על האהבות ישנות

In כללי

תחושה מוזרה. סנדרלנד מארחת את צ'לסי. דקה תשיעית בערך טורס מקבל כדור במצב מצוין. אתה רוצה שהוא יכניס את זה. הוא מחטיא. שתי דקות אחר כך הרמה מצויינת וטורס שם גול. מיד נפלט לי איזה גול. קאט לבניטז. לרגע זה נראה ליברפול 2008. אבל אז הצבע המעצבן הזה לא נותן לך מנוח. זה צ'לסי אתה נזכר. קבוצה מעצבנת.

טורס הוא כמו EX-GIRLFRIEND. מיד אחרי הפרידה אתה מלא שנאה ורגשות ויוצא לנופף בחברה החדשה שלך (סוארז) היא בינתיים לא מתאוששת ומסתבר שהיא אהבה אותך הרבה יותר ממה שהיא מוכנה להודות. אבל אז הזמן עושה את שלו ושוב נפגשים בלי כל האמוציות. והאהבה עדיין שם. אני אגיד דבר מאד לא פופלרי בקרב אוהדי ליברפול. הייתי מת שהוא יחזור. הנה אמרתי את זה. במשך חודשים אני מחפש בכל אתר רכילות איזה בדיל ידיעה שליברפול שוקלת לקנות אותו בחזרה. נאדה. מוקצה. גמור.

ולדעתי זה חבל. יש שני שחקנים שחסרים מאד מעידן בנטיז. אלונסו וטורס. אני משוכנע שטורס וסוארז יחד הייינו ממוקמים הרבה יותר גבוה בטבלה.

אבל כמו עם חברות לשעבר תמיד עדיף להמשיך קדימה. אבל הלב, הלב רוצה לראות אותו באדום.

69 Comments

משה 9 בדצמבר 2012

לא רוצה שהוא יחזור, והיום הוא גם לא ברמה שאני שואף אליה או בגיל הנכון מבחינתי. אין לי אליו שום סנטימנטים, מקסימום קצת רחמים. אם אהיה גס רוח, טורס הוא קצת כמו החברה הישנה שאתה אומר לעצמך "היום לא הייתי נוגע בה עם מקל".
להזכיר אותו ואת אלונסו באותה נשימה זה לא נכון ולא הוגן. אלונסו נדחק החוצה ע"י בניטס בלי סנטימנטים ובלי הגיון ועזב כי נתנו לו להרגיש לא רצוי. טורס נטש את הקבוצה בטריקת דלת.

scialom 9 בדצמבר 2012

לא היית נוגע במקל? יש לך סטנדרטים גבוהים. אפשר לחשוב מי יש לנו בליברפול בחוד חוץ מסוארז. את האמת לא היית מעדיף לראות את טורס וסוארז יחד מאשר סוארז וברוני?

לגבי אלונסו אין ספק שהוא נדחק החוצה. אבל גם בלי השטויות שבניטס עשה אני חושב שברגע שהגיע הצעה מריאל הוא בכל מקרה היה קופץ.

נכון שטורס עזב בטריקת דלת. אבל אני חושב שאם הוא יכל להחזיר את הזמן לאחור הוא לא היה עוזב. ואם אנחנו היינו יכולים להזיז את הזמן לא היינו מביאים את קארול במקום…

זה משנה 9 בדצמבר 2012

איזה גול!

זה משנה 9 בדצמבר 2012

שתי מסקנות מהמשחק הערב:
1. סטרלינג חייב ללמוד לשחרר את הכדור בנגיעה אחת אחרת הוא יהיה סוג של מנור חסן.
2. הכל פתוח ולכן חייבים חיזוק. רוג'רס צריך להבהיר זאת להנהלה בכל האמצעים הקיימים. הליגה סופר תחרותית העונה. המרחק בין המקום העשירי לרביעי הוא רק 4 נקודות ששוות המון כסף ויוקרה. חייבים לעשות כל מאמץ לחזק את הסגל.

D! בארץ הקודש 9 בדצמבר 2012

שני דברים חיוביים מהמשחק הזה – 1. הרכשיה של גול עצמי מוכיחה את עצמה.
2 – שלושה שערים (ונצחון) בלי סוארז – מי היה מאמין?!

אני בטוח שאני לא היחיד שחשב בתחילת הדקה ה75 שהחילופים של רודג'רס על הפנים ולא קשורים. טוב, אני עדיין חושב ככה (וגם השלישי שהחזיר להם קצת מומנטום היה טעות לדעתי) אבל לפחות הלך לו קלף. הנדרסון לא היה רע בכלל.
קול היה גרוע. אין לי מילה אחרת אבל כרגע נראה שהוא אחד היחידים בסגל שמסוגל לתת גול.

יופי של נצחון.

D! בארץ הקודש 9 בדצמבר 2012

מנור חסן – הרגת אותי.
הוא צריך קצת משקל וקצת יותר נסיון (חוץ ממה שאמרת).

רובי פאולר 9 בדצמבר 2012

1. המערך: ברבע השעה הראשונה היה נדמה כאילו לוקאס זה כל מה שהיה חסר – איזן את הקישור, פינה את ג'רארד להתרוצץ ואת אלן ללחוץ והתוצאה – רבע שעה של כדורגל מופלא, עם הנעת כדור מהירה מרגל לרגל ומצד לצד ושלושה מצבים מצוינים שאחד מהם נגמר בגול גדול (ואולי תמיד היה צריך לשחק עם ג'ונסון קשר ימני?). ואז… ואז הלכנו להשתין ולא חזרנו… ושוב לא ברור למה דווקא ג'ו אלן ולא ג'רארד הוא האיש שמגיע לרחבת היריב בהתקפה, ושוב לא ברור למה לא לפתוח עם חלוץ כמו אדם מורגן ולא לתת לשלבי ללכת לאיבוד ביער. קיללתי את רודג'רס על החילופים המאוחרים אבל כנראה שאני טעיתי הפעם :-)
2. המשחק – אז רבע שעה נפלאה ואז נעלמנו. לא כי ווסטהאם קבוצה מושלמת – הם קבוצה בינונית וחסרת ברק אבל הם מודעים לחסרונות שלהם ומשחקים פשוט ולענין עם כדורים מסוכנים פנימה מהאגפים. כשחזרנו לשחק כמו בהתחלה, החל מהדקה ה – 67 לערך שוב הגענו למצבים וחזרנו למשחק. לא ברור למה הפסקנו לשחק על צד ימין, שם ג'ונסון חגג בהתחלה ומשם גם הגיע השער השלישי. לא יודע אם היה שם פנדל לווסטהאם, נראה כאילו אלן לא יכול היה להימנע מכך… וכמובן שהיה פנדל ואדום על שלבי בסוף.
3. ציונים:
ריינה – 6. מדי פעם עוד יוצא לטיולים הזויים במרפסת אבל בעיקרון מתחיל לגלות יציבות כלשהי אחרי שנתיים וזה סימן מעודד. כמעט לקח את הפנדל.
ג'ונסון – 7. נמצא בכושר מצוין. חייב לבעוט יותר.
סקרטל – 7. עוד יום במשרד. הציל לפחות גול אחד.
אגר – 7. כנ"ל.
דאונינג – 5. מלך הרפיון, כמו איזה ספגטי… הוא כ"כ מעצבן…
לוקאס – 6. שקט ובטוח. חסר לו עוד כושר משחק.
ג'ו אלן – 5. לא בחודש טוב, מאבד המון, לא תכליתי ועושה שטויות ליד הרחבה שלנו. לא אשם בפנדל.
ג'רארד – 5. הפעם השתדל והיה פחות אנמי אבל כ"כ לא מדויק והשער העצמי אומר הכל.
סטרלינג – 5. מאוד עצבני ולא מדויק, נוטה להסתבך ולא להרים את הראש. בישול גדול בגול השני. היה חייב לשים בפנים את השני בדקה ה -14.
קול – 6. מי היה מאמין? האם הוא קם מהקבר? תנועה יפה וגול אדיר, אבל שאר המשחק שלו היה די חלש ולא מדויק.
שלבי – 6. מסכן, הלך לאיבוד בחצי הראשון אבל השתדל מאוד והיה נייד וחכם.
הנדרסון – 6. מי היה מאמין 2? נלחם, חילץ יפה כדורים וכבונוס נתן כדור נפלא לגול השלישי.
אנריקה – מקווה שלא נפצע קשה. האם גם לכם נדמה שזה השחקן שהכי הרבה פעמים במשחק מסתכל למעלה ולצדדים ולא מוצא את הכדור ואת היריב?
4. לסיכום: לא יודע מה איתכם, אבל אף על פי כן ולמרות הכל, אנחנו מתחילים להראות ניצוצות של שיטה (ממש מינימום כדורים עפים סתם למעלה כמו בשנות דלגליש), אופי ועקביות. תארו לכם מה היה קורה אם היה לנו חלוץ :-)

משה 9 בדצמבר 2012

scialom, אם הייתי יכול להחזיר את הזמן לאחור אז בהחלט הייתי מעדיף שהקבוצה ההיא של בניטז תמשיך לרוץ. טורס עזב בצורה מגעילה, גם אם יכניס 30 שערים העונה אני מעדיף שהוא לא יחזור ואני לא סולח לו.
רובי, קרלטון קול לקח לסקרטל ואגר כל כדור גובה ואיפשר לווסטהאם לשלוט במשחק, דאונינג כמגן עשה עבודה טובה וסגר בצורה מרשימה, סטרלינג נתן מסירה לשער השני ועשה בהגנה של ווסטהאם שמות ברבע השעה האחרונה והנדרסון היה חילוף מנצח. בקיצור, לא מסכים עם אף אחד מהציונים כמעט, אבל אחרי ניצחון כזה כיפי למי איכפת ?

סטיבי G 9 בדצמבר 2012

אני מתגעגע לטורס, גם אם כועס עליו.
ניצחון כייפי, הדרך ארוכה.

רובי פאולר 9 בדצמבר 2012

משה,
קודם כל כתבתי שטעיתי לגבי החילופים הפעם, וטוב שכך. לכן אני רופא בבית חולים במשכורת מצחיקה ורודג'רס סוג של מליאן :-)
שנית, אני שמח על הדיון. לגבי נקודות המחלוקת:
קרלטון קול הוא סוג של אמיל האסקי כזה, חזק וגדול אבל לא תכליתי. אכן מוריד כדורים בגובה אבל למי? הוא לא יצר כמעט מצבים, וגם את רוב הכדורים המסוכנים שהלכו לכיוונו (למעט אחד) סקרטל ואגר ניקו מצוין.
לא יודע איזה משחק ראית, אבל דאונינג לא סגר מצוין. רחוק מזה. הוא מאוד נרפה בגישה שלו (וזו לא לגמרי אשמתו כי הוא לא מגן).
סטרלינג אולי חכם גדול (ושוב, הוא ילד מוצלח ואין לי בדל טענה אליו) מול אין-הגנה, אבל כשהייתה שם הגנה הוא הלך רוב הזמן ראש-בקיר מול שלושה מגנים ולא עשה מספיק דאבל פסים. כשעשה נולד מזה גול.
הנדרסון אכן היה חילוף מנצח היום (בבחינת "גם תרנגולת עיוורת מוצאת פעם גרגיר"? הלוואי שאתבדה).
את הגול השלישי בקושי ראיתי. הייתי עסוק בריצה מטורפת מחדר העבודה לגלישה על הברכיים לאורך כל הסלון לחיבוק ענק לאישה תוך שאגת ניצחון. אכן כיפי :-)

טוהר חיימוביץ 10 בדצמבר 2012

מסכים עם פאולר. דאונינג מנסה, אבל הוא לא עושה את העבודה. מצד אחד זאת לא בדיוק אשמתו, גם מסצ' לא היה טוב כשבניטז תפקד אותו בתור מגן, והוא בערך האחרון שאפשר להאשים בנרפות. מצד שני, אם דאונינג היה משחק טוב, לא היה נוצר הצורך לסתום איתו חורים.

בסה"כ ניצחון נהדר. עד למפגש מול השרימפסים מדובר במשחק הכי קשה שיהיה לנו. יש לנו עכשיו 5 משחקים נוחים, או אולי יהיה יותר נכון להגיד 4 משחקים נוחים ומשחק חוץ מול סטוק. לדעתי צריך להשיג בהם לפחות 11 נקודות.

זה משנה 10 בדצמבר 2012

מצטער, אין לנו את הפריבלגיה לחשוב שיש בפנינו משחקים נוחים. כפי שכבר הוכח לא אחת בשנים האחרונות, בכל פעם שמתחילה תחושת אופוריה מינימלית שכזו אנחנו חוטפים וחוזרים ארבעה צעדים אחורה.

אני חושב (ומניח שזה גם קורה) שרוג'רס צריך לחשוב מה לא עבד בחילוף במחצית הראשונה. זה היה כשווסטהאם ניסו לחזור למשחק ואנחנו ביתרון. אני חשבתי בהתחלה שסטרלינג ייצא כי הוא היה לא טוב עד אז, אבל אנריקה כנראה נפצע. בגלל שלא היה מגן שמאלי חלופי על הספסל חשבתי שנכון יהיה לעבור לשלושה בלמים ועם ג'ונסון ודאונינג כווינג-בקס. אני משוכנע שזה היה מנטרל את נסיונות ההגבהה שלהם מהאגף יותר ביעילות ומשחרר את ג'ונסון עוד יותר לעשות את מה שעשה בעשרים הדקות הראשונות. במקום זאת קיבלנו את קול האיטי מקדימה, ג'ונסון נאלץ להיות יותר זהיר בפריצות מהאגפים ו-ווסטהאם הצליחו להשתלט על המשחק.

אסף THE KOP 10 בדצמבר 2012

מה שמדהים בכל הסיפור הזה הוא שליברפול נמצאת מרחק נגיעה מהמקום הרביעי, למרות הכדורגל שלה.

כמו שאני רואה את זה, הליגה האנגלית נחלשה מאוד ביחס לליגות המתחרות באירופה.

לי-שי 10 בדצמבר 2012

אין לנו שום זכות לדבר על משחקים נוחים. משחק שנדמה לנו שננצח בקלות, אנחנו מגרדים 1-0 ומה שנדמה שננצח הופך לתיקו. עד שלא יחזקו את הקבוצה בשחקנים יקרים ומוכחים, לא נוכל להגיד בפה מלא שאנחנו נאבקים על 1-4. ואני אומר 1-4 כי לא נעים לי להגיד 4-6.

טוהר חיימוביץ 10 בדצמבר 2012

כרשמתי משחקים נוחים, התכוונתי באופן יחסי. מישהו חושב שפולהאם באנפילד שווה ערך בקושי למשחק בסטמפורד ברידג' או בוויט הארט ליין?

לצעוק קלישאות כמו "אין משחקים נוחים" תמיד אפשר. עובדתית, בחינה של יחסי הימורים, תעלה תמונה אחרת.

ברור שאני לא מזלזל בפולהאם. יש להם סגל טוב, ומאמן טוב, והרבה ניסיון, וכל זה מבלי להזכיר את ברבאטוב.

לי-שי 11 בדצמבר 2012

יש בהחלט משחקים נוחים. לנו פשוט אין זכות לדבר עליהם מהסיבה הפשוטה שעוד לא חיברנו שלושה נצחונות השנה.

זה משנה 11 בדצמבר 2012

טוהר, אתה מבלבל.
הקלישאה היא זו שמדברת על משחקים נוחים.
הטבלה והתוצאות העונה מלמדות על ליגה פתוחה ותחרותית שבה כמעט כל קבוצה (מצטער ק.פ.ר) יכולה לנצח קבוצה אחרת, או לפחות להוציא תיקו. ראה את נורוויץ' שחטפו מולנו והשפילו את ארסנל. ראה את כל מי שמעלינו בטבלה.
זו גם הסיבה שאני חולק על אסף – הליגה האנגלית לא נחלשה. להפך היא התחזקה. מליגה של ארבע קבוצות גדולות יש היום לכאורה שתיים מאוד גדולות ותחרות אמיתית על שאר המקומות כשגם מקומן של המובילות לא תלוי רק ביכולתן.

משה 11 בדצמבר 2012

אני מסכים עם אסף(פעמיים בחודש אחד). הליגה נחלשה, יונייטד עם הגנה בינונית מאוד מובילה בקלות, סיטי מנומנמת לחלוטין, צ'לסי רחוקה מהן ובצדק, ארסנל, טוטנהאם וניוקאסל נחלשו. זה אולי הופך את הליגה לתחרותית אבל אם לאחר חצי עונה WBA, סוואנזי וסטוק יכולות להגיע ל-CL זה לא בגלל שהן התחזקו.

זה משנה 11 בדצמבר 2012

אבל הן התחזקו. שחקנים זולגים לליגה האנגלית מספרד בראש וראשונה, אבל גם מגרמניה ואיטליה.
,הביטו על מספר השחקנים הזרים בליגה (לא בעלי אזרחות מקומית) הליגה האנגלית מובילה בפער ניכר על שאר הליגות המובילות.
http://comparetheleagues.com/

הבונדסליגה היא הבאה בתור עם פער של כ-13% מהליגה האנגלית.

נאמר זאת אחרת: כמה אנגלים משחקים בספרד, באיטליה או בגרמניה? מאידך כמה שחקנים מהמדינות הללו מחזקים קבוצות באנגליה?

טוהר חיימוביץ 11 בדצמבר 2012

זה משנה,

לא שזה משנה, ובכל זאת, לא אני הוא זה שמתבלבל. קלישאה, אם נמנע מהגדרה מילונית מנופחת, היא משהו שהיית מצפה לשמוע משייע פייגנבוים בריאיון, או משחקן כדורגל שהבקיע את שער הניצחון במשחק. לדוגמא: "זאת הייתה עבודה של כל הקבוצה", "אנחנו לא חושבים על הטבלה כרגע" וכו'.

כששואלים שחקן/מאמן על המשחק בשבוע הבא, שישוחק מול קבוצה חלשה יותר מהקבוצה שהם פגשו כרגע, ב-99% מהפעמים הוא יגיד שאין משחקים נוחים/קלים, סכנין/רמת השרון/הפועל חיפה/ק.פ.ר. יבואו נחושים וכו'

לצורך העניין, "אין משחקים נוחים" היא קלישאה אחות ל-"אנחנו נותנים להם הרבה כבוד".

אם אין משחקים נוחים, אז למה סוכנויות ההימורים נתנו לנו סביב ה-1.3 מול סאותהמפטון, ורק 2.75 מול ווסטהאם?

ושוב, ברור שיש את עניין היחסיות. זה לא שמול פולהאם בבית אפשר לעלות עם הנוער/לפתוח בירות במחצית/לוותר על אימונים בשבוע לפני. עדיין, יחסית ללוח המשחקים השנתי, משחק מול פולהאם בבית הוא משחק נח.

זה משנה 11 בדצמבר 2012

טוהר,
אחלה תשובה. אבל יש קלישאות של בעלי תפקיד כפי שציינת ויש קלישאות של אוהדים. "משחקים נוחים" נופל לקטגוריה השניה.
ועזוב אותך מקלישאות או מסוכנויות הימורים שהשיקולים שלהם מבוססים על תחשיבים סטטיסטיים. ראית אותנו משחקים העונה, אתה באמת חושב שיש לקבוצה הנוכחית משחקים נוחים? עזוב על הנייר. במציאות. אנחנו קבוצה שמתקשה לשים גול או לחילופין לפתח מתפרצת בלי שהגנת היריבה מסתדרת בזמן.

משה 11 בדצמבר 2012

זה משנה,
דרך אגב, לא ערכתי סטטיסטיקה אבל לתחושתי השנה אנחנו מצליחים יותר במשחקים שאנחנו "חייבים לנצח" מבשנתיים האחרונות. גם אם הצלחנו לגרד גול בסוף ניצחנו בבית קבוצות ששנה שעברה הצליחו לקחת אצלנו נקודות. הבעיה שלנו יותר במשחקים מול הקבוצות ברמה שלנו ויותר. ושוב מדובר בתחושה בלבד.

סטיבי G 11 בדצמבר 2012

אנחנו ב 4 נקודת מרחק ממקום רביעי ומקדימות אותנו 5 קבוצות לא כולל זו שבמקום רביעי.
לטעמי במצב הנוכחי הרבה יותר קל להפוך פער של 4 ל7 מאשר ל-1.
יש להחזיק אצבעות.

amitpros 11 בדצמבר 2012

אני חושב שיש משהו בדבריו של זה משנה
כשקבוצה כמו סוונסי מביאה שחקן של ולנסיה,זה חיזוק
חד וחלק
אני בכלל לא מדבר על מיצ'ו.
אין ספק שהקבוצות הבינוניות של אנגליה התחזקו-בין היתר בגלל המשבר של הקבוצות בסדר הגודל שלהן באיטליה וספרד.

אסף THE KOP 11 בדצמבר 2012

מצד שני, יכו להיות שאין מקום לשחקנים אנגלים בגרמניה, איטליה וספרד – הם לא טובים מספיק.

בכל אופן הייתה לי הארה ופרץ של אופטימיות – לדעתי, עד ה-1.1.2013, אנחנו נהיה במקום השלישי בטבלה.

סטיבי G 11 בדצמבר 2012

יש ידיעות לשחקנים שאולי יעברו אלינו בינואר?
מישהו יודע על זה משהו?

לי-שי 11 בדצמבר 2012

פרט לשמועות עיקשות על מה שכבר שמענו, (הונטלאאר, סטארידג') מאזכרים את אנדראס גרנקוויסט, המגן השבדי של גנואה, וגם את בנט, וולקוט ודמבה בה.

טוהר חיימוביץ 12 בדצמבר 2012

זה משנה,

מאחר ואני רואה את המשחקים של ליברפול השנה, אני אתקשה לסתור את השאלה שלך. נסגור על המינוח פייבוריטים?

נוסח חדש: אני (אעז) ואומר שאנחנו פייבוריטים ב-5, או לפחות ב-4 (בכל זאת, סטוק בחוץ) מהמשחקים שיש לנו לפני המפגש החוזר מול השרימפסים. ולכן, סכום דו ספרתי של נקודות מחמשת המפגשים הנ"ל מהווה דרישה הגיונית וחיונית בכדי להגיע לדרבי האמיתי שלנו במצב אופטימלי.

לגבי הרכש- לא עקבתי, אבל סטארידג' מוזכר מאז שרוג'רס הגיע אלינו, דמבה בה מאז ימי קני, וולקוט התחיל להיות מוזכר מאי חידוש החוזה שלו בארסנל בקיץ, וגם הונטלאר הוא לא בדיוק מטרה חדשה על הכוונת (לפחות לפי השמועות).

אני מקווה שמשהו יצא מזה, כאשר לדעתי דמבה בה וסטארידג' מהווים אופציות עדיפות, אבל אני לא ממש אופטימי.

זה משנה 12 בדצמבר 2012

אני חושב שזו דרישה הכרחית אם אנחנו מכוונים למעלה. יש לנו קבוצה טובה שיכולה להיות טובה מאוד בהינתן חיזוקים מסוימים. אני מקווה לראות את וולקוט מגיע כי חוד שלו ושל סוארז יהיה זריז ולא צפוי.
בסך הכל, אני חושב שעברנו תקופה מאוד קשה מבחינת פציעות וכעת עם החזרה לסגל של לוקאס, ובוריני שאמור לחזור בחודש הקרוב (נפצע באוקטובר לשלושה חודשים לערך), הסגל יחסית במצב סביר. רוג'רס צריך להכריע בקרוב האם הוא בונה על רובינסון להמשך הרוטציה העונה או שעדיף לתת לו לצאת החוצה להשאלה. במידה כזו אין לנו גיבוי אמיתי לצד שמאל, למעט ג'ונסון.

פילוסוף רדום 13 בדצמבר 2012

שמתם לב ללינק שנתן זה משנה ?
ישראל במקום ה 17 והמכובד !!!

טובטוב הגמד 13 בדצמבר 2012

אנחנו מובילים על בלארוס!!!

פילוסוף רדום 13 בדצמבר 2012

עזוב – אנחנו מעל סקוטלנד…

משה 13 בדצמבר 2012

אנחנו מתחת לקפריסין.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 14 בדצמבר 2012

מי בעד להביא את למפארד?

לי שי 14 בדצמבר 2012

אני האנונימי.

זה משנה 14 בדצמבר 2012

כי למפארד וג'רארד הוכיחו לאורך השנים את השילוב המצוין ביניהם בנבחרת?

לי שי 14 בדצמבר 2012

אני לא חושב שיש מקום להשוות בין מערך המשחק של נבחרת למערך שלנו. אני רואה שחקן בן 34, עתיר ניסיון וקבלות, שייבשו אותו על הספסל ויש לו עוד מה לתרום ברמות הגבוהות. אם החוזה שידרוש סביר אני בעד להביא אותו.

D! בארץ הקודש 14 בדצמבר 2012

אם כבר הייתי הולך על בקהאם

משה 14 בדצמבר 2012

אולי גם את בובי צ'ארלטון ?

D! בארץ הקודש 14 בדצמבר 2012

לא מבין את הקשר
הזכירו פה את למפארד. אני חושב שהוא מעבר לשיא ולא מסתדר עם ג'רארד על המגרש. בקהאם פנוי, מודע למעמדו ויש לו מה לתת לנו אפילו שתי עונות מהאגף ומהנסיון.

לי שי 14 בדצמבר 2012

בקהאם הוא לא יעד ריאלי גם משום שהוא מבוגר מלמפארד, הוא לא מציג כדורגל ברמה גבוהה מזה שנים, הוא נולד ביונייטד ואין לו שום עניין או רצון לבוא למועדון שמנסה לבנות את עצמו.

למפארד לעומת זאת רוצה להוכיח את עצמו אחרי שספג התעללות לא מוצדקת בקבוצה שתרם לה המון. מבחינתי הוא הג'רארד של צ'לסי. הוא יוכל למצוא את מקומו כמובן בקבוצת מיליונרים סטייל פ.ס.ז' אם ירצה, אבל לדעתי האתגר האחרון שנשאר לו הוא לעזור למועדון גדול לנסות ולחזור למקומו הטבעי.

D! בארץ הקודש 14 בדצמבר 2012

אני חושב שהיכולת שבקהאם מציג, בתוספת הנסיון שלו, יוכלו להוסיף לנו המון – גם אם זה לא בתור שחקן הרכב קבוע.
המחוייבות שלו אדירה והוא לא נתפס אצלי מעולם כמי שמפחד מאתגרים. במובן מסוים – נהפוך הוא.

זה נכון שהוא מאד מזוהה עם היונייטד, אבל אפילו מ.י.ק.י. מצא את עצמו חוצה את הכביש.

לצורך העניין, כי אני לא רואה את זה קורה, אישית הייתי שמח לראות מישהו בקלאס שלו מגיע אלינו – זה גם בטוח יכול לעזור לנו מבחינת אטרקטיביות.
מודה שלא ראיתי את למפארד מספיק לאחרונה, הוא בטוח יכול לתרום לנו, בעיקר משום הנסיון האדיר, אבל יש לי הרגשה שהירידה שלו אולי יותר מהירה. אולי דומה מדי לזו של ג'רארד.

זה משנה 15 בדצמבר 2012

מסתבר שקומולי דיבר היום בנוגע לעסקאות בתקופתו, וביניהם מכירת טורס. לדבריו הפער בין ההצעה הראשונית על טורס לבין ההצעה הסופית הוא כפול:
http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/damien-comolli-defends-kenny-dalglishs-transfer-record-at-liverpool-8417723.html

משה 15 בדצמבר 2012

אני לא כ"כ מבין את היעדים שלכם. נניח שנביא את אחד משניהם(לפחות לגבי בקהאם אני סקפטי לגבי שחקן שמשחק בליגה קיקיונית כבר 5 שנים) והוא יתרום לנו שנתיים טובות, לאן זה מביא אותנו בסוף התהליך ? הם יהיו ההבדל בין מקום שביעי לחמישי, זה שווה את זה ? איזה מין תהליך בנייה זה ?

לי שי 15 בדצמבר 2012

אני אפילו אלך לקראתך. אם הוא יתרום לנו רק שנה אחת טובה וזה יביא אותנו להבדל בין מקום שביעי לרביעי ולכסף של לג"א, זה אכן שווה את זה. הסגל הנוכחי ללא חיזוק לא יביא אותך לשם ובטח לא השנה.

זה משנה 15 בדצמבר 2012

אבל שני השחקנים הללו באים בעמדות שאין לנו מחסור בסגל. זה לשפוך כסף לריק. אנחנו צריכים שחקני התקפה מהירים, לא קשרי מרכז שדה איטיים.

D! בארץ הקודש 15 בדצמבר 2012

קודם כל אני מצטער, חשבתי שאני נכנס לדיון חצי תיאורטי. אני לא חושב שמי מהם יהיה על הכוונת שלנו. נדמה לי שהצוות (בגיבוי והכוונה של ההנהלה) מחפש שחקנים חצי מבושלים או על סף הפריצה. דווקא כן הייתי שמח לראות מישהו עם המון נסיון מגיע.
אנחנו צריכים מישהו שיודע איך להתמודד עם משחקים בהם אנחנו לא מצליחים להבקיע, מישהו שיודע לאיים על השער או, במקרה של בקהאם, שיודע להכניס כדור מהאגף. לא צריך להיות סופר מהירים בשביל זה. לפעמים מספיק שהכדור שלך מהיר.

זה משנה 15 בדצמבר 2012

לדעתי מאז ההסבה בריאל, בקהאם לא משחק באגפים.

D! בארץ הקודש 15 בדצמבר 2012

בגדול אני די סומך על הצוות שהם מכירים את הבעיות והצרכים של הקבוצה טוב מאיתנו (ברנדן יודע מה הוא רוצה ובהתאמה מחפש שחקנים שיתאימו לו והוא גם בטוח יודע טוב יותר מי נותן לו את מה שהוא רוצה לראות). נקווה לטוב ומשמח בחלון.
עד אז.. רצוי שנגיע לחלון הזה במצב טוב (קצת יותר קרוב ממש שאנחנו עכשיו לשלוש-ארבע). – המאבק הזה מתחיל (ממשיך) היום.

זה משנה 15 בדצמבר 2012

אין

משחקים

נוחים.

D! בארץ הקודש 15 בדצמבר 2012

כל
הזמן
בועטים
באוויר.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 15 בדצמבר 2012

7 points from 4th. place!!!

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 15 בדצמבר 2012

no way we can turn this around, sorry

משה 16 בדצמבר 2012

כל פעם שנדמה שאנחנו בדרך הנכונה מגיע משחק כזה שגורם לך לחשוב מחדש.

רובי פאולר 16 בדצמבר 2012

לצערי (ואולי לשמחתי?) לא ראיתי את המשחק, אבל לפי התקציר והסטטיסטיקה (29-11 בבעיטות לשער לליברפול…שלא לדבר על הפוזשן) נראה שהשתכללנו – במקום לסיים משחקים כאלו בתיקו מעצבן אנחנו הולכים כל הדרך.
נראה שהגול הראשון על ריינה והשני על ג'ו אלן (למה הוא עזב אותו באמצע הריצה, ועוד כשהוא רואה שאגר יצא אל בנדטקה ומסמן לו לסגור את האמצע???) שממשיך את הכושר הגרוע שלו, אבל כשאין מחליפים כדי לשנות מומנטום וליצור עוד אפשרויות אז זה מה יש. חבל מאוד על כל ההזדמנויות בהתחלה. מה עוד צריך לקרות כדי שנקבל פנדל בליגה הזו??? ששחקן יידרס ע"י סמיטריילר ברחבה?
כל האמור לעיל לא גורע מההישג של וילה, שיחקו מושלם למשחק חוץ. בנדטקה הזה נראה מרשים, אני מאמין שהוא לא יישאר שם עוד זמן רב…

זה משנה 16 בדצמבר 2012

משחק מתסכל מאוד לצפייה. כל כך חבל שהקבוצה לא נענתה לאתגר שרוג'רס הציב בפניהם ערב קודם (בפשטות: "מקום שני הוא אפשרי").
מצד שני זה בדיוק מסוג המשחקים שמראים למקבלי ההחלטות ואומרים להם – 'הנה, בבקשה. זו ההוכחה שצריך לחזק את הסגל בשחקנים מוכחים'.

רובי פאולר 16 בדצמבר 2012

לפי מה שרץ ברשת הבוקר דאונינג קיבל מרודג'רס הודעה על סיום דרכו. אם זה נכון זה כמובן מעלה תהיות מה הוא עשה אתמול על המגרש…

לי שי 16 בדצמבר 2012

אני מתאר לעצמי שהוא שיחק מתוך רצון להעלות את ערכו לקראת מכירה בינואר, כנ"ל לגבי ההופעות של ג'ו קול. לא שזה עובד, אבל זה הרעיון.

D! בארץ הקודש 16 בדצמבר 2012

בינתיים זה מוריד את הערך שלנו.

משחק מאכזב מאד. ראיתי רק את המחצית הראשונה וגם זו בחצי עין אבל ממהלך המשחק היינו צריכים להוביך בשתיים ולא להיפך.

אסף THE KOP 16 בדצמבר 2012

יש לי רק 3 מילים להגיד על המשחק נגד הוילה:

This is Anfield

לי שי 16 בדצמבר 2012

לו היה לנו יותר מחלוץ אחד שיכול לסגור עניין מצבנו היה שונה. אין שום תועלת בהנעת כדור והגעה למצבים ובעיטות למסגרת באחוזים גבוהים, אם אין קילר ברחבה.

בני תבורי 16 בדצמבר 2012

רובי,
דאונינג היה אתמול מהפחות עלובים בקבוצה שלנו.

לי שי,
חלוץ זה מה שהיה חסר לנו אתמול? נסה קצת כבוד עצמי. מהמצבים שהגענו רק ברבע השעה הראשונה גם הסבתא שלי הייתה מבקיעה. אני לא זוכר מתי התביישתי כל כך בקבוצה שלי כמו אתמול.

D! בארץ הקודש 16 בדצמבר 2012

אסף – מצער ומדוייק
לי-שי – מדוייק ומצער
בני – לא יודע עם בושה זו המילה הנכונה אם כי בטוח שזה מה שחשתי בסוף המשחק.

D! בארץ הקודש 16 בדצמבר 2012

עמיחי (אם אתה עובר בסביבה) – ברכות

אסף THE KOP 16 בדצמבר 2012

בני,

הסבתא שלך לא רק הייתה מבקיעה, היא גם הייתה לוקחת את הכדור של המשחק הביתה.

לא נורא, אנסה את מתכון החמין שלך בשבת.

amitpros 17 בדצמבר 2012

אני מסכים עם בני לחלוטין
דאונינג היה גרוע קצת פחות מכולם,לזכותו יאמר שכשהוא מגן,הוא לא צריך להיכנס להיכנס לאמצע,ואז הוא סתם מתסכל בריצות חסרות התוכלת שלו…אבל הוא שחקן שמתאים הרבה יותר לכדורגל אנגלי ול4-4-2 בשיטה של רוג'רס אין לו מה לחפש זה די ברור.והאפאטיות אחרי ה2-0 כל כך הרגיזה.כל כך…..

זה משנה 17 בדצמבר 2012

אני לא חושב שהייתה אפאטיות. היה תסכול גדול בקרב השחקנים.
אולם מבחינה מקצועית ישנו חוסר תוכלת כשזה מגיע לשליש האחרון של המגרש שזה פשט מקומם.זה לא רק חסרונו של חלוץ בהרכב, אלא חסרונו של הקילר אינסטינקט בשחקנים שישנם.
יחד עם זאת, הליגה עוד ארוכה והפערים קטנים. אין טעם להתבכיין בלי סוף, יש טעם להסיק מסקנות ולשפר את הקבוצה הזו.

בני תבורי 17 בדצמבר 2012

אסף שלום,
איך אני יוצר איתך קשר, מייל או טלפון?

scialom 17 בדצמבר 2012

הי בני

האימייל של ascialom@gmail.com
הטלפון 0544522993

Comments closed