דו"ח משחק – ארסנל

החשיבות הכי גדולה של הניצחון הזה הוא בעיקר הניצחון עצמו. אחרי המעידה נגד סנדרלנד, זה בדיוק מה שהקבוצה צריכה בשביל המשך הדרך, בשביל הביטחון העצמי. המשחק הזה עורר הרבה מחשבות, קצת קשה לעשות בהן סדר. בכל זאת, לולא ההרחקה אני לא משוכנע שהיינו מנצחים, אם כי ההשפעה של סוארז היא פשוט מכשפת, ואולי במובן מסוים גם מעט מדאיגה – נדמה לי שהקבוצה מתחת בו, אוי אפילו בצורה תת הכרתית, סוג של תלות. בינתיים רק הוא מייצר את השערים. למרות זאת, מה שבעיקר הרגשתי במשך דקות רבות במשחק זה שאנחנו לראשונה אולי מזה עשור לא נופלים מארסנל ברמת הכישרון, ובטח עולים עליהם בשאר הפרמטרים, ולטווח הארוך הרי ארסנל זו בדיוק הקבוצה שנצטרך להעיף מארבעת הגדולות. נראה כאילו יש לנו סיכוי מצוין לעשות זאת. למעשה, כיום, אנחנו פשוט קבוצה יותר טובה מהם. ויותר מכך, התחושה שלי שאנחנו עדיין לא בכושר. יש עוד מספר בעיות אקוטיות שצריך לפתור. אם כי כמה בעיות אחרות דומה כי נפתרו. קודם כל, עם כל הכבוד לגובהו וחוסנו של קארול, העובדה שבוחרים אג'נדה התקפית שמתבססת כמעט רק על הגבהות אליו היא עוול קודם כל עבורו. זה מזכיר תכניות משחק של הוייה ובניטז כשהסקי וקראוץ' היו מגדלורים מיותמים למעלה. זה ממש לא עובד. חייבים למצוא דרך לשלב אותו ביעילות במשחק קרקעי, ויש את הכלים לעשות זאת. בעיה שנייה היא לוקאס. לרגעים גדולים מדי הוא לא סוגר מספיק חזק, ולא נמצא במקום הנכון, והאיטיות שלו בעייתית (ע"ע הצהוב שקיבל). נכון, יש לו גם פעולות מוצלחות, אבל האחריות עליו בתור קשר אחורי/ גרזן יחיד היא גדולה, ואני לא רואה כרגע מי יכול למלא את התפקיד במקומו. מאירלש שיחק כמעט חלוץ, ספירינג הוא מקבילה של אדם, מעין מנהל משחק. נכון, גם אחרים לא בכושר שיא, אבל ללוקאס תפקיד מכריע מדי במערך.
גליון ציונים: ריינה – לא היתה הרבה עבודה, אבל עשה מה שצריך; קלי – הוכיח שבשלב זה הוא בהחלט עדיף על פלאנגן, קראגר – עוד יום עבודה, אגר – סך הכל בסדר, אנריקה – גם טכניקה וגם קשיחות, נראה לי שפתרנו את בעיית אגף שמאל; לוקאס – אבל מה, דפק מסירה להיט למאירלש בגול השני; הנדרסון – רץ הרבה, עוזר בניהול המשחק, אבל חסר אפקטיביות, אולי היה צריך להחליף אותו במקסי קצת. אדם – לא רע, דאונינג – מוכשר ביותר כפי שידענו, חייב לפעמים לצאת קצת מהאגף ולהצטרף לאמצע, קאוט – נתן מה שאפשר, לא שיחק קרוב לשער, קארול – אם אלוהים היה רוצה שנשחק באוויר, הוא היה שותל שם דשא; סוארז – בא לי לראות את ג'רארד משחק לידו, מאירלש – עושה כאב ראש רציני לקני בקשר להרכב במשחק הבא.

59 Comments

the mighty reds 20 באוגוסט 2011

לא המשחק הכי טוב אבל נצחון חשוב ויוקרתי , מישהו דיבר על ווינרים ?

מאוד נהנתי מאנריקה וקלי , כמובן שראול ומיירלש ריגשו.

לגבי קארול , אני מחזיק מהשחקן הזה ומחכה לכיבוש הראשון העונה.
אני חושב שהשחקנים לצידו עושים לו עוול שמחפשים אותו רק או בעיקר בכדורי הגובה (למרות הנגיחה שהלכה לחיבורים) , יש לו כדורגל גם ברגליים וחייבים לשחק איתו על הקרקע ולא לחשוב שהוא מגדלור נייד בלבד.
ברגע שיהיה החיבור בינו לבין סוארז ודאונינג , אנחנו נרוויח מכונת שערים.

מוקדם עדיין לשפוט את הנדרסון , ייקח לו זמן להסתגל למועדון בכיר , אולי הוא צריך להתחיל מהספסל ולהשתפשף לאט לאט.

הספסל צריך עוד כח התקפי , להיות משופע בלפחות שלבי ואולי סטרלינג לגיוון.

הכי חשוב 3 נקודות יקרות.

לי-שי 20 באוגוסט 2011

קודם כל, ארסנל חסרה 6 שחקני הרכב, נפצע להם בלם ובמקומו עלה ילד, הראש של נאסרי בסיטי, הם קיבלו אדום וספגו שער עצמי. קשה להגיד שלא היה פה אלמנט של מזל. אם מוסיפים לזה את העובדה שסוארז לא פתח (למה בעצם?) באמת שקיבלנו מתנה.

לריינה דווקא הייתה עבודה והוא עשה אותה מצוין לפחות שלוש פעמים. הבשורה הגדולה היא אנריקה, שהגיע לקבוצה מאוחר ועדיין עלה למעלה, עבר שחקנים, עשה הגנה מצוינת ובסך הכול באמת פתרנו את בעיית אגף שמאל.

לקלי היה משחק מצוין עם המון חוצפה , והמצב שסידר לו קארול לא היה רחוק משער יפהפה. ללא ספק צריך להמשיך לקבל קרדיט על חשבון פלנאגן שאיננו בשל וג'ונסון שאיננו שחקן.

אני חושב שלעומת המשחק נגד סנדרלנד ראינו את קארוטל מקבל יותר כדורים על הקרקע וגם מנסה לעשות איתם משהו. אמנם עדיין קיימת התופעה המגונה של לשלוח אליו כדורים ארוכים, אבל לדעתי היא תיעלם בקרוב. מה גם שלא היה לידו שותף אידיאלי להוריד לו כדורים ולפנות לו שטחים, ודאונינג לא מתאים כמובן להיות לידו.

מיירלש צריך לפתוח על חשבון הנדרסון נגד סטוק. זה יבנה לו את הבטחון ויוציא לו מהראש כל מיני מחשבות על אינטר או צ'לסי, או כל מועדון אחר שלא באמת בא לו ללכת אליו.

איציק 20 באוגוסט 2011

כייף,
תמיד כייף לנצח!
נצחון חשוב לבטחון.
3 נקודות כמו כל 3 נקודות כדי לרוץ בצמרת.
תפסנו את ארסנל בנקודת חולשה וכרגיל הם רכים ולא עמידים בלחץ. מול קבוצה קשוחה יותר יהייה הרבה יותר קשה.
יש שיפור, אך יש הרבה מה להשתפר.
לוקאס חושב על מסירה אחורה רוב הזמן ובנוסף על כך הוא לא מהיר. צריך להחליף אותו בספרינג.
משחק המסירות חייב להיות בקצב מהיר יותר, תוך תנועה ללא כדור טובה ומהירה יותר.
להפסיק למסור לקארול רק בגובה.
הנדרסון לא מספיק טוב עדיין.
דברים יפים:
אנריקה- מצטרף לדברים שנאמרו.
מרטין קלי – הוא המגן הימני שלנו! הוא חזק, גבוה, לוחם ומעיז לעלות הרבה למעלה. בחלק העליון הוא פחות כשרוני, אך ברגע שיפתח משחק מסירות עם קאוט זה יהייה בסדר.
מיירלש – ממשיך את השנה שעברה במשחק מצויין. הוא צריך לשבת על המשבצת של מתחת לחלוץ או ליד אדם.
סוארז – איזה כייף שהוא אצלנו.

xxx 20 באוגוסט 2011

ריינה – ללא ספק החזיר את 2 הנק'

יעקב 21 באוגוסט 2011

מרטין קלי – אני פשוט מאוהב בשחקו המדהים הזה !
דאונינג – וואו, הוא מפתיע אותי ובענק, איזה ווינגר.
אנריקה – אין לי מילים, פשוט מדהים, הגנה התקפה הכול.
לואיס סוארז – :)

בני תבורי 21 באוגוסט 2011

מנצ'סטר יונייטד מנצחת את סטוק משער עצמי ואוהדיה מתמוגגים. ליברפול מנצחת את ארסנל ואוהדיה מקטרים על יריב צעיר עם הרכב חסר. הפכנו להיות מרירים קצת…

לי-שי 21 באוגוסט 2011

לא , פשוט ריאליים. מעבר לעובדה שאני שמח על שלוש נקודות מול יריבה גדולה, אני יודע שהיכולת הזו לא תספיק בהמשך. אני כן מאמין שהיא תשתפר כבר מול סטוק.

פילוסוף רדום 21 באוגוסט 2011

בני
מנצ'סטר מאמינים שיקחו אליפות, לכן מבחינתם כל ניצחון הוא בדרך לשם, אנחנו רק אומרים שאנחנו מאמינים…

ולעניין עצמו-
קאוט לא שחקן – כמעט עלה לנו בשני גולים במחצית הראשונה כשחילץ אחורה לשחקן יריב.
אותו דבר לוקאס, חלש מאוד.

מזל שנתקלנו בקבוצת נוער אחרת זה לא היה מספיק.

זה משנה 21 באוגוסט 2011

ניצחון חשוב, משחק לא משהו. החל מהחילוף הכפול הקבוצה שיחקה כדורגל חד הרבה יותר. אני עדיין סקרן לראות את סוארז וקארול מייצרים לחץ אפקטיבי ביחד על ההגנה שממול. תאורטית זה שילוב מאוד מאיים.
בעיניי, הנדרסון לא שווה הרכב ראשון כיום. קלי לעומתו, בהנחה שייישאר בריא, הוא הפרויקט הכי חשוב מבין כל הצעירים, שאם יתפתח כמו שצריך הוא היורש האמיתי לקראגר.

לי-שי 21 באוגוסט 2011

פ"ר,

קאוט לא שחקן?! להזכיר לך מי סחב אותנו בסוף העונה שעברה והבקיע 13 שערים? שחקן מצוין עם לב ענק, וכרגע צריך לפתוח באגף לפני הנדרסון, כשהיחיד שיתן לו פייט הוא מקסי.

פילוסוף רדום 21 באוגוסט 2011

לי שי
הוא לא מהיר, לא טכני מעכב את כל ההתקפות שלנו ועוצר את שטף המשחק. הוא פייטר, אבל זה לא מספיק, במיוחד שהוא לא מדויק ומחלץ כדורים אחורה ליריב.

לי-שי 21 באוגוסט 2011

הוא האופציה הטובה ביותר בצד ימין כרגע. אני לא אומר שאין טובים ממנו, אבל את מה שהוא עשה עבור הקבוצה לא ניתן לכמת במספרים.

פילוסוף רדום 21 באוגוסט 2011

גם את הנזק אי אפשר לכמת.
אני מעדיף את מקסי מהיר, חזק יודע לשחרר כדור, ונלחם.

לי-שי 21 באוגוסט 2011

אולי מקסי מהיר וטכני יותר, וגם לו היה פיניש מדהים לעונה שעברה, אבל הוא גם מועד לפציעות וסובל מתנודות ביכולת. נסכים שלא להסכים.

צפריר 21 באוגוסט 2011

הגנה-משחק טוב של כול הרביעייה האחורית,רק שיימשך
כך.(עדיין צריך עוד בלם).
קישור אחורי-סוג של נקודת תורפה,אני לא מתיימר לייעץ
לדלגליש,אבל ייתכן שצריך להסב לעמדה
הזו את שלבי או הנדרסון,בסה"כ זו עמדה
שמצריכה אתלטיות(שיש להם) ומשמעת
טקטית(שניתן להקנות להם).
התקפה-עדיין לא זורמת,אבל אין ספק שסוארז צריך
להיות שם,קאוט יעיל הרבה יותר באיזור
הרחבה מאשר בקישור.
אנריקה-הרכישה של הקיץ(בינתיים).

בני תבורי 21 באוגוסט 2011

אני חושב שצריך לתת לקרול את הזמן שלו. נכון שטורס הרגיל אותנו לריקודים במשחק ראשון ועונה מהחלומות, אבל לא צריך לצפות לכך מקרול. הוא משקיע, מחפש גם את השער וגם למסור, יש לו משחק ראש מצוין. אני מאמין שעוד נהנה ממנו העונה.

אסף THE KOP 21 באוגוסט 2011

זה הדמיון שלי, או שראיתי שת מירלש זוקר אצבע לקהל של ארסנל אחרי הגול השני ?

בני תבורי 21 באוגוסט 2011

אסי,
זה לא הדמיון שלך, הוא אכן זקר את אצבעו והשאלה היא למה?

לי-שי 21 באוגוסט 2011

לפי מה שאני ראיתי, וזה אולי לא נכון, הוא זקר אצבע ללוקאס וגם הוסיף לו כמה קללות בפורטוגזית. סוארז קלט את זה מהר ותפס לו את היד, אבל לא ברור באמת מה הלך שם.

Asaf the KOP 21 באוגוסט 2011

אפשר להירגע, ע"פ מקורות זרים מדובר בהתלוצצות בין לוקאס למירלש.

amit pros 21 באוגוסט 2011

קודם כל ולפני הכל-לנצח את ארסנל זה תמיד מאורע משמח…
אנריקה הוא שוס -זה כבר די ברור.אי אפשר לעבור אותו,הסגירה שלו מעולה,והוא משרה בטחון על הבלמים,שיודעים שהם לא חייבים לצאת כל הזמן שמאלה,אני מאמין שבהמשך הוא גם ישפר את התיאום עם דאונינג ויהיה לנו יופי של צד שמאל.
מיראלש חייב להיכנס להרכב לפני הנדרסון.פוטנציאל או לא,כרגע זה בכלל לא אותה רמה.מיראלש טוב שתי דרגות והרבה יותר מסוכן,מה עוד שהתיאום בינו לבין לואיס הוא מצוין.
אנימסכים עם מה שנכתב כבר,אני לא הייתי מזלזל כל כך מהר בקויט,אני רק הייתי חושב רצינות להעביר אותו קדימה שיעזור בלחץ אפילו לפני קארול,אבל אני לא מאמין שזה יקרה.
מה שכן דאונינג אולי שחקן מוכשר,אבל בינתיים הוא לא שום אפקטיביות,נקווה שבהמשך הוא ישתפר.
בסך הכל אני אופטימי,משחק כזה צריך לנצח,וניצחנו.

לי-שי 21 באוגוסט 2011

לא ראינו מדאונינג הרבה נגד ארסנל כי קני מנסה אותו בכמה עמדות. בגדול זה מהלך טוב לשחקן, אבל הבעיה שדאונינג לא מספיק מגוון. יש לו מהירות, כוח פריצה וקרוסים מאוד מדויקים. זה בערך הכול. להכנס פנימה הוא לא יכול, בטח פחות טוב מקאוט, ורגל ימין שלו לוקה בחסר. כל עוד יזכרו שהוא שם בשביל לתמוך מהאגף ולא יזרקו אותו בתור חלוץ דפנסיבי ליד קארול (מה זה היה?), הוא יתן תפוקה של 7 שערים ו10 בישולים – וזה מצוין.

איציק 21 באוגוסט 2011

אני מחובבי קאוט המושבעים.
אחלה של שחקן – כובש,לוחם, נאמן לקבוצה, מפעיל לחץ על היריב.
בקיצור באנקר בימין או חילוף מצויין לקארול.

amit pros 22 באוגוסט 2011

לישי,גם אני לא ממש הבנתי מה זה היה המתחת לחלוץ הזה…יש לך בקבוצה את קאוט,סוארז,אקווילני קול מיראלש ג'רארד,ואדם ודווקא את דאונינג לשים שם…כן זה באמת היה קצת מוזר.נקווה שזה לא משהו רב פעמי.

אסף The Kop 22 באוגוסט 2011

מובארק נפל.
קדאפי סולק.
אסד בדרך למטה.

עד מתי פרגוסון ?

לי-שי 22 באוגוסט 2011

מילא פרגוסון, אחריו יבוא מוריניו.

D! במולדת 22 באוגוסט 2011

את המשחק לא ראיתי
אז אני רק נהנה מהנצחון.
אני חושב שברור לכולם שסוארז ייפתח כשהצוות יחשוב שהוא מוכן לעומס. תנו לבן האדם לנוח.
כל המשחקים משנה שעברה וכולל ההכנה לעונה הזו ככלו משחק מגעיל של מסירות לקארול – מתישהו שזה יצטרך להשתנות. מ'שכן – יש לו הרבה יותר כדורגל מהקרדיט שנתתי לוכשהגיע אלינו – צריך ללמוד לעבוד עם זה. ואופציה גבוהה לכעצמה היא אף פעם לא דבר רע.
אני מאמין שגם מיירלש ימצא את המקום שלו בהרכב – כי הוא פשוט יותר טוב מהאחרים.
אין לוקאס וי טראסט – אין לי מושג מה קורה אבל יש שחקנים כאלו שכולם רוצים לזרוק וכל מאמן שמגיע ישר שם אותם בהרכב בתור באנקר ראשון (אפילו לפני השוער). לא יודע מה להגיד על זה. ארז מסיקה היה כזה במכבי בזמנו. זה מה שיש לי להגיד על זה.

אלעד 22 באוגוסט 2011

בני, המרירות שאצל אוהדי ליברפול (לפחות אצלי) היא בגלל העדר האיכות כשאני משחקים, לדוגמא במשחקים נגד קבוצות משניות בפריימיליג לפעמים קשה להבדיל בין ליברפול ליריבה (כמו באנפילד נגד סנדרלנד בשבוע שעבר).

אוהדי יונייטד יודעים שיש להם קבוצה איכותית ולפעמים ואפילו לעיתים קרובות בשנים האחרונות יש להם משחקים שבהם הם מתקשים לפצח את הבונקר של סטוק או ווסט ברום אבל בכל זאת הם מנצחים – לדעתי איך שאוהדי יונייטד מסתכלים על זה "עדיף לנצח מכוער היום ולנצח יפה שבוע הבא".

אנחנו יותר מדי פעמים (ב-2 האחרונות זה ממש הרגל קבוע) נראים כמו קבוצה בינונית ומטה במקום קבוצת TOP 4 או קבוצה שרצה גבוה.

לי-שי 22 באוגוסט 2011

אני אפילו לא מדבר על יכולת או משחק שובה עין כי זו דרישה מוגזמת מבחינתי, בליגה כל כך קשה כמו האנגלית, אלא אם כן יש לך סגל שחקנים פסיכי מבחינה טכנית כמו שיש לסיטי. בשלב הזה אני מסתפק במשחק יעיל שיקנה לנו נקודות, ועם הזמן והעלייה ביכולת גם נראה הצגות.

TD 22 באוגוסט 2011

D!, אפרופו לוקאס:
http://uk.eurosport.yahoo.com/22082011/58/premier-league-team-week-lucas-skywalker.html
אני ממש לא מבין את זה…

לי-שי 22 באוגוסט 2011

נראה לי שלוקאס יצטרך להבקיע שלושער בגמר ליגת האלופות כדי להתגבר על התדמית השלילית שלו. הוא עשה עבודה לא רעה מול ארסנל, לא יודע אם זה מספיק בשביל נבחרת המחזור, אבל בהחלט לא רעה. האיחורים שלו לסגירות היו מועטים יחסית וכבר נאמר פה שנעילת מרכז המגרש כולה מוטלת על כתפיו בהעדר מחליף מקביל ברמתו.

לקלי וריינה בהחלט מגיע מקום בנבחרת המחזור.

בני תבורי 22 באוגוסט 2011

לי-שי,
הדבר הכי נבזי שאני יכול לאחל כיום לאוהדי יונייטד זה שמוריניו יגיע אליהם כיורש.
אלעד,
סבלנות, גם זה יבוא.

יסמין 23 באוגוסט 2011

1. אני לא רואה את המצב של ארסנל כטעם לפגם בניצחון חוץ שלנו מול אחת מקבוצות הצמרת הפריימר ליג. מול סנדרלנד החמצנו פנדל בעוד סנדרלנד הבקיעו שער שיוויון נדיר בבעיטה מהאוויר בגלל חור שעשה המגן הימני השלישי שלנו. בשורה התחתונה, הפריימר-ליג היא ליגה קשה מדי מכדי להתבכיין על ניצחון חוץ, גם אם הוא הושג מול ווסט-ברומיץ', אז בטח שמול ארסנל.

2. עדיין, ברור שיש המון מה לשפר. עם זאת, מזה לפחות חצי עשור, נדמה שסופסוף יש עם מה. אגר בריא, אנריקה הוא לדעתי אחת הרכישות הכי כדאיות שנעשו השנה בעולם, סוארז מסתמן כטורס הבא (מבחינת היכולת, לא מבחינת היכולת לעזוב בתירוצים עלובים במקום להודות שאתה פשוט רוצה להרויח יותר), דאונינג גורם לי להדחיק שפעם מילאו את התפקיד הזה שחקני ליגה יוונית, ועל הספסל שלנו יושבים שחקנים כמו קאוט או מיירלש במקום ורונין ודגן. נותר רק לתהות מה יקרה כשג'רארד יחלים.

לי-שי 23 באוגוסט 2011

ההרכב לבולטון צריך לשפר את הנקודות החלשות בהרכב, וכשאני אומר חלשות אני מתכוון להנדרסון כרגע. דאונינג צריך להשאר באגף שמאל, קאוט בימין ולחתוך למרכז, כדי לשחק יותר קרוב לרחבה. קארול וסוארז חייבים לשחק ביחד כשמיירלש ולקאס מאחוריהם. ההגנה במשחק האחרון היא הטובה ביותר שאפשר לבקש כרגע עד שיגיע בלם חדש.

לי-שי 23 באוגוסט 2011

אקווילאני יעבור כנראה למילאן, שומועה עיקשת מדברת על כך שהבוזוקי יעבור לוולפסבורג.לא נשאר עוד הרבה לנקות.

לי-שי 23 באוגוסט 2011

אני מקווה שגל העזיבות האחרון מסמן את סופה של המגמה החולה של הבאת שחקנים עלומי שם בתור "מציאות". אם רוצים לקדם שחקנים צעירים, יש לנו מספיק בנוער שנראה מהם תוצאות עוד 4-5 שנים. הרכש צריך להיות מדויק ומוכוון לפרמיירליג, כלומר שחקנים שהביאו קבלות בליגה ומוכנים לעשות קפיצת מדרגה. רכישה של שאוקרוס /דאן תשלים סגל שיכול לרוץ הרבה זמן.

אסף THE KOP 23 באוגוסט 2011

על אף הסארקזם מצד חלק מהחברים, אני דווקא רוצה להגיד לציין לטובה את קירגיאקוס, שבכל משחק שעלה נתן את כל כולו, והראש שלו תמיד היה איום להגנות היריב במצבים חופשיים.

נכון, הוא לא היה השחקן הטכני ביותר שדרך על המדשאות באנפילד, אבל היה לו לב, וזה משהו שלהרבה שחקנים בסגל אין (לפחות כך זה היה בשנה שעברה).

sui 23 באוגוסט 2011

עדיין אנחנו תקועים. מצב של שחקן אחד בלבד ברמה עולמית..הרמה הכי גבוהה אני מתכוון. – סוארז. ויותר מדי אנחנו נשענים עליו – בדומה למצב עם טורס רק שאז גם ג'רארד היה. אני מקווה שכמה חודשי המנוחה יעזרו לו לחזור לשחקן שהיה לפני שנתיים.. שממנו ראינו הבלחות פה ושם – מול נאפולי באנפילד לדוגמא (ניצח בעצם כמעט לבד את המשחק שלושער..נכון הוא ניצל טעויות של הגנה ופנדל אחד)

האם יש איזשהוא שחקן באקדמיה או בקבוצה שנראה כרגע כאילו הוא קרוב לסוארז? (חוץ מפפה ריינה) למרות שזה מאוד קשה לדעת מה יהיה עם חלק מהצעירים עוד שלוש-ארבע שנים – אולי יתפתחו ואולי גם יעלמו.
היחידים שאפשר להגיד (לדעתי) שהם איזה רמה-שתיים מתחת לסוארז זה ג'רארד ,קויט ומיירלש.
אני מקווה שמשהו יותר טוב ייצא מדאונינג,קארול,אדם והנדרסון בעתיד. הם כולם בעלי פוטנציאל (לדעתי) להיות רמה-שתיים מתחת לסוארז. כרגע לפי הסולם דרגות הדמיוני שלי הייתי אומר שהם לפחות חמש-שש רמות מתחת לסוארז.

לי-שי 23 באוגוסט 2011

אני תולה המון תקוות בווילסון, קלי ושלבי. למרות ההתקדמות האיטית של ווילסון הוא מסוגל להפוך לוורלד קלאס תוך שנים ספורות ולהיות העוגן שלנו בהגנה לפחות עד סוף העשור. קלי כבר הראה מה הוא יודע לעשות. הוא כבר לא שחקן של דקה פה ודקה שם, אלא מישהו שיילחם על החולצה כל משחק ומשחק, כי הוא יודע שג'ונסון אורב לו בפינה.

שלבי לדעתי חייב לעבור בהשאלה לוולבס, סוואנסי או אחת בסגנון. מקום שבו הוא יכול להוביל את הקישור.

פילוסוף רדום 23 באוגוסט 2011

אם לא ראיתם אתמול את הקבוצה של דורפן אז אתם יכולים להמשיך להיות אופטימיים, אני כבר לא ככ אופטימי בקשר לתואר השנה (למרות שהכל יכול לקרות)

אני אתמול ראיתי מכונה משומנת, שחקנים כמו קלברלי, וולבק, ג'ונס, סמולינג, והם נראים מפחידים!
הסילונים שלהם באגפים יעשו מה ש 20 שחקני מרכז שדה שלנו לא יכולים בשביל לפרוץ הגנות.

חואן מאטה זה פספוס אדיר.

לי-שי 23 באוגוסט 2011

לא היה לנו בזמנו כסף למאטה ואני גם די בטוח שהוא לא היה מוכן לעבור אלינו. ברגע שהתארים יגיעו נוכל למשוך שחקן בקליבר כזה כי יהיה לו בשביל מה לבוא לשחק.

xxx 23 באוגוסט 2011

Sebastian Coates
that is what we need!

זה משנה 23 באוגוסט 2011

יונייטד נראו אתמול במחצית הראשונה בהחלט פגיעים. ההתפרקות המנטאלית של טוטנהאם בחצי השני הרסה רושם חיובי מאוד לגביהם. קבוצה מאוד-מאוד טובה עם משחק מסודר וחכם. חסר להם חלוץ ברמה גבוהה במקום דפו והם בהחלט יהיו מסוכנים.

ב'וואלה' מדווחים שקאוט קיבל הצעה מאינטר. במידה והוא יעזוב ואקווילאני בעקבותיו, יש שחקן אחד שהייתי רוצה לראות מגיע לפרונט שלנו – סטבאן יובטיץ'.

לי-שי 23 באוגוסט 2011

אין מצב שקאוט יעזוב, ולו מהטעם הפשוט שאין לו מחליף ברמה גבוהה, והחלון כמעט נסגר. כל עמדה זקוקה ל-2 שחקנים, וחוץ ממקסי אין עוד מישהו.

לי-שי 23 באוגוסט 2011

קואטס, דאו ושאוקרוס כבלמים, רודאייגה וקרייג בלאמי כחלוצי גיבוי. אין סוף להפתעות.

sui 24 באוגוסט 2011

את האמת .. משהו קצת לאט לאט מתחיל להרגיש כאילו זה לא ליברפול. כלומר ברור לי שזה מוכיח כמה שחקנים חסרי תועלת יש והיו לנו בקבוצה – לאט לאט נפטרים מעודפים לא רצויים. אבל זה ממש קבוצה חדשה נבנית פה ברבע או חצי תקציב של סיטי.
מצד אחד אני לא מרגיש שדאונינג או אדם הם "שכירי חרב" אלה שחקנים שרצו ורוצים להיות במועדון.. כסף פחות חשוב.
אבל אני לא בטוח לגבי האחרים..סתם תחושה אישית, לא יודע להסביר.
למרות שברור שאני גם מעוניין שנביא עוד בלם וחלוץ…

(בבקשה תסלחו לי על ההשוואה עם סיטי, אני מתכוון מבחינה כספית וקניית קבוצה חדשה)

איציק 24 באוגוסט 2011

מבחן בולטון –
בולטון היא קבוצה טובה מאוד. כבשה 6 גולים בשני המשחקים הראשונים של העונה.
היא קבוצה מהדרג הבינוני + שאנחנו צריכים לנצח. בעיני מבחן חשוב לאופי של ליברפול.

קואטס – מקווה מאוד שהוא יגיע.

sui – ליברפול מתחדשת, פחות בשחקני בית שעולים מהנוער ויותר ברכש. חשוב לזכור ששחקנים אלו יהפכו עם הזמן (מי שישאר בקבוצה) לשחקני "בית". מגמה זו מלמדת עד כמה הנוער אצלנו לא מספיק מוכשר. זה בהחלט עניין שיש לטפל בו לעומק.

זה משנה 24 באוגוסט 2011

בסגל הרחב של ליברפול יש את קראגר, ג'רארד', קלי, רובינזון, ספירינג ופלאנגן, כולם גדלו במועדון. שלבי, מבחינת חוקי אופ"א גם ייספר כשחקן בית. בסה"כ 7 שחקני סגל.
שניים מהם הם שחקני הרכב ראשון, כל השאר הם בהחלט חלק מהרוטציה. בהשוואה לליברפול של בניטז זה שדרוג עצום, בהשוואה לשאר קבוצות הצמרת זה מכובד ביותר. צ'לסי ומנצ'סטר סיטי לא מציגים כזו נוכחות של שחקני בית. ארסנל ויונייטד כן. טוטנהאם כמונו בערך.
אכן, ליברפול מתחדשת.

the mighty reds 24 באוגוסט 2011

פאצ'קו הושאל לעונה לאתלטיקו מדריד

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/pacheco-loan-deal-confirmed

לי-שי 24 באוגוסט 2011

סבסטיאן קואטס הוא רכישה אדירה, למרות שהייתי מעדיף לראות בלם פרמייר ליג מגיע. יחד עם ווילסון , ייתכן שנעלנו את מרכז ההגנה לשנים קדימה. רודאייגה או בלאמי ישלימו את הסגל.

the mighty reds 24 באוגוסט 2011

אלו רק שמועות שרצות בטוויטר עדיין – בעקבות ההדחה של פנרבחצ'ה מליגת האלופות הערב,
יש אפשרות שליברפול תחזור לשחק באירופה.
את המקום של פנרבחצ'ה צפויה לתפוס קבוצה אנגלית (במידה וארסנל תודח אז זה ללג"א ובמידה שתנצח אז ליגה אירופית).
אם אני לא טועה , לפי הניקוד של אופ"א,אנחנו עדיין בטופ 10.

מתוך הטוויטר:

FourFourTom FourFourTom
This is my understanding – if Arsenal win, Liverpool are in the EL cause 5 teams from the same nation can't be in the CL.

If Arsenal lose tonight there will be an English slot available in the CL and Liverpool have the highest co-efficient meaning they'd get it.

dalejohnsonESPN
Just hearing Liverpool could be in the Champions League as a result of Fenerbahce being expelled. When a team is expelled UEFA may give the place to the team with the highest co-efficient not currently in Europe. However – no nation can have more than four teams in the Champions League so all may rest on Arsenal losing? Trying to get confirmation

When a team is expelled UEFA may give the place to the team with the highest co-efficient not currently in Europee.

מה שאומר שעניין הצ'מפיונס לא חל על טוטנהאם וארסנל.
והקבוצה הבאה בתור היא…

אל תצאו מגדרכם , שזה לא יתברר כטעות

זה משנה 24 באוגוסט 2011

יש למישהו לינק סופקאסט / veetve למשחק הערב?

לי-שי 24 באוגוסט 2011

קודם כל, לדעתי יש יותר סיכוי שיקחו את אחת הקבוצות שלא עלו מההצלבה, גם על פי נקודות דירוג. יכול להיות שאפילו את מכבי חיפה.

שנית, אני בכלל לא בטוח שטוב לנו לשחק באירופה השנה. אני צריכים להתרכז אך ורק במטרות שלנו בליגה ובגביע ולהיבנות בצורה הדרגתית. קבוצה כמו ליברפול לא צריכה טובות מאופ"א בשביל להכנס למפעל אירופי.

זה משנה 24 באוגוסט 2011

שלושה משחקים – שלושה שערים. לואיס סוארז.

לי-שי 25 באוגוסט 2011

לואיס הוא המלך, זה ברור. אבל רצו לתת לו מנוחה וזה לא מסתדר עם לפתוח מול אקסטר. בכל אופן – נהדר , ושימשיך ככה גם מול בולטון.

זה משנה 25 באוגוסט 2011

עזוב, זה היה משחק אימון, הוא לא עבד בו קשה מדי. רביעייה אחורית של פלאנגן, ווילסון, סקרטל ורובינזון.

לי-שי 25 באוגוסט 2011

התקנון לא אומר שאסור שיהיו יותר מ4 קבוצות למדינה? אז אם צ'לסי, ארסנל, סיטי ויונייטד בפנים, איך אנחנו יכולים לעלות?

Comments closed