סיכום ישורת אחרונה

In כללי

ליברפול: סנדרלנד (ב), בירמינגהאם (ח), פולהאם (ב), ווסטהאם(ב), ברנלי (ח), צ'לסי (ב), האל (ח). לטעמי לוח המשחקים הקל ביותר מבין ה-4. נותר לנו רק מפגש אחד מול קב' צמרת, וגם הוא בבית. פולהאם הרבה יותר חזקה בבית מאשר בחוץ, ואת כל שאר הקב' אנחנו אמורים פחות או יותר לנצח, למרות שברנלי, האל ווסטהאם מתמודדות על הירידה (העובדה שתיקו היא לא תוצאה טובה עבורן יכולה דווקא לעזור). מאידך, העובדה שמבחינת הנק' אנחנו במצב הגרוע ביותר, מאזנת ואף עולה על לוח המשחקים היחסית קל.

טוטנהאם: פומפי(ב), סנדרלנד(ח), ארסנל(ב), צ'לסי(ב), יונייטד(ח), בולטון(ב),סיטי(ח),ברנלי(ח)בצרה הפוכה, הקב' עםהמצב הכי טוב אבל עם לוח המשח' הקשה ביותר. 2 נסיעות למנצ'סטר ועוד 2 מפגשים מול ארסנל והוילה. לדעתי, התוצאות שלה ברצף ארסנל-צ'לסי-יונייטד יהיו אלו שיקבעו. 3 תבוסות כמו בסיבוב הקודם, וטוטנהאם תסיים 6-7, 2 תיקו או ניצחון מפתיע בדרבי והם חזק עד הסוף. 

סיטי: וויגן(ב),ברנלי(ח),בירמינגהאם(ב),יונייטד(ב),ארסנל(ח),וילה(ב),טוטנהטאם(ב),ווסטהאם(ח). מבחינת כישרון, סיטי אמורה להיות זו שתסיים רביעית. אבל משהו באי יציבות שלה גורם לי לפקפק. לדעתי היא לא תסיים רביעית.

וילה: צ'לסי(ח), בולטון(ח),אברטון(ב),פומפי(ח),האל(ח),בירמינגהאם(ב),סיטי(ח),בלקבורן(ב). וילה של השבועות האחרונים מגמגמת. הסגל שלה קצר, וההשתנקויות של ה-"מאני-טיים" שלה עוד זכורות מהשנה שעברה. אני בקלות רואה אותה סוגרת את שלושת המשחקים הבאים בלי ניצחון ועוברת להתמקד בגביע.

לדעתי הסדר הסופי יהיה טוטנהאם, ליברפול, סיטי ואסטון וילה. החזרה של טורס תביא שיפור, אבל אני לא רואה אותנו מנצחים 6 מ-7 המשח' האחרונים שלנו או משהו בסגנון, שזה בערך מה שנדרש כדי לסיים רביעית.

*לטובת ג'ימי ואחרים. בין כל המבחנים שיש בחיים (רורשך, 300, פסיכומטרי, פירסון, מבחן במדעים כיתה ד'- ולכל המזלזלים, זאת התוצאה העשירית שגוגל מביא כאופציה אם תרשמו מבחן), היית מצפה שיהיה מבחן אחד שיבדוק האם "כותב הבלוג" מידרדר בעקבות רמת הטוקבקים, או אולי הכותב הוא זה שמתווה את ההידרדרות, אולי הוא מטה אנשים שאך לפני רגע היו אנשי תרבות, ועכשיו, שומו שמיים, הם מצדיקים את המכירה של ריירה או קוראים לבניטס להתפטר? בכל אופן, מבחן כזה אין. לפחות ע"פ מה שאני בדקתי, ולכן אני נאלצת להזהיר, ייתכן והדרדרתי בעקבות הטוקבקים, או, כמובן, שלל האפשרויות היוצאות מהעניין.

      

41 Comments

jamie 25 במרץ 2010

טוב, זאת כבר ההתיחסות השניה לתגובה שלי מהפוסט הקודם, אז אני מרגיש צורך להסביר את עצמי.
לא שזה קשור לעניין, אבל גם אני קורא לבניטז להתפטר, ויפה שעה אחת קודם.
מה שאני לא עושה, זה אני לא משתמש בביטויים מזלזלים כמו מלצר, גונב דעת, ליגה יוונית, שחקן פורנו וכו'- גם בגלל שאני לא משתמש בביטויים כאלה לאנשי הקבוצה שלי, ובעיקר בגלל שאני יודע שיש אנשים רבים שנפגעים מזה.
אבל זה שאני לא עושה את זה לא פוגע בלגיטימיות של אחרים לעשות את זה- כל אחד מגיב לפי דרכו, ואין לי כוונה לחנך אף אחד . אבל אני כן חושב, ויכול להיות שזאת כבר בעיה שלי, שאת בתור כותבת הבלוג צריכה להתנסח קצת אחרת.

אבל שוב, יכול להיות שזה רק אני.

בני גלובינסקי 25 במרץ 2010

ג'יימי, לקרוא לבניטז שחקן פורנו אכן פוגע בשחקני פורנו רבים….

the mighty reds 25 במרץ 2010

יסמין.

שכחת עוד קב' , היריבה העירונית אברטון שנמצאת עם 48 נק'.

לאברטון יש את לוח המש' הקל ביותר ומעידות של כל האחרות שיתחרו בינהן וגם היא יכולה לסיים במקום ה4:

וולבס (ח) ווסטהאם (ב) א.וילה (ח) בלקבורן (ח) פולהאם (ב) סטוק (ח) פומפי (ב)

צריך לקחת בחשבון שבמקרה שפומפי תעלה לגמר הגביע , רק הקב' במקום 5-6 ישחקו בליגה האירופאית ומקום 7 ישאר לא רלבנטי.

צביקה 25 במרץ 2010

לא בדקתי את הסטטיסטיקה אבל נדמה לי ששלושת ההאמים ברשימה (בירמינג, פול, וסט) הן קבוצות שמסורתית לוקחות לנו נקודות…

וחוץ מזה, את רפא בניטס צריך לפטר

איציק 25 במרץ 2010

יסמין,
יש לך אחלה פוסטים, תמשיכי!
וחוץ מזה, את רפא בניטס צריך לפטר.

Motti 25 במרץ 2010

טוב, אז רק בשביל הקונטרה … בניטז צריך לאמן את ליברפול בחמש השנים הקרובות…

matipool 25 במרץ 2010

השאלה היא מה מרבית האוהדים מעדיפים :
לסיים במקום הרביעי ולהישאר עם רפא או לסיים במקום נמוך יותר ולהגדיל בצורה ניכרת את הסיכויים שהוא יילך …

יסמין 25 במרץ 2010

מייטי, מודה ומתוודה, למרות שהיא היריבה העירונית (כנראה בגלל היריבות עם השרימפסים), תמיד באיזשהו מקום סימפטתי את הטופיס (הנה, אמרתי את זה), אבל אתה באמת רואה אותה עוברת 4 קבוצות בדרך למקום הרביעי? אם היא הייתה במצב של אסטון וילה (משחק פחות ו-3 נקודות יותר), הייתי מסכימה, אבל למרות היעדר המשחקים הקשים, הפער בינה למקום הרביעי פשוט גדול מדי לדעתי.

איציק, תודה רבה, אני אשתדל. וג'ימי, אנשים פה
מסכימים להסתכן בגירוש ממסעדה רק בגלל שמשמיעים שם את YNWA, נראה לי לגיטימי לתת להם להתבטא בחופשיות ("חוסר כבוד" לפי ההגדרה שלך) כלפי מישהו שהכישלון שלו בליברפול הוא הרבה מעבר ל-0 אליפויות ב-6 שנים (יש פה עשרות רשימות מנומקות היטב בפוסטים קודמים). בכל מקרה, אל תשכח שכל האנשים האלו (כולל אנוכי) הביאו דיעות מנומקות לפני שהם עברו לקרוא לו המלצר הספרדי/תתפטר כבר וכו'.

D! במולדת 25 במרץ 2010

יסמין
כל עוד את על הקווים תתבטאי איך שאת רוצה

בני תבורי 25 במרץ 2010

הדילמה שכותרתה מקום 4 בניטס נשאר, נמוך יותר הוא הולך, אינה רלוונטית לגבי. יש משהו בעייתי לגבי בלרצות שהאוטו שלי יהיה מעורב בתאונה רק כדי להחליף את הנהג. אני גם לא משוכנע שבניטס בהכרח ישאר אם איך שהוא נצליח להתגנב למקום 4. המבט על הפרצופים של מרבית השחקנים אומר לי שאין כימיה בינם לבינו וזה בלבד עילא סבירה לפרידה.
למרות הכעס והתסכול על הבעלים שבאחריותם חלק רב מהברוך, אני מאמין שיש מי שקרוב לאזנם ומבין את העובדה שבניטס מיצה את עצמו אצלנו וצריך ללכת.
יחד עם זאת, אם מקום 4 הוא תנאי להמשך העסקתו, אני בלית ברירה קונה, כי הנזק הצפוי מלהתבחבש במדבר עוד כמה שנים, רב מהתועלת בפרידה ממנו.

the mighty reds 25 במרץ 2010

האמריקאים לא יתנו לבניטס ללכת גם במקרה של סיום מחוץ לטופ 4 , כרגע זה הדבר היחיד שעוד ממתן את כל הלחץ והמחאה נגדם.

גם החתימה על הארכת חוזה של חלק מהשחקנים הבכירים כמו ריינה,טורס,מסצ' וקויט היא בידיעה שבניטס ישאר.

בלי קשר להשגת המקום ה4 אפשר כבר לסכם את העונה ככישלון מוחלט רב מערכתי,הודחנו בשלב מוקדם מכל מפעל משמעותי שהצבנו לנו כהשגת מטרה,להיות בפער דו ספרתי גדול מ3 המובילות , בקושי לנצח ולהבקיע בחוץ זה רק מראה כמה אחורה חזרה הקב' , גם סיום במקום 4 לא יוכל להסתיר את זה.

רונן דורפן 25 במרץ 2010

מייטי רדס – להארכות חוזה אין שום קשר למעמד מאמן. מחתימים כל שחקן ששווה משהו כדי שיהיה לו ערך מכירתי. אחרת הוא עוזב בחינם. היחידים שלא מחתימים הלאה הם מי שאין מה לעשות איתם ורוצים לחסוך אפילו את המשכורת שלהם.

לכולכם – בני תבורי צודק לחלוטין. לייחל למקום חמישי בכדי שבניטז יילך זו טעות קשה. המכה הכלכלית תהיה קשה. בניטז יהיה מאמן פחות מבוקש בשוק ועלול לסרב להתפטר – בכדי לקבל את כספי הפיטורים העצומים שלו. שנה אחת מחוץ לליגת האלופות יכולה לשנות את כל התמונה. על כל גודלו של המועדון שלכם – טוטנהאם, וילה ובודאי סיטי בעמדה להתבסס בין ארבע הראשונות אם ישיגו את כספי ליגת האלופות. בניוקאסל ולידס ההדחה מליגת האלופות לא הסתיימה שם.

רונן דורפן 25 במרץ 2010

שלא לדבר שמקום חמישי פירושו כנראה שטורס יעזוב ושום שחקן ברמתו לא יבוא.

אסף THE KOP 25 במרץ 2010

אני לא קונה את תחזיות האימים על סיום במקום הנמוך מרביעי. עם כל הכבוד לוילה, סיטי, לידס וניו-קאסל, ליברפול היא קבוצה עם מוניטין רב הרבה יותר, אולי הקבוצה עם המוניטין במקום הראשון-שני בליגה, ומוניטין הוא נכס ששווה הרבה מאד כסף.
סיום במקום החמישי הוא לא מכה כלכלית אנושה, בטח לא בסכומים המטורפים שרצים בליגה האנגלית. עובדה – אפילו הסיטי וטוטנהם מועמדות לגיטמיות למקום הרביעי, והם עשו זאת ממקומות נמוכים יותר.

בכל אופן, אני אוהב לראות איך כל אחד מהמגיבים בבלוג הולכים בדרכו של קאטו הזקן, ולכן גם אני אחתום את התגובה שלי ב"מלבד זאת אני סבור שיש להרוס את בניטז" ובלטינית "Ceterum censeo Banitizem esse delendam".

רועי 25 במרץ 2010

רונן

אני רוצה את המיקום הרביעי
אבל אני לא ראוטה את זה קורה
וראפא צריך ללכת בכל מקרה.

גיל מזימבבואה 25 במרץ 2010

אני כמעט מוכן לחתום שליברפול מסיימים רביעי. הבעיה שלהם תהיה שבגלל השיטה של פלטיני הם יכולים לקבל במוקדמות קבוצה חזקה מרוסיה למשל ששם זה שיא העונה ואז ללא חיזוק רציני הם יכולים למצוא את עצמם גם מחוץ לשלב הבתים.

עוגיפלצת 26 במרץ 2010

יסמין – D ניסח בדיוק את מה שתעננתי לכתוב כשסיימתי לקרוא. אם מישהו לא מתאים לו לקרוא- שילך. אין מהלהתיחס יותר מדי.
דיון הוא דיון הוא דיון.

עוגיפלצת 26 במרץ 2010

תכננתי*

Motti 26 במרץ 2010

עוגיפלצת – זו גישה מעולה אם התוכנית שלך הוא להבריח את כל מי שחושב אחרת…

צביקה 26 במרץ 2010

אסף ואיציק – כה לחי! :-)

וחוץ מזה, את רפא בניטס צריך לפטר
(אני אשאר עם הנוסח הזה על שום הלאטינית החלשה שלי)

עידו 26 במרץ 2010

אני לא חושב אחרת מרוב הבלוג הזה לגבי העתיד של רפא אצלנו אבל בהחלט מבין את הנקודה שהועלתה פה.
אפשר לכתוב עוד ועוד על "רפא והטעויות", אבל יש דרך לעשות זאת.
יש אנשים שנפגעים מהתייחסות לא עניינית ומעליבה כלפי ממלאי תפקידים מכהנים אצלנו.
לא ברור לי למה כ"כ קשה לקבל את הבקשה של מי שביקש להתייחס קצת יותר בכבוד למי שהוא עדיין המנג'ר של הקבוצה ותרצו או לא- הביא אותה להישגים.

האינטרס שלנו צריך להיות לשמש בית לכל אוהדי ליברפול, לא רק לאלה שלא רוצים את רפא והתבטאויות כאלה מרחיקות אוהדים מהבלוג ואני יודע את זה בוודאות.

וחוץ מזה, "את רפא בניטס צריך לפטר" בסוף כל תגובה מעצבן למרות שגם אני חושב שהעונה צריכה להיות האחרונה שלו אצלנו. זה לא שהשורה הזאת תשפיע על מישהו…

יסמין 26 במרץ 2010

עידו-
קודם כל אתה צודק. אם אנשים ששמחים שווין רוני מבקיע שער רצויים פה (ע"ע רונן דורפן/יואב וכו', ואתם רצויים, שלא תבינו מההמשך אחרת), אז בטח ובטח שכל אוהד ליברפול, גם כאלו שחושבים שבניטס הוא השנקלי החדש, רצויים פה ודעתם נחשבת.

אולם (בטח צפית את האולם הזה, והדרמטיות של השורה רווח הייתה מיותרת, אבל אולי היו כאלה שלא אז בכל זאת), מאחר וכל האנשים פה הביאו תילי תילים של טענות נגד בניטס (או לפחות הסכימו עם כאלה שהביאו) בטרם הם עברו להגיד שלקרוא לו שחקן פורנו אכן מעליב שחקני פורנו רבים ודברים בסגנון. אי לכך,
המעשים שלהם נראים לי לגיטימיים. אגב, אם אתה זוכר, בשנות ה-90 היה דבר כזה שנקרא "קפטיין אינטרנט" (ואולי עדיין יש?), וברשימת הכללים שפירסמו בו למשתתפי פורום חדשים, הופיע הכלל לקרוא את הפוסטים הישנים, בטרם הם יוצאים בהצהרות כאלו ואחרות.

אסף 26 במרץ 2010

יש באתר של הביביסי דבר מגניב שבוא אתה יכול לנחש את התוצאות ולפי זה הטבלה מתעדכנת
זה הניחוש שלי:
http://www.formula-1.co.il/bbc.jpg

באבא ימים 26 במרץ 2010

אם השאלה היא האם ביטויים כאלה הם ביטויים לגיטימיים התשובה היא בוודאי כן, אגב – גם למי שלא קרא פוסטים קודמים ואף למי שלא הביא ולו נימוק אחד מדוע בניטס אינו ראוי לאמן את ליברפול – הבעת דעה בלתי מנומקת ככל שלא תהיה היא עדיין לגיטימית. היא לכל היותר חסרת ערך.

ואני חושב שזה העניין האמיתי – אני מקוה שברור לכל מי שמשמיע ביטויים כאלה שאין בהם שום תרומה לדיון עצמו. אמת – לאף אחד מן המתדיינים אין חובה לתרום לדיון עצמו, ומי שמרגיש שהוא חייב לפרוק את תסכולו על ידי איזה "מלצר ספרדי" קטן, שיהיה לו לבריאות, כל עוד כולנו זוכרים שתכל'ס מדובר בדברי הבל.

jamie 27 במרץ 2010

המקום הרביעי זה הדבר החשוב ביותר כרגע, ואסור לתת לשיקולים "זרים" כמו רפא כן או לא להשפיע עליו:
א. כי אף אחד לא מבטיח לנו שאם לא נהיה בליגת האלופות הוא יפוטר.
ב. כי אף אחד לא יראה בהשתחלות לליגת האלופות ברגע האחרון כהצלחה. על העונה הזאת כתוב כשלון ענק בכל מקרה, ויש סיכוי שרפא יפוטר בכל מקרה.
ג. אני לא קונה את התיאוריה שנאבד את טורס אם לא נהיה באלופות בשנה הבאה. מה שכן מפחיד אותי היא מידת האטרקטיביות שתהיה לנו בהבאת שחקני וורלד קלאס חדשים.
ד. אני גם מסכים עם מי שכתב פה שעונה ללא אלופות לא תבשר על תחילת הסוף שלנו- אנחנו גדולים מספיק כדי לשרוד עונה כזאת ולחזור מחוזקים. אני לא בטוח בכלל שאני חזק מספיק כדי לסבול עונה שלמה של הליגה האירופית.

בקשר לתת הדיון ש(לצערי) פתחתי פה:
א. יסמין, בנושא הותק- את ממש לא בכיוון.
ב. אני רואה שהרגזתי פה כמה לוחמי חופש שחרטו על דגלם את המלחמה על חופש הביטוי, וזו לא היתה הכוונה. לא קבלתי על המהות, אלא על הסגנון, וחבל שזה היה צריך להגיע לביטויים כמו "מי שלא מתאים לו שילך"- אחרי הכל, כמו שעידו כתב, האתר הזה אמור להיות בית לכל אוהדי ליברפול.

D! במולדת 27 במרץ 2010

הספייס פה הוא פתול ולכולם (עד שבעליו שבחופשה יכריז אחרת) אי לכך אני חושב שגם מלצר וגם תלונה על כך מקובלות פה ואול אפילו רצויות.
באבא – אם יש מישהו שלוקח את עצמו יותר מדי ברצינות – נו מילא מה אפשר לומר אבל אין, לדעתי היקרה שום בעיה בלקרוא בכינוי (גנאי?) למישהו מהקבוצה. לכל אחד יש בעיה עם מישהו בסגל ואפרופו זה שאני קורא לשחקן מסויים באבלבוי לא אומר שאני לא מת שיעבור ארבע ויבקיע או לחילופין זה לא אומר שאני לא מעריך את התרומה של שחקן אחר לקבוצה (גם אם הוא רק מנסה)
מבחינתי זה מקום לקרוא ללמוד לדון וגם להוציא קיטור – קחו את זה באיזי, בטח בעונה כזו.
JAMIE אני לא רואה סיבה שתהיה לך בעיה עם הסגנון. גם לפרופסור הכי מנומס יוצא לפעמים פרלת. קורה. כשמדברים הרבה יוצא גם חרא ובסך הכל הדיון פה, לפחות לטעמי, מרתק ובהחלט לא נמוך, לצורך העניין מותר לפעמים גם לחפש משהו שלילי לומר.
חוץ מזה – בעל הבית (והבלוג) בחופש – יאלללה להתפרע

עוגיפלצת 27 במרץ 2010

מוטי לחשוב אחרת זה דבר אחד. להתיחס לבלוג הזה ולמגיבים שלו כאילו זו וואלה.וואן זה משהו אחר לגמרי.

בני תבורי 27 במרץ 2010

אני דווקא לא ממש מתרגש מהטונים הקצת צורמים שנשמעים כאן. זה מקובל הגיוני וצפוי כמו בכל משפחה חמה ואוהבת יומיים לפני ליל הסדר…
חג שמייח וטעים לכולם!

לי-שי 27 במרץ 2010

אם אני מוצא את האפיקומן אבקש תמורתומאמן חדש ו200 מיליון יורו בזבוז לרכש בעונה הבאה.

באבא ימים Old Timer 27 במרץ 2010

D

התכוונתי ברצינות. אף אחד לא חייב לתרום לדיון. בפוסט קודם בני ואני דיברנו על מסעדות. רק הזכרתי שכינויי המלצר הספרדי רלוונטיות לדיון על ליברפול כמו השיחה שלי עם בני על מסעדות.

ובנימה זו – פסח טעים.

רועי 27 במרץ 2010

טוב חברים זאת הייתה הרמה להנחתה.

המלצר הספרדי אין עליו באמת שאין.
אז קבלו את המלצר הכי גדול שהגיע מספרד.

http://www.youtube.com/watch?v=s6EaoPMANQM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=dcJSvHyQG2k&feature=PlayList&p=CA0C205FE6CE14B4&index=3

D! במולדת 28 במרץ 2010

באבא
אני מבין אותך
והאמת נהנה מהשיחות על מסעדה ומוזיקה לפעמים אפילו יותר
אני גם נוטה לכנות אותו בשמות כאלו וכאלו וברור שאין לזה שום קשר לדיון
ביני לבין עצמי אני מתקשה אפילו עדיין לקבע דעתי לגמרי שהוא צריך ללכת. אם כי אני אוהב להגיד ולחשוב שכן.

פסח טעים מאד

עידו 29 במרץ 2010

המשחק נגד סנדרלנד, משחק שהוא אב טיפוס של כדורגל, משחק ששייך לעונה שעברה מבחינת יכולת ואף אחד לא כותב כלום??? חשבתי שיהיה פה קונצרט של תגובות, כמו המשחק.

matipool 29 במרץ 2010

עידו – נראה לי שמחכים לפוסט חדש של יסמין בעקבות המשחק בנוסף לזה שהיום הוא לא יום רגיל ואנשים עסוקים בקניות וכו' . אל תשכח שחלק לא מבוטל מהמגיבים עושים את זה מהעבודה ולא נראה לי שיש עוד הרבה כמוני שעובדים היום .

לי-שי 29 במרץ 2010

היה נחמד לראות את טורס חוזר לעצמו, ואת גלן ג'ונסון מתחיל לפרוע שטרות סוף סוף. מעבר לזה מדובר במשחק בית קל על הנייר וככה צריך להתייחס אליו. לו היינו משכילים לנצח משחקים כאלו בתחילת העונה ייתכן שהיינו נאבקים על משהו יותר מעניין מליגת האלופות.

אני צופה שבמשחקים שנותרו לא נאסוף יותר מ-8 נקודות.

שחר 29 במרץ 2010

לישי- כל הקבוצות אלה הם מדרג נמוך יותר ממכם וכאשר אתם בפורמה כמו זאת שאתם משחקים בה כעת,המשחק נגד יונייטד הוא חריג,
בירמינגהאם (ח), פולהאם (ב), ווסטהאם(ב), ברנלי (ח), האל (ח)
לדעתי אתם מנצחים את כל המשחקים הללו ,המשחק מול צלסי פתוח.
שחר

עוגיפלצת 29 במרץ 2010

לא ראיתי את המשחק כי הייתי בעבודה אבל נאמר לי להוריד את המחצית הראשונה לפחות בכל מחיר. ומי שאמר לי את זה אמר שיחקנו וואן טאצ קליל ברמות ושהזכרנו לו את ברזיל. ברזיל ?! (>דמיינו סמילי מבולבל

לי-שי 29 במרץ 2010

שחר,

אנחנו לא ממש בפורמה, כי לו היינו אזי לא היינו מתבטלים נגד יונייטד. ניצחון עליהם היה נחשב לשינוי בגישה, שלא לדבר על שלוש נקודות שאנחנו חייבים כדי להגיע ללג"א. סיטי וטוטנהאם במצב יותר טוב ובכושר יותר טוב מאיתנו.

הערכה אופטימלית?

בירמינגהאם תיקו
פולהאם ניצחון
ווסטהאם תיקו
ברנלי ניצחון
האל ניצחון
צ'לסי הפסד/ תיקו

על כל פנים זה לא מספיק.

שחר 29 במרץ 2010

כתבת 8 נקודות לפי החישוב הזה לפחות 11 נקודות.
ווסטהאם בבית תיקו? קבוצה מפורקת
חג שמח שחר

רונן דורפן 29 במרץ 2010

יסמין – מה זה מבחן 300? ופסח שמח.

לי-שי 29 במרץ 2010

שחר,

האמת שלא שמתי לב למשחק נגד האל, אז עוד שלוש נקודות. 11 לדעתי זה עדיין לא מספיק, ווסטאהם עם הגב לקיר וחייבת נקודות. מסוכן.

Comments closed