בקרוב נגיע רחוק

(אסף שלום)

לדעתי זה כמעט 100% שהקבוצה נמכרה. רק החלטה יוצאת דופן של בית המשפט תשאיר אותנו עם צמד הבעלים הנוכחי. אז אפשר לשמוח? לא הייתי ממהר לפתוח את הבקבוקים. אבל דבר אחד מצא חן בעיני. הם רוצים לשפץ את אנפילד במקום לעבור איצטדיון. נכון שהשיקול הוא כסף (עלות נמוכה יותר) אבל אני אף פעם לא התלהבתי מכל הנושא של איצטדיון חדש. הנה תראו את ארסנל, עזבו את הייבורי הנפלא לאיזה איצטדיון חדש ונקי וכל הקבוצה נראית חסרת נשמה.

הם גם טרחו להבהיר שהם נותנים גיבוי מלא למאמן. וכי למה להם להסתבך בהצהרות כרגע? אבל די ברור לכולם שהוגי' הוא ברווזון מהלך. הפסד משפיל נוסף באברטון ואפשר לחפש מישהו חדש. אני הייתי מאלה שאמרו תנו לו זמן וכו' אבל התבוסה לבלקפול שברה אותי. לגמרי. זה חציית קו אדום בעיקר בגלל איך שהקבוצה שיחקה.

אז יש מקום לאופטימיות זהירה. אם בית המשפט יכריע לטובת המכירה יש אפשרות שנטפס מעלה בטבלה אל המקום שאנו ראויים לו. אם במקרה אנחנו נשארים עם היקס וג'ילט אפשר להמשיך לצפות לקבוצת תחתית עם מאבקים מסמרי שיער נגד הירידה. בתור אוהד הפועל ראשון אני רגיל. בתור אוהד ליברפול זה הזוי.

59 Comments

בני תבורי 8 באוקטובר 2010

Moderate optimism, כך אני מנסח את התחושות שלי. נראה לי כי היקס וג'ילט יעשו הכל, אבל לא נראה לי שיש להם יותר מידי שפנים בכובע. ברגע שיפוג מועד החזרת ההלוואה ימכר המועדון לכל המרבה במחיר, וככל הנראה בעל הגרביים האדומות יהיה בסביבה.
מצד שני, איפה באבא כשצריך משפטן?

old timer 8 באוקטובר 2010

Benny,

Your analysis in right on. No need for a lawyer here. Unless Hicks can payoff the loan by (I think) the 15th or there are facts I'm unaware of or , it is a matter of time and only a matter of time.

אלעד 8 באוקטובר 2010

כרגע כל מה שנשאר זה אישור בית המשפט. הפריימר ליג נתנה את האישור למעבר הבעלות ועכשיו בית המשפט צריך לתת את האור הירוק.

http://www.premierleague.com/page/Headlines/0,,12306~2178905,00.html

חוץ מזה, עד ינואר, עם בעלות חדשה או בלי, אין לנו יותר מדי מה לעשות חוץ מלשחק עם הסגל הקיים. כמו שאיאן ראש אמר: ליברפול לא יכולה להאשים את הבעיות מחוץ למגרש עם הבעיות שיש לה במגרש.

אם הודג'סון רוצה לשמור על המשרה שלו (מעבר לשנה הנוכחית במידה ולא נאלץ להחליף אותו באמצע העונה) הוא חייב להתחיל למצוא פתרונות יצירתיים וקיצונים עד ינואר. שיוכיח את כולנו טועים כי כרגע אני לא רוצה הבדל בינו ובין בניטז מבחינת המשחק והצורה (הזוועתית) שאנחנו נראים.

זה משנה 9 באוקטובר 2010

אני לא לגמרי מסכים עם איאן ראש. מועדון שמשדר לשחקנים שלו שהוא בינוני ושהוא שואף להישאר שם, זה מה שהוא ייזכה לקבל מהם. בינוניות.

אלעד 9 באוקטובר 2010

סקירה של המצב הלגיטימיות המשפטית של מכירת ליברפול + מה עלול ויכול לקרות בבית המשפט. זה לא בדיוק חד וחלק לטובתנו.

http://www.liverpool-kop.com/2010/10/broughton-vs-hicks-current-lfc-legal.html

אלעד 10 באוקטובר 2010

על למה לא הולכים להוריד לנו נקודות במידה ונלך לאדמניסטרציה:

http://www.liverpool-kop.com/2010/10/lfc-points-deduction-legal-position-and.html

בני תבורי 10 באוקטובר 2010

אלעד,
הגם שהאנגלית שלי, (שנבנתה בעמל רב דרך קשרים עם מתנדבות/ים בקיבוץ) הינה בהחלט ראוייה, אני לא ממש בקי בכל המינוחים המשפטיים והחוקיים המופיעים במאמר שצרפת. מה שכן, בכל הנוגע לעניין הפחתת הנקודות, אני מבין שיותר משמדובר על עובדות, מדובר על ספקולציות שמן הסתם מקורן במקורבים להיקס וג'ילט. אולי גם לדורפן…סתאאאאאם.
בכל מקרה, מכיוון שהנושא מכאיב ומתסכל יותר מידי בשבילי, החלטתי לקחת אוויר ולהוריד את הראש עד שהגל יעבור, ואני מבין שזה יקרה כנראה ב 15 בחודש, בעוד חמישה ימים בדיוק.

אסף THE KOP 10 באוקטובר 2010

בני צודק.
ב-15 לאוקטובר, מס' שעות אחרי תוכניתו הנפלאה, נדע מה קורה.

עד אז, צריכים לחשוב איך לנצח את אברטון שלא תוותר על ההזדמנות לשלוח אותנו בששון שאולה.

אסף 11 באוקטובר 2010

מחר הדיון בבית המשפט

D! 12 באוקטובר 2010

ומזה זו ההתערבות הסינגפורית האחרונה..
עד מתי נדע עוד סבל
לפחות, בניגוד למגרש, כאן ניתן לשמור על תקווה ביתר קלות..

אלעד 12 באוקטובר 2010

בינתיים חדשות טובות מבית המשפט.

היקס וגיל'ט הודו שהם שברו את ההסכם מול RBS בכך שהם ניסו להדיח אל פורסלו ואייר. הם טוענים שזה בגלל שהם הרגישו שלא עירבו אותם מספיק בתהליך הרכישה של המועדון וההצעות הפוטנציאליות.
בראטון, יחד עם פורסלו ואייר, טוען שזוהי טענה מגוחכת (ובצדק) ושהאמריקאים בעצם לא רצו לקחת חלק במשא ומתן.

מחר בבוקר אמורה להתפרסם הפסיקה.

straw_donkey 13 באוקטובר 2010

רבאק משחקי הנבחרות האלה. קאוט קרע את הרצועות בקרסול וייעדדר לתקופה ממושכת.

the mighty reds 13 באוקטובר 2010

מיירלש ממשיך לככב במדי פורטוגול וכובש שער נהדר.

(שהודג'סון יפנים כבר שהוא לא קשר ימני אלא 50-50 ואפילו אחורי).

——————————–

ליום ראשון מול אברטון…

עקב הפציעות (קויט וכנראה אגר) זה ההרכב שלי:

2-4-4

ריינה
רובינסון סקרטל קאראגר קלי
קול מיירלש שלבי ג'ררארד
טורס אנגוג

לא אוהב ניסויים בהגנה , כ"א בתפקיד הטבעי שלו.
יובאנוביץ' לא הוכיח את עצמו באגף שמאל , לא מתלהב ממנו בכלל.
שלבי בתקופה טובה וחייב לקבל את הזמן שלו.
ג'ררארד בימין זה כרגע האופציה הכי טובה שלנו ואולי ישחזר משם את עונת השיא שלו.
אם הודג'סון עולה עם חלוץ 1 אז במקומו אני מש' עם לוקאס

—————————————-

לכל מי שרוצה לראות את הדרבי ביחד…

פאב האידאה מציג: שידור הדרבי של העיר ליברפול בין אברטון לליברפול.

מפגש לא רשמי של החוג.

השידור ב14:30 על מסך גדול וLCD.

מוהליבר 35 ראשל"צ.

הכניסה מגיל 18 ומעלה.

50% הנחה על מבחר 11 הבירות מהחבית עד 22:00 (לדוגמא חצי ליטר סטארופרמן ב12 ש"ח , באס,בקס וגולדסטאר ב13 ש"ח וכו').

הנחות על שאר האלכוהול ותפריט האוכל (מגש פיצה ב20 ש"ח – המבורגר ב29 ש"ח וכו').

קו אגד 174 מת"א עוצר ממש בכניסה לפאב (גם בהלוך וגם בחזור) , יורדים תחנה אחת לפני תחנה המרכזית הישנה ונשאר לחצות את הכביש וללכת 20 מ'.

הפאב נמצא ממש במרכז העיר (הרצל פינת מוהליבר).

כל מונית שירות מת"א לראשון עוברת לידו.

אישור למפגש
http://www.facebook.com/group.php?gid=5361939998#!/event.php?eid=165631123448256

יוגב 13 באוקטובר 2010

http://uk.eurosport.yahoo.com/13102010/58/premier-league-judge-backs-rbs-liverpool-ownership-battle.html
קיבלתי היום מתנת יום הולדת מבית משפט באנגליה. שלום שלום ושיילכו לעזאזל.

בני תבורי 13 באוקטובר 2010

the mighty reds,
אני לא חושב שאגיע לאידיאה לראות את המשחק…אבל אני ממש מקווה שההרכב שלך הוא זה שיעלה. אם (שלבי, רובינסון וקלי) לא עכשיו, אימתי?
אני לא חושש מהרכב כזה, אני לא משוכנע שהוא פחות טוב מאלה שראינו מתחילת העונה.

רועי מ 13 באוקטובר 2010

קיבלתי מתנת יום חול רגיל אבל איזו מתנה גדולה ומשמחת.
קדיצה לרכב על עבר השקיעה או בעצם הזריחה .
אופטימיות באופק.

איציק 13 באוקטובר 2010

יוגב,
אנא פרשנות לפסיקת בית המשפט.
מי יהייה הרוכש?
מתי יצא לפועל?
האם לפני 15 לחודש כך שלא יורידו לנו נקודות?

באבא ימים Old Timer 13 באוקטובר 2010

אני לא בטוח שהעניין גמור. יש על השולחן הצעה הגבוהה ב – 20 מיליון פאונד מן ההצעה הזוכה והבורד יהיה חייב לשקול אותה אחרת הם יהיו חשופים לתביעות אישיות על הפרת חובת אמון. הם לא יכולים לדאוג רק לבנק אם יש עשרים מיליון דולר על השולחן לחלק לנושים אחרים ובכלל זה הבעלים. אני לא בטוח שטענה לפיה NESV הם בעלים ראויים יותר מפיטר לים בגלל נסיונם הניהול קבוצות ספורט היא טענה רלוונטית. הכלל הבסיסי בדיני חברות הוא שאם החברה אינה יכולה לשלם את חובותיה, היא צריכה להתנהל לטובת הנושים. אם היא יכולה לשלם את חובותיה (וזה יהיה מצב אם המכירה תצטא לפועל) היא צריכה להתנהל לטובת בעלי המניות. כאשר הבורד מקבל החלטה שאומרת הוא מוותר על 20 מיליון דולר לאחר תשלום הובות (דהיינו דופק את בעלי המניות ב – 20 מיליון דולר), הוא צריך סיבה טובה לכך וזה לגמרי לא טריוויאלי.

טענה אפשרית אחת היא שההצעה הזו מאוחרת וכרגע יגרם נזק רב כי כבר נחתם חוזה שמן הסתם יש בו סעיף פיצויים אם ליברפול תסגור עם קונה אחר. זה יכול לעבוד ואולי בית המשפט יאחז בזה במקרה של תביעה על הפרת חובת אמון. בכל מקרה אני צופה הליך מסויים של כסת"ח ע"י הבורד שמטרתו להראות שאלטרנטיבות נשקלו ברצינות.

יוגב מזל טוב ליום ההולדת. קראתי על כך משהו מעניין בעיתון הבוקר. מסתבר שאתה חולק יום הולדת על מרגרט ת'אצ'ר. תחשבו על מתנת יום ההולדת שלה – לראות סקאוסרים וכורים חוגגים.

cookie-monster 13 באוקטובר 2010

גם אם היה אחרי ה15 הורדה של 9נקודות היא לא פועל יוצא אוטומטי של כניסה לאדמיניסטרציה. זה רק העונש החמור ביותר שניתן להחליט עליו – אבל זו החלטה. לא הורדה אוטומטית של נקודות.

הערב תהיה פגישה של הBOARD

cookie-monster 13 באוקטובר 2010

באבא – אבל מה שאתה אומר רלוונטי רק למצב של אדמיניסטרציה לא ? אנחנו עדיין לא שם ונראה שגם לא נהיה. כך שהמועדון עדיין במצב שהוא יכול לשקול בעלים אפשריים לא רק על פי יכולת לשלם חובות אלא לחשוב קדימה ולמצוא בעלים שהם חושבים שידאגו לטובת המועדון.

יוגב 13 באוקטובר 2010

באבא, תודה על הברכות, גרתי תקופה בצפון אנגליה החברים שלי שם היו מעדיפים שאני אחלוק את יום ההולדת עם כל אחד בעולם חוץ ממנה, האישה לא מאוד פופולארית בלשון המעטה.
איציק,
לשאלותיך בית המשפט פסק כי הייתה להיקס וג'ילט אין את הזכות להחליף 2 חברי BOARD כדי לחסום את המכירה ל-NESV ולא למי הקבוצה תימכר. לפי הפרסומים(וגם התקווה שלי לאחר שקראתי על הסינגפורי) המכירה ל-NESV תאושר ב-BOARD למרות ההצעה של הסינגפורי. אני מעריך שהם יעשו הכל כדי להוציא אל הפועל את המכירה לפני ה-15 כדי שהחוב יכוסה ע"י הרוכשים ולא להגיע למצב של הורדת נקודות. פרשנות משפטית מלומדת יותר אפשר למצוא אצל באבא.

אסף 13 באוקטובר 2010

RBS לא יקראו לפשיטת רגל מכיוון שהם מעוניינים שהקבוצה תימכר. עונש 9 הנקודות ירד מהפרק.

באבא ימים Old Timer 13 באוקטובר 2010

קוקי התשובה היא לא. במצב עניינים רגיל לבורד יש חובת נאמנות לבעלי המניות כך שאם הבורד אמור להביא עסקה למכירת החברה וקיימות שתי עסקאות על הפרק והבורד בוחר בהצעה הזולה יותר, אז בהנחה שיתר המשתנים שווים, הבורד הפר את חובת האמון שלו לבעלי המניות. דווקא במקרה של אדמיניסטרציה, פשיטת רגל, אם מקרים דומים של חדלות פרעון, החברה מתנהלת לטובת נושיה. במקרה שלפנינו עומדות שתי הצעות: אחת שלאחר תשלום החובות לבנק תיתן כלום לבעלי המניות והאחרת שתיתן להם 20 מיליון לאחר תשלום החובות לבנק.

מה שבית המשפט פסק הוא שלא משנה לאן ילך הבורד בעניין הזה, המכירה תהיה תקפה, שרירה וקיימת. גם NESV וגם םיטר לם יקבלו זכות מלאה בנכסי החברה. להיקס וג'ילט עדיין יש אפשרות לתבוע את חברי הבורד בתביעה אישית על הפרות חובת האמון שליהם כלפיהם כבעלי מניות. תביעה כזו היא חוזית ובה הם לא ידרשו לסכל את המכירה אלא ידרשו פיצויים עבור הנזק שנגרם להם בגין המכירה. יתכן שהחשש של חברי הבורד ממהלך כזה בו הם יהיו חשופים אישית יביא לידי כך שהם יעדיפו להשות את המכירה עד שהם ירגישו על קרקע בתטוחה יותר. לא בגלל שקיימת מניעה חוקית למכור, אלא בגלל שהום חשופים לתביעה אישית בגלל מכירה במחיר נמוך מדי. כדי להמנע מזה הם צריכים להראות שיתר שהמשתנים אינם שווים. זה לא נראה לי טריוויאלי בכלל, אלא אם NESV התחייבו לשפות אותם בגין מה שיצטרכו לשלם להיקס וג'ילט אם תביעה כזו תצליח.

בני תבורי 13 באוקטובר 2010

אתמול יצאה אחת מחברות הקיבוץ להליכה ביער המקיף אותנו והותקפה על ידי פרה שזה עתה המליטה ופעלה מאינסטינקט הגנה על גורים או משהו כזה.
התקיפה נגמרה בשלוש צלעות שבורות, שני שברים בעצם החזה (STERNUM), ופרצוף די מעוך.
כמובן שאין לסיפור הזה כל קשר לליברפול, אבל אני מזכיר אותו רק כי המתח הורג אותי ורק כי הייתי שמח לארח את היקס וג'ילט לטיול אצלנו ביער…

אסף THE KOP 13 באוקטובר 2010

בני, יש לכם יער ?!

דרך אגב, אתמול הייתי בקיבוץ גליל ים. האם ככה נראה קיבוץ בימינו ?

אלעד 14 באוקטובר 2010

טוב, אדמניסטרציה חוזרת אל הפרק…

האמריקאים הארורים הללו הצליחו שוב פעם לסבך את העניינים. הדריקטוריון של ליברפול התכנס היום, יחד עם ג'ון הנרי (נציג ה- NESV) והגיעו להסכמה על רכישת המועדון והעברת בעלות.
כאן האמרקאים נכנסו עם צו מניעה, שהם שלפו דרך בית המשפט בטקסס, שאמור לעכב את הרכישה עד ה- 25 באוקטובר – תאריך שימוע בנושא.

מעבר לכך, האמריקאים (הנוכלים והממזרים) דורשים 1.6 מליארד דולר פיצויים.

פשוט מרתיח את הדם.

כאמור הפגישה היום הייתה אמורה להגיע להסכמה במהירות האפשרית לגבי מכירת הקבוצה ל- NESV בכדי שאלו יוכלו לשלם את החובות של ליברפול ל- RBS עד ה- 15 באוקטובר. כרגע האפשרות של אדמניסטרציה חוזרת אל הפרק אם באמת לא ניתן להשלים את הרכישה ולשלם את החובות.

יימח שמם של האמריקאים הארורים.

יסמין 14 באוקטובר 2010

בלי קשר להחלטות הגורליות בשדה המשפטי, אני מצטרפת למייטי בדרישה להרכב נטול אילתורים.

לא עוד דברים מגוחכים בסגנון קרא בתור מגן שמאלי או מיירלש בתור קשר ימני. לא רק שזה מוציא את האוויר מהמחליפים (כי אם עכשיו, כשכל העמדה שלהם מאושפזת הם לא משחקים, אז מתי כן?), זה בעיקר לוקח את הנק' החזקות שלנו (נניח מיירלש) והופך אותם לבינוניות מינוס (בדקות שאנחנו טובים). חבל שנבחרת ישראל לא מספיק טובה כדי שהאיוולת בדמות הסטת שחקנים לעמדות בהם הם לא שיחקו מעולם לא תגיע להודג'סי.

לסיכום:

1. למה שלבי ווילסון עוד לא ראו דקה? זה לא שאנחנו מקום רביעי עם משחק חסר.

2. אלא אם כן אנחנו שואפים לנקודה ומטה בדרבי, חייבים לפתוח עם 2 חלוצים.

3. ובבקשה, שמישהו יזכיר לו שזה לא כדורסל, וחילוף 2 דקות לסוף זה כשאתה רוצה לתת למישהו סטנדינג אוויישן, לא כשאתה מחפש חילוף מנצח.

בני תבורי 14 באוקטובר 2010

אסף THE KOP,
גליל ים נראה תמיד כמו שכונה של הרצליה והיום הוא נראה כמו פרבר היוקרה של הרצליה. הקיבוץ שלי נראה כמו ישוב כפרי ואנחנו מוקפים ביער נחמד ממזרח ומדרום.

D! 14 באוקטובר 2010

תגידו,
זו העונה למלפפונים?

תומאס 14 באוקטובר 2010

אין לנו תקציב לעגבניות. מקסימום לאיזה גזר.

אסף 14 באוקטובר 2010

בלאגן בלאגן בלאגן
איבדתי קשר למציאות. זו קבוצת כדורגל או אופרת סבון?
כל שעה יש טוויסט חדש. מישהו זוכר שיש משחק ביום ראשון?

פילוסוף רדום 14 באוקטובר 2010

אסף – אני מקווה שזה סרט קיטש הוליוודי שיגמר ב הפי אנד…

אסף THE KOP 14 באוקטובר 2010

אסף,

אם הדיווחים של הגארדיאן נאמנים לאמת כמו הסיקור "האובייקטיבי" שלו את ישראל, אז סביר להניח כי כל מה שכתוב שם הוא הפוך ב-180 מעלות.

cookie-monster 14 באוקטובר 2010

אסף THE KOP אין לי מושג מה הגארדיאן אומר בנושאים פוליטיים שנוגעים לפיסת המדבר שלנו בעולם אבל במה שנוגע לספורט ולספורטבלוג שלהם – בהחלט שווה קריאה.

D! 14 באוקטובר 2010

אם לזרוק את העצם שלי
מה שלא מופיע ב-בי.בי.סי לא שווה את הידיעה
וכמו שהסרט שלנו נראה כרגע אני מעדיף לא לדעת מה שלא בטוח.
מה שלא יהיה תמיד נוכל למכור את זכויות ההסרטה של הסאגה ולייצר פרקים ללפחות שלוש עונות. יהיה משעשע ללהק את בקהאם לאיזה תפקיד.

sui 15 באוקטובר 2010

יש להיקס וג'ילט עדיין אפשרויות לערער ואני מניח שהם לא יבחלו בשום דבר בשביל רווח כלשהוא – כולל תביעה בארה"ב נגד ג'ון הנרי ואמא שלו גם ,ביחד עם ליברפול וNESV

דרך אגב – למישהו יש מושג מה קורה או יקרה עם ה"חובות" ,אם אפשר לקרוא להם כך, שיש למועדון מול אותו בנק באיי הקיימן שבעצם הוא בבעלותם של היקסג'ילט – דרכו הם לקחו הלוואות בשביל המועדון כאשר הם קנו אותו או על מנת לשלם חלק מהחובות לבנקים או משכורות – אני כבר לא זוכר בדיוק מה.

באבא ימים 15 באוקטובר 2010

Sui

The way this works is that NESV will not be buying the shares of the company that owns the team because if they were to do that, they would be buying both its assets and its liabilities. NESV will buy all the assets of that company and assume only a part of the liabilities. The debt owed to H&G will be a liability they will not assume.

sui 15 באוקטובר 2010

i don't know if you give private lessons, but do you mind explaining how can NESV or the club/company avoid paying those liabilities ?

either way I'm sure H&G will sue for said liabilities

thanks baba

אלעד 15 באוקטובר 2010

אחרי מעקב של שעות רבות אחרי כלי התקשורת באנגליה, אפשר לאשר (גם באתר הרשמי, כלי התקשורת וגם באתר של NESV) שליברפול היא עכשיו עם בעלים חדשים.

ג'ון הנרי אומר שהוא ממש ממש שמח להיות הבעלים והמטרה שלו היא להביא את המועדון קדימה. הוא הולך להקשיב לאוהדים ולהביא את המועדון קדימה.

נקווה לטוב ביותר. מעשים ידברו הרבה יותר ממעשים.

עכשיו לדרבי.

אלעד 15 באוקטובר 2010

*מעשים ידברו יותר ממילים.

cookie-monster 15 באוקטובר 2010

נגמר שבוט מטורף.
יהיה דרבי מעניין ?

אריגיא 15 באוקטובר 2010

מזל טוב לכולם, עכשיו הגיע זמן העבודה הקשה בדרך חזרה למעלה.

לא להאמין שבחודש מאי איחלתי לעצמי להיות באוגוסט עם מאמן חדש ובעלים חדשים, ובאיחור קל ונסלח זה קרה.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 15 באוקטובר 2010

אריגיא
השאלה האם אתה עדיין רוצה מאמן חדש..?
כי מזההקיים אני עדיין לא יודע מה הוא עושה
חוץ מזה מזל טוב לננו נפטרנו מהייקס סוף סוף.
אין להם שו סיכוי בשום דבר. הם לא יקבלו שום דבר. רק הם אשמים בזה שלא קיבלו סכום גבוה.
זה הה צפוי שהם לא יקבלו כספי מכירה בגלל שלא סגרו את החוב.

אלעד 15 באוקטובר 2010

אופטימיות זהירה.

בנתיים, ראיון ראשון של ג'ון הנרי:
http://www.liverpoolfc.tv/video/News-and-Interviews/10-11/Why-I-brought–21738.php3

אסף THE KOP 16 באוקטובר 2010

על מנת שלא נהיה מאוכזבים, ועל מנת שלא נמצא עצמנו בסאגה דומה בעוד מס' שנים, שאנו לא מוכנים נפשית – מישהו יודע איך ג'ון הנרי מימן את הרכישה ? מה מישכנו הפעם ? למי חייבים עכשיו ? כמה ?

אלעד 16 באוקטובר 2010

אסף, הנה הפנייה למאמר באנגלית שמנתח פחות או יותר כל גרוש בהעברה:
http://www.liverpool-kop.com/2010/10/rbs-liverpool-fc-vs-hicks-faq-who-has.html

כרגע לפחות, למרות שאין תוצאות בנתיים, צריכים לתת להודגסון גב. עכשיו אין מי להאשים – המועדון, תיאורטית, ממשיך קדימה ועכשיו כל מה שהודגסון צריך לעשות זה לחבר את השחקנים ושנתחיל לשחק כדורגל.
אני חושב שאם תוך חודש דברים לא משתפרים – תוצאות + יכולת – אפשר להתחיל לחפש ברצינות מאמן רציני שיעשה עבודה טובה יותר מהשישה האחרונים.

באבא ימים 16 באוקטובר 2010

there is nothing in the articles provided by Elad that would answer Assaf's question. There article is about how the money will be used, not where the money will come from. Without looking at the acquisition documents all we have is Broughton's word that NESV will not take additional debt to finance the purchase price. Also we have no guarantees that NESV will not mortgage the club in the future to finance additional business operations or acquisitions. Again, all we have is (1) Broughton's word that this is not NESV's business model (it was known to be H&G's model) and (2) the hope that NESV understands that it will raise a huge outcry among the fans if this is to happen in the future and this will be bad for business.

Elad you last comment made me smile, because the first of the last six managers was King Kenny, who does have three or four titles under his belt.

אלעד 16 באוקטובר 2010

הכללתי את רוי הודג'סון. ספרתי מדגליש.

בני תבורי 16 באוקטובר 2010

יום משמח (הדרבי של פ"ת עוד לא התחיל…). השאלה של אסף נכונה אבל אני מרשה לעצמי להרגיש חגיגי. ראיתי את הראיון עם ג'ון הנרי, מצא חן בעיני שהוא לא סיפר שכבר מילדותו רצה להיות שאנקלי ואפילו לא אמר שהביטלס תמיד היו טובים בעיניו מהסטונס. הוא מדבר על אתגר עצום ועל היכולת של הארגון בראשו הוא עומד NESV, להוציא לפועל תכניות גדולות. לא מתלהם, לא מבטיח גדולות ונצורות. אני מקווה שהמהלך ישפיע לטובה על השחקנים ושנראה קצת נחת כבר ממחר.

D! 16 באוקטובר 2010

רגע
להדיוטות כמוני
אפשר כבר לפתוח את הבירה?

אסף THE KOP 17 באוקטובר 2010

לא רוצה להלחיץ, אבל הפסד 1:0 ואנחנו יורדים למקום ה-19… עדיף כבר להפסיד 2:1 ולשמור על המקום ה-18… (-:

אריגיא 17 באוקטובר 2010

ועכשיו צריך להיכנס בדרבי בכוחות מחודשים, רוח רעננה וניצחון מינימלי, ומכאן להתחיל לטפס.

בני תבורי 17 באוקטובר 2010

אני מאמין!

פילוסוף רדום 17 באוקטובר 2010

oui vey zmir !!!!

Comments closed