תנו לו ת'כסף

raheem

מחר ליברפול-מאן יונייטד ואני לא מתלהב או נרגש. כי העונה הזו לא מרגשת. כי בעונה הזו לא התחרינו על האליפות מהיום הראשון. כי העונה הזו הודחנו בצורה מביכה ומשפילה גם מהפרמייג-ליג וגם מהיורופה-ליג. כי העונה הזו עוד הייתה אסון לפני שהחלה, כשבקיץ החלטנו למכור את לואיס סווארס ולרכוש בכמעט 150 מיליון ליש"ט חבורה של nobodies.

אז אותי לא תקנו במירוץ על הטופ-4!

ולמרות הכל, ביטלתי את היום הקבוע לפסיכולוגית שלי מחר כדי לצפות במשחק, מיד לאחר שאסיים לעבוד.

כי זה ליברפול נגד פאקינג מאן יוניייטד!

*

והנה אני קורא שיש בעיות עם ראחים סטרלינג. פתאום יש כותרות על מעבר אפשרי למאן סיטי תמורת 50 מיליון ליש"ט.

רוג'רס גם אומר ש"סטרלינג לא בטוח יישאר", ואני קורא שהצענו לו רק 100 אלף ליש"ט לשבוע ושהוא רוצה 150 אלף ליש"ט.

לכו תדעו כמה כל זה נכון, אבל בכל זאת החלטתי לבדוק את המשכורות הגבוהות בפרמייג ליג.

מסתבר שוויין רוני מוליך את הליגה ואת הרשימה עם 300 אלף ליש"ט לשבוע. אחריו רדאמל פלקאו (265 אלף ליש"ט). אחריו רובין ואן פרסי (250 אלף ליש"ט).

מנצ'סטר יונייטד עם הטופ שלוש משכורות בליגה- ויש לה עוד שחקן בטופ 10 (די מריה 6-7 ביחד עם פברגאס, שניהם משתכרים 200 אלף ליש"ט לשבוע).

פשוט מדהים, העוצמה הכלכלית ורמת הבזבוז בדמות משכורות עתק במועדון, שעדיין נחשב ל"טהור" לעומת צ'לסי ומנצ'סטר סיטי ה"נובורישיות המבחילות".

*

בכל מקרה, לנו אין אף שחקן בטופ 10. ראחים סטרלינג ראוי להיות שם. השחקן שנועל את הרשימה משתכר 180 אלף ליש"ט לשבוע (מסוט אוזיל). ספק אם בכל רשימת הטופ 10 יש שחקן אחד או שניים טובים מסטרלינג, וספק גדול יותר אם יש מישהו עם פוטנציאל גדול ממנו בעתיד (אני חושב שאין).

לכן ליברפול צריכה לתת לסטרלינג את מה שהוא מבקש. ובשום פנים ואופן היא לא יכולה למכור אותו לסיטי. 50 מיליון ליש"ט קונים לך בקושי לוברן וללאנה. ושחקן כמו סטרלינג יכול לככב בסיטי במשך עשור. עד שכבר גדל אצלנו טאלנט ברמה הזאת צריך לעשות הכל- כולל הכל- להשאירו.

 

ארבע מתוך חמש
ההפסד ליונייטד

46 Comments

יעקב נקש 21 במרץ 2015

איפה שהוא, אי-שם בחוץ, יש פסיכולוגית שממש שונאת את ימי ראשון…

דן דן 22 במרץ 2015

+1

Xenophon 22 במרץ 2015

+1

תiמר 22 במרץ 2015

חחח

שי 22 במרץ 2015

פוטנציאל זה דבר אחד, אבל להפוך את סטרלינג לשחקן הטוב בפרמייר ליג זה ממש מוגזם.
אתה באמת חושב שמוריניו היה מעדיף את סטרלינג על פני הזאר, קוסטה או פברגאס? אני מדבר מבחינת כדורגל נטו, בעונה הזאת או בעונה הבאה. וזה רק בצ'לסי.

ניק 22 במרץ 2015

על סס? כנראה שכן…
לפחות מינואר :)

יעקב נקש 22 במרץ 2015

ממש, אבל ממש לא

גיל 22 במרץ 2015

מה שאתה מתאר זה בדיוק ההבדל בין מנצ'סטר לליברפול. ליברפול הפכה לעוד ספקית כישרונות לגדולות באמת בעוד שחקנים בכירים נמשכים ליונייטד.

אסף THE KOP 22 במרץ 2015

אתה אשכרה מאמין לזה ?

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

פאלקו כבר הודיע פחות או יותר שהוא לא ממשיך שנה הבאה, די מאריה אם ימשיך ככה יימכר בסוף השנה, נראה איזה שחקן בכיר יימשך ליונייטד אחרי עוד עונה מחוץ לליגת האלופות ובמיוחד עם מנג'ר מייבש כמו ואן חאל

גיל 22 במרץ 2015

אם פאלקו ילך זה בגלל שהוא לא מתאים ולא מה שציפו ממנו אחרי הפציעה, כנ"ל לגבי די מאריה. זה לא משנה. עצם העובדהשהביאו אותם מראה על הכוח קל יונייטד.

באבא ימים 22 במרץ 2015

איזה כשרונות ליברפול סיפקה לגדולות?

matipool 22 במרץ 2015

אני מניח שהוא התכוון לסוארז .
כשסוארז הגיע אלינו , ידענו שהוא טוב אבל הוא הפך לטופ עולמי אצלנו .
גם העזיבות של אלונסו ומסצ'ארנו עוזרות לתדמית הזו .
לא כשרונות אלא שחקני וורלד קלאס .

matipool 22 במרץ 2015

אופס – רק עכשיו ראיתי שמשה וגרייזס כבר הגיבו על זה .

גיל 22 במרץ 2015

בדיוק, ונראה מי יעזוב אחרי השנה. שחקנים שבנו או שידרגו את הקריירה עם ליברפול עוזבים ואם סטרלינג יעזוב זה רק יחזק את המגמה הזו.

משה 22 במרץ 2015

זו טענה שלא מגובה בעובדות. למעט טורס (וגם זה על רקע שונה ) אף שחקן משמעותי של ליברפול לא נמכר באנגליה. חוץ מזה שחקנים של ליברפול נמכרו רק לבארסה וריאל. סוארס הלך בכסף שאף קבוצה לא יכלה לסרב לו, אלונסו ומאסצ׳רנו הלכו על רקע שונה לחלוטין (סכסוך עם המנג׳ר או חוסר שביעות רצון מההתנהלות של ההנהלה ).

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

כן, המכירה של סווארז לא שונה מהמכירה של רונאלדו. המכירה של טורס אולי היתה הצעד הכי חכם של ההנהלה הזאת

גיל 22 במרץ 2015

רונאלדו הביא אליפוויות ליונייטד ומיצה את עצמו שם. סוארז עזב בשנייה שרק יכול בלי להביא קבלות בצורה של תארים. טורס באמת לא קשור לזה.

גיל 22 במרץ 2015

אני לא מדבר על אנגליה כשאני מדבר על הגדולות אלא על בעיקר ברצלונה וריאל.

באבא ימים 22 במרץ 2015

רונאלדו וסוארס עזבו בדיוק באותו זמן. עונה אחת אחרי שהענק הספרדי הביע עניין ברכישתם. נכון שרונאלדו זכה באליפויות קודם לכן – מנגד הוא היה צעיר יותר שעזב. יותר מזה – אני חושב שפרגוסון גידל את רונאלדו יותר ממה שדלגליש או רוג׳רס גידלו את סוארס, כך שרונאלדו יותר מתאים לפרופיל של כשרון שטופח- סוארס לא היה החבילה המושלמת אבל הוא היה די אפוי.

בכל מקרה – בשביל לגזור ממקרה אחד, מאוד גבולי, קביעה לפיה ליברפול הפכה לספקית כשרונות לגדולות צריך לא מעט דמיון.

ניינר 22 במרץ 2015

גם יוסי נטש אותכם לטובת מועדון גדול

גיל 22 במרץ 2015

רונאלדו תמיד רצה לשחק בריאל אבל הוא שחקן שנבנה ביונייטד והביא לה אליפויות ואליפויות אירופה במו רגליו. אין לי שום טענות לשחקן שעוזב אחרי שהשיג במועדון הכל. אבל סוארז היה על סף היסטוריה ואולי איתו ליברפול הייתה יכולה לקחת אליפות ועדיין הוא עזב, זה הבדל גדול.

נראה בסוף השנה מי ישאר ומי לא בליברפול.

המכבייה 22 במרץ 2015

בטח שיש. לפחות שניים. ויין, ורוני. אולי גם וואזה.

ניק 22 במרץ 2015

פחח ממש… אתם לא מבינים כמה זה מעצבן שרוני הוא השחקן עם המשכורת הכי גבוה בליגה. כל כך לא מגיעה לו!!

משה 22 במרץ 2015

בורו, לך לפסיכולוגית היום, אם אלה הטורים שאתה מוציא אחרי שהלכת אליה אני בלחץ מה יקרה השבוע אחרי שתדלג על הטיפול.

יוסי מהאבטיחים 22 במרץ 2015

יש לך משהו לתרום לדיון? נגיד, לגופו של עניין ולא לגופו של כותב?

משה 22 במרץ 2015

יש לך חוש הומור או שאיבדת אותו בסוף עונת האבטיחים ?

יוסי מהאבטיחים 22 במרץ 2015

יואב, האמת שעיקר הדברים שלך נמצאים בפתיחה. כל עוד קבוצה תחרותית רק עד גבול מסוים (נגיד- לא מתחרה על אליפות,גביע או צ'מפיונס ליג), קשה לה מאד להשאיר שחקן מצטיין.
ולכן גם אם היא תשווה את ההצעה של הסיטי תבוא צ'לסי או פסז' או קבוצת טופ טיר ותיקח אותו.
סטרלינג הגיע למצב בו ליברפול לא מאפשרת לו לקפוץ גבוה יותר, ולכן כל עוד היא לא משחקת בליגה של הגדולות באמת היא תמשיך לאבד מצטיינים.
ועוד 50 אלף בשבוע לא יפתרו את זה

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

זה לא רק סטרלינג, יש קרבות גם עם הנדרסון ועם אייב על החוזה החדש שהם רוצים. ההנהלה משחקת אותה קשוחה ועושה לואובול לשחקנים, שזאת גישה שאני באמת לא מבין.
לא שאני חושב שסטרלינג שווה 50 מיליון פאונד – היום הייתי מחליף את סטרלינג עם אלכסיס סאנצ'ז שעלה לארסנל 30 מיליון, הבעיה היא שעם הגישה הזאת אף שחקן נורמלי לא ירצה לבוא לשחק אצלך. עם העזיבה של סטיבי, יהיה רק שחקן אחד במועדון שמרוויח יותר מ-100 אלף פאונד לשבוע (סטארידג') ועם כמה שזה נחמד שהמועדון מגיע לאיזון כספי, זאת גישה בעייתית מאוד.

D! פה ועכשיו 22 במרץ 2015

הבעיה העיקרית שלי עם עזיבה היא חוסר ההמשכיות.
ובזה לטעמי דווקא הנדו יותר חשוב מסטרלינג.

צר לי, באמת, אנחנו לא בנויים להתמודד כל שנה על הכל. כלכלית. אנחנו כן יכולים להחזיק שלד איכותי, יציב וחזק להתמודד כל שנה על סביבות האליפות ופעם בכמה שנים להבליח עם הצלחות של שחקנים כמו אייב או סטרלינג או קוטי שמתחברים לסגל.

מסכים שצריך לתת להם יותר כי זה השוק שיש ושחקנים רוצים כסף. מצד שני, בסופו של דבר אם יש לך קבוצה טובה ומאורגנת, ואם סומכים על רודג'רס אז אף אחד מאלו הוא לא סוארז ולא שווה לשבור בשבילו את השוק. סטרלינג נחמד מאד. אייב יכול להיות יותר טוב בעוד שנה. הנוכחות של הנדו בתור קפטן, עמוד תווך במרכז המגרש הרבה יותר משמעותית לטווח הארוך.

בורו, אתה אוהד של הצלחות כבר סיכמנו את זה. ורק ביום הראשון של העונה התחרינו על האליפות. בעצם אפשר להגיד שבערך לארבעה מחזורים היינו בתמונה.

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

הנדו יישאר בעיקר כי אני לא רואה קבוצות שעטות עליו. בסוף יימצאו פשרה בחוזה. משום מה, למרות הכל, הוא עדיין אחד השחקנים הכי אנדרייטד בפריימרליג – שחקן שיונייטד היתה מתה שיהיה לה אבל משום מה אוהדי יונייטד ימשיכו לחשוב שמדובר בחוטב עצים בינוני. סטרלינג הרבה יותר פלאשי ולכן כולן רוצות אותו. באמת לא אכפת לי שישלמו עליו 50 מיליון – רק שלא יישמרו את הכסף מתחת למזרן כמו פעם שעברה אלא יוציאו אותו על שחקן באמת טוב (לא, לא תיאו וולקוט)

ניק 22 במרץ 2015

האמת שאני בתור אוהד יונייטד חושב שהוא באמת אוברייטד. אבל1- הייתי חושב ככה גם אם הייתי אוהד לסטר (או כל קבוצה) אבל2- אני בהחלט מקבל את זה שיכול להיות שבתור משהוא שלא רואה אותו שבוע-שבוע אני טועה.

ליברפול ממש לא שומרת את הכסף מתחת למזרן. היא בזבזה את כל הכסף גם במכירה של טורס וגם במכירה של סוארס.

D! פה ועכשיו 22 במרץ 2015

מסכים. עם כל מילה

הוא גם עומד להפוך לקפטן קבוע אצלנו. נראה לי שזה עדיין קצת משחק תפקיד (זה וזה שהקבוצה תבוא עוד קצת לקראתו)

ניק – זה לא חשוב, בתוך המערכים של ליברפול הוא מאד מאד חשוב. גם בעונה שעברה וגם העונה ולכן יותר קשה להחליף אותו ואת התרומה שלו מזו של סטרלינג. בינינו, סטרלינג זוכה ליחסי ציבור של אנגלי.
הכסף של טורס הלך על קארול, הכסף של סוארס הלך לרוחב בעיקר. את הכסף של סטרלינג, אם וכאשר צריך להוציא על מישהו אחד +-

המכבייה 22 במרץ 2015

ברור ״שהנדו״ ישאר אצלכם.
ראיתי אותו ביורו. בעיניים.
יונייטד לא אוספת בוקים אנגלים.
תודה.

אסף THE KOP 22 במרץ 2015

אני אתרגש מליברפול-יונייטד גם אם שתי הקבוצות יהיו קבוצות מרכז טבלה בצ'מפיונשיפ.

כסיפוביץ 22 במרץ 2015

יום חדש בא לעולם
אנחנו מסכימים

כסיפוביץ 22 במרץ 2015

בלי קשר לגועל הגלובלי מהכסף המנופח [נו…וזה כלום לעומת היום בערב בספרד]
לא הבנתי את מקור חוסר ההתרגשות

אייל הצפון 22 במרץ 2015

השאלה היא אם זה הכסף.
מבחינת הקיום אין הבדל בין 100 ל150K בשבוע. השאלה היא האם הוא רוצה את הכסף בשביל המעמד או האגו, או הוא פשוט לא רוצה להיות בליברפול (העיר/הקבוצה).
ועל כך כבר נאמר, מי שלא רוצה להיות פה וולקאם (אבל אם זה רק שאלה של מעמד/הרגשה, האינטרס של הבעלים הוא לתת לו את ההעלאה.

גל 22 במרץ 2015

ההתנהלות של יונייטד בשוק העברות בשנתיים האחרונות מביכה. וודוורד לעומת דיוויד גיל זה אחד הדברים הפחות טובים שקרו ליונייטד, למעט העובדה שהוא פשוט פנטסטי במציאת ספונסרים שישלמו לנו סכומים מגוחכים של כסף(לדוגמה אדידאס).
רוני 300 אלף פאונד בשבוע, פלקאו 265 אלף, ואן פרסי 250 אלף לשבוע – שום קשר בין המעמד של השחקנים לגודל המשכורת שלהם. בקיץ נכנסו לפאניקה, וזה התבטא בהמון קניות "להרגיע את הקהל" בכל מחיר. קצת מזכיר את מה שקרה בליברפול בקיץ – סוארז עזב, המון כסף התפנה, במקום לנשום עמוק ולהשקיע אותו בחוכמה במועדון נלחצו ובגלל התנהלות לא טובה בשוק נתקעתם עם שחקנים בינוניים בשווי 150 מיליון יורו.

אני מקווה מאוד שבקיץ יונייטד תשחרר גם את פלקאו וגם את ואן פרסי, ותשחרר לעצמה סכום אסטרונומי של חצי מיליון ליש"ט כל שבוע – כסף שיכול להיות מושקע ברכש ולא בטיפוח האגו של שחקן מעבר לשיא כזה או אחר.

אסף רשם שליברפול יונייטד ירגש אותו לא משנה באיזה מקום הקבוצות – אני מסכים, יש באנפילד ובאולד טראפורד הרגשה מיוחדת ומחשמלת במשחקים האלה.
יאללה יונייטד.

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

הפאניקה היחידה בליברפול היתה הרכישה של באלוטלי, אחרי שסאנצ'ז לא בא ומצאו בעיות אצל בוני. כל שאר הרכישות ממש לא היו פאניקה אלא מתוכננות עם מחשבה לטווח הארוך, שחלקן מוכיחות את עצמן כבר השנה.

משה 22 במרץ 2015

1+
בינתיים היחיד שמוגדר כנפילה הוא באלוטלי. מי שחשב שנהפוך לטוטנהאם שאחרי בייל רואה שזו לא ממש המציאות. אחרי חצי עונה קשה הקבוצה על הרגליים ואם תהיה המשכיות (ולכך סטרלינג חשוב ) היא תוכל להתמודד בשנה הבאה במקום גבוה יותר.

איאן ראש 22 במרץ 2015

בלו הוא באמת נפילה (ידועה מראש) ויש לי הרגשה שהיה שם אישהוא לחץ על רודג'רס.
לדעתי לוברן גם פספוס אבל כולו באחריות המאמן. הוא פשוט לא בנוי לסגנון שלנו( אני אומר זאת על אף השיפור לאחרונה). השאר באמת רכש במקום. מה שנקרא "לרוחב/עומק" וזה באמת היה חסר שנה שעברה. אין טענות פה. רק היה צריך עוד שני קליברים.

matipool 22 במרץ 2015

בוני = רמי .

אריאל גרייזס 22 במרץ 2015

רמי, רמי, כן

ניק 22 במרץ 2015

המשכורת של ואן פרסי נקבע לאחר שהוא היה שחקן העונה באנגליה ועבר מארסנל. באותה נקודת זמן הוא הצדיק כל לישט.
כמובן שהיום הוא לא מצדיק את השכר הזה.
פלקאו היה הימור קזינו ואני מאמין שהרבה קבוצות היו עושות אותו.
על רוני אני לא ארחיב, אין לי כוח לצעוק שוב על כמה זה שערורייתי

Martzianno 22 במרץ 2015

חייך בורו, יום מעולה לכדורגל.

Comments closed