הימורים בינלאומיים

isrand

כדורגל הנבחרות הוא אחד המשאבים המבוזבזים בעולם הכדורגל. במקום שיהיה בזמנים מיוחדים, עם קונספט מהודק ומעניין, הוא דבר שנמשך לנצח, נדמה כי בלי התחלה ובלי סוף. תמיד אתה באיזשהו קמפיין מוקדמות ארוך כמו הגלות, עם לוח משחקים שרירותי ומוזר, וכזה שתמיד איכשהו מוציא את הרוח מהמומנטום שנצבר בליגה. חוץ מזה, משחקים רבים נערכים באותה שעה, ורבים פשוט נעדרי עניין בגלל פערי רמות גדולים מדי.

למשל הערב, ישראל נגד אנדורה. את מי הדבר הזה מעניין? מדוע שנרצה לצפות בנבחרת משחקת נגד חבורת חובבנים חביבים? ואיך לעזאזל הווינר נותן 3.6 על הישג מונומנטאלי של אנדורה, הפרש בשער בודד או טוב מכך?

לדברוקס, למשל, נותן יחס של 1-9 לניצחון 0-1 של ישראל או יחס של 1-18 לניצחון 1-2. לתיקו נותן האתר הבריטי יחס של 18-1 ולניצחון אנדורי 40-1.

הטוטו ווינר מתייחס למהמרים שלו כאל מפגרים או כאל לקוחות שבויים. כך או כך, זו חרפה. חבל שאין איזו רגולציה גם על עניין היחסים שהווינר מציע. יש כאן עושק.

אבל בינתיים במשחק ההימורים שלי אמשיך עם הטוטו ווינר (מהסיבות שצויינו כאן לפני כמה ימים: נגיש יותר, קל יותר וכו').

אך כל מי שיכול להמר באתרים בינ"ל ולעשות זאת באופן חוקי, אז ברורה מה צריכה להיות ההחלטה. לתת את הכסף שלכם לכנופיית הבוזזים הזאת היא פשע מוסרי.

אבל אני אמשיך לשחק מול היחסים הקשים ביותר של הווינר.

*

שום יחס אני לא אוהב במיוחד.

ברמת במשחקים השלמים, הייתי מסכן 200 ש' כדי להרוויח 100 בניצחון חוץ של וויילס בקפריסין (יחס 1.5).

הייתי מסכן עוד 50 כדי להחזיר 110 במקרה שערן זהבי לא יכבוש. זהבי בכושר הבקעה מטורף אבל בנבחרת משחקים לצדו יותר סקוררים מאשר במכבי, וגם יש לו רקורד הבקעה דל ביותר בנבחרת (כמובן יכול להשתנות) וגם יש לצפות שהאנדורים הגיעו "מוכוונים" בעיקר על זהבי.

50 נוספים הולכים על שערים (או שער) לרומלו לוקאקו נגד בוסניה שיחזירו 250.

כסף קטן הכל, אבל זו אשמת הווינר שלא נותנים  יחסים קצת יותר הוגנים ומפתים ובכך כורתים את הענף עליו הם יושבים. אנשים שאוהבים להמר ומבינים בתחום יכלו להמר אצלם הרבה יותר לו היו מקבלים יחסים יותר טובים (אבל כשאתה מונופול ואתה מחנך דורות של ישראלים להמר, אז אתה יכול להרוויח מיליארדים גם בלי להיות הוגן).

*

מאזן משחק ההימורים:

צ'לסי-קריסטל פאלאס: פלוס 880

ליברפול-ווסטהאם: פלוס 300

טוטנהאם-אברטון: מינוס 50

באיירן מינכן-לבקוזן: מינוס 50

 

מאזן: פלוס 1080 ש'

* שוב מזכיר, המטרה היא להגיע לרווח 5000 ש' או להפסד 2000 ש'

עתיד. עבודה. לבנות. תרבות.
מה עושים שם נכון?

23 Comments

אסף המושבניק 3 בספטמבר 2015

יואב, יש לך איזו הצעה לשיפור ה"משאב" הזה?

אני גם חושב שהוא מבוזבז, אבל לא יודע איך לתקן.

גיל 3 בספטמבר 2015

הפיתרון הוא פשוט: באופ"א צריכים ללמוד מפיב"א אירופה ולהעביר גם את משחקי המוקדמות של היורו והמונדיאל לקיץ. הם כבר חיקו את הכדורסל ע"י הגדלת היורו ל-24 נבחרות, צעד פופליסטי ופוליטי מבחינתו של פלאטיני. זה בוודאי יוריד את הרמה של היורו בצרפת 2016.
אבל מבחינת טורניר המוקדמות, העברתו לקיץ למשהו כמו 3 שבועות מרוכזים (לשמור על המתכונת של משחקי בית-חוץ) תגביר את החשיפה לכדורגל בינלאומי בחודשי הקיץ, גם כמות הצופים תגדל מכיוון שכולם יהיו בחופש בתאריכים אלו.

אגב, יש איזה ליגה אירופית לנבחרות שמוקמת בימים אלו, סוג של ליגה למשחקי ידידות. לא ברור מה המטרה במפעל הקיקיוני הזה.

זינק 3 בספטמבר 2015

אפילו זקני פיב"א משפשפים את עיניהם בתמיהה.
גם הם כבר לא האמינו, שמישהו אי פעם יכתוב שצריך ללמוד משהו מהם.

גיל 3 בספטמבר 2015

רק על העברת משחקי המוקדמות של היורו/מונדיאל לקיץ. חוץ מזה, שום דבר לא צריך להעתיק מפיב"א אירופה. כבר כתבתי שההחלטה להעתיק את הגדלת היורו ל-24 נבחרות, בדומה ליורובאסקט, תגרום לירידה ברמה ובאיכות של הטורניר בצרפת 2016.

אוריה 3 בספטמבר 2015

המפעל אומנם קיקיוני, אולם התוצאות של ההתנהלות בו יכולות להיות משמעותיות…
http://sports.walla.co.il/item/2842686

ud 3 בספטמבר 2015

כדורגל זה לא כדורסל שאפשר לשחק יום אחרי יום. בשלושה שבועות תכניס גג 6 משחקים, וגם זה יהיה קשה בטירוף.
אל תשכח שיש מדינות שהשחקנים בהם מתפרקים מלשחק פעמיים בשבוע.
כמו כן, הליגות נגמרות במאי, ומתחילות באוגוסט. והשחקנים צריכים גם פגרה. מתי תכניס את הטורניר הזה?

ק. 3 בספטמבר 2015

הליגות יסתיימו באפריל אם אתה מוריד את פגרות הנבחרות והמוקדמות יהיו חודש וחצי חודשיים והנבחרות יהיו הרבה יותר מחוברות

גיל 3 בספטמבר 2015

אנא, השתמש בכינוי אחר כי הכינוי הזה כבר תפוס על ידי ושלא יצור בילבול.

דני הכחול לבן 3 בספטמבר 2015

את מי זה מעניין בורוביץ? תבדוק רייטינג מחר ותדע! הקהל הרחב בניגוד לקהל המתנשא שמחבב ליגה גרמנית וצמפיונשיפ רוצה לראות את הנבחרות. נהנה מאוד ממונדיאלים ויורו גם אם יש שם 32 נבחרות. שמח מאוד לראות שישייה (הלוואי) של הנבחרת מול אנדורה. וגם, כן, תתפלא, שמח לצפות במכבי ת"א מפרקת יריבות קיקיוניות ביורוליג. ואפילו, שומו שמיים, מעדיף לצפות בברצלונה ומסי מפרקים את חטאפה מאשר לצפות במשחק "נפלא" בין טוטנהאם לסוואנסי או אתלטיקו מדריד מול סביליה… תגיד לדעתך, אל תחליט בשביל הקהל

גיל 3 בספטמבר 2015

ברור שיעדיפו לראות משחק של ברצלונה קורעת יריבה חלשה מאשר משחק צמוד בין 2 קבוצות אחרות בספרד. כי זו ברצלונה. בגלל ערוץ הספורט, כל משחק שישדרו של ברצלונה, אפילו הנערים, או ברצלונה ב', או משחק אימון פנימי, יצפו בו עשרות אלפים "אוהדי ברצלונה בישראל". עד הטרנד הבא. כל פעם מתחלף פה הטרנד של אוהדי הכדורגל האירופי בארץ. פעם אהדו את נבחרת הולנד, אח"כ את ספרד, היום הטרנד זה לאהוד את נבחרת גרמניה והקבוצות הגרמניות, דווקא בגלל הקונוטציה השלילית.

אדם בן דוד 3 בספטמבר 2015

מממ…משהו עובר כחוט השני בין הקבוצות שציינת

ברצלונה, הולנד של קרויף וואן בסטן, ספרד של צ'אבי ואינייסטה וגרמניה של אוזיל ומולר…

אולי אלה קבוצות שבאות לשחק יפה?

אולי אלה קבוצות (בטח הנבחרות) שכשלו כי נטען שהן "נאיביות" ומשחקות "יפה מדי" ואז הוכיחו שניתן לנצח גם בכדורגל חיובי?

(אני דרך אגב, אוהב את האנגלים ואת טוטנהם בפרט- כך שבהחלט לא שייך לאסכולה אבל מבין מניין באה)

holden 3 בספטמבר 2015

לא חושב שכדורגל נבחרות הוא משאב מבוזבז, אני קורה יופי מסוים שהוא נפרש על פני שנה פלוס, שנה שבה הסגלים משתנים, שחקנים נפצעים ומחלימים והיכולת עולה ויורדת לסרוגין, זה כמו מין ליגה נבחרת רק של נבחרות לאומיות.

במשחקים של הערב ומחר יש משחק בונבוניירה:
אמנם הקרב על השלטון בטרנסילבניה כבר הוכרע אחרי המלחמה בחוזה פריז והחזיר לרומניה חלק נכבד מהשטח השנוי במחלוקת מבחינת ההונגרים ,
המשחק מחר בערב שבת בבודפשט יהיה קרב חוזר על טרנסילבניה, משחק עמוס בשנאה הדדית, בניכור, בתיעוב וגדוש באמוציות,
אשתקד בתקופת חג הסוכות אצלנו הונגריה הגיעה לרומניה לשחק כדורגל , איתה הגיעו אלפי אוהדים שנסעו בקרונות רכבת שיצאו מאותה תחנה שמוזכרת לאחרונה: קלטי,
לאחר שעות של נסיעה ברכבת ותדלוק של בירות, יין תוצרת -בית וליטרים רבים של פאלינקה ההונגרים הגיעו מתודלקים היטב לתחנת הרכבת : גארה דה -נורד" בבוקרשט, למעשה עוד במבואות הכרך בוקרשט הם הוציאו חלקי גוף מבעד לחלון הרכבת ונופפו בדגלים עם סמלי גולגולות וכו סימבולים ניאו נאציים,
רובם ככולם לבשו חולצות שחורות,

בערב המשחק הם הגיעו לנשיונל ארנה החדש יחסית בבוקרשט ושם חטפו נאצות וקצת מכות מהקהל הרומני המשולהב,
המשחק עצמו היה כמעט מושלם עבור הרומנים שהובילו 1-0 ואובידיו הובאן כמעט העלה ל2-0 בבעיטה אופיינית שלו, אולם שער מבעיטת עונשין של ההונגרים קבע שיויון 1-1.
בסיום המשחק למרות הפרדת הקהל על ידי הקומנדו הרומני היו פה ושם קטטות אלימות בסמטאות המובילות מהארנה ,
כאמור מחר רומניה והונגריה שוב נפגשות, הבית של השתיים הכי צמוד ופתוח לחלוטין,
גם רומניה , גם הונגריה וגם צפון אירלנד יכולות לסיים במקום הראשון או לחלופין במקום השלישי שמוליך להצלבה
רומניה 6 4 2 0 1-7 6 14
2 צפון אירלנד 6 4 1 1 4-8 4 13
3 הונגריה 6 3 2 1 3-5 2 11
כאוהד של רומניה אני מצפה לפחות לתיקו מחר או לנצחון יקר מפז שיבטיח כמעט סופית את עלייתה ליורו,
נקווה שמחר הבעיטה של הובאן תמצא את הרשת
קצת מהאווירה של המשחק הקודם באוקטובר אשתקד
https://www.youtube.com/watch?v=OXL2bxkN3ZU

שלמה 3 בספטמבר 2015

אחרי 3 דקות כבר הלך לך הכסף…

יואב 3 בספטמבר 2015

״וכבר יש לצפות שהאנדורים יגיעו מוכוונים בעיקר על זהבי״(((((((:

שגיא 3 בספטמבר 2015

אולי כדאי שבתקשורת יובילו מהלך נגד הווינר סוף סוף? יש פה חוק מטומטם שקובע שאסור להמר אבל מצד שני מותר להמר בטוטו. אז מה יוצא? מונופול דורסני בתחום. הווינר מרשה לעצמו לתת יחסים הכי גרועים בעולם (לא בהגזמה) כי הוא יודע שאין לאנשים ברירה.
אז או שאסור להמר ואז תסגרו גם את הטוטו או שמותר להמר ותפתחו את השוק לתחרות.

אורן השני 3 בספטמבר 2015

שאלת תם – כמה זה מסובך להמר באינטרנט (בחו"ל)? אני לא מהמר אבל אם כן לא הייתי מתקרב לטוטו ווינר הגנבים האלה.

גל 4 בספטמבר 2015

אם אני לא טועה אתה פשוט לא יכול לעשות את זה עם הכרטיסי אשראי הישראלים שאתרי הימורים חסומים בהם. אם יש לך כרטיס אשראי מארץ אחרת לדעתי זה מאוד פשוט.

חד פעמי 4 בספטמבר 2015

מה זה מסובך? טכנית? טכנית זה לא מסובך. אתה צריך אמצעי תשלום לא מזוהה עם ישראל ואולי (תלוי באתר) כתובת IP לא ישראלית. חצי שעה באינטרנט, וזה בהגזמה אם ממש אין לך מושג איפה להתחיל. התסבוכת היא שהפעילות היא עבריינית, גם להשיג קנאביס זו לא בעיה, אבל אם אתה עושה את זה אתה עבריין בעיני הרשויות. יש אנשים שמבחינה עקרונית הסטטוס הזה מסובך מבחינתם.
ובורוביץ', נסה את ארצות הברית הפתוחה. נדאל אמנם לא בכושר אבל היחסים שאתה יכול לקבל על זכיה שלו בטורניר ממש לא רעים לדעתי.

שגיא 4 בספטמבר 2015

מסובך הרבה יותר ממה שאתה חושב.
כתובת IP זה באמת פשוט. אמצעי תשלום לא מזוהה עם ישראל זה כבר בעיה אחרת לגמרי. בכל אתרי הסליקה ו/או ארנקים אלקטורנים למיניהם אתה צריך להכניס אמצעי תשלום שמזוהה עם כתובת. אם יש לך כזה עם כתובת מחוץ לישראל ובמדינה שבה אפשר להמר באינטרנט, אז אתה בסדר, אם לא, זה פשוט בלתי אפשרי.

אורן השני 4 בספטמבר 2015

מעניין חשבתי זה לא כזה סיפור.. תודה לכולם על התשובות

גילעד 4 בספטמבר 2015

כשמדברים על מלחמה בבטים, שכביכול לוקחים מהווינר נתח נאה, כל מה שצריך לעשות הוא להחזיר את היחסים לשפיות. הווינר עובד על 40 אחוז רווח. זה לא נורמלי. חברות הימורים בחו"ל נעות סביב 25 אחוזים ועדיין שוות מיליארדים.
אז אומרים שהכסף פה מגולגל בחזרה לספורט (כאילו שהסכמי החסויות העצומים של חברות הימורים בחו"ל לא מגלגלים כסף בחזרה לספורט). נניח. אבל תחזרו לשפיות. לא יקרה כלום אם יעבדו על רווחיות של 30 אחוז. המחזור יגדל פלאים. ולא בגלל המכורים לדבר, אלא בגלל אנשים כמוני, שפעם בחודש נכנסים לקיוסק, מסתכלים על היחסים ויוצאים בחזרה.

שגיא 4 בספטמבר 2015

לא צריך להילחם ביחסים. צריך לפתוח את השוק להימורים. תנו לישראלים להמר באתרים בחו"ל או באתרי הימורים. תאמין לי שמהר מאד גם ייפתחו חברות ישראליות שיציעו הימורים באינטרנט ואז המדינה תוכל להרוויח גם מיסים מהעניין (מיסוי של החברות, את המהמרים אי אפשר למסות).
עכשיו יש 2 גופים שאפשר להמר דרכם. הווינר והבטים. רוב האנשים לא רוצים להמר בבטים, אלא במשהו מוסדר וחוקי ולכן עבורם יש רק גוף אחד. את זה צריך לפתור וברגע שזה ייפתר כל ענייני היחסים והרווחים המוגזמים ייעלמו כלא היו.

רומן 4 בספטמבר 2015

בורוביץ', קצת הסתברות.
אמרת שווינר נותן יחס של 1 ל 3.6 על כל שאנדורה תפסיד לכל היותר בשער(או תיקו או נצחון שלה). אחרי זה אמרת שאתר בריטי נותן 1 ל 9 על נצחון 1-0 של ישראל, 1 ל 18 ל 2-1 לישראל, 1 ל 18 לתיקו ו 1ל 40 לנצחון אנדורי. אז בוא נעשה חשבון לפי הסיכויים של הבריטים מתקבל שהסיכוי למאורע של ווינר לא לקרות הוא לכל היותר( יש עוד אופציות שלא הבאת בחשבון כמו 8-7 לישרל וכאלה) 8/9*17/18*17/18*39/40 שזה יוצא 0.77, לכן הסיכוי שהמאורע יקרה הוא לפחות 0.23, לכן אם הבריטים היו נותנים יחס למאורע שהוגדר בווינר הם היו נותנים יחס של לכל היותר 1/0.23 שזה 1 ל 4.35 במונחים של הווינר, שזה פתאום כבר לא נשמע כזה הפרש מופרך, נכון?

Comments closed