כמה הערות (באיחור קל אך אלגנטי) על הניצחון בוויט הארט ליין

1. הבעתי לפני זמן מה מעט דאגה בנוגע לסטרלינג, בעקבות הטענה לפיה את רוב הגולים שלו הוא הבקיע מבישולים נפלאים של סוארז, אך דומה כי הנער הצעיר יכול להסתדר גם בלעדיו. כמו כן, ההחמצה שלו הוכיחה דבר נוסף לגביו: הוא שחקן שמסוגל לייצר לעצמו מצבים. ההתקדמות הנוספת שהוא כנראה יעשה העונה גורמת לי אופטימיות אבל גם דאגה: מתי באמת ריאל מדריד תנסה לרכוש אותו וכמה נספיק ליהנות ממנו עד אז

2. תמיד אמרתי שהכוח הנוסף של הנדרסון הוא משחק מהיר (כן, מהיר) של נגיעה אחת. דריבלים ממנו והלאה, אבל שימו לב לבישול לסטרלינג, ובכלל, זה משהו שהוא עושה כבר כמה שנים. במובן הזה הוא בהחלט דומה לג'רארד של תחילת הדרך, וגם לפול סקולס, וכשליברפול משחקת עם שחקני התקפה מהירים – צריך לנצל זאת יותר, לכן ספסול של קוטיניו זה לא דבר כזה טראגי לעת עתה.

3. אלברטו מורנו – מתי היה לנו מגן שמאלי שנתן גול כזה? שרץ חמישים מטרים במהירות מסחררת ושתל טיל מדויק לפינה?

4. בינתיים, דיאן לוברן, למרות איזה טעות קטנה פה ושם, מתגלה כרכישה נפלאה ומוצקה. גם מנקיאו לא רע, ודומה שיחד עם מורנו ההגנה שלנו עברה שדרוג איכותי. עכשיו היא רק צריכה לשמור על שערים נקיים יותר. זה לא מה שאפשר לומר על סאקו – הוא נראה מעט המום ומסורבל ואיטי.

5. והגולים של באלוטלי עוד יגיעו

 

 

 

והמוחתם של הבוקר הוא.... רדאמל פלקאו!
למה אני שונא את רוג'ר גודל

17 Comments

אחד חדש 1 בספטמבר 2014

עדיין מוקדם להסיק מסקנות. .. אבל הפציעה של ג'ונסון זה החיזוק הכי גדול

רועי 1 בספטמבר 2014

בנתיים נראה שהצוות המקצועי יודע מה הוא עושה בשוק הפשפשים. מצאנו נציאות בכסף קטן שיתבררו כעוגנים טובים לעתיד ואולי נרוויח גם סכונים במקרה של בולענים רוסים או ערבים.

מנחם 1 בספטמבר 2014

לא צריך להגזים. למבארט כנראה הגיע בכסף קטן. כנראה שגם מורנו, למרות שאופי, מטרת והיקף שני העסקות שונה. באלוטלי אולי וזה אולי גדול מאוד. אם יהיה יחסית מאופס ויעבוד קשה, יכול להיות פגיעה. מצד שני, בהחלט אפשר לטעון ש16 מיליון זה הרבה כסף לזרוק על הימור מסוכן כ"כ. בנוסף, דעתי הפרטית היא שיש סביבו הרבה הייפ שגם ביום טוב לא מדובר בשחקן ששווה יותר מ25. מרקוביץ? ללאנה? לוברן? כולם ממש לא הגיעו בכסף קטן. לגבי צ'אן אני מודה שאופתע אם יתברר שהיה איזו מציאה מדהימה. מנקייו בינתיים בהשאלה, נראה בהמשך. בסה"כ, אני לא לא רואה פה המון מציאות. למעשה בהחלט אפשר לטעון שיש פה לפחות 2-3 שחקנים, ודווקא היקרים יותר, שיתכן מאוד והמחירים שלהם מנופחים (באלוטלי, ללאנה, לוברן).

אריאל גרייזס 1 בספטמבר 2014

לאור המחירי שוק שקבוצות באנגליה משלמות – סיטי עם 40 מיליון על בלם, יונייטד עם 75 מיליון על די מאריה – אני לא רואה איך אפשר להגיד על 16 מיליון לבאלוטלי או אפילו 20 מיליון ללוברן מנופח.
תחשוב על זה – על שירות לשנה אחת בלבד, יונייטד משלמת לפלקאו 20 מיליון. עכשיו, באלוטלי הוא לא פלקאו, ברור שהוא סיכון גדול, אבל ליברפול שילמה עליו 16 מיליון בשביל חוזה ל-3 שנים. מנופח זה בטח לא.

ויקטור מורוז 2 בספטמבר 2014

כמה זה נעים לשחק עם המספרים כדי להוכיח טענה. תוסיף את סכום השכר של באלוטלי לעסקה, כמו שעשית עם פלקאו (שבשכרו משתתפת מונאקו).

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2014

אין לי שום בעיה להוסיף את השכר, הוא מרוויח באיזור ה-100 אלף לשבוע, שזה בערך חמש מיליון לעונה. תחלק 16 על שלוש שנים ותוסיף 5 פר עונה ותקבל באיזור ה-10-11 מיליון לעונה. אם פלקאו מקבל 20 מיליון, אז 10 לבלוטלי זה הגיוני ולא מנופח.

zork 3 בספטמבר 2014

ותוסיף את העובדה "שזכויות הקניין" של בלוטלי שייכות לליברפול, כלומר הוא נכס שאפשר למכור, ולעומת זאת יונייטד רק משאילה. בכל מקרה 16 מיליון על בלוטלי זה כסף מאוד קטן.

ויקטור מורוז 3 בספטמבר 2014

אז העלות של באלוטלי היא למעשה 30 מיליון ולא 16…

ערן (המקורי) 2 בספטמבר 2014

בעניין מורנו, אני בסך הכל מבסוט (אם כי הטעות שלו בשבוע שעבר נגד סיטי היתה יקרה מאד).
לשאלתך בסעיף 3: לפני שנה, באותו מקום, נגד אותה קבוצה, פלאנגן שם יופי של גול. אמנם לא בפריצה על כל המגרש, אבל שער נהדר עם ביצוע מלוטש בזכות עצמו :)

טל 12 2 בספטמבר 2014

אחח מורנו (היה את סטיב ניקול בשנות ה 80 ,אבל הוא שיחק יותר בצד ימין נדמה לי)

http://www.youtube.com/watch?v=KHE4U1hgJZA

אוהד 2 בספטמבר 2014

געגועים לג'ייסון מקטיר…

אוהד 2 בספטמבר 2014

בינתיים נראה שסטרלינג מבקיע רק מבישולים מהנדרסון.

אורי 2 בספטמבר 2014

תשובה לסעיף 3 – ג'ון ארנה ריסה

אביאל 2 בספטמבר 2014

בתור אוהד ריאל אני מבקש להוסיף את ברצלונה כאשר מזכירים את הרצון של ריאל לקנות את טובי שחקני ליברפול (על אף שאני אכן מעדיף שהם יגיעו לריאל בסופו של דבר).

Boomer 23 בנובמבר 2014

Your article peefcrtly shows what I needed to know, thanks!

Napen 26 בנובמבר 2014

And I thought I was the sensible one. Thanks for setting me stiagrht.

Comments closed