נו, עונה חדשה

סלחו לי על חוסר ההתרגשות, היא תבוא בקרוב, כנראה. אני במצב רוח שכלתני, ואיני יכול לומר שאני מלא אופטימיות, אם כי גם לא פסימי. אני יוצא מתוך נקודת הנחה שהרכש לא הושלם, ומעוד נקודת הנחה מהותית יותר שרודג'רס יודע יותר טוב ממני מה לעשות, וכל שנותר לי הוא להביע את עניות דעתי. בפוסט הקודם הבעתי דאגה על מכירתו של סוארז, לא בפן האינדיבידואלי (למרות שגם זו דאגה רצינית), אלא בהסתכלות קבוצתית: הוא היה אחראי על אחוז גבוה מהשערים הרבים שכבשנו בעונה שעברה, ואני לא רואה תחליף התקפי הולם בשלב זה. ריקי למברט היה יכול להיות כיסוי לסטרידג' וסוארז בגביע הליגה וכו', אבל לא משהו שאתה עולה איתו בהרכב למשחקים קריטיים.

לזאר מרקוביץ' ואדם ללנה אמורים לתת עוד שערים מהקישור, שערים שהנדרסון ובעיקר אלן לא ממש נותנים, ואני מניח שמורנו ולוברן יחזקו את ההגנה מבחינה אינדיבידואלית, אבל שוב, הבעיות בהגנה היו ברובן לא פרסונליות, אלא קונספטואליות, כמו שמיכה שאתה מזיז משם לפה ולעולם לא יכולה לכסות הכל. חלק ניכר מהן נבעו לדעתי מקישור אחורי רך. לוקאס היה פצוע וכששיחק לא היה במיטבו, וג'רארד נותן המון דברים דווקא בחלק ההתקפי, אבל פחות יכול לרוץ אחרי שחקני יריב ולגרזן את הקו שלפני קו ההגנה. לא בטוח שאימרה קאן יכול לעשות זאת. תמיד טענתי שדווקא הנדרסון הוא פוטנציאל טוב לתפקיד הזה.

אז נכון, הסגל שלנו עמוק יותר והקרב על העמדות משמעותי יותר, אבל עדיין, לא בטוח שסטרידג' לבדו יכול לסחוב את ההתקפה. עדיין צריך עוד וורלד קלאס לידו. לא בטוח שזה יקרה. כך או כך, נגד סאות'המפטון בבית זה אמור להספיק.

פרשנות לענייני שמועות
זהו פוסט אופטימי (פותחים עונה)

13 Comments

אריק 15 באוגוסט 2014

זה לא משחק ביום א זה אודישן.

באבא ימים 15 באוגוסט 2014

סלחו לי על חוסר השכלתנות היא תבוא בקרוב.

ארז N 16 באוגוסט 2014

אני מסכים. חלוץ נוסף זה קריטי ביותר. אבל אם יגיע חלוץ טוב, הסגל שלנו מ-צויין! ואני חייב לבקש קצת אופטימיות רגע לפני תחילת העונה… בכל זאת עונתץ אליפות וכאלה ;-)

רובי פאולר 16 באוגוסט 2014

מחר צריך לשחוט את סוטון 1-0

זה משנה 16 באוגוסט 2014

דומני שהמפתח להבנת ליברפול 2014 היא ההכרה בכך ש-"רודג'רס יודע טוב ממני". מאז פתיחת עונת 2008-9 בערך לא הייתה תחושת בטחון כזו במאמן. מי ייתן ולא נתבדה.

matipool 16 באוגוסט 2014

בדיוק .
אוף טופיק – אם המשחקים היום היו מסתיימים בדקה ה-90 , זה היה נפלא בשבילנו .

זה משנה 17 באוגוסט 2014

היתרון של רוג'רס לעומת כל יתר המאמנים לקבוצות הצמרת הוא בבטחון המשרה שלו. הוא היה ההחתמה הראשונה של הקיץ במועדון. הוא מי ששכנע בשנתיים האחרונות את הבעלים ביכולת שלו ובתכניות שלו לעתיד. אני לא רואה אותו עוזב/מועזב בשנה-שנתיים הקרובות אלא אם נחווה עונות קטטסטרופוליות או לחילופין הוא יקבל הצעה שיהיה קשה לסרב לה.

עקב כך אני לא רואה את המועדון נלחץ גם אם העונה תיפתח בצורה לא מי-יודע-מה. השקט יישמר וזה ייתן למערכת את הזמן להכנס לקצב הנכון ולפתח מומנטום. ולכן זה לא רק היתרון של רוג'רס, אלא של LFC בכלל.

אסף THE KOP 16 באוגוסט 2014

בואו נקווה שחצי הסגל שליברפול קנתה מסאות'המפטון לא יתבלבל מחר ויתקוף את השער של מינולה.

דנידין 16 באוגוסט 2014

לא מבין למה קונים את הקבוצה הזו אחד אחד ולא מנסים להשיג הנחה על קנייה קבוצתית

יואב בורוביץ' 20 באוגוסט 2014

הניתוח בטקסט מאוד מדויק.

matipool 21 באוגוסט 2014

כל האתרים מלאים בידיעות על באלטולי . קשה מאד להאמין אבל כנראה שזה באמת קורה .

אריק 21 באוגוסט 2014

אם הוא אומר, זה נכון.

Comments closed