הסקסית הפכה לפולניה

על ההתדרדרות ההדרגתית והארוכה של מכבי חיפה

אתמול שמעתי את אריק בנאדו מדבר אחרי ההפסד על "אם יתנו לי את ההזדמנות" ו"אם יאמינו בי" ו"אם אני אשאר". ככה לא מדבר מאמן!

בנאדו דיבר כאילו הוא רומז שהוא צריך להיות מפוטר. או כאילו הוא לא יתפלא אם יהיה מפוטר. מאמן שמדבר כך למעשה מסכים עם מצב העניינים הקיים בכדורגל הישראלי- שבו חוסר הצלחה מקצועי של כמה שבועות מצדיק פיטורי מאמן.

אם אני הבוס של בנאדו- הוא מפוטר רק בגלל האופן שבו דיבר. זה דיבור ישראלי, דיבור לוזרי, דיבורי קונצנזוסי. דיבור שאני לא אוהב.

בנאדו, אתה לא מאמין שאתה יכול לחלץ את העגלה מהבוץ- תתפטר.

אתה מאמין (ואתה אומר שאתה מאמין)- אל תגיד "אם יתנו לי" ו"אם ישאירו אותי".

*

לפני שנה בדיוק (או כמעט בדיוק) פוטר ראובן עטר, בגלל אותה סיבה. חיפה לא הצליחה. היא פתחה את העונה נורא. עטר, כך נראה בינתיים, קיבל פחות קרדיט ממה שבנאדו מקבל עכשיו. לא יודע למה הגיע לעטר פחות קרדיט. באותו זמן הוא היה מאמן הרבה יותר מנוסה ומצליח מבנאדו. הוא גם היה שחקן עבר יותר אגדי (ואני לא מזלזל בקריירה המאוד מרשימה של בנאדו. אבל הוא לא עטר). אבל עטר, שמלכתחילה הגיע נגד רצונו של שחר, עף על טיל.

אני לא יודע באיזה עוד עסק של שחר הוא ממנה אדם כמעט לגמרי חסר ניסיון למשרת ניהול כל כך חשובה. בנאדו קיבל להיות מאמן ראשי של מכבי חיפה אחרי שבועות ספורים בקבוצת הנוער. חוץ מזה הוא לא אימן בכלל. בכך חיפה הזנתה עצמה. היא הפכה עצמה למועדון לא רציני.

זה לא אומר כמובן שבנאדו לא יכול להיות מאמן מעולה בעתיד. בינתיים, הוא מינה עוד אדם חסר ניסיון (הגם שאני חושב שהוא מוכשר) בדמות אורי אוזן לעוזר מאמן. שני בלתי מנוסים בעליל מנהלים את העסק.

אגב, זו לא בהכרח הסיבה לכך שחיפה לא מצליחה. לדעתי חיפה לא מצליחה בעיקר כי היא לא מנוהלת מקצועית נכון כבר תקופה ארוכה.

אני גדלתי על מכבי חיפה של שנות ה-80. האליפות הראשונה שאני אשכרה זוכר היטב (83-84) היא של מכבי חיפה האגדית של זאהי ארמלי, רוני רוזטנל, משה סלקטר, ברוך ממן ושלמה שרף. בהמשך, חיפה גידלה את עטר וברקוביץ'. במשך שנים רבות היא ייצגה את הסקסיות בכדורגל, ודאי הישראלי. לכן עד היום יש לה הכי הרבה אוהדים ברחבי הארץ.

אלא שחיפה כבר שנים זונחת את החזון הסקסי. זה התחיל עם הפיטורים של גיורא שפיגל, מאמן עצום שהנחיל כדורגל נעלה. שפיגל גם עשה טעויות, וניתן לומר שהוא היה צריך לזכות ביותר תארים מכפי שזכה. אבל יחסים עכורים עם יענקלה שחר גזרו את דינו (לא רק בחיפה, אלא נדמה שבכל הכדורגל הישראלי. עד כדי כך שחר מושך בחוטים).

כבר שנים רבות שגיורא וכל השחקנים הגדולים של תקופתו אינם בחיפה. השחקן הכי מוכשר שגדל בדור האחרון בחיפה הוא יניב קטן. זה אומר הכל.

*

השיטה של חיפה במשך שנים הייתה לקנות מכל טוב הארץ וביחד עם זרים איכותיים להרכיב קבוצה מוצלחת וסקסית. אבל הכסף הגדול של גיידמאק וכל החבר'ה שהיו בעלים של מכבי (וגם בהפועל) גרמו לכך שחיפה כבר לא יכלה לקנות את כל הכשרונות הגדולים בארץ. היא עדיין קנתה הרבה. הבעיה: הכשרונות של העשר שנים האחרונות הרבה פחות טובים מאלו שבעבר.

*

חוץ מזה לא השכילה חיפה להעלות באופן מוצלח מספיק שחקנים ממחלקת הנוער המשובחת שלה. זאת בגלל כל שחקני הרכש- זרים כמקומיים. גם היום היא מפספסת שחקן כמו שובל גוזלן, סקורר שכבש עשרות שערים בנוער וכולם אומרים שהוא טאלנט משמעותי, רק בגלל שהיא ממשיכה לקנות מבחוץ בכסף רב.

*

אני שמח מאוד על הכשלון החיפאי בגלל מה שקרה בקיץ עם וויאם עמאשה. אני אוהב את החלוץ הזה ומאמין בו. הוא גם היה טוב למדי בחיפה, כשלא היה פצוע. אבל המועדון בצורה ביריונית אמר לו לחפש קבוצה אחרת. לא משנה החוזה, לא משנה החזרה מפציעה. לך הביתה. זה גם לא מעשה יפה וגם לא מעשה חכם, כי לחיפה ספק אם יש חלוצים טובים מעמאשה. אני לא חושב שאבוחצירה (חלוץ ליגה טוב) הוא התשובה. גם עם אנדלובו מפספסים שם. וכפי שעשו לעמאשה עשו גם לשלומי אזולאי.

*

על הפארסה שנקרית אייל גולסה וכל האופן שבו המועדון ניהל את המצב שלו בשנים האחרונות ניתן היה לכתוב ספר. עכשיו גם הוא כבר לא רלוונטי כי במשך שנתיים לא מצליחים לסגור איתו על חוזה (או על מעבר).

*

הבעיה המשמעותית בחיפה: אין מנהל מקצועי. כל מאמן בא עם הפילוסופיה שלו וגם עליה שמים ברקס שחר, מור וצ'יזיק- אף אחד מהם אינו איש כדורגל. חבל ששחר לא ממנה מנהל מקצועי, רצוי מחו"ל, שגם ימנה צוות מאמנים- רצוי מחו"ל- לקבוצה כל כך גדולה בסטנדרט ישראלי עם אספירציות אירופיות גבוהות יחסית.

אבל כנראה שחר רוצה לשלוט ובאמצעות המאמנים-הבובות הישראלים הוא מצליח גם לקבל לא מעט החלטות מקצועיות. זו זכותו. אבל זו לא הדרך. וכך זה נראה.

*

מכבי חיפה- פעם היית סמל סקס ובכלל סמל לכל מה שיפה בכדורגל. היום את סתם קבוצה מאוסה.

 

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

ליגת שוקי ההון - חלוקה מחודשת
תפתח חלון - יניב פרנקו

36 Comments

יואב 3 בנובמבר 2013

לא אתפלא אם שחר יאמץ את המודל של מיטש.
שנות השליטה הירוקות פיספסו כמה עליות לליגת האלופות ואת הכסף הגדול.
יש לחיפה קהל רב אבל זה פחות משמעותי כאשר התל אביביות כמעט כפולות במספר המנויים.
אסור לשכוח, אוהדי התל אביביות וביתר תמיד יעדיפו את הירוקים כאלופה כברירת מחדל. יש בזה יתרונות אבל גם קצת סתמיות.

אהד 3 בנובמבר 2013

בנאדו פשוט לא הבנאדם המתאים לתפקיד. כמו שאמרת פחות או יותר, רק בכדורגל ימנו מישהו חסר ניסיון לתפקיד החשוב ביותר במועדון. אני לא מכיר הרבה שחקני עבר גדולים שהצליחו בשנים הראשונות שלהם בתפקיד המאמן הראשי.
כמובן שגם הדרג המנהל אחראי לא פחות. זה פחות גולסה (אוברייטד מטורף) ושחקני הרכש, זה הרבה יותר סקאוטינג עלוב והעובדה שאין לקבוצה מנהל מקצועי. השנים האחרונות רק חשפו שיעקב שחר לא כזה מנהל אדיר כמו שחשבנו, אלא שהוא התבסס על כסף גדול שהשקיע (ועל כך יש לתת לו קרדיט גדול).
ובנוגע לעמאשה וגולסה, אני לא מביןאת הביקורת נגד שחר בעניין. גולסה להבנתי הטעה את המועדון ולכל הפחות חזר בו ברגע האחרון. זכותה של הקבוצה לספסל אותו כדי לתת לשחקנים שיש להם עתיד בקבוצה לפרוח (או לקמול במצב העניינים הנוכחי). כנל לגבי עמאשה. ההחלטה הייתה מקצועית (גם אם מוטעית) וזכות המועדון לבקש מהשחקן למצוא קבוצה אחרת. כל עוד ממשיכים לשלם לו משכורת, אין לו מה להלין.

אסף 3 בנובמבר 2013

הפסקתי לקרוא בשורה "לכן עד היום יש לה הכי הרבה אוהדים ברחבי הארץ."

עודד 3 בנובמבר 2013

אוי לא..

חדש בשכונה 3 בנובמבר 2013

תמיד עפו על עצמם אוהדי חיפה…

אורן 3 בנובמבר 2013

התחושה ששחר התאהב בתדמית יותר מאשר בתכלס.
כל ראיון איתו ועם ציזיק חייב להיות מצויין כי "מדובר בניהול אירופאי מהדרג הראשון".הם נהנים מעתונאים אוהדים(תומר לוי ויונתן הללי)שדי מדבריים אותם.

אורן 3 בנובמבר 2013

חשוב לו לדבר על שפיות תוך כדי זה שהוא שילם כל כך הרבה על כל כך הרבה שחקנים בינוניים.
ועדיין,אחרי כל זה-בוס מעולה.

יניב 3 בנובמבר 2013

שפיות = אני הקבוצה עם התקציב הגדול בליגה וזה עומד לי בתקציב.

כל עסק שמפסיד הוא לא שפוי כלכלית .
כל עסק בלי מודל כלכלי הוא לא שפוי כלכלי.

כל ההבדל זה בווליום.

גיסנו 3 בנובמבר 2013

מכבי חיפה מאז האליפות האחרונה מתנהלת, נראית ונשמעת בדיוק כמו מכבי ת"א עד שג'ורדי קרויף הגיע.

אותי כרגע מעניין כמה זמן ייקח עד שיפטרו את בנאדו, ימנו איזה אדורם קייסי/אייל ברקוביץ'/רוני רוזנטל/כוכב עבר כלשהו למאמן, ואחרי 4 נצחנות נשמע רינונים על זה ש"איזה מזל יש למכבי ת"א שבנאדו פתח את העונה ונתן לכם פור".

אורן 3 בנובמבר 2013

ועוד דבר על חיפה המועדון.
קשה מאד להצליח שם כיום.למשל,דבאלשווילי.חלוץ מעולה עם חולשה של איטיות.עדיין חלוץ אדיר לליגה.הוא כובש שלושה משחקים רצוף-מרוצים ממנו.שני משחקים אחר כך הוא לא כובש-וכבר צריך להחליף אותו.אי אפשר להתנהל ככה לטווח ארוך.אני חושב שתורג'מן הוא חלוץ מצויין,והסטטיסטיקה שלו טובה יחסית,ועדיין כל משחק שהוא לא כובש יורדים עליו.
חיפה חייבת להיות קבוצה יותר שמחה.ככה הם היו מתחילת שנות ה90 עד תחילת שנות ה2000.

אריק האחר 3 בנובמבר 2013

הדבר המענין ביותר הוא חוסר ההצלחה והטעויות
של בנאדו לעומת ההצלחה שלו בשנה שעברה .
אני בטוח שלמכבי ת״א יש יותר אוהדים בכול חתך
גיל שתבחר למרות העשור הנוראי.
עוד אליפות למכבי ואיך שחיפה נראית לא יהיה
שום ויכוח בנידון.

מתן גילור 3 בנובמבר 2013

גל סוקולבסקי, אוהד מוכר של הפועל ת"א כתב סטטוס בפייסבוק לגבי התנהלותה של מכבי חיפה בעניין אוהדים בעלי מוגבלויות:

"על תצוגת המשחק בחיפה כבר אין צורך להרחיב יותר, אבל אני כן רוצה לגעת בנקודה ספציפית הקשורה בשולי המשחק. להפועל ת"א יש אוהד שרוף שהוא כבד ראייה ועיוור למחצה שמלווה את הקבוצה לכל משחק. כיוון שכל נושא הנכים והעיוורים מבחינת החוק ותקנות ההתאחדות פרוץ לגמרי (מלבד חוק הנגישות המחייב שתהיה נגישות לכסאות גלגלים), כל קבוצה קבעה לעצמה את נוהל הטיפול בנושא. לפיכך, לפני כל משחק חוץ מתקשר האוהד למועדון המארח על מנת לברר את נוהל הכניסה עם תעודת עיוור, וכדי שתבינו אתם, הקוראים, מה עובר על אדם לקוי ראיה במגרשים, אציין שתי דוגמאות לחיוב ולשלילה. כשפנה האוהד למכבי ת"א בדרבי שאירחו בעבר, ענו לו שהם מכניסים רק עיוורים ונכים שהם אוהדי מכבי ולכן אין הוא קשור אליהם ושיפנה להפועל. כשרצה האוהד להיכנס למשחק בית של בני יהודה הוא שמע את האחראית מטעם בני יהודה אומרת במכשיר הקשר לאיש האבטחה: "אם הוא עיוור מה הוא בא לכדורגל? ממילא הוא לא רואה, אז אין לו מה לעשות פה ואל תכניס אותו". ובדוגמאות החיוביות אציין לטובה את הפועל ת"א שמאפשרת כניסה חופשית לבעלי תעודת עיוור (ואף על פי כן הוא העדיף לקנות מנוי במחיר מלא ולהכנס עם מנוי) ואת מכבי חיפה. לפני המשחק אתמול צלצל האוהד למשרדי מכבי חיפה ושם הינחו אותו לאיזו כניסה להגיע. כשהגיע עם התעודה זכה האוהד לכניסה חופשית שלו ושל המלווה שהיה איתו, ואיש צוות המועדון של חיפה קיבל את פניהם וליווה אותם אישית משער הכניסה ועד ליציע אוהדי הפועל ת"א. אז מבחינת הטבלה אני לא יודע איך תסתיים העונה, אבל בכל הקשור בטיפול וביחס לבעלי מוגבלויות מכבי חיפה זכתה באליפות ובגדול."

אתה מבין בורו? זה יותר חשוב מכל תואר ומכל ניצחון. לא בחירת השחקנים הופכים את מכבי חיפה למועדון שמתנהל הכי טוב בארץ, אלא הדברים האלה.

כשקראתי את זה לפני כמעט שנה, מיד שלחתי מייל לקבוצה עד כמה אני גאה להיות אוהד שלה. אתה מבין? לא אחרי אליפות, לא אחרי העפלה ללגית האלופות, אלא אחרי משהו שאמור להיות הכי טרוייאלי בעולם לכל מועדון ספורט.

אז בכיף, תמשיך להשמיץ (כנראה שבצדק) ואני אמשיך להיות גאה שהאנשים שיושבים בהנהלה של מכבי חיפה מבינים שיש דברים הרבה יותר חשובים מכדורגל.

גורדיטו 3 בנובמבר 2013

היר היר!

יואב בורוביץ' 3 בנובמבר 2013

מתן, סיפרת סיפור חשוב ויפה. אלה באמת הדברים הכי חשובים. אבל הטקסט שלי מתייחס לכדורגל של חיפה ברבות השנים-שהפך מיפה ומצליח לפחות יפה ופחות מצליח. הטקסט גם מתמקד בניהול הכדורגל. אז לכתוב עלי "תמשיך להשמיץ" זה לא הכי יפה (אבל זו זכותך).

מתן גילור 3 בנובמבר 2013

צודק. בחירת מילים שגויה. לוקח חזרה ומחליף ב"תמשיך לבקר".
מבקש את סליחתך.

יואב בורוביץ' 3 בנובמבר 2013

בכיף, קיבלתי (:

אבישי 4 בנובמבר 2013

תקן אותי אם אני טועה, אבל גל סוקולובסקי לא האיש שאחראי על כתיבת שירים שייחלו לאיתן טייב "סרטן בראש"? או איך קראו לזה.. "חברים שרים טייב"?

באמת, כל הכבוד מתן גילור, מצאת ממי לקבל הטפות מוסר על דרך ארץ.

מתן גילור 4 בנובמבר 2013

באמת, כל הכבוד אבישי, לקחת מעשה אצילי של הנהלת מכבי חיפה (סתם שתדע, אני ווידאתי עם מספר גורמים שהוא אכן קרה. לא יודע לגבי מכבי ת"א ובנ"ד.) והתייחסת למי שהפיץ אותו כאילו זה בכלל רלוונטי.

אבישי 4 בנובמבר 2013

אני לא לקחתי כלום. זה אתה שלקחת והפצת. אין לי ספק שבדקת את המקור בעניין מכבי חיפה. ברגע שאימתת ראוי לנכון גם לפרסם את זה. אבל,
אם לא בדקת בעניין מכבי ת"א ובני יהודה היית מצפה ממך לבדוק ואז לפרסם. במקום ל"השמיץ"..

ואני עדיין טוען, גם אם הכתוב לעיל נכון לא הייתי מקשיב לשניה אחת למר סוקולובסקי ודברי ההסתה והשטנה שלו. כמו שאסד טוען שישראל מפירה את זכויות האדם של הפלסטינים. ייתכן וזה נכון, אבל לך תקשיב לאסד.

מתן גילור 4 בנובמבר 2013

לקחתי ציטוט של מישהו והבאתי אותו במלאו. הרי אם הייתי מביא רק חלק, אז היו מתלוננים על זה.
אם לא הבנת, העיקר בתגובה היא מכבי חיפה. שאר המועדונים ממש לא מעניינים אותי. אתה מחפש בכוח איפה שאין.
את הדברים האלה שמור ל"מכביסט ותיק" ו-"GA'02". זה תחום המומחיות שלהם.

אבישי 4 בנובמבר 2013

אני לא מחפש בכוח. באמת שלא. ניסיתי להעיר לך על המקור שלך, וזו זכותי.
אל תנסה להכניס אותי לריב שלא באמת קיים.
מותר גם לקבל ביקורת לפעמים ולא רק לחלק אותה. אגב את זה שבדקת את אמיתות הסיפור לגבי מכבי חיפה אבל לא לגבי מכבי ת"א ובני יהודה לא ציינת בסיפור. אז תשתדל להיות מדויק אם בא לך גם להימנע מביקורת.

גיל מזימבבואה 4 בנובמבר 2013

מתן נו באמת לא מתאים לך בלשון המעטה, אתה בד"כ מראה יותר תבונה!!!
אם אתה רוצה להאדיר מישהוא אל תגמד את האחר (מה עוד שזה כל כך שקוף שהכוונה שלך היתה להראות כמה מכבי תל אביב זבלים) תסתפק רק בהאדרה!!!
מעבר להכל שיפה עשתה מכבי חיפה.

מתן גילור 4 בנובמבר 2013

גיל, האם אתה בוחן כליות ולב? לא שקוף ולא נעלים, צא מהפרנויה. הפוסט של בורו התייחס למכבי חיפה. גם התגובה שלי התייחסה למכבי חיפה. הדיון פה הוא לא על מכבי ת"א ותספיקו בבקשה לדחוף לשם. לא חסרים פוסטים באתר על מכבי ת"א. אם וכאשר יש לי מה להגיד עליה, אני עושה זאת שם. מתי ראית אותי מסתתר מאחורי כל מיני רמיזות? כשיש לי מה להגיד אני אומר אותו מאד ברור.
זאת ועוד, כשאני מביא ציטוט של צד ג', אני לא לוקח אחריות על נכונות הדברים. האם כתבתי שאלה הן העובדות? אז גם אם כך נראה לאבישי ולך, כדאי שקום כל תעבדו על הבנת הנקרא. כתבתי שזה ציטוט של מישהו אחר ותו לא. הבאתי את הציטוט במלואו. לא הסתרתי שמדובר על ציטוט של אדם אחר. לא הסתרתי את מי הוא אוהד ובנוסף לכל אלה חשפתי את שמו. להביא רק חלקי ציטוט עלול להיתפס כדמגוגיה.
אז בניגוד למה שחלק גדול מאוהדי מכבי ת"א חושבים, מי שמעסיקה אותנו זו בעיקר מכבי חיפה. חזקה שכל תגובה שלי מתעסקת במכבי חיפה אם לא נאמר אחרת!
זה באמת, אבל באמת, לא מעניין אותי מה עשו מכבי ת"א ובנ"ד באותה הסיטואציה. צר לי על אותו כבד ראיה, אבל לא מעבר לכך. אני רק יכול לומר לך שאם מישהו היה כותב כזה דבר על הקבוצה שלי, הייתי שולח למנהלת קשרי לקוחות ולדובר מייל במהירות הבזק (קלטת את משחק המילים? לא משנה…). לדעת שזה לא קורה אצלי במועדון היה מעסיק אותי הרבה יותר משר להתנצח עם אותו אוהד.

בקיצור, שחררו, אתם ממש לא האישו כאן.

אבישי 4 בנובמבר 2013

תעבוד אתה על הבנת הנקרא ואופן ההתבטאות שלך. בשום שלב לא היתה לי כוונה להעליב, לא ברור למה אתה מתגונן ומתקיף.
את דברי התוכן לסיפור שלך כבר כתבתי ואני עדיין מאחוריהם. אם בא לך לנסות ולגשר על פערי הבנת הנקרא שלי אתה מוזמן לשלוח לי מייל במקום לדרדר את הדיון:
Fortavis@gmail.com

מתן גילור 4 בנובמבר 2013

מה לעשות? עצבנתם אותי. אני שונא שמייחסים לי כוונות נסתרות שאין בהן אמת, קל וחמר בהסתמך על שורה *שולית* בציטוט של מישהו אחר.
כתבתי כל מה שהיה לי.
אין לי רצון להמשיך את הדיון הזה, כי אנחנו מטרילים (מלשון טרולים) לכל השאר.
שלח לי בקשת חברות בפייסבוק ונדבר על מה שתרצה כמה שתרצה.
אם אין לך פייס, תכתוב ואשלח לך מייל.

yaron 3 בנובמבר 2013

אחלה פוסט!
החלק הראשון בו החזיר אותי לסאגת אלישע לוי שלדעתי סימנה את התחלת הסוף של הגישה המקצועית במכבי חיפה.
למה זה מחזיר אותי לאלישע? כי בעונה השלישית שלו לאחר "הכשלון הצורם" שלו בליגת האלופות והפסד האליפות בעונת הקיזוז, שחר כבר סגר עם עטר שהוא המאמן הבא של מכבי חיפה. הבעיה היתה שאלישע החצוף לקח אליפות נוספת… ובדיוק כמו עם בנאדו – אם שחר חשב שאלישע המאמן הנכון למכבי חיפה הוא היה צריך להשאיר אותו בלי קשר לאליפות, ואם הוא חשב שהוא לא המאמן הנכון למכבי חיפה, היה יכול להיפרד ממנו יפה גם אחרי האליפות השנייה.
מכאן הדברים החלו להתדרדר… עטר שהובטחה לו המשרה נאלץ לדחות את התוכניות בשנה, ושחר שכבר "הבטיח" לו, לא יכל לעשות בחירה נקייה משיקולים זרים. לדעתי ללא ההבטחה לעטר מי שהיה מחליף את לוי היה רב"ש, אבל לשחר לא היה את האומץ (או הרצון) לקחת החלטה מנהיגותית.
מעניין איך זה היה נגמר אם אלישע היה ממש מגזים ולוקח עוד אליפות, אבל שחר שלא רצה להסתכן מכר את כל הכוכבים והלך על עונה פיננסית…
מרגע שמתחילים להתנהל באופן לא מקצועי, קצרה הדרך לניהול חנפני שנועד לרצות את הקהל (שדרש את עטר).
אני בטוח שאוהדי חיפה יגיבו מייד ויאמרו שהדברים לא נכונים, אבל הדברים נבדקו והוצלבו, ואם יהיה צורך אחפש שוב את הקישורים.
בדיוק אותו דבר קרה בשנה שעברה עם בנאדו – הוא עשה יופי של עונה וסיים במקום השני, אבל האם זה הפך אותו למועמד האידיאלי למשרת המאמן בעונה הנוכחית? לדעתי לא.
שחר יכל להגיד לו יפה תודה ולהודיע שהוא מביא מאמן חדש ושמשרת העוזר פתוחה בפניו כמו גם השתפשפות של כמה עונות בקבוצה קטנה יותר.
בתור אוהד מכבי ת"א קיויתי מאוד שבנאדו יישאר, וגם קיוויתי שחיפה תעלה לשלב הבתים. ידעתי שאין שם לא את סגל השחקנים ולא סגל מקצועי שמסוגל להתמודד עם המשימה המורכבת של אירופה והליגה הישראלית במקביל.

bb 3 בנובמבר 2013

אתה טוען שפולניות לא סקסיות?

אריק האחר 3 בנובמבר 2013

מתן
תודה על הבאת המקרה החשוב.
אם העובדות נכונות ואין שום סיבה שהן לא נכונות
הרי שמגיע להנהלת מכבי חיפה ציון לשבח.
אני מתבייש בהתנהלות של הנהלת מכבי ת״א.
מעניין לשמוע את תגובת דובר מכבי ת״א.
אם הייתה לי אפשרות או רעיון איך להגיע לבעלי מכבי
ההיתי מידע אותם בנידון.
יש דברים שהם הרבה לפני אהדת קבוצה.
שום תואר או הצלחה לא שווה אחרי כזאת התנהגות .
הלוואי שאתבדה.

מתן גילור 3 בנובמבר 2013

אני לא יודע איך זה בקבוצות אחרות, אבל כמה פעמים שלחתי מייל ל"צור קשר" באתר של מכבי חיפה או למנהלת קשרי לקוחות. לרוב, חזרו אלי טלפונית ולפעמים במייל.
אני ממליץ לך להתחיל לנסות משם. אם לא, חיים שדמי בהחלט יכול לעזור לך להגיע לאנשים הנכונים. אני נוטה להאמין, מהדעה שגיבשתי לכפיו מהדיווחים התקשורתיים, שאם הדבר יגיע למיץ זה לא ישנה ויש גם סיכוי טוב שמישהו יינזף בחומרה.

יואב 3 בנובמבר 2013

אריק,
בגיליון פתיחת העונה(בידיעות, אני חושב) ערכו מבחן לכל המועדונים על מנת לראות מי נותן את השירות הטוב ביותר. מכבי היתה ראשונה בכל מבחן.
במעט הפעמים שנזקקתי לעזרה-קיבלתי ובמהירות.
אם הסיפור אכן נכון(בכל זאת סוקו ״המשורר״), ראוי שראשי המועדון ידעו מזה.
דרך ארץ קדמה לתורה.

דגש 3 בנובמבר 2013

חשבתי להעביר את זה לידיעת הקבוצה, אבל ויתרתי כשהבנתי שמדובר במקרה שקרה לפני לפחות שנה, מסופר על ידי מי ששמע ממי ששמע מאוהד הפועל שמכבי הפנתה אותו להפועל. עכשיו לך תדע מה הוא אמר ומה אמרו לו ומה היו צריכים לומר ואם עדיין אותם אנשים בתפקיד.

אריק האחר 3 בנובמבר 2013

יואב ומתן
אני מרים את הכפפה .
אדאג שמשהו בהנהלת מכבי יגיב בנידון.
אפשר לשנות אם יש מודעות .
אסור שכזה מקרה יחזור על עצמו.

אסף THE KOP 3 בנובמבר 2013

אם חיפה הייתה נראית כמו הפולניות האלה, אז הכל היה מושלם אצלה.

http://www.brobible.com/girls/slideshow/the-20-hottest-polish-models

יואב בורוביץ' 3 בנובמבר 2013

הפולניות שפגשתי בארץ הקודש אינן נראות כך. כנראה עלי לנסוע למולדת של (חצי) משפחתי- מכורה בה לא ביקרתי עד עתה.

susu 4 בנובמבר 2013

כדורגל יפה כבר לא מעניין את שחר. זה היה מעניין אותו פעם, בתקופות שהיה אפשר להביא שחקנים כמו חיים רביבו ב 100 אלף דולר.
גם תארים כבר לא ממש מעניין אותו. בטח שלא שליטה והגמוניה בליגה. לרוץ בצמרת זה מספיק טוב מבחינתו.
כל מה שמעניין את שחר זה למכור שחקנים ולגזור קופונים.
לפני כמה שנים הלך לו טוב העסק הזה עם המכירה של טשיירה, כיאל ארבייטמן קינן וכו'. ומאז הוא התאהב בקונספט.
שחר קונה כדי למכור.
במכבי ת"א קונים כדי לקחת אליפות (זהבי, פריצה וכו')…
והתוצאות בהתאם.

ערן 4 בנובמבר 2013

SUSU
מסכים עם כל מילה
לא היית יכול לתאר זאת טוב יותר…..

Comments closed