ברוריה מספרת

כשרוח טובה שורה עלינו ב"דה באזר", אנחנו מעבירים לציבור את ההודעות לתקשורת של דוברת הוועד האולימפי, גב' ברוריה ביגמן, כלשונן ממש. כאלה אנחנו, עם יד על הדופק

כשרוח טובה שורה עלינו ב"דה באזר", אנחנו מעבירים לציבור את ההודעות לתקשורת של דוברת הוועד האולימפי, גב' ברוריה ביגמן, כלשונן ממש. כאלה אנחנו, עם יד על הדופק. ובכן כך

עידכונים מסינגפור!

נא להעביר לעורכי הספורט. תודה!

נבחרת הכדורסל 3X3 הפסידה היום לרפובליקה המרכז אפריקאית 25-17 אחרי 16-11 במחצית. מחר תשחק ישראל עם תורכיה. נצחון על תורכיה יכול להוביל את ישראל למשחקי הדירוג 1-8.

השיוטים של היו החלו היום באיחור של כשעה וחצי בגלל גשם שוטף.

הספורטאים שסיימו את התחרויות פאני בייסרון וגילי חיימוביץ' יצאו היום עם עוד עשרות ספורטאים ממשלחות אחרות ל"יום הישרדות" באי הרפתקאות. אלה שעדיין מתחרים עסוקים באימונים קפדניים והכנות אחרונות לתחרויות שלהם.

ראש משלחת ישראל למשחקים דני אורן סיפר כי אלכס גלעדי החבר הוועד האולימפי הבינלאומי מלווה את ספורטאי ישראל מקרוב והוא מגיע לכל התחרויות שלהם.

עשרה דברים שצריכים לקרות שבגללם אני עדיין לא אתייחס לברט פארב
הניצחון הגדול של מושיק תאומים

15 Comments

בליקי 18 באוגוסט 2010

העצוב הוא שיש כמה אתרים שיעלו את הדברים בדיוק ככה…

יוני 18 באוגוסט 2010

קראתי פעמיים כדי להבין.
בפעם השנייה הבנתי שכנראה זה אכן מוגש כלשונו. אפילו מחשש ללשון הרע.

פשוט עצוב אם זה עובר בכלל לעיתונים. אפילו עם שינויים והגהה.

צור שפי 18 באוגוסט 2010

קמתי, התרחצתי, התלבשתי, צחצחתי שיניים…

חמור זקן 18 באוגוסט 2010

חח מסתבר שהרפובליקה המרכז אפריקנית היא מעצמת כדורסל בהתהוות.. זה יפה

קורא 18 באוגוסט 2010

מישהו יכול להסביר לי מה לא בסדר פה?
כמה טעויות הגהה?
זאת הבעיה?
או שמא אני מפספס פה משהו…
תודה

איתן בקרמן 18 באוגוסט 2010

לא בסדר שנבחרת ה-3*3 מפסידה ככה. אתה לא חושב?

קולגה 18 באוגוסט 2010

לא מבין מה הסיפור הגדול.
האם בקרמן מגחך על אולימפיאדת הנוער? אכן מדובר באירוע די זניח, אך הוא בכל זאת אירוע בהפקת הוועד האולימפי שמאגד אלפי ספורטאים מכל העולם, ויש לו ערך (כלשהו..). ביגמן, מהיותה היחצנית של הוועד האולימפי, מפמפמת ידיעות בנושא. האם היא אמורה להגיד לורשביאקים למיניהם "מצטערת, בחרא הזה אני לא נוגעת"?
לגבי העובדה שטורניר הכדורסל נערך בפורמט של 3 על 3 (אגב, המשחקים נערכים על סל אחד, עם שתי מחציות של חמש דקות, אם אני לא טועה), לדעתי זו שיטה מגניבה, או לפחות ניסוי מעניין.
לגבי שגיאות ההגהה, זה באמת מביך, אבל גם זה לא סיפור גדול. עורכי "הארץ" לדורותיהם יכולים להעיד על עילגות ודיסלקציה של כמה מהכתבים הגדולים ביותר של העיתון, שכמה מהם מוכרים פה לכולכם (ולא נזכיר שמות). לא צריך ללגלג עליהם.
מוזר לי שאני מסנגר על ביגמן הניג'סית, אבל אני באמת לא מבין מה העניין הגדול, ומה בקרמן שולף בציניות את ההודעה שלה לעיתונות, אחת מני רבות. גם אברהם תשובה הוא ניג'וס אמיתי, שמדווח על טורנירים זניחים של טניס שולחן נכים שמשתתפים בהם חובבנים מכל מיני חורים בעולם. תנו ליחצנים לעשות את העבודה שלהם, ותתעלמו מהם בכיף. תודה ושלום.

איתן בקרמן 18 באוגוסט 2010

נהפוך הוא, קולגה יקר. אולימפיאדת הנוער היא אירוע נחמד ביותר, כנראה, ומה שמקסים אותי עוד יותר ממנו הוא, איך נגיד, הלהט הנחפז בו מתארת ברוריה את המתרחש.

קשה שלא להבחין בין השורות, ולמעשה גם בתוך השורות, בכמה תשוקה מקדמת ברוריה את התחום האולימפי, הזניח אצלנו באופן שערוריתי, מכיסוי פעילותם של ספורטאי נוער מתחילים כמו בייסרון וחיימוביץ', ועד לזה של ראש המשלחת דני אורן וחבר הוועד הבינלאומי אלכס גלעדי (המצליח שבעיתונאי הספורט הישראלים, לצד פיני זהבי, מאז ועד עולם. שניהם אגב אנשים בעלי קסם אישי יוצא דופן, ויקרים ללבי עד מאוד)

חזקו ואמצו ברוריה וחבריה, גופנו בבת ים אבל ליבנו אתכם שם בסינגפור.

דורפן 18 באוגוסט 2010

האמת שזו בעיקר הדרמה. בתחילה נבהלתי כשהספורטאים יצאו לאי ההרפתקאות, אבל מיד התברר לי שאלו שעדיין מתחרים נמצאים באימונים קפדניים.

אברהמי 18 באוגוסט 2010

בקרמן, אני, החבר הועד העובדים של דהבאזר, מבקש ליווי צמוד של האירועים, בעיקר ההצגה הצדדית של "הישרדות".

לוינטל 18 באוגוסט 2010

נשמע כמו ליגת פוצ'יוולי מה שהולך שם. שכונת מצוקה גלובלית

איתן בקרמן 18 באוגוסט 2010

אריאל, אתה בא לפרגן לנו, אז ממש לא בא לי לבאס אותך, אבל תשים לב שבידיעה בוואלה יש עוד כמה וכמה פרטים, מישהו בהחלט טרח שם לתגבר את ההודעה לעיתונות.

אריאל 18 באוגוסט 2010

אולי ברוריה השקיעה והוציאה עוד הודעה היום ששילבו אותן ביחד..

סופרפלי 19 באוגוסט 2010

אני די אובד עצות ולא מבין מה בדיוק לא בסדר או מגוחך.

Comments closed