ברס: בשבחי האופטימיות (לקראת וויקינג'ס) אלון ברק

זהו זה. זו ההזדמנות האחרונה. אני נותן צ'אנס אחרון לאופטימיות, ואוסיף ואומר אפילו אופטימיות יתר.

משבעת המשחקים שנותרו לעונה זו, חמישה יתקיימו בשיקגו, והשניים הנוספים הם מול יריבות לבית אשר אפקט הביתיות שלהם הוא לא בדיוק כמו בלאמבו פילד.

אני כבר מחשב לעצמי איך אנחנו מנצחים את הסיינטס, ואפילו את דאלאס, בבית ושבעצם המשחק הכי חשוב שיהיה לנו הוא עוד שבועיים בדטרויט. ניצחון שם, בתקווה אחרי שני הפסדי חוץ שלהם, יקרב אותנו מרחק משחק אחד מהליונס והלו"ז שלהם אחרי זה קשה יותר וכולל משחק אצלנו ואצל גרין ביי.

אבל לפני שכל חלום הסינדרלה הזה בכלל מתחיל לקרום עור וגידים אנחנו צריכים לעשות משהו שבתחילת השנה נראה היה פשוט אבל כרגע הוא קשה מאוד (למרות כל דעות הפרשנים) וזה לנצח את הוייקינגז.

למרות פתיחה רעה, וגם בלי השחקן אולי הכי טוב בליגה, מינסוטה הצליחה לחזור למסלול הניצחונות בעזרת הגנה מצוינת בראשות הרוקי אנתוני באר.

על הנייר הברס עדיין עדיפים אבל לאור היכולת העלובה, והמצב הנפשי הירוד שמלווה אותה, הם מגיעים למשחק הזה בתור האנדרדוג. בטח ובטח כאשר הם עדיין בלי ניצחון אחד השנה בסולדג'ר פילד.

אבל אחרי כל התבוסות, הביקורות והכעס (המוצדק) של אוהדים ושחקנים כאחד יש מצב עדיין לשנות את העונה הזאת. כולם הרי כל הזמן מדברים על כך שהפוטנציאל קיים, בהתקפה וגם בהגנה, אז למה לא בעצם?

אני מקווה שג'ארד אלן יוכיח לאוהדים בשיקגו שהוא היה החתמה ראויה, דווקא מול קבוצתו לשעבר, ושג'יי קאטלר יחזור ליכולת המצוינת של תחילת העונה. בלי התעלות משני צידי המגרש המשחק הזה יכול להיגמר בהפסד ביתי נוסף ואת זה כבר יהיה מאוד קשה להסביר.

כאוהד נשאר לי רק להאמין ולקוות לטוב. סטטיסטית זה אפשרי. שחקנים ברמה גבוהה יש. אמנם זה קלישאה אבל מעכשיו כל משחק הוא משחק פלייאוף. זהו זה.

נגמר המשבר. או שלא. או שכן
קרלסן-אנאנד II, משחקים 6-5: מזל של אלוף?

3 Comments

מתי 16 בנובמבר 2014

זורם איתך. וחוצמזה לאחרונה יש לנו את המספר של הוייקינגס.

אלעד כץ 16 בנובמבר 2014

לאחרונה שום דבר בשיקגו הוא לא כמו לאחרונה.

Spurs 16 בנובמבר 2014

לא יעזור ההגנה מפורקת ההתקפה איבדה ביטחון
וקטלר נו טוב זה קטלר אי אפשר לדעת למה לצפות
עדיין חושב שניצחון על הוויקנג'ס האומללים ראלי אבל לא לצפות ליותר מדי בטח שלא פלייאוף..

Comments closed