עוד מהפנקס של רפא (שיימוס מקבאנדי מהתחזוקה מעביר לי קבוע)

In כללי

ינואר בפתח. צריך להפעיל רדארים. ג'ונסון נפצע לחודש. סמי ופלגרינו אומרים לי שדרבי מחליף ראוי. אני לא יודע, הוא צעיר מדי, אולי נשאיל אותו למילוול ונביא מישהו. שמעתי יש מציאה בקפריסין, קרטוריוס אפסבריביאנקיס. הוא גומר את החוזה בסוף השנה, מוכנים לשחרר לי אותו במיליון ליש"ט. איזו מציאה. פרגוסון לא היה מוצא אותו בחיים. ואם לא, על הספסל של אוסאסונה יש מישהו ראוי, הרי אני שולט בשוק הספרדי, ואמרו לי שהוא "חוסמי הבא". חוץ מזה, יש בעיה בכנפיים. הנה רעיון" אגר הרי שמאלי, נשים אותו מגן שמאלי, את סקרטל באמצע, ונעלה את אינסואה לקישור. הוא עוד לא שיחק שם. הרי ניסיתי שם את קיואל, את מארק ספידי גונזלס, קניתי את סבסטיאן לטו, הבאתי את זנדן. ניסיתי את אורליו, את דוסנה. זו עמדה מקוללת. לא בכל יום אתה יכול למצוא תותח עתידני כמו נאביל אל זהאר, אני מבשל אותו כבר חמש שנים. בסוף הוא יהיה שחקן.

32 Comments

פילוסוף רדום 4 בינואר 2010

אולי אתה יכול לרשום לו שם כמה מצרכים לינואר:
זריזות, חוכמה, והשאיפה להתקיף.
דברים בסיסיים במשחק שרבים מחברינו באדום חסרים…

חואן מאטה, רוד ואן ניסטלרוי, פנדב, אפילו איתי שכטר או גולסה…

ירון 4 בינואר 2010

אני אומר לכם שוב, הבעיה שלנו היא בהגנה.

בני תבורי 4 בינואר 2010

"קראתי בבלוג של איזה עמיחי אחד מפלשתינה, שאיזה גאון הציע לי להחליף ולשים את ג'ונסון קיצוני ואת קאוט מגן. מעניין מה שמים להם שם במים."

the mighty reds 4 בינואר 2010

עמיחי.

לא רשמי – החולצות לעונת 2010/11 מתחילות להחשף.

http://www.liverpool-il.com/forum/viewtopic.php?t=3524&language=hebrew

בני תבורי 4 בינואר 2010

הבנק הזה לא התרסק יחד עם דובאי?

לי-שי 4 בינואר 2010

ריינה

דגן
אגר
קרא
אורליו/אינסואה תלוי בעייפות

בניון
ג'רארד
מסצ'טה
אקווילאני

טורס
באבל/ וורונין

יותר טוב מזה – אין

sui 5 בינואר 2010

לי-שי . נדמה לי ששכחת מישהו.. קויט ? נגוג ?? ( הרבה יותר עדיף על באבל וורונין-כחלוץ בכל אופן)
ובאופן אישי – למרות רק משחק אחד שראיתי.. מרטין קלי מאוד הרשים אותי..הרבה יותר מדגן ודארבי. מקווה שיחלים מהפציעה בקרוב.

straw_donkey 5 בינואר 2010

מה רפא עשה אי פעם עבור ליברפול?

טור לא רע מהטלגרף.

http://blogs.telegraph.co.uk/sport/rorysmith/100004667/whats-rafa-ever-done-for-liverpool/

לי-שי 5 בינואר 2010

SUI

מסכים לקאוט כחלוץ. מעבר לזה, לא נראה לי שנגוג זכאי להקרא שחקן ליברפול.

איציק 5 בינואר 2010

קראתי שמוכרים את דוסנה לנאפולי. מצויין. עכשיו זה הזמן לשחרר עוד שומנים מיתרים – אפילו בחצי חינם העיקר לא לשלם להם משכורת מיותרת.

מה עם רכישות או השאלות של שחקנים עד סוף העונה?
אתם יודעים על משהו?

amichai 5 בינואר 2010

מקסי רודריגז

benzi 5 בינואר 2010

כשנחתמה עסקת החולצות הענקית לשנים הקרובות, הישג כלכלי נאה לכל הדעות, הבטיח הראש החדש (שזו רק ההתחלה ו) שבניטז יהנה מפירות העסקה כבר בינואר. לא, אני זוכר אותו מתראיין, לא הכל ילך לפיכס וג'ילה, סליחה ג'יקס ופילה.
פתאום נהיה חורף, ואני פונה אליך באנדרסטייטמנט שגם בריטי ארוך-לשון מחונך ודובר שפות רבות יבין: איפה הכסף?!
הנה כך, גם מעסקת החסויות הזו לומדים: פעם היו קנדי מתוק, פעם קראון ומכרנו צבעים לאנשים, שיהיו להם חיים מגוונים; היינו ירוק, אדום, זהוב, כחול, ורוד, צהוב; פעם מכרנו לאנשים בירה, שיהיה שמח, שתהיה תקווה בסוף היום; בקרוב נהיה בנק.
השם יצילנו

עידו 5 בינואר 2010

בני, גאון? טוב נו, בסדר, אם אתה מתעקש… או רפא…

עמיחי, איזה חיוך הבאת לי עם שיימוס. אח, הזכרונות, הזכרונות… לא יהיה עוד כבנדי.

sleepy philosopher 5 בינואר 2010

maxi is a step in the right way !!!

sui 5 בינואר 2010

טוב ..כל אחד עם הדעה שלו
אותי דווקא מעניין לראות את נגוג מתפתח (שיתחילו לדחוף לו את כל השייקים ותערובות חרא שיש ויבנו לו מסה)

דרך אגב שכחתי את סקרטל…יש לו עוד מה ללמוד..והוא גם זקוק לעוד מסה..למרות שאני לא רואה אותו מחליף את קראגר בעתיד..(קראגר לדעתי. לא יחזיק מעמד יותר מעוד שנה..כבר העונה הוא איטי ולפעמים פשוט מגושם.) הייתי שומר את סקרטל. לא סתם הוא היה חלק חזק וגדול בהגנה של עונה שעברה (למרות חלקו הלא קטן בטעויות שעלו ישירות בגולניצחון אבל זה קורה לכולם כולל קראגר)..

היה איזה קטע בYNET שמזכיר מכירה של יוסי לאולימפיאקוס..מקווה שזה בדיחה…אבל גם מזכירים את ריירה – הייתי נותן אותו בחינם אבל אם אפשר להרוויח קצת – למה לא?

יסמין 6 בינואר 2010

sui- בסגל בלי שום קשר שמאלי אמיתי פרט אליו*, לא נראה לי שהיית משחרר את ריירה בחינם. ובכל מקרה, זה לא שהוא הבעיה שלנו. אולי יש אי התאמה בין המחיר שבו קנינו אותו למקום אליו הוא שייך (הספסל), אבל הוא בהחלט שווה מקום בסגל (כמו, אגב, מה שיש לו בנבחרת הכדורגל הכי טובה בעולם, לפחות כרגע).

לא נראה לי שיוסי יילך, ואם הוא יילך, אז לאולימפיאקוס? ועוד אחרי חידוש חוזה בקייץ האחרון?

סקרטל צריך הרבה יותר ממאסה, כל משחק יש לו לפחות טעות אחת קריטית (אתה פשוט סופר את הדקות עד שזה יגיע). זה לא שהוא בלם רע, פשוט בכלל לא בטוח שהוא מתאים לרמה הזו. ושיפסיק לשחק עם הידיים, אפילו מול החלוצים של רידינג הוא לא הסתדר בלי לדחוף (כולל חצי פנדל שלא שרקו). אגר הוא בלם העתיד שלנו. צעיר (יחסית), יודע להצטרף קדימה, מבנה גוף טוב, רגל לא רעה, צריך לעבור על ה-"מרקינג", אבל צריך לזכור שהוא אחרי שנה שהוא לא שיחק, לגיטימי שייקח לו קצת זמן להיכנס לקצב.

אנגוג- לדעתי לא יהיה שווה אף פעם יותר מחלוץ שלישי-רביעי, וגם זה, בתנאי שיתפתח פיזית, ילמד לשמור על הכדור וכו', כמובן, הלוואי והוא יחסוך לנו הבאה של חלוצים מזדקנים במחיר ו/או שכר מופקע (ובבקשה, בבקשה שואן-ניסטלרוי לא יגיע), אבל לא נראה לי.

*כמובן, פרט לבניון ששיחק בתור קשר שמאלי במכבי חיפה, בתקופה שבה פליקס חלפון היה המגן הימני של הנבחרת, מה שיותר מכל מעיד על האיכות הנדרשת והקשיים שעמדו באותה תקופה בפני קשרים שמאליים.

cookie-monster 6 בינואר 2010

רוב השמועות עד כה בנוגע לחלון ההעברות הן די נחמדות. רק חבל שצריך לחכות שיתתממשו להן.

sui 6 בינואר 2010

אילו ריירה רק היה משחק בחצי מהרמה שלו בנבחרת אצל ליברפול הוא בהחלט היה שווה ספסל. זה כאילו בן אדם אחר,וזה למרות שטורס לידו בשתי הקבוצות. (נכון יש הבדלים אדירים בין הקבוצות ואין מה להשוות..במיוחד שבמשחקי נבחרת שחקנים מוציאים משהו מיוחד מתוכם..לפחות חלקם. ג'רארד תמיד שיחק יותר טוב בשביל ליברפול מאשר הנבחרת)
כן. את צודקת שבמצב הקיים אין ברירה ממש..ולכן ללא מחליף,לא הייתי משחרר אותו.

לגבי סקרטל – נדמה לי שאת רוב תנועות הידיים הוא לומד דווקא מקראגר לצערי.. שמפצה על חוסר במהירות על ידי עבירות שמאוד קרובות לכרטיס אדום. למזלו הוא מתחמק מהן.
שוב את צודקת עם העבירות הקריטיות..אין לי פתרון..אבל אני חושב כשכל הקבוצה (כמעט) משחקת רע..וכולם עצבניים כולל ריינה…וקראגר שצועקים כל שנייה..זו הסיבה לספירת הדקות עד לאיזשהי טעות שמובילה לגול. (אולי זה רק אני כמובן..לא יודע)

רועי מונדר 6 בינואר 2010

sui

זה לא רק אתה שחושב שכולם עצבניים השנה.
יש לנו כמה שחקנים מהטובים ביותר בעולם. המהמה השנה הם פשוט לא בפוקוס ולא בכושר לצערנו.
נאלץ לחכות לעונה הבאה ולראות מה יוליד יום.

Motti 7 בינואר 2010

זה רק אני או שהבלוג הזה הולך ונעשה יותר ויותר מריר… אולי כדאי שתקח גלולת אושר לפני שאתה כותב פוסטים חדשים… לא הכל שחור כל כך, בטח לא בכל מה שנוגע לליברפול

איציק 7 בינואר 2010

מה קורה עם מקסי?
חותם או לא?

גיא וינטרוב 7 בינואר 2010

חותם – http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/033/027.html?hp=0&loc=123&tmp=7505.
חיוך קטן עולה בזווית הפה. כדי שהוא יהפוך לחיוך של ממש צריך עוד חיזוק.

בני תבורי 7 בינואר 2010

לא יודע למה, אבל מה שעולה לי בראש זה משהו כמו: אם הוא נחתך/חותך לא"מ באמצע העונה, מה הופך אותו למועמד ראוי לנו? מצד שני, אני סתם טרחן רואה שחורות וקטן אמונה…

אריגיא 7 בינואר 2010

מקסי הזה נשמע כמו החתמה טובה (אבל ממתין לפסיקתו של גאון הדור הלטיני מייטי), ועדיין יש הרבה שאריות שצריך לפנות (ריירה לאולימפיאקוס היה יכול להיות אידאלי, למרות שיש לי חיבה מסוימת ליוונים מפיראוס).

the mighty reds 7 בינואר 2010

בני / אריגיא

מקסי עוזב את אתלטיקו מדריד בגלל מעמדו שהתערער עקב חילופי המאמנים הכפולים שהתרחשו בקב' והוא שואף לשחק כמה שיותר בכדי לנסות להשתחל לסגל ארגנטינה למונדיאל (דבר לא פשוט בהתחשב שעל העמדה שלו שם מש' די מאריה – פרוטי – טבס).

המאמן ה1 החזיר את רייס מבנפיקה שמתברר ככישלון מוחלט והמאמן החדש פלורס מתכנן שינוי והצערה של הקב'.

מעבר לכך מקסי שנשארה לו עוד חצי שנה לתום החוזה נחשב לאחד מ3 השחקנים היקרים של הקב' בקבלת משכורת ומכיוון שאתלטיקו ידעה שהיא לא תצליח לקבל כסף רב משחקן שיש לו עוד 18 מש' בחוזה היא העדיפה כבר לחסוך גם את המשכורות שלו.

לגבי היכולות שלו הוא מגיע בתקופה פושרת שלו כמו כל שחקני אתלטיקו שחווים משבר (בואו נגיד שאם היה מגיע לפני שנתיים כולנו היינו מרוצים , בעונה שעברה היתה לו עונה טובה מאוד).

אני מניח שההתשלבות שלו בקב' ובליגה תיהיה חלקה , הוא חזק ומהיר עם יכולת טכנית לא רעה , אני מצפה לטובות ממנו ( יותר גרוע מכל מה שהיה לנו באגף שמאל לאורך כל השנים שבניטס במועדון הוא לא יהיה).
אינסואה והוא באגף יכולים להיות תאווה לעיניים , מעבר לכך שהוא יכול לשחק ב2 האגפים ואפילו בעמדה התקפית יותר.

ואמוס ארגנטינה , סליחה ליברפול :)

עידו 8 בינואר 2010

מייטי, כמו שכבר כתבתי לך, אינסואה ממש לא תאווה לעיניים. יותר זוועה. החורים שהוא יוצר נוראיים.

אריגיא 8 בינואר 2010

מסכים, אינסואה הוא סוג של אריזה שמבחוץ נראית טוב, אבל בפנים יש עוד הרבה עבודה.

יוגב 8 בינואר 2010

עידו,
הוא אולי מוצר לא שלם אבל רחוק מאוד מלהיות זוועה. לגילו ולניסיונו(ולכך שהוא הפך בעונה לשחקן של 60 משחקים) הוא הדבר הכי מרגש שקרה לנו מרכש/מילואים כבר כמה שנים(בתקווה שקלי ירגש שוב).

אריגיא 8 בינואר 2010

בחיי ששום דבר באינסואה לא גרם לי להתרגש, אבל אני באמת שמח שלמישהו אחר הוא כן גרם. בכלל, קורים מעט מאוד דברים מרגשים אצלנו לאחרונה. איזה שחקן בית שיעלה משום מקום בהחלט יכול להיות אחד כזה.

D! 9 בינואר 2010

insuea… i am with ariguy on his latest comment

יוגב 10 בינואר 2010

נכון , אינסואה עדיין לא מוצר שלם אבל הוא אולי השחקן היחיד שרפא הביא בכסף קטן והיה שווה את זה(בעיניי בענק). הוא משחק באגף שלדעתי לא זכה לאותו ווינגר שני משחקים ברציפות מתחילת העונה , עם כל מיני נפלים כמו באבל ודוסנה(לא שריירה או אאורליו תרמו הרבה יותר) ונותן לא מעט רגעים יפים(ע"ע הבישול מול וולבס) גם כתוקף. בזמן האחרון וייתכן שבגלל עייפות(הוא אחד השחקנים שכמעט ולא הוחלפו בעמדה שלהם) הוא מאחר ומשתמש בידיים אבל מדובר בשחקן בן 21 , יש עוד לו לאן להתקדם ואני מקווה שזה יהיה אצלנו. ובכלל , נראה לי קצת מצחיק שהתגובות האחרונות שלי היו בדיונים על התפקוד של ריינה ואינסואה , אולי שניים משלושת השחקנים היחידים שכמעט ואין לי טענות כלפיהם העונה(ביחד עם טורס) , נגמרו הלוקאסים והבאבלים ?
אריגיא,
לגבי עליה של שחקן מקומי , מרטין קלי אולי יצדיק את התקוות , במשחקים שבהם ראיתי את דארבי וספירינג הם לא לקחו את הצ'אנס שקיבלו(בניגוד לאינסואה) ות"ז זה לא תנאי קבלה מספק. ואפרופו מקומיים , אולי הוא לא סקאוזר אבל לדעתי השותף של אינסואה בעמדה היה צריך להיות וורנוק ולא כל מיני איטלקים שמנמנים או ברזילאים מזוייפים.

Comments closed