התרגיל המסריח של רמון ואבוקסיס – תגובת הכותב

זה רק נדמה לי, או שבהפועל תל אביב התרחש אקט מחליא?

הרבה אש חטף הפוסט הזה. כלומר אני. הכל אישי. זה האינטרנט, עם היתרונות והחסרונות שלו.  ידעתי שאני אגע בכמה פצעים ועצבים רגישים, לא שיערתי כמובן עד כמה.

אז ככה: ממה שידוע לי, וממה שאני מבין, הפועל מיהרה להיפטר מניצן שירזי בתפקיד המאמן. כלומר, זה לא בא מרצונו המלא. אני חושב, שגם אם בהפועל סברו שאין ברירה, יכלו לחכות עם זה. זאת טענה פשוטה.

וזה, כמעט, הכל.  את  הסחורה של כפל התפקידים לאבוקסיס לא קניתי מהרגע הראשון. אין בה שום הגיון משום סוג. ספין ליגה ג'.

יתכן שאני צודק, טועה חלקית, טועה לגמרי. ימים יגידו. יש לי רק בקשה אחת: מי שהאשים אותי שהלב שלי לא עם שירזי, שיתנצל.

***

1. סיפור הנטישה של יוסי אבוקסיס את תפקיד עוזר מאמן הנבחרת לטובת הפועל תל אביב לא מעורר בי סערת נפש גדולה. הקמפיין גמור, וקשה לדרוש מכל מאמן לוותר על האימון של הפועל תמורת האפשרות להיות שותף בניסיון להעפיל ליורו 2016, ואפילו להשתתף בו (סיכוי קלוש, למרות שיהיו בו 24 נבחרות, כמעט מחצית ממדינות היבשת). לא כל שכן כשהפרידה מההתאחדות מנומקת ב"סיבות הומניטריות". הפרידה של אבוקסיס מלוזון, שניים שמתעבים זה את זה, אכן תקטין את כמות הסבל בעולם.

2.  כל כך הומינטרי אבוקסיס, שהוא היה שותף לאחד המהלכים הכי מכוערים שנעשו בכדורגל הישראלי. זה מה שאתם עושים עכשיו לניצן שירזי? במצבו? גם אם הוא היה הבעיה של הפועל תל אביב, והוא לא, גם אם יש לכם חשש אמיתי שהסיפור הבריאותי שלו מפריע להתנהלות הקבוצה, נניח, באמת כל כך דחוף להעיף אותו למעלה, כמו אנחנו בפרק של "אדוני ראש הממשלה", כדי לפנות את המקום לאבוקסיס?

אפשר לשער שהצמד רמון ואבוקסיס היה שמח יותר לגלות שהרעיון בא משירזי עצמו. ואכן  יש מצבים  בהם אין ברירה אלא לרמוז לאדם כי עליו להתפנות, אבל לא זה המקרה. אלא אם אתה ציני אמיתי. הפועל תל אביב היתה חייבת לתת לשירזי לפחות עוד כמה שבועות כדי להוכיח שהמערכת עובדת כראוי תחתיו כמאמן, ולחילופין לאפשר לו את הזמן הזה כדי להודיע ברצון מלא שהוא מפסיק לאמן. גם אם נניח, רחמנא ליצלן, זה היה עולה לקבוצה בכמה נקודות בליגה ואפילו באירופה.

אם הפועל תל אביב היתה מעבירה מסר חד משמעי שניצן שירזי הוא המאמן שלה כל עוד הוא מעוניין בתפקיד, גם אם זה עד לסיום העונה, היא היתה יוצאת מועדון גדול. אנושי. כמו שהוא מתיימר להיות. שום מיקום בליגה לא שווה את הריספקט שהמועדון היה מקבל על מהלך כזה. כל מי שצועק "צבועים" על הצדקנות של הפועל, הצטייד אתמול בפצצה גרעינית.

3. יהיה מעניין לראות איך אוהדי הפועל, שיודעים לא רע להביע את דעתם כשהם רוצים, יקבלו את הסיפור הזה וכמה פעמים הם עוד יקנו את סיפור הפטריוטיות של אבוקסיס. והפעם זו לא רק  פטריוטיות – זו הומניטאריות.

*

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

***

עבירת תוקף לענף
לעשות את זה הפוך. סיכום מחזור 4

147 Comments

פשוט אדום 28 בספטמבר 2012

ניצן שירזי, לא חזי

איתן בקרמן 28 בספטמבר 2012

ניצן. תודה.

שאק 28 בספטמבר 2012

אתה רציני ? הוא חולה מאוד ולא ממש יכול לתפקד אז קידמו אותו למעלה והשאירו בתוך המערכת .אני לא ממש מבין מזה יכלו להפסיד כמה נקודות ,זה אמור להיות עסק רציני לא .

איתן בקרמן 28 בספטמבר 2012

אצו רצו גמדים.

MG 28 בספטמבר 2012

איתן, אני האחרון ש"אקפוץ בראש", ע"מ להגן על הפועל ת"א, אבל יש מספר דברים שאני רוצה לכתוב בעניין:
1. אבוקסיס, למיטב ידיעתי, לא התפטר מנבחרת ישראל ונכון לעכשיו הוא עדיין עוזרו של גוטמן, לפחות בצמד המשחקים מול לוכסמבורג.
2. החוזה שלו בנבחרת הוא לשנתיים ולא ל-4, ככה שמוקדמות יורו 2016 כרגע אינן על הפרק מבחינתו. רוצה לומר שהוא "ויתר" על שנתיים ולא על 4 שנים.
3. גם שאלי הורוביץ או סטיב ג'ובס חלו הובא להם מחליף (להבדיל אלף-אלפי הבדלות). מדובר על קבוצה מקצוענית והמהלך היה חייב להעשות, כיוון שניצן שירזי אינו יכול להקדיש את מירב ומיטב זמנו ומרצו לטובת הקבוצה. הבעיה היא בעיתוי ובדרך. לא ראוי לעשות זאת שעות לאחר שנודע לו שהוא צריך לעבור 45 ימים רצופים של טיפולים קשים ומתישים. היה ראוי לחכות קצת ולשלב אותו בהחלטות.
4. אם זה היה קורה בקבוצה אחרת, קל וחמר במכבי ת"א (בעיקר כדורסל), לא רק שהיו עולות טענות מהצד האדום, אלא שהיו כבר 8 שירי נאצה, 3 שירי שואה וגראפיטי ססגוני ברחבי העיר.

איציק 28 בספטמבר 2012

תגובה משותפת לאיתן ו-MG:
1. בעטו אותו למלע לא כמו ב-"אדוני ראש הממשלה," למרות שגם זה יכול להתאים, כי אם בשיטה ההסתדרותית המגעילה והמקובלת. מי עמו רמון מכיר שיטה זו.
2. הוא לא התפטר כי אם לוזון אמר שהוא מאפשר חד-פעמי כפל תפקידים בגלל עניין הומניטארי. גדל מול עינינו המאניסט בהיתהוות.
3. הפגיעה הגדולה יותר לדעתי היא בשביט אלימלך. איכשהו זכור לי בשנה שעברה בצ'לסי מצאו עוזר מאמן ראוי עד סוף השנה (אני יודע שזה היה בשלבים האחרונים של העונה); בברצלונה המאמן התחלף העונה ומצאו מאמן ראוי מהמערכת (גם פה זה יוצא מן הכלל, אבל איזה יופי של יוצא מן הכלל); מכבי תל-אביב לקחה את ניר לוין עד סוף העונה (לא עוזר מאמן, אך משהו מתוך המערכת). לשביט הגיע קרדית של מספר מחזורים. הוא לא נפילה גדולה, אחרת אין לא מקום גם לעוזר, וניצן עדיין במערכת לייעץ.
4. אבוקסיס כמו אבוקסיס, אף פעם לא נראה כמשהו נחמד ובטח לא ג'נטלמן. כאחד שנפגע מהג'נטלמן קשטן היה צריך להתנהג קצת אחרת, אבל הוא כמו העקרב מהמשל פשוט לא יכול אחרת.

MG 28 בספטמבר 2012

איציק, אני מסכים איתך ולא חושב שזה סותר את הדברים שכתבתי.
ספק אם אלימלך בשל להיות מאמן הפועל ת"א ובכל מקרה אין זה בהכרח תפקידו של עוזר המאמן להחליפו בעת היעדרות ארוכה, לא כל שכן שמדובר על תחילת העונה.

איציק 28 בספטמבר 2012

הגבתי, לא סתרתי :-)

אדום עולה 28 בספטמבר 2012

Mg לכל מטבע יש 2 צדדים. אם מקרה כזה היה קורה בחיפה סביר להניח שטור שכזה לא היה נכתב ותגובות ארסיות כמו שיוצאות פה ובטוקבקים אחרים באתרים שונים.
הסיטואציה נוראית , ומלאה בחלופות שכולם רעות.
בסופו של יום מאמן כדורגל הוא תפקיד ציבורי שנושא המשרה עומד מדי יום בחזית התקשורתית מול קהל ועיתונות ספורט לא פשוטה.
לפי מה שאנחנו כולנו מבינים זו מחלה קשה עם שלבי החלמה קשים .
לא ניתן להוביל תפקיד שכזה בסיטואציה הזו וכל בחירה היתה רעה.
בוא נחשוב מה עובר על רובן עטר היום , כמה לחצים ותסכולים האיש צריך לסחוב על גבו, עכשיו דמיין אותו עובר את זה באמצע תקופת טיפולי כימו קשים .
המקרה הזה הוא מעל הספורט , מעל היריבוײַת והתחרותיות. רק שיהיה בריא ושייצא מזה .

MG 28 בספטמבר 2012

אדום עולה (רגע – אתה בכלל ירוק לא?):
1. כתבתי במפורש החילופי המאמנים היו צריכים להתבצע, אז אני לא מבין למה אתה מציג את הדברים כאילו כתבתי שלא.
2. לא מסכים איתך בכלל. גם אני הייתי תוקף את מכבי חיפה אם הדברים היו נעשים בצורה כזו (שוב, הבעיה היא עם הדרך והעיתוי ולא עם המעשה עצמו).
3. את מכבי חיפה תקפו על הדבר פה פוטר אלי כהן, בנסיבות הרבה פחות טרגיות.
4. לא חושב שהתגובה שלי ארסית בכלל.
5. מאמן כדורגל (או כל בעל תפקיד אחר בקבוצה) הוא תפקיד פרטי! מה הופך אותו לציבורי – פרסום? לא כל מפורסם הוא איש ציבור.

אדום עולה 28 בספטמבר 2012

התגובה שלך כמ תמיד הגיונית ושקולה. הטור עצמו נבזי במיוחד שגורמים בתקשורת מכירים היטב את רמת המחלה ואינם מסתפקים כמונו בדיווחים שמתארים באופן מינורי.
אל תשווה את המקרה הזה לשום מקרה בו פוטר מאמן בישראל בשנים האחרונות . הוא אחר וקשה ומציב דילמות קשות

לגביי מידת הפרטיות אני לחלוטין חולק עליך.
מדובר בתפקיד בעל משמעויות ציבוריות , מחויבות לקהל אוהדים עצום ועמידה מול תקשורת שרק זו המדינית משתווה בעוצמת הכיסוי של התחום.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 30 בדצמבר 2012

הכל נכון ואמת עד סעיף 4 קבוצה צריכה להתנהל במקצועיות ובמקצוענות קבוצה זה עסק לכל דבר וכאשר גורם כלשהו במערכת לא יכול להיות 100% לקבוצה אז הוא זז הצידה או למעלה ( במקרה הנ"ל ) כמובן זה צריך להעשות בצורה יפה ומכובדת

אריק 28 בספטמבר 2012

אתה רציני? לא סובל את הפועל ובטח לא את רמון, אבל הם נתקעו עם שירזי מלכתחילה, עכשיו האיש גם חולה, אז הם מזערו נזקים. רב הארגונים בעולם היו עושים כך, אני מניח שהוא ממשיך לקבל משכורת שהיא גבוהה בהרבה משל כל מי שכותב/מגיב פה ושלא בצדק. מאחל לו רפואה שלמה ומהירה כמובן, אבל לא חושב שהוא קורבן פה.

עירן 28 בספטמבר 2012

צודק. בקרמן, נראה שאתה נובח כאן על העץ הלא נכון. אין לי יכולת ויותר מזה אין לי רצון להגן על חיים רמון ואבוקסיס, אבל כאן זה נראה טריוויאלי. לא לגמרי ברורה הטענה האמיתית.

yaron 28 בספטמבר 2012

האמירה שלך ש"הם מתקעו עם שירזי מלכתחילה" היא זאת שהופכת את הסיפור הזה למכוער… אם הם "נתקעו" איתו הם היו צריכים להחליף אותו לפני פתיחת העונה. מה אתה אומר בעצם? שהם נתקעו איתו ועכשיו מחליפים אותו בגלל שהוא חולה… אתה מצדיק את העמדה של בקרמן. סתם דוגמא – כשגוטמן לקה בליבו, אף אחד בהפועל ת"א לא חשב להביא מאמן במקומו.
לגבי אבוקסיס – יכול להיות שאני טועה, אבל מתקבל הרושם שהוא עט על המציאה (ייתכן שבעידודו של גוטמן) כמוצא שלל רב… מהקוזאק הנגזל במינוי קשטן היינו יכולים לצפות ליותר.
לגבי רמון – האם למישהו יש ציפיות להגינות וג'נטלמניות מהאיש?

MG 28 בספטמבר 2012

לי יש ציפיות מרמון – בעקבות העבר שלו חשבתי שניצן שירזי יקבל לפחות נשיקה.

yaron 28 בספטמבר 2012

איכס :-)

אדום עולה 28 בספטמבר 2012

פה היית נבזי

אסף THE KOP 28 בספטמבר 2012

פחות מרמון

MG 28 בספטמבר 2012

אדום עולה, ת'אמת, האם לא היה ברור לך שמדובר בתגובה הומוריסטית כדי לרכך קצת את האווירה?
האם יש לך ספק שאם הייתי חושב שחיים רמון יקרא את זה לא הייתי כותב זאת?

אדום עולה 28 בספטמבר 2012

תגובה נבזית היא תגובה נבזית לא משנה מי קורא אותה

איציק 28 בספטמבר 2012

MG,
לך יש ציפיות מרמון, אני מניח שיש כאלו שקיבלו כרית, שמיכה, סדין. נראה לי שהוא משאיר כלי מיטה במקומות שונים.
אין זו תגובה ניבזית, זו סטירה, גם אם לא במיטבה. רמון הרויח אותה ביושר.

אריק 28 בספטמבר 2012

התכוונתי שגם כשהוא בריא הוא לא ממש מתפקד כמאמן, אבל הם הראו גנטלמניות כשהשירו אותו אחרי שנה קשה. עכשיו נוספה לעניין בעיית בריאות אז למה להם להשאיר אוצו? לגבי אבוקסיס הוא לא מעניין אותי אבל הוא בטח מרגיששזה מגיע לו בגלל מה שקרה עם טביב

yaron 28 בספטמבר 2012

כמו שאמרתי, ברגע שאתה קושר את היכולת המקצועית שלו לעיניין, אתה מחזק את הנקודה של בקרמן.
לגבי ג'נטלמניות – מקובל לחכות עם הכרזות כאלה (אפילו עם ההחלטה נעשתה), ולא לצאת איתם בערב החג.
ברגע שאתה עושה מחטף, אל תתפלא כשמורמות גבות.
והכי חשוב – חוסר האחריות של גוטמן לוותר על עוזר מאמן באמצע קמפיין. אפשר לחשוב שהסגל רץ כבר שנים עם אותו צוות ומשחק בשיטה מוכרת וקבועה. ההרגשה שגוטמן פתח סניף של הפועל בנבחרת מקבלת חיזוק מהמהלך הזה.

יואב 28 בספטמבר 2012

זה עסק שמגלגל מליונים ואי אפשר להשאירו בידי מאמן שנמצא בטיפולים לא קלים

שאק 28 בספטמבר 2012

ושוב מה בדיוק אתה רוצה ? אם לא היבנת הוא ממש לא בריא ,אז צרכים לחכות עד שפיזית לא יוכל להגיע לאמן ? איך אתה יודע שהוא לא היה חלק מהחלטה ?
והכי חשוב שיבריא .

ניינר 28 בספטמבר 2012

רמון, אבוקסיס, הפועל..איזה דבר טוב יכול לצאת מהשילוב המחליא הזה?

הכתב טועה 28 בספטמבר 2012

טעות בידך שירזי הסכים למהלך וכשהוא יבריא הוא יחזור תברר דברים לפני שאתה מפיץ את טיפשותך בציבור

MG 28 בספטמבר 2012

שירזי הסכים, כיוון זה היה או זה או לא להיות בכלל בקבוצה!
בכל מקרה, יכולת בהחלט לעצור אחרי החלק הראשון של המשפט. החלק השני שלא לא תרם מאומה לטיעון שלך.

פורד פרפקט 28 בספטמבר 2012

חלק מהעניין הוא לשמור את הרמה כקבוצה מקצוענית ולמרות כל חיפושי הקונספירציה לא שכנעתם אותי. לצערי שירזי חולה/מתמודד עם בעיה רפואית לא פשוטה ונותנים לו להישאר במערכת בתקווה שיחזור למשרתו כמאמן (ימים יגידו).אבוקסיס חתום לשנתיים ובלי קשר לשכר, לא עדיף לאמן שחקנים שכן רוצים לשחק ולהוכיח את עצמם? ובקשר לשביט אלימלך, זמנו עוד יגיע אני אהבתי אותו בתור שחקן ומעריך אותו בתור עוזר אבל עדיין חסר לו נסיון בלהוביל קבוצה ולא אירוע שכזה צריך להקפיץ אותו למשרת מאמן.מה גם שאף מועדון גדול בארץ לא היה עושה נסיון כזה רק בשביל לחסוך כמה שקלים. (ניר לווין היה מאמן ראשי במכבי לפני כן) ועזוב אותי מהומניטריות וצדקנות, אין בהם שום קשר לכדורגל שלנו, אז אתה לא חסיד של רמון ואבוקסיס אבל בהחלט סקפטי כאוהד הפועל ממוצע. חג שמח ובריאות לשירזי

טימי 28 בספטמבר 2012

לפי מה שידוע לי המצב של ניצן הרבה פחות טוב ממה שמפרסמים. אין שום סיכוי שבמצב כזה הוא יכול להיות מאמן. לא מבין את הפוסט הזה.

אורון 28 בספטמבר 2012

כנראה שהכתב לא מודע לחומרת המחלה בה חולה שירזי, אני מאחל לשירזי המון בריאות וממש מקווה שנחזור לראות אותו מאמן פעיל בקרוב, אבל במהלך הטיפולים (שאני מכיר מאד מקרוב) אין אפשרות שניצן שירזי יוכל להמשיך לאמן, גם אם בהתחלה הגוף עדיין חזק מהר מאד זה יהיה חזק ממנו, חוץ מזה שאני בטוח שניצן לא היה רוצה להגיע לאימונים ולמשחקים כפי שהמראה החיצוני שלו יהיה במהלך הטיפולים. הפועל תל אביב ראויה לשבחים על המהלך הנעים הזה שלא פיטרו את ניצן ונתנו לו למשוך עד תחילת הטיפולים למרות שכל מי שנמצא בסביבתו ידע את חומרת המצב מלכתחילה, יותר מכך, הפועל תמשיך לשלם לניצן את משכורתו על תקן כביכול מנג'ר על למרות שברור לכולם שניצן לא באמת ימשיך לעבוד לפחות לא בתקופה הקרובה. הפועל תל אביב כמועדון גדול זקוקה למאמן והם עשו את זה תוך עדכון מלא של שירזי, אמנם זה הוצב על תקן עובדה אבל אני בטוח שניצן יכול להבין את המצב שבמצבו הבריאותי לא יהיה ניתן לנהל מועדון כמו הפועל תל אביב.
משהו קטן נוסף, יש כאן מלעיזים שטוענים על העוול כביכול שנעשה לשביט, קודם כל שביט טרם "חזרתו המהוללת" למועדון היה שחקן עבר ו(גם עוד כשהיה שחקן פעיל) שלא הפסיק להשמיץ את המועדון בתקשורת ששכח כל מה שהמועדון נתן לו ואני כאוהד הפועל, שבשנותיו היפות הייתי טוען שנעשה לו עוול שהוא לא שוער ראשון בנבחרת ישראל, לא יכול לראות את הפנים שלו בכלל. כך או כך שביט בכלל עוד לא עשה שום דבר כמאמן בכדורגל ולתת לו כבר עכשיו לאמן מועדון כמו הפועל זאת הפקרות, תוסיפו לכך ששביט בכלל היה שוער ולא שחקן שדה, למה בכלל מצפים שיהיה לו את הידע והיכולות לאמן קבוצת כדורגל? לא כל שחקן עבר שהוא קצת יותר נעים הליכות ומתבטא בצורה יותר נעימה ראוי להיות מאמן.

MG 28 בספטמבר 2012

"הפועל ת"א ראויה לשבחים על המהלך הנעים הזה שלא פיטרו את ניצן".
תגיד – אתה רציני? הם ראויים לשבחים שלא פיטרו אדם שחולה במחלה קשה? באיזו מציאות זה ראוי לשבחים? זה הדבר הכי טריוויאלי ומוסרי שקיים.
נראה לך הגיוני שאם אתה היית חולה במחלה קשה המעסיק שלך היה מפטר אותך? אתה גם בטח היית מקבל את זה, כיוון שהוא סך הכל לא ראוי לשבחים…

איציק 28 בספטמבר 2012

אורן:
1. אם כל מה שאתה כותב על האופי של שביט נכון, אז הוא בידיוק מתאים להפועל תל-אביב.
2. השוער זה התפקיד היחיד שבו שחקן יודע בדיוק מה קורה במגרש ומבין הכי טוב את המשחק, למרות זאת אני מסכים שהמאמנים הכי גרועים הם השוערים, ראה יוסי מיזרחי ולופה קדוש לפניו (למען הסר ספק, החלק השני של סעיף זה נכתב בציניות).
3. פיטורי אדם חולה מאוד היא פעולה ניבזית. אי פיטוריו איננה אצילות כי אם נורמה, ואם היא לא כזו, זה עצוב מאוד. מתוך תגובתך נראה שאצלך והפועל תל-אביב זו אינה נורמה ולכן גורמת להפתעה ומחשבות על אצילות. חבל מאוד.

yaron 28 בספטמבר 2012

אף אחד לא מתייחס להתנהגות של גוטמן בכל הסיפור הזה.
מבחינתי מדובר בחוסר אחריות של מאמן לאומי לשחרר את עוזרו באמצע קמפיין! גם אם הקמפיין היה גמור (והוא לא) אין בכך הצדקה. כולנו מדברים על דרך והשקעה וסבלנות, ומבחינתי גם בניית נבחרת לקמפיין הבא היא יעד חשוב יותר ממינויו של אבוקסיס להפועל תל אביב. אין לי ספק שגוטמן עודד/יזם/תמך במהלך.
אם שירזי לא יכול להמשיך שתמצא לה הפועל תל אביב מאמן אחר.
מזכיר קצת את הכרזות של אוהדי הפועל: "אנחנו לא מייצגים את המדינה"

yaron 28 בספטמבר 2012

הייתי משנה את הכותרת ל- "התרגיל המסריח של רמון, אבוקסיס וגוטמן"

איציק 28 בספטמבר 2012

הקמפיין היה גמור לפני שהתחיל וזו לא סיבה מספקת לא לאפשר לאבוקסיס לאמן, יש סיבות כבדות משקל בהרבה.

חיים 28 בספטמבר 2012

חשבתי שאתה אוהד הפועל. על זה אמר ניטשה"בזמן שלום יתקוף איש מלחמה את עצמו"

ג'פרי 28 בספטמבר 2012

מה יש לצפות מאדם שכבר הורשע בבית משפט שמזגזג בין מפלגות ושותף לאין ספור תרגילים פוליטיים"מסריחים" עוד מזמן דור הנפילים..
אין לשכוח שהוא כבר הביא את קבוצתו לאבדון ולמזלו לאוהד הישראלי יש זכרון מאוד קצר (בעזרתו האדיבה של מר טביב)
השני – מאמן הווה כדורגלן עבר קשר אחורי הורס ,ממש כך הרס וגדע קריירות של מאמנים ושחקנים בוולפסון .אז מה הבהלה והפליאה זו מראה על הכדורגל בארץ ואולי אפילו עלינו כישראלים:
ביד ימין אנחנו רוצים להיות כמו פעם טובים אכפתיים נאורים וביד שמאל מחרבנים הכל

גמר חתימה טובה ובריאות לניצן

אמיר 28 בספטמבר 2012

כל שונאי הפועל יוצאים מהחורים. מה אתם פוחדים שפתאום אבוקסיס יקח את הסגל הזה וירוץ איתו לאליפות?!
המהלך הזה נעשה לפי כל הפירסומים בתאום עם ניצן והשארתו במערכת.
אף אחד לא בא והעיף אותו, היו יכולים לעשות את זה לפני כחודש אחרי שעבר ניתוח ועובדה שבזמן קריטי כל כך של גיבוש הסגל נתנו לו את הזמן לראות מה מצבו.
לפי מה שניצן אומר זה בא ממנו בהחלטה משותפת כי הוא מבין שהוא לא יכול לתת 100 אחוז לקבוצה בימים אלו. די לחפש את הרפש בכל פעם שעושים משהו בהפועל. די להיות רון קופמן!!

פורד פרפקט 28 בספטמבר 2012

עד קופמן…פרשן הצמרת. הרי הכל פה פח חוץ ממנו וכולם חניוקים חוץ ממנו…אכן רמה גבוהה

שלו 28 בספטמבר 2012

מספר דברים:

1. אני לא יודע במה חולה ניצן שירזי ומצבו הרפואי, אני חושב שתחת ההנחה הזאת אני לא יכול להעביר ביקורת על העובדה שהפועל ממשיכה לשלם לו את החוזה שלו וגם נותנת לו שקט נפשי להלחם במחלה.

2. אני כן הייתי מצפה מהפועל להשאיר את העבודה לשביט, אולי למנות לו עוזר, בסה״כ זה כדורגל וזה לא שהם הביאו את קאפלו או ליפי.

3. נראה לי שהמהלך בעיקר משדר לחץ במערכת.

4. והכי חשוב שתהיה בריאות שלמה לניצן כל השאר כבר יסתדר.

תומר חרוב 28 בספטמבר 2012

אני חושב שהבעייתיות פה היא דווקא כן בעניין הנבחרת.
אם היה מדובר במאמן אחר או שאבוקסיס היה מתפטר מתפקידו כעוזר אז מילא, כי באמת מסתמן ששירזי לא יכול להמשיך בתפקידו וגם ראוי מבחינתו שידאג עכשיו לבריאותו, תפקידים כאלה ואחרים יכולים לחכות בזמנים כאלה.
מה שלא ראוי זה שעוזר מאמן הנבחרת עובד במקביל בקבוצה. אם היה מתפטר הייתי מבין, לאמן את הפועל זה באמת תפקיד טוב יותר. אם היה מסרב, גם הייתי מבין, הוא החל בקמפיין תחת אלי גוטמן ורוצה לסיים. אבל ככה אי אפשר להשאיר את הדברים, או שאתה פה או שאתה שם. ופה נכנסת המחלה של שירזי, כי ההרגשה היא שמשתמשים במחלה שלו כדי להכשיר את השרץ, כדי לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

ניתאי 28 בספטמבר 2012

גם ככה הפועל קיבלו את הנבחרת ל4 שנים, אם כבר אז כבר.

איציק 28 בספטמבר 2012

אם יהיה משחק אימון בין הנבחרת להפועל תל-אביב האם יהיה פה ניגוד אינטרסים? האם זה מותר משפטית אותם השחקנים ב-11 של שתי קבוצות בו זמנית? שאלות נוספות הן, מה ההגיון למנות שני מאמנים לאותם השחקנים ולה שני גורמים שונים ממנים את ההכשרה שלהם? הדבר היותר מדאיג זה פיצול האישיות של השחקנים. כשהם בנבחרת חוסר התאום שלהם הרבה יותר גדול. הכחול לבן מבלבל אותם. אם היו משחקים באדום לא היו מושפלים כך מול הרוסים.
שאלה שעכשיו עולה לי היא זו, האם שחקן שאינו שחקן הפועל תל-אביב משחק בנבחרת, האם זה אומר שהוא פשוט זומן כדי לבדוק אותו האם הוא מתאים לעבור אליה?
כל מה שנכתב בתגובה זו הוא לכאורה. נא להוסיף "לכאורה" במקומות המתאימים.

דניאל 28 בספטמבר 2012

אני לא מבין את הבעיה שבקרמן מציג.
יש כאן מישהו חולה – מאוד – ותפקיד אותו הוא לא יכול למלא.
מביאים מאמן אחר שימלא את התפקיד הזה, ובו-זמנית משאירים את החולה במערכת, בלי לבעוט אותו ובלי להפסיק את שכרו (הגבוה, מן הסתם).

אם תורידו את השמות של האנשים מכל המהלך הזה, לי זה נשמע לגיטימי ומתבקש לחלוטין.

yaron 28 בספטמבר 2012

הגישה הזאת כאילו הפועל ג'נטלמנים בגלל שהם "לא מפסיקים את שכרו" פשוט מגוחכת… גם לשחקנים פצועים לא משלמים?
הפועל מחוייבת לשלם לו את מלוא שכרו, ולא מדובר פה בשום ג'נטלמניות!
אם היא קבוצה מסודרת היא יכולה לקבל את הכסף מחברת הביטוח.

דניאל 28 בספטמבר 2012

הפועל לא נגשה לביטוח לאומי בתביעה שתשלם את שכרו, היא _משאירה אותו במערכת_.
אין כאן ג'נטלמניות, פשוט התנהגות אנושית בסיסית.

אמנון 28 בספטמבר 2012

אז אם היא לא ג'נטלמנית היא ישר הופכת להיות רעה? אין אמצע יותר?

yaron 28 בספטמבר 2012

לא. לפי מה שאני יודע הפועל צריכה להחליף מאמן, והדרך בה הדבר נעשה, גם אם יכלה להיעשות בצורה יפה יותר לא הופכת אותה לרעה.
כמו שכתבתי בתגובה אחרת, אני חושב שהבזיון הוא של גוטמן שמעמיד את הפועל לפני הנבחרת, ומשחרר את עוזרו באמצע קמפיין כשהנבחרת לא נראית מי יודע מה.

יצחק 29 בספטמבר 2012

למה לחפש דברים שאינם,להתעלם מעובדות(אלא אם למישהו ישנן עובדות אחרות).
בכל מקרה ועל כך יודו כולם מדובר בסיטואציה מיוחדת ויוצאת דופן שחופנת בקרבה אי ודאות רבה לגבי המחר ומה לעשות צריך לפעול ומי שמנהל את הפועל צריך להיות אנושי והוגן אבל גם צריך להתיחס למצבה של הקבוצה ועם יד על הלב אין לי ספק שאם היה מדובר בקבוצה אחרת רבים מהכותבים כאן היו משנים את כתיבתם.
מקריאת העובדות כולל דברים שיוחסו למעורבים בענין(אף אחד מהכותבים לא שמע את הדברים באוזניו)המצב הוא כזה.
לשירזי הוצא גידול ממאיר מראשו שגם אחרי הוצאתו מחייב טיפול קשה ולא קצר על מנת לדאוג שלא יקומו גרורות.
מדובר בטיפול שיאלץ את שירזי להעדר מאימונים(כחלק מאי הודאות,אין אפשרות לדעת את מספרם ותדירותם),כבר עכשיו קבעו רופאיו שלא יוכל לטוס ויאלץ להעדר משלושה משחקי חוץ של הפועל במסגרת הליגה האירופית.ועדין אנחנו מניחים,מקוים,ומתפללים שהטיפול לא יתערך מעבר ל45 יום,אבל מה אם זו תהיה תפילה שלא תתגשם.עד שהסתים הניתוח להוצאת הגידול הפועל נתנה לשירזי את השקט ואת הבטחת תפקידו.גם עתה הובטח לו שיחזור לתפקיד המאמן .שירזי ציין שהענין תואם איתו והוא שוחח לפני הסיכום עם אבוקסיס.היכן הרוע שרואה האדון בקרמן?
למה לא לגיטימי אם חיבים ממלא מקום זמני (בשלב זה),לבחור באבוקסיס שהוא מכיר את המועדון ומה לעשות נסיונו באימון כמאמן ראשי רב יותר מזה של שביט.מי הם אלה ש"דעתם המקצועית" על מי מתאים לאימון חשובה יותר מדעתם של מנהלי הקבוצה?.אם שירזי יחזור יחזור אבוקסיס לנבחרת,או ישאר בהפועל יחד עם שירזי.כרגע הנבחרת נפגשת בתדירות נמוכה מאד אז מה הנזק בזה שאבוקסיס יבוא רק לימי האימון ולכן אינו מקבל יותר שכר חודשי בנבחרת אלא יתוגמל לפי שעות בפועל.מה פרוש מאמן בשתי קבוצות? המאמן הוא גוטמן והאחריות היא עליו ובכל מקרה מי מזומן לנבחרת קובע גוטמן.
לסכום כל המתנגדים ,המתלהמים והמעליבים ובמיוחד אלא שמדברים גבוהה על הגינות וצדק ויושר ,הם אנשים קטנים,שאפילו לא בסתר ליבם רוצים ברעת הפועל ומשם אופי התגובות.כרגע הכל אינו ודאי,הזמן יקבע מה קורה וההתלהמות בשיאה.
בכל אירגון גדול כקטן כשאדם חולה לתקופה שסופה אינו ברור ממנים ממלא מקום זמני לבצע את המשימות שחיבים לבצע,להבדיל אלף אלפי הבדלות ,כאשר עובדת יוצאת לחופשת לידה (אפילו שמועד שובה לעבודה ידוע),ממלאים ממלא/ת מקום.אז יש כאן כאלה שלדעתם אפשר לא לבצע את המשימות של הפועל,כאילו שאם למשל ,בלאט היה נאלץ להעדר בגלל מחלה מס' חודשים לא היו ממנים לו מחליף.
ותפסיקו לנגן על נימים מופרכים.שירזי יודע את מצבו ,מרגיש אותו ויודע גם את יחסה של הפועל אליו,לא שמענו ממנו שמץ של טענה אלא להפך.אז בחייכם חפשו לכם נושאים אחרים לנגח את הפועל (אתם אלופים בכך).לא ראוי שתקחו מקרה קשה כזה שדורש אורך רוח,סבלנות ויושר אישי,נושא רגיש והומני ובמקום לשתוק ולכל היתר להגיב בסיומו,אתם מעלים אותו כענין לניגוח בעזרת טיעונים מופרכים,כאשר על מנת לא לרדת לרמתכם, איני מעלה כאן אפשרויות תיאורטיות אחרות שלא אתם ולא אני לא לוקחים אותן בחשבון.

איציק 28 בספטמבר 2012

זו הבעיה, לא ניתן להוריד את השמות, ולכן זה לא נורמאלי. אם נוריד מכל כתבה על אמא תרזה את אמא תרזה, האם המשמעות תשאר. עוד יותר, אם נחליף את השם באל-קפונה, גם אז זו תהיה כתבה על צדקה וחסד?

Sooner 28 בספטמבר 2012

ואם נוריד מכל טקסט על הפועל תל אביב את הפועל תל אביב? מה תהיה דעתך בעניין?

איציק 28 בספטמבר 2012

זה העיניין, לא צריך להוריד כי זה על הפועל תל-אביב, על חיים רמון, על יוסי אבוקסיס וההתנהלות שלהם. יש היסטוריה לדברים המקשרת אותם. אין דין נהג עם 50 עברות תנועה ונהג ללא עברות קודמות על אותה העברה.
ולמרות כל האמור בפיסקה בקודמת, זה לא נראה טוב בכול מקרה, גם אם תחליף את הפועל תל-אביב בבני סחנין, את חיים רמון באלונה ברקת, ואבוקסיס באלפרון. כמובן שהשמות הם רק להמחשה, כל אחד יכול להתאים כל שלישיה שנראת לו, זה לא יצא טוב כאשר מוסיפים היסטוריה והקשרים.

Sooner 28 בספטמבר 2012

מה לא יוצא טוב? ניצן שירזי בריאותית לא יכול לאמן את הפועל תל אביב. הוא אומר את זה. מה יותר חזק ומשכנע? זה שאתה אומר שאתה יודע אחרת, או להאמין שניצן נאנס להגיד את הדברים?

איציק 28 בספטמבר 2012

אני לא מבין את הטענה שלך. אני כמוך חושב שהיה צריך מאמן אחר. על זה שנינו מסכימים. יש לי בעיה עם הצורה. כאשר אני מחבר רמון+אבוקסיס+לוזון, תפקידיהם, ואופן פעולתם, אני לא מרגיש בנוח. אז תפריד בין עובדת חיפוש מאמן שיחליף את ניצן שירזי (וזו הזדמנות לאחל לא בריאות), לבין הנפשות הפועלות ודרך פעולתם. שלושה קומבינטורים שחברו יחד. אם אוהדי הפועל לא רואים זאת, זו בעיתם וזו זכותם. אני שוב אומר שאם הנפשות הפועלות היו לדוגמא (ויש רבים אחרים): בעלים – ינקלה שחר/אלונה ברקת/ג'קי בן-זקן; יור התאחדות – השופט שמגר/סטף ורטהים; מאמן – יוסי מיזרחי/לופה קדוש/ניר לוין, לא היתה לי בעייה. אבל, כמו שכתבתי בכמה תגובות יש חשיבות לשמות. אני גם חושב שבין האנשים השיכים למעגל הקרוב להפועל תל-אביב יש אנשים ראוים, אך כרגע הם לא נמצאים בנקודות ההשפעה.

Sooner 28 בספטמבר 2012

מה שלושה קומבינטורים שחברו יחד? אלו הנפשות הפועלות. והיה והם קומבינטורים, זה אומר שבהכרח הייתה כאן קומבינה? מה כאן היה מלוכלך? איזה תרגיל מסריח נעשה כאן? אם צריך כרגע למנות מאמן להפועל תל אביב מי יעשה את זה אם לא מי שמנהל אותה?

איציק 28 בספטמבר 2012

שכנעת אותי, אני נכנע. הכל בסדר, עכשיו אפשר לרוץ לאליפות.

Sooner 28 בספטמבר 2012

חיים רמון, לוזון, אבוקסיס. אתה כל הזמן חוזר על השמות האלה. אם תגיד אותם מספיק פעמים, זה יגרום למצב הבריאותי של ניצן לאפשר לו לאמן את הפועל?

איציק 28 בספטמבר 2012

Sooner,
1. לגבי ניצן שנינו מסכימים מההתחלה ומאחלים לו החלמה מהירה.
2. לגבי העובדה שצריך מאמן במקום ניצן שנינו מסכימים מההתחלה.
3. לגבי האחרים שכנעתה אותי, הם האנשים המתאימים במקום הנכון. אז אנחנו עכשיו באותו הצד של המיטרס.
4. עכשיו רק נשאר לי רק להפוך לאדום ולקנות מניה ומנוי והעולם יהיה כולו טוב. ברגע שאצה מהמינוס מיד אעשה זאת.

איציק 28 בספטמבר 2012

Sooner, אני לא מנסה להקנית אותך, אני פשוט חושב שיש דברים שלא נגיע להסכמה וזה בסדר. יש לי דעות קדומות על כך שהמאורע בעל ההסתברות הגבוה ביותר הוא המאורע עליו כדאי להמר. מבחינתי אתה נוטה לתת סיכוי למאורעות בעלי הסתברות נמוכה בהרבה. בהימורים זה אומר שהסיכוי שלי לזכות גבוה יותר, אבל אם אתה זוכה, הרווח שלך גדול בהרבה משלי.
ההימור שלך שמהשלישיה הזאות יוצא רק טוב. אשמח אם אתה תנצח. לא מאחל רע לאף אחד, רק קשה לי להאמין.

S&M 28 בספטמבר 2012

מאיפה הידיעה שניצן שירזי נפגע? מאוד יכול להיות שזה מה שהוא ביקש. ואם לא ביקש, והנחיתו עליו, לא פגעו לו בשכר. אין לי מושג ממה סובל שירזי. מאחר ומדברים על סדרת טיפולים קשים, אני מניח שמדובר בסרטן כלשהו. שיהיה בריא, אך נראה לי שעשו לו טובה גדולה. הוא יקבל שכר, יטפל בעצמו, ואחרי שיחלים השאירו לו את האופציה לחזור לעמדת המאמן אם ירצה (ברור שאבוקסיס ישתלט על העמדה, ואפילו עם די-ניין לא יוציאו אותו, אבל…).

לא סובל את רמון, לא סובל את אבוקסיס, לא סובל את לוזון ולא אוהד הפועל. בכל זאת, לא מוצא דופי במהלך.

וחוץ מזה, נשמט שם הכותב מהפוסט.

איציק 28 בספטמבר 2012

הבעיה שבנוסף לכל התהליכים הרפואים שניצן צריך לעבור, ובאמת שיהיה בריא, הוא עכשיו גם צריך לטפל בהוצאת סכינים מהגב, ואולי לא רק משם.
גם אם ההליך נראה כשר, הוא נראה מסריח. פשוט רצו את הבוקסיס ודרכו על ניצן כשהוא עוד חי ובעל כבוד עצמי. הוא הייד שהתנהג כמו ג'נטלמן בסיפור.

Sooner 28 בספטמבר 2012

אני לא מבין את מי שלא מוצא דופי במהלך, ותוהה לגבי הסקת המסקנות של בקרמן. יש הפועל בסיפור? ורמון? ואבוקסיס? אז איך יכול להיות שאם יש קמח, ביצים מים וסוכר לא יוצאת בסופו של דבר עוגה? אה? חייב להיות כאן משהו מסריח.

איציק 28 בספטמבר 2012

הביצים סרוחות.

אסף THE KOP 28 בספטמבר 2012

אפרופו תרגילים מסריחים, האם מישהו יודע מי עומד מאחורי הרכישה של הפועל ת"א ?

לי זה נראה שרמון והלשון הוא סתם איש קש. האם נעשתה בדיקה בעניין ?

yaron 28 בספטמבר 2012

מסכים.
רמון עצמו אישר שעומדת מאחוריו קבוצת משקיעים אלמוניים.
זה שפוליטיקאי מקבל כסף מ"קבוצת משקיעים" בלי לחשוף את הסכומים והתנאים זה חמור, אבל צפוי.
זה שהתקשורת מאתרגת, מקומם.

אמנון 28 בספטמבר 2012

אתה צריך להבדיל בין רמון הפוליטיקאי לבין רמון איש העסקים. והתקשורת גם לא מאוד אתרגה, היא שאלה כמה וכמה (וכמה וכמה) פעמים, גם היו כל מיני האשמות בעלמא על מרטין שלאף וחבורתו. רמון החליט לא לענות, וזו זכותו לגמריי כל עוד מדובר בעסקיו הפרטיים.

yaron 28 בספטמבר 2012

כאשר מדובר בפוליטיקאי אין הפרדה בין החיים העסקיים לחיים הפוליטים. גם אם רמון ניגש לעיניין ממניעים טהורים, עדיין סביר להניח שלפחות לחלק מהתורמים (ובודאי כל עוד זהותם נשמרת בסוד) יש אינטרסים נוספים.

אייל 28 בספטמבר 2012

אסור-בשום מצב-להפריד פוליטקאי מעסקיו..זה יכול לתת מושג מצויין על מעשיו.היות והוא איש ציבור מן הראוי שיפרסם את עסקיו (לפי דעתי האישית גם את השקעותיו אם קיימות כאלה)

יצחק 29 בספטמבר 2012

תנוח דעתך,רמון כרגע איש פרטי ואינו נושא בכל תפקיד פוליטי המחיב אותו לחשוף את רכושו.גם האמירות על מהיכן הכסף וכו' הן אמירות של כאלה שהצלחתו בהצלת הפועל ת"א היא לצנינים בעיניהם.רמון הציג את מה שנדרש בהתאחדות ומעבר לכך אינו חייב לאף אוהד מכבי או ביתר כל אינפורמציה נוספת.הוא יכול להציג ערבות שאני נתתי לו וחתומה על ידי וזה בסדר.ואם יש אוהדים עשירים שמוכנים להשתתף בתקציב או לסייע בערבויות,מה רע בכך?
לזרוק שמות כל אחד יכול וגם אני יכול לומר שמרטין כזה או אחר תורם לקבוצה כזו או אחרת.

אוהד 28 בספטמבר 2012

טור עלוב ותלוש מהמציאות.אני יודע ממקור ראשון שזה בדיוק מה שניצן שירזי רצה שיקרה מיד עם סיום ההתייעצות שלו עם בית החולים.
לבוא ולהוציא את הפועל לא בסדר למרות שאם תשאלו את ניצן הוא יגיד שזה בדיוק מה שהוא רוצה זה פשוט קקיוני.מצפה מאתר ערוץ הספורט להוריד פוסטים שכאלה..זה מוציא לכם שם רע!!

איציק 28 בספטמבר 2012

אוהד:
בו נומאר שגם אם זה מה שניצן רצה, אפשר לומר את הדברים הבאים:
1. יתכן וניצן, בגלל המחלה, סבל מאי-שפיות זמנית (הערה צינית, כיוון שאני לא מאמין שניצן באמת רצה זות גם אם החליט לומר זאת מסיבות שלי לא ברורות).
2. גם אם באמת רצה זאת זה עדין נראה רע, וההנהלה היתה צריכה לדעת זאת. יש דברים שלא עושים בכול מקרה, וזה אחד הדברים. אם טביב היה עושה דבר כזה, אוהדי הפועל היו אוכלים אותו חי, יחד עם הגורמט והשרשראות, אבל כשרמון עושה זאת, זה פתאום בסדר. זו צביעות לדעתי.

Sooner 28 בספטמבר 2012

מה לא עושים בכל מקרה? ממנים מאמן במקום מי שמודיע שהוא לא יכול להמשיך בתפקיד בגלל סיבות בריאותיות? מה רצית שהפועל תעשה? שתמנה אונקולוג למאמן במקומו של שירזי? זה היה מספיק אנושי בשבילך?

איציק 28 בספטמבר 2012

לא מציגים את זה כשידרוג של ניצן; לא מנחיתים את אבוקסיס עם הכתמים על מיצחו; לא משפילים את שביט אלימלך (אפילו אברמוביץ' בצ'לסי לא התנהג ככה, והוא ידוע בפתיל הקצר). כמובן שצריך מאמן אחר, אך יש דרך לעשות זאת. אני לא מצפה מההנהלה לשבת בחיבוק ידים. אני אפילו מאמין שרוב, אם לא כל הדברים שעשו במקרה זה הם כשרים, אך הם מאוד מסריחים. את טביב היו שוחטים על הרבה פחות (וכן, אי-אפשר להחליף שמות, רמון הוא לא טביב). תסתכל על היסטורית התכחים של אבוקסיס, על היסטורית המניפולציות של רמון ותראה כמה זה לא טוב.
אם היו מביאים את גורדיולה (הוא פנוי) במקום ניצן או לפחות את אברם מילא. אם היו מביאים אפילו את שפיגל שלא אימן כבר לא יודע כמה זמן, זה היה נראה אחרת לגמרי, אבל הבאת אבוקסיס נראת כמו קומבינה של אנשים לא ראוים. הוא בטח לא רמה בפני עצמה, ושוב אני חוזר לשביט. אם יש כאלו שנגד שביט, לא היה צריך להביאו כעוזר מההתחלה, אך מרגע שהדבר נעשה לא צריך להשפיל עובד במערכת.

אמנון 28 בספטמבר 2012

אז רגע, פגעו בניצן או בשביט? תחליטו! קודם אומרים שהיו לא נחמדים לניצן, אח"כ קובעים בפסקנות שבעצם שביט הוא זה שנפגע. יש איזה חוק שחייבים למנות את עוזר המאמן? אולי נשבח את הפועל על המקצועיות שלה בכך שמצאה מאמן מהר ולא השאירה את הקבוצה למישהו רק בתור ברירת מחדל.
והדבר הכי מצחיק, שאתה בעצמך אומר-"כשר אבל מסריח". ומה מסריח לך אדוני, האנשים! כל ההתקפה שלך היא פרסונאלית לגמריי-רמון פה, אבוקסיס שם. אז איך אתה בכלל מעז לדבר על "מה היו קורה אם טביב היה עושה…", כשכל הכעס שלך בכלל מופנה לכך שהשמות הם רמון ואבוקסיס. אתה הפרסנואלי, לא אנחנו…

איציק 28 בספטמבר 2012

ראשית, פגעו בשניהם.
שנית, הכל בסופו של דבר פרסונאלי, גם אתם וגם אני (מודה).
אין לי טענה על עובדת בחירת המאמן, אך כן יש בעיה פרסונאלית עם האדם שנבחר; הצורה בה נבחר, כלומר ההליך. עובדת מינוי מאמן מחליף לכשעצמה, הגיונית ביותר. אם היו ממנים את קצב לשופט בית המשפט העליון (כמובן בהגזמה גדולה מאוד), היתה פה בעיה שהינה גם פרסונאלית וגם מוסרית כללית, גם אם היה חסר שופט. עצם מינוי השופט היתה הכרחית, אך קצב הוא לא איש ראוי להיבחר לתפקיד. ושוב אומר, שאני לא עושה הקבלה בין קצב לאבוקסיס רק מביא את המצב לאבסורד כדי להדגיש את הנקודה.

יצחק 29 בספטמבר 2012

אין לך מושג בכל הדברים שאתה מתימר להבין בהם ומנסה לעשות רושם שאתה אכן מבין.למה החלטןת שהנהלת הפועל יכולה לקבל אתה חושב שצריך לךקבל חוות דעת שלך?שביט הגיע בעתוי מיוחד להפועל כתגבור לשירזי שביקש אותו.למה כאשר משתנות הנסיבות ,צריך לדעתך "לשמור תפקיד"האם אתה ידעת "מההתחלה" שיקרה מה שקרה? אז איך אינך מתביש לכתוב "לא היה צריך להביאו כעוזר מההתחלה".עבדת בחייך במקום כלשהו?ראית כמה אנשים מוחלפים,כמה שהיו עוזרים או סגנים של אחד לא נשארו כאשר הוחלף המנהל.למה זו השפלה? הוא נשאר עוזר לא נפגע תפקידו ולא שכרו וגם לא שונה מעמדו אז למה זו השפלה?כיון שאין לך במה להתקיף את הפועל.אתה קובע שאבוקסיס "בטח לא רמה בפני עצמה" ומקביעה זו מוציא מסקנות.למה לדעתך אין להנהלת הפועל את הזכות לקבוע מי הוא רמה ומי פחות ועוד מבלי להתיעץ איתך?
אני חושב שהפתרון שנמצא הוא הטוב ביותר האפשרי .גם מכיר את הפועל,שחקן ותיק לשעבר בהפועל.יכול היה להגיע מידית ובשלב זמה לתקופה קצרה,אז מה אתה זורק שמות של אברם,שפיגל או גורדיולה.מי מהם היה בא לחודשיים,מי היה בא ללא חוזה חתום,כמה זמן היה לוקח למועמדיך להכיר את הקבוצה ?
יאלה הניר סופג הכל והמייל הוא בכלל ברכה לכתבנים.

ברק 28 בספטמבר 2012

בלי קשר לפוסט, למה לא מפרסמים בתקשורת מה המחלה שיש לניצן שירזי? מה המניעה כאן? להפך, זה יכול רק לעזור לו לקבל תמיכה מהגורמים הנכונים, גם אם תהיה מעט אי נוחות.
מהתגובות כאן הבנתי שיש לו סרטן כלשהו, רק שיבריא!

אמנון 28 בספטמבר 2012

אני מניח שיש בקשה שלו

תום 28 בספטמבר 2012

התקשורת בארץ עדיין נמצאת בשלב של "נפטר מדלקת ריאות".

מאשקה 28 בספטמבר 2012

לא מעודכנת כל כך בפרטים, רק היום נודע לי שישראל הפסידה לרוסיה 4:0 , ואני באותה העת הייתי במרומי הרי ההימאליה במסע "מלכת המדבר".
לאורך שנים רבות בארצנו, כל מה שחיים רמון נוגע בו, משהו טוב לא יוצא מזה, ואני לא רוצה להתבטא חריף יותר בגלל קודשת השבת והקירבה לחג הסוכות.
מה שנותר לי, לאחל לניצן שירזי מעומק ליבי בריאות שלמה וטובה.
הבריאות שלו חשובה מעל לכל, מעל כל עסקונה אדומה כזו או אחרת.

אדם 28 בספטמבר 2012

אם באמת היית חושבת שהבריאות שלו חשובה, לא היית טורחת לכתוב את ארבע השורות הראשונות. למען האמת, זה ממש לא מזיז לך כנראה, וזה לגיטימי. אבל למה להשתמש בזה בשביל להחליק את האהבה שלך לרמון?

יצחק 29 בספטמבר 2012

מאשינקה רצתה שנדע שהיא היתה בהימליה ועוד במלכת המדבר.אתה יודע מה זה מאשינקה במלכת המדבר,לכן היתה צריכה גם להשתלב בתכתובת כאשר היא בעצמה מודה "שעדין אינה בענינים".
אני דוקא מכיר לא מעט דברים שרמון עשה והצליח אבל הם אינם נוגעים לנושא שעליו מגיבים על אף העובדה שישנם רבים שאין להם מה לומר ענינית הם מתקיפים את רמון אישית.

צור שפי 28 בספטמבר 2012

בקר, התלבטתי אם להתייחס לפוסט, הכי נכון היה להתעלם, בסוף זה היה חזק ממני. אחר כך כתבתי תגובה ארוכה ומפורטת (וכועסת, נורא כועסת). כשסיימתי, קראתי שוב את הרפש בלא מעט תגובות למעלה, הגעתי למסקנה שאני לא רוצה להשתתף בזוהמה הזו. מחקתי את הכל למעט זה: טעית הפעם, ובגדול.

ששון 28 בספטמבר 2012

בקרמן, אתה עיתונאי ותיק, ישר, מנוסה והוגן.
אבל אתה הולך לאכול חתיכת ברווז גדול ולא טעים עם הטור הזה.
נקווה שאתה גם אמיץ.
בתאבון.

ברוכי 28 בספטמבר 2012

מתעב את הפועל וקהל משליכי הכידונים שלה, אבל הפעם שיחקו אותה. אתה טועה ומטעה בפוסט שלך, כותב בלי שמץ של ידיעה ומעליל ללא שום בושה.
בעצם, ממי שתמך באבו -סובחי – מה אני מצפה???
תתעסק בגראס, ותעזוב את מה שאתה לא מבין

שאק 28 בספטמבר 2012

איצק לא ממש מבין אבוקסיס הוא לא מאמן אז מה אתה רוצה מינו מאמן שאתה לא אוהב אז מה מי שואל אותך .הוא מאמן לגיטימי פלוס וזאת כל הסיפור כל השאר בלבול מוח .

איציק 28 בספטמבר 2012

אני מכבד את דעתך, אך לפחות עד כמה שידוע לי הוא בעל תפקיד של עוזר מאמן בנבחרת. הוא לא התפתר, לא פותר. קיבל את אישור הלוזוניה, תקדים שלא היה אף פעם (מכיר את תרוץ המקרה החריג). כל השאר, החיים דבש עם אבוקסיס. מניות בבית"ר, מאמן בהפועל, אולי גם יהיה יו"ר באיזה מכבי אן אליצור… סתם מחשבות מהשרוול. לא מוזר לך??? בסדר… יש מקומות בהם זה מוגדר כניגוד ענינים. מה יקרה במשחק של הפועל תל-אביב נגד בית"ר ירושלים? מי הוא ירצה שתנצח? והסיפורים שלבית"ר זו צדקה והפועל פרנסה לא משכנעת אותי.

יצחק 29 בספטמבר 2012

כמה רדוד יכול אדם להיות?מה הסיפור עם המניה בביתר? הוא כאיש כדורגל תרם סכום לא משמעותי שלא הופך אותו לבעלים או למישהו קובע או משפיע.היו רבים שעשו זאת בנימוק ששותפות אוהדים הוא מהלך תורם לענף.היו רבים שתרמו לשתי הקבוצות.אז לדעתך אם ברקוביץ תרם לביתר הוא הפך לגורם משפיע שם ואינו יכול לפרשן בטלויזיה וכמוהו אוחנה,סגל ורבים אחרים.באמת אתה לא יודע את התשובה לשאלה מי אבוקסיס ירצה שינצח במשחק בין הפועל לביתר שעה שהוא יאמן את הפועל? איזה טיעונים יש לך הם מורידים את רמת הערוץ.חפש לך "מחשבות מהשרוול " ברמה קצת יותר גבוהה. נכון זה קשה, אבל נסה בכל זאת אולי תצליח.

אדם 28 בספטמבר 2012

כולם פה כותבים כאילו לגוטמן יש סנטימנטים למשהו.
גוטמן לא שם קצוץ על אף אחד פרט לעצמו, גם לא על הפועל. מאמן מצוין ואישיות מחורבנת.
אל תשכחו גם להודות לו שהוא הכניס את אופירה לביזנס.

לא קרה פה שום עוול, שום ביזיון, שום חרפה. אז כן, אבוקסיס צריך להתפטר מהנבחרת אבל זו אנקדוטה מינורית.

ההתנהלות היא ההתנהגות היחידה שאני מצפה מבני אדם. נתנו לניצן, זמן, כסף, שקט מה עוד אפשר לבקש? התזמון? בחייכם, צאו מזה, זה הזמן היחידי שזה הגיוני בו, לא כשהוא מגיע חבר אנרגיה ומותש לחלוטין מטיפולים קשים (לפי פרסומים זרים).

אדם 28 בספטמבר 2012

ורק לי נדמה שאיציק חבר של הבעלים הקודמים של הפועל?

איציק 28 בספטמבר 2012

כן, יש לי שותפו עם טביב במיאמי, כשאני מצווה עליו הוא מכין לי קוקטילים, ומסדר לי ארוחות במסכדות צרפתיות; שולח לי סיגרם קובניים הכי טובים, והכול על חשבונו. לצערי אני לא שותה אלכוהול, לא אוכל צפרדעים ולא מעשן.
פשוט נראה לי שלהחליף נבלה בטרפה זה לא פיתרון טוב, אבל אתה חושב אחרת. איחולי להצלחתך בלחשוב, אבל התוצאה לא נראת טוב.
אני יודע שתגובתי חריגה, אך… בפעם הבאה אשתדל להיות שקול יותר.

אדם 28 בספטמבר 2012

גרמת לי לחייך.
קודם כל בגלל שההקנטה שלי עבדה (והיא באה בגלל שאתה תוקף בצורה כל כך אגרסיבית התנהלות די שפויה). דבר שני, איפה בדיוק כתבתי ש"ניסיתי לחשוב", נדמה בדרך כלל מציין הרגשה ולא מחשבה, סתם שתדע.

ולחתום כמו שעשית זה לומר דברים לריק, כנראה שנגעתי בעצב רגיש. נו שוין.

נ.ב.
היתכן שנפגעת מרמון בצורה אישית אשר גורמת לך לכזו השתלחות חסרת רסן?

איציק 28 בספטמבר 2012

האמת, לא כתבת, הסקה שגויה שלי, כנראה לא ניסית :-)
באמת נגעת במשהו רגיש, קשרת אותי לשחיטות, ואני מנסה לברוח מזה, ובינתים בהצלחה.
חיים רמון עוד לא עשה לי כלום, אבל אני חרד שעוד יגיע יומי. ראיתי שכול דבר בו הוא נוגע גדל עשב, זה הכל, אבל נראה לי מהתגובות שלך (אני לא פסיכולוג, סתם תחושת בטן) שאתה אוהד הפועל תל-אביב אשר מסתפק בעשב או אפילו מחבב אותו.

נ.ב.: גם אם כל דבר בו הוא נוגע היה מצמיח דשה, לא היתי מוכן לקבל דשה של קומבינטור, במובן הרע של המילה (לא יודע אם יש לקומבינטור מובן טוב).

אדם 28 בספטמבר 2012

ובזאת אני מתנצל בפני קוראי הכתבה על חילופי הדברים האלו, פשוט הרגשתי צורך עז לעצבן את האיש. מתנצל.

איציק 28 בספטמבר 2012

התנצלותך התקבלה

MG 28 בספטמבר 2012

אדם, עכשיו, אחרי שתקפת את איציק שכנעת אותי בצדקת דבריך.
זה ממש לא לעניין!

אדם 29 בספטמבר 2012

תקפתי? לא צריך להגזים. זו רק הקנטה. למען האמת הוא בעיקר תקף אותי. ואני אשאל אותך עוד משהו. מדוע, לאחר שאדם מתנצל, אתה עדיין מרגיש צורך להוקיע את דבריו. זה ממש לא לעניין.

MG 29 בספטמבר 2012

ראשית כל, ראיתי שהתנצלת בםני המגיבים, אבל לא בפני איציק.
שנית, איציק – לא לעניין שתקפת את אדם. נא להתנצל בפניו!

איציק 29 בספטמבר 2012

MG,
אומר כך, אם תראה כמה אנשי הפועל תקפו אותי על כל מה שכתבתי, באמת היה צריך להזהיר אותי. אבל, בגלל בקשתך, אני מתנצל בפני כל אוהד הפועל תל-אביב שנפגע ממני אישית או קבוצתית על כך שאני מתעקש שהם מסתובבים כמו עיורים ולא רואים שהמהלך לא ראוי. שהם מתעקשים על כך שאבוקסיס מאמן טוב, למרות שלא על זה הדיון; למרות שהם מתעקשים שלשירזי ואלימלך עשו טובה שהשאירו אותם במועדון, וזה לא טובה כי אם בסיס, אבל הדרך לא יפה; על זה שהם אוהבים את המהלכים של רמון ולוזון, אך לא רואים שזה מסריח.
אני לא מאחל לאף אחד מהפועל שום דבר רע, לא להנהלה, לא לצוות המירצועי, א לשחקנים, ובטח שלא לאוהדים. אני כאוהד ספורט, ולא אוהד כדורגל גדול, פשוט רוצה שהספורט יתנהל בצורה נקייה, אם זה בשחיה, בטניס, ג'ודו, כדורסל, ואפילו בכדורגל. הפועל תל-אביב אינה הקבוצה היחידה, או הכדורגל הספורט היחיד שיש בו בעיות. מה לעשות שנושא פוסט זה קשור לכדורגל והפועל תל-אביב ולכן אני מגיב לנושא. אם הנושא היה אחר, לא היתי מזכיר לא את אבוקסיס, לא את רמון, וסביר להניח גם לא את לוזון.
לכן, למרות שיום כיפור כבר עבר, מצטער אם יש משהו שנפגע בגלל שאני רוצה שאפילו הפועל תל-אביב בכדורגל תתנהל כמו שצריך.

cbh 28 בספטמבר 2012

למה נותנים לאדם רע לב במה להביע שטויות שחולפות במוחו הקודח ?
אין פה שום קשר למציאות כפי שהיא מלבד רוע ועזות מצח של הכותב.
גם לא חכם גדול.
אז בשביל מה לתת לו במה באתר מכובד או שהאתר כבר לא כזב מכובד ?

חיימון 29 בספטמבר 2012

חביבי זה אתר אינטרנט – לא ראשות הממשלה. אף אחד לא בחר אחראי או יושב-ראש. החברה פה כותבים כבר שנים ארוכות ולעתים קרובות גם קורה שהקוראים לא מסכימים עם הטקסטים. עם זאת, הקוראים בחרו להגיע, לקרוא וחלקם גם להגיב – לרוב בנימוס ועם לא מעט אינטיליגנציה.. אז או שתביע את דעתך או שלא – זו בטח לא במה לעריפת ראשים

amitpros 29 בספטמבר 2012

אין שום עניין של צביעות
אין שום תרגיל מסריח

יש סיטואצייה מאוד מאוד לא נעימה
והפועל עשתה את הדבר ההגיוני
שכל מועדון/ארגון היה עושה

לא מבין מה הבעייה

MG 29 בספטמבר 2012

לכל המגיבים שלא מבינים את הבעיה במהלך, להלן הסבר קצת ציבעוני:
יום אחד ספי ריבלין דיבר בטלויזיה וסיפר שהוא נכנס לד"ר בארה"ב. הרופא הודיע לו "יש לך סרטן" ואז הוא סיפר לרופא את הסיפור הבא:
לאחי היה חתול יפה שהוא מאד אהב. יום אחד הוא טס לחו"ל והשאיר אצלי את החתול. החתול רץ בכביש ונדרס. כאשר אחי דרש בשלומו של החתול אמרתי לו שהוא מת.
האח: אתה לא נורמאלי. עשית לי התקף לב! אתה לא יכול לבשר בשורה כזו כך. תכין אותי.
ספי: מה רצית שאומר.
האח: היית צריך לספר שהחתול, עלה לגג, רדף אחרי עכבר, קפץ לעץ ונפל. עכשיו, יש עוד משהו שאתה רוצה לומר לי?
ספי: סבתא עלתה לגג…
(חוזרים לספי והרופא) אתה מבין מה אני רוצה לומר ד"ר? אתה לא יכול להודיע לי כזאת הודעה כך. אתה צריך להכין אותי.
ומה אני רוצה לומר – שהם היו צריכים להכין אותו. לחכות זמן קצר לאחר שהוא קיבל את בשורת הטיפולים זה נמהר. היו צריכים לתת לו לעבור את המשחק עם סכנין ובנתיים להכין אותו ולהתייעץ איתו.

אדום עולה 29 בספטמבר 2012

היית פעם בסיטואציה כזו?
אתה באמת חושב כמו חלק מהמגיבים פה שהלב של מי שטיפל בנושא כזה קשה שכן מה שמעניין אותם זה שלוש נקודות?
זו סיטואציה סבוכה ונוראית שמתרחשת כבר מספר שבועות ורובה הגדול בחדרי חדרים.
הפתרון שהגיעו אליו הגיוני ואנושי במידה.
אולי אפשר יותר אבל כשהכל מתנהל מול עיני התקשורת , במערבולת שכזו קשה לשפוט.
אבל הרבה יותר קל לזרוק רפש .
ועוד מילה כביום חמישי שמעתי את קופמן בתכנית הרדיו והטלוויזיה שלו. בשניהם חשבתי שהוולגריות חצתה גבול נוסף. חשבתי שבימים שהתקשורת קורסת כלכלית כדאי שנדע להעריך טוב יותר את מקומה של העיתונות בחברה ושקופים ודומיו עושים עוול למקצוע כולו. חשבתי שטוב שיש דה באזר שהוא אלטרנטיבה שפויה הן למציאות העסקית והן לתרבות הדיון.
חלק מהתגובות פה והעובדה שזה הפוסט היחיד שעלה אולי מראים שיותר משדה באזר משפיע על ערוץ הספורט , ערוץ הספורט משפיע על דה באזר .

MG 29 בספטמבר 2012

1. אני לא מעסיק, אז מעולם לא היתה לי שום סיטואציה מול עובד.
2. איך הגעת למסקנה שאני חושב ששלוש הנקודות הן האישו? אני התכוונתי שהיו צריכים לחכות כמה ימים ולא להתחיל את המהלך מיד שיצא משערי בית החולים.
3. הפתרון אכן הגיוני, אבל אני לא מבין מה אנושי בו (או יותר נכון מה יוצא דופן בו)? זה נראה לי סביר ולא איזשהי מחווה הומנית יוצאת דופן.
4. שירזי בטיפולים ל-45 ימים ויכול להעביר באמצע אימונים ומשחקים (כמובן באופן חלקי). גוטמן היה מושבת לחודש ואף אחד לא העיז לחשוב על להביא מחליף, אז לא צריך להיתמם כאילו לגורמים המעורבים אין קשר להחלטות.
5. אני לא חושב שאני זורק רפש (ועזוב את ההערה ההומוריסטית הלא מוצלחת למעלה). אני מסכים שהתגובות חצו מזמן את גבול הטעם הטוב.
6. התקשורת כלל אינה קורסת כלכלית. שאל את רשת, קשת, וואלה, ישראל היום, הוט, יס וכו' לגבי מצבם הכלכלי. כמו בכל ענף יש מי שמצליח ומי שלאו.

אדום עולה 29 בספטמבר 2012

רשת עברה להפסד גם וואלה . ישראל היום זו לא באמת דוגמא לכלום .
התקשורת בישראל במצב נוראי מבחינה כלכלית . זו לא שאלה של שחקן מוצלח יותר מאחר. זה ענף שלם שלא מוצא מודלים כלכליים מוצלחים מספיק. וכשזו בעיה ענפית זו בעיה חברתית.
בתקופה שכזו היה עדיף לשים עיתונאים אמיתיים בפרונט ולא את הקוף ואת רסקה

אדום עולה 29 בספטמבר 2012

חפש חבר רופא ושאל אותו האם מבחינה רפואית המצב של שירזי מתקרב לסיטואציה של גוטמן .
עקרונית על גרף שבו מצד ימין יש את שירזי ובצד שמאל יש שפעת . גוטמן קרוב לשפעת הרבה יותר.

MG 29 בספטמבר 2012

בוא נתחיל עם זה שהוט ויס לא רק רווחיות, אלא משפרות את תוצאותיהן עם הזמן (למעט רבעון חריג פה ושם).
לגבי רסקה – בכלל לא מסכים איתך. מעבר לזה שהוא שדר כדורסל מצויין יש לו תוכנית בוקר שהאי עיתונות במיטבה בגלי צה"ל, אבל הבן אדם צריך גם להתפרנס ובזנות זה יותר קל. בקיצור הבעיה בפורמט ולא באדם (אצל קוף גם באדם).
אבל עזוב אותך שטויות – נכון שהסיפור של ספי אדיר? ושהוא מספר אותו זה בכלל מפיל מצחוק.

אדום עולה 29 בספטמבר 2012

הוט ויס הן לא יצרניות תוכן . לפחות לא בחלק הארי של ההכנסות .
יס היא חלק מקבוצת בזק . מונופול בשוק התקשורת שכבר שנים מממן את ההרפתקאה הזו שנקראת יס וזאת כדי להחליש את התחרות מול הוט.
הוט משפרת ריווחיות בין היתר בגלל שחיסלה שירותי תוכן לדוג ערוץ ביפ שפרנס מאות עובדים.
הוט ויס לא יושבות על אותה משבצת שבה נמצא מעריב וערוץ 10 .
כל מי שנמצא שם מפסיד היום . חלק יותר וחלק פחות.
נ.ב
ספי תמיד גדול , למרות שהוא מכביסט  

אדום עולה 29 בספטמבר 2012

רסקה גרוע בעיני מהקוף . הוא מכשיר את השרץ.

יואבי 29 בספטמבר 2012

אדום עולה- אתה עוסק בטפל,אתה זורק מילים כמו ״בחדרי חדרים״ ו ״סיטואציה סבוכה״,אתה מזכיר לי שיחה בין איבאנוב לרופא,במחזה ״איבאנוב״ של צ׳כוב. הרופא מבקש מאיבאנוב שיעניק יחס טוב יותר לאשתו החולנית,ואיבנוב זועם עליו שלא ישפוט אותו,כי בנפשו יש יותר מידי מרכיבים וחלקים סבוכים שהרופא הטוב לא מודע לקיומם. לאחר מונולוג ארוך של איבאנוב,הרופא פשוט אומר לו,שהכל טוב ויפה,אבל זה לא משנה את העובדה שהוא מחרבן על אשתו.

B. Goren 29 בספטמבר 2012

מסתבר שאבוקסיס עדיין לא הסדיר את ענין תעודת הפרו.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.129979.html

האם הוא יכול במצב זה לשמש כמאמן הפועל ת"א? אשמח אם מישהו יאיר את עייני בנושא.

הרבי מיעוטו 29 בספטמבר 2012

א. כפי שקראת בלינק ששלחת, לאבוקסיס (כמו לכל מאמן מחליף) מותר לרמן ללא תעודה במשך 3 שבועות.
ב.העיה של יוסי עם התעודה היא פורמלית. הוא עשה את הקורס ולא לקח את התעודה, כך ששלושה שבועות הם זמן מספיק בכדי להסדיר פרוצדורות.
ג. אהבתי את "מתמטיקה ל-5 יח'" שלך. ספר מופת.

יוגי לבדוץ. 29 בספטמבר 2012

הפועל תל אביב מועדון מזוהם,מטונף,גזען ובזוי.

עם הקהל הכי אלים בישראל,שאחראי למעשי האלימות הכי קשים שנעשו כאן.

קהל גזען בזוי ומטונף שמאוהב שבכיעור ובגזענות של עצמו.

ראו שמועדון כזה ימחק מעל פני האדמה.

מועדון מבחיל,דוחה,מושחת,מזוהם,ומטונף,ימח שמו.

אדום עולה 29 בספטמבר 2012

סיימתי את טיעוני

איציק 29 בספטמבר 2012

עם כל התגובות שלי עד עכשיו, אחרי התגובה של יוגי, אני מצטרף לאדום עולה. פשוט בושה.

תורג'י 29 בספטמבר 2012

למאמן ולסמל הגדול של הפועל יש מניה בבית"ר.
עזבו את זה שזה מצחיק, זה לא ניגוד אינטרסים?

יוסי מזרחי 29 בספטמבר 2012

אני לא מחסידי הפועל(חס וחלילה) אבל הסיטואציה מאד יוצאת דופן וכבר אמרו חז"ל אל תדון אדם עד שתגיע למקומו.
קודם כל באמת, נחזיק אצבעות לניצן ותפילה שינצח בהתמודדות הקשה שלו.זה לפני הכל.
כל מי שמציע ש"יתחשבו" בניצן,ואפילו במחיר הפסד העונה, מדבר הבלים. מי באמת יודע מה ההעדפה שלו? ספקולציות? זה לא רציני. בשאלה אבוקסיס או שביט,שיתעסקו אוהדי הפועל. אני לא בעסק אבל עם כל הכאב החיים צריכים להמשך והחלטה שנתקבלה, אני מקוה שעל דעתו של ניצן היא זו שקיימת ובואו נתרכז שוב בתפילות לבריאותו ולשלומו.

אמנון 29 בספטמבר 2012

בקיצור:
אם גולדהר עושה את אותו מהלך יספרו לנו שזה סטנדרנט הניהול בחו"ל וגאוננות פיננסית קרה שתביא להצלחות.
אם שחר עושה את אותו מהלך ימכרו לנו שככה צריכה להתנהל קבוצת כדורגל כי בכרמל יודעים לנהל דברים כמו שצריך.
אם בבית"ר עושים את אותו מהלך יגידו לנו שזה מגיע מתוך מצוקה של קבוצת תחתית בבהלה.
על קריית שמונה היו מספרים שזו התנהגות של מועדון שלא רגיל להיות במעמדים הגדולים.
ובהפועל זה "כשר אבל מסריח".
מפת הספורט של ישראל, בחמש שורות.

שלו 29 בספטמבר 2012

איתן,

ההבדל בין עיתונאי טוב, לסתם חלטורה היא לדעתי במי אתה נלחם.
אם אתה שם על הכוונת שלך את מכבי/הפועל/בית"ר בעלי הון, פוליטיקאים אתה בצד הראשון הכי קשה לשחות נגד הזרם – אבל היי "רק דגים מתים שוחים עם הזרם".
אם אתה נטפל לחלשים ולמסכנים אתה בצד השני של העיתונאות.
אני מתרשם, גם אם אני לא מסכים אתך מדי פעם שאתה מעדיף לקרוא תיגר על החזקים שרומסים אותנו ולא להיות עיתונאי חצר של משהו.

נתת חומר למחשבה (אם אתה צודק או לא אני לא יודע), לאנשים קשה לעכל שלא הכל טהור.
הסיפור עם ניצן החזיר אותי לסיפור על החוזה וביטולו של לאנס ארמסטרונג עם קונפידיס.

אני עדיין לא מבין למה יוסי אבוקסיס עדיף על שביט אלימלך לא לטווח הקצר ולא לטווח הארוך.
ולכן בתאוריה שלך נראית לי הגיונית.
אני חושב שהפועל היו צריכים לתת את המושכות לשביט ולהגיד לניצן שהם אתו יחד במאבק במחלה, לשחקנים היו יכולים לשדר שהם מחזיקים מהם ושירתמו למאמץ (בטח לדרוש מנהיגות מהוותיקים).

בקשר לרמון, יש לי רק מחשבות רעות אז אשמור אותן לעצמי.
הוא פשוט אלכימאי הפוך למידאס.

יואבי 29 בספטמבר 2012

רק עיוור לא יראה מה קרה כאן,ורק טיפש לא יבין. אוהדי הפועל,הקהל הטוב בעיני עצמם,שמייחלים להחלפתו של שירזי כבר חודשים,ישלפו בלי בושה כל תירוץ אפשרי כדי להצדיק את הפוליטיקה השפלה של רמון ואבוקסיס. איך אפשר שלא להבין שהמהלך הראוי היה לתת לשביט לעבוד עם עוזר נוסף,עד לשינוי משמעותי במצבו של ניצן?!
כל נסיון להגן על המהלך הזה נדון לכישלון מראש,מהסיבה הפשוטה שהוא פסול! פשוט פסול!

רוני 29 בספטמבר 2012

אחי ז"ל היה שוטר שחלה במחלה, מיד הוא הפסיק לתפקד כשוטר והתפנה לנסות לרפא את עצמו והוא לא ניהל עסק של 40 מיליון ואפילו הדרישה לתת לו לעבוד בשביל לעזור לנפש,לא התקבלה.
למרות שמשטרת ישראל טיפלה בו לתפארת,לא בא בחשבון שהוא יחזור לשרת ויתן 50 אחוז וזה לא היה מזיק לאף אחד
פה יש אדם שמנהל מערכת מסובכת שצריך להכין שחקנים ,מערכים,חילופים, איך?????
מה לעשות שהעוזר שלו לא מתאים ,עם כל הצער שבדבר
היה צריך להזיז אותו באותו רגע שזה התגלה !!!! נקודה
נ.ב. שנתיים אחרי אחי נפטר….מקווה שהפעם האדם ינצח הלוואי!!

MG 29 בספטמבר 2012

שלא תדע/י צער, אך הכותב אינו מלין על המעשה, אלא על האופן והעיתוי בו הוא נעשה וכן על כפל התפקידים הנוכחי.

רוני 29 בספטמבר 2012

מזיז אותו מיד שאני מבין שהוא לא יכול לספק לי את השירות שהוא צריך לספק לי .במיוחד במערכת תובענית כזו מצטער,כל הטענות שלך הם קנטרניות אין לי צד בענין והמערכת לא יכולה לסבול את עקוב של חודש בהחלטה,זו שהוא נשאר במערכת מראה על אנושיות אין עיתוי טוב לפיטוריםהעברה מתפקיד האם באמצע כימוטרפיה זה כן
דברך לא מריחים טוב מצטער
תנסה להוציא את שם המערכת המתפקדת והאנשים ותחליף עם מערכת קרובה לליבך תראה שכל מה שכתבת מיותר ולא מריח טוב
רק בריאות

MG 29 בספטמבר 2012

1. ניסיתי לפרש את הכותב (זה היה די ברור ממה שכתבתי, אבל מי שבוחר להיכנס לעימותים מיותרים תמיד יצמא סיבה לתקוף סתם).
2. קרא תגובות קודמות שלי – כתבתי שהיו צריכים לחכות מספר ימים. מאיפה הבאת חודש? למה להכניס לי מילים למקלדת?
3. לעניין ה"אנושיות" התייחסתי גם כן בתגובות קודמות. זה דבר נורמאלי לעשות וממש לא מחווה הומנית מיוחדת. (המשטרה היא יוצאת דופן בעניין. גם אותי לא היו מפטרים עם הייתי במצב הזה).
4. די נמאס שאי אפשר לכתוב מילת ביקורת על הפועל ת"א כאילו הכל נגוע באינטרסים. כמו קבוצות אחרות גם הפועל ת"א נתונה לביקורת וניתן לבקרה בצורה עניינית. בחלק גדול מהתגובות האוהדים שלה מגנים על הקבוצה ע"י כך שתוקפים את המגיב במקום לענות קונקרטית לטענות. אז מה שאתה כתבת זה מה שלא מריח טוב!!! ומאד מיותר!!!

הרבי מיעוטו 29 בספטמבר 2012

לא בשביל להתעמת, רק בשביל לדייק:
א. הפועל חיכו מספר ימים. למעשה הם חיכו שלושה שבועות, מרגע שהתגלה דבר המחלה ועד ששירזי הודיע להם שהוא לא יכול להמשיך בתפקידו. מידיעה, שירזי היה זה שפנה, והפועל הכינו תכנית מגירה מראש ומימשו אותה ברגע הפניה, תוך התייעצות עם שירזי והעדפה שלו את אבוקסיס על בן-שמעון.
ב. אני מסכים איתך שלא נעשתה פה מחווה הומניטרית ענקית. פשוט עשו מה שאנשים עם לב אמורים לעשות. אבל במקום שאין בו אנשים צריך לציין את מי שמתנהג כאיש, ובטח לא לחפש מתחת לשטיח איפה מתחבא הטעם לפגם.
ג. אף אחד לא הפריע לך לכתוב ביקורת על הפועל ת"א. התגובות שלך מתפרסמות באופן די חופשי לדעתי. מה שכן, האפשרות שלך לכתוב ביקורת לא באה על חשבון האפשרות של אחרים לבקר את דבריך

MG 29 בספטמבר 2012

רבי, אני מסכים לחלוטין עם ב' וג'.
תדובה כמו שלך אני מקבל בשמחה, אבל חלק גדול מהתגובות תוקפות את המגיב ולא את התגובה בצורה עניינית ולכך התכוונתי בסעיף 4.
האם אי פעם ביקרתי או תקפתי אותך ולא את התגובה שלך?
כך אני גם מצפה שינהגו איתי.

רוני 29 בספטמבר 2012

קח לך בדיחה עם מוסר השכל
שני גויים הולכים ברחוב אחד אומר לשני: בו נתעמר ביהודי
נגשם ליהודי ואומרים לו:תביא סיגריה
היהודי מוציא סיגריה מתוצרת טיים ומגיש להם
הגוי אומר לו:אני מעשן רק מרלבורו!!
היהודי מוציא מהכיס השני קופסא מרלבורו
הגוי:כן אבל בלי פילטר
מוציא היהודי קופסא מרלבורו בלי פילטר
הגוי אובד עצות נותן לא סטירה ואומר לו:
למה אתה מגיש לי סיגריה בלי כובע על הראש

MG 29 בספטמבר 2012

אני לא מסכים איתך (אם הבנתי נכון את מוסר ההשכל ואיך הוא משליך עלי), אבל לא רע :)

איציק 29 בספטמבר 2012

שלום לכולם,
איתן כתב פוסט מצוין, ללא קשר אם מסכימים איתו או לא. במצוין אני מתכון לתגובת שרשרת של מגיבים. כלומר נגע בנושא רגיש. היו הרבה תגובות מתלהמות ופוגעות, וגם אני אחד שכנראה פגעתי ואני מצטער כיון שלא זאת היתה הכוונה.
פוסט זה נוגע בנקודה מאוד רגישה לא רק של הפועל תל-אביב, לא רק של הכדורגל, ולא רק של הספורט, כי אם בנורמות המקובלות במדינה. הפוליטיקאים אצלנו רוצים להיות שרים כיוון שלא הורשעו, כאילו המשפט הוא גם הצדק. יש דברים ששרים ביפן עשו חרקירי או שר באנגליה התאבד לפני דיון. אצלנו זה לא כך, וטוב שהם לא מתאבדים. חבל שלא זזים הצידה.
אבל אנחנו כאן בספורט, והוא נגוע בחוסר יושר ואמינות לא רק בכדורגל. אנחנו לא יחידי סגולה בזה. אם תשאלו אותי את מי אני מעדיף בכדורגל, את רמון או ברלוסקוני, לא רוצה אף אחד מהם, אך רמון עדיף. זה בחירה בין שתי רעות, ואין בחירה טובה.
אני לא יכול לתקן את המדינה, גם לא את הספורט, אך בתגובות פה, אני יכול לומר את האני מאמין שלי. ושוב, אם זה נאמר בצורה לא ראויה, עם הקוראים הסליחה. אני לא נגד הפועל תל-אביב, וגם לא בעדה. אני לא מבין גדול בג'ודו, אך לא צריך להיות אריק זאבי כדי להבין שמה שהיה שם לא תקין. כך גם בהפועל תל-אביב. אנושיות זו לא חובה חוקית אך כן מיסרית ולא צריך למדוד את הכל רק לפי הספר, יש עד ערכים בלתי כתובים. יש בעיות גם בקבוצות אחרות, אך יש גם כאלו שבהן המצב טוב יותר.
אין ספק שכל הכותבים, כך אני מאמין, מאחלים החלמה מהירה לניצן שירזי.
אני משוכנע שכולם חושבים שניצן ראוי למחליף ראוי, קבוע/זמני עניין של השקפה.
אני בטוח שכל אוהדי הפועל תל-אביב, אחרי סיוט טביב, רוצים הנהלה שפויה, ראויה, ולא נגוע בושום דבר לא רק לא חוקי, כי אם גם לא מוסרי. הצעד מטביב לרמון הוא צעד בכיוון חיובי, אך גם אתם חייבים להבין שזו לא צריכה להיות סוף הדרך. אתם עדיין צריכים להתקדמת ברמת האנשים המנהלים את קבוצתכם.
אין לי שום דבר אישי נגד אבוקסיס/רמון/לוזון, אך אני חיי כאן, קורא, רואה ושומע מה הם עושים/עשו ואני לא אוהב הרבה דברים, ולכן אני כותב מתוך כאב על המצב ולא כדי ללעוג לכם.
לדעתי גם אתם צריכים לנסות ולראות את הדברים בצורה יותר מפוקחת, ואולי כך, נוכל לא להסכים על הכל, אך לפחות להתדיין בצורה יותר תרבותית ממה שעשיתי אני ועוד מספר מגיבים.
שבועה טוב, וחג שמח,
איציק

רוני 29 בספטמבר 2012

איציק היקר
א.גילוי נאות שלך מלחתחילה שאתה שונא את רמון נקודה
ב. יש עוולות כל כך גדולות בספורט הישראלי עדיף היה שתתעסק עם אזגי,שלטון הזקנים בוועד האולימפי,שלטון ההרס והמכבש שהורס כל חלקה טובה בכדורסל הישראלי מכבי כמובן ראה מה שעשו לשחקן שניסה להתמרד בשידור חי
ג.בהפועל יש הרבה סרחון כיאה לקבוצה שמתבוססת בחברה הישראלית והפועל לא נקיה כמו ששאר קבוצות לא
ד.לא רואה בעיתיות בפרשיה ספציפית זו לא בעיתוי ולא במהלכים
במקומך הייתי מתעל את השינאה שלך אל צורת ואופי הקניה של הפועל

איציק 29 בספטמבר 2012

רוני,
ראשית, אין בי שינאה.
שנית, לרמון אין לי שינאה אישית, הוא לא פגע בי אישית, כי אם לא אוהב את התנהלותו הערכית. היכן מצאת שכתבתי שונא את רמון? לא מצאתי, אך אם השתמשתי בביטי זה, הוא לא ראוי.
שלישית, הפוסט דיבר על מקרה ספציפי ועליו התגובה.
רביעית, אתה לא יודע למה אני כן מתעל ולמה לא את המהלכים שלי, אז חבל.
חמישית, והכי חשוב, לדעתי, לא הבנת שום דבר ממה שכתבתי, ועדין זה בסדר.

רוני 29 בספטמבר 2012

אז מי שלא מסכים אתך לא מבין… יש לך תזה!!!!!
מצטער זה הריח שעולה מהתבשיל שלך

איציק 29 בספטמבר 2012

אכן-כך, לא הבנת שאתה יכול לא להסכים איתי בכלום, אך בזה שתנסה לשלוח אותי לכול מיני מקומות, זה לא יפתור שום דבר. כיוון שמהתגובה שלך זה מה שמשתמע, חבל. כל השאר מבחינתי בסדר.

רוני 29 בספטמבר 2012

רק בריאות איציק וחג שמח

אדום עולה 29 בספטמבר 2012

בקרמן , האש התחילה כשכינית את המהלך אקט מחליא.
אולי הלב שלך עם שירזי אולי לא. ימים יגידו.
למערכת של דה באזר ולאנשים הטובים שבה זה צריך להיות רגע של חשיבה. האם הדרך לנהל דיון על נושא שכזה בסיטואציה שכזו היא לשים רק עמדה אחת על השולחן. כזו שחושבת שזה אקט מחליא.

תום 29 בספטמבר 2012

עצוב לראות לאן התדרדר דה-באזר. טורים כאלו אין אפילו ב-ONE

ההוא מלמטה 29 בספטמבר 2012

מזל שאתה לא רופא שיודע מתי ניתן יכול לאמן ומתי לא. מזל שאתה לא מנהל מועדון שילך עם מאמן שידוע מראש שיש לו בעיות שיפגעו בתפקיד שלו, מזל שאתה לא עיתונאי רציני (מעולם גם לא היית!) אלא רק כותב טור במקום נידח באינטרנט שמכניס 4 אנשים בשעה.
חבל שערוץ הספורט בחר לשתף פעולה עם כתיבה נמוכה מזו שרואים בוואן.

רוני 29 בספטמבר 2012

תכל'ס טור לא רציני.
כדורגל זה עסק מלחיץ ולא ניתן להמשיך ולהעסיק בנאדם שחולה במחלה קשה.
למה אתה מנסה לשפוך רעל סביב הנושא?
חבל שעיתונאים כותבים בלי להבין מה זה כדורגל. הכתב מנסה להביע דיעה בכוח אבל הדיעה ילדותית וקטנונית.

סוס ים 29 בספטמבר 2012

תגידו, למה מכל דבר צריך לעשות סנסציה???
יש כרגע לניצן שירזי דברים ק-צ-ת יותר חשובים להתעסק איתם מהשאלה האם עומר דמארי יעלה עם נעלי סטופקס או עם כמה שוערים לעלות במשחק הבא…
הנה דוגמא למקרה דומה – קרוב משפחה שלי סובל ממשהו שעד כמה שאני מבין יש גם לשירזי, למרות העובדה שלא קוראים לילד בשמו. ונחשו מה? הוא הפסיק ללכת לעבודה כל יום ומתעסק יום-יום בעיקר בלהיות בריא. זה לא נראה לכם הדבר הכי נורמלי שיש?

המאמן 30 בספטמבר 2012

לי מפריע דבר אחר.
כי מהמקום שאני בא ממנו, לא עוזבים באמצע.
התחייבת לשנתיים בנבחרת? סיים אותן – ואז לך לאיזו קבוצה שרק תרצה.
לומר שהקמפיין גמור אחרי שני משחקים בלבד זה, ולא משנה איך תהפכו את זה, לא ספורטיבי.
עוזר מאמן בנבחרת ישראל צריך לשמש דוגמה וללכת בראש המחנה כשהוא מחזיק את דגל הרוח הספורטיבית – זה לא נגמר עד שזה לא נגמר.
לנבחרת יש עוד משחקים רבים לשחק, ואפשר לשפר ולחזק אותה.
זה התפקיד של עוזר מאמן.
אם המאמנים שלהם לא מחויבים (אסור היה לגוטמן לתת לאבוקסיס לנטוש), למה שהשחקנים יהיו מחויבים?
כיצד השחקנים אמורים להרגיש כאשר אחד המאמנים עוזב אותם באמצע?
ממי ילמדו את מוסר ההשכל מהמשל הספינה הטובעת?

נבחרת ישראל היא משימה לאומית.
אבל אבוקסיס דואג לאבוקסיס.

זו לא בושה. זה איכס.
וככה נראה הכדורגל שלנו.
יו"ר מקלל ועוזר מאמן מתפטר.
חבל.

סליחה, לא חבל. איכס!!!

מורן 2 באוקטובר 2012

אולי אני תמים, אבל פורסם שזה בא מצדו של שירזי… לא?

האורח 4 באוקטובר 2012

גילוי נאות.
. לא אוהב את בקרמן לא אוהב את דורפן ולא את דה בזאר ולכן אני משתדל שלא להגיב .

לא סובל את הפועל ת"א לא סובל את רמון לא אוהב את גוטמן לא את לוזון ולא אוהב את אבוקסיס. (בערך מאותם סיבות שגורמים לי לא לאהוב (בעדינות) את אלו שלמעלה.

ועכשיו אחרי כל הגילויים הנאותים אבקש להגיב כי לפעמים צריך בכל זאת.

1. כבר כשהתבררה מחלתו של ניצן וכששמעתי את "התמיכה המוחלטת" שמקבל ניצן מהמערכ הסתקרני לראות כמה זמן תחזיק התמיכה הזו מעמד.

2. יחד עם זאת בהתחלה חשבתי שמגיע שאפו להפועל ,ללוזון ולאבוקסיס. התחושה הייתה שאבוקסיס שומר כפיקדון את התפקיד לניצן עד שיחזור בעזרת בורא עולם לקו הבריאות. הערכתי מאד את המהלך של הפועל היות ופרשנתי אותו בדרך הבאה.
הפועל מצהירה שהיא שומרת את התפקיד לניצן בכך שהיא מביאה מאמן שמחזיק בעוד משרה ויש לו לאן לחזור ולכן לא נלקח אף מאמן אחר.
ומכאן שמגיע לכאורה כל הכבוד שבאופן הומינטרי נענה לבקשה למרות שזה נוגד את התקנון עקב המצב המיוחד.ובמיוחד לאבוקסיס שבעצם יודע שהוא יפנה את תפקידו בדיוק ברגע שניצן יבריא (הלוואי)

3. אלא שאם הזמן הבנתי שכנראה (ולכאורה) הייתי תמים. תחילה סופר לנו שהפנייה הראשונה הייתה לרן בן שמעון .אח"כ הבנו מתוך הביקורת בהתאחדות שכנראה מכרו לנו סיפור.

4. אמנם הפועל יצאה מזה באופן שיווקי בצורה מכובדת .אך למעשה גם אם הייתה רוצה היא לא יכלה לצאת מכך באופן מכוער כפי שעשתה כרגיל.

5. שביט אלימלך מישהו טען למעלה שהוא יצא נגד ההנהלה .ראשית הוא אמר דברים נכונים ואכפתיים כקפטן הקבוצה. שנית זה כלום לעומת מה שעשו שחקנים נגד ההנהלה אשתקד בתקופת טביב. מוסר כפול היה תמיד המוסר של הפועל ת"א בכלל ושל חיים רמון בכלל.

בכלל שביט הוא לא מאמן פחות מנוסה מהותית מאבוקסיס .לאבוקסיס הייתה כולה עונה אחת כמאמן בוגרים (עונה טובה מאד) ואלימלך אימן מספר חודשים (אם כי בכישלון מוחלט)

6. בקיצור מי שנפרע מאלימלך /אבוקסיס/אנטבי/ חן / טועמה כסמלים של המועדון (בטועמה ניסו הוא לא נתן) וזה רק בקצה המזלג.
הוא זה שנפרע מגילי לנדאו /קשטן /שייע / כמאמנים .דיברתי רק על הסמלים הגדולים.

תזכורת קצרצרה.
את אבוקסיס הפרישו. את אנטבי זרקו כי בן דיין היה פנוי …ובסוף זרקו גם אותו. את טועמה רצו לזרוק למכבי פ"ת כמו שרצו לזרוק את שבחון שנה קודם לכן.הסאגה עם אבוטבול נמשכת כמה שנים.
את גילי לנדאו זרקו תוך כדי השמצות אישיות שפגעו בו שנים אח"כ וזה שחקן שכבש שניים מהחשובים בשערי הקבוצה בכל הזמנים (שניהם פסולים כמובן השער ביד בגמר הגביע ב83 ושער הנבדל במשחק האליפות 86 ) את קשטן העיפו בגלל כמה שקלים אחרי שהוא הוליך אותם לדאבל ולרבע גמר גביע אופ"א. שייע השאיר אותם בליגה בעונה קשה מאד באופן הירואי והתודה רבה הייתה זריקה מבלי לדבר איתו בכלל.

בקיצור אחרי כל זה אתם רוצים שהם יתייחסו בכבוד לניצן שירזי שבכלל לא סמל ?
הצחקתם אותי.

Comments closed