קבוצת גביע טיפוסית

In כללי

(אסף שלום)

איזה כייף חצי גמר. שוב בוומבלי. אין ספק שלליגת האלופות לא נגיע אבל גביעים עוזרים לי מאד בבניית האתוס הליברפולי בבית. הילד בן ארבע וחצי וצריך להכין אותו לחיים. הוא כבר יודע שמנס'טר יונייטר הם רשעים והגביע שהנפנו לפני חודש עזר מאד לדימוי שאני בונה שליברפול הכי טובה. מה שכן הילד התלונן שהגביע קטן… והוא אכן צדק.

אני מאד מקווה שיהיה דרבי בחצי גמר. זה כמו איזה סגירת מעגל הרי קני עזב אחרי משחק גביע עם אברטון ועכשיו הוא פה ונראה מאושר. הקבוצה לפרקים נראית טוב ולפרקים מבולבלת. כמו שהשדר האנגלי ציין אתמול במצב של 1-1 YOU CAN SENSE THE PRESURE IN ANFIELD NOT FOR THE FIRST TIME THIS SEASON
והוא צודק.

מה שכן ג'אררד מוכיח בשני המשחקים האחרונים איזה גאון כדורגל הוא. המסירה לדאונינג אחרי שהוא הבין בשבריר שניה שהוא לא יכול להשתלט על הכדורג היה אחד ממהלכי הכדורגל היפים שראיתי לאחרונה. נראה שהוא הרבה פחות מנהל את המשחק ובאמת זה משהו שחסר בקבוצה אבל בנגיעות קלות הוא מכריע משחקים וכרגע זה מספיק.

ועוד דבר קטן לגבי טורס. אני שמח שהוא הבקיע באמת. היה לי קשה לראות אותו חסר ביטחון שכל עיתונאי זב חוטם צוחק עליו. מה שהוא שכח אחרים עוד לא למדו. אני כמובן לא רוצה שהוא יבקיע יותר מדי אבל לא אהבתי לראות אותו משופל. הוא שחקן יקר לליבי. אני לא כועס עליו שהוא עזב ואני בטוח שיש דברים שאנחנו לא יודעים. אני רק מתגעגע.

5 Comments

איציק‏ ‏ 20 במרץ 2012

אני חושב שקרה דבר גדול במשחק ‏-‏ דאונינג בעט לשער והבקיע!‏
הגיע הזמן שזה יקרה יותר.
מרגש להגיע לוומבלי שוב

משה 20 במרץ 2012

דאונינג של החודש האחרון מתחיל להיות דומה למה שחשבנו שקנינו. הוא מצליח לספק מסירות, עובר מגינים במהירות ומנסה גם לבעוט לשער. אם הוא יתחיל להיכנס לרחבה יותר יקרו דברים טובים. אני מקווה שהשער יפתח אצלו סכר כלשהו.

איציק 20 במרץ 2012

אסף,
הגביע הוא אויר לנשימה של ממש בעניין הילדים. הם יודעים שאבא חולה על ליברפול אבל חייבים לספק את היצר שלהם…
משה,
הלוואי מה שאתה כותב על דאונינג נכון. לי הוא נראה שחקן לא מספיק נחוש (קילר) כדי לממש מומנטום. אשמח להודות בטעות אם העתיד יוכיח אחרת.

איציק 20 במרץ 2012

אסף,
הגביע הוא אויר לנשימה של ממש בעניין הילדים. הם יודעים שאבא חולה על ליברפול אבל חייבים לספק את היצר שלהם…

Comments closed