Bring it on

(אסף שלום)

מי אמר שאין תועלת מהליגה האירופאית? בזכותה ליברפול משחקת נגד הוורודים ביום ראשון ולא ביום שבת בבוקר, כמו שבדרך כלל אוהבים בפריימיר ליג לתקוע את המשחק הזה. כך יוצא שליושבים בציון יש אפשרות לגיטימית לראות את המשחק בלי לעבור על שום חוק בין אדם לבורא. מה שכן חלק מאיתנו יצטרכו לעבור על על החוק בין אדם למעבידו, כדי לצפות בקרב.

וזה אכן קרב. לא סופר קלאסיקו ולא בטיח. קרב. לא משנה באיזה מקום הם ובאיזה מקום אנחנו. מי יותר טוב ומי פחות. תמיד זה יהיה חם ובלתי צפוי. המאמן שלהם שלא תמיד אני זוכר את שמו התראיין ואמר שאין יריבות גדולה מזאת. הוא תמיד ראה בליברפול את המטרה. הקבוצה שצריך לנצח ולסיים את ההגמוניה שלה בכדורגל האנגלי. לצערנו מכל מיני סיבות הוא הצליח. אבל מי כמוהו יודע שחיה פצועה מסוכנת מאד. שנה שעברה זה בדיוק מה שקרה. ליברפול התחילה את העונה בצורה מזעזעת רק כדי לפגוש את יונייטד ולהביס אותה 0-2 (תבוסה כי הם לא הגיעו למצב אחד) ולהמשיך לשחק רע במשך כל העונה. אבל לפחות במשחק החשוב שיחקנו טוב!

שנים פחדתי מהמפגש הזה. בצורה סובייקטיבית בלי לבדוק את הנתונים, יש לי הרגשה שאנחנו בדרך כלל מפסידים. זכור לי במיוחד הפסד לפני חמש שנים שהייתי במשבר אישי גדול ואופס קיבלנו גול מריו פרדיננד בדקה ה 90. באותו הרגע הרגשתי אבוד.

אבל אז בא ה 4-1 ודאבל עונתי עליהם ואיכשהו הפחד התפוגג. 4-1  כל כך יפה ומהפנט שלבי חוזר ומבקש זאת עוד ועוד. והנה בחורינו האמיצים שוב עשו זאת, רק הקדימו בכמה ימים ומול הקבוצה הלא נכונה.

לגבי חשיבות המשחק מבחינת הטבלה אין לו משמעות רבה. אם יוצאים מתוך הנחה שבאליפות לא נזכה השנה והמטרה היא מקום רביעי אז כרגע אנחנו מרוחקים רק 3 נקודות ומשחק חסר. כך שהפסד לא ממש ישנה את תמונת המאבק. אבל הפסד שם יפגע בנו מוראלית קשות ואסור שזה יקרה. מצד שני הייתי מעדיף שהם היו באים אחרי ניצחון מוחץ למפגש ולא אחרי שתי תוצאות תיקו מאכזבות מאד (למרות ששמחתי מאד מהשיוויון של אברטון).

להם יש מה להוכיח ולנו יש מה להוכיח. קרב כבר אמרתי?

תחזית? 4-1

78 Comments

עמית 19 בספטמבר 2010

אני מניח שליברפול תשחק 4-5-1.השאלה העיקרית איפה ג'רארד ישחק
ואני מאמין שבמשחק כזה הודג'סון ינסה קודם כל לא להפסיד-לכן נראה את פאולסן +לוקאס ובעדיפות שלישית מיראלס באמצע ג'רארד מקדימה וג'ו קול ויובאנוביץ בצדדים.
בכל מקרה אני חוש בשיש לנו צ'אנס לא רע בכלל להוציא תוצאה טובהואם זה באמת מה שיקרה -בעשרת המשחקים הבאים חוץ מצ'לסי אנחנו יכולים לנצח בכולם…או לפחות 8 מהם .

jamie 19 בספטמבר 2010

עם כל הכבוד למשחק, ויש הרבה , הוא מתגמד לעומת הלינק שיניב הביא בתגובה הראשונה.
אם הצורר היקס יצליח במזימתו אז אנחנו נכנסים לתקופה רעה שלא ידענו כמוה לדעתי.
אני מקוה שהידיעות המבעסות האלה לא ישפיעו על השחקנים היום, כי עלי הן השפיעו ואני ממש מודאג מאז קראתי עליהן אתמול לראשונה.

straw_donkey 19 בספטמבר 2010

בעקבות שרשור ב-RAWK שלחתי מייל לכמה אנשים ב-Blackstone/GSO, החברה שעשויה לממן את ההלוואה המחודשת. מחלק כמובן קיבלתי שהמייל לא הגיע ליעדו וכולי (בודקים אפשרויות אחרות להגיע אליהם כרגע), אבל לחלק הוא כן הגיע.

ולמה לי, כאוהד מישראל, יש צורך לעשות את זה?

שתי סיבות:

1. כי נשבר לי לגמרי והייתי חייב לעשות משהו. רשע או מאוד עצבני
2. אם עוד אוהדים מחוץ לליברפול ולאנגליה ישלחו זה יעלה את כמות המיילים, וחשוב מכך, יראה לאנשים בחברה הזו את הגודל, העוצמה, והפריסה של ציבור האוהדים של המועדון הזה.

רוצים גם?

אלו הכתובות

bennett.goodman@gsocap.com; Stephen.Schwarzman@blackstone.com

lgoldman@beachpointcapital.com; droerig@beachpointcapital.com;
cgoldsmith@beachpointcapital.com; lgoldman@beachpointcapital.com;
droerig@beachpointcapital.com; lfink@blackrock.com; tlevart@dkpartners.com; sleviant@dkpartners.com; jbloom@trimarancapital.com; David.Shaw@deshaw.com; jaranson@centerbridge.com; jbader@halcyonllc.com; mbrancaccio@stonetowercapital.com

זה המייל, אתם מוזמנים לשנות אותו קצת, אל תשכחו להוסיף למטה את השם שלכם, וגם שאתם מישראל:

This morning, supporters of Liverpool Football Club woke up to the news that Blackstone/GSO is considering a £281m loan to Tom Hicks to continue in his leveraged ownership of the club, news which is greeted by us with a mixture of anger, outrage and despair.
I can assure you of a number of facts:
Should Blackstone/GSO or any other of the financial institutions cc-ed to this email bail out Tom Hicks, you will be taking a heavy risk, even without the hostility of the supporters of the club.
You are no doubt aware that Hicks Sports Group defaulted on a $525m loan last year and the details of the lenders’ outrage at his subsequent manoeuvres concerning land around the Texas Rangers’ stadium. If not, we would be happy to provide you with the details.
Hicks subsequently gave interviews making clear that the default was ‘strategic’ and painting himself as a successful businessman in other fields.
Hicks cannot have it both ways. Either he is a successful businessman – in which case he thinks nothing of reneging on financial agreements if they prove onerous to him – or he did not have the money to repay the loan. In neither case can he be considered a good risk for repayment of a large loan.
No doubt, Hicks has portrayed LFC as a successful vehicle with a growing commercial profile and the ability to repay high interest payments in his approach to you. You should be aware that LFC is in decline, thanks to Hicks’s tenure, and has dropped out of the lucrative Champions League. Its inability to support the interest on the current loans is one factor draining the on-pitch success that ensures off-pitch profit. On Thursday, its ground was 20,000 short of capacity as fans stayed away. It is said that Hicks is seeking to mortgage the loan against the ground and players: if so, you should also be aware that the ground is worth little, being in an extremely depressed area of Liverpool, and the players have made publicly clear their opposition to Hicks’ continuation as owner so that it is likely the best will leave (their ability to pick their own destinations means there can be no guarantee of their achieving their highest worth) should he stay.
It is said that Hicks believes the supporters will accept him as a sole owner. If he has indeed been so deluded as to have informed you of this, I now seek to correct the impression. Hicks and his son are held in contempt by millions of Liverpool supporters worldwide. We are increasingly mobilised and drastic measures, including boycotts, are now being discussed. We are not prepared to see the club we love bled to death.
Has he informed you about Liverpool’s worldwide supporter base? A word of advice: the lukewarm fans will drift away as the debt bleeds the club dry of success, the hardcore fans will boycott and do everything in their power to ensure Hicks is ousted without a penny of profit as quickly as possible.
Don’t believe me? Research us. Look at whom you are dealing with. Look at the boycott we carried out against The Sun newspaper after it defamed our supporters. Look at how we drove shock jockey S Cohen off the air when he insulted our dead. We are not the tame consumers you lbo people are used to dealing with. We are militant, passionate and committed. I don’t know how we will do it, I don’t know how long it will take, but we will drive Hicks from this club and your organisation will be the target of our considered and organised action if you bail him out.
Oh, and personally, I wouldn’t lend Hicks a fiver.
Yours faithfully,

(לא לשכוח להוסיף שם ומדינה)

אביעד 19 בספטמבר 2010

חמור קש – אני לא אוהד ליברפול ולא משנה לי במיוחד מי הבעלים של המועדון. אבל אני חייב לומר לך: כל הכבוד!!!!!!!

איציק 19 בספטמבר 2010

כמעט זה לא מספיק….
5 נקודות מחמישה משחקים – מצבנו רע, רע מאוד.

פילוסוף רדום 19 בספטמבר 2010

not in our leage…

D! 19 בספטמבר 2010

שוב, הכל תלוי בנקודות ההשקפה
אם אנחנו מועמדים לאליפות – שיט. אפשר לשכוח מזה
אם אנחנו קבוצה די חדשה מועמדת למקום רביעי (לא צפוי) עד שמיני. זה לה היה כלכך נורא ויש כמה נקודות אור.
כמו גם הרבה נקודות חושך.

the mighty reds 19 בספטמבר 2010

איזה דיכאון , עד מתי זה יימשך ככה ?!

נק' לציון:

מיירלש – פאקינג איי , שחקן ענק , האמצע כולו שלו , ההוצאה שלו גמרה אותנו.

פאולסן – היה טוב מאוד והשתפר ככל שהזמן עבר.

אנגוג – העונה עבר שינוי , עשה תנועה ולמעשה ההכנסה שלו היתה חלק מרכזי בחזרה לשיוויון.

ג'ראררד – מש' יחסית פושר של הקפטן אבל 2 שערים קריטים שהחזירו לרגע את התקוה.

נק' לשיפור:

מקסי – היה צריך להיות כבר בקיץ על המטוס החוצה , ינואר 2011 קורא לו.

קאראגר – כואב הלב אבל אין מה לעשות הספסל קורא לו , הוא גרם למרכז ההגנה שלנו להראות כמו טיילת , הכיסוי שלו היה מזעזע ולמזלנו לא ספגנו פנדל ואדום על התפיסה שלו ברחבה בתחילת המש' (את וידיץ').

ג'ונסון – בהתקפה לא פתח ורווח את צד ימין , באחת ההתקפות אפילו ויתר על המירוץ לכדור , בהגנה גם דיי פרווה.

יובאנוביץ – מישהו עדיין מוכן להסביר לי מה הוא עושה בצד שמאל ? (הכיסוי שלו בשער ה3 הוביל לבישול) , אני חייב לראות אותו מש' כחלוץ אחרת גם הוא בינואר יארוז את המזוודות ונוכל לסמן עוד וי בעמדת הכישלונות של רפא לאגף הזה.

הודג'סי – ההוצאה של מיירלש , ההכנסה של יובא וכל זה בכדיי לתת לקול לשחק באמצע, גרמה לאיבוד השליטה והמומנטום והובילה לשער ההפסד.

אני רוצה לראות את:

ריינה
קונצ'סקי אגר סקרטל קלי
קול פאולסן מיירלש ג'ררארד
טורס אנגוג

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 19 בספטמבר 2010

קונצ'סקי היה זוועת עולם – נאני עם משחק בינוני השתמש בו כמו בקונוס. כל ההתקפות במחצית הראשונה התחילו/עברו מהאגף שלו וכל פעם שהוא עבר את החצי וקיבל את הכדור הוא דאג גם לאבד אותו. לפחות במחצית הוא קצת השתפר והיה נסבל מינוס.

ההגנה שלנו זה פשוט קטסטרופה. אין מילים לתאר את זה – אם מסתכלים על איך ההגנה של יונייטד/ברמינגהם/ווסט ברום מתמודדות עם כדורי גובה וכדרי עומק זו פשוט בעיטה בשיניים.

טורס – הודג'סון חייב לעשות מעשה ולספסל אותו. הבאנדם פשוט לא בעניינים – לא בהגנה ובטח לא בהתקפה. אני לא יותר מדי מתרגש מהפנדל שהוא אשיג, עדיין הבנאדם משחק בצורה אגואיסטית ולא מתואם עם הקבוצה. נכון שהוא לא מקבל כדורים אבל להמשיך ולזרוק זין בפעולות ההגנתיות זה פשוט לא אחראי ולא מכובד לשחקן שלובש את החולצה האדומה.
מצד שני, גם הקבוצה לא מפעילה אותו מספיק שזה עוד נקודה שהודגסון חייב, אבל חייב, לטפל בה.

ג'ון קול – ג'ון מי? לא היה קיים במגרש.

משחק טוב היה למירלס שכרגע הוא השחקן הכי טוב שלנו (שמשחק משחק שני ב- 3 ימים) – אני תוהה אם זה בגלל שהוא לא היה איתנו בקדם עונה.

כרגע אנחנו לא מצליחים לעבור את ה- 15.
וכמו שאיציק אמר 5 נקודות מחמישה משחקים (פלוס שני הפסדים לקבוצות ממנצ'סטר שמכל אחת אנחנו סופגים 3 שערים) זה מקום לא רק לדאגה, אלא לפאניקה.

הקבוצה מצליחה להחזיק באחוזים "נורמלים" רק בגלל שרבעיית ההגנה מתמסרים עם ריינה 80 אחוז מהזמן. כאלו דברים רק ראיתי מיוון של אוטו ריהאגל.

אנחנו כל כך משלמים על הפשעים של בנטיז.

מורדי 19 בספטמבר 2010

איזה יאוש

המצב מחורבן לחלוטין

רועי מונדר 19 בספטמבר 2010

נוו שווין כרגיל. שוב ליגה אירופאית מה שצריך זה לבנות שחקנים צעירים שישתפרו לקראת העונה הבאה ואז בחזרה למאבקי ליגת האלופות שנתיים טובות ורק אז אליפות או מאבק כזה.
והכי חשוב שמקס ומוריץ יסתלכו מהקבוצה שלנו

אסף THE KOP 19 בספטמבר 2010

ראיתי רק את המחצית השניה אז אוכל להתייחס ל-45 הדקות שראיתי.

קודם כל, יונייטד עדיין קבוצה יותר טובה מליברבפול והגיע לה לנצח. יחד עם זאת, הפערים הולכים ומצטמצמים. מה שמרגיז במשחק הזה הוא שהפכנו את המגה-פלופ שלהם לכוכב, אבל זה אופייני לליברפול.

אנגונג הופך לשחקן חשוב יותר בכל משחק ויש לי הרגשה שהרבה מקטרגים שלו בבלוג עוד ילעסו את הכובע. ליברפול שיחקו היום בצורה שוטפת, אבל ההגנה שלנו היא קטסטרופה. חכמים ממני כבר אמרו שקארגר צריך לראות ספסל ובצדק.

ועכשיו מבט לעתיד – צ'לסי משחקת ב-2 המחזורים הקרובים נגד הסיטי וארסנל. יונייטד יוצאת ל-2 משחקי חוץ, וליברפול משחקת בבית נגד סנדרלנד ובלקפול. במידה וניקח 6 נקודות ב-2 המחזורים הקרובים אני צופה שנגיע למקום השלישי-רביעי, מרחק 7 נקודות מצ'לסי ו-4 נקודות מיונייטד.

אז לא להיתפס לייאוש, למרות הבשורה המעצבנת על היקס.

עמית 19 בספטמבר 2010

מירלאס עושה רושם מצוין עד עכשיו-הוא חרוץ מבין כדורגל ואפילו יודע למסור
אנגוג באמת נראה הרבה יותר טוב -מצד שני העובדה שאין לנו חלוץ שני ברמה גבוהה זועקת לשמיים
קישור של מיראלס פאולסן ג'רארד וקול בתוספת לשני חלוצים ולא אחד והיינו באמת במצב טוב
אולי בעונה הבאה יגיע אחד כזה.
לא כל כך ברור לי החילוף של קונצ'סקי
הוא היה לא משהו-אל היה ברור שג'יגס יצא ומאקדה נכנס שנשאר ליונייטד רק נאני והמשחק כולו ילך לשם-חבל.המטרה עכשיו-להוציא בעשרת המשחקים הבאים 25 נקודות…..

אנונימי 19 בספטמבר 2010

ליברפול צריכה לשחק עוד 20 מטר קדימה. אנחנו מחכים ליריב מקו האמצע ומטה, זה מזמין לחץ ומקשה לצאת קדימה. כמו כן ליברפול התמסרה יפה באמצע המגרש, אבל קרוב לשער של היריב היו 2 וחצי שחקנים.
אין לנו שחקן מספיק מבריק היום שגומר משחק ברגע, לכן צריך קבוצה לוחצת את היריב כדי לחטוף כדור 30 מטר משער היריב ומשם לצאת, עם הרבה שחקנים ולהתקיף.
אני לא בטוח שהודג'סון חושב ככה…

לי-שי 19 בספטמבר 2010

אין שום מקום לפאניקה. היה ידוע שאנחנו הולכים לקראת עונת בנייה ואלו דברים שקורים בעונה שכזו. הרי אם הכנסתם לפחות תריסר שחקנים חדשים לקבוצה, טבעי לצפות שייקח זמן לדברים להידבק.

נכון שזה לא נעים להפסיד, אבל בואו נבחן את זה – הפסדנו לקבוצות טובות מאיתנו עם סגלים עמוקים, ולא היינו רחוקים מלנצח את יונייטד היום. קיבלנו חרא של הגרלה על התחלת הליגה, לעומת צ'לסי שקיבלה את כל נמושות הליגה ודחפה להן שישיות ורביעיות.

אם היינו מקבלים הגרלה כזו, סביר מאוד שהיינו במקום אחר. החדשות הטובות הן כאמור שמיירלש מצוין ונ'גוג משחק כדורגל בניגוד לבלט שרקד מקודם. נדרש אמנם שיפור בהגנה ולכן יש חלון בינואר, שבו רצוי מאוד להשיג בלם ראוי לשמו, ועד שיגיע לעבות את המערך בקשר אחורי נוסף, אם כבר משחקים 4-5-1.

ושוב – ממש אין מקום להתייאש כי אין פתרונות קסם. זה לא צ'מפיונשיפ מנג'ר פה. בואו נתעודד.

TD 20 בספטמבר 2010

ראיתי רק כמה דקות מכל מחצית ובשתי הפעמים שחקנים התעופפו מעל קראגר לנגיחה קלה ופעם אחת היתה גם תפיסת החולצה של וידיץ'. זה לא יכול להימשך כך.
על סמך היכולת של שתי הקבוצות ובעקבות המשחקים האחרונים של יונייטד ציפיתי שנובס (בטח פרגוסון איים על השחקנים שהפסד יעלה להם בחייהם). אז במבט אובייקטיבי (תיזכרו איך שיחקנו במשחקי הליגה האחרונים), וכיוון שלא ראיתי את המשחק, התוצאה סבירה.

MB 20 בספטמבר 2010

guys,

stop with all the negative
we play like shit, yes. but do not forget which games we played so far…

the next 5 games are:
sunderland
blackpool
everton
blackburn
bolton

realistic, we can and should take between 10 – 15 points!!!

i still belive that we can finish at top 4 (3 – 4)

בלי האמונה צסק"א לא היתה אוכלת אותה

יסמין 20 בספטמבר 2010

בסה"כ אני עם לי-שי בכל מה שהוא אמר, זה לא נחמד לצאת ממנצ'סטר עם 0 מתוך 6 נק' אפשריות ו-2 שלישיות, אבל הרבה יותר חשוב שהקב' משתפרת ממשחק למשחק מאשר ניצחון כזה או אחר. מה גם שהמטרה העיקרית שלנו השנה היא להעמיד קב' לשנה הבאה

1. כל עוד טורס חלוד, אין שום דרך לשחק 4-5-1 ולהראות טוב. המעבר ל-2 חלוצים העיר את המש' אתמול, ועם ההגנה כמו שלנו, עדיף לשחק התקפי.

2. מקסי שיחק טוב בחמישי, אבל זה היה מול קב' נחותה שבאה רק להתגונן. הוא לא עזר לקונצ'סקי מול נאני (או שהוא עזר וזה לא עזר, לא שמתי לב), ומאידך, היה אנמי בהתקפה. הפתעה בדמות פאצ'קו בהרכב (אצלנו הוא קשר ימני, לא?) יכלה לתת למשח' קצב אחר לגמרי.

3. פאולסן משתפר ממשחק למשחק. עם זאת, יהיה טיפשי לצפות ממנו לאותה רמת משחק הגנתית של מסצ' או לאותה אינטנסיביות. גם בשיאו פאולסן לא היה טוב דפנסיבית כמו מסצ', ובגיל 30 אין סיכוי שהוא ישחזר את הספרינטים של מסצ' בדקה ה-89. מה שכן, מסירת העומק הענקית שלו למיירלש, ישר אחרי הגול ה-2, היא דבר שלמסצ'רנו פשוט אין.

4. כרגע, גם סופלאי עדיף על קרא. אני רוצה להאמין שזה תוצר של השחיקה של השנים האחרונות בהם הוא שיחק בכל מסגרת אפשרית, חלק מהם בתור מגן ימני(איזו טיפשות בניטסית טיפוסית). בכל מקרה, הסיבה שיש מחליפים הם בדיוק לרגעים האלו. אין שום סיבה לא לבצע מיני מהפך במשחק הבא ולהכניס את קלי ו/או את וילסון ו/או את סופלאקי (מבחינתי ו לפחות בשתיים מהאפשרויות), רע יותר לא יכול להיות.

cookie-monster 20 בספטמבר 2010

http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_6390504,00.html

ואגב
אסף THE KOP – אופטימיות ? וואו

old timer 20 בספטמבר 2010

Yasmin:

Cara played right back througout Houllier's period in liverpool. It was actually Benitez hwo turned him int a center back.

MB 20 בספטמבר 2010

6-7 years ago cara could play right back
but today he can NOT!!!

יסמין 20 בספטמבר 2010

אולד טיימר- ההעברה המוצלחת לתפקיד הבלם היא דבר אחד, והשימוש חסר ההיגיון בכוכבים שלך (כולל טורס וג'רארד) הוא דבר אחר.

בני תבורי 20 בספטמבר 2010

אין לי אלא להנהן בראשי בהסכמה עם הרוח הנושבת מדברי מרבית קודמי כאן. יונייטד עדיין קבוצה טובה יותר, שיחקנו לא רע, הפורטוגזי בכיוון להפוך לתותח, נגוג משתפר, פאולסן היה לא רע וג'רארד ביי פאר טוב יותר מרוני. גם ההגרלה עד כה חרא ומכאן רק תשתפר ובהחלט שאין מקום לדיכאון.
יש לי, יחד עם זאת, מספר שאלות ללא כתובת:
1. מי ומתי יושיבו את קרא לנוח קצת?
2. ג'ונסון הוכיח בחלק גדול מהמשחקים יכולת התקפית משובחת. יש לנו את קלי שלא נופל ממנו ביכולת הגנתית. קלי מגן וג'ונסון ווינגר? אה? מתאים לכם?
3. אחרי המשחק נגד הרומנים שבו קול הצטיין, הבעתי תהיה לגבי היכולת שלו להשתלב יחד עם סטיבי, כשברור שסטיבי הוא בעל הבית. אני עדיין תוהה.

old timer 20 בספטמבר 2010

Yasmin, that's not fair. I responded to your comment where you said that playing Cara aty right back was extremely stupid on Benitz part. That was not correct as a statment of fact, becuase it was Benitez how turned Cara into a center back. The argument as to how immennsly stupid Benitez is will probably continue until the end of time. The Cara example, however, will not prove your point. Now getting Torres into the mix will not make the Cara example any more valid. Its like "why didn't you wear a hat?" argument.

MB

Cara was a joke as a right back 6-7 years ago.

As to the game itslef, Cara is not my disappointment. I agree that he has lost a step and needs to work on him coaching carreer. My greatest disappointment is still Gerrard (yes, despie the too goals). The common wisdom has always been that now with Benitez out, his joy of football will return and we will get the old energetic, committed and capablle Gerrard. I don't remember a single Liverpool game since Roy was appointed where he actually took charge and demonstrated any leadership. I'm not even sure he showed any drive. It looks like he saves all that for the national team and we're not English, we're scouse.

יסמין 21 בספטמבר 2010

אולד טיימר, הטיפשות של בניטס בהשמה של קרא כמגן ימני היא לא כי זו עמדה זרה לו, אלא כי זו עמדה שגוזלת משאבים יקרים ממי שאמור להיות בלם.

גם אם תיתן את כל הקרדיטים לבניטס על תשומת הלב לעובדה שקרא הוא הרבה יותר בלם ממגן, אתה לא יכול להתעלם מתדירות השימוש בו לאורך השנים שבניטס אימן אצלנו.

מבלם שיכול לעצור את דרוגבה בשיאו, קבלנו בלם שבקושי שווה קבוצת אמצע טבלה בפריימרליג. בנוסף, כל ההגנה שמסביבו עברה "מהפך", מחבורה מתואמת ומקצועית לליצנים שנדחסים לתוך מכונית מיניאטורית. לכל זה, כמדוני, יש אשם עיקרי אחד

old timer 21 בספטמבר 2010

First of all, the number of times that Cara was used a a right back is neglegible comparing it to the number of times he was used a center back. Also, I'm confused. Are you saying that the dip in Cara's form as a center back is the result of him being occasionaly used as a right back? I'm sorry that simply doesn't make sense. Is playing right back so physicaly challenging that a full four months after Rafa left with Cara having a full summer to rest (OK He played Algeria at the world cup) he now can no longer play center back? Can't you think of a simpler reason? He is not as young as a used to be and he was never a great athlet?

straw_donkey 21 בספטמבר 2010

http://www.guardian.co.uk/football/2010/sep/20/tom-hicks-liverpool-blackstone

ולא מעט בזכות המיילים שאני ועוד הרבה אנשים טובים שלחו לאנשים בחברה הזו, שהראו להם כמה האהדה לליברפול בליברפול ובעולם יכולה להוות פקטור כלכלי וציבורי.

יכול להיות שיהיו עוד תפניות בעלילה, אבל בקרב הזה ניצחנו. אם יהיו עוד צעדים מטעם האוהדים בליברפול (RAWK) אעדכן – אנא, עזרו במאבק. גם אם אנחנו בישראל זה עדיין חשוב.

גיא וינטרוב 21 בספטמבר 2010

דורפן העלה נקודה מעניינת – http://debuzzer.com/blog/4802

יסמין 21 בספטמבר 2010

אולד טיימר, אני אנסח את זה מחדש-

ב-10 שנים האחרונות קרא ירד רק פעם אחת מ-50 משח' לעונה, כשבממוצע הוא משחק 52, לא כולל הופעות בינ"ל, משחקים לא רשמיים וכו'.

אם בתחילתה/מהלכה של הקריירה זה דבר מבורך, ואני בטוחה שחלק גדול מההפיכה של קרא לאחד משחקני ההגנה הכי טובים בפריימר ליג טמונה בעובדה שהוא שיחק הרבה שנה אחרי שנה. לקראת גיל 30, חשוב שהמאמן ידאג לתת לשחקן לנוח פה ושם, כדי לתת לגוף את המנוחה שהוא צריך.
בניטס, לא רק שלא נתן לו לנוח, אלא הוסיף חטא על פשע ושיתף אותו פה ושם בתור מגן ימני.

סביר להניח שלקרא הייתה נסיגה טבעית ביכולת בכל מקרה. אבל נסיגה כל כך חדה מעידה לטעמי על העובדה שקרא משחק כבר המון זמן עם מיכל ריק. כשאתה מצרף את זה להבטחה שלו למסצ' לגבי עזיבה בסוף השנה, ההתעלמות שלו מהנוער וכו' (יש עוד הרבה דוג'), אתה מבחין בהתנהגות בניטיסית טיפוסית שכללה דאגה למשחק הבא ותו לא.

איציק 21 בספטמבר 2010

מישהו יכול לתת קצת פרשנות:
מה קורה אם "צמד חמד" האמריקאים לא מוצעים קונה או לחילופין לא מגייסים הלוואה חדשה עד 11.10?
אם המועדון עובר לבנק מה המשמעות של זה?
האם יכול להיות מהלך של פירוק הקבוצה ומכירת נכסיה?
האם זה סה"כ למצוא קונה חדש בעלות החוב של היקס וג'ילט?
נשמע לי די נורא שבנק ינהל את המועדון שלנו…

scialom 21 בספטמבר 2010

בעיקרון הקבוצה תעבור לרויאל בנק אוף סקוטלנד. מה שמצחיק שהבנק עצמו כמעט פשט רגל והמדינה הצילה אותו. אם כך יקרה ליברפול תהיה קבוצת הכדורגל הראשונה שבבעלות המדינה.

כשחושבים על זה הרעיון נחמד. אוהדי יונייטד משלמים מיסים ואנחנו קונים בזה שחקנים.

עכשיו ברצינות – אם הקבוצה תעבור לבעלות הבנק סביר להניח שהוא יחפש קונה במחיר מופחת. לנו זה בעיה כי זה יגרור כל מיני אנשי עסקים מפוקפקים שינסו לעשות מכה על חשבון הקבוצה.

יוגב 21 בספטמבר 2010

יסמין, אנחנו נשלם על פשעי בניטז עוד שנתיים-שלוש לפחות. בניגוד להוייה שהתגאה בזכייה באיסטנבול(בצורה די פאתטית אבל זו לא הנקודה) בשחקנים שלו, רפא השאיר סגל בינוני ורצוץ. מה שהוא עשה עם קרא בעונה שעברה היה פשע, הוא העדיף לטחון אותו במשחקים אינסופיים באגף הימני במקום להשתמש בצעירים כמו קלי או דארבי כשג'ונסון נפצע.

straw_donkey 22 בספטמבר 2010

השלב הבא:

מיילים ל-deustchebank ו-JP Morgan.

לפי השמועות היקס מחפש הלוואה אצלם. הוא גם צולם לפני כמה שעות מול הסניף בניו-ג'רסי. הקמפיין ממשיך לתפוס תאוצה ולפחות כמה מאות מיילים אם לא אלפים [b]כבר[/b] נשלחו אליהם. החשיבות שבכמות המיילים גדולה מאוד – וכולכם יכולים לעשות מעשה חשוב וראוי למען הקבוצה שלכם. כבר ראיתם שיש למיילים השפעה – [b]אנא ! שלחו מייל ![/b]

היקס ובנו מול הבנק בניו-ג'רסי:

[url]http://twitpic.com/2qof7z/full[/url]

כתובות מופיעות בהמשך, בשורת הכותרת כדאי לכתוב משהו לא מחשיד כדי שהם אולי יפתחו את המייל במקום למחוק אותו ישר (re:financing; re: about the meeting וכדומה).

jamie.dimon@jpmchase.com, charlie.scharf@chase.com, gordon.smith@chase.com, marc.x.sheinbaum@jpmchase.com, david.b.lowman@jpmchase.com, autobahn.fi@db.com, autobahn.insight@db.com, aesales.emea@db.com, autobahn.fx@db.com, autobahn.fo@db.com, autobahn.support@db.com, ari.cohen@db.com, lem.brewster@db.com, mayura.hooper@db.com, renee.calabro@db.com, scott.helfman@db.com, john-t.gallagher@db.com, ted.meyer@db.com

גוף ההודעה – משהו כזה:

Dear Sirs,

If your company agrees a £280million refinancing deal with Tom Hicks to retain his share in Liverpool Football Club, then the only return that you will see on your investment is bad publicity and a severe backlash from Liverpool supporters worldwide.

As you are aware, Hicks is trying to refinance his debt to the Royal Bank of Scotland before October 6th so that he can continue his disastrous ownership of Liverpool Football Club.

You are facing an energized, well-informed mass of Liverpool fans from around the world. We are tapped into a constant stream of information on the ownership situation. Every day, dozens of web forums buzz with the latest news. Protest marches, newspaper ads, boycotts and billboards are organized. Every move Hicks makes is scrutinized. And every associate of his is warned.

Refinancing is our nightmare scenario. Anybody who helps Tom Hicks refinance will become our primary target. Just ask the Blackstone Group / GSO Capital Partners who received approximately 7,000 emails in the space of a few days from disgruntled Liverpool fans following refinancing talks with Hicks. They soon saw sense and ended negotiations with Hicks after Liverpool supporters bombarded them with emails and phone calls.

The Sun Newspaper is another organisation who have felt the wrath of Liverpool fans following their disgraceful coverage of the Hillsborough Disaster in 1989. The boycott of the newspaper by Liverpool fans is said to have cost News International an estimated £10 million a year.

If you join Tom Hicks in raping and pillaging Liverpool Football Club, then you will be making a very powerful enemy.

You have been warned.

Yours faithfully,

KOP FAITHFUL
שם ומדינה

בני תבורי 22 בספטמבר 2010

חמורקש,
שלחתי, אני מרגיש חסמב"ה…
ועכשיו ברצינות, אני מאוד מעריך את העבודה שאתה עושה כאן, יחד עם אחרים. כל הכבוד וחג שמח.

straw_donkey 22 בספטמבר 2010

עוד מיילים של בכירים:

Seth Waugh, Chief Executive Officer, Deutsche Bank Americas
seth.waugh@db.com

Doug Kline, Director and head of hedge fund consulting
doug.kline@db.com

Pam Kiernan, Managing director and global head of business development
pam.kiernan@db.com

Scott Carter, Managing director and head of global prime finance sales
scott.carter@db.com

John Budzyna, senior strategic adviser to global prime finance management
john.budzyna@db.com

Barry Bausano, managing director and co-head of global prime finance.
barry.bausano@db.com

במקום ari.cohen@db.com
שכבר לא עובד בבנק צריך לשלוח ל:

ruben.borges@db.com

קבוצות/עמודי פייסבוק

Deutsche-Bank facebook group and page
http://www.facebook.com/#!/pages/Deutsche-Bank/16970168838
http://www.facebook.com/DeutscheBankGroup

JP Morgan Facebook groups

http://www.facebook.com/group.php?gid=21626035631
http://www.facebook.com/group.php?gid=2259949424
http://www.facebook.com/group.php?gid=31815353939
http://www.facebook.com/group.php?gid=119656968071348
http://www.facebook.com/group.php?gid=24941414888
http://www.facebook.com/group.php?gid=2204554702
http://www.facebook.com/group.php?gid=133633463337788

איציק 22 בספטמבר 2010

straw_donkey

שלחתי.
שיהיה לנו חג שמח

בני תבורי 22 בספטמבר 2010

קיבלתי הודעה כי האדם בכתובת הזו ari.cohen@db.com, אינו קשור עוד לבנק ובמקום יש לשלוח את המיילים לכתובת הבאה:
ruben.borges@db.com

אסף THE KOP 22 בספטמבר 2010

בני, אתה מכיר יהודי שעובד בבנק ומוותר על הקביעות ?

הוא עובד עליך… (-:

יסמין 22 בספטמבר 2010

גם אני שלחתי

אלעד 22 בספטמבר 2010

שמח להתצטרף לחברה ששלחו.

עידכון: קלי, ווילסון ופאצ'קו פותחים במשחק נגד נורת'המפטון.

MB 22 בספטמבר 2010

any link for the game 2nite?

straw_donkey 22 בספטמבר 2010

לא. יש רק לינק לרדיו וסקיי/ביביסי משדרים הערב שני משחקים – של יונייטד ושל צ'לסי.

לינק רדיו:

http://www.ustream.tv/channel/mrmooliverpool

אסף THE KOP 23 בספטמבר 2010

אני מבין שמתפתחת לה עוד בושה והפעם בגביע הליגה.
אל תגידו שמדובר בטורניר זניח – ליברפול לא נמצאת במצב בו היא יכולה להרשות לעצמה לזלזל בתארים.

scialom 23 בספטמבר 2010

10 דקות לסיום והמצב לא טוב.

straw_donkey 23 בספטמבר 2010

טוב, העונה פשוט הופכת לסוג של סיוט.

עמית 23 בספטמבר 2010

טוב-הורדנו מטורס וסטיבי עומס-הם כבר לא יצטרכו לשחק בגביע הליגה
אכן לא כל כך נעים……..

יסמין 23 בספטמבר 2010

ניצחון היסטורי לנורת'המפטון עלינו.

1996 Sat 09 Apr Northampton 0 – 0 Liverpool (First Division)
1965 Sat 13 Nov Liverpool 5 – 0 Northampton (First Division)
1958 Sat 25 Jan Liverpool 3 – 1 Northampton (F.A. Cup)

יסמין 23 בספטמבר 2010

ה-96 הוא כמובן 66.

אלעד 23 בספטמבר 2010

טוב. זוהי בהחלט גלולה שקשה מאד לבלוע.
פשוט בלתי נתפס.

לי-שי 23 בספטמבר 2010

אכן מביך.

אבל בראייה כוללת, מה בעצם הפסדנו? אין פה נימה של זלזול, יש לנו משאבים מוגבלים ואנחנו בבנייה. להתפרש על עוד מסגרות זה לא משהו שאנחנו צריכים לעשות העונה. אנחנו צריכים להתרכז בליגה ובגביע האנגלי. אני אפילו מעיז להגיד שלעוף מהליגה האירופית בשלב שמינית הגמר לא יהיה אסון גדול בכלל.

באופן שמפתיע אפילו אותי, יש לי סבלנות. תנו למערכת לעבוד, ובסוף העונה נדבר. גם צ'לסי עפה היום מגביע הליגה, אבל לדעתי הם לוקחים את זה הרבה פחות קשה מאיתנו.

המטרה היא מקומות 4-6, ושלב גבוה ככל האפשר בגביע. מטרות משנה – להתחזק בהגנה ולעשות ריסט לטורס ולהחזיר אותו לקדמותו. השאר יסתדר עם הזמן.

אסף THE KOP 23 בספטמבר 2010

לי שי,

העובדה שההרכב השני של ליברפול לא טוב מספיק בכדי לנצח קבוצת מרכז טבלה מהליגה הרביעית (!) באנגליה, שהספונסרית שלה (מאמצת) היא סוכנות תיווך אזורית, באנפילד, היא לכל הפחות שערורייה.

במושגים ישראלים זה כמו שההרכב השני של הפועל ת"א/מכבי חיפה יפסיד בגביע הטוטו לבית"ר גבעת זאב…

צ'לסי לוקחת את זה פחות קשה מסיבה אחת פשוטה – הם מועמדים לאליפות הליגה ולאליפות אירופה. אנחנו לא.

בני תבורי 23 בספטמבר 2010

ארי כהן מכה שנית! הנה הודעה שנייה ממנו אלי:

I will be out of the office starting 08/25/2010 and will not return until 12/31/2010

רק שלא יציע לי חברות בפייסבוק…

אלעד 23 בספטמבר 2010

לי-שי, צ'לסי לא הפסידה לקבוצה מהפאקינג ליגה רביעית, אני חושב שכמות הכסף שהשקענו על דני ווילסון (קצת יותר מ-2 מליון פאונד) זה כמו התקציב של כל הקבוצה.
אני כן חושב שיש להפסד הזה המון משמעות – שחקני הנוער והאקדמיה השארו באקדמיה ולא ממש יחוו התנסויות בקבוצה הראשונה, הרי בכל מקרה חוץ קירגיאקוס, אגר וג'ובה אף אחד לא ממש משחק על בסיס קבוע בקבוצה הראשונה כך שזה לא ממש עומס.

זה בעיקר הביע זלזול כלפי האוהדים שהיו אתמול באנפילד וחוו לא פחות מהשפלה ובושה. האנשים שילמו כסף לראות את ליברפול (גם אם זה סגל שני) וקיבלו גם יכולת מזוויעה, חוסר מחויבות וזלזול.

חוץ מזה, למה שצ'לסקי תיקח את זה קשה? הם הפסידו לקבוצה מהליגה הראשונה (לא מהליגה הרביעית) שנמצאת הרבה יותר גבוהה מאיפה שאנחנו נמצאים כרגע בטבלה. אני חושב שמד יכולת הספיגה אצלנו בהחלט השתנתה לרעה – שנה שעברה לקחנו את זה קשה כשהפסדנו לרדינג (מהליגה שנייה) בגביע ועכשיו אנחנו טוענים שההפסד שהיה אתמול הוא לטובה.

הודג'סון נהנה מתקופת חסד ומעכשיו הוא חייב להוכיח את עצמו בזכות עצמו (כמו שיסמין אמרה את הפשעים של בניטז אנחנו נראה עוד כמה שנים לפחות).
כרגע הודג'סון חיי על המסורת של בניטז – הצלחה באירופה וגמגום בליגה (למרות המשחקים הקשים, יחס שערים שלנו עומד על 7-4).

the mighty reds 23 בספטמבר 2010

הפנים כבר לשבת נגד סנדרלנד.

איך שמרכז ההגנה שלנו נראה , מהמהלך הזה אני חושש

http://www.youtube.com/watch?v=cw8LvG64PU4

ועליו אין צורך להכביר מילים , נמצא שם בכושר הבקעה מטורף וגם בנב' אנגליה

http://www.youtube.com/watch?v=ExtCHKkDhuc

לי-שי 23 בספטמבר 2010

אסף ואלעד,

זו שערורייה. אני מסכים. מה אתם רוצים לעשות? לצלוב את הודג'סון בכיכר העיר, על שבנה קבוצה מכלום? היכולת עשויה בקלות להשתנות ואני מאמין שהיא תשתנה כי יש בסיס טוב. מקרים כאלה יכולים לקרות והם ימשיכו לקרות לקבוצות גדולות מאיתנו. ומה זה משנה בכלל מול מי צ'לסי הודחה? התוצאה זהה.

אנחנו נכנסים עכשיו לרצף של חמישה משחקים קלים על הנייר. אם לא נאסוף בהם 12-15 נקודות תתחיל להיות סיבה לדאגה, כי זה כבר סוף השליש הראשון של הליגה – שהיא כאמור המטרה.

עד אז, מבחינתי זה בסדר להפסיד למילואים של נורת'מבריה תחתית במסגרת גביע הפאבים של מחוז אסקס.

אלעד 23 בספטמבר 2010

הודג'סון בניגוד לבניטז לוקח אחראיות ומודה שהוא עשה טעות ועוד יותר חשוב הוא למד מהחוויה הזו לגבי השחקנים ששיחקו (לינק מצורף).

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Disappointed-Liverpool-manager-Roy-Hodgson-says-their-shocking-Carling-Cup-loss-to-League-Two-Northampton-will-teach-him-an-awful-lot-about-an-awful-lot-of-people-in-his-squad-article586959.html

מתי אי פעם היה אפשר לשמוע מילים כאלו מבניטז של לקיחת אחראיות.

יסמין 23 בספטמבר 2010

1. אם כתוצאה מהמשח' הזה הודג'סון יבין שאין ללוקאס ובאבל מה לעשות עם הציפור שלנו על החולצה שלהם, אז אני ממש שמחה מהתוצאה, גם אם האלטנרנטיבה הייתה זכיה בגביע. השניים מהווים בזבוז של 2 מקומות יקרים על הספסל (וזה עוד בהנחה שהם לא פותחים).

2. אלעד, נכון שזה כיף (סופסוף) לשמוע מאמן שלא מחלק את כל האשמה בין האחרים, אבל זה לא סותר את העובדה שהוא צירף להיסטוריה שלנו רגע בזיוני במיוחד. עונת בנייה או לא עונת בנייה, הפסד כזה לא אמור לקרות, לא משנה מה. עם זאת, ברור שנוכל להתחיל לשפוט אותו רק אחרי ינואר (לדעתי יהיו עוד כמה העברות), ככה שאני לא מנסחת עמדה לגביו.

straw_donkey 23 בספטמבר 2010

שלושת המשחקים הבאים הופכים להיות קריטיים מבחינת הודג'סון. פחות משש נקודות מול המאקמז ומול בלקפול, והופעה לא טובה מול אברטון, וזה יכול להביא לסוף דרכו בליברפול.

אביעד 23 בספטמבר 2010

חמורקש – למה "סוף דרכו"?
אני רואה שתי אופציות:
1. הקבוצה תתחיל לשחק טוב ולצבור נקודות ואז אין טעם לפטר אותו.
2. הקבוצה תמשיך לגמגם והודג'סון יתחיל לחטוף אש. במצב כזה חלק מהאש עוברת מהבעלים למנג'ר. זה טוב עבורם אז למה לפטר אותו?
גם בניטז פוטר רק אחרי שלא שירת את המטרה השניה והתחיל לנסות להעביר את חיצי הביקורת ממנו לבעלים.
באופן כללי, ליברפול לא השקיעה בקיץ את כמות הכסף שהייתה צריכה, אבל היא השקיעה לא מעט. והכסף הזה הוצא ככל הנראה בהתאם לדרך בה המנג'ר רואה את הסגל. פיטורים של הודג'סון בטרם עברה שנה שנתיים מתחילת כהונתו משמעה מנג'ר חדש, בנייה מחדש והתחלה מחדש שרק תגרום לנסיגה.

אלעד 23 בספטמבר 2010

אין ספק שמעכשיו הודג'סון יהיה חייב לספק חלק מהציפיות שהונחו על כתפיו כשמינו אותו, אם אפשר לקרוא למה שהיה עד עכשיו "תקופת חסד" עבורו.

אין ספק שהביזיון של אתמול היה אחד הגדולים בהיסטוריה, אם לא הגדול שבהם (כבר נתקלתי בכמה וכמה כתבות שמשוות את ההפסד הזה להפסד הגדול ביותר של ליברפול בשנת 1959 לקבוצה החובבנית וורקסטר).

אם הכתובת לא הייתה על הקיר עד עכשיו (למרות שהיו לנו סדרת משחקים קשה וכו') היא עכשיו חרוטה בבושה והשפלה.

אלעד 23 בספטמבר 2010

* ההפסד הגדול ביותר של ליברפול בתולדות הקרלינג קאפ.

old timer 23 בספטמבר 2010

Yasmin:

Did you read the story? He blamed the players. What is that other than spreading the blame?

Straw Donkey/Yasmin:

Judging a coach after half a season!? Have you gone completely Roman Abramovich?

D! 24 בספטמבר 2010

old timer: Have you gone completely Roman Abramovich?

like!!

יסמין 24 בספטמבר 2010

old timer, just for you-

"Those that come to the conclusion I' could have done a bit more, I am sure will look in the mirror and take responsibility for that".

מה אתה עוד רוצה, שיכרות לעצמו את הזרת?

לי-שי 24 בספטמבר 2010

יסמין, ביפן זה נחשב המינימום שהוא יכול לעשות.

old timer 24 בספטמבר 2010

Yasmin

He talks about the players. How is that taking personal responsibility?

straw_donkey 24 בספטמבר 2010

אם הודג'סון לא מנצח את שלושת המשחקים הבאים אנחנו באמת בצרות. ההנהלה לא תמהר לפטר אותו כי היא שילמה לא מעט רק כדי להביא אותו, אבל הלחץ לא יקטן.

לגבי הקבוצה שהוא העמיד – מצד אחד הוא אומר שהיו שחקנים ששווים מיליונים ולכן אמורים לנצח את המשחק – מצד שני הם לא מביאים תוצאה והוא לא עושה חילוף עד דקה 90, כשעל הספסל אין שחקן בכיר אחד שיכול לעזור. מה זה אומר? או שהם לא שווים מיליונים (תסלחו לי, הם שווים ותר מהשחקנים של נורתהמפטון, גם באיכות שלהם) או שהוא הציב אותם (יחד עם עוד שחקנים, ואין לי בעיה עם זה, זה גביע לשתף בו צעירים, אבל לא לבד בלי תמיכה ובלי אפשרות לתמיכה) אבל לא היה להם מושג מה לעשות. הוא גם אומר ששיחקנו 15 דקות טובות בהארכה – וזה כשהיינו עם הגב אל הקיר כשהיווני עלה למעלה. בחיי. איך זה יכול להיות? 105 דקות?

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/roy-s-view-on-cup-defeat

אני כאוהד לא מפטר אף אחד. אני רק אומר – מצבנו רע. הוא יכול להשתפר, אם כי תואר לא ניקח השנה לדעתי, אבל הוא יכול להיות יותר גרוע. באמת. הרבה יותר גרוע.

straw_donkey 24 בספטמבר 2010

אביעד,

הודג'סון הוא בגדר caretaker. כלומר – אם הוא מביא תוצאות הוא יישאר, אבל הוא לא פתרון לטווח ארוך אם הוא לא. ממש לא. אם נקבל בעלים חדשים ואנחנו מדשדשים בחצי התחתון של הטבלה הוא לא יישאר. סמי לי, קינג קני, שניהם יכולים להביא תוצאות כאלו. לפחות.

הרקורד שלו לא מספיק טוב, הוא הגיע כמישהו שיש לו מה להוכיח ואם הוא לא מוכיח הוא לא יישאר. יש מאמנים טובים ממנו בשוק.

הכסף הוצא בהתאם לתקציב שיש לנו, ואם כי בסה"כ הרכש הוא טוב, לדעתי, זה לא ימנע את הפיטורים של הודג'י. לבעלים חדשים לא תהיה הסבלנות הזו.

כולי תקווה שהקבוצה תתאפס על עצמה וניקח 9 נקודות משלושה משחקים – אבל אף אחד מה-fixtures האלו לא קל. לכל קבוצה, ובטח לקבוצה במצבנו.

scialom 24 בספטמבר 2010

אני חושב שהמאמן בפעם הראשונה באמת נחשף ללחץ של קבוצה גדולה. אנחנו לא פולהאם שבה הישרדות היא שם המשחק. בליברפול אם אתה לא מנצח באופן רגיל אתה תחת לחץ.

אני אישית מאמין בו. מוצאים חן בעיני השחקנים שהוא מביא. אני חושב שיש לו הרבה עבודה בלנקות את הסגל מכל מיני עשבים. זה לוקח זמן. צריך סבלנות.

יש באנגלית אימרה שאומרת:
Good things happen to those who waits
ואני מסכים.

אני לא אוהב להפסיד ובטח לא הפסדים משפילים אבל כמו שהמאמן אמר הוא למד הרבה על שחקנים ואני חושב שבטווח הארוך אנחנו נלמד מהטעויות וזה יעזור לקבוצה.

הקבוצה עדיין בבנייה. ברגע שהכל יתחבר אנחנו נרוץ ונרוץ חזק מאד.

אסף THE KOP 24 בספטמבר 2010

מרוב זה שאנחנו עדיין בבניה, כנראה שבליברפול מוקם המבנה הגבוה בעולם…

בני תבורי 24 בספטמבר 2010

אי אפשר להתעלם מהמצב אבל אפשר לנסות ולהתמקד דווקא בכמה דברים חיוביים שאני רואה ובהחלט לא אכעס על מי שיגדיר אותי כאופטימיסט ילדותי חסר תקנה:

ג'רארד כבר בתחילת עונה זו, טוב בהרבה מג'רארד של העונה שעברה בכל אספקט, ממנהיגות ועד להבקעה. עושה רושם שחדוות המשחק חזרה אליו. הוא גם טוב בהרבה מהכוכב הגדול של יונייטד.

הפורטוגלי, (סליחה אבל יש לי בעייה עם השם שלו כמו עם שם המאמץ), מסתמן כתותח בהתהוות. יש לו יכולת הגנתית טובה מאוד וגישה התקפית של אמסטף. הוא גם רואה מהר ונכון ומגיב טוב. נראה מה יהיה כשיתחבר.

לפאולסן אני מתייחס במנותק לגמרי מקודמו שעזב לברצלונה. הוא גם מוסר טוב ממנו. הוא גם לא לבד בקישור ואני מרגיש שיתרום לנו הרבה השנה.

"אני צריך ללמוד איך לשחק תשעים דקות", אמר ג'ו קול בראיון לפני כמה ימים. זהו הסיפור מבחינתו. כדורגל יש לו, והרבה. אני מאמין בו.

לוקאס כבר לא באנקר.

באבל מבזבז אשראי.

נגוג מראה שיש לו מקום בסגל ומחליף לא רע.

קלי גם.

בגזרת הבעלים מסתמנת מגמה ברורה נגדם. בינתיים הם לא מקבלים כתף להישען עליה מאף גורם.

קאוט יחלים ויחזור.

יובה מתארגן, הוא לא פלופ.

יש בטח עוד כמה שלא ראיתי או לא הבנתי.

יאללה, לכו על זה. חג שמח.

the mighty reds 24 בספטמבר 2010

הבעיה של הודג'סי זה קבלת ההחלטות שלו במהלך המש'.

בגביע זה ממש בלט לעין ההמתנה עם החילופים וגם בליגה הוא בד"כ לא ממהר להחליף אף אחד לפני הדקה ה75.

הציוות של סקרטל-קאראגר הוא מתכונת לאסון ידוע מראש , מול סנדרלנד אנחנו יכולים להחשף לזה בצורה אנושה כשמרכז ההגנה שלנו יאלץ להתמודד עם ג'יאן ובנט.

הוא גם אמר היום שכל מי ששיחק בגביע לא יפתח בשבת

Roy Hodgson says none of #LFC's starting line-up v Sunderland tomorrow started v #NTFC on Wednesday

זה אומר:

ריינה
קונצ'סקי סקרטל קאראגר ג'ונסון
קול פאולסן ג'ררארד מקסי
מיירלש
טורס

אפשר בקלות לזהות את אחת הבעיות הקשות שלנו שהם 3 שחקני אגף ימין קארא-ג'ונסון-מקסי , התרומה שלהם למש' ההגנה היא קטסטרופלית ועל ההתקפה אין מה להכביר מילים.

במקום לעשות את השינוי המתבקש אגר-קלי והסטה של ג'ררארד-קול-מיירלש לימין הוא ממשיך להיות מקובע בהרכב והשחקנים.

אפשר כבר להניח שהחילופים יהיו יובה-אנגוג-אגר.

חבל שלא עוברים ל2-4-4 התקפי יותר בייחוד מול קב' כמו סנדרלנד (אפשר לוותר על מקסי ולפתוח עם אנגוג).

TD 24 בספטמבר 2010

אני מאוד אוהב את ההתנהלות של הודג'סון – ג'נטלמן רגוע ומכובד.
אם זאת, ואשמח אם מישהו יתקן אותי, אני לא מזהה אצלו שיטת משחק קבועה ומגובשת וזה מזכיר לי בדיוק את קודמו בתפקיד. לא מספיק להציב את השחקנים הנכונים במקומות הנכונים. הייתי רוצה שיטה ברורה שכל שחקן הרכב או מחליף יודע מה הוא צריך לעשות. זה משהו שיש בקבוצות המובילות כמו מנצ'סטר, ארסנל, ברצלונה וכו'.
לא תמיד שיטה מגובשת מביאה תארים (ארסנל) אבל היא מביאה יציבות. כשיש יציבות אפשר להתקדם עוד צעד ולהביא תארים.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 24 בספטמבר 2010

אז שאני אבין, רוצים פה שיטה מגובשת, כדורגל התקפי, ללכת על תארים ולשכוח מבניטז מיד, תוך עשרה משחקים בקושי,עם סגל חדש לחלוטין, בלי כסף ועם בעלים יותר קמצן מיואב כץ, כאשר את המשחקים הראשונים שיחקנו נגד סיטי, יונייטד וארסנל.

צר לי להגיד לכם, אבל צאו מהסרט בדחיפות.

לי-שי 24 בספטמבר 2010

אני האנונימי.

שחר 25 בספטמבר 2010

אין ספק סבלתם מהגרלה קשה מאוד בתחילת הליגה,מקום רביעי יהיה הישג ענק,אני מעריך שתסיימו בין 5 ל 8, אתם יותר חלשים מצלסי,יונייטד.ארסנל,סיטי, ואולי משתווים לטוטנאהם, ההרכב הראשון שלכם טוב אבל צריך להתגבש,הבעיה שההרכב השני שלכם חלש מאוד,וההפסד בגביע הליגה היא דוגמה לכך.
חוץ מזה מירלש נראה לי שחקן גדול.

Comments closed