על הריבאונד (פיינלס 4)

tris

קליוולנד גברה על גולדן סטייט 16- 6 בריבאונד ההתקפה. גם בגלל שהיא הרבה יותר מוכשרת בריבאונד. וגם בגלל שהיא החטיאה הרבה יותר. למרות היתרון הגדול בריבאונד ההתקפה היא הפסידה בהפרש עצום. אבל גם בגלל ריבאונד ההתקפה היא חזרה למשחק מפיגור של 15 נק'. בגדול, קליוולנד קב' יותר אגרסיבית מגולדן סטייט, בעיקר על הקרשים.

אני תקווה שהיתרון הזה בריבאונדים יהיה משמעותי יותר בשניים או בשלושה המשחקים האחרונים.

הסדרה מחליפה צורה
ההרכב שלי להערב

10 Comments

גיל שלי 12 ביוני 2015

יש מצב שהחמישייה הנמוכה של גולדן סטייט תרמה לכך? אולי זה נלקח בחשבון?

יואב בורוביץ׳ 12 ביוני 2015

ודאי שזה תרם לכך. סטיב קר שיחק אותה בענק כשהחליף את בוגוט באיגי. גולדן סטייט שיחקה טוב יותר, קלעה טוב יותר, וגם לברון נשמר טוב יותר. עם זאת לפרקי זמן די ארוכים היתרון של הקאבס על הקרשים היה נראה מביך מבחינת הווריורס. היום הם לא שילמו על כך את המחיר. אולי גם בהמשך הם לא ישלמו על כך את המחיר. אולי גם בהמשך היתרון של הקאבס יהיה משמעותי פחות. ובכל זאת, כשאני מביט בשתי הקבוצות הללו- וביתרון העומק והאיכות שיש לווריורס- אני משתדל להיאחז בכל בדל תקווה שיש, והריבאונד או אחד כזה.

shadow 12 ביוני 2015

אין סיכוי שהם ישלמו על זה אם הסקור ימשיך להיות כזה גבוה.

וזה ימשיך להיות אם לדלי לא יהיה כוח לעצור את קרי. ואם לברון ימשיך להחטיא בכמויות כמו שהוא החטיא עד עכשיו.

אם כבר אתה צריך להגיד שרק בגלל ההגנה הרצחנית של דלי על קרי ההחטאות האלה לא גרמו להפסדים.
פתאום שדלי כבר לא יכול לשמור את קרי בגלל אפיסת כוחות והתכבצויות שרירים גם כשלברון מחטיא "רק" 15 ולא 20 או 24 כמו שהוא רגיל הם מובסים.

אלון 12 ביוני 2015

דלי MVP

rami 12 ביוני 2015

יותר בכיוון של (MDP (disgusting

דוד 12 ביוני 2015

ריבאונד התקפה זה פרט. במכלול, גולדן סטייט קב' איכותית הרבה יותר (אני לא חושב שצריך לפרט למי שראה הלילה), וצריך לקרות הרבה בשביל שהפרט הזה יגבור על המכלול.

גיל 12 ביוני 2015

זהו, זה כל הניתוח שלך לכל מה שקרה אתמול? דווקא גולדן סטייט אגב הייתה טובה בתחילת המשחק בריבואנד הגנה, אחרי זה נחלשה. גולדן סטייט פשוט קבוצה טובה יותר ואתמול ראו את זה גם אחרי משחק לא גדול שלה. אם תומפסון וקארי יתנו משחק אחד ממש טוב הם יגמרו ב20 הפרש רק במחצית.

משה 12 ביוני 2015

אני מסכים עם גיל, באמת ניתוח רזה למשחק אחרי כל ההשתפכויות בשניים הקודמים, תפסיק להתנהג כמו אוהד בכיתה ג׳. ולגבי הריבאונד, זה היה כל כך עלוב ברבע הרביעי, נזרוק זריקות רעות לסל ואז מוזגוב ותומפסון יצילו אותנו. שיטה פשוט מגעילה.

שאק 13 ביוני 2015

לא.. השיטה של האק דה xxx (מי שלא יהיה) הרבה יותר נעימה לצפיה והוגנת.
קשקשן בריבוע.

משה 13 ביוני 2015

תגובה עלובה.

Comments closed