ביקור במושבה

אירופה בישראל?

264226

 

מגיע למושבה שעה לפני המשחק עם שלושה חברים. רוצים לשתות בירה, לשבת, אפילו קפה. אין אפשרות כזו. גם במשחק לא מוכרים בירה. באמריקה- אירוע ספורט שלא יתנו למכור בו בירה לא יתקיים. האם בארץ מפחדים כי הבירה תגרום לאלימות שתגרום נזק גדול כל כך? מדוע מוותרים כך על הכסף של הבירה ובעיקר מוכנים להקריב את הנאת הקהל?

האצטדיון מאוד יפה. אני מרגיש שאני נמצא באירופה. לא טריוויאלי שלעיר כמו פתח תקווה יש אצטדיון כזה. מסביבי אוהדי הולנד בעיקר אך גם אוהדי איטליה מיוצגים די יפה במקומות אחרים. ועדיין, במשחק עצמו, למרות שהיציעים כמעט לגמרי מלאים, יש שקט. מובן.

הולנד פותחת קרוב לנהדר. הנעת הכדור מופתית, האתלטיות של השחקנים מרשימה, גם הטכניקה כלל לא רעה. איטליה לא קיימת (וגם שחקניה נראים קטנים בהרבה).

אבל הולנד לא באמת מייצרת מצבים. איני יודע מה בדיוק הסיבה לכך אבל אולי לשחקניה אין מספיק מיומנות אישית. הם משחקים נהדר כקבוצה, אבל כמעט לא ראיתי מהלכים אישיים נפלאים- דריבל, לעבור שחקן, לייצר מצב הבקעה לעצמך או לחבריך, מכל אלה כלום.

דווקא איטליה, שבאמת משחקת גרוע, מייצרת מכלום שני מצבים בחצאי מתפרצות.

גם במחצית אין מקום לשבת, להתרווח, לשתות ולאכול משהו איכותי. מוזר הקונספט של בניית אצטדיון חדש בלי מסעדה בתוכו, בלי בר, כאילו הוא נבנה לפני ארבעים שנה. שילכו לראות איך בונים אצטדיונים, ולו הקטנים, בצפון אמריקה. במשחק סינגל A בייסבול בונקובר (ליגה רביעית) יש הרבה יותר אפשרויות לקהל (מסעדה, מוזיאון, חנויות מזכרות) מאשר באצטדיון המושבה.

כדורגל וספורט כתרבות.

במחצית השניה המשחק נחלש בהרבה. גם הולנד לפתע פתאום כלל אינה מרשימה. אני מתרשם בעיקר מהבלם מרטינס אינדי, ספסימן פיזי נדיר- 1.87 מ' (נראה יותר) על מסת שרירים, קריאה נכונה של המשחק, ואגרסיביות חסרת פשרות. נולד בפורטוגל, אינדי, רק בן 21, משחק בפיינורד- אם אני ליברפול, אני רוכש אותו. ספק אם אני רואה כאן הרבה שחקנים שיעשו קריירה גדולה. אני גם חושב שאינסניה, למרות הטכניות היחסית והלחימה, הוא קצת קטן מדי (1.63 מ') כדי להיות כוכב בוגר. אומרים לי החברים שגם מסי קטן, אבל עדיין הוא 6 ס"מ גבוה מאינסיניה. והאיטלקי- גם צריך להיות טכני ברמות קיצוניות וסקורר כדי להפוך לכוכב. לא חושב שזה יקרה. אתמול גם לא ראינו כלום מווראטי. משל לא היה קיים על המגרש. אימובילה לא רע. גם גביאדיני המחליף. מבוריני, כובש שער הניצחון ושחקנה של ליברפול, אני לא מחזיק. בואו נציע לפיינורד טרייד- בוריני תמורת אינדי. אולי היא תבלע.

כבר שנים איני מתרשם מייצור הכשרונות בכדורגל האיטלקי, ואני חושב שהמצב שם לא משתפר כהוא זה. למרות שהנבחרת של דייויס מנג'ה העפילה לגמר, אם אני חובב כדורגל איטלקי- אין לי כמעט דבר להתלהב ממנו. גם הולנד לא מייצרת דור זהב, למרות שהיא מסוגלת להרבה יותר כדורגל.

לאחר 95 דקות, מרביתן מאכזבות מאוד מבחינה טכנית, איטליה ניצחה. אני ממש לא אוהד ספרד, אבל לאזוריני לא מגיע להיות אלופי אירופה.

האוהדים ההולנדים סביבי מאוכזבים, אבל שום אלימות לא יוצאת מהם- גם לא הקללה הקטנה ביותר לעבר נבחרתם- המאכזבת (אותם) והלוזרית, יש להודות. ליד שתי לסביות בגיל העמידה מעודדות כל הזמן ובעשר הדקות האחרונות הן פשוט הופכות להיות שקטות ועצובות. הן מבינות שדין נבחרתן נגזר. ועדיין בסוף כל ההולנדים מעודדים את הנבחרת שלהם. מודים להם.

וגם אני מודה על כך שבאתי למושבה. כי ראיתי כדורגל אירופי בישראל. גם אם האיכות היתה מאוד בעייתית, לפחות היה קצב נפלא, ולפרקים- כדורגל קבוצתי מצוין של הולנד.

את הבירה של הכדורגל כבר שתיתי עם החברים לאחר המשחק, בתל אביב.

7838_10151504061992568_835987675_n

ליגת שוקי ההון - סקירה עכשווית
יום האב שמח - גם בישראל!

49 Comments

אריאל גרייזס 16 ביוני 2013

מה שאתה אומר ממש לא נכון. במשחקי מכללות ותיכונים אי אפשר לקנות בירה בשום מקום באיצטדיון. ויש לזה סיבה, מן הסתם. גם פה, הרבה ילדים ואין בירה, זה בסדר, אתה לא רוצה לראות אנשים שיכורים בתוך האיצטדיון.
ואמנם אין מסעדה, אבל יש מקומות לקנות אוכל בכל פינה באיצטדיון בצורה דווקא מאוד אמריקאית.
מה שבאמת חבל זה שליד האיצטדיון (וזה נכון לא רק לגבי פתח תקווה) אין שום מסעדה או בר ראויים לשמם שאפשר לשתות בהם בירה לפני המשחק

גיל 16 ביוני 2013

אריאל דווקא כן מותר למכור בירה במקומות מסוימים. אצלנו למשל התירו לפני שנתיים.

יואב בורוביץ' 16 ביוני 2013

אריאל- אתה סגור על זה שבמשחקי מכללות לא מוכרים בירות? כי לי זכור שהייתי כמה פעמים בטורניר ה-NCAA ואני כמעט משוכנע ששתיתי בירות. זה היה לפני די הרבה שנים אז אל רוצה להתחייב. אבל זה לא נראה לי הגיוני שלא מוכרים בירות כלל באירועי מכללות (כולל משחקים גדולים של קולג' פוטבול).

ברק 16 ביוני 2013

אני הייתי שנה שעברה במשחק מכללות, אין אפשרות למכור בכלל אלכוהול (מה שלא מונע מכולם להבריח מבשלות שלמות פנימה). אני לא יודע מה המצב בסוויטות הפרטיות של התורמים בוגרים אבל סתם ככה באצטדיון אסור תיאורטית אפילו להכניס אלכוהול.

אריאל גרייזס 16 ביוני 2013

הקטע של ההברחות הוא משעשע. אתה רואה את כל הבחורות עם פלאסקים של וויסקי שאלוהים יודע איפה הן הכניסו אותו לאור התלבושת המאוד מאוד מינימלית שהן לובשות

בני תבורי 16 ביוני 2013

גרייזס,
עצור כאן, גם אנדראייג'ים קוראים דה באזר.

אריאל גרייזס 16 ביוני 2013

סגור במאה אחוז. לפני שנים מכרו אבל היום כבר לא, אם אני זוכר נכון היה סטודנט שמת מהרעלת אלכוהול או משהו כזה ומאז אסרו את זה לחלוטין.
ואני לקחתי את הילד שלי למשחק במושבה ולמרות שלי אישית היתה חסרה הבירה, שמחתי מאוד שלא מכרו אותה שם

גלן 16 ביוני 2013

טיילגיטינג יותר חשוב מהמשחק. אני מכיר אנשים עם מנוי שמוותרים לפעמים על הכניסה לאיצטדיון ולא על הטיילגייטינג.

משה 16 ביוני 2013

למה לאיטליה לא מגיע?
הגנת ברזל! הולנד שלטה אבל ללא תכלית…

איטליה שיחקה הגנה בצורה מופלאה וניצלה את המצבים
זה כדורגל במיטבו…לגשר על הפערים שנוצרים במהלך המשחק…אנחנו הישראלים צריכים ללמוד מאיטליה.

יואב בורוביץ' 16 ביוני 2013

וגם אם אסור במכללות- ואני לא סגור על זה- אין שום סיבה לאסור מכירת בירה במשחקי כדורגל בארץ (למרות שאני יודע שגם באירופה יש מקומות שלא מוכרים בירה). אבל אבסורד אחד, לא מצדיק את השני. לראות ספורט בלי לשתות משקה אלכוהולי קל (כמו בירה) זו פגיעה עצומה בהנאת הקהל, וגם דבר שפוגע מאוד כלכלית באירוע. לכן אני רואה בכך כסילות ישראלית.

משה 16 ביוני 2013

למיטב ידיעתי אין מגרש באירופה שמוכרים בו בירות.
לא הייתי במשחקי מכללות אך לפי עדותו של אריאל גם לשם זה לא נכנס.
אני לוקח את הילדים שלי למשחקים ולא רוצה שם אנשים שיכורים, גם כך האלכוהול נותן את אותותיו בהרבה מקומות במדינה שלנו.
אתה מבזה את הכתיבה שלך שברובה עניינית ונוגעת בנקודות מעניינות באמירות חסרות כל ביסוס עובדתי וזה גורם לך להראות ככותב לא אמין. אם אתה רוצה לקבל תגובות של ONE אתה בדרך הנכונה. חבל שאתה הופך לדיונים על הפוסטים שלך לרדודים במו ידיך.

בליפ בלופ 16 ביוני 2013

בגרמניה מוכרים בירה באצטדיונים. יש מצב שגם באנגליה, אני לא סגור על זה.

איתמר 16 ביוני 2013

אני גם מסכים.
אני ממש לא חושב ש"תרבות" האכילה והשתייה האמריקאית והערוב שלה בספורט מהווה דגם שעלינו לשאוף אליו. וגם, אגב, אכילת נקנקייה ושתיה רווית סוכרים…

סלים שיידי 17 ביוני 2013

לפני כמה שנים הייתי בקאמפ נואו, ולא רק שמכרו לי שם בירה, זה היה כשהייתי בן 16.

ניינר 17 ביוני 2013

בקמפ נואו גם מפציצים פייסלים בלי לחשבן. הולך מצויין עם האסטרלה

UD 17 ביוני 2013

באולימפיקו של רומא אני שותה בירה, מוכרים שם בקיוסק

מתי 16 ביוני 2013

זאת נראית לי נבחרת איטלקית טיפוסית ביותר. שליטה יותר טקטית מטכנית. אני אוהב את הדרך שהם חושבים על כדורגל, ממש כאילו יש סיבה לדברים שקורים על המגרש D;
וכרגיל, אני לא יודע מה זה ה'מגיע' הזה שאתה כל מדבר עליו, אני יודע מה זה 'ניצח'.

פרלה 16 ביוני 2013

בזלצבורג שתינו בירה שטיגל מצוינת ללא אלכוהול (ורק במחצית גילנו שהוא נעדר ממנה)

מתן 16 ביוני 2013

בירה? זה מה שפוגם לך ב"הנאת הקהל" כשאתה בא לראות משחק?
שום שליש גולדסטאר במחיר מופקע (זה מה שתקבל אם יאשרו בירה במגרשים) לא ישכיח ממני את החוויה הרעה מהמשחקים ברמת-פח ומכל מה שהוא מייצג.
קודם כל צריך לטפל במוצר הלקוי של השחקנים הצעירים, ואח"כ באריזה של "הנאת הקהל", מה שווה הבירה (אם יאשרו, גם אז תתלונן שהיא ישראלית וגרועה?) אם כל השאר דפוק?
קודם נגיע לרמה של נורבגיה בהתקדמות הנבחרת ובשיפור הדור הצעיר וניפוץ הבלון התקשורתי ואח"כ נקרע אותך במחירים של הבירה במגרש כמה שאתה רוצה.

raw1 16 ביוני 2013

גאון +1

Udi 16 ביוני 2013

בהרבה מקומות באירופה מוכרים בירה ללא אלכוהול. שהאמת היא לא רעה בכלל.
בארץ אם אתה מביא בירה מהבית ושותה מחוץ לאיצטדיון, עוצרים אותך.

dtnsgl 16 ביוני 2013

א. כדי לעשות טרייד שחקן בשחקן צריך הסכמת 4 צדדים ואני לא רואה את בוריני מסכים לעבור לפיינורד. הוא יגיד לליברפול שאם הם לא רוצים אותו אז רומא, פיורנטינה ואודינזה הן דוגמאות לקבוצות שירצו אותו.

ב. נייט רובינזון וספאד ווב הצליחו בNBA. אינסינייה יכול להצליח בכדורגל

Childish 16 ביוני 2013

טיפ בשביל להכניס אלכוהול למגרשי הכדורגל בארץ מלאו שקית שתייה(אני ממלא ערק אשכוליות) זה התחיל באצטדיון רמת גן שרק שאני שיכור החוויה הופכת לנסבלת עבד בינתיים בכל משחקי היורו שנכנסתי

ירון 16 ביוני 2013

גם אני הייתי.. יש לי שתי הערות..
1. כמו עם האיסור על המכירה לאחר 11 בלילה …
האם אתה מעדיף לקנות בירה בחצות וחצי ואז לצאת מהפיצוציה לקיא של ילדה בת 15 או ריב של ילדים בני 16 ??
כמו ברוב שדות החיים של הישראלים .. חלק גדול לא יודע מידתיות מהי..
לי קצת הפריע שלא מכרו ג'ויינטים ב15 שקל של חום / ירוק .
2. פני צעירים כפני הבוגרים..
איטליה לא מנצחת… היא פשוט לא מפסידה.. נותנת לקבוצה השנייה לשבור את הראש ואז מנצלת רפיון של רגע לעקוץ ..
ביזבוזי הזמן היו דוחים.. !! כמו שב פיינל של הנ.ב.א אני הולך עם סאן אנטוניו לא מאהבת מרדכי ככה בגמר אתמוך בספרדים אבל רק משנאת האיטלקים..

מיקו גוטליב אהלן סבבה 16 ביוני 2013

יש לך נתונים האם מאז שלא מוכרים אלכוהול אחרי 11 ירד השימוש של בני 15-16?

ניצן פלד 16 ביוני 2013

1) הגיוני מאוד שבמשחקי מכללות – בהם מרבת יהשחקנים לא מספיק בוגרים כדי לרכוש לעצמם משקה אלכוהולי, לא יימכרו אלכוהול באצטדיון.

לכן אני רואה היגיון בכך שלא מכרו אלכוהול בטורניר הזה, שהוא טורניר של צעירים – גם אם בישראל גיל המינימום הוא 18 (וגם אם ההיגיון שלי זה לא ההיגיון שהופעל, אם הופעל היגיון, בהחלטה לא למכור בירות בטורניר).

עם זאת, מכירת בירה באצטדיון היא כמעט מאסט בעיני. ואם הפתרון של בירה-ללא-אלכוהול עובד מבחינת הטעם כמו שאנשים כתבו פה – אז על אחת כמה וכמה.

2) היעדרם של מסעדות/ברים/שולחנות פיקניק בתוך תחומי האצטדיונים החדשים שבנו כאן (פתח תקווה ונתניה) הוא פשלה. בכלל, יש הרגשה באצטדיונים האלה שהעבודה לא נגמרה עדיין. למרות שאני חושב שהיא כן.

נכון – שני האצטדיונים יפים מאוד ונעימים מאוד. אבל זו פאשלה.

3) שני האצטדיונים הוקמו באזורים מתפתחים, לכן אני מקווה ומאמין שיהיו אפשרויות שתייה/ישיבה סבירים סביבם בעתיד הקרוב. זה לא פותר את הבעיה שאין איפה לשבת בתוך האצטדיון, אבל זה משפר קצת את החווייה.

martzianno 16 ביוני 2013

פלד –
במילה "פאשלה" הפסיקו להשתמש בסוף שנות ה-80.
מעתה אמור:
פדיחה, תקלה, בזיון והכי עדיף: פח!

ניצן פלד 16 ביוני 2013

כן, זה הרגיש לי מוזר. גם לא ידעתי אם לשים אל"ף או לא, אז פעם הלכתי עם, ופעם בלי.

"ביזיון" ו"פח" – אתמיד בהם מעכשיו :

בני תבורי 16 ביוני 2013

מושבה אתה בעצמך, "ראש הזהב"!

בליפ בלופ 16 ביוני 2013

חוקי אופ"א אוסרים מכירת משקאות אלכוהוליים בתחומי האצטדיון בטורנירים שלה, זו הסיבה שליורו 2012 הוציאה קרלסברג בירות ללא אלכוהול (המקבילה לקולה בלי גזים).
עניין המסעדה באמת מוזר, אולי רק ל-VIP יש. בנתניה נגיד יש מסעדה באצטדיון למיטב ידיעתי.

נר הלילה 16 ביוני 2013

טור יפה בורוביץ.
לא ניכנס לעניין האלכוהול למרות שמכירה לצעירים היא לא בעיתית כי אפשר למנוע אותה ע"י התנייה בהצגת תעודה מזהה. אבל עניין המסעדות ממש מוזר. אפילו מסעדות על חוף הים מגישות אוכל עדיף על מה שהולך במגרשים.
לא רואה סיבה שאי אפשר יהיה לנגב חומוס, לאכול פלאפל, לנשנש בוריטו, קרפ או וופל בלגי, לשתות מיץ סחוט טרי או אספרסו אולי, שוקו לילד? אין סיבה. אגב הדרך היחידה שהאוכל יהיה נורמלי היא להפחית בשיעורי הזיכיון ולפתוח כמה מקומות במקביל שיתחרו אחד בשני. אפשר לפתור את בעיית התגמול לאצטדיון באחוזים מהמחזור או מהרווח.
גם חנות מזכרות מוזר שאין. הייתי מוציא חוק שכל שחקן צריך לחתום על 100 חולצות שלו לפני כל משחק או על כדורים.
תמצטת את זה יפה. תרבות! לפני שנתיים הבן שלי רצה חולצה של עומר דמארי ואי אפשר היה להשיג אפילו סתם חולצה רשמית של הפועל ת"א.
אגב פתיחת מסעדות וחנויות שיהיו פתוחות כל ימות השבוע יכולה לסדר אפילו במעט את עניין התקציב בכדורגל והכדורסל הישראלי.

תולעת 16 ביוני 2013

שני מקומות שיתחרו אחד בשני על הזכות למכור אוכל פעם בשבוע לקהל האוהדים העצום של מכבי והפועל פ"ת?

בני תבורי 16 ביוני 2013

תולעת,
כאוהד הפועל פתח תקווה, אאוצ'.
כמבקר באצטדיון, יש מתחת ליציע המזרחי מסעדה שאמורה לפעול באופן קבוע ללא כל קשר לפעילות באצטדיון. אין לי מושג אם היא פועלת.

נר הלילה 16 ביוני 2013

בכלל הייתי משכלל את הרעיון ונותן זיכיון לשתי מסעדות. אחת לאגודת אוהדי הפועל ואחת למכבי. למנות יקראו רמלר, מנור חסן , הרצל פיטוסי ומגמדוב. ולמה רק בזמן משחק. ליד נעל הזהב יש שכונה ענקית ושוקקת חיים.

dorigil 16 ביוני 2013

גם אני הייתי שם ונהניתי מאוד מהאיצטדיון החדש. באמת ביזארי שהשקיעו כל כך ולא חשבו לרגע על מסעדה, ולו רק לסחוט עוד כמה שקלים מהקהל. מילא שלא היה בירה אתמול, בסך הכל היה משחק די נדיר במחזותינו, מתי שוב נראה פה שתי קבוצות בינלאומיות איכותיות משחקות זו מול זו. אבל לחשוב על המסכנים שצריכים לראות את מכבי והפועל פ"ת משחקות באיצטדיון – תנו להם משהו להרוות את יגונם למען השם!

אלון 69 16 ביוני 2013

הייתי במושבה בנורווגיה מול אנגליה עם ילד בן 4.
את בקבוקי המים כמובן שלקחו בכניסה.

כוס מים במזנון עולה 10 שקלים, כמה לדעתך תעלה כוס בירה ?

ממליץ לכולם להביא כוסות נייר/פלסטיק מהבית ולמלא בקולר בשירותים.

צור שפי 16 ביוני 2013

ספרד נגד איטליה בגמר יורו זה 0-4 לא?

אלון 16 ביוני 2013

אריאל, ראיתי פעם מאיפה הסטודנטיות מוציאות את האלכוהול במגרש. אסור לחפש שם.

יוסי 16 ביוני 2013

גם אם היו פותחים 10 מסעדות בתוך ובצמוד לאיצטדיון, זה לא היה עוזר לך ביורו – כל עוד לא קוראים לך מקדונלדס, אסור לך לפתוח את המסעדה שלך במהלך המשחק (אופ"א מכים שנית).
רק לידע כללי, ביורו עד גיל 21 לפני 4 שנים שהתקיים בשבדיה, פסלו מגרש בגלל שהוא כלל המבורגרייה שבדית מקומית שסירבה להיות סגורה במהלך המשחקים.

קסיוס קליי 17 ביוני 2013

כמה קטנוניות.
הבן אדם דיבר על זה שבתוך כל ההשקעה המטורפת הזו באצטדיונים לא חשבו לפתוח קיוסק מסכן שמגיש קפה או משהו נורמלי לאכול.

בטוח שזה לא בגלל חוקי היורו.

ניינר 17 ביוני 2013

אם הבירה במושבה היתה ברמה של הנקניקייה אז עדיף באמת בלי בירה. גם פיצוחים עם קליפה אסרו עלינו להכניס כדי שהנייטיבס לא יקלקלו את החווייה האירופאית של אופא. קבוקים כן-גרעינים שחורים אאוט!

בני תבורי 17 ביוני 2013

ניינר,
אבל באופן מפתיע מאוד, מכרו בתוך האצטדיון גרעינים, מה שבדרך כלל אסור שם.

יוני (המקורי, מפעם) 17 ביוני 2013

דבר ראשון, בגרמניה מוכרים בירה עם אלכוהול בזמן משחק. אולי זו הסיבה שיש שם ממוצע הקהל הגבוה בעולם…

אני הייתי בהולנד-גרמניה ב"ראש הזהב" וגם לי הייתה חסרה בירה. אבל, אם אתה מגיע אבא וילד ומשלם 160 שקל כי אין כרטיס ילד, למי יש כסף להוציא עוד 20 שקל על בירה? כשכרטיס ליורו עולה 20-50 שקל, ויש די ללמשפחות, יש עוד מקום בארנק לבילוי. הכל עניין של שיווק.

טימי 17 ביוני 2013

איצטדיון באמת נחמד. חוץ מזה שעד שורה 10 ( לפחות בצד המזרחי ) רואים נורא. הזוית רוחבית ומקבלת תיקון רק בשורה 11 בערך. ישבתי בשורה 8 והתבאסתי.
מה שיותר מבאס זה שאסור לאכול גרעינים! זורקים לך את מה שהבאת בכניסה ואין באצטדיון. לוזון מתקמצן על מנקים?? ( הקטע זה שבוטנים ( אלו שבאים עדיין בתוך הקליפה הקשה) לא לקחו בכניסה.. חלם..)

יצא לי בעקבות היורו להיות גם בנתניה והתרשמתי ביותר. איצטדיון פאר. ( חוץ כמובן מהגישה המזוויעה לאזור והריחוק היחסי מהרכבת). חבל שלא עשו תחנה שתפעל רק בימי משחק..

כסיפוביץ 17 ביוני 2013

הייתי בשני משחקים במושבה, עם ילד.
וואלה לא מצאתי שום דבר להתלונן עליו…

לא היו קללות. כניסה ויציאה חלקה והילד ממש נהנה. גם אני.
בספרד -הולנד אפילו היה גל מקסיקני.

ובבקשה אל תספר לנו על התרבות האמריקאית.
חבורה של שמנים שלא מעניין אותם כלום חוץ מנקנקיה ובירה.

כסיפוביץ 17 ביוני 2013

ואפילו אין להם בירה…
מים בצבע שתן זו הגדרה טובה יותר לבירה אמריקאית.

נר הלילה 17 ביוני 2013

+1

toms store 26 ביוני 2013

This post ביקור במושבה | חוקים משלו is priceless. When can I find out more? toms store http://www.voguetoms.com

toms shoes 26 ביוני 2013

Oh! Wow its actually a comical and jockey — posted at this juncture. thanks for sharing it.

Comments closed