ורק בשביל הנוסטלגיה של השלישייה ב-6 דקות היה שווה לראות את המשחק אתמול

In כללי

אז נכון, היריבה אתמול יותר הזכירה קבוצות שהמאמנים שלהם מתראיינים אצל שגיב פרידמן אחרי המשחק מאשר קבוצת פריימר ליג, ובכל זאת, לפני שכולנו מבטלים לגמרי את הניצחון אתמול, אני די בטוחה (פחות אם הם ימשיכו לשחק בלי שוער) שפורטסמות עוד תיקח נקודות השנה, ככה שאפשר להיות מרוצים (ר' סעיף 6). ונכון שאפילו המשחק מול ליל נראה מאיים לעומת מה שהלך אתמול ובכל זאת, יש גם כמה דברים שאפשר לקחת מהמשחק אתמול.

1. טורס חזר. אחרי יותר מדי נפילות (אגב, מבויימות בצורה נוראית) וויכוחים עם השופטים מאז החזרה מהפציעה, הגול השני של טורס היה גול טיפוסי שלו כשהוא בכושר. אם הראשון קרה בעיקר בזכות החברים לקבוצה, השני היה גול נטו שלו, גול שטכנית הוא היה שם מול כל קבוצה. גם התנועה הבלתי פוסקת שלו לאגפים חזרה, נקווה שלא באופן זמני.

2. מקסי רודריגז. אני לא בטוחה בסטטוס שלו בנבחרת ארגנטינה לקראת המונדיאל, ואם זה הגורם לדינמיות שלו. בכל מקרה, שחקנים ברמה שלו אמורים לעלות הרבה יותר, ובקבוצה כמונו, שמשוועת לשחקנים עם יכולת טכנית כלשהי, הוא יכול להיות נכס אדיר.

3. אינסואה לא מתפקד מול שחקני כנף פיזים ומהירים. הם פשוט מנערים אותו בדרך לשער. זה קרה מול וויגאן (שמה לוקאס היה מופקד על העזרה) וזה קרה גם היום (ג'רארד זיהה את זה ראשון והיה שם כמה פעמים), בעיקר בהתחלה כשעוד היה משחק. 

4. אקווה-מן, למרות המשחק הטוב, הוא לא קשר מרכז שדה לליגה האנגלית/שלבים מכריעים בליגת האלופות. מה שכן, איתו אין לנו את משחק המעבר (מהגנה להתקפה ולהיפך) הכי גרוע באנגליה, שזה לדעתי המינוס הכי גדול שהגיע עם העזיבה של אלונסו.  

5. בהרכב כזה, שחקני הכנף שלנו צריכים לשחק הרבה יותר באמצע. גם ככה שחקני הכנף שלנו הם לרוב שחקני מרכז מוסבים, 90% מהפעולות החיוביות של מקסי קורות כשהוא בין 2 הקווים של תיבת ה-16, ככה שזה יפתור במעט את ההצבות הבעייתיות. זה גם ייתן למגינים שלנו, שלשניהם יש יכולת התקפית טובה ומעלה, יותר מקום להשתתף, פלוס האופציה שתיפתח למסירות קצרות ומהירות (בהרכב עם ג'רארד, אקווה, מקסי וטורס זה מתבקש) והניצול שנפיק מכל חילופי המקומות (טורס אוהב לברוח לאגפים וכו'), אולי אפילו נשחק יפה.

5. גם לספירינג היו דקות טובות מול ריאל ב 4-1 ההוא, כך שקשה להתייחס לקלי. מה שכן, הלחץ שלו ליד הדגל של הקרן ישר אחרי שהוא נכנס הזכיר מהלך של אחד אחר, ג'ימי קראגר, מול טוטנהאם בתוס' זמן של המחצית הראשונה, וזה לא יכול להיות סימן רע.

6. וכשלוקאס לא משחק, באמת שקשה להתלונן.    

ובפינת בניון:

"אולי בניון יוכל להיכנס ולעזור לליברפול בהרכב הזה" (זאביק זלצר, דקה שמינית). 

39 Comments

רועי מ 16 במרץ 2010

דווקא לדעתי אקווה מן היה לא רע בכלל.

בקשר לצמד חמד עם המיקרופון כבר נגמרו לי המילים הרעות. אני שוקל לעבור למעשים תקיפים ותר
כבר אין יותר מה להוסיף הם חושבים שהם משדרים את יוסי בניון ולא מבינים שהרוב הם אוהדי ליברפול ולא אוהדי יוסי.

ואפרופו שדרים גם ארבל הזקן צריך כבר לפרוש. אם הכדורגל זה חלטורה בשבילו אז שלא יעשה לנו טובה(בעצם רעה).
איך שדרן במעמדו לא ידע על צעיפי יריבתת האימונים שלנו?.
מה עוד שזה כבר נמשך מספר שבועות ולא בפעם הראשונה?.

ונחוזר לליברפול הניצחו הזה באמת לא עשה לי שום דבר. חוץ מכובשי השערים שהם חשובים למוראל שלהם שום דהר לא היה כאן.
ההגנה שלנו הייתה גרועה לדעתי או משחק ההגנה. מזל שזאת פומפי שלא הפעילה שום לחץ על מרכז השדה שלנו. ההתקפה עשתה את שלה אבל שוב לא הפריעו לשחקנים שלנו. מקווה שבחמישי יהיה טוב יותר.

פילוסוף רדום 16 במרץ 2010

יסמין – אני מקווה שהמשך הקדנציה שלך יראה יותר כמו אתמול ולא כמו חמישי…
ולגופו של משחק – זה ההרכב ההתקפי ביותר שעומד לרשותנו וככה צריך לשחק עד סוף העונה.

רועי – בוא אלינו לאינטרנט !!!
שם הכל באנגלית בריטית משובחת וללא תשלום של פני !

יוגב 16 במרץ 2010

יסמין, לא הייתי ממהר לחרוץ את דינו של אקווה לבינוניות. למרות ששיחקנו אתמול מול קבוצה עלובה הוא הראה ניצוצות וביטחון שגרם לי שבכל זאת יש בו משהו וצריך לתת לו צ'אנס(מה שאומר שביום חמישי הוא אפילו לא בסגל עפ"י הראציונל של רפא).
לגבי איכות השידור : יש יותר מדי עיתונות ספורט ופחות מדי ספורט בארץ כך שרוב העיתונאים הם חלטוריסטים(ואני לא מתייחס בזה דווקא לזלצר שהוא לבטח איש מקצוע – הבעיה שלו היא האובססיה לבניון). ביום ראשון טעיתי והאזנתי לתכנית הספורט של 102FM. לשמחתי לא היה שם הנורא מכולם , דני ענבר, אבל היה שם החובבן והבליין איציק זוהר. איציק הציג שאלה למאזין :"מי זכתה ביותר מונדיאלים , ברזיל או ארגנטינה ?". המאזין ענה שברזיל , איציק הגאון תיקן אותו שזו ארגנטינה וכשמאיה חסון(כן , אפילו היא ידעה את התשובה) תיקנה אותו שזו ברזיל הוא הגיב ב:"זה מה שכתוב לי פה , מאיפה אני צריך לדעת את התשובה ?". זה מסכם הכל בעיני. פרשני הכדורגל שהיו שחקנים עלובים ברמת ניתוח המשחק שלהם וההבנה (זוהר , אוחנה , חזן , לוין ואל תשאלו אותי אפילו על דני נוימן , בעיני איוניר הוא מעט יותר טוב) , השאר חלטוריסטים , ד"ר שהוא מבקר מסעדות , שדר שבעיקר יודע לצרוח "מסי" ומאמן נבחרת לשעבר שמקדם רק את החברים שלו.

פילוסוף רדום 16 במרץ 2010

אפרופו – מישהו שם לב לקורלציה בין מאמני נבחרות ישראל הצעירות לפרשני ערוץ הספורט ?

taninanak 16 במרץ 2010

אני לא מצליח להסכים עם הפסיקה שאקווילני הוא לא קשר אמצע לגיטימי. לא נראה לי שפיזית הוא נופל מאלונסו, הוא גם יותר מהיר ממנו. טכנית (לפחות לפי אתמול) הוא כנראה עולה עליו, והוא בעל בעיטה טובה יותר לשער. ולא לשכוח שזה המשחק המלא ה שלישי/רביעי שלו אצלינו, אז עדיין יהיה לו יותר ביטחון וכושר משחק.
הגול השני של טורס היה באמת גול טיפוסי. הזריזות שלו בהוצאת הבעיטה היתה מדהימה.
וח"ח על פינת הבניון :)

אריגיא 16 במרץ 2010

מסכים עם רוב הנקודות. ואני חושב שאקווילאני יכול להתפתח יפה, אבל כמו שטענתי כשהגיע, הוא בעיקר חיזוק העונה הבאה.

החילופים היו קצת מאוחרים, כרגיל. טורס וג'רארד יכלו לנוח מחצית, לפני שני משחקים אינטנסיביים שמחכים השבוע, קלי היה צריך לקבל יותר, אבל סך הכל, הכנה נכונה למשחק וריכוז הביאו להפיכתו לקל.

מה שמגניב זה שעכשיו לוקאס נהיה כאילו הגרזן באמצע. הוא שם בכל המשחקים החשובים, ונגד יריבות נחותות הוא יושב בחוץ, כאילו לאפשר יותר התקפה במרכז השדה. איך בחור שהגיע כקשר מאחורי החלוץ הופך לגרזן רק בניטז יודע.

אפרופו הסבות, קאוט לא היה חסר לי אתמול, לא יודע מה אתכם. אבל ברור לי שהוא יחזור להרכב לשני המשחקים הקרובים.

(מה זה "2 הקווים של רחבת ה-16"?)

the mighty reds 16 במרץ 2010

בכנות ממש' כזה חששתי , אסור שהוא יהיה עלה התאנה לעונה הנוראית ,זה היה ערב שכל "כל מטאטא ירה" , באבל 3 עונות הוכיח שהוא לא ראוי לשחק אצלינו ואתמול זה לא משנה שום דבר , עדיין הוא לא מכסה את הקו שלו בעזרה למגן וממשיך ללכת עם הראש בקיר, נחמד שאקווה הופיע לעונה כשהיא גמורה (אנחנו מזמן מחוץ למאבק לאליפות) , הקב' בכל מקרה תתצטרך לעבור חריש עמוק כולל המאמן.

לא נראה לי שאפשר להסיק מהמש' הזה תובנה כלשהי, זה אולי היה יפה לעיניים אבל זה לא עיניני , אין שמירה , הכל פתוח , אוירה קלילה של אימון מול קב' מפורקת שהשלימה עם המצב שלה.

פומפי היא תעודת עניות לליגה שמאפשרת לה עוד לשחק עם השאריות שלה (ועוד הערב היא בהרכב חסר,בלי השוער,הבלם,הקשר האחורי וכו').

אני רוצה לראות את אותה ההמשכיות והיכולת ההתקפית מול ליל ומנצ'סטר יונייטד ואז אולי נצליח לצאת מהעונה העגומה הזאת עם הכבוד , המקום ה4 והמשך המסע האירופאי.

לבטל את התרומה של קויט זה גם סוג של עוול , בלעדיו העונה אנחנו בכלל היינו קבורים במרכז הטבלה ומטה , הוא שחקן הקלאץ' שלנו בדיוק לאותם רגעים שהכל אבוד.

מקסי יותר פורח כשהוא משחק בתנועה בעיקר מחוץ למרכז הרחבה , שם היכולת הטכנית שלו באה הכי טוב לידי ביטוי , אני לא בטוח שמארדונה יספור אותו למונדיאל כי כרגע עפ"י המערך הארגנטינאי הוא נמצא על המשבצת של מסי.

צריך לקוות שג'ררארד לא יורחק ע"י הטלביזיה לכמה מש' על המרפק המיותר והמטופש שלו.

העיקר 3 הנק' והמשך המאבק על המקום ה4.

—————

לגביי צ'רלטון – צריך להגיד תודה שבניון מש' אצלינו , למרות היכולת אנחנו הקב' הכי משודרת בליגה , מתוך 30 מחזורים שידרו 28 מש' שלנו , את כל מש' טרום העונה , גביע הליגה , הגביע האנגלי , הליגה האירופאית (עד סוף העונה כל המש' גם כן אמורים להיות משודרים).

עידו 16 במרץ 2010

אריגיא, ברור שקויט יחזור ולא רק הוא, גם לוקאס יחזור, בטח מול יונייטד.
חוץ מזה שהוא שחקן המחמד של רפא, הוא חזק יותר ומתקל יותר מאקווה וזה חשוב יותר מיכולת של שחקן לנהל משחק בצורה טובה כי הצד ההגנתי והשליטה במרכז המגרש חשובה מהכל, לדעתו של רפא כמובן.
אישית, אני חושב שאני מזהה אצל אקווה יכולת להתגבר הפחד מפציעה חוזרת ולתקל בלי רחמים.

מייטי רדס, נראה לי שפספסת את סעיף 3 של יסמין, אחרת אין לי הסבר איך זה עבר בשקט מצידך.
זה מה שאמרתי לך כבר מזמן מזמן. שים לב שיותר ויותר טוענים את זה. אולי יש בזה משהו?

יסמין, שיחקת אותה עם פינת בניון. היציאה הזאת של זלצר הוציאה ממני תגובה מוזרה ומשולבת של הבעת תמיהה וצחוק. גרמת לי לצחוק ממנה שוב.
אבל עדיין, חוץ מהאובססיה של זלצר לבניון, שבהחלט יכולה להטריף לפעמים, אני חושב שהוא הפרשן הטוב ביותר שיש.

the mighty reds 16 במרץ 2010

עידו.

אני גם רואה אצל אינסואה את הקשיים מול שחקנים טכנים ומהירים , הוא יצטרך מין הסתם לתת מענה לזה אחרת הוא יודח מההרכב בלי סנטימנטים.
זה עדיין לא סותר שבכל קב' מתוקנת הקשר שמש' לפני המגן עוזר לעזור לו בסגירת הקו או לחפות עליו כשהוא עולה למעלה , צד שמאל מתפקד הגנתית טוב יותר כשיש את הציוות ריירה-אינסואה ולא באבל/בניון-אינסואה.

אינסואה בגלל שאין לו מחליפים (דוסנה נבעט ואורליו מפורק) מש' ללא הפסקה דבר שאולי גם שוחק אותו בעקביות וגורם לו לעומס (לא כולם קאראגר).

אתמול וגם במחצית ה2 מול ליל ברגע שכובד המשקל הוסט משמאל לימין גם ג'ונסון לא הצליח לסגור את המגן למרות המהירות והטכניקה שלו (לא כולם ר.קרלוס-אלבס-מייקון-אברה-אבידל-א.קול-קלישי של לפני הפציעה).

אני חושב שהבעיה היא שאנחנו מש' עם 2 מגינים התקפים שיכולות ההגנה שלהן עומדות עדיין לרעתם , אני אולי מיושן אבל מאמין במגינים הגנתיים בסגנון של ארבלואה ופינאן שקודם סוגרים את הקו שלהם,מורידים יותר לחץ מהקשרים שלפניהם ומשרים בטחון הגנתי.

אני כרגע דיי מפחד לחשוב על יום ראשון כשולנסיה יופעל על אינסואה , הבחור יצטרך שם קו ביצורים ראשוני.

לגבי המש' מול ליל כל עוד גרביניו מושבת ולא ישחק ,זה אמור להוריד את מפלס הלחץ מצד ימין שלנו בהגנה.

—————

לגבי צ'רלטון , שרון ניסים וסלבה הם מעבירי השידור המצחיקים וההזויים ביותר , עם פנינות לשון משעשעות ביותר לפחות לדעתי :)

D! מולדת 16 במרץ 2010

טורס קלאסי. גם הנגיעה בגול הראשון אפרופו. קלאסה.
זלצר – אחרי השער השני של טורס הוא טען "אולי טורס חיכה שבניון ייכנס כדי שימסור לו" או משהו בסגנון. פה הוא גמר אותי סופית ונאלצתי להחריש את הווליום. לא יצא לי לראות כבר כמעט שתיים משחק בטלויזיה. האמת, לא יודע איך אתם צולחים את זה. שום משמעות, שום ידע מעבר למה שנדמה להם שהם רואים במגרש. גם עונה כזו וגם לראות (לשמוע) אותם. לא בטוח שהייתי צולח את זה.
אקווה – האם התכוונת יסמין שהוא צריך לשחק יותר למעלה? כי מבחינתי הוא יהיה יעיל יותר מאחורי טורס ושג'רארד ינהל מהעמדה של אלונסו. אבל כמו שנאמר על לייבה, אולי הוא גם זוכה להסבה. מישהו יכול להאיר את עיי לגבי העמדה שבה הוא שיחק לפני כן?
סך הכל – לא דוגמא לכלום (ולא משום שבדקה ה29 זה היה גמור) אבל בעונה כזו, כיף לראות קצת חיוכים

בני תבורי 16 במרץ 2010

ישמור אלוהים אם נשחק כמו אתמול נגד ליל שלא לדבר על יונייטד. זה לא שלא שמחתי על הנצחון (הכפלנו את כמות ההבקעות שלנו לעונה הזו, לא?), שמחתי ועוד איך גם על שלושת השערים של טורס. כן, גם זה שלא נכנס ופגע בעמוד היה מבצע טורסי של פעם לפני הפציעות ועם הרבה ממזריות. אבל כפי שנאמר כאן, זה באמת לא כוחות ומייטי הגדיר את זה הכי טוב. לצערי, ואני לא מאמין שאני אומר את זה, לא נראה לי שאקווה יוכל לתרום משהו משמעותי בשני המשחקים הבאים, הוא רך ודי חושש מתיקולים, יתכן שדווקא לוקאס יהיה עדיף לתמיכה בהגנה. ג'ונסון נפלא בתמיכה בהתקפה , היה עליו פנדל ברור, אבל בהגנה הוא בעייתי. טוב, חזר מפציעה, מה שמבליט עוד יותר את הבעייתיות של אינסואה. משהו לא טוב עובר עליו בשבועות האחרונים.
סטיבי אכזב אותי אתמול בתגובה שלו עם המרפק. אני לא צמחוני ומבין שיש לפעמים חיסולי חשבונות, אבל זה היה מוגזם ומכוער והפגיעה בקבוצה, אם יורחק בעזרת הטלביזיה, היא משנית.

באבא ימים 16 במרץ 2010

עכשיו ברור מה היינו צריכים. ברור לכל מי שעיני בראשו שחילופי הגברי (אופס) בהנהלת הבלוג הביאו את השינוי והפיחו רוח חדשה בקבוצה!

יסמין – רק על מנת שהצלחה לא תעלה לך לראש, אנא זכרי שאלוהים (והשטן) נמצאים בפרטים. זה היה 4:0 מול ריאל.

ואם רפא שוב מרכיב את לוקאס וכתוצאה מכך הפיאסקו מול ליל חוזר אל תגלגלי את האחריות כלפי מטה. עינינו נשואות אליך.

ומה לכל הרוחות אמרת לג'רארד לפני המשחק?

עידו 16 במרץ 2010

ערן, סדקים בחומה הלטינית? סוף סוף הודאה בחצי פה…
ברור שעזרה של הקשר לפניו משמעותית ושיש לנו בעיה עם זה עם באבל/יוסי אבל היכולות נטו של אינסואה הן בעיה בפני עצמה. גם כשאין עליו עומס משחקים הוא אטי ומפרפרים אותו הרבה. אני עדיין טוען שהוא המגן השמאלי הטוב ביותר שלנו אבל כנראה שהוא לא טוב כמו שהתלהבנו ממנו בהתחלה.
אין ספק גם שחוסר הניסיון שלו בולט ואת זה רק הזמן יכול לשנות.

בעיה נוספת היא שפעמים רבות גם מסצ' מגיע לעזור ואז נוצרת שם ערבובייה שלפחות העונה, לרוב אנחנו יוצאים ממנה בלי הכדור. חוסר תיאום.

ג'ונסון? ידענו מראש שיכולות ההגנה שלו לא משהו. קיווינו שהוא יאזן אותן עם יכולת התקפית משובחת.

בני תבורי 16 במרץ 2010

הודעה חשובה:
אני בדרך כלל לא נוהג לנצל את האכסניה המכובדת הזו לקידום עינייני האישיים, אבל כאן מדובר בפיקוח נפש של ממש.
לאחר בחינה מדוקדקת של המצב בו אנחנו נמצאים והמסקנה הנחרצת שמדובר בקקה, לא פחות, הוחלט על נסיון לזעזע את המערכת על ידי השמעת מוסיקת
Pאנק איומה במשך שעתיים.
ולפיכך, נתכנס אנו, אסף The Kop ואנוכי, ביום חמישי הקרוב בחצות בדיוק (מיד אחרי ליל), באולפן רדיו 90FM, ובמשך שעתיים נסקור יחד את התפתחות הז'אנר הנ"ל, מימי סיד וננסי ועד ימינו אלה. הראמונס יהיו אי שם באמצע.
אסף יערוך ויגיש, אני אשתדל לא להפריע. וחוץ מזה יש לי את המפתחות לאולפן…
תבואו, יהיה פוגו.
אתם מוזמנים

גמאני 16 במרץ 2010

יוגב-"כן,אפילו היא ידעה את התשובה"(נכתב על מאיה חסון)….איך אפשר להגיד דבר כזה על בחורה שמבינה כדורגל(לא כדורגל של ליברפול אלא כדורגל בכללי) טוב יותר מלפחות 80 אחוז ממבקרי הבלוג הזה?

שלא נדבר על זה שהיא הרבה יותר בן אדם מרוב הקולגות שלה לערוץ

בקיצור-לא מגיע לה ככה

יוגב 17 במרץ 2010

גמאני, אין לי שום דבר אישי נגדה או כוונה להעליב אותה אבל לסקר איזה תסרוקת עשה דוד אמסלם ואיפה אכל איש המשק של בית"ר זו לא עיתונאות ספורט, זו רכילות משעממת. אני רואה אותה מספיק זמן ומאזין לה מדי פעם כדי לא להעריך את הידע שלה. לגבי האישיות שלה , אני לא מכיר אותה אבל זה לא ממש פרמטר בהערכה שלי כלפי שדר/כתב ספורט.

גמאני 17 במרץ 2010

להגיד שהיא עושה עיתונאות ספורט צהובה זה מקובל-בעיקר בגלל שהיא עדיין מקבלת הרבה תכתיבים מלמעלה ועוד אין לה את המעמד של שאר הטאלנטים בערוץ,למי אתה מצפה שייתנו את האייטמים המטופשים האלה-למלר או עקובי?

להגיד שאתה לא מעריך את הידע שלה כנראה אומר שאתה עסוק בדברים אחרים לחלוטין בזמן שאתה רואה אותה

טורס 17 במרץ 2010

תגידו, זה נכון שריאל הציעו את סניידר כחלק מעסקת אלונסו וליברפול סירבה?

D! מולדת 17 במרץ 2010

טורס – דיברנו (לפחות אני והרבה) עוד בסוף השנה שעברה וגם בשבוע שעבר. השאלה היא לא אם הציעו השאלה היא איך לא דרשנו לפחות אחד משלושת הולנדים שעזבו את ריאל העונה. כל אחד מהם היה יכול להוסיף לנו הרבה. דיברו פה על הפציעות שלהם – לא חסר לנו מזה גם ככה. בכל מקרה החלב הזה על הרצפה. נראה את מי אפשר לפספס בקיץ הזה…

matipool 17 במרץ 2010

בני – גם "הקלאש" יהיו שם ? גם אתה חושב ש"רוק בקסבה" ביאס את המעריצים האמיתיים שלהם ? ( אני הייתי רק בן 14/15 שהשיר יצא ואהבתי אותו בטירוף אבל שמעתי מכמה מעריצים שלהם שהתבאסו מהשיר ) .
עידו / ערן – גם אני מבואס מאינסואה כבר די הרבה זמן . נכון שאין כמעט אף צדיק העונה אבל חוגגים עליו יותר מדי פעמים ביותר מדי משחקים ואני לא קונה את כל הסיפור שהוא לא מקבל מספיק עזרה . להזכירכם שבניון שיפר את משחק ההגנה שלו אצל רפא בכמה דרגות ונתן הרבה הופעות הגנה ראויות . געגועיי לוורנוק .
אם רפא מעלה את לוקאס ע"ח אקווה נגד ליל , אני מסיים את יחסיי איתו סופית . מילא נגד יונייטד ששם בד"כ הולך ללוקאס ויצא איכשהו שהוא השתתף בכל המשחקים נגדם בשנים האחרונות אבל נגד ליל צריך את הטכניקה והיכולת של אקווה בחלק ההתקפי .

יסמין 17 במרץ 2010

באבא בימים- צודק, כנראה ש-"הדבקתי" את התוצאה מול השרימפסים למשחק מול ריאל, תודה על התיקון.

לגבי אינסואה- נכון שהקשר אמור לעזור בכיסוי, אבל גם עם קשר שעוזר, יוצא למגן לשחק אחד על אחד די הרבה עם הקיצוני שמולו, ומול שחקנים מהירים (מהירים בסגנון ג'רארד, כלומר, הכח המתפרץ -הזריזות שלהם גבוהה) ופיזיים הוא נתקל בבעיות. מה שכן, זאת עוד סיבה, מלבד אי התפקוד הבסיסי שלו שם, לא לשים את בניון משמאל.

לגבי אקווה- ברור שהוא שחקן טוב, פשוט, כמו שכבר נרשם פה (יוגב, אני וכו'), הוא הרבה יותר המחליף של ג'רארד מאשר המחליף של אלונסו.

אריגיא- אני דווקא חושבת שזה בסדר שטורס שיחק כמעט את כל המשחק. היו חסרות לו דקות ופורטסמות לא באו בשביל לפרק. לגבי 2 הקווים של תיבת ה-16 – דמיין שהקווים האנכיים בין 2 תיבות ה16 ממשיכים עד לקווים של התיבה השנייה, אז התחום שנוצר הוא זה שהתכוונתי אליו.

צביקה 17 במרץ 2010

אל תתנו למשחק הזה להשלות אתכם. אליפות פרמייר ליג לא נראה השנה, נכון?

ובגלל זה את רפא בניטס יש לפטר.

רונן דורפן 17 במרץ 2010

אני חייב לציין שהייתי מעדיף שטורס יחכה קצת עם החזרה לכושר שלו. או שלפחות וידיץ' ייפצע ונציב אליו שומר אחר

רונן דורפן 17 במרץ 2010

לגבי בניון – אינני צופה בשידורי צ'רלטון אבל מהכרותי השטחית עם בניון איתו מדובר בבחור מאד חביב. זה פשוט נורא איך שצ'רלטון מנסים להמאיס אותו על הציבור. ועוד על ציבור אוהדי קבוצתו.

בני תבורי 17 במרץ 2010

matipool
אני יודע שזה נשמע כמו תירוץ בניטזי, אבל לפלייליסט אחראי באופן בלעדי אסף The Kop. מהיכרות עם הז'אנר, אני מניח שהקלאש ראויים להמנות על בחירי בחוריו, אבל אני ממש מקווה ש" רוק בקסבה" ישאר בחוץ, השיר הזה מבחינתי הוא לוקאס עם מנגינה. לא תורם, לא עוזר, לא מועיל.

matipool 17 במרץ 2010

בני – הדימויים וההקבלות העלו חיוך רחב על שפתיי .
מזכיר לי קצת איך מעריצי בואי הותיקים לא הבינו מאיפה הוא נפל עליהם עם "בואי נרקוד" שלי אישית פתח בגיל 15 את העולם לבואי של שנות ה-70' והפך לאליל נעוריי .

בני תבורי 17 במרץ 2010

matipool
הלוואי ובניטז היה יכול להמציא עצמו בכל פעם ולהתחדש כמו בואי…

אסף THE KOP 17 במרץ 2010

בני, תודה על הפירסום.

רק תיקון קטן, התוכנית תוקדש לכל אותן להקות מופלאות שפעלו בשנים 1960-80 פלוס מינוס.

נ.ב.
הסירו דאגה מליבכם – רוק בקסבה ישאר בקסבה.
לעומת זאת, יש הפתעה עבור כל אוהדי ליברפול באשר הם.

the mighty reds 17 במרץ 2010

אקווה בספק למש' נגד ליל לאחר שהחמיץ את האימון המסכם.

הוא סובל שוב מוירוס קיבה שמשבית אותו.

רועי מ 18 במרץ 2010

בני

מה לגבי Pאנק ישראלי?

יש כזה או היה כזה.
מה לגבי הקליק הם נחשבו לפאנק?

בני תבורי 18 במרץ 2010

רועי,
Pאנק בישראל קיים אמנם אבל לא נחשב לתופעה בולטת במיוחד. "קילר הלוהטת" ו "מים חמים" הופיעו כבר בסבנטיס', בשנות התשעים החלה תריחה מחודשת של הז'אנר בעיקר בחיפה ובקריות. כיום נושאת הדגל היא ללא ספק Usless Id. את ה"קליק" הייתי ממקם יותר בתחום ה New Wave של האייטיס', אם כי כל עמדה אחרת אינה פחות לגיטימית.
בשנת 2004 הפיקה ליז נורד סרט תיעודי על סצנת הPאנק בארץ, "תצוצרות יריחו", הנה לך האתר הרשמי של הסרט:
http://www.jerichosecho.com/

the mighty reds 18 במרץ 2010

בני תבורי / רועי.

את 2 העשורים האחרונים העברתי בהאזנה למוסיקה הנ"ל.
ההרדקור פאנק בישראל עמוס בהרבה הרכבים מצוינים , כיום יש הרבה יותר הרכבים מגוונים וטובים מאותם שמות חסרי טעם שעולים כל פעם מחדש בכתבות הממוסדות.
הסרט חצוצרות יריחו היתה דיי רדוד ולא שיקף מאומה מהמצב האמיתי.

סתם מהשרוול כמה הרכבים עכשויים מצוינים:

http://www.myspace.com/moondogecho
http://www.myspace.com/m.e.s.s
http://www.myspace.com/plishat
http://www.myspace.com/d9violence
http://www.myspace.com/achzavoth
http://www.myspace.com/uzbeks
http://www.myspace.com/suckinimbaenaim
http://www.myspace.com/fnsf04
http://www.myspace.com/shenkinpunx
http://www.myspace.com/thebacklinerz
http://www.myspace.com/expectnothingmusic
http://www.myspace.com/brutalasshole

the mighty reds 18 במרץ 2010

ריירה חושף את ההתנהלות האישית והמנוכרת של רפא.

http://www.guardian.co.uk/football/2010/mar/17/albert-riera-liverpool?

אביעד 18 במרץ 2010

את רוק בקסבה בחוץ אני מבין, מעניין מה לגבי guns of brixton…

בני תבורי 18 במרץ 2010

אביעד,
guns of brixton שיר מצויין. את רוק בקסבה הלחינו לחוג ריקודי עם…

יואב 18 במרץ 2010

guns of brixton הוא שיר אדיר אבל פחות מאפיין את הפאנקיות של הקלאש בראשית דרכה ויותר את תחילת הרומן שלה עם רגאיי, סקא ומקצבים אחרים.
מאטיפול,
כל מה שכתבת על בואי, נכון גם אצלי.והוא עדיין האמן הכי משמעותי לגבי בכל כך הרבה דרכים שונות.

רועי מ 18 במרץ 2010

מייטי רדס

כמה שזה נכון. מספיק לראות את ההיסטוריה שלו עם שחקנים.
כאלו שרצו להשאר אבל שרצו גם לשחק יותר
ראו מקרה קראוץ השחקן נתן תפוקה לא רעה בכלל לחלוץ שני שלישי. גם מקרה קינו אותו הדבר.
שחקנים אחרים עזבו ודווקא משחקים לא רע במקומות ארחים או בליגות אלחרות. מי שראפא הביא לא ראינו מנו יותר מידי. יש מעטים שכן מצליחים אבל אני לא ראוה שמישהו גדול יגיע פתאום
ואני מה זה מסכים לגבי צורת המשחק שלו שבלונית ומשעמעמת.

the mighty reds 18 במרץ 2010

סליחה על ההזמנה אבל זו פעם ראשונה שזה קורה בעיר…

הברון מציג: שידור משחק הכדורגל בין מנצסטר יונייטד לליברפול

בואו לראות איתנו בצהריי היום את המשחק הכה חשוב בין שתי הקבוצות הגדולות מאנגליה
מנצסטר יונייטד שנאבקת ראש בראש מול צ'לסי על תואר האלופה ומולה ליברפול שחייבת לנצח כדי להשיג עוד צעד בדרך להבטחת המקום רביעי וכרטיס לאירופה.

אז שכל זה נאמר, לכם נשאר רק להגיע.

השידור ב15:30 על שתי מסכים.

הברון רסטו בר , מוהליבר 4 ראשל"צ.

הכניסה מגיל 18 ומעלה

http://www.facebook.com/eran.bendavid?ref=profile#!/event.php?eid=372749247468&ref=mf

זה לא מפגש של החוג אבל הזמנה פתוחה לכל מי שמהאזור ומעל גיל 18.

איציק 19 במרץ 2010

הערב יש חיוך,
האמת, לטובה או לרעה, תתגלה ביום ראשון…

בני ואסף אני מאזין – YNWA איזה כייף.
תמשיכו להנות…

Comments closed