וכמה הערות אחרי נוריץ'

1. קשה לצפות שהמתח לא ישפיע איכשהו ויחלחל, לכן מי שציפה לעוד מטווח של סוארז, אולי שכח לרגע שנוריץ' נלחמת על חייה, וכנראה העונה הגיע לשלב שמעט קבוצות יחטפו תבוסה, אם בכלל, הכל נהיה צמוד, דחוס, טעון, ומה שחשוב, שוב סליחה על הקלישאה, אלו הנקודות, ושוב, סליחה על הקלישאה, עוד לא צריך לקרר את השמפניות, כי גם סיטי עוד לא אמרה את המילה האחרונה והפרש השערים שלה טוב משלנו נכון לעכשיו. בלי להיכנס למתמטיקות, צריך באמת לקחת כל משחק כשלעצמו, ולהתחיל לחשוב על צ'לסי, ואיך מנצחים אותם, ואז לאחר מכן לחשוב על קריסטל פאלאסט. רק כך זה יעבוד. משחק אחרי משחק. בשיניים אם צריך.

2. יחד עם זאת, יש כמה דברים שצריכים להדליק נורה אדומה אצל רודג'רס; סאקו אולי בלם מהיר יותר מאגר, אבל פחות טוב במשחק הראש והקנריות ניצלו זאת עד תום.  גלן ג'ונסון סובל יותר מדי מעליות וירידות. הוא לפעמים נראה כאילו קיים במרחב זמן אחר, כפי שהיה ברוב המחצית הראשונה. במחצית השנייה, יחסית, הוא קצת התאפס על עצמו. ללוקאס אין מה לעשות בחלק הקדמי של המגרש, ולא היה צריך את ההחמצה הכה ברורה שלו כדי להוכיח זאת. הוא אמנם תרם קצת הגנתית, אבל היה מאוד איטי בתגובות שלו. אני בין שזה שלב בעונה שרודג'רס הולך על בטוח מבחינת ציוות, ז"א הוא לא יזרוק את לואיס אלברטו, ויש בזה הגיון מסוים, לכן בהנחה שסטרידג' אכן יהיה כשיר לצ'לסי, לוקאס צריך לרדת לספסל. דווקא ג'ו אלן נתן משחק לא רע. הוא תמיד מהיר יותר וטוב יותר בהנעת הכדור.

3. על סטרלינג עוד אכתוב בסוף העונה בהרחבה, אבל שימו לב איך תוך שתי עונות הוא הפך מפוטנציאל גדול לשחקן פשוט נפלא, וכן, הוא גם משפר לאיטו את הסיומת שהיתה בעוכריו. כבר ראיתי בשנותיי הרבות לא מעט שחקני כנף כאלו מהירים, שמדברים עליהם הרבה זמן, ואז, משהו מתחיל לדעוך, גם הנסיבות, איכשהו הם לא מגיעים למקום שהם היו צריכים להגיע. אבל סטרלינג בדרך להיות שחקן ברמה עולמית. זו לא רק המהירות והלוחמה הבלתי פוסקת שלו על כל כדר, הוא פשוט שחקן חכם שיודע להוציא מקסימום כמעט מכל מצב נתון במגרש, ויכול, כפי שהוכיח, לשחק בהרבה עמדות. נתוני הגוף שלו מטעים. הוא נראה קטן וחלש, אבל הוא לא. הוא קטן וחזק ומהיר. רק לצורך השוואה, קחו את אלכס צ'מברליין, נכון הוא היה פצוע חלק מהזמן, אבל הוא בקבוצה הבוגרת של ארסנל לדעתי כבר שלוש עונות. סטרלינג שחקן הרבה יותר משמעותי ותורם ודומיננטי ממנו.

4. אין לי כוח לכתוב על מינולה יותר מדי. כדורי הגובה הם בעיה עבורו מתחילת העונה. אם כי הוא מחפה בלא מעט הצלות קרקע מרהיבות. לפעמים זה מספיק.

מי הקבוצה הטובה יותר?
דינוזאורים

34 Comments

בני תבורי 20 באפריל 2014

והודג'סון מעדיף את לנון בנבחרת על פני סטרלינג.

D! 20 באפריל 2014

קודם כל – תודה לאל.

וחוץ מזה את מה שהודג'סון יודע לעשות ראינו מקרוב (ואני אומר את זה עם מלוא מעט הסימפטיה שיש לי לנבחרת הזו).

ניינר 20 באפריל 2014

לנון הוא שחקן כל כך מוגבל, לא חכם וכבר לא מהיר כמו פעם-תפור על נבחרת אנגליה

ירושלמי 20 באפריל 2014

לנון נמצא בסביבה כבר 10 שנים אולי, ועד עכשיו הייתה תחושה שעכשיו זה "הזמן שלו", ולסטרלינג לעומתו יש עוד מספיק זמן כדי להתפתח, לכן לנון מועדף על פניו נכון לרגע זה.
אבל אחרי סיום עונה מפלצתי שכזה מצידו של סטרלינג נראה לי שלא תהיה להודג'סון ברירה.
אני במקומו לוקח את כל החלק הקידמי של ליברפול ושם אותם קומפלט בהרכב הפותח של אנגליה (מינוס סוארס כמובן, שם במקומו את רוני).

Matipool 20 באפריל 2014

בני – למה אתה חושב ככה ? פורסם משהו בנושא ?
סטרלינג חייב , אבל חייב להיות לא רק בסגל אלא בהרכב הנבחרת . הוא שדרג את עצמו בחודשיים האחרונים בצורה מדהימה ואין אף שחקן אנגלי בעמדה שלו שמתקרב אליו בכלל כרגע .
אם להודג׳סון יש שכל , הוא בונה את הנבחרת על הבסיס של ליברפול .

D! 20 באפריל 2014

מתי, אני לא מבין את השאיפה הזו לראות את הסגל המצומצם וההרוס מעייפות שלנו עובד בפרך בקיץ
למה?

Matipool 21 באפריל 2014

D – כי האהדה שלי לנבחרת אנגליה שנייה רק לאהדה שלי לליברפול .
הזדמנות אחרונה של סטיבי לעשות משהו בטורניר הכי חשוב לנבחרות וכי הוא בעצמו כל כך רוצה להצליח שם .

D! 21 באפריל 2014

מובן

אני מעדיף אותם טריים ושלמים לעונה הבאה

משה 21 באפריל 2014

אני לא חושב שאתה צודק. במשחק האחרון נגד דנמרק סטרלינג פתח והיה איש המשחק, לא רואה סרט שהוא כשיר ולא בהרכב הנבחרת אפילו אצל הודג'סון.

D! 20 באפריל 2014

1. "בשיניים אם צריך" – כולם חוץ מלואיס.
2. אלן היה בסדר גמור. לוקאס מתאמץ אבל זה מה שיש (תמיד יעניין אותי לדעת מה היה קורה לולא הפציעה ההיא). ג'ונסון זה לדעת בדיוק מה תקבל אבל לא להבין למה אתה רוצה את זה. משחק אחרי משחק. אחת הרכישות החשובות לעונה הבאה.
3. כמעט על כל מה שייצא מסטרלינג צריך להודות ל-BR. הסיבה ששחקנים (צעירים, זרים, רכש) לא מתפתחים למה שמצפים מהם זה הרבה פעמים מה שקראת "הנסיבות". כשיש שיטה ויש קבוצה לשחקנים חדשים הרבה יותר קל לגדול לעמדה, להתאים את עצמם, הציפיות מהם נורמליות (ראה ההורדה שלו לספסל כמעט כל חצי העונה השנייה) והם יכולים גם להיות הרבה יותר טובים ממה שהם יהיו בקבוצות אחרות. גם הנדו צריך להודות למזלו על התיזמון.
4. בעיקר האגרסיביות. גם אם הייתה עליו עבירה אין שום סיבה שבעולם שהוא לא ייקח את הכדור ביחד עם היריב או הראש של היריב. זו הרחבה שלו. וכבר אמרתי שהוא צריך לפוצץ מישהו- מעשה אובארוב.

MOBY 20 באפריל 2014

נגמרו לי הצפורניים ויש עוד 3 מחזורים מה עושים?
המיוחד מכין את הקרקע לטעות שיפוט אימתנית בגודל של סוארז והרחקה לשאר העונה זו התחושה שלי.

גורביץ' 20 באפריל 2014

גם לי יש תחושה שמוריניו במוד של תמות נפשי עם פלישתים –
אם אני לא לוקח אליפות בגלל השופטים, לפחות נהרוס גם לליברפול, ואם אפשר עם איזה הרחקה מטופשת לליברפול, גול בנבדל ופנדל לא מוצדק לצ'לסי

cookie-monster 21 באפריל 2014

נצטרך להיות יותר חכמים מהשטן הזה הפעם.
והטעויות שיפוט יצטרכו להתאזן מהמשחק בכריסטמס. מוטב להן.

עמיחי שלו 20 באפריל 2014

לא רואה מצב בו לנון יועדף על פני סטרלינג, ללנון יש עונה נוראית, אבל האמת שנבחרת אנגליה לא ממש מעניינת אותי, ואגב מוריניו, ראיתי את הפנדל שוב ושוב, ולי זה נראה פנדל, המגן של צ'לסי אותו אני מכנה "פיליפ גואטה", לקח לחלוץ שלהם את הרגל. זה בסדר, מוריניו ימצא על מה להתבכיין, בואו נקווה שתהיה לו סיבה להאשים את השופט

משה 21 באפריל 2014

אני מסכים לגבי הפנדל וגם אם לא הטענה שזו "שערורית שיפוט" היא פשוט מגוחכת ובכיינית. ואפרופו מגוחך, זאביק זלצר.

רוני יעקוב 20 באפריל 2014

אם קוטיניו לא שיחק עדיין בנבחרת ברזיל על האנגלים לתת לו אזרחות ולשחק בנבחרת עם
סטיבי, קוטיניו,רוני,וסטארדיג' סטרלינג, הנדרסון

צ'לסקי 20 באפריל 2014

עם כל הכבוד לקוטניו,אני לא רואה מישהו שמסוגל להחליף את אדם ללאנה בנבחרת,שחקן אנדרייטד מסיים עונה עם דאבל דאבל פשוט מדהים.

red sox 20 באפריל 2014

זו הבחרת אנגליה חברים. בסוף תניד יפתחו שם מילנר, לאמברט ואיזה כשרון מארסנל ששבוע לפני הטורניר לא היה בסגל. וזה עוד לפני שיעור האנטומיה היומי באדיבות טכנאי הרנטגן של ווין רוני. הרי לא יכול להיות טורניר גדול בלי הריטואל הזה.

משה 21 באפריל 2014

פרגוסון כבר לא שם, ביום פציעות כדי להתחמק מהופעה בנבחרת יצא מהפרוטוקול של שחקני יונייטד. דרך אגב בהקשר הזה, אם הייתי וולשי הייתי בז לריאן גיגס (ולא רק על ההתנהגות המשפחתית שלו). שחקן עם קריירה של 20 שנה ו-64 משחקים בלבד בנבחרת, זה מראה על זלזול בנבחרת ותו לא.

פורנו-הוליק 21 באפריל 2014

זה לא מעיד על שום זלזול. ווילס היא נבחרת שבאופן קבוע עפה במוקדמות, כך שהוא לא צבר משחקים בטורנירי גמר.
בנוסף:

After his international debut in 1991 against Germany, Giggs missed 18 consecutive friendly games before finally making his first friendly appearance for Wales against Finland in March 2000,[73] by which time he had already accrued 25 caps.[74] The reason for his continued absence from non-competitive fixtures was largely a protective measure against unnecessary injuries; in his autobiography, Giggs states: "At that time, whenever I played two games in one week I always seemed to pick up an injury, so [Alex Ferguson] and I sat down and looked at it game by game. If the international was a friendly, the feeling was that I didn't have to play."[75]

והלוואי שיותר שחקנים שמועדים לפציעות היו מאמצים את הגישה הזו כלפי משחקי ידידות.

משה 21 באפריל 2014

אז בוא נבטל את משחקי הידידות לחלוטין (ואני לא צוחק). הציטוט שלך רק מבסס את זה שגיגס זלזל בנבחרת שלו בעידודו של פרגוסון.

פורנו-הוליק 21 באפריל 2014

משה – למה זלזל? שחקן צעיר, בתחילת הקריירה שלו (17-20), הגוף לא בנוי לעומס הזה, המאמן שומר עליו. תאר לך שהיה משחק ושוחק את עצמו והקריירה כבר לא הייתה כ"כ ארוכה ומדהימה?

אי אפשר לדעת כמובן איך זה היה מתפתח ואיך הקריירה שלו הייתה נראית. אבל הבחור הגיע למשחקים רשמיים. הפסיד 17 משחקי ידידות? ביג דיל, להגדיר את זה כזלזול בנבחרת שלו ולבוז לו? הקצנת קצת.

וכן, משחקי ידידות במהלך העונה הם סיכון מיותר שאפשר ורצוי לבטלו או להעבירו לסיום העונה.

משה 21 באפריל 2014

בסופו של דבר אתה מתאר מצב שבו גיגס עשה חוק לעצמו. האם מצב בו רוג'רס היה יושב עם הארי ווילסון ואומר לו "אתה עוד לא בן 17, הגוף שלך מתפתח, תחכה עם הזימון לווילס עד שתהיה בן 22 ובינתיים נשמור עליך בליברפול תוך השתתפות בפרמיירליג, צ'מפיונס, הגביע וגביע הליגה" נראה לך מצב קביל ? אם הוא יכול אז למה לא כל שאר 16 המוזמנים האחרים ? מי קובע מי מועד לפציעות ?

חדש בשכונה 21 באפריל 2014

יש הרבה לצערי במה שאתה אומר ובכל זאת, מילנר הוא סוס עבודה שיחד עם הנדרסון באמצע יכולים להיות גרזני מרכז השדה ולאפשר לגרארד ולווילשייר לנהל את המשחק כאשר ברור שהשניים בחוד יהיו רוני וסטארידג. אם ירצה להיות יותר יומרני ולשחק יותר פתוח, יוציא את מילנר או הנדרסון ובמקומם ייכנס סטרלינג או טאונסנד (קצת נעלם…) ואפשרות נוספת בקישור תהיה כמובן ברקלי במקום ווילשייר. מכיוון שגרארד, בגילו המתקדם יהיה חייב מנוחה, הוא חייב לקחת עוד מנהל משחק, אולי בארי בזכות הנסיון. אפשרות אחרת היא קריק או שרוני ירד למטה ובמקומו למעלה יהיה לאלאנה. הבעיה היא לדעתי דווקא ההגנה המאוד לא יציבה מאז שטרי ופרדיננד ירדו מגדולתם. חוץ מזה, זו נבחרת לא רעה כלל.

גיא זהר 20 באפריל 2014

בתור אוהד באר שבע ג׳ונסון מזכיר לי את אילוז…

אודי 21 באפריל 2014

דווקא ג'ונסון לא היה טוב מחצית שנייה. הלחץ עשה רושם שמכריע אותו בסוף, והוא ביצע רצף טעויות עם ובלי הכדור בדקות הסיום שמכעט ועלו לליברפול במשחק.

חדש בשכונה 21 באפריל 2014

גילוי נאות-אני קודם כל אוהד של נבחרת אנגליה וכתוצר לוואי מעדיף את הקבוצות האנגליות שבסיסן אנגלי יותר. לפיכך, בוודאי שליברפול של היום נהנית מאהדה שלי, אחריה סאותהמפטון וכו׳. ברור שסיטי שנואה, היא בכלל קבוצה זרה. מכל זה, מה שרציתי לומר הוא שהודגסון כן ייקח לדעתי את הבסיס של ליברפול במידת האפשר ועליו יבנה, אם כי קשה לי לראות את פלאנגן דווקא כמגן שמאלי כשיש את ביינס, קול ולוק שואו כשמאליים טבעיים. לגבי סטרלינג וסטארידג, כמה שאני אוהב אותם, הם ייבחנו כשסוארז לא לידם וכל תשומת הלב תהיה עליהם. נכון, סטארידג בתחילת העונה כיכב גם כשסוארז היה מושעה. אשמח לראותם כך גם בנבחרת. כאשר כל כך הרבה שחקנים נותנים עונת שיא (סוארז וסקרטל), עונת פריצה (סטארידג, סטרלינג הנדרסון וקוטיניו), עונת שינוי תפקוד בגיל מאוחר (אתם יודעים מי…), אין ברירה אלא לתת את הקרדיט הענק לרוג׳רס.

היסטוריון של ספורט 21 באפריל 2014

כתבת ״גם הסיטי עוד לא אמרה את המילה האחרונה ״
האמת היא שסיטי היא לא ״גם״ אלא היא היא היריבה הממשית של ליברפול . צ׳לסי בעקבות ההפסד לסנדרלנד די יצאה מהתמונה כ אפילו אם תנצח באנפילד היא תצטרך עוד הפסד של ליברפול מכיוון שניצחון ותיקן של ליברפול בשני משחקים שאחרי צלסי ( פלאס חוץ וניו קאסל בית ). וצלסי מחוץ לתמונה . לסיוע לעומת זאת יספיק הפסד אחד של ליברפול לצ׳לסי ומצדה לנצח את כל המשחקים ( כולם קלים למעט המשחק באברטון שמצידה תצטרך ניצחון ולא להסתפק בתיקו מה שטוב לסיטי).
אמור מעתה
1. סיטי היא היריבה הראלית היחידה שנשארה לליברפול במירוץ.
2. צלסי היא היריבה הקשה ביותר מבין המשחקים שנשארו וכפי שכתבתי ערב החג תיקו מול צלסי שווה תוצאה טובה לליברפול .

rambo 21 באפריל 2014

רדפנו לא מעט אחרי האוקראני הזה בינואר. בסוף מזל שהוא לא בא כי הוא היה בא על חשבונו של סטרלינג. שאפו ענק לילד הזה.

אריק 22 באפריל 2014

אני אניח את זה פה לתנינים:
http://www.haaretz.co.il/sport/opinions/.premium-1.2301576

D! 22 באפריל 2014

אני מוכן להיות תנין אם רק תצליח להסביר לי מה הוא רצה להגיד

אריק 22 באפריל 2014

סתם פוץ שחושב שאם לא גדלת בליברפול אתה לא יכול לאהוד אותה. לא משהו חדש.

זה משנה 22 באפריל 2014

לא צריך להתייחס לכל שטות שמתפרסמת.

יוסי התותחן 23 באפריל 2014

לגבי הכתבה ההיא מהארץ – לא הבנתי מה הוא ניסה להגיד, הפסקתי אחרי כמה פסקאות. איום ונורא.

אני, בתור אוהד ארסנל, מאמין ומקווה שתקחו, כי האלטרנטיבות הרבה יותר גרועות. בטח אחרי אתמול, הפציעות של צ'ך וטרי וההנחה שצ'לסי לא תעלה עם הרכב מלא. נכון, יש להם סגל מספיק טוב, אבל לא בטוח שמול הטירוף של ליברפול זה יפסיד.
ושתהיה ג0 לנו הצלחה נגד ניוקאסל

Comments closed