נחמד שם במקום הראשון-אחרי הנצחון על קריסטל פאלאס

כולם ללכת צעד אחד אחורה. הקפטן יגיע לעשות סדר בבית.

gerard

 

כמו בחלק גדול מאוד מהמשחקים הקודמים, גם הפעם ההופעה של ליברפול במחצית הראשונה, הייתה הרבה יותר מרשימה מההופעה במחצית השנייה.בעוד שליברפול התנפלה על שחקני הפאלאס מהפתיחה, הבקיעה שלושה שערים, ויכלה להבקיע עוד ארבעה לפחות, ההקבוצה שעלתה לחצי השני הייתה קצת מנומנמת.אבל, אני בהחלט מעדיף את התצורה הזו של משחק. להכריע את המשחק כבר בחלק הראשון שלו, ולא להיגרר לכאבי ראש ודפיקות לב בחלק השני.

המשוואה שבה סוארז וסטארידג' שווים שער מול הרוב המוחלט של קבוצות הליגה התקיימה גם הפעם, כשכל אחד מהם הבקיע שער נהדר. ראינו החלפת מקומות, ראינו כדורגל שמח, ראינו המון מצבים, והפעם באמת היה נעים לעין לראות את ליברפול.בקשר לביקורת המוצדקת על הנפילה במחצית השנייה? כל עוד נעלה עם יתרון של שלושה שערים ומעלה, אני מוכן לחיות עם זה.

הדברים הפחות טובים שאפשר לקחת מהמשחק הזה הם שסטרלינג לא באמת יכול לשחק מול קבוצות קצת יותר חזקות  כשחקן אגף בודד.אין לו את הפיזיות הנדרשת והוא לא מספיק מהיר.מוזס לעומת זאת, נייד מאוד וחזק מאוד, ובהחלט כמתאים למשחק בליגה האנגלית, אבל חייב לשפר את קבלת ההחלטות.

לרוג'רס מחכה בהמשך כאב ראש רציני בעניין אגר, ובהנחה שקאוטיניו יחזור להרכב בדיוק לעמדה שמוזס משחק בה בינתיים, גם לתפקוד של מוזס.

 

מיניולה-שום דבר לא השתנה, יציב ומשרה בטחון.

טורה-עוד משחק שקט וסולידי של האח .

סקרטל-כמו טורה, גורם  לרוג'רס כאבי ראש בגלל היכולת במשחקים האחרונים.

סאקו-משחק יוצא מהכלל של מי שמסתמן כרכש מעולה. חזק כמו שור, לוקח כל כדור גובה ופשוט בלתי עביר.

הנדרסון-שיחק בעמדה של לוקאס ועשה עבודה של שלושה שחקנים. התמקד במשחק הגנתי, ושיחרר א ת ג'רארד לנהל את המשחק בחלק הקידמי.הרבה יותר יעיל במרכז השדה מאשר באגף.

ג'רארד-לא משחק גדול של הקפטן, לא תמך כמעט בהתקפה, אבל לפחות המסירות התחילו לעבור.הטאץ' עדיין קיים.

סטרלינג-תמך בהתקפה, היה פעיל, השתדל בהגנה, אבל רוג'רס חייב למצוא פתרון אחר לעמדה הזו. במשחקים מו לקבוצות תחתית בבית, זה יכול להספיק, ברוב המקרים, לא.

אנריקה-חוץ מטעות אחת -כמו בכל משחק- שיחק מצוין, תומך בהגנה, בלתי עביר, כושר גופני אדיר.השתפר מהעונה הקודמת.

מוזס-נייד,חזק, קשה לנוציא ממנו את הכדור, אבל חייב להחמיץ פחות, וקבלת ההחלטות שלו….

סטארידג'-שישה שערים בשבעה משחקים. אני תוהה לעצמי, אם וויליאן עם 25 שעריו פחות או יותר בליגה האוקראינית ובליגה הרוסית ב220 הופעות. עלה לצ'לסי 30 מליון פאונד(בנוסף ל5 מליון עמלת סוכן), כמה שווה סטארידג' היום?

סוארז-החלוץ הטוב בעולם חזר, ולפתע ליברפול מבקיעה הרבה יותרו מגיעה להרבה יותר מצבים. לא ממש מפתיע.

 

*******************************************************************************************************

וזה מה שכתבתי לפני המשחק

*******************************************************************************************************

 

עד למשחק מול סנדרלנד, קשה להתווכח עם העובדה שסטיבן ג'רארד היה אחד השחקנים החלשים ביותר בליברפול מתחילת העונה. כמו בעונה שעברה, לוקח לו כמה משחקים להכנס חזרה לכושר, אבל במשחק מול סנדרלנד אפשר להצביע על  שלושה דברים מעודדים, שמצביעים על חזרתו של הקפטן לעניינים:הקרנות עברו את המגן הראשון והגיעו לאן שהיו אמורות להגיע, ומסירה המופלאה  על כמעט 50 מטר בדיוק של מנתח לפני השער השני. אבל הדבר החשוב ביותר בעיני התרחש דווקא בדקה ה89 בשער השלישי, סטיבי עזב את העמדה האחורית שלו על קו ה16 של ליברפול ויצא קדימה בספרינט של 80 מטר, וכמעט הספיק לגנוב לסוארז את השער, זה בעיקר מעיד על חזרתו של ג'רארד לכושר גופני מתאים וזה מגיע בדיוק בזמן המתאים.

 

נגד סנדרלנד כאמור שיחקה ליברפול 3-5-2 (כתבה נהדרת על השיטה והיעלמותה  שכתב דור בלוך אפשר לקרוא כאן http://debuzzer.com/buzz/?p=27772 ), הזמינה את סנדרלנד קדימה מתוך כוונה להגיע למצב של  התקפה מתפרצת עם יתרון מספרי מקדימה שישאיר את סוארז וסטארידג' לבד מול שניים או שלושה מגינים.הרעיון הזה יכול לעבוד כשיש לך שחקן שמסוגל למסור כדורים מדויקים ל40-50 מטר ובכך לייתר את כל משחק הקישור, וכשהיריבה יוצאת קדימה ובאה להתקיף.

 

אבל בניגוד לסנדרלנד בבית, קריסטל פאלאס במשחק חוץ תגיע במטרה אחת ויחידה, להוציא תיקו ולכן הפעם ג'רארד יצטרך להתמקד פחות במשחק ההגנה, ולעזור הרבה יותר להתקפה כדי לשבור את המערך הצפוף שפאלאס תגיע אותו. קאוטיניו ואלן עדיין לא כשירים, לוקאס יעדר בגלל צהובים, וכך ליברפול נותרת בדיוק עם שני קשרים במרכז שיכולים להניע כדור,  אחד מהם-הנדרסון-בסבירות בכלל לשחק בצד ימין.

 

אני מאמין שבמשחק הזה רוג'רס יחליט לשחק קצת יותר התקפי ויעלה עם ארבעה שחקני התקפה ולא עם שלושה.האופציה ההגיונית ביותר היא לשחק 4-2-3-1 עם הנדרסון כקשר אחורי במקום לוקאס לצידו של ג'רארד, וסטרלינג באגף ימין כשחקן אגף התקפי שיצטרף לסוארז, סטארידג' ומוזס כדי לרווח את המגרש.האופציה השנייה והזהירה יותר תהיה 4-2-3-1 עם קלי באגף ימין כמגן, טורה כקשר אחורי והנדרסון כקשר ימני קדמי, לצד שאר שחקני ההתקפה הרגילים.ישנה עוד אפשרות, שבה ליברפול תמשיך עם אותו המערך של ה3-5-2 עם סטרלינג כשחקן אגף מקביל לאנריקה, אבל אני מתקשה לראות את סטרילנג שורד בתפקיד הזה, הוא לא מספיק חזק פיזית כדי לכסות לבד את כל האגף.

 

בכל מקרה, אנחנו צפויים  סוף סוף לראות את ליברפול משחקת גבוה יותר והתקפי יותר מאשר במשחקים האחרונים, ולקפטן הפעם יהיה חלק גדול בכך.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

הופ הופ טרללה
עונת המלפפונים 21: מלרק'ה

54 Comments

רועי ויינברג 4 באוקטובר 2013

אני מקווה שזה יסייע לנו להשיג עוד ניצחון, מה שאמור לקרות נגד קבוצה חלשה כמו הפאלאס.

משה 4 באוקטובר 2013

אני חושב שרוג'רס דווקא ינסה לנצל את המצב ואת היתרון הגדול על הנייר להכניס את אספס לעניינים ויעלה מלפנים עם סוארז-סטארידג'-אספס והנדרסון במקום לוקאס.

red sox 4 באוקטובר 2013

בהחלט.
יש גם אופציה נוספת של קלי בצד ימין של הקישור. הוא נכנס לשם כמחליף בשבוע שעבר ולמרות שאני מאוד לא אוהב את ההצבה שלושם נראה שרוג'רס לפחות מוכן לנסות אותה.
איך שלא יהיה – פאלאס לא כבשה ולו שער אחד בספטמבר. עם כל הרכב שהוא אין שום סיבה לתת לצאת מהבצורת הזו.

משה 4 באוקטובר 2013

אני מאחל לרוג'רס אורך ימים והצלחות אבל אני יודע מי אני רוצה שיירש אותו יום אחד(בעוד 20 שנה) : http://uk.eurosport.yahoo.com/news/premier-league-hyypia-dream-become-liverpool-boss-095023502–sow.html

ר.פאולר 5 באוקטובר 2013

אמן.

ליברפוליסט 4 באוקטובר 2013

תוצאות המחזור האחרון קבעו למעשה שליברפול תתמודד על האליפות. כן עדיין מוקדם וליברפול משחקת זבל אבל המשבר האחרון נבלם. אם ליברפול ינצחו עד המשחק עם ארסנל אפשר לפנטז תחזוק הצמרת עד הסוף. מסתבר שכל הקבוצות נופלות במשחקים לא צפויים. גם ארסנל יפלו

cookie-monster 4 באוקטובר 2013

wheever i read things like that i cant help but think of Hull City at 2008/9 – won 6 of the first 9 rounds and were joint top for a while.
Can't even think about that before Boxing day.
allowing yourself to is a trap – and you're in it bleeding.

ליברפוליסט 4 באוקטובר 2013

בוא נחכה.אני כאן.השנה לשם שינוי עוקב אחר כל משחק ומשחק של ליברפול. היכולת אכן גרועה אבל יש נקודות. אם הייתה יכולת טובה הייתh מודאג. מבחינת היכולת לא יכול להיות גרוע יותר. המצב רק ישתפר מכאן ולכן קצב צבירת הנקודות לא יפחת.

D! בארץ הקודש 4 באוקטובר 2013

קוקי (אפרורפו קוקי – טוב שחזרת) אמרה בוקסינג דיי. אני אומר בוא נחכה למרץ ונהנה מזה שבשלב הזה של העונה אנחנו עדיין איפשהו במקום ריאלי למירוץ ארבעת הראשונות.

עמית פרוסנר 4 באוקטובר 2013

כבר אוקטובר ואנחנו עדיין רלוונטים…בדיוק id :)

cookie-monster 5 באוקטובר 2013

Boxing day because traditionally that is when the media in England stops to take a look and analyze seriously the situation in the league. the earliest. that's when they stop to do these boxing day stats.

אסף .ג. 5 באוקטובר 2013

לגמרי נכון, בשנתיים(אולי שלוש בעצם) האחרונות במחזור 6 כבר היינו עוברים למאבק על הכרטיס לליגה האירופית….ככה שמקומנו כרגע ורלוונטיות בתוך אוקטובר זה חידוש מרענן.
חדשה מרעישה משני המשחקים האחרונים היא שנמצאה באופן חלקי האבדה הנקראת סטיבן ג'רארד, הוא אפילו נראה לא רע בכלל

טל 12 4 באוקטובר 2013

מבין האפשרויות אני הייתי רוצה לראות את טורה משחק קשר אחורי יחד עם ג'רארד ואז קלי ישחק מגן ימני.

ב 4-2-3-1 אני חושב ששניים מתוך השלושה צריכים להיות חלוצים.

matipool 4 באוקטובר 2013

בניתוח של קארא באולפן של סקיי אחרי המשחק נגד סנדרלנד , הוא גם הצביע על הריצה הזו של סטיבי בדקה 89 וייחס אותה ל"תשוקה העזה שלו לכבוש כבר שער" . כמובן שהתייחס גם לאותה מסירה נפלאה בדרך לשער השני .

הלוואי והניתוח שלך יתממש ונראה סטיבי התקפי ופעיל יותר .

לפי תאוריית החולצות באימון האחרון לפני המשחק – אספס לא בהרכב .
השחקנים שיפתחו הם :
מיניולה , אנריקה , סאקו , סקרטל , טורה , הנדרסון , סטיבי , מוזס , סטרלינג , סוארז וסטארידג' .
בהתאם לנ"ל – לא בטוח בכלל שנראה את סטיבי מקדימה אלא את מוזס מאחורי שלושת ה- S ( מערך של 4:2:1:3 ).
אפשרות שנייה היא 3:5:2 עם סאקו , סקרטל וטורה מאחורה והנדרסון או סטרלינג בצד ימין בקישור .

טל 12 5 באוקטובר 2013

תודה.

לדעתי,מגיע לסטרלינג לפתוח בהרכב.לגבי אספאס,הוא אמנם קיבל את ההזדמנויות שלו,אבל נדמה לי שהוא לא שיחק כפי שהוא רגיל לשחק- חלוץ- מבחינת העמדה והתפקיד הטקטי שהוטל עליו.

ג'וני 4 באוקטובר 2013

ג'רארד זה הבלוף הכי גדול של הכדורגל האנגלי
ממש כמו יניב קטן בכדורגל הישראלי
חוץ מכמה הבלחות לא תרם כלום לליברפול וגם לא לנבחרת.

תמי 4 באוקטובר 2013

לא ידעתי שאפשר להקליד בלי אונה

אסף THE KOP 4 באוקטובר 2013

תמי, למרות שאני לא מסכים עם ג'וני, אני לא רואה שום צורך בהעלבות.

זה מה שהוא חושב.
זכותו.

רון ג 5 באוקטובר 2013

דווקא מסכים איתה. באמת יפה שהוא מצליח להקליד ככה.

(וברצינות, ג'וני הוא טרול מוכר וידוע במחוזותינו. אל תתרגש)

אסף THE KOP 5 באוקטובר 2013

אני מודע למגיב ג'וני.
הוא לא מפריע לי, אני פשוט לא עונה לו.
בבלוג הזה יש טרולים אמיתיים, חלקם כותבי פוסטים בעצמם, הוא לא אחד מהם.

חדש בשכונה 4 באוקטובר 2013

דעה מעניינת. זה תמיד שאלה של הגדרות, ובענייננו מה זה בלוף ומהי המילה תרומה?
בלוף הוא מעין שקר או חזיון תעתועים, משהו שרק נדמה שהוא אמיתי, ומה שבספורט מתואר כמי שרבים חושבים עליהם שהם טובים או יכולים להיות טובים אבל הם לא כאלה. האם ג׳רארד הוא כזה??? השחקן הזה הוא לב של קבוצה כבר יותר מעשר שנים, שיחק ליד שחקנים מהטובים באירופה והוביל את קבוצתו בשנה מסויימת לגביע האלופות, נמצא במרכז רוב המשחקים, פועל באינטנסיביות לטובת הקבוצה והנבחרת. זה בלוף?? ולא הזכרתי את הקלאסה המיוחדת במסירה ובבעיטה שרק בשבילה כדאי לראותו משחק.
ומהי תרומה? קשה מאוד להגדיר, אבל ניתן לאמר ששחקן שעושה את הקבוצה שלו ליותר טובה ברגע שהוא נמצא על המגרש לעומת כשהוא לא נמצא עליו, תורם לקבוצתו, מעין מדד הפלוס מינוס בכדורסל. אין ספק שליברפול או אנגליה עם ג׳רארד טובות יותר מאשר בלעדיו, אם כי מפאת גילו זה לא יארך. נכון, גם ליברפול וגם אנגליה כמעט לא הגיעו להישגים, אבל כדורגל הוא משחק קבוצתי וניתן לאמר שהן ״כשלו״ למרות שיש להן שחקן ברמה שלו ובוודאי לא בגללו.
אני מקווה שתיקח את דבריך בחזרה…

אסף THE KOP 4 באוקטובר 2013

לא יאמן כמה אני אוהב את ג'רארד שהוא משחק בליברפול וכמה אני שונא אותו שהוא משחק בנבחרת האנגלית. כמו את כל הנבחרת הזאת אגב.

חדש בשכונה 4 באוקטובר 2013

סתם מעניין, למה אתה ״שונא״ את הנבחרת האנגלית, במיוחד שלפי שימך אתה מזוהה עם קבוצה שייצגה לאורך שנים את הכדורגל האנגלי במיטבו?

אסף THE KOP 4 באוקטובר 2013

כי אני אוהד את ארגנטינה.
לדעתי, חלק ניכר מתושבי העיר ליברפול גם מתעבים את נבחרת אנגליה, אבל מסיבות אחרות.

http://sabotagetimes.com/reportage/a-liverpool-fan-on-why-scousers-hate-the-england-football-team/

אופיר 5 באוקטובר 2013

Sign on, sign on, with a pen, in your hand, and you’ll never get a job, you’ll never get a job!

הא!

אסף THE KOP 5 באוקטובר 2013

אופיר, אין לי מושג אם התכוונת אלי או לא.
אבל אם כן, אני מוכן להשוות תלושי משכורת.

matipool 5 באוקטובר 2013

אסף – אופיר התייחס לגרסת אוהדי היריבות המרות שלנו ל- ynwa ( אתה יודע – כל הקטע של האבטלה , המצוקה והתדמית הסקאוזרית ) .
חס וחלילה לא אישית אליך . אני לפחות מקווה כך .

D! בארץ הקודש 5 באוקטובר 2013

וגם אם כן, מה אמור להוכיח התלוש?

אסף THE KOP 6 באוקטובר 2013

תשאל את מי שהעלה את נושאי היכולת לעבוד.

יונתן 5 באוקטובר 2013

אסף,
מעניין המאמר של הליברפולי ששמת. יצא גם שתוך כדי קריאה תהיתי – השלט שתלוי שם בקופ לא מזכיר שלט מסוים בשער 5?
שלט כזה פה נחשב לבזוי ומתריס ( גם על ידך אם אני לא טועה) ומה שם?

אסף THE KOP 5 באוקטובר 2013

יונתן,
אם הייתי אנגלי אני מניח שהייתי נפגע.

אציין שאחרי שהסביר לי חבר אוהד הפועל את מהות השלט משער 5, אני יכול להבין למה הוא מונף.
יחד עם זאת, הוא עדיין פרובוקטיבי.

D! בארץ הקודש 5 באוקטובר 2013

ולמה הוא מונף אם ככה, אסף?

אסף THE KOP 5 באוקטובר 2013

התרסה נגד מכבי שהיא כביכול "הקבוצה של המדינה" (בעיקר בכדורסל).

יונתן 6 באוקטובר 2013

בדיוק כמו שאוהדי ליברפול ישמחו מאוד במפלת מנצ׳סטר נגד כל קבוצה אחרת כך גם זה אמור להיות פה. אמור כי אוירת אנחנו נגד העולם וכולם אנטישמים יוצרת אצל אנשים ציפיה מטופשת שצריך לתמוך בכל קבוצה ישראלית נגד הגויים.
לא מצפה וגם לא רוצה שאוהד מכבי יתמוך בהפועל בחו״ל ולהיפך.

ר.פאולר 5 באוקטובר 2013

אני מקנא בך על כמה שאתה מיוחדג'.

עמית פרוסנר 4 באוקטובר 2013

חוץ ממראדונה, אין תקדים לשחקן כדורגל שסחב בכוחות עצמו קבוצה כל כך חלשה מסביב לזכייה בטורניר חשוב.
ג'רארד שחקן כל כך אדיר וכל כך גדול שאין ממש טעם אפילו לפתוח את הדיון הזה,בטח כשהוא עדיין שחקן פעיל.
בכל מקרה, אם זידאן, רונאלדיניו ובערך כל שחקן כדורגל סביר ומעלה על הפלנטה חושב שג'רארד אחד הגדולים שבגדולים, אני אקפוץ על העגלה המכובדת.

D! בארץ הקודש 5 באוקטובר 2013

אם ג'רארד יגיע זה יהיה נהדר
אבל
אנחנו צריכים לנצח. אין שום אופציה אחרת. אני מקווה שזה יהיה תוך כדי כדורגל טוב.
ההעדרות של לייבה נותנת הזדמנות לפתוח עם מישהו שקו ימין זה אשכרה התפקיד שלו, כשהנדו משחק במרכז (ולדעתי סטיבי מאחוריו) ומצטרף.
אמנם מוזס היה חא רע במחצית השניה בתפקיד באמצע אבל הייתי מעדיף לראות שם מישהו אחר ואישית, אחרי החילוף במשחק האחרון, הייתי מחזיר לשם את אספס שיצא למרות שהיה מהיותר טובים. חבל לשבור אותו.

או זה או לשכוח מכל מה שאמרתי ולתת לאחד הצעירים להצטרף.

D! בארץ הקודש 5 באוקטובר 2013

SMS

למרות שמוזס יכול היה להיות עם שניים קלים היום עם קצת יותר ריכוז

מצויין שהפכנו את המשחק הזה לקל
חשוב.

matipool 5 באוקטובר 2013

איזה כיף ! איזה תענוג !
משחק התקפי נפלא וחילופי מסירות ומקומות על עיוור . יכולנו להבקיע בשקט עוד שניים .
מצד שני – זה בא גם ע"ח המשחק ההגנתי . יש חורים בהגנה ובמזל לא ספגנו אחד או שניים .

D! בארץ הקודש 5 באוקטובר 2013

מחצית אחת טובה מאד
מחצית אחת גרועה ואפטית (כמו רוב המחציות שלנו העונה)

מקום ראשון
נקווה לעוד שיפור אחרי הפגרה היותרת הזו.

בני תבורי 5 באוקטובר 2013

רע מאוד, רע מאוד וזה יהיה בעוכרינו. ליברפול צריכה לרצוח קבוצות כאלה, לא לאונן שישים דקות וגם לחטוף. למישהו יש ספק שקבוצה קצת יותר מנוסה מפאלאס הייתה מוציאה תיקו? ליברפול צריכה בחזרה את הקילינג אינסטינקט שהלך לאיבוד אי אז בתחילת הניינטי'ז.

D! בארץ הקודש 5 באוקטובר 2013

רצחנו מחצית שלמה, שיכלה גם להיגמר בשש.
כמו כל העונה, לא ממש הופענו לחלק השני ואני מפנה את האשמה לרודג'רס

אחד חדש 5 באוקטובר 2013

הלוואי שנמשיך להתלונן ולנצח

אחד חדש 5 באוקטובר 2013

ומילה אחת על המשחק היום ; הנדרסון !!!

red sox 5 באוקטובר 2013

בגדול הכל נכון, אבל כשאתה אומר על רחים סטרלינג שהוא לא מספיק מהיר אתה מתכוון לכדורגל או לריצת 100 מ' אולימפית?

D! בארץ הקודש 5 באוקטובר 2013

הבעיה היא שהוא לא מסוגל לעבור אף שחקן, לא המהירות.
לא זוכר פעם אחת שהוא עבר את המגן שלו. הוא כן נתקל בו איזה פעמיים כשהלך עם הראש בקיר והוציא מזה קרן. הבעיה היא שכרגע בקרן אנחנו בעיקר סופגים

Rushie 5 באוקטובר 2013

אני נאלץ להסכים עם בני תבורי.
זה ניצחון נחמד שלנו היום, אבל הבעיה שיש לנו בקישור הולכת להתפוצץ לנו בפרצוף בקרוב מאוד אם לא נצליח להשתלט עליה איכשהו.
ג'ררארד לא הגיע לעונה הזאת. הוא מנותק ממה שהולך על הדשא ולפעמים במקום לשחק פשוט הוא ממש כופה את הכדורים הארוכים שלו על הקבוצה… הייתי בטוח שהוא יחמיץ את הפנדל, בסוף הוא הבקיע אבל אין ספק שהוא ידע למה אין לו מה לחגוג.
הנדרסון חלבי. כצפוי הדינמיות שלו נראתה על הדשא קצת יותר טוב מההליכה של לוקאס אבל הוא כ"כ מפחד לקחת אחריות. כל מה שהוא עושה כשאנחנו עם הכדור זה לקבל מסירה ולתת מסירה. לא מחזיק בכדור, לא מרים את הראש ומנסה לבנות משהו, לא מבקש כדורים בהתקפה. לא מרגישים בכלל נוכחות של קשר במרכז המגרש שלנו וזה מעצבן כי זה דברים שהוא הראה בסוף העונה שעברה שהוא מסוגל לעשות אבל הוא מאכזב אותי מאוד ונראה שגם הוא מתקשה בלהתניע את העונה שלו.
אין ספק שזה המקור לרוב הבעיות שלנו, בכל המשחקים העונה חוץ מסוטון ירדנו למחצית ביתרון ואחרי ההפסקה שהיריבות התחילו ללחוץ טיפה כדי לנסות לחזור למשחק פשוט איבדנו שליטה לחלוטין.
גם אין לנו עדיין העונה שום שער קבוצתי מאיזה מהלך מסודר שהתחיל בקישור, אנחנו מסתמכים על ההברקות של הצמד שלנו בהתקפה וזה מרגיש לי קצת יותר מדי כמו ארסנל – הבלוף שלנו הולך להתגלות בקרוב. יש לנו עכשיו נסיעה לניוקאסל, אח"כ משחק בית טריקי מול ווסטברום ואז אמירויות. אני פסימי.

סטרלינג לא היה היום מבריק אבל אהבתי לראות איך הוא השתפר בהגנה ככל שהמשחק התקדם. בהתחלה ראו שהוא ממש זר לכל העניין הזה אבל הוא לא ויתר על ההזדמנות שקיבל ונלחם. אני חושב שמדובר כאן בכישרון רציני מאוד ושצריך לתת לו הרבה דקות וביטחון העונה.
מוזס נראה טוב יותר ויעיל יותר ממה שחשבתי שיהיה כשהגיע. העמדה שלו עושה לו עוול, הוא לא מסתדר שם ולטעמי זה חבל כי אפשר להוציא ממנו יותר.

ינון 6 באוקטובר 2013

אתם קצת חיים בסרט שאתם חושבים שקבוצה יכולה לשחק באותה רמת אינטנסיביות לאורך 90 דקות, בטח כשהיא מובילה 3-0 תוך מחצית..
חוץ מהפן הפסיכולוגי והמנטלי(שחיקה, שאננות חיובית וכאלה), גם מבחינה פיזית זה לא אפשרי ואתם לא רוצים שעוד חודשיים שחקנים יתחילו עם העדרויות ארוכות מאוד בגלל העומס הרב שנופל עליהם בכך שהם רצים 90 דקות כמו מטורפים רק כדי להשיג את הגול השישי..
קצת ריאלזים.

אסף כלשהו 7 באוקטובר 2013

ה- 3-5-2 שלנו הוא שיטה שאני לא כ"כ אוהב כי היא שיטה כביכול בלי אגפים, אבל אצלנו זו שיטה דינאמית שנעה בין 3-5-2 ל- 4-4-2, כשטורה בעת הצורך הולך ימינה ונותן לסטרלינג לרוץ קדימה, ואילו אנריקה בשמאל מפנה מקום למוזס במידת הצורך. הדינאמיות הזו מאפשרת לטעום מהטוב בשני העולמות, שזה משחק הגנה נוקשה של שלושה בלמים אדירים (יסלח לי אגר, אבל הוא לא צריך לחזור להרכב כרגע) מצד אחד, והצטרפות יפה להתקפה מצד שני. זה גם ממזער את הבעייתיות שבקישור שלנו, אם כי נגד פאלאס זו לא חכמה. זו גם לא חכמה מצד הנדרסון להתעלות על לוקאס, אבל אין ספק שאסור להנדו לבלות אפילו עוד שנייה באגף, והוא כן עדיף על הברזילאי.
כך או כך, ההגנה שלנו נראית מצוין, ההתקפה שלנו נראית מצוין וכל זה עוד בלי קוטיניו. הגרלה קלה או לא, יש מקום לאופטימיות :)

אחד חדש 16 באוקטובר 2013

יש עתיד

http://www.101greatgoals.com/blog/liverpools-harry-wilson-
breaks-gareth-bales-record-to-become-wales-youngest-player-pictures/

D! בארץ הקודש 18 באוקטובר 2013

אז חוזרים?

D! בארץ הקודש 19 באוקטובר 2013

חייבים לנצח עשר זברות במחצית השניה

Comments closed