הערות באמת חשובות (אחרי סיטי)

1. ככל שזה ממשיך, אני ממעט לכתוב, וזה מובן מאליו, אני נתקף מן סוג של אלם, שיתוק, במובן החיובי, וכל המערך הרגשי שלי כאדם כבר לא כפי שהיה, לכן הגעתי למצב הו כמעט אין לי מה לומר. כמובן, אחרי שזה ייגמר, בשאיפה שזה ייגמר כפי שלא חלמתי, יהיה לי המון מה לכתוב.

2. חכו רגע עם האופוריה, עוד אין אליפות. זה צעד ענקי ללא ספק, שמלבד הניצחון והעובדה שאנו "במושב הנהג" וזה תלוי בנו, אני כן מאמין שזו מכה מוראלית לסיטי, שזה עשוי להשפיע על הגישה המנטלית שלה במחקים הבאים, ולגרום לה לשמוט עוד נקודות. יחד עם זאת, ובלי לזלזל בנוריץ' הנלחמת על חייה, המשחק נגד צ'לסי באנפילד לא פחות קשה, אולי אפילו יותר. תיזכרו במשחק החוץ של צ'לסי בסיטי, בגישה שלה, איך היא באה, השיגה ניצחון ראוי, שיתקה את סיטי לחלוטין, ופשוט שיחקה מצוין. מוריניו יודע להכין את קבוצתו ל"גמרי גביע,, במיוחד כשיש תחושה אותה הוא מטפח ש"כל העולם נגדם – השופטים, ההתאחדות, מערך הכוכבים הטרנס גלקטי וכו'". הלוואי שנדע אז שגם תיקו טוב לנו.

3. ושוב, בלי אופוריה, אני חושב שאם נזכה באליפות, ואני אומר זאת בלי ציניות, משהו ישתנה בי כאדם. לא שאהפוך את עורי וחברבורותיי, אבל קיבינימאט, אם ליברפול זוכה באליפות, אולי יש עוד דברים שלא חשבתי שיקרו ועשויים לקרות. אני חושב שמשהו בכל ישותי יהפוך להיות אופטימי יותר.

הניצחון על הסיטי - קשיחות
אִישׁ וּנְבוֹ לוֹ עַל אֶרֶץ רַבָּה

20 Comments

יואב בורוביץ' 13 באפריל 2014

עמיחי, אני נאלץ לא להסכים עם המשפט "הלוואי שנדע אז שגם תיקו טוב לנו" (בהתייחס למשחק העתידי מול צ'לסי). 1. אני לא מאמין בדבר כזה- לשחק על תיקו. 2. לשחק על תיקו זה לא האתוס של ליברפול ובוודאי לא האתוס של הקבוצה הנוכחית. 3. אנחנו פחות טובים כאשר אנחנו פחות תוקפניים לכן אסור לנו בתכלית לשחק על תיקו.

D! בארץ הקודש 13 באפריל 2014

1. חסרת אבל זה מובן
2. אני כל העונה אומר שאנחנו צריכים להתמקד בהגעה לארבע. לשמחתי אנחנו כבר הרבה מעבר. עכשיו צריך להתרכז בלנצח את נוריץ. אי אפשר לחשוב מה האחרות יעשו. צ'לסי יהיה משחק גדול וקשה.
3. לא יודע אם יותר אופטימי אבל אני מסתובב עם הרגשה דומה של שינוי.

Matipool 13 באפריל 2014

לייק על סעיף 3 ( בעצם גם על השניים האחרים ) .

באבא לילות 13 באפריל 2014

אחרי 20 פלוס שנים, אני עדיין מתקשה להאמין שזה קורה לי מול העיניים… הגול של קוטיניו היום היה דוגמא מעולה – גול שכולו מזל של בזמן הנכון ובמקום הנכון ולפינה הנכונה, ובדיוק אבל בדיוק סוג המזל שכבר עשרים שנה אין לנו.

וואו….

יואב בורוביץ' 13 באפריל 2014

לדבר על מזל זה כל כך מבאס (וכלל לא בטוח שנכון להשתמש במושג הזה)

באבא לילות 14 באפריל 2014

יואב – לא סתם יש ביטוי כזה, "מזל של אלופים". פעם היה לנו את זה, ובענק. הרבה שנים כבר לא. עכשיו – אולי – זה סוף סוף חוזר. אני ממש לא אומר שזה רק או אפילו בעיקר בגלל המזל. אני כן אומר שהרבה פעמים מזל של אלופים זה הגרוש שחסר כדי להשלים ללירה, או במקרה שלנו ה- 10 ס"מ שמפרידים בין קורה לחיבורים…

פורנו-הוליק 13 באפריל 2014

העונה הזו הולכת לכיוון או של נס ואופוריה סטייל 2005, או טרגדיה ונצחון הכסף של המיליארדרים.
אם אפשר היה ללכת לישון ולהתעורר דקה אחרי סיום המחזור האחרון :-(

D! בארץ הקודש 14 באפריל 2014

"אם אפשר היה ללכת לישון ולהתעורר דקה אחרי סיום המחזור האחרון :-("

לגמרי
ומצד שני…
להפסיד את כל קשת התחושות הזו?

TD 14 באפריל 2014

לא רוצה להתייחס למשחק מול צ'לסי, אסור להתייחס למשחק מול צ'לסי, לעזאזל כמה שמוריניו מומחה למשחקים כאלה… רק אומר שיש מקום לאופטימיות כיוון שהמשחק מולם הוא בדיוק באמצע בין זוג משחקי חצי הגמר שלהם מול אתלטיקו… אז יאללה לנצח בנוריץ'!

משה אהרון 14 באפריל 2014

אני זוכר באליפות האחרונה של הסיטי את המכה המוראלית כשהקבוצה פיגרה 8 נקודות מאחורי מנצ'סטר יונייטד ומנצ'יני אמר שזהו, האליפות הלכה….

סימנטוב 14 באפריל 2014

מאחל לך שלא תשתנה… סתם סתם

באבא ימים 14 באפריל 2014

אני אחזור על מה שכתבתי בפוסט של בורוביץ׳. אין לי מושג אם נזכה בתואר אבל אם זה ימשך כך גם אם נזכה בתואר השנה יתכן מאוד שזה לא יהיה בימי חיי.

martzianno 14 באפריל 2014

רק בשביל סעיף 3 – הלוואי שייקחו!

פורנו-הוליק 14 באפריל 2014

לגבי סעיף 3 – אליפות אירופה 2005 לא עשתה לך את זה כבר?

ערן 14 באפריל 2014

2005 זכורה לי בעיקר בזכות התעלות חד פעמית (למעשה, מחצית חד פעמית). שהביאה להישג ענק.
העונה הנוכחית הביאה בליגה לכל כך הרבה שיאים ספורטיביים ורגשיים מול יריבות מסורתיות מרות.
בכלל לא בר השוואה בעיניי.

פורנו-הוליק 14 באפריל 2014

אבל כל הדרך לגמר הייתה התעלות: המהפך מול אולימפיאקוס (חזרה מפיגור 3 שערים), ההדחות כנגד כל הסיכויים של יובנטוס וצ'לסי, הגמר כמובן. וזה מקבוצה שסיימה במקום ה 5 בליגה, אחרי אברטון.

מבחינתי 2005 הייתה מסע כמעט מיסטי – היו שם כ"כ הרבה דברים סימבוליים שזה נראה כמו כוח עליון שהכתיב את מהלך העיניינים.

הלוואי שהעונה הזו תסתיים גם היא בזכיה, אבל 2005 הייתה מסע שלא יאומן מבחינתי.

Matipool 14 באפריל 2014

פורנו – כל מילה . זו ההרגשה של רבים מאיתנו .

זה משנה 14 באפריל 2014

גם אני כמו עמיחי – ככל שהעונה מתארכת נעלמות לי המילים. הקבוצה הזו מוציאה ממני התרגשות שכבר חשבתי שנעלמה.
וכמו שסטיבי אמר בסוף – מה שחשוב כעת זה נוריץ'. וטוב שכך. על צ'לסי אני לא רוצה לחשוב כרגע, וקריסטל פוליס בכלל מעוררת אימה.

אסף THE KOP 14 באפריל 2014

חג פסח שמח לכולם.
אושר ובריאות.

D! 15 באפריל 2014

חג שמח לחדר הנעליים ולכולם.

מי האמין בתחילת העונה שנגיע לפסח במצב כזה.

אושר

Comments closed