In Rafa We Trust?

In כללי

1. הגענו לריברסייד המפויח, הנרפה, הבלתי מפחיד, עם תכנית שלא עבדה אף לא לרגע. ג'ון ארנה ריסה שוב הוכיח שהוא לעולם לא יהיה קשר שמאלי, וככל שהוא ישחק יותר כקשר שמאלי ויוכיח זאת, כך הוא יחזק את התיזה שגם הוא הופך פחות ופחות למגן שמאלי. אבל גם ארבלואה הוכיח שהוא לא מגן שמאלי. סטיב פינן הוכיח שהוא קצת מזדקן, למרות הנשמה האירית האדירה שמפעמת בו. ריינה הוכיח שהוא משוגע כפי ששוער צריך להיות, אבל לפעמים זה ניכר מהצד השלילי.

2. הופייה הוכיח שוב שיש דברים שגדולים עליו, וקראגר הוכיח שהוא פייטר. אבל מה שבעיקר הוכח זה שההגנה שלו מעורערת לחלוטין: אנחנו סופגים יותר מדי שערים, לפחות בסטנדרטים שלנו. אם פעם היינו הגנתיים ומשעממים. היום אנחנו רק משעממים. אבל מה שבעיקר הוכח הוא שרפא מתחיל קצת לאבד את הקבוצה. זה קרה לנו באוקטובר, ועכשיו זה קורה לנו שוב. משהו בגישה שלנו, באופן בו אנחנו נלחמים, ברוח הכללית השורה על הקבוצה, כבר לא מה שהיה בחודשיים האחרונים. אנחנו מבולבלים, אנחנו אפטיים, ופתאום רק טורס וג'רארד מסוגלים להבקיע. אולי קצת באבל. אולי.

3. כבר נמאס לי לטחון את דעותיי על רפא. למעשה, אני מודאג יותר מהבעלים שלנו. אם הם באמת רצו להביא את יורגן קלינסמן, ולכאורה נשמנו לרווחה שהוא סגר בבאיירן מינכן, לכו תדעו מי השם הבא ברשימה המופרכת, הפנטזיונרית, הבלתי מחוברת למציאות שלהם. סביר להניח שבנקודת זמן הזו, אם לא יקרו קסמים, רפא יגמור את העונה ויפנה את חפציו מאנפילד, אבל ג'ילט והיקס יישארו איתנו, ומתברר שהם לא כאלה עשירים. הם לא מסוגלים לייצר ערבויות לאיצטדיון החדש, ויחד עם זאת להעמיד תקציב רכש ראוי. אני חושב שאין מנוס ממכירת חיסול המונית בקיץ, כדי שכל מאמן שיבוא (ואתם יודעים מה, אפילו עם זה יהיה שוב רפא) יוכל לייצר איכות.

4. ברשימת החיסול צריכים להיות בסדר יורד, בהנחה שסיסוקו אכן נחתך ליובנטוס: כל המושאלים הקטנים שכלום לא ייצא מהם, ביניהם אנתוני לה טאלק. כן, הוא עוד שייך לנו. סקוט קרסון, פיטר קראוץ', אנדרי וורונין, ג'רמיין פננט, ואם נעמיק ונחפור אז גם ריסה או אורליו, והאמת שיכולתי להמשיך ולנקוב בעוד כמה שמות, אבל פתאום הגעתי בראש לרזולוציות שהבהילו אפילו אותי. לא יכול להיות שכמעט קבוצה שלמה צריכה ללכת. אולי כן? לא, לא יכול להיות. אוטוסוגסטיה היא דבר ממכר.

5. עד שיגיע הקיץ, צריך תכנית חירום להציל את מה שנותר מהעונה הנוכחית. בראש ובראשונה היא חייבת להציב את ראיין באבל כמעט תמיד בהרכב. נכון, הוא מאבד כדורים, הוא נכנס עם הראש בקיר, אבל הוא וטורס הם שחקני ההתקפה היחידים שיכולים לייצר מצבים מכלום. הם לא צריכים את הקישור שיזין אותם, כמו קראוץ', קאוט ו-וורונין (והנה אולי ההסבר לבצורת של השלישייה הזו), הם צריכים רק את הכדור לפעמים. וכל עוד אנחנו נראים על גבול הקטטוניה, אולי באמת כדאי לחזק את ההגנה, להדק אותה, ולתת לבאבל, טורס ומי שנמצא בכושר הכי פחות גרוע, את החופש ההתקפי הזה. רפא כבר סוגר חמש שנים כמעט ולא הצליח לייצר חוליית קישור איכותית. זה לא עניין פרסונלי, זה משהו במהות, בהיערכות, בטקטיקה. אל תצפו להצגה באמצע השבוע נגד לוטון. אנחנו ננצח בשיניים.

6. גליון ציונים נגד מידלסברו: ריינה – שכח את הראש בחדר ההלבשה. פינן – שכח את עצמו בחדר ההלבשה. קראגר – נראה היחידי שעוד איכפת לו. הופייה – עושה מה שיכול. ארבלואה – הלם קרב. בניון – אנמי. מסצ'ראנו – תצא בחוץ. ג'רארד – מעט מדי. ריסה – פטת'. טורס – צדיק. וורונין – עשה רק נזקים. באבל – כהרגלו, העיר את המשחק. קאוט – לא הספיק כלום. אלונסו – לא חזר מהפציעה.

23 Comments

איציק אלפסי 12 בינואר 2008

לא מבין למה היית כ"כ נגד קלינסמן.
דווקא במצב שליברפול נמצאת מישהו חדש ורענן, לא מתודי, שחושב מחוץ לקופסא- יכול להיות מה שאנחנו צריכים.
נכון, חוסר הניסיון של קלינסמן יכל להיות הימור גדול, אבל במצבנו כמה כבר שי לנו להפסיד?
בכל מקרה, בשביל באיירן מסתבר ההימור היה אחד ששוה כן לקחת, ושמה מקבלי ההחלטות הם בהחלט אנשים עם רקע מפואר וידע בכדורגל.

לגבי כל השאר- כל מילה בסלע.
או בקיצור:
אין תוצאות, אין כדורגל, אין סיבה להשאיר את רפא!

amichai 12 בינואר 2008

אלפסי, אנחנו באמת יכולים להרשות לעצמנו עוד הימור? האמת? אני חושב על שמות, ואף אחד לא עולה לי בראש חוץ ממוריניו. אולי רייקארד?

cookie-monster 12 בינואר 2008

יש גבול להימור שליברפול יכולה לקחת עם מאמנים. גם – ואולי במיוחד – במצב הנוכחי. אנחנו נראים כמו קבוצת מרכז טבלה בלי רצון ובלי יכולת. די מזעזע.

the mighty reds 12 בינואר 2008

אם הולכים על מאמן זר,סקולארי הוא האיש המתאים.
הוא זכה בתארים קבוצתים (אליפות באזיל-גביע ברזיל-ליברטדורס) ועם נב' בבינלאומית (מונדיאל עם ברזיל).
הוא איש של שחקנים שמגבש אותם ומסוגל לתעל אותם למקומות הכי גבוהים.
אם הוא יבוא שחקנים בכירים לא ירצו לעזוב ושחקנים בכירים אחרים כן ירצו להגיע בגללו.
נראה לי שהוא יכול להיות האיש שייקח את ליברפול לדרך חדשה.

Solari 12 בינואר 2008

אל תשלו את עצמכם, רק ז'וז'ה הוא האיש. לא רייקארד (מראה למה הוא כמעט פוטר בעונתו ראשונה), לא סקולארי או משהו כזה (הוא מאמן מבוגר שלא מעוניין לאמן קבוצה). קאפלו היה אופציה טובה אבל הוא חשק מזמן כבר את משרת מאמן אנגליה.
מוריניו בונה קבוצות שפשוט אי אפשר לנצח בבית והן מנצחות בשיניים בחוץ. הוא הוכיח שהוא מביא אליפות, הוא הגיע פעמיים לחצי גמר אלופות, זה מספיק טוב בשבילי.

אסף THE KOP 13 בינואר 2008

זה חילול קודש, זה כמו לאכול חזיר בבית הכנסת בתפילת "אם ננעלו" ביום הכיפורים, זה חמור מלגלות שבת-הזוג שלך היתה גבר בעברה, אבל סולארי צודק !! אני חושב שגם האמריקאים יודעים את זה. מוריניו רוצה לחזור לאנגליה, רפא ישמח לסגור מעגל עם ריאל ושיש כל-כך הרבה סיבות ל"למה כן" אני מניח שנראה אותו על הקווים באנפילד בשנה הבאה.

בעונה הנוכחית, ליברפול שווה גול חובה בכל משחק שלה. ככה אין לנו מה לחפש בצמרת.

דלגליש 13 בינואר 2008

עמיחי, אתה רוצה להיבהל מרשימות חיסול? בבקשה- אני הייתי מוכר את צ'אבי.
הייתי מוכר את צ'אבי, סוגר עם מסץ' וקונה חיזוק רציני לאגפים. כמובן שלא כל זה מהמכירה של צ'אבי,בערך רק מסץ', אבל זה יוכל להפנות כסף לחיזוק אחר. את ה17 של מסץ' לשפוך על קווארסמה, למשל.

אני לא חושב שטורס יצא צדיק. הוא לא עשה כלום במשחק והיה די רע. המזל שלנו הוא שהוא לא פחד לקחת אחריות ובאמת ניסה משהו והצליח.
למעשה, אני לא חושב שיש מישהו שהיה צדיק היום. קרא היה בסדר, זהו. כל היתר היו זוועה.

סטוצקי 13 בינואר 2008

מוריניו הוכיח שהוא מביא אליפות? זו רק חצי אמת.
הוא הוכיח שהוא מביא אליפות כשהוא מקבל צ'ק פתוח.
במילים אחרות, הוא לא הוכיח כלום.
מוריניו באנפילד – לדעתי, לא יקום ולא יהיה.

ובכלל, פרט לרפא קשה לי לדמיין מאמן רציני עם קבלות שיסכים להגיע לליברפול ולהתחייב שהוא מביא אליפות עם 20 מיליון לרכש בקיץ, כשמנצ'סטר מוציאה יותר מפי שניים וצ'לסי זה צ'לסי. צריך להוציא יותר, ואם כבר מוציאים יותר – כדאי גם להשאיר את רפא.

Solari 13 בינואר 2008

הגיע הזמן שנתחיל להרגיע עם ה"יונייטד מבזבזים פי 4 מאיתנו ולצ'לסי יש צ'ק פתוח". זה נכון, הכל נכון. אבל אברטון מוציאים אולי חצי מאיתנו והם נראים לא כ"כ רע. הגיע הזמן גם להפסיק להיטפל לאמריקאים בכל דבר. הם לא אשמים שראפה קנה בקיץ חלוץ והוא שם אותו למות באגף. הם לא אשמים שהוא לא נפטר מפנאנט (או הביא אותו מלכתחילה) והם בטח ובטח לא אשמים שג'ון ארנה ריסה עולה קשר שמאלי!!

amichai 13 בינואר 2008

קחו 20 מיליון רכש נניח לתקציב בקיץ, תוסיפו על זה סכום ממכירות של שחקנים, אפשר לייצר סכום של 40-50 מיליון ליש"ט. סקולארי או רייקארד או אפילו ליפי הם מאמנים מצוינים שלא אימנו יום אחד באנגליה. נכון שהם יכולים להצליח, אבל זה הימור מסוים. אני חושב שאנחנו צריכים לבחור במי שיש לו את הסיכויים הכי טובים להצליח

סטוצקי 13 בינואר 2008

Solari –
אברטון באמת נראים לא כ"כ רע. ואיפה הם סיימו בעונה הקודמת? ואיפה סיימו בזו שלפניה? ואיפה יסיימו בעונה הנוכחית? פעם אחת סיימו מעלינו, וזה היה בעונה הראשונה של רפא ובעונה שבה חווינו משבר פציעות חסר תקדים ובעונה שבה לקחנו את ליגת האלופות.
אברטון כדוגמה רק מחזקת את הטענה שלי.

אז אולי הגיע הזמן שנתחיל להרגיע עם האמונה לפיה אנחנו רק צריכים להחזיק ידיים, לעצום עיניים ולחשוב מחשבות חיוביות – ואז לכסף לא תהיה משמעות ורק האהבה תנצח.

עדיף במקום זה להציץ בטבלה, לראות איפה מנצ'סטר ואיפה צ'לסי נמצאות, לראות איפה וילה והסיטי פתאום נמצאות, ולנסות להבין מהו מכלול הגורמים שהביאו אותן לשם ומהי חשיבותו של הכסף בתוך המכלול הזה.
או זה, או להביא את ונגר (שאגב, לא הביא אליפות גם הוא כבר איזה ארבע שנים ולא יביא גם העונה, סיים מתחתינו בשתי העונות האחרונות ולא לקח אף-פעם את ליגת האלופות – אבל אז לפחות לא "נשעמם").

amichai 13 בינואר 2008

סטוצקי, אז מה למעשה אתה מציע? להמשיך כמו עכשיו, עם אותו מאמן, אותו סגל, אותו תירוצים, אותה חוסר תוחלת?

סטוצקי 13 בינואר 2008

או להעלות את התקציב, או להנמיך את הציפיות.
תקציב של ניוקאסל עם שאיפות של ריאל מדריד כנראה פשוט לא הולכים ביחד.

amichai 13 בינואר 2008

הקיץ היה תקציב רכש נדיב ביותר. המטרות המוצהרות היו – מאבק על התואר, והן היו די ריאליות

יואב, אוהד יונייטד מאוסטרליה 13 בינואר 2008

עמיחי, תרד כבר ממוריניו הוא לא יגיע לליברפול. לפחות לא בלי תקציב רכש של 100 מיליון פאונד לפחות.
בעיניים של מוריניו רק חמישה שחקנים אולי שישה:ג'אררד, מאסצ'ראנו,פאפה ריינה, באבל, דניאל אגר וטורס שהם שחקנים ראויים. מכל השאר כולל קאראגר "הפרה הקדושה" הוא ירצה להפטר ומיד. הוא ירצה מגן ימני חדש (פינן לא יעיל התקפית), מגן שמאלי חדש (לארבלואה אין רגל שמאל במקרה שלא שמתם לב), בלם חדש(לא יודע מה הסלובקי שווה), קישור שלם (שני ווינגרים לפחות)ושני חלוצים חדשים.
נראה לך שיש אדם חוץ מרומן אברמוביץ' שיהיה מוכן להשקיע סכומים כאלה ?
יתרה מזאת, אני חושב שאתם לא מסתכלים לאמת בעיניים.
מהחי האמת ? האמת היא שליברפול של השנה היא בדיוק אותה קבוצה של השנים האחרונות רק שהשנה יש לכם את טורס
לעומת זאת, כמה שחקנים אחרים (קאוט, קראוץ', אלונסו למשל) נותנים הרבה פחות מבעונות קודמות וזה כל הסיפור.
מקום רביעי/חמישי היא כרגע משקף את רמת הכדורגל של ליברפול. לצורך העניין מבחינת רמת הכדורגל ליברפול שייכת יותר למועדון של מנצ'סטר סיטי , אברטון ואסטון וילה מאשר לשלושת הקבוצות הטובות ממנה (כולל צ'לסי של גרנט שמנצחת כל שבוע)
יתרה מזו, הקבוצות הנ"ל התחזקו בצורה חכמה בנקודות החלשות שלהם. אצליכם לעומת זאת היה "מישמש". אמנם טורס הגיע ואיתו פגעתם בול אבל לא עם האחרים:באבל הוא אולי שחקן חוד מצויין אבל הבעיה היא שהוא נקנה על תקן של ווינגר נראה לי בלי לבדוק לעומק את הופעותיו על הקו.
את בניון רכשו "כסתימה" במקום לואיס גרסיה מכיוון שלא רצו להשקיע כסף בווינגר.
את וורונין לא ברור מה היה הרעיון, נראה לי שחקן דומה מאד לקאוט.
בתחילת העונה התווכחנו מי צמד בלמים יותר טוב וידיץ' וופרדיננד או הצמד שלכם, התעקשתם …אמרתם שקאראגר הוא וורלד קלאס, אז למה אתם באים בטענות לרפא ?
לא היה פה אחד מכם שאמר(אני דווקא כן אמרתי…) ששלושת החלוצים קראוץ', וורונין וקאוט הינם שחקנים דומים שדורכיםעל המשבצת אחד של השני
ואינם מתאימים לשחק לצד שחקן כמו טורס.
כולכם היללתם את ג'ון ארנה ריסה כמגן שמאלי דגול וסמכתם ידיכם על מרכז השדה של סיסוקו(הגרזן קראת לו), מאסצ'רנו, אלונסו וג'אררד כטוב בליגה.
אף אחד מכם לא אמר בפה מלא ג'רמיין פאננט הוא אפס ואין לא מקום בליברפול, אף אחד לא אמר "הרי קיואל שחקן גמור" ואין מה לבנות עליו.
נו באמת, אל תאשימו את רפא כאשר אתם בעצמכם לא חשבתם שהדרך אינה נכונה.
רפא הוציא מהסגל שיש לו את המיטב. קחו לדוגמא את פארק ג'י סונג ונאני שישבו בשבת על הספסל של פרגוסון. נראה לכם שיש לכם ווינגרים ברמה הזאת?
ומה אם וולקוט ורוזיצקי שיושבים על הספסל של וונגר ?
אין לכם את האיכות המספיקה ומה שאתם מוציאים זה השווי האמיתי של הסגל שלכם.
הבעיה היחידה היא שלא עליתם על זה לפני העונה ולכן הליגיטימיות על הביקורת על רפא נראית יותר ויותר כחוכמה שלאחר מעשה ומכאן ביקורת לא הוגנת.

Solari 13 בינואר 2008

סטוצקי, השנה אנחנו לא במירוץ בגלל שאנפילד הוא לא מבצר. בגלל שעשינו תיקו עם בירמינגהאם, הספרס, וויגאן. הפסדנו לרדינג בחוץ. זאת הסיבה שהליגה ברחה. אני לא אומר שאנחנו צריכים לדרוס את הליגה, אבל אפשר לתת פייט עד הסוף ולא רק עד הכריסטמס. תענה לי על דבר אחד, למה ריסה עולה קשר שמאלי? למה? למה פנאנט בכלל בליברפול? ולמה שילמו עליו 7 מ' פאונד?? אני זוכר שהתרעתי על הרכישה שלו ושל בלאמי ביום שרכשו אותם וקיוויתי שאתבדה ו-וואלה, לא התבדיתי. אפשר וצריך להתחיל לעשות מכירת חיסול, ורצוי שאחר ולא בניטז יעשה את זה.

ד"א, עוד מישהו חוץ ממני שם לב שבניטז אחד האחרונים שעדיין משחק את ה-4-4-2 המיושן הלא התקפי? רוב הקבוצות עברו כבר ל-4-3-3 או 4-4-2 התקפי עם ווינגרים שהופכים לחלוצים במקרה הצורך ואינם עונים לשם ג'ון ארנה ריסה. נקודה למחשבה.

amichai 13 בינואר 2008

יואב, לא הייתי חושב על הרעיון של מוריניו, לולא מוריניו עצמו הביע רצון גדול ונכונות לבוא באמצעות מקורביו, ואף שלח איתותים להנהלה. 100 מיליון פאונד לא יהיו לו, אבל עם מכירה נכונה של שחקנים + תוספת, אפשר לייצר תנאי עבודה התחלתיים טובים. קראגר ואגר הם צמד טוב יותר, אגר פצוע כל העונה וקראגר לא יכול לבד, במיוחד שהתגלתה בעיה בשני הצדדים עם מגן ימני ראוי ומגן שמאלי, דבר שלא היה קיים קודם. השוער שלנו וורלד קלאס. אגב, זה לא אותו מוריניו שהביא לצ'לסי שחקנים כמו טל בן חיים וקלאודיו פיזארו? תאמין לי, אני מסתכל לאמת בעיניים, ומסכים איתך פחות או יותר שזו אותה קבוצה בתוספת טורס. למעשה, מדייק, זו אותה קבוצה שמשחקת אפילו פחות טוב, מבחינת כושר משחק של שחקנים. יש לנו אמצע אימתני, הבעיה היא שוב כושר המשחק של השחקנים, הרי אתה יודע שהם מסוגלים כל אחד להרבה יותר. ראית את סיסוקו בעונה הראשונה שלו, הוא באמת היה גרזן. עכשיו הוא פינצטה. לא הצליח לחזור לעצמו. הווינגרים זו אכן בעיה. ריסה לא כזה, באבל לא לגמרי כזה, תלוי איפה בדיוק הוא ממקום, ב-4:4:3 הוא היה בא יותר לידי ביטוי, אבל תשמע, מאז מקמנמן לא היה לנו ווינגר איכותי באמת, ובכל מקרה, אתה צודק בהחלט, מה שיש שם הוא ברמה של אמצע טבלה: בניון, פננט, קיואל, אולי באמת עדיף להחזיר את ג'רארד לימין. בקשר לחלוצים, אני חושב שעיקר הבעיה היא ביטחון: כרגע לשלושתם אין ביטחון, אז החולשות נראות בצורה בולטת יותר. אני חושב שכל אחד מהם, טוב, לפחות קאוט, מסוגל להרבה יותר. קראוץ' אני כבר לא יודע, וורונין מאכזב. אמרתי שצריך לשים עכשיו קבוע את באבל וטורס בחוד. והביקורת על רפא היא לגיטימית, כי היא לא מבקרת את האיכות, אלא את השימוש שהוא עושה בזה, ואת ההחלטות שלו

amichai 13 בינואר 2008

סולרי, אני איתך בקשר לשינוי השיטה. באבל יפיק מעצמו הרבה יותר ככזה, הבעיה – מי ישחק לידו מלבד טורס. בניון לדעתי לא בנוי לתפקיד כזה, למרות שבמצב הנוכחי אין מתאים ממנו, אולי קיואל..

רונן דורפן 13 בינואר 2008

השאלה המרכזית במנג'ר אחר או בתכנית רכש היא איך משאירים את פרננדו טורס. אני חושב שכמו כריסטיאנו רונאלדו הבחור הזה לא כל כך מתחבר ליריבויות לנקשייריות ושואל את עצמו שתי שאלות:
1. האם אני יכול לעשות פה כסף?
2. האם טוב לי פה?
3. האם במקום הזה אני אזכה בתארים?

כסף אני מעריך שניתן למצוא.
לגבי שתי השאלות האחרות זה מורכב. אני מעריך שבניטז הוא נוח תרבותית לטורס בגלל ששניהם ספרדים (כמו קירוש ביונייטד). השאלה אם המנג'ר מוכן לבנות את הקבוצה סביב טורס. לקנות שחקנים שנוח לו איתם. להעיף שחקנים שלא נוח לו איתם (פרגי העיף את ואן ניסטלרוי – זה לא דבר של מה בכך). לשמור את טורס יותר חשבו ממגן ימני מחליף או קשר שמאלי זה או אחר.

amichai 13 בינואר 2008

דורפן, אני מאמין שאם יבוא מאמן אחר, הדבר הראשון שהוא יעשה זה לדבר עם טורס וג'רארד. אם טוב לו פה? בינתיים יש לו ריפוד ספרדי מסביב. אם יזכה בתארים? השאלה איזה תארים. ואן ניסטלרוי לא עזב בגלל הספר שכתב בו לכלך על פרגי?

the mighty reds 13 בינואר 2008

למרות שאני לא רוצה להחפז לסיכומי סוף עונה כבר עכשיו,2 הדברים שצריכים הקריטים שצריכים להעשות הם:

1) להבהיר למאמן שעד תום העונה הבאה לא משנה איזו תוצאות הוא מביא (כל עוד הוא מסיים בטופ 4) הוא נשאר בקב'.
במקרה של פיטורים הייתי מביא במצב השוק כיום את סקולארי (מאמן מוכח מהטופ העולמי ברמות המועדונים והנבחרות הלאומיות).

2) להחליף חצי סגל כי הוא פשוט לא ייקח אותנו לשום מקום.

אין מה לעשות ולהכיר במציאות,צריכים למכור את כל אלה:

קויט.
וורונין.
קראוץ'.
קיאול.
פנאנט.
לטו.
סיסוקו.
אורליו.
בניון.
ריסה.
הופיה.
קארסון.
קאראגר.
(אפשר לגרד על כולם 70-60 מיליון ליס"ט).

יש 2 הצעות על אלונסו בסביבות ה20+ מיליון ליס"ט,שווה לשקול אותן.

להשתדל לקנות רק שחקני נב' בוגרות ואלימפיות של ארגנטינה-פורטוגל-ספרד-ברזיל.

לקנות:

1) חלוץ וורלד קלאס נוסף (וייה) 20 מיליון ליס"ט.
2) קשר ימני ושמאלי ברמה הגבוהה ביותר (קווארסמה – סילבה – אלבס) 2 ב30 מיליון ליס"ט.
3) מגן שמאלי וורלד קלאס (מיגל ואלסו) 10 מיליון ליס"ט.
4) בלם ברמה גבוהה – גאראי 10 מיליון ליס"ט.

הרשימת קניות אמורה להיות בסביבות ה60-70 מיליון ליס"ט.

להפטר מכל המילואים והנוער להשאיר באמת רק את ה10 שיש סיכוי שייצא מהם משהו וישמשו גיבוי לקב' הבוגרת.

זו הקב' שאני הייתי משחק איתה:

ריינה
ואלסו אגר גאראי ארבלואה
סילבה מסצ'ראנו לוקאס/ג'ררארד קווארסמה
וויה טורס

זה דבר מציאותי,צריך רק לרצות ולהאמין,כל השחקנים האלה הם חופשים ומועמדים למכירה עכשיו.

השחקנים האלה שחלקם משחקים יותר מעונה אצלינו לא קרבו אותנו לאליפות בזירה המקומית.
אז בגלל שיש איזה חוק לא כתוב,אז לא נפטרים מחצי קב'? אם גרועים לא צריך לסבול אותם עוד שנה כי הם לא יהפכו לטובים יותר.

הסוכנים שלהם יכולים להתחיל מעכשיו עד הקיץ למצוא להם קב',את כולם רצוי וצריך למכור כי לכ"א יש תחליף ביחוד שהוא לא מתפקד כפי שצופה ממנו.

במחיר של 10 בינונים קונים 5 וורלד קלאס,אפילו מתמטית זה מסתדר.

(כבר קיבלנו עונש על קנית בלאמי ופנאנט במקום דני אלבס – אחת הטעויות האנושות של ההנהלה הקמצנית שפועלת כמו שוק,עדיף 2 במחיר של 1).

חייבים לשנות ולזעזע לא להמתין עוד עונה וחצי.

בעבר הצעתי כבר את בלוצ'י,חרמן,אקוסטה ודייגו ואלרי לליברפול (4 שחקנים ארגנטינאים מצויינים שהמחיר של כולם ביחד לא יעבור את ה20 מיליון ליס"ט ותוך שנה-שנתיים באירופה המחיר שלהם יוקפץ)מוזר עדיין שאף אחד מהם לא זוכה כמעט לשום הערכה וזה פיספוס ענק.

רונן דורפן 15 בינואר 2008

ואן ניסטלרוי עף בגלל שקירוש התעקש שצריך לפנות את המגרש לרונאלדו. ובאותו יום שיא האליפויות שלכם הפך למת מהלך.

Comments closed