14.1, רפא עדיין בתפקידו

In כללי

אפשר להפסיד לרדינג. אפשר להפסיד גם לסטינבג' יונייטד, ואפילו למכבי שיכון המזרח. אפשר שזה יקרה בבית. אבל אי אפשר להפסיד כל כך הרבה. הסכין מסתובבת חופשי בלב של הקבוצה. גם יונייטד הפסידו ללידס, ולא ראיתי את המשחק, אבל לפי מה ששמעתי בחדר הסמוך יונייטד תקפו, והחמיצו. אנחנו לא תקפנו, ולא החמצנו, ובעצם לא שיחקנו. אז אפשר להפסיד, לפעמים גם הפסדים מביכים, זה קורה, אבל אי אפשר להפסיד כל כך הרבה, ובהחלט אי אפשר להפסיד ככה. רפאל יכול לדבר על כסף, על פציעות, על השד יודע מה, אבל אין שום תירוץ לאיך שהקבוצה שהוא לכאורה מאמן (לכאורה כי היא לא נראתה כמו קבוצה מאומנת אתמול) לשחק ככה. זו קבוצה מתחתית ליגה שנייה, אתה צריך לדרוס, אתה צריך להבקיע. אתה צריך לתקוף. האמת שאין כבר מה להוסיף על דברים שנאמרו ונטחנו. כל השחקנים (למעט קאביירי) היו פשוט גרועים בצורה מחפירה. אף אחד מהם לא שיחק עם רצון מינימלי. שלא נאמר מוטיבציה. אפילו קראגר, הנר האחרון, דעך לו. מסכן מקסי רודריגז..

29 Comments

matipool 14 בינואר 2010

מניח שהתכוונת למקסי רודריגז אבל לא תופסים אדם בצערו ..
אכן , היטבת לתאר את מצבנו .

יופי נחמה 14 בינואר 2010

ליברפול קבוצה בקומה,
רפא בניטז הרג לנו את הקבוצה ועכשיו הוא עוד מבצע התעללות בגוויה,
ליברפול הפכה לצמח ואפילו אריאל שרון יותר חי ממנה.
צריך לעצור את אדון בניטז בעוון נקרופיליה.

אסף 14 בינואר 2010

עצוב. אם הייתי הבעלים הייתי מפטר את ראפה עוד אתמול. לא בגלל ההפסד אלה בגלל האפטיות וחוסר היכולת. הייתה אתמול דקה אחת שליברפול נראתה כמו קבוצה מהפרימייר ליג ובדקה הזאת גם כבשנו את השער.

כשמסתכלים על הטבלה במבט אוביקטיבי רואים שהאליפות לא כזאת רחוקה כמו שחושבים. 12 נקודות בלבד בעונה שכולם מאבדים נקודות והרבה.

אין לי ספק שאם ליברפול ינצחו את כל המשחקים עד סוף העונה הם יהיו אלופים. וזה לא ממש בשמיים לאור היכולת של קבוצות הצמרת. אבל כל עוד ראפה על הקווים נמשיך להיאבק בכבוד על המקום השביעי. עם קני על הקווים ופתאום הכל נראה אחרת.

מעניין עם הפסד לסטוק בשבת (לא הימור כזה פרוע יש לומר) יעיף את המאמן או שאנחנו תקועים איתו עד סוף השנה.

אתמול אחרי המשחק הוא אמנם היה אמיץ מספיק להופיע מול המצלמות אבל הפנים אמרו הכל. אין לי מושג מה לעשות ואני מקווה לאיזה נס שיציל את העונה. ניסים קוראים במשחק לא בעונה.

ירון 14 בינואר 2010

שימו לב ששוב קיבלנו גול בדקה ה 90.
הבעיה שלנו היא בהגנה ובמנטליות העצובה שתפסה אותנו השנה ולא בחוד.
אני לא מבין למה מביאים אנשי חוד ולא מטפלים בהגנה.

מודיע בזאת... 14 בינואר 2010

אני אנצל את הפורום הזה ואודיע שאני פורש או למעשה "תולה את השלט". החלטתי להתנתק מצ'רלטון, די אני כבר לא יכול יותר (רפא תרחם, רפא תרחם), אני האוהד בן ה- 33 הכי זקן שיש בעולם. בכיתי בכי קורע לב בגיל 12 שמייקל תומס השחיל לנו בשניה האחרונה, הייתי באנפילד במשחק הפרידה (בתור שחקן) לקינג קני נגד ריאל סוסידאד, הייתי שם בוומבלי שרוזנטל נכנס כמחליף במחצית השניה במשחק מגן הצדקה נגד ההם, היו עוד מספר ביקורים מרגשים וסוחפים כוללים את הגמר בדורטמונד נגד אלבס, הגמר באטאטורק תורקיה (הייתי צריך לפרוש אז…), ההפסד 1-0 נגד ברצלונה (הגדולה של רונלדיניו, מסי ואטו) שלמעשה היה נצחון אחד גדול. תודה לך אהובתי על כל השנים האלה (תמיד הצלחתי איכשהו לסלוח לך), אבל די אני לא יכול יותר, אני יכול לתרץ ולהביא אין ספור סיבות אבל די לא בא לי על זה יותר. לא יודע מה אני יעשה אולי אתחיל לראות NBA. למעשה זה מכתב פרידה….
שבת 14:45 סטוק סיטי כנראה שכבר מחר (שישי) אני אתחיל לחפש איפה משדרים באינטרנט את המשחק…

amichai 14 בינואר 2010

יקירי המודיע בזאת, מבין ללבך, רק זכור שאתה יכול לעשות אוטוסוגסטיה, אבל אם הקבוצה בלבך, היא בלבך, היא לעולם לא תצעד לבד, לא משנה באיזה קצב היא צועדת – קצב של צב נכה

אריגיא 14 בינואר 2010

שתי קבוצות עפו מהגביע. מאמן של אחת מהן אמר: "נכשלתי. הייתי צריך להוציא יותר מכזאת קבוצה וכאלה שחקנים". זה המאמן של הקבוצה שלקחה 6 תארים בשנה ועכשיו הפסידה את התואר הראשון תחת הדרכתו.

לעומת זאת, המאמן השני, שלא זכה בשום תואר כבר הרבה זמן, לא אמר כלום כי הוא אף פעם לא טועה, והוא "ממשיך קדימה" (או יותר נכון, למטה).

יוגב 14 בינואר 2010

חברים , אני לא מבין למה אתם מתרגשים , הוא הודיע כבר לפני כחודשיים שתארים היא לא המטרה שלו והוא עומד מאחורי המילים שלו. כמו שנראנו הוא גם לא עשה כלום כדי למנוע את הבושה הזו מלקרות.
אני מודה שאני גם לא מאמין ביכולת שלנו לעבור את הרומנים בגביע ערי הירידים/אופ"א/ליגה אירופית או כל קשקוש אחר שעושה לגוטמן טוב על הלב.
מודיע בזאת , מבין לליבך אבל לא רפא ולא השחקנים האפאטים שלבשו אתמול אדום יימנעו ממני מלאהוד את הקבוצה. הם רק גרגר אבק בהיסטוריה של מועדון. אוהד נשאר לנצח בעוד ששחקן ומאמן מגיעים לשנים ספורות. אני מציע לך לקרוא קצת ספרים(באנגלית כי למצוא ספר כדורגל בעברית שהוא לא "הוצא מהקשרו" זה בלתי אפשרי) שעוסקים בירידה לליגה השנייה בשנות החמישים כדי להבין שמכאן אפשר רק לעלות.

the mighty reds 14 בינואר 2010

אסף.

צחוק הגורל שאתמול באנפילד ליברפול לא הצליחה לכבוש נגד רדינג , הם הבקיעו שער עצמי.

רדינג ב210 דקות הכניעה אותנו ללא מענה.

—————–

דעתי על אקווה לא משתנה , הוא שחקן שלא מתאים וראוי , בטח לא במחיר ששילמו עליו , לא בהייפ או ביכולות שהבטיחו.
כל מש' הוא גומר בציון שיותר נמוך מהחולצה שלו.

אני לא מתלהב ממסירות של כלום שמוחאים להם כפיים , התפקיד שלו זה המנוע של הקב' ונראה שמכרו לנו אחד מקולקל.
הוא אמור להיות עושה המש' בזמן שהוא לא עושה כלום , הבעיטות שלו מביכות שלא מצליחות לעבור כלום , יש בקהל שמתלהבים מעקבים חסרי תועלת , וואו , כישלון מוחלט.

————–

לגבי אינסואה , נראה לי שהבחור צריך קצת מנוחה למש' 1 לפחות , הכדור שהוא קיבל מתחת לחצאית היה מביך אבל הוא יתגבר על זה.
זאת עמדה מאוד בעייתית מכיוון שאין לנו קשר שמאלי שעוזר בהגנה כשהוא עולה , כתוצאה מכך הקו נשאר פרוץ והעומס מוכפל בסגירות שהוא אמור לבצע.

————–

אם זה לא מספיק , בניון מושבת ל4-5 שבועות בגלל שבר בצלעות וטורס סובב את הברך.

————-

אולי יהיה נס ונזכה לראות בשבת קצת מהצעירים דארבי-ספירינג-אקלסטון-אמו-פאצ'קו , אם ההווה רקוב אולי העתיד יראה מבטיח.

sleepy philosopher 14 בינואר 2010

שלוש נקודות חיוביות:
1. היה יכול להיות הרבה יותר גרוע לדוגמא 1:4
2. יש לנו עכשיו רק מפעל אחד להתמקד בו
3. זה שישב ביציע הוא התחלה טובה לבניית העונה הבאה

mighty
אקווילני לא היה כ"כ רע. היו לו כמה מסירות ללקק את האצבעות, אם היו שם שחקנים קצת יותר מסוגלים זה גם היה נגמר בגול, ואני כולל את יוסי ברשימת הלא מסוגלים

amichai 14 בינואר 2010

אקווילאני עוד לא בפוקוס, הבעיה היא לא במסירות, אני מניח שככלש הוא יצבור יותר דקות וביטחון הן יהיו יותר מדויקות ומתוחכמות. את זה יש לו, מה שאין לו זו יכולת להוציא כדורים מהיריב, ובזה הוא נופל מאלונסו בגדול. אינסואה צריך לנוח, ברור, אבל אוראליו הוא קשר הרי..

בר שושני 14 בינואר 2010

ואולי זה הפך למשחק זובור, שבו המאמן והבעלים מתחרים ביניהם מי יישבר ראשון – קצת כמו עם הפועל ירושלים בעונה אחרי היול"ב ושרון דרוקר?

יש לי הרגשה שבשלב הזה, עם איך שהקבוצה הזאת נראית, רפא רק מחכה שיפטרו אותו, יתנו לו את הכסף ויאפשר לו ללכת לשעמם אחרים בספרד או משהו כזה. אבל הוא לא יתפטר ויוותר על הכסף גם אם זה אומר שהוא יחרב את הקבוצה שלכם עד הבסיס.

כל הזין כשאין כסף.

the mighty reds 14 בינואר 2010

טורס בחוץ לפחות לחודש וחצי , הוא יעבור ניתוח.

ג'ררארד בחוץ ל2-3 שבועות.

בני תבורי 14 בינואר 2010

the mighty reds
ובניטז? ולוקאס? והיקס וג'ילט? תעשה לי את השבת בבקשה…

TD 14 בינואר 2010

מה יהיה עם טורס?
יש שאומרים "החלוץ הטוב בעולם"… נכון יותר לומר "החלוץ הטוב בעולם כאשר הוא משחק" (ומסתבר שזה לא כל כך הרבה)

אבל אל דאגה,
יש שפע של חלוצים ראויים על הספסל… NOT

ונראה לי שג'רארד פשוט מתבאס לשחק לבד אז גם הוא מוצא איזו דרך להיפצע

amichai 14 בינואר 2010

הייתי אומר לשים את קאוט בחוד, עכשיו כשמקסי הגיע, אבל מה זה משנה..
וגם בניון בחוץ
יהיה אחלה הרכב בקישור: קואט, אקווילאני, לוקאס, מסצ'ראנו, אוראליו. ממש כח מחץ התפקי מעורר אימים

באבא ימים 14 בינואר 2010

ראיתי את המשחק בבאר בפילדלפיה. מכיוון שיצאתי לתפוס רכבת נאלצתי לעזוב בדקה ה – 89. הרשמים שלי בעודי יוצא החוצה היו "תצוגה די פושרת, הנעת כדור לא רעה עד למסירה האחרונה אבל לפחות עשינו את העבודה…"

רשמים נוספים שלי מאתמול:

קרא צריך להתחיל לשקוד על קריירת האימון שלו. יש שלב בקריירה של שחקן שבו בנשמה אין די. אני חושש שקרא חצה אותו. הייתי רוצה לראות אותו מאמן מספר שנים בליגות נמוכות, מתבשל ועושה את כל הטעויות. האופן שבו הוא מחטיא כדורים פשוט מביך, שלא לדבר על כך שהוא הורג כל אפשרות למשחק התקפה עם שחרור הכדור הזחלני שלו.

התגובה של ג'רארד אחרי השער לטובת(?!) ליברפול היתה כמי שבא לניחום אבלים.

יוגב:

אני מסכים שהן רפא והן השחקנים לא אמורים למנוע ממני להמשיך לאהוד את המועדון. הם ככל הנראה יהיו חלק יחסית נטול פסגות מן ההסטוריה של ליברפול (איסטנבול תהווה חריג זוהר לקביעה הזו) לצערי אני לא בטוח שמכאן אפשר רק לעלות. מעבר לכך שגם ניוקאסל ולידס היו בליגת האלופות ותראה איפה הן היום, 20 השנה שמאז האליפות האחרונה מראות שיכול להיות יותר גרוע.

TD 14 בינואר 2010

באבא,
גם אני ראיתי רק עד הדקה ה-89 והרשמים שלי היו "איזה מזל…"

אגב, אם הבאר בפילדלפיה מומלץ – אפשר כתובת?

אריגיא 14 בינואר 2010

הבעיה עם אקווילאני היא שהוא שחקן חיזוק טוב מאוד. אבל לעונה הבאה. בניטז לא הבין שהוא צריך מישהו שיהיה בעל הבית החל מהרגע שהוא מגיע.

אבל כאמור הבעיות שלנו הרבה יותר גדולות משחקן אחד זה או אחר. הבעיה הכי מטרידה היא שאין רוח בקבוצה הזאת.

בני תבורי 14 בינואר 2010

באבא,
לידס וניו קאסל, עם כל הכבוד, אינן ליברפול. לא במהות לא בהיסטוריה. הסיכוי שליברפול תמצא ביום מן הימים מי שיקח אחריות לגביה, גדול יותר משתי הקבוצות שהזכרת.

אסף THE KOP 14 בינואר 2010

ברור לכולכם שלוקאס יהיה כוכב נבחרת ברזיל במונדיאל הקרב עלינו לטובה, ושבאבל ילהטט בשורות נבחרת הולנד.

עמוק בפנים אתם הרי יודעים שזה מה שיקרה, הלא כן ?

באבא ימים 14 בינואר 2010

TD

Tir na nog bar and Grill

1600 Arch Street
Philadelphia, PA 19103-2016
(267) 514-1700

על 16 בין Arch ל – JFK

באר אירי שמשדר לא הרבה כדורגל אנגלי וכדורגל בכלל. שווה להתקשר ולשאול אם הם משדרים משחק כזה או אחר.

בני:

אני לא רואה את ליברפול מתדרדרת למקומות אליהם לידס הגיעה. אבל ניוקאסל צריכה להיות תמרור אזהרה. אני מזכיר שהם הגיעו למקום בשלישי בעונת 2003 והיו בליגת האלופות לפני שמועדון החברות האנגליות בליגה הזו נסגר. אגב – האצטדיון של ניוקאסל יותר גדול. זה לא מופרך שמנצ'סטר סיטי תחליף את ליברפול במועדון ארבע הגדולות באופן קבוע. ההשלכות הכספיות של זה ברורות. זה יכול ועוד איך להוביל לסחרור שיקבע את מצבנו הנוכחי ולעיתים אף יחריף אותו. קיימת אפשרות הרחוקה מלהיות אפשרות תיאורטית שמי שמתאכזב מ"סתם" מקום בין ארבע הגדולות עוד יתגעגע לכך.

באבא ימים 14 בינואר 2010

טעות –

באר אירי שמשדר הרבה כדורגל אנגלי וכדורגל בכלל.

TD 15 בינואר 2010

אחלה, תודה, אבדוק בהזדמנות

בני תבורי 15 בינואר 2010

באבא,
מסכים. אני רק טוען שליברפול תהיה אטרקטיבית תמיד לרוכשים פוטנציאליים יותר מאשר ניו קאסל ולידס.

Tir na nog בגאלית הוא משהו כמו "ארצם של הצעירים לנצח", והוא גם שמו של צמד זמרי פולק שנוסד בדבלין בסוף שנות השישים, הוציא אלבום אחד והתפרק רק כדי לחזור ולהתאחד לעוד אלבום אחד באמצע שנות התשעים…

beardsley 16 בינואר 2010

מסיבת עיתונאים אחרי הפסד נוסף של ליברפול, רפא בניטז ניגש אל המיקרופון (כל קשר למציאות מקרי בהחלט):

נכשלתי.

נתנו לי קבוצה ביד לפני כמעט 6 שנים וביקשו ממני לבנות ממנה קבוצה אלופה ולא עמדתי במטרה.
נתנו לי מאות מיליוני פאונד לצרכי רכש אבל לצערי אין לי מושג בדברים האלה כך שבזבזתי אותם על שחקני בלאי כמו לוקאס ולא הצלחתי לנצל ולהשתמש נכון במשאבים העצומים שניתנו לי.
גם בתחום האקדמיה והנוער נכשלתי כשלון חרוץ כאשר בכל זמן כהונתי השחקן היחידי שהעלתי מהאקדמיה להרכב הראשון הוא אינסואה, שחקן אחד במשך 6 שנים כמעט, גם כאן נכשלתי.
והכי חשוב: נכשלתי בבניית קבוצה אלופה בליברפול, למען האמת חוץ מעונה אחת אפילו לא היינו קרובים להתמודד על האליפות, וכן, למרות שהבאתי לקבוצה גביע אירופה וגביע אנגלי
אני מרגיש שלא עמדתי בציפיות של הממונים עלי, של מועדון הכדורגל של ליברפול בעל המסורת האדירה ומעל הכל איכזבתי קשות את האוהדים המסורים שהלכו איתי ונתנו בי אמונה עיוורת.
אם היו לי ביצים כבר הייתי מתפטר מזמן כי טובת המועדון חשובה לי יותר מטובתי האישית, אבל אני פחדן שלא מוכן להודות בטעות שלו ולכן אני עדיין כאן.
אבל אתמול אישתי תפסה אותי לשיחה בארבע עינים והסבירה לי שמה שאני עושה פשוט לא פייר כלפי המועדון והאוהדים הנפלאים שלו והגיע הזמן שאני אתן להם צאנס לעתיד טוב יותר, בלעדי.

תודה ושלום, רפאל "רפי" בניטז.

the mighty reds 16 בינואר 2010

אינסואה הוא לא שחקן שהגיע מהאקדמיה של ליברפול , הוא שחקן שנרכש לאחר גיל 18 והובא לקב' המילואים בכדי שמתישהו ישתלב בבוגרת , המזל שיחק לו ש2 המגינים שלפניו אורליו (נפצע יותר מדיי) ודוסנה (לא הרשים).

3 השחקנים שהגיעו מהאקדמיה של ליברפול הם גאת'רי,דארבי וספירינג (הראשון כבר נבעט החוצה).

sui 16 בינואר 2010

עתיד אפשרי :
טורס וג'רארד נמכרים.. אבל אל דאגה. צ'מאח (שכיר חרב שחיפש את המרבה במחיר – לא משנה איזה קבוצה) יחליף את טורס!
את הכסף מהמכירות רפא מבזבז על עוד שחקן פצוע שבקושי שיחק בשלוש שנים האחרונות אבל אומרים שהוא מדהים! תראו את הסרט שלו ביוטיוב (משחק לפני שלוש שנים) ואז את שארית הכסף הבעלים גונבים על מנת לשלם את חובות הקייטרינג שהם הזמינו לכל אותם מעוניינים בשותפותקנייה של המועדון.

האופטיומיות דועכת מיום ליום…

נ.ב. אני מודע שרוב הקבוצות שמעוניינות בצ'מאח הן קבוצות "צמרת" -ככה שזה לא עד כדי כך משנה את מי הוא יבחר..אבל אם השמועות נכונות – שהוא פשוט מחפש את מענק החתימה הגבוה ביותר, הוא לא מתאים לליברפול לדעתי.
אני לא מבין איך רפא מביא אותו..פתאום יש כסף?
הקבוצה בצרות!! צריך למצוא כמות עם איכות פוטנציאלית במחירים נמוכים.
צריך לבנות ספסל! ולא כסא מהודר למנהלים.

סטוק – הנה אנחנו באים..בצליעה..

Comments closed