שלישיית האסים של ליברפול

סווארס-סטארדיג'-סלאח. תתחילו להתרגל.

רבים וטובים לא רצו את לואיס סווארס בליברפול. חלק מהם אולי לא חשבו שהוא אחד מהכדורגלנים הטובים בתבל. חלק אולי כן חשבו כך ועדיין רצו אותו בחוץ. כנראה שגם אלה שכן חשבו שסווארס צריך ללכת בגלל האופי שלו לא חושבים זאת כעת. מה אנחנו בכלל יודעים על האופי שלו? הוא נשך שחקן יריב. והוא רצה לעזוב את ליברפול. לא נראה לי שלאוהדי הקופ, שסוגדים לו- כעת בעיקר, אך גם בעבר- זה אכפת יותר מדי. מה בכלל לאוהדים אכפת? מה אכפת לי מה שחקן רוצה? כל מה שאני רוצה זה שהוא יהיה טוב כשהוא מייצג את הקבוצה שאני אוהד. רצוי גם שיתנהג כמו בן אדם. אבל בינינו, הכי חשוב זה היכולת. כל מי שיטען אחרת חוטא לאמת.

יפה שדוקא אוהדי הקופ כרתו ברית אנדרדוגים עם סווארס בזמן שהוא היה למטה, כי עכשיו כולם יכולם להיות מבסוטים בזמן שהוא למעלה.

רבים חשבו שהוא יעזוב לריאל מדריד בקיץ. לא מעטים גם חשבו שהוא יעזוב בקרוב מאוד, אולי אפילו בקיץ הקרוב, לריאל- כי הרי הוא לא ירצה להישאר בקבוצה שלא משחקת בצ'מפיונס ליג. והנה זה פלא: סווארס חותם לארבע וחצי שנים. מסתבר כי הכסף הגדול (200 אלף פאונד בשבוע) הרבה יותר חשובים לו מהצ'מפיונס ליג. וחוץ מזה, הוא די נהנה בליברפול. ואיתו גם יכול להיות שהיא תחזור לצ'מפיונס ליג בקרוב. אבל העובדה שהוא כבר שייך לליברפול- שהייתה מערימה קשיים עצומים בכל עסקת העברה שלו- והעובדה שהיא הציעה לו כסף גדול- זה מה שבעיקר משאיר אותו בקבוצה.

צריך "להרוג" את כל הרומנטיקה בגרוש ואת כל "גניבות הדעת".

אני כאוהד ליברפול לא מעניין אותי כהוא זה האופי של סווארס. לא מעניין אותי שום דבר לגבי האיש למעט 90 הדקות שלו על הדשא מדי שבוע. כל מי שמתעניין במשהו מעבר בשחקני כדורגל הוא אידיוט או משועמם.

אז לואיס, תנסה להימנע מנשיכות באוזן ויהיה גם נחמד אם לא תרצה לעזוב אותנו שוב- בפרוץ משבר ראשון, שלך או של קבוצתך שהיא גם קבוצתנו. ואתה יודע מה לואיס- אני לא סגור על זה כלל, אבל נראה לי שתהיה "חייל טוב". משלמים לך טוב-טוב כדי שתהיה כזה. הרי אתה כמו כולם- שכיר חרב.

*

והנה גם מתבשרים שמוחמד סלאח בדרכו לאנפילד. איזה כיף! שנאת סלאח ברחבי ישראל בחודשים האחרונים גורמת לי לאהוב אותו עוד הרבה יותר. וגם כך אהבתי- על שום משחקו המלבב. אחלה שחקן. באמת אחלה שחקן. מהיר, טכני, מסיים נהדר.

האם זה אומר שהוא טוב מספיק כדי להצדיק את הציפיות בפרמייר ליג? אין לי מושג. או לאף אחד אחר. האם הוא שווה 15 מיליון פאונד? ככל הנראה כן! (למרות שזה לא בטוח).

אבל אני מייד חושב האם ליברפול צריכה עוד חלוץ מרכזי. הרי יש לנו כבר סווארס וסטארידג', שני גדולי עולם לנוכח היכולת העכשווית שלהם. ועדיין אני מאמין מאוד בשחקנים התקפיים עילויים וכשיש הזדמנות להביא אחד, במחיר לא מופקע (אם זה אכן יהיה 15 מיליון פאונד) אז צריך להביא אותו!

וכאן עולה עוד תהיה חשובה: האם סלאח יהיה שחקן הרכב קבוע לצדם של סווארס וסטארידג'? לכאורה, בכדורגל של היום מעט מאוד עולות עם שלושה חלוצים טהורים (שניים מהם, סווארס וסטארדיג' הם חלוצים מרכזיים לכל דבר) בהרכב. ברנדן רוג'רס הוא גם לא המאמן ההתקפי בתבל. מנגד, לא רוכשים שחקן במחיר של סלאח כדי שיישב על הספסל. ואני גם חושב שרוג'רס הבין שליברפול צריכה לשחק התקפי. ולא רק ליברפול. כל קבוצה צריכה להשתמש כמעט בכל הכלים ההתקפיים הכי טובים שלה בהרכב. כך משחקות קבוצות באמת גדולות. זה כדורגל באמת יפה. וזה גם כדורגל באמת יעיל.

אז סווארס, סטארידג' וסלאח- שלישיית האסים של ליברפול- מבחינתי תחליפו ביניכם מיקומים בזמן משחק (הרי גם כך זה מה שקורה), אך מה שחשוב זה שתפרגנו האחד לשני ותפרו האחד את השני ותוכיחו לכל העולם המסריח והדפנסיבי שלנו שאפשר לעלות עם שלושה חלוצים בהרכב ולהצליח. אבל קודם כל שרוג'רס ייתן לכם אשכרה הזדמנות ויפתח עם שלושתכם. ולפני זה- שסלאח יחתום באנפילד. אילחמדולילה.

 

ואני מסיים בשיר האהבה היפה של העת האחרונה. פרי יצירתה של הלהקה הטובה בעולם נכון לכעת. ארקטיק מאנקיס ליידיס אנד ג'נטלמן. I WANNA BE YOURS.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

 

 

 

 

 

לך תדע איך זה יסתיים
הניצחון על ווסט-האם

72 Comments

בני תבורי 21 בדצמבר 2013

בורו,
אנחנו צריכים לעבוד קצת על הגישה שלך. השיר הזה של המאנקיז נפלא ואפשר להגדיר אותו כמשחק נפלא של אלן, משהו שבא פעם בכמה זמן ועדיין טעון הוכחה. אתה לא טינאייג'ר מתלהב. המאנקיז בשיאם עכשיו אבל זה עושה אותם מקסימום הלהקה הפופולארית בעולם.
לגבי סלאח, לא אכפת לי מה הוא חושב על ישראל, אני רק תוהה אם הוא באמת מספיק טוב בשבילנו.

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 21 בדצמבר 2013

יפה אמרת בעניין המאנקיז. בוא נרגיע

יואב בורוביץ' 21 בדצמבר 2013

ניינר- אתה גם אוהד פורטי ניינרס וגם ליברפול? אני יוצא מהנחה שבשנות ה-80 היית חזק בספורט.

ניינר (ON THE QUEST FOR SIX) 21 בדצמבר 2013

מה זה ליברפול?

אדם 21 בדצמבר 2013

למי איכפת אם הם להקה גדולה או לא?
הדיסק האחרון שלהם הוא מופתי ומכניס למצב רוח פשוט טוב. זה כל מה שמשנה.

יואב בורוביץ' 21 בדצמבר 2013

בני, ארקטיק מאנקיז היא להקה צעירה (בני 27) שהספיקו להוציא חמישה אלבומים מעולים. הראשון שלהם- היסטורי (לא סתם שיאן המכירות בכל הזמנים בבריטניה לאלבום בכורה). אך האלבום החמישי שלהם, AM, הוא יצירת מופת שלא שמעתי כמותה כמה שנים טובות במוסיקה.
לכן מבחינתי זו הלהקה הפעילה (והצעירה והרלוונטית) הטובה בעולם.

בנוגע לסלאח- מסכים אתך ששום דבר אינו בטוח. יכול להיות שהוא לא מספיק טוב בשבילנו. ויכול להיות שכן (ואף מעבר לכך). נצטרך להמתין ולראות. ובינתיים- היום מוכרחים- פשוט מוכרחים- לנצח את קארדיף.

matipool 21 בדצמבר 2013

אני קצת איבדתי קשר עם המוסיקה העכשווית אבל הבן שלי ( 19 ) גם טוען שהמאנקיז הם כרגע הלהקה הטובה בעולם .
מה שאני יודע , זה שכל פעם שאנחנו ביחד באוטו הוא שם הדיסק האחרון שלהם וכל שיר שם פגז .

red sox 21 בדצמבר 2013

1. סלאח קצת אוברייטד לטעמי. מזכיר לי את אל חאדג'י דיוף במהירות שליברפול קפצה עליו אחרי כמה הופעות מרשימות. איך זה נגמר בסוף, כולם יודעים.
2. בוודאי לא שחקן הרכב אוטומטי.
3.גם לא ממש חלוץ מרכזי, לפחות לא בהכרח.בבאזל הוא משחק ליד, מאחורי ומסביב למרקו שטרלר הפיבוט. סלאח קצת מזכיר לי את קרלוס טבס שגם אוהב מאוד לצאת לקווים ולשחק מאחורי החלוץ.

לא מסוג ההחתמות שאנחנו צריכים לחפש, לטעמי.

בני תבורי 21 בדצמבר 2013

מסכים. אנחנו צריכים מספר 9 ולא עוד אחד שיכול להיות קצת מאחורה וקצת בצד וקצת מקדימה.

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2013

אני מאוד מקווה שליברפול לא הולכת להחתים את סאלח. מעבר להיותו גזען מושתן, אני גם לא חושב שהוא כוכב כזה גדול. ליברפול לא צריכה להחתים כוכבים של באזל. היא צריכה לגנוב שחקנים לבאיירן.

ובשם הצדק הפואטי, אם הפושטק המצרי מעדיף פרמייר-ליג, אז הכי נחמד יהיה אם הוא יילך לטוטנהאם.

ליברפוליסט 21 בדצמבר 2013

נראה לך שהוא ישחק בקבוצה של יהודים?

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2013

יש לקוות שטוטנהאם תיתן לו הצעה.
יהיה נחמד לראות אותו מתפתל.
לך תדע, אולי הוא ישחררר הצהרות נגד טוטנהאם שיהפכו אותו לפופולרי גם אצל הבורובצ'ים של אנגליה.

גורביץ' 21 בדצמבר 2013

אסף אני איתך, לא יודע בכלל אם הוא שחקן מספיק טוב או לא, אבל אני כן יודע ששחקן מהליגה השוויצרית לא צריך להתחיל את הקריירה שלו באנגליה בליברפול, אלא בקבוצה קטנה יותר, ובטח לא שווה עכשיו לזרוק 15 מיליון עליו.
נ.ב. – אינשאללה יקבל שבר בשורש כף היד, ביד שהוא לא לחץ איתה את הידיים של שחקני מכבי תל אביב.
(לי אישית היה שבר בשורש כף יד.. זה כואב, מטריד ומעצבן, אבל לא אמור לשנות יותר מדי מבחינה מקצועית לכדורגלן, אני לא מאחל לספורטאי מקצוען פגיעה מקצועית, גם אם הוא גזען מנייק..)
נ.ב. 2 – גם אם יתברר שהוא שחקן, לא הייתי רוצה לראות אותו בליברפול

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2013

חלילה מלאחל לו שברים.

גיסנו 21 בדצמבר 2013

מידו, שהסתבר כשונא ישראל גדול הרבה יותר מסלאח ימ"ש, שיחק גם באייאקס וגם בטוטנהאם….

רק שמישהו ייקח אותו מבאזל, לא רוצה לראות אותו שוב מול העיניים שלי בבלומפילד. גם כי הוא שונא ישראל מושתן וגם כי הבן זונה שחקן ממש טוב.

בכל מקרה, זה שחקן שבמסגרות האירופאיות נתן הופעות מצויינות ובעיקר מירר את החיים של כל קבוצה אנגלית שפגש.
ויש הבדל בין "שחקן מהליגה השוויצרית" ל"כוכב באזל", כמו שיש הבדל בין "שחקן מהליגה הסקוטית" לבין "כוכב סלטיק".

גורביץ' 21 בדצמבר 2013

דווקא הייתי שמח לראות אותו עוד פעם נגד מכבי תל אביב, משפיל את מכבי עם גול בבלומפילד, ונותן איזה תפילה קטנה לאללה מול האוהדים.
אחרי כל הפקה פקה שלו ושלהם, נתנו לו להבקיע מולם בבית. קבוצה של נמושות..

גיסנו 21 בדצמבר 2013

פיו פיו

באבא ימים 21 בדצמבר 2013

אין באמת הבדל בעניין הזה. טום וורנר, יו"ר ליברפול הוא יהודי.

בלעם 24 בדצמבר 2013

כוכבים של באזל לא מספיק טובים לליברפול? מוזר, כי באיירן די רדפה אחרי שאקירי בזמנו, אולי ליברפול צריכה לנסות לגנוב לה אותו.

אסף THE KOP 24 בדצמבר 2013

אני מעדיף את שאקירה.

עידוקוליס ליפשיץ 21 בדצמבר 2013

לגבי סוארס – הנשיכה היתה ביד או באוזן?

"כל מי שמתעניין במשהו מעבר בשחקני כדורגל הוא אידיוט או משועמם" – כמו שמעניין אותי לדעת על אבוריג'ינים, אינדיאנים בג'ונגלים ואילי הון, אנשים שמייצגים תרבות מעניינת או מה שבעיניי הוא תרבות "קצה", כך גם כדורגלנים מצליחים. או בכלל ספורטאים מצליחים.

לגבי סאלח – דבר ראשון (מודה שלא ראיתי הרבה ממנו) בכלל נדמה לי שהוא במקסימום חלוץ שני או קיצוני (winger). ככה שהוא לא אמור על חשבון אף אחד מהחלוצים, למרות שבקצב ההיעדרויות של הצמד הזה אולי כדאי לליברפול להביא חלוץ שלישי שיחלוק בנטל?
האם בכלל היינו שומעים על פרסומים לגבי סאלח לולא באזל היתה מוגרלת מול מכבי השנה? אולי זו התעסקות של התקשורת הישראלית יותר ממציאות?

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2013

באייאקס – באוזן.
בליברפול – בזרוע.

באבא ימים 21 בדצמבר 2013

באייאקס זה היה בצוואר. באוזן זה מייק טייסון.

גיסנו 21 בדצמבר 2013

התקשורת פה תדבר עליו יותר כי הקהל הישראלי מכיר אותו וזה רלוונטי במיוחד כי מכבי שוב קיבלה את באזל.

אם מכבי לא הייתה משחקת נגד באזל בכלל, היית קורא על זה אבל לא בכותרות. פשוט שורה בסיכו היומי של חלון ההעברות, שליברפול מתעניינת בכוכב המצרי של באזל.

עמית פרוסנר 21 בדצמבר 2013

בורוביץ', אתה מציג את העניין כאילו מליוני ישראלים החליטו לחפש שחקן כדורגל לשנוא ובחרו במוחמד סלאח התמים והמסכן.גם אם נקבל את הטענה שלו על איומים שהוא והמשפחה שלו קיבלו, לעניין לחיצות הידיים והכנסת אלוהים כהצדקה לזה אין שום סיבה ושום תירוץ.
מוכן להתערב שאם זה היה הפוך היית מגנה מכל וכל.

ואחרי כל זה-כל עוד סלאח מחזק את הקבוצה שיגיע, אני הראשון שאשמח.לדעתי, כרגע הוא חיזוק מכיוון שהוא עדיף על כל שחקני האגף שיש לנו.בעיקר בעניין כניסה לאמצע ומשחק מהיר.

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2013

בורוביץ מחזיק בגישה הפטרונית של אנשי שמאל רבים:

לערבים מותר. מהם לא מצפים למה שמצפים מההתנהגות של האדם המערבי (או היהודי לצורך הדוגמא).

הויתור הזה הוא האמ-אמא של הגזענות.

ליברפוליסט 21 בדצמבר 2013

מי היה מאמין אני מסכים איתך

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2013

אני אבדוק את עצמי.

ארצי בן יעקוב 21 בדצמבר 2013

אסף כל מילה בסלע !

רן 21 בדצמבר 2013

אסף צודק.

העובדה שהעולם מצפה ל(הרבה) פחות מהערבים היא הגזענות האמיתית.

אם שחקן ישראלי בקבוצה אירופאית היה מסרב לשחק מול קבוצה מצרית, בורוביץ ודומיו היו שוחטים אותו.

גלן 21 בדצמבר 2013

מעבר לעובדה שאני מסכים לגבי המאנקיז וגדולתם כי רבה.
רק חשוב להזכיר שלא הם כתבו את מילות השיר המופלא הזה שהוא שירה צרופה.
חוץ מזה אני עוד בהלם מייזוס. ההופעה הכי טובה שראיתי מזה שנים. קניה וסט אמן דגול ואל תפספסו אם נוחת לידכם . כמו בכדורגל זה שהוא עם הקרדשיאן שולי וחסר משמעות.

גיסנו 21 בדצמבר 2013

קנייה ווסט? סתם gay fish שעשה ילד עם ההוביט…..

גלן 21 בדצמבר 2013

געסנו. הוא גאון. ההופעה גאונית. זה יותר אומנותי ופחות הופעת ראפ.

גיסנו 21 בדצמבר 2013

זה סתם היה רפרנס לסאות'פארק בלי קשר לכלום….

ליברפוליסט 21 בדצמבר 2013

נראה את סלאח באנגליה יורד על ברכיו בתפילה מוסלמית כשפניו למכה, לאחר כיבוש גול…או שזה רק עושים במדינת היהודים. סלאח הוא צחנה אנושית. תהיה לי בעיה חמורה אם יגיע לליברפול. בליברפול שיחקו ומשחקים שחקנים מוסלמים ואין לי ספק שגם שחקו ומשחקים נוצרים ששונאים את ישראל ואולי גם אנטישמים- אבל הם לא מצהירים על זה אלא מכבדים את ההפרדה בין ספורט ונושאים אחרים. מעבר לזה. האם הוא שווה את הסכומים עליהם מדברים? האם ליברפול לא למדה את הלקח עם רכישות תמוהות?

red sox 21 בדצמבר 2013

בולשיט, במחילה.
הוא עשה את אותו הדבר גם בשלב הבתים של הצ'מפיונס ליג, אתה לא צריך להרגיש מיוחד.
יש לי בעיה עם דברים אחרים שהוא עשה או אמר, אבל ירידה על הברכיים בתפילה כשפניו למכה לא שונה בכלום מהוצאת הכיפה מהגרב של איתי שכטר או כיסוי הפנים בתפילה של ביבארס נאתכו.

ליברפוליסט 21 בדצמבר 2013

כן כן בגלל זה השחקנים של הקבוצה הרימו אותו בכח..אתה מאמין לשקרים של עצמך? יהודי קלאסי

תומר חרוב 21 בדצמבר 2013

להתייחס למוחמד סלאח בליברפול מהזווית הישראלית זה פשוט אבסורד. את אף אחד באנגליה לא מעניין מה הוא אמר או לא אמר על ישראל והאם הוא לא לחץ את היד של ברק יצחקי והאם זה בסדר או לא.

בני תבורי 21 בדצמבר 2013

לגמרי. טוב או לא טוב, זה העניין.

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2013

תומר, מי בדיוק עושה את זה ?

בנוסף למעלה שלו שהוא שונא את הישראלים, הוא גם לא שחקן בקנה מידה ליברפולי. זה קודם כל.

משעשע שבכל פעם שמזכירים את ישראל באיזה הקשר, ה"חשודים המיידים" באתר הזה קופצים עם המשפט הפאבלובי של "לשפוט את X דרך הזוית הישראלית זה אבסורד".

נו טוב, לא כולנו בורכנו בראייה גלובלית, ויותר מכך, לא כולנו נחונו ברצון לסתום פיות.

תומר חרוב 21 בדצמבר 2013

חשבתי להגיב ברצינות אבל בשביל מה? אני הרי "חשוד מיידי" עם תגובות פאבלוביות.

ליברפוליסט 21 בדצמבר 2013

ברור שזה לא מעניין אותם. גם לא מעניין אותם כל המאמרים והתגובות שלנו על ליברפול.

משה 21 בדצמבר 2013

אסף,
ברגע שהוא התחיל לדבר עליך ועליו ב"אנחנו" אתה צריך להתחיל לחשוש.

אביאל 21 בדצמבר 2013

בורוביץ׳ – ״מה אכפת לי מה שחקן רוצה?״ מעניין אם היית כותב את זה אחרי שבן שושן שר את השיר על טועמה אז.

יואב בורוביץ' 21 בדצמבר 2013

אביאל- יש הבדל בין מה ששחקן רוצה לבין מה שהוא אומר. לומר דברים גזענים מול כל האומה זה קצת שונה מאשר לחשוב דבר זה או אחר..

אביאל 21 בדצמבר 2013

בורוביץ׳ – בפעם האחרונה שבדקתי אלימות היא חמורה יותר מהסתה לאלימות. סוארז ביצע אלימות בשידור חי בליגה עם הכי הרבה צופים בעולם. הרי תמיד יהיו אנשים עם מחשבה גזענית, המטרה שלנו כחברה היא לחנך את הילדים לא להיות גזעניים אבל גם אם אחד יוצא כזה המטרה היא להעלים את האפשרות שלו להפוך את המחשבות למעשים.

בקיצור אם אתה רוצה להיות צדקן, תעשה את זה לכל הצדדים ולא רק איפה שנוח לך. אני חושב שלשיר שיר (שבתור אוהד בית״ר אני נגדו ונגד אלה ששירם אותו) זה הרבה פחות גרוע מלנשוך שחקן או לשכב עם אשתו של אחיך (גיגס) במשך שני עשורים, אני גם חושב שאם תעשה סקר רוב האנשים יסכימו עם זה.

אהד 21 בדצמבר 2013

עד כמה הוא באמת יותר טוב ממה שיש כרגע לליברפול? כמו שאני רואה את זה, עדיף להביא כבר קשר מרכזי תותח על פני עוד שחקן "טוב".

בני תבורי 21 בדצמבר 2013

נכון מאוד.

אבישי 21 בדצמבר 2013

+1
וזה אמור להיות כל הדיון פה. האיכויות שלו כשחקן. ולא מה הוא אמר איך הוא חגג ועד כמה הוא שונא אותנו.

גיסנו 21 בדצמבר 2013

סלאח שחקן טוב מאוד והוא הראה את זה כמה וכמה פעמים על הבמות הכי גדולות.
אני לא מדבר על בלומפילד אלא על וייט הארט ליין ברבע גמר הליגה האירופית, נגד יונייטד בצ'מפיונס, והשנה נגד צ'לסי הוא כבש פעמיים שערי נצחון.

אמרתי כמה תגובות למעלה, לצערי הבן זונה שחקן ממש טוב. מהיר טכני ויודע לכבוש. לא יודע אם הוא בדיוק מה שחסר לליברפול כרגע, אבל הוא בטוח לא יזיק. אחרי תקופת הסתגלות קצרה הוא יכול להפוך לשחקן משלים מצויין בקבוצה מסדר גודל כזה.

באבא ימים 21 בדצמבר 2013

אני לא מקבל את ה"טוב או לא – זה העניין היחיד".

יתכן שמוחמד סלאח לא אנטישמי. אבל אם הוא אנטישמי, אני לא רוצה אותו בליברפול. גם בגלל שאני יהודי, אבל לא פחות מזה כי אני לא סובל גזענים.

ברור שאני לא יכול לבחון כליות ולב, יכול להיות שליברפול משחקים כרגע שחקנים גזעניים. כל עוד אני לא יודע את זה, אין לי יכולת להתיחס. עם זאת – שחקן שהוא אנטישמי במוצהר, או גזעני אחר במוצהר, אני לא רוצה בליברפול – לא משנה כמה הוא טוב.

אבישי 21 בדצמבר 2013

זו כבר תגובה עניינית. ויחד עם זאת, אם סלאח (או כל שחקן אחר) הוא אנטישמי/גזען/הומופוב, אני גם לא רוצה אותו בליברפול אבל גם לא בשום קבוצה, שאני אוהד או לא אוהד.
ופה אולי אני נאיבי מדי, אבל שחקן שמתבטא ומתנהג בגזענות צריך להיות מטופל על ידי הנהלת המועדון, ההתאחדות, מוסדות אופ"א ופיפ"א, וכמובן על ידי אוהדי הקבוצה.

גיסנו 21 בדצמבר 2013

לואיס סוארז לא הורחק לפני שנתיים על קללות גזעניות נגד פטריס אברה?

אבישי (הרמתגני) 21 בדצמבר 2013

הורחק= נענש וטופל על ידי הגורמים שהזכרתי.
לא ראיתי דבר דומה בנוגע לסלאח.

אבישי (הרמתגני) 21 בדצמבר 2013

ואם יורשה לי לצטט את לואיס סוארז..
"אני לא גזען ואין לי שום דבר נגד שחורים, רבים מחבריי הטובים הם שחורים…" (סטארידג', סטרלינג, טורה, ג'ונסון, סאקו ומוזס)
:)

דוני דארקו 21 בדצמבר 2013

בעקבות הדיון שהתפתח בעניין סאלח החלטתי לבדוק ולראות במה מדובר . אז אכן נראה שסאלח לא לחץ יד בחום עם שתי הידיים ולא הסתכל בעוצמה ,חיבה ומתיקות עמוק בעיניים אבל זה עדיין נראה לי סביר.
http://youtu.be/vWmsVjJ4BnU

משיח 21 בדצמבר 2013

תמיד יש את המעצבן עם העובדות :)

איתן מסוארי 21 בדצמבר 2013

מסמך תעודי מרתק!
שימו לב להרמת הגבות הרפויה, איפשהו בין השניה הרביעית לחמישית. מפגש ידיים בגובה כתפיים במקום בגובה הפופיק – בושה וחרפה.
ואם הוא מסתפר קרחת אז הוא דומה לדני רובס.

"מיש מעאול!"

משה 21 בדצמבר 2013

למה אתה הורס את הדיון ? ב"ישראל היום" אמרו משהו אחר, אין לך בושה ???

אסף שלום 21 בדצמבר 2013

על זה המהומה? לא הכרתי בכלל את הסיפור על זה ואם על זה צועקים גזענות מצבו של הימין הישראלי לא יותר טוב ממסיבת התה בארה"ב.

וכן בורוביץ אתה צודק. מאנקיס כבר שנים הלהקה הכי טובה והכי מהנה לשמוע. להבדיל מהרבה להקות אחרות גם ה LYRICS תענוג צרוף

אסף THE KOP 21 בדצמבר 2013

משעשע לשמוע נבואות זעם על מצבו של הימין בשעה שבכל מערכת בחירות השמאל הולך ומצטמק, הולך ומצטמצם לקוטנו הטבעי.

אסף שלום 22 בדצמבר 2013

מצבו כאידיולוגיה ולא אלקטורלי. תמיד יהיו מספיק אנשים שמרניים ופחדנים להחזיק אותו בשלטון

no propaganda 22 בדצמבר 2013

זה נכון גם לגבי השמאל כאידיאולוגיה. בכלל אידיאולוגיה זו דרך נהדרת לנקוט עמדה בלי לחשוב.

אסף שלום 22 בדצמבר 2013

במה האידואולגיה של השמאל פשטה את הרגל? חוץ מסיסמה ריקה מתוכן אין בזה שום דבר. מה זכויות אדם פשטו את הרגל? חופש מצפוני פשט את הרגל? מה זה הקישקוש הזה?

אסף THE KOP 23 בדצמבר 2013

נו באמת, אתה אשכרה חושב שרק השמאל שומר על זכויות אדם וחופש מצפוני ?

ההיסטוריה מוכיחה שגדולי הרוצחים היו מנהיגי שמאל.

צור שפי 22 בדצמבר 2013

המאנקיס עצומים. כל השאר הוא רפש.

סימנטוב 23 בדצמבר 2013

מה זה הלהקה הכי טובה? יש להם את הקומפוזיציה הכי טובה? מלודיה? הכי מתוחכמים? הכי ישירים? הכי מצליחים? (אז ביונסה הכי טובה) לא מתחבר למדדים האלה. תכלס אתה הכי מתחבר אליהם. בוא נראה איך הם יעמדו במבחן הזמן.

סימנטוב 23 בדצמבר 2013

וכן אני אוהב אותם…

אסף THE KOP 23 בדצמבר 2013

לא מת עליהם.
מצד שני גם אף פעם לא השתגעתי על "רדיוהד".

סימנטוב 23 בדצמבר 2013

זה מאוד טרנדי לעוף איתם עכשיו. הם טובים אבל לא בלתי נשכחים.

יודא 23 בדצמבר 2013

"האם הוא שווה 15 מיליון פאונד? ככל הנראה כן! (למרות שזה לא בטוח)." עיתונואת במיטבה.
גם מזה אל תנח ידך

Comments closed