דו"ח משחק נגד האל

1. חייב לומר שמעט חששתי, בעיקר מאיזו שבירה מנטלית אחרי שני ההפסדים, והניצחון הזה מבחינתי משדר עסקים כרגיל. מכה קלה בכנף. אנחנו שוב על המסלול. וזה לא אלמנטרי-  מדבר מתוך פצעים של עונות שלמות.

2. שימו לב שחלק מהשיפור שלנו השנה הוא בעיטות חופשיות. ולראיה, היום שני הגולים הובקעו מבעיטות חופשיות.

3. סוארז זקוק לסטרידג' לידו. רוב תשומת הלב ההגנתית של היריב הולכת אליו. סטרידג' יכול רק להרוויח מזה. מנגד, גם לסטרידג' תלך תשומת לב, וסוארז רק יוכל להרוויח מזה. כרגע, אין לנו שום איום רציני ברחבה, כל עוד סטרלינג וקוטיניו מחמיצים כמו טירונים, ההגנות יכולות פה ושם לשחרר מהם אחיזה. כמו כן, לצערי, אספס חייב ללכת. נכון, יש כאלו שדרוש להם זמן הסתגלות רחב, אבל בת'לכס, הוא לא פקטור משמעותי, ולא יודע אם הוא יותר מזיק או מועיל.

4. גליון ציונים; מינולה – לא ממש מתח איברים; ג'ונסון – האם לנשום לרווחה שהוא נפצע? סקרטל – פה ושם מעידות, אבל הבלם הכי טוב שלנו העונה, אגר – חוץ מהגול, היה במקום כשהיה צריך אותו, סיסוקו – הוכיח במשחק הזה שאולי בכל זאת אפשר לסמוך עליו, הגנתית; לוקאס – בשקט, הוא גמר את הקישור שלהם, והפעם אין שום מילת ביקורת נגדו. הנדרסון – החמצה ברמה של ג'ו אלן נגד אברטון; קוטיניו – כל אימון להישאר חצי שעה ולהתאמן על בעיטות; סטרלינג – ע"ע קוטיניו; סוארז – רגוע יחסית, סחט עוד אדום וחצי שלא ניתנו, וביעיטת עונשין מושלמת. אספס – הליגה הספרדית מחכה לך; טורה – בשביל זה הוא נחוץ, לסתום חורים. מוזס – לא תורם בשיט.

2015 תהייה שנה נהדרת - יניב פרנקו
ביטוי הספורטאים

34 Comments

אריאל גרייזס 1 בינואר 2014

אשכרה נראה שבכל משחק יש לנו החטאה ממצב של מאתיים אחוז.
ומוזס באמת נורא. זה לא רק שהוא לא תורם, הוא כמו קשר הורס, רק את ההתקפות שלנו. תמיד מתמזמז עם הכדור במקום לשחרר אותו. ההיפך מכל דבר שהשיטה של רוג'רס מטיפה

סתםםם 1 בינואר 2014

מסכים איתך , זו מגמה רעה שפיתחנו , כול משחק החמצה מזעזעת של קוטיניו וסטרלינג , יאללה שיבקיעו מדי פעם גם , ואז באמת נראה ממש טוב

עומר דוד 1 בינואר 2014

בפעם הראשונה שהוא נגע בכדור היום הוא עצר לנו התקפה מתפרצת. אחרי המהלך הזה אף אחד מהשחקנים לא מסר לו, אפילו שהוא היה במצבים טובים. ככה צריך, כמו בשכונה – לא תמסור, לא נמסור לך. עד עכשיו הוא פשוט בזבוז של שחקן בית על הספסל (אייב?)
גם היום אני קצת מתקשה להבין למה אלברטו לא קיבל דקות על חשבון הנדו (למה לא לתת לו קצת מנוחה כשהמשחק גמור??)
אני לא שלם עדין עם האמירה שאספס חלש להחריד..אין ספק שהוא חלוד בטירוף, אבל גם סטיבי היה היום חלוד בטירוף וזה טבעי עם שחקנים שרק חזרו מפציעה. אני דוקא חושב שיש לו הבנה טובה של המשחק, הוא מאוד דינאמי שזה טוב למשחק הלחץ וגם למתפרצות. בכל מקרה כבר קנינו אותו ואף אחד לא ימכור אותו אחרי 6 משחקים לא מלאים..אז לפחות שיתנו לו עוד הזדמנויות כדי לראות אולי כולם טועים לגביו

דנטה 1 בינואר 2014

מסכים.
הייתי רוצה לראות את אספס משחק-שניים כחלוץ מרכזי.
וסוארז חופשי מאחוריו.
לפחות עד שסטארידג' יחזור

עמיחי שלו 1 בינואר 2014

לפעמים שיטת ההשאלות מתבררת כלא רעה, כך אפשר יהיה להיפטר ממנו

אבישי (הרמתגני) 1 בינואר 2014

אספס ענה היום לכל השואלים למה הוא מיובש בספסל. הוא לא מסוגל להתמודד עם הפיזיות של קבוצת מרכז/תחתית טבלה באנגליה. 12 גולים בעונה בליגה הספרדית שווים בדיוק את מה שהוא הראה היום במגרש. נא לא להביא עוד בלופים כאלה.
קוטיניו והנדו חייבים לשפר סיומת. סטרלינג את קבלת ההחלטות. למרות החודש האחרון והמופלא (עד לתקלות בסיטי ובברידג') אני משוכנע שמקומו של סטיבי בהרכב. ההעדרות שלו עזרה להנדו להתפתח כשחקן, אני משוכנע שהחזרה של סטיבי לא תפגע בו אלא תעזור לו עוד יותר להשתפר.

אני שמח שלמרות הריפיון ב20 הדק' האחרונות לא ספגנו כמו במשחקים אחרים נגד קבוצות מהדרג הזה.

נצחון קל וחשוב מנטאלית, כמו שציינת.

red sox 1 בינואר 2014

אני עומד מאחורי הטענה שלי שאספס לא קיבל דקות משחק בעמדה הטבעית שלו (שבה הציג בספרד את העכולת שבזכותה הגיע לליברפול) ולכן לא ניתן לשפוט אותו. עם זאת, אני מסכים לחלוטין שהבחור פשוט לא מתאים פיזית לליגה. כל עימות גופני, כל מגן ששם כתף, כל כדור גובה – הוא מפסיד. החדשות הרעות באמת הן שכל זה נכון גם לגבי סטרלינג ואפילו קאוטיניו. זה אומר שאנחנו משחקים עם 3 שחקנים שנחותים פיזית מכל מגן ומתקשים לייצר שטף של משחק התקפי כשהסיטואציה אינה כזו שבה יתרון המהירות/טכניקה שלהם הוא המכריע.
זה מאוד בלט מול חבורת התפלצים של מאן סיטי והמשחק היום לא נתן סיבות לחשוב שזה הולך להשתנות.

אבישי (הרמתגני) 1 בינואר 2014

קוטיניו וסטרלינג מצליחים לייצר פעולות חיוביות ולהגיע למצבים למרות הנחיתות הפיזית שלהם. אספס לא.

ובחייאת, מה זה העמדה הטבעית? סוארז יורד לקבל כדור 40 מ' מהשער של מיניולה, נמצא על הקווים ועושה הכל בשביל לקבל את הכדור. אם הוא טוען שהוא לא משחק בעמדה הטבעית שינסה לעקוב אחרי סוארז ולחקות אותו, אולי גם אז הוא יצליח לתת 20 גולים בחצי עונה.

D! בארץ הקודש 1 בינואר 2014

קוטיניו וסוארז מצליחים לייצר משהו כשיש מקום לתנועה. זה לא קורה כל הזמן. שניהם חייבים להוסיף מאסה.

אתה די צודק בקשר אספס והצורך שלו להשתפר ולנוע אבל לא כולם סוארז ויכול להיות שהוא סך הכל חלוץ רחבה שיכול לתת לנו 8 -10 שערים בעונה מהמקום שלו. אני הייתי קונה את זה.

סתםםם 1 בינואר 2014

אלק כול השטויות האלה של נחיתות פיזית כבר נמאסו עליי , תגידו את זה לברצלונה

רובי פאולר 2 בינואר 2014

כשסטיבי נכנס לקישור לצד לוקאס, הוא "שיחרר" את הנדו (שקצת הלך לאיבוד בחצי הראשון) למשימות הלחץ הקדמי ושיפר את המשחק שלו, אם כי בסוף אפילו הוא כבר התעייף.

אבישי (הרמתגני) 1 בינואר 2014

סבבה, מסכים. אני אהיה לארג' איתו ואפילו לא אדרוש ממנו גולים כמוך. אני מוכן להתחיל בזה שייתן הופעה שנהיה גאים בו, השתדלות, לחימה ופיזיות גם אם בסוף דורך עליו בלם אנגלי בכוונה תחילה. בסוף ייצא מזה משהו.

מה שאני מעריץ בסוארז ובכיבושים שלו זה כמות המכות שהוא אוכל בכל משחק, כמו לוחם UFC.

דנטה 1 בינואר 2014

מה זה הקטע הזה של כל משחק לשבור לסוארז את הרגליים?
האיש מברזל.
או פלדה נוזלית, סטייל טרמינייטור 2

דנידין 1 בינואר 2014

אל תשכח שאורוגוואי ואנגליה באותו בית במונדיאל… הוא הולך לחטוף הרבה השנה. במקרה הטוב זה לא יהיה אש מתוך הנגמ"ש הליברפולי.

אריאל גרייזס 1 בינואר 2014

חבר׳ה, להשוות כל שחקן לסווארז זה פשוט לא פייר. סווארז הוא זן מיוחד של חלוץ, אין עוד דברים כאלו.

אבישי (הרמתגני) 1 בינואר 2014

אתה צודק, זו ממש לא הייתה הכוונה שלי. אבל משום מה יש לי מין תאוריה כזו ששחקנים שמשחקים ביחד בקבוצה יכולים לעזור אחד לשני להשתפר. נניח אספס מרגיש שקשה לו עם הפיזיות של ההגנות האנגליות, שיסתכל על חבריו לקבוצה, ששניים מהם שוקלים בערך 55 ק"ג (לא סוארז), ויראה איך הם מתמודדים.

סתםםם 1 בינואר 2014

מתמודדים כמו שצריך , סתכל מה קוטיניו עשה מהבלמים ה"פיזיים" שלהם בסוף המשחק

red sox 2 בינואר 2014

הוא עושה מהם צחוק כשיש לו שטח לקבל כדור עם הפנים קדימהולהביא לידי ביטוי את הזריזות והטכניקה שלו. כתבתי את זה כבר למעלה. הבעיה היא שברוב המקרים כדי לקבל כדור צריך להחזיק מגן על הגב/לרוץ איתו כתף אל כתף/להקדים אותו לכדור באוויר וכו'. אם לא עשית את זה, כל הטכניקה שבעולם לא תועיל לך. תבדוק כמה מהמסירות לסטרלינג באגף הופכות למהלך התקפי. אתה תהיה מופתע לגלות שרובן נגמרות באיבוד כדור בנגיעה הראשונה.

או שילמדו להתמודד פיזית (סוארס עושה את זה מצוין עם גוף לא מאסיבי, גם מסי) או שילמדו איך למקסם את מספר הפעמים שהם מקבלים כדור עם מספיק מרחב שיחסוך את הצורך במפגש פיזי עם המגן (אפשר לקחת שיעורים אצל אריאן רובן וריאן גיגס).

אבישי (הרמתגני) 2 בינואר 2014

זה בדיוק מה שאמרתי. קוטיניו עשה צחוק מהגנת האל בדקה ה90, ללא צורך באגרסיביות ומסה. מצד שני אם אספס חלוץ רחבה הוא יהיה חייב להתמודד במאבקים פיזיים. אני לא חושב שיש לו כשרון כמו של קוטיניו כדי לפצות על העדר פיזיות.

גורביץ' 1 בינואר 2014

מתי לעזאזל סטארידג' חוזר?? אף אחד לא מדבר על זה. שבוע? שבועיים? חודש? הוא כבר הרבה זמן בחוץ.
חייבים להביא בחלון עוד איזה חלוץ מוכח, חלאס עם כל ה"כשרונות" הצעירים האלה. לא טלו מבארסה ולא המצרי מבאזל, ולא רוצה בוריני, ולא אסעידי.
מבין את המגבלות התקציביות, אבל זה ברור לכולם, שלצערנו כנראה לא נזכה לראות את ליברפול השנה עם סוארז וסטארידג' ביותר מדי משחקים ביחד, ורחוק לא נגיע ככה. חוץ מזה שגם במצב אופטימלי, ששניהם משחקים, חלוץ וורלד קלאס על הספסל כמשנה משחק, זה משהו שהכי חסר עכשיו לדעתי. יותר מקשר אחורי ויותר ממגן ימני (זאת כבר עבודה לעונה הבאה, לא לחלון העברות באמצע עונה, כשהקבוצה רצה יפה.)

אריאל גרייזס 2 בינואר 2014

סטארידג' אמור לחזור ממש בקרוב, לדעתי הוא אמור להיות זמין כבר למשחק הליגה הבא מול סטוק בעוד שבוע וחצי.
השאלה שנשארה היא מי מבין המשולש סווארז-סטארידג'-קוטיניו יהיה הבא שיפצע – נראה ששלושתם לא מסוגלים להשלים יותר ממשחק-שניים ביחד כבר שנה

זה משנה 2 בינואר 2014

זה אנטי-ניחוס?

גורביץ' 2 בינואר 2014

טוב לדעת לגבי סטארידג'. לגבי הכשירות – זאת בדיוק הנקודה, בגלל זה צריך דחוף עוד כוח אמיתי מקדימה, ולא מישהו שאולי עוד שנתיים יעשה את הפריצה שלו

אחד חדש 1 בינואר 2014

אם ברנדון לא יגיב בתקיפות על העליהום נגד סוארז זה יגמר בפציעה
קשה…

אסף THE KOP 2 בינואר 2014

זאת המטרה של האנגלים. שופטים, שחקנים ואוהדים.

N 5 בינואר 2014

Jordon Ibe
it's about time

N 5 בינואר 2014

not today!!!
why?

N 5 בינואר 2014

anyone
link for today please

cookie-monster 6 בינואר 2014

It wasn't on TV

D! בארץ הקודש 7 בינואר 2014

some people in the forum claim to have seen it.

cookie-monster 12 בינואר 2014

"Today's game is not on TV, so stay right here, without having to refresh the page, to follow text updates directly from the ground and audio commentary"
^That's the match center on the official site

also: http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/152417-how-to-follow-lfc-v-oldham

so i dont know how they could. even lfctv did only audio comm.

D! בארץ הקודש 12 בינואר 2014

O, me neither,
just read that on the forum..

אחד חדש 12 בינואר 2014

בושה
פשוט בושה
משחקים בלי חשק
קוטיניו … קיבינימט תפסיק לבעוט כמו ילדה קטנה

אחד חדש 12 בינואר 2014

זה לא יגמר בטוב

Comments closed