דוח משחק נגד יונייטד

שתי החלטות חשובות נלקחו במשחק הזה. אחת נשלקחה ואחת לא. לתוצאה אין מה להתייחס. יונייטד באה כדי לשחק בונקר. היינו טובים יותר. היינו צריכים לנצח, אבל לפעמים אין מזל. אין טעם לדוש בזה. זה גם ככה מתסכל. אז מה ההחלטות? החלטה הראשונה שנלקחה היתה להוציא את לוקאס ולהכניס את הנדרסון. עד עתה קני חשש מזה, חשש מלהוציא את לוקאס, אבל כנראה שהנוחכות של ג'רארד, יחד עם הנדרסון ואדם היא השלשה הטובה ביותר שלנו. ההחלטה השנייה שלא נקלחה היא להוציא את דאונינג ולהכניס את בלאמי. יחסית לשחקן מהיר, דאונינג חושב, ולרוב גם מבצע, מאוד לאט. האגף השמאלי היה מאוד פעלתני, והנוכחות של בלאמי שם, במיוחד אחרי שהם השוו, היתה יכולה לעשות את ההבדל. כך או כך, למרות התוצאה, אפשר לצאת מרוצים. ואף מילה על אנדי קארול.

ציונים: ריינה – כמעט לא היתה לו עבודה; קלי – משחק בלי טעויות, סגר האגף כמעט הרמטית, קראגר – עכשיו לתת לו לנוח, סקרטל – עזבו את ההחמצה בסוף, זה הוא איבד את הרננד בקרן, אנריקה – כנראה הרכישה הטובה ביותר שלנו בקיץ; לוקאס – על כל פעולה טובה שתיים רעות, אדם – המשחק הכי טוב שלו העונה, ג'רארד – מעכשיו שלא ייצא מההרכב; קאוט – כרגיל כמעט, אי אפשר להגיד עליו מילה רעה, סוארז – המלך האמיתי, דאונינג – קצת ספסל בבקשה, הנדרסון – הכניס רוח חדשה.

40 Comments

לי-שי 15 באוקטובר 2011

בסך הכל תוצאה טובה. על פניו חומר השחקנים של יונייטד יותר טוב, אבל הם ידעו שמשחק פתוח באנפילד עלול לעלות להם בהפסד והם העדיפו לשמור את רצף המשחקים. מבחינתנו היתרונות והחסרונות נשארו – הרבה כשרון ונחישות, מרכז שדה שתופס צורה ממשחק למשחק וכלים התקפיים מצויינים; ומצד שני הגנה בעייתית, חוסר עקביות ביכולת ואופי חלש. לספוג שער בדקות הסיום אחרי כמה החמצות זה כבר יותר ממתסכל, זו בעיה נקודתית שיש לטפל בה.

אני חותם על אותה תוצאה אצלם בבית, וגם הם.

זה משנה 15 באוקטובר 2011

אני חושב שאתה מחמיר עם לוקאס. בסה"כ נתן משחק טוב.

בניגוד אליך הייתי מוציא את דאונינג ומכניס את קארול כשסוארז הופך לחלוץ שתומך בחלוץ המרכזי. יונייטד שיחקו עם שני שחקנים מוצהבים בהגנה, לחץ קבוע של קארול המרכז והעבודה הקבועה של סוארז והם היו מסיימים בעשרה שחקנים לתחושתי.

באבא ימים 15 באוקטובר 2011

אני חותם כמעט על כל מילה. הייתי רק מחליף את המילה דאונינג בטקסט במילה קאוט.אני לא מסכים עם הביקורת על דאונינג. הוא עבד כמו חמור ועם קצת יותר ריכוז של קאוט והנדרסון הינו רושמים לו שני בישולים. אני מת על קאוט אבל המשחק שלו היה מגושם. הוא לא יודע לשחק בנגיעה אחת גם אם חייו יהיו תלויים מנגד, הוא תקע את משחק המסירה כי הוא תמיד עוצר את הכדור ונותן לעצמו מסירה בדרך כלל בניגוד לכיוון התנועה של הקבוצה, ושחקן עם מחשבה יותר מהירה (או רגליים יותר מהירות) דוגמת בלאמי היה את השער בבלאגן שנוצר אחרי הקרן.

amichai 15 באוקטובר 2011

באבא, לא מסכים איתך. קאוט נותן למשחק דברים שדאונינג לא נותן להם, כמו לחימה ומשחק לחץ, אין לי טענות קשות נגד דאונינג, הוא פשוט לא חושב מהר מספיק. קאוט לפעמים תוקע, אבל לפעמים גם מבריק

יואב 15 באוקטובר 2011

לי שי,
ממש לא חותם על תיקו מולכם באולד טראפורד וזה נכון לעשרים שנה האחרונות בערך.
האנמיות(והכישרון המועט יחסית) ההתקפית שלכם בוודאי באה יותר לידי בחוץ. לא מול יונייטד, מול קבוצות הרבה פחות טובות.
מהמבט שלי, ניהול משחק קצת פחדני של דלגליש שלא הכניס את בלאמי על אברה עם צהוב. השתמש רק בחילוף אחד.
פרגי לא חשש רק מאנפילד, הוא חשש מזה שיונייטד חשופה הגנתית גם בהצגות הגדולות שלה בתחילת העונה.לסרס את ההתלהבות הביתית הוא הצליח וגיגסי שפתח את החומה שיבש לו את עיתוי החילוף שהיה מושלם.
נתראה באולד טראפורד.

cookie-monster 15 באוקטובר 2011

וואלה עמיחי. פוסט למופת. כל מילה.

ואיפה סאמי שילמד את כולם לשחק עם הראש!

משה 15 באוקטובר 2011

המחצית השניה שלנו הייתה מצויינת, חבל שפרגוסון לא שילם על הכדורגל הציני שהוא מנחיל לקבוצה שלו בזמן האחרון. פגשנו בקבוצה עם חוליית ההגנה הכי חלשה בין קבוצות הצמרת ולא ניצלנו זאת מספיק. ריו "אני משחק 20 שנה אך מעולם לא ביצעתי עבירה" פרדיננד, פיל "רונן דורפן אשכרה כתב שאני שילוב של בקנבאואר ובובי מור ?" ג'ונס, כריס "3 משחקים בריאים ברצף של קלי ואני לא רואה הרכב בנבחרת" סמולינג ,פטריס "אני כ"כ טיפש שאני רב עם הדמות שלי במראה כל ערב" אברה וג'וני "אני עדיין משחק ביונייטד ?" אוואנס נהנו ממשחק גדול של דה חאה. לצערי סקרטל תורם לפחות שער אחד כל משחק ליריבה. אני חושב ששילוב של קארול יכל לשבור את השיוויון אם כי אני מבין את החשש של קני מכזה הימור. אני חושב שלוקאס היה בסדר, אתה קצת מחמיר איתו. בשנים האחרונות ניצחנו אותם הצלחנו לנצח אותם בהתעלויות חד פעמיות. העונה לתחושתי למרות האכזבה מהתוצאה מדובר בהליכה בדרך נכונה.

אסף THE KOP 15 באוקטובר 2011

סוף-סוף משחק של כדורגל מצד ליברפול.

אם הקבוצה תמשיך בתצוגות כאלה יהיה בסדר.

יחד עם זאת – הגיע הזמן שבליברפול ידעו להסתדר עם קרנות.

mersey_paradise 15 באוקטובר 2011

משה, אני מסכים עם רוב מה שכתבת, למרות שאני חושב שהסגל של יונייטד הינו משובח (לצערי). ג'ונס, אואנס וסמולינג נכנסו (או הוכנסו) למערכת של אדום האף במשך השנים האחרונות בצהלחה ומכונה המשומנת שלו ממשיכה לדהור. והארסנל ההתקפי שלו פשוט אדיר.
זו בעצם הסיבה שאנחנו יוצאים מואכזבים מהמשחק הזה. באם בשנים האחרונות ניצחנו את המנקס בעזרת יכולת אישית של שחקן זה או אחר(סוארז, טורס, אפילו באבל) הרי שהפעם הקבוצתיות שלנו הייתה זו שנתנה לנו עליונות והייתה צריכה להכריע את המשחק.

אני מקווה שהנדרסון יקבל יותר ויותר דקות במרכז, בתפקיד אותו מילא בצורה נהדרת בסנדרלנד בעיקר לאור העובדה שלוקאס לא ישחק בשבוע הבא בשל ריצוי עונש הרחקה.

יואב – פרגי היום בא בשביל להוציא את העוקץ מהמשחק, לא יודע אם זה בשל פחד או משהו אחר, אני מעריך את הזקן שלכם מאד (לצערי הוא מביא קבלות) ומשער שהיו לו סיבות להשאיר את כל הקלפים ההתקפיים שלו על הספסל. עם זאת היום היינו טובים יותר והגיע לנו לנצח. במשחק באולד טראפורד הכל מתחיל מחדש ושם, נכון רגע זה אתם פייבוריטיים, אבל למה לדון בזה 5 חודשים לפני מועד המשחק???

אכזבה מהתוצאה, שביעות רצון מהדרך ובטח ובטח שמחה מהעובדה שהמרחק ביננו לבין המועמדים המרכזיים לאליפות נראה הרבה יותר קטן מלפני שנה.

נדיב 15 באוקטובר 2011

אף אחד לא אמר כרגיל שוב פנדל שלא קיבלנו..

אולי פעם חמישית השנה אני בטוח שאם המצב של נגיחה היה בצד השני היתה שריקה

יואב 15 באוקטובר 2011

משה,
קלי(מי זה) ,סקרטל(מה זה), קראגר(חמוד ושתמיד ישחק) טובים הרבה פחות. לא משלישיית הצמרת אלא מעוד כמה קבוצות ובוודאי שהחלק ההתקפי שלכם שהוא בינוני במושגי צמרת.
סמולינג, וידיץ וג'ונס הם התחרות האמיתית על עמדת הבלמים(אתה יכול רק לפנטז על אחד כזה אצלכם). הגעת באנפילד לשתיים וחצי הזדמנויות מול יונייטד מוחלשת התקפית אז מאיפה היהירות?
שיחקתם הרבה פחות טוב מאשר בעונות קודמות ועם חומר פחות טוב ולכן הייתי מנפנף במשחק היום כעדות למשהו.התקדמות הוא לא בישר.
נ.ב
אם יש לך משהו לומר לרונן אתה מוזמן לכתוב לו את זה בבלוג.נראה לי ראוי יותר.
mersey_paradise
עניתי ללי שי. לא מסתפק בתיקו מולכם באולד טראפורד.לא יותר ולא פחות.יכול גם להפסיד אבל לא חותם על תוצאה כזאת מראש מול אף קבוצה בעולם.

שחר 15 באוקטובר 2011

נדיב – היה פנדל, אבל גם לא הייתה עבירה במהלך שהוביל לגול,
אלו דברים שמתאזנים.
אבל החמצתם ניצחון (מוצדק) בגלל שלא שיחקתם מספיק דרך האגפים,ולא הנעתם מספיק מהר בחלק הקדמי.
הכנסה של בלאמי התבקשה לטעמי.
לצערי יונייטד עלו בהרכב הגנתי ,אולי כתוצאה משנים עברו,ועד הגול שלכם הייה משחק משעמם.
ודווקא לאחר השיוויון היו לכם הזדמנויות מצוינות לנצח.

טל המנצ'סטרי 15 באוקטובר 2011

יונייטד באה לשחק בונקר? האם מישהו ראה בונקר?

הרכב השחקנים על הנייר היה הגנתי יותר והמשחק של יונייטד היה סגור יותר אבל בונקר?

יונייטד כבר כמה שנים טובות מגיעה לאנפילד ולא משחקת טוב, גם בעונות שבה ניצחה 1-0 קטן
ב 3 העונות האחרונות יונייטד הפסידה את המשחקים ועוד לפני שספגה כי טאקטית ועל הדשא ליברפול היתה טובה בהרבה, היום לאחר כמה עונות טובות יונייטד עשתה לזה סטופ ברוב דקות המשחק, בטח במחצית הראשונה.
מעבר להיסטוריה האחרונה באנפילד והמשחקים הלא משכנעים של יונייטד ובלי קשר לתוצאה, מתחילת העונה יונייטד שיחקה פתוח מדי, גרם לה לקבל יותר מדי שערים ולקבוצות אחרות להגיע ליותר מדי הזדמנויות מולה, פרגי התחיל בעבודה לעשות לזה סוף והעבודה הזו התחילה היום. מחצית ראשונה יונייטד חנקה את ליברפול, החזיקה יותר בכדור באיזורים הנכונים ולמעט ההזדמנות של סוארז וגם זה מכדור ירוי שפגע באוונס ליברפול לא הגיע לשום מצב.
התוכנית המקורית היתה שבאיזור הדקה 60-65 פרגי יכניס את הג'וקרים סטייל רוני/נאני ואז לשנות את קצב וסגנון המשחק ולכיוון 3 נקודות ועד הסוף, נאני כבר עמד להכנס עוד לפני השער של גרארד, גם רוני, גיגס ששבר את החומה הרס את התוכנית ומשם יונייטד היתה צריכה לרדוף אחרי שער שיוויון, גם זה הגיע.
בסך הכל תוצאת תיקו הוגנת ולמרות ה 2 הזדמנויות המצויינות של ליברפול ב 5 הדקות האחרונות.
אני בעיקר רואה בליברפול עד כה סוארז ועוד עשרה,
גם היום הוא היחיד שהיה יכול לייצר קסם כשכל השאר היו בעיקר שבלונים, אתה יודע מה אתה תקבל מדאונינג, גם מצארלי אדם(בעצם לא חשבתי שנקבל ממנו צלילות מכוערות). קרדיט לקארגר שלא עשה מטעמים והצגות אחרי תיקול מאוחר במחצית הראשונה של וולבק, הוא קם והמשיך כאילו לא קרה דבר, ככה צריך להיראות כדורגל אנגלי במיטבו, גברים ולא צוללנים.
בסופו של יום, משחק באנפילד, ליברפול עם ההרכב הבכיר, יונייטד בהרכב משני, מחכה לכם באולד-טראפורד.

משה 15 באוקטובר 2011

יואב,
יהירות ? כהרגלכם(ובייחוד שלך אישית), חוסר יכולת לקבל איזושהי ביקורת ואו הומור כשהוא מופנה כלפיכם, זה ממש לא חדש. לגבי האמירה של רונן, את הבדיחה הזו הוא כתב בביביתון, בד"כ אני מתייחס לטורים שלו במלוא הרצינות, לפעמים גם הוא נסחף. זו דעתו וזכותי לחלוק עליה(בייחוד בפורום של אווהדי ליברפול) ולא לנהל איתו דיון מעמיק כפי שאתה דורש ממני. לפני חמש שנים אבי מלר אמר שנבחרת אנגליה זה מיקה ריצ'ארדס ועוד עשרה, אז מה, אני צריך לנהל דיון על כל שטות שאיזושהו כתב או פרשן אומר ?
ההגנה שלנו זוועה, לא התייחסתי אליה במקרה הזה. כנראה שראינו משחק שונה כי אני וחלק גדול מאוהדי ליברפול חושבים שדווקא שיחקנו טוב יותר ממשחקים קודמים ויש מגמת שיפור, אם אתה רוצה להתייחס לתצוגות יחיד של טורס או סוארז כקבוצה טובה יותר, אתה יכול, אני רואה זאת אחרת. לגבי מצבים : שער, הצלה ממצב של סוארז, הצלה ממצב של קויט, הצלה של רוני מהראש של סוארז, הצלה מבעיטה של הנדרסון ופנדל ברור שלא ניתן זה רק כמה מ"שניים וחצי המצבים שלנו". תהיה לפחות עובדתי ורציני(אני אסתפק בכך שתספור מצבים מול תקציר בספורט 1).

יואב 15 באוקטובר 2011

משה,
אתה מכיר אותי כשאתה מדבר לגופו של אדם? אם אתה מזלזל בשחקנים שעשו משהו בקאריירה שלהם(חלקם לקחו הכל) אז יהירות זאת אולי מילה מתאימה.ואולי חריפה מידי. ואם פספסתי את ההומור, סלח לי. לא נולדתי במרסיסייד(הידועים בהומור שלהם ובלי ציניות).
לא מדובר כאן בלא לקבל ביקורת.עם זה אין בכלל בעיה.יונייטד היתה מתחת לבינוני ולא ראוייה ליותר מנקודה.
בובי צ'רלטון אמר לפני כשבועיים שג'ונס מזכיר לו את דנקן אדוארדס(השחקן היחיד שהוא הרגיש נחות מולו כדבריו).כנראה שרונן הוא לא ההוזה היחידי.אני חושב שהוא סנסציוני. ימים יגידו.

מצבים-סוארז בחצי הראשון, קויט בחצי השני ומצב נגיחה של הנדרסון והחצי מצב של סקרטל.
אם הנדרסון זה מצב(כדור קופץ מעשרים מטר) אז גם לפארק יש מצב(שש עשרה מטר) ולג'ונס מחמש מטר בראש.וזה בלי תקציר.
ליברפול נראתה מסוכנת יותר דווקא לאחר שספגה-זה נכון.
זכותך לראות התקדמות.בעיני,זאת היתה הליברפול הכי פחות משכנעת באנפילד מולנו בשנים האחרונות.והתקרה שלה השנה גבוהה יותר, אין ספק.

amichai 16 באוקטובר 2011

אולי בונקר היא מילה אגרסיבית מדי, ניתן לומר כי יונייטד באה לסגור, להאט, וזה די לגיטימי. אני לא חושב שהמשחק הראה כמה אנחנו קרובים לגדולות, כי נגד הגדולות אנחנו תמיד משחקים היטב. ההבדל בינינו לבין הגדולות זה עוד שלושה שחקנים ברמה גבוהה מאוד, ובעיקר הרכבי המנטלי הזה שגורם לקבוצה לבוא לשחקי חוץ בסטוק, בוויגן, ברוב המקומות, ולעשות את העבודה. זה נשמע מעט, אבל זה אקוטי

משה 16 באוקטובר 2011

יואב,
אין לי כל כוונה לפגוע בך אישית, זה רק רושם שאני מקבל מתגובות, להיפך, חוץ מבחירות שגויות בחיים(הומור) אתה נשמע לי בחור לעניין(לא הומור). העניין עם אוהדי מנצ'סטר(וסלח לי על ההכללה) זה שאתם מצפים מאיתנו להיסחף בסופרלטיבים שאתם קושרים סביב כל ילד שמצאתם בנוער של צ'סטרפילד. ראיתי את ג'ונס מתחילת העונה ואכן הוא הראה ניצוצות של שחקן טוב מאוד, ראיתי אותו גם בקיץ בנבחרת הצעירה והוא היה בינוני מאוד. זה שרונן(אוהד מנצ'סטר) או צ'רלטון(בעל תפקיד במועדון) רואים בו גדולה או שילוב בין הגמישות של בופון והגמדות של מסי לא אומר שאוהדי ליברפול צריכים להיסחף אחריכם. אני חושב שפרגוסון מאמן אדיר בגלל שהוא מצליח לשחקנים שלכם להיראות כך גם אם אישית הם לא כ"כ מבריקים. למעט רונאלדו אני לא זוכר שחקן שעזב את מנצ'סטר והיה עילוי מחוץ לה(אל תציין את מועדון הפירסום ע"ש בקהאם, אני לא חושב שהוא הצליח כשעזב), אתה מוזמן לתת לי דוגמאות אם אני טועה. אני יכול לציין כדוגמא את וידיץ' שאתם טוענים שהוא מס' אחד בעולם אבל בחלק מהמשחקים נגדנו קראגר נראה לידו כמו החומה הסינית.
לגבי תכנית המשחק של פרגוסון, שלוש הזדמנויות לליברפול(לפי הספירה שלי) הגיעו מהאגף של נאני אחרי שהחליף את פארק, בסוף זה היה נכנס.
אני אוהד ליברפול, אני שונא(מילה חריפה אך אין מתאימה ממנה) את המועדון שלכם(אני בטוח שגם אתה את שלנו). אין פירושו שאני לא מעריך/מכבד אותו אבל אם אני לא יכול לצחוק קצת על מי שאני מתעב אז על מי כן ?

אביעד 16 באוקטובר 2011

אני לא מבין את הסמי התלהבות כאן. ליברפול לא יצרה אף מצב לפני שג'ונס יצא והרננדז נכנס. כלומר היו לה 2 מצבים לפני זה, אבל ממקריות נטו, לא שום דבר שקשור למהלכי כדורגל.
אחרי החילוף השלישי של היונייטד ובייחוד לאחר השוויון, היו לליברפול שפע מצבים. כלומר, ליברפול יצרה מצבים רק כאשר יונייטד וויתרה באופן מוחלט על הקישור בכדי להשוות ונוצר מצב בו כל כדור ארוך עליו השתלט סוארז או כל חטיפת כדור באיזור החצי יצרה לליברפול התקפות עם יתרון מספרי.
ליונייטד יש את הבעיות שלה, אבל כשאני מסתכל רק על ליברפול, היא לא שיחקה טוב. היו לכם העונה משחקים הרבה יותר טובים.

צפריר 16 באוקטובר 2011

אני חושב שלהשתמש במילים כמו שונא בהקשר של יריבות בספורט זה טיפונת מוגזם,אבל זה רק דעתי.
בקשר למשחק,רק ברבע השעה האחרונה ראינו משחק טוב ושוטף של ליברפול.בשאר הזמן הקבוצה נראית כמו ברוב העונה,המשחק לא מספיק שוטף,טעויות שמראות על חוסר חיבור בין השחקנים וחוסר יצירתיות באיזור רחבת היריב.אבל אני אופטימי כי אני בטוח שהקבוצה תתחבר ותראה הרבה יותר טוב,כך שעם התוצאות שהושגו עד עתה המצב סביר.
אהבתי את ההחלפה של הנדרסון בלוקאס,אני חושב שדלגליש צריך ליישם את הרעיון הזה לעיתים קרובות יותר.בכול מה שקשור לחילוצי כדור ועבודה קשה לוקאס מצויין,אבל בהנעת הכדור ובחירת החלטות הוא
בינוני ואף פחות.(אין ספק שבניטז צריך היה להיות מוכשר מאוד כדי לבחור את הברזילאי הכי פחות טכני מכול המיליונים שמסתובבים שם…)

D! במולדת 16 באוקטובר 2011

אני נאלץ להסכים עם אביעד. כשיונייטד עברה להרכב התקפי הגענו להזדמנויות. כל עוד פארק סגר את האגף המשחק שלנו היה תקוע וחסר השראה לחלוטין. יכול להיות שהחילוף של הנדרסון היה צריך להגיע מוקדם יותר כדי שנוכל להכנס דרך המרכז (לצערי אדם וג'רארד כשלו בזה רוב הזמן).
וקראגר הפתיע אותי. משחק מצויין ואחראי שלו. אם כי, שוב, יונייטד שיחקו בלי הכוחות ההתקפיים החזקים שלהם.

משה 16 באוקטובר 2011

צפריר, זה המקום היחיד שאני משתמש בו שלא אל מול אויבים מהחדשות. נראה לי שכל עוד אני לא מעורבת אלימות אין בזה שום דבר רע.

יואב 16 באוקטובר 2011

משה,
הכל בסדר.
בקשר לשחקנים, הגדולים ביותר ששיחקו תחתיו נתנו ביונייטד את שנות השיא כך שקשה לצפות לקאריירה שנוסקת עוד למעלה.
יש את פורלאן שלא השתלב ןהתחרה בחלוצים נהדרים, יש את ג'וזפה רוסי ופיקה שהיו צעירים ומוכשרים והם עזבו מפאת חוסר דקות ויצרו לעצמם קאריירות יפות.או שהם נולדו ביונייטד או שפרגי קנה אותם קצת לפני השיא(רוד, ריו, שמייכל,יורק ועוד).

ליונייטד עוד אין קו אחורי קבוע העונה(פלוס שוער חדש)בגלל פציעות(של התאומים, וידיץ, סמולינג). היא חשופה(גם בגלל היעדר קשר אחורי דומיננטי ובכושר) גם במשחקים בהם ניצחה בהפרש גדול ובאנפילד-זה מתכון לאסון. לכן מישנה הזהירות.הארת יפה את נקודת פארק נאני.ליברפול יצרה מצבים טובים מאד כאשר יונייטד נאלצה להמר כדי להשוות.אביעד ניתח את זה יפה מעלי.

לי-שי 16 באוקטובר 2011

אני חושב שפרגי מאמין גדול בהיסטוריה ובמסורת. בשנים האחרונות יונייטד מגמגמת באנפילד, והוא ידע את זה. עובדה שגם במשחק האחרון היא יכלה לצאת בהפסד. אני לא מתבייש לומר שיונייטד נראו יותר מדי זמן כאילו הם באו לשחק סגור ולהרוויח את שימור המומנטום ,על פני הסתכנות וגניבת שלוש נקודות.

אין מה להשוות את חומר השחקנים כי לגופו של ויכוח זה לא רלבנטי, וכמובן שעד המשחק הבא דברים יכולים להשתנות בסגל ובשיטה של שתי הקבוצות. אני מאמין שבלם יגיע בינואר כדי לשלול סופית את האופציה שסקרטל יראה אי פעם חולצה אדומה . ולמה לעזאזל קואטס לא רואה דשא?

יואב – אכן נתראה. :)

xxx 16 באוקטובר 2011

amichai,

בונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקרבונקר

יואב 16 באוקטובר 2011

לי שי,
מסכים. יונייטד רצתה להישאר בחיים(שימור מומנטום).
כנראה שבתקופת הזמן הזאת היא צריכה לבחור בין זהירות לבין משחק התקפה יוזם. כרגע זה לא עובד ביחד.

באבא ימים 16 באוקטובר 2011

אני מסכים על הניתוח של אביעד, אני רק רוצה להסויף לזה את את המסקנה התמבקשת בעיני. הטענה לפיה מדובר בהרכב משני של יונייטד מול הרכב ראשון של ליברפול היא חסרת שחר.ההרכב הראשון של יונייטד היה הרבה יותר פגיע. ההרכב שאלכס בחר היה הטוב ביותר למשחק והבחירה שלו במערך זהיר היתה הבחירה ההגיונית. אני חושב שאלכס זיהה בעיית מצ' אפ בקישור של יונייטד מול הפיזיות של ליברפול והחליט לעבות את הקישור. דווקא ששלושת האסים נכנסו המשחק היה הרבה יותר חד צדדי לטובת ליברפול.

המשחק הזה לא מעיד על עומק הפערים בין יונייטד לליברפול. גם לא על צמצום הפערים. הפערים בין הקבוצות מתבטאים בתוצאות מול הקבוצות האחרות ובמישור זה הפער הוא אדיר לטובת יונייטד.

יואב – אם הקו האחורי של יונייטד לא סגור (מה שנכון) מה תומר ליברפול ששום דבר אצלה לא סגור והחליפה לפחות חצי קבוצה (ומנג'ר ובעלים) במהלך השנה האחרונה?

באבא ימים 16 באוקטובר 2011

התמבקשת =המתבקשת

זה משנה 16 באוקטובר 2011

בפרי-גיים גארי נוויל דיבר על הבעיה המובהקת שיש ליונייטד באנפילד. על כך שתמיד בחצי שעה הראשונה הם לכלו לנשום. לכן היה מאוד מעניין לראות שבסה"כ יונייטד נראו טוב בחצי השעה הראשונה.
אלמלא דה-חאה יונייטד מפסידים. הוא נתן לפחות שתי הצלות גדולות.

איציק 16 באוקטובר 2011

סיום המשחק עם הוורודים מצביע על משהו שאנחנו יודעים – אנחנו בסביבות מקום 4-6 והם בין 1-2.
זאת באסה רצינית ואסור להשלים איתה כמצב קבוע אלא כמצב שיש לחתור (בהגיון ואחריות ניהולית) לשנות אותו בהקדם האפשרי.
לקראת המשחקים הבאים:
יש לנו 3 משחקים לפני צ'לסי. צריך לנסות בהם את הנדרסון יחד עם אדם וסטיבי. צריך להכניס לרוטוציה את קואטס. אלו תיקונים שנכון לעשות נגד קבוצות שאנחנו צריכים לנצח.

ברוך 16 באוקטובר 2011

סיום המשחק עם הוורודים מצביע על משהו שאנחנו יודעים – אנחנו בסביבות מקום 4-6 והם בין 1-2.
זאת באסה רצינית ואסור להשלים איתה כמצב קבוע אלא כמצב שיש לחתור (בהגיון ואחריות ניהולית) לשנות אותו בהקדם האפשרי.
לקראת המשחקים הבאים:
יש לנו 3 משחקים לפני צ'לסי. צריך לנסות בהם את הנדרסון יחד עם אדם וסטיבי. צריך להכניס לרוטוציה את קואטס. אלו תיקונים שנכון לעשות נגד קבוצות שאנחנו צריכים לנצח.

יואב 17 באוקטובר 2011

באבא,
ליברפול בשלב הגיבוש.לא חושב שיש ספק בזה.אני לא בטוח שכל המרכיבים איכותיים מספיק(חלקם כן כמו אנריקה ואדם)אבל זה כבר תפקידו של המאמן ליצור שלם שהוא יותר סך חלקיו כי אני לא מאמין בכוכב על כל עמדה. אני כן מאמין שאליפות (או התמודדות עליה) עוברת דרך המשולש-שוער ושני בלמים מצויינים.
בפריזמת המשחק-זה היה משחק בין קבוצה שעדיין לא מסונכרנת לגמרי אבל מרגישה טוב עם עצמה לקבוצה שרוצה לצאת במינימום נזקים.

איציק 18 באוקטובר 2011

שיטת בניית ליברפול לפי רעיון הhttp://www.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3507590,00.html"מאני בול".

לי-שי 21 באוקטובר 2011

לקראת נוריץ' – להעלות שני חלוצים וקישור התקפי, לנצל את חולשת היריבה ואת הביתיות. חובה לנצח בצורה מרשימה, לפחות בהפרש שני שערים.

צחי 22 באוקטובר 2011

לי-שי וכל השאר שנמצאים איתי בויכוח תמידי,
לפחות הבעלים של הקבוצה מבין איפה אנחנו עומדים ולא מכוון למטרות לא ריאליות…

תקראו את הציטוטים שלו בלי קשר למשחק שהיה כבר…

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4134902,00.html

באבא ימים 22 באוקטובר 2011

זה יפה שאתה מעריך את ראייתו הנכוחה של הבעלים. הוא גם זה שהחליט שדלגליש הוא האיש הראוי למשימה.

אלעד 22 באוקטובר 2011

לי-שי, ברור שחומר השחקנים שלנו עדיף על נוריץ' ולכן על הנייר אנחנו עדיפים, אבל כמו שדגליש אמר במסיבת העיתנואים, צפוי לליברפול קרוב משחק לא פחות קשה לעומת שבוע שעבר נגד יונייטד. למרות שנוריץ' הפסידה לצ'לסי ויונייטד, היא ניצחה קבוצות שהתקשנו מולם העונה (סאנדלנד וסטוק) – בחוץ ובבית – אז צריך להגיע למשחק עם הרגליים על הקרקע.
כרגע נוריץ' היא מקום 9 בליגה ולכן צריכים ליברפול צריכה להכין את עצמה למשחק קשה, פיזי, עם הרבה מאד רוח לחימה. צריבים לבוא לשחק התקפי אבל לא על חשבון ההגנה – שגם ככה לא יציבה.

לוקאס לא משחק, מה שאומר ששחקן שהיה באנקר העונה והעונה הקודמת בתפקיד מרכז שדה הגנתי יהיה חסר. אני מקווה שנרוויח מזה ולא נשלם על החיסרון.

david 22 באוקטובר 2011

הרכב התקפי ביותר
כל הכבוד לקני על התעוזה
נורייץ' קבוצה לא פריירית
יוניטד וצ'לסי מאוד התקשו מולה
קבוצה מאוד מגובשת וקבוצתית

למרות זאת חייבים לנצח

אסף THE KOP 22 באוקטובר 2011

עד מתי נהיה שווים שער חובה בכל, אבל בכל, משחק ?

לי-שי 22 באוקטובר 2011

כל עוד סקרטל ימשיך לשחק וההתקפה תמשיך להחמיץ.

Comments closed