש את השער בכל הזדמנות וכשבאה אחת טובה הוא יגמור אותה כמו גדול.

the mighty reds 30 בדצמבר 2009

ג'ונסון קרע את הרצועה בברך ימין ויחמיץ את שאר העונה והמונדיאל.
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/johnson-injury-update

כמות הפציעות הבלתי נתפסת והפציעות החוזרות אצל חלק מהשחקנים ולא דווקא בגלל עומס מש' , מצריכה איזה סוג של בדק בית רציני בצוות המקצועי והרפואי , לא יכול שכל שבוע שחקן אחר מתפרק פה אם במש' או באימונים.

יסמין 30 בדצמבר 2009

בני- שמחה לשמוע (ועוד יותר הייתי שמחה לשמוע שהייתה לי השפעה בנושא, אם כי זה ניכר מדי לעיין כדי לקחת קרדיט בנושא) שאתה שותף לדיעה שעם לוקאס זה שחקן אחד פחות, האמת שאם הוא בתפקיד מסצ' (כלומר הקשר היותר אחורי), אז זה חצי שחקן אחד פחות, וגם בגלל זה נראינו טוב יותר.

בניון- יותר טוב בימין, כבר רשמתי, ויופי ששמה (בשמאל) הוא שיחק בליגה הישראלית, בכל מקרה, קצת יותר דיוק (או קצת פחות שלג, תלוי בפרספקטיבה) והוא הייה במצטיינים.

קויט- מזדקן, אין ספק, יותר טוב הוא כבר לא יהיה. אבל ההימצאות שלו בכל רחבי המגרש לצרכי הגנה/התקפה לא פחות ממדהימה, לדעתי צריך להישאר גם הלאה, כלומר בקטע המקצועי.

טורס- קודם כל, אני די מניחה שטורס לא אמר שהוא יעזוב אם לא נסיים בטופ-4, לפחות לפי מס' הקבוצות שהוא עבר עד עתה (אנחנו השנייה, אלא אם כן יש משהו בגילאים הממש צעירים) וההתבטאויות הרשמיות שלו, ואני מקווה שהוא יהיה הרובי שפאולר לא זכה להיות.
אבל למקרה שכן, ואיזה שיח או אברמוביץ (כי ריאל זה פחות אופציה כאן) יהיה מוכן לשבור את השיא של רונאלדו או משהו באיזור, אנחנו צריכים להסכים. זה לא אומר שאנחנו לא מועדון גדול, זה רק אומר שאנחנו נמצאים בקבוצת המועדונים שגם קונים וגם מוכרים, וזה בסדר, אפילו יותר טוב.

ג'ונסון- בשורה נוראית, עם פתח לתקווה מכיוון קלי (ובאמת שהרבה שחקנים, נראה לי שכולל קלמי סבן, עדיפים בתור המגן הימני מאשר האפשרות שסקרטל יהיה הבלם, כי רפא יציב שם את קרא).

באבל-פאבליצ'נקו: לא יודעת, איפשהוא, כשהוא נכנס מהספסל, הוא תמיד נותן לך את ההרגשה שאוטוטו הוא יהיה משהו. אבל אני מניחה שזה טרייד ראוי, אם כי בכל זאת הייתי מעדיפה את פנדב.

cookie-monster 31 בדצמבר 2009

מה שאנחנו צריכים עכשיו יותר מהכל, זה run of results .
יותר מהכל.

בני תבורי 31 בדצמבר 2009

יסמין,
בתחילת הדרך קפצתי מידי פעם ליוטיוב לראות את לוקאס לפני ליברפול. חשבתי, קוויתי, אולי, יסתגל, יתרגל, כלום. חבל ולמרות ההסכמה הגורפת אנחנו תקועים איתו. אני מנחש שאם התסריט ד'למעלה של עמיחי מתממש, רפאל נשאר ומשאיר את לוקאס. מצד שני, גם דונגה לקח אותו לסגל אז אולי במונדיאל הוא ילמד משהו…
לגבי טורס, ישמור אלוהים, אבל סוג כזה של מחשבה עברה גם במוחי. אם התסריט של עמיחי לא, אז בשביל להתחיל הכל מהתחלה אפשר לחיות בלי טורס ועם 80 מליון פאונד בכיס.

cookie-monster 31 בדצמבר 2009

התסריט הזה ממש לא עבר במוחי וגם לא יעבור. אני מוצאת את הצורך להסביר למה משונה.

עידו 31 בדצמבר 2009

כן,80 מיליון… בכיס של האמריקאים, לא של הקבוצה.

יסמין, להגיד על קויט שהוא זקן וגמר את הסוס זה יהיר ומיותר. ראית את העונה שעברה שיש לו הרבה לאן להגיע עם היכולת שלו. הוא עוד ישתפר, כמו כל הקבוצה.

יסמין 31 בדצמבר 2009

עידו- לא הבנת אותי בכלל. לא אמרתי שקויט זקן וגמר את הסוס, אלא שקויט עבר את נק' השיא שלו (שזו הגדרה שונה בתכלית), שזה יותר מהגיוני לאור הגיל וסגנון המשחק המאוד שוחק שלו.

וכשאתה מסתכל שנה-שנתיים קדימה, אני לא אומרת שצריך לנשל אותו (מה גם שלדעתי יש לו מקום גם אחרי שהוא יפרוש), אבל בהחלט לשקול לתת לו יותר לנוח (ונראה לי שיש קשר בין הדינמיות הגבוהה שהוא הפגין ל75 דקות המנוחה שהיו לו מול וולבס) ו/או לתת לו לעלות מהספסל כחילוף שמוסיף פן התקפי, כאלה.

בני- הייתי רושמת שהופעה של לוקאס במונדיאל (לאור היכולת הלא טובה בינתיים של מלו) יכולה לעזור במכירה עתידית, אבל זה יהיה להשלות את עצמי. לוקאס איתנו לפחות עד 2012, ומי יודע, אולי עד אז הוא אפילו ילמד לבעוט לשער.

יוגב 31 בדצמבר 2009

מישהו יודע מתי קלי חוזר והאם הוא כשיר להחליף את ג'ונסון ? לא הייתי רוצה לראות שם את קרא , סקרטל ובמיוחד לא את דגן.

amichai 31 בדצמבר 2009

תנו לקויט לנוח, שימו אותו קצת בעמדת החלוץ, ותראו איך הוא מתאפס

עידו 1 בינואר 2010

יסמין- לי זה נשמע כמו סמטיקה. הכוונה אותה כוונה.
אבל מסכים איתך שהוא צריך לנוח.
מעניין אותי מדוע את חושבת שיש לו מקום בצוות המקצועי?

יוגב- קלי אמור לחזור עוד כשבועיים, אפילו פחות.

בשבת צריך לעלות עם הרכב חזק.יש זמן עד טוטנהאם והגביע הוא אחד משני מפעלים אחרונים שנשארו לנו והחשוב בהם. אפשר לתת לאחד או שניים לנוח, אבל צריך לעלות ולכתוש אותם (לא שיש לי מחשבה שזה יקרה, רק משאלה).
MERSEY. NO MERCY.

עידו 1 בינואר 2010

*סמנטיקה

Comments closed