הבדיחה של אירופה – יוחאי שושני

מנצ'סטר יונייטד הפכה בחלון העברות האחרון לבדיחה של אירופה.

כן כן, ממש כך. הצעות עפו לכל כיוון בייל, ניימאר, רונאלדו, מולר (זה אפילו היה כתוב בסאן ובמטרו),

שחקנים סירבו בזלזול להצעה המגוחכת לשחק ביונייטד (מירור וסטאר).

ראמוס השתמש ביונייטד לקבל חוזה, פדרו שוחח עם ואלדס ושמע שלואי ון חאל משוגע. (מארקה ואס)

די מריה ברח, שילמו המון לשחקן שאף אחד לא שמע עליו (בן 19, מי היה מאמין).

והפקס (טוב, זה באמת בדיחה).

אין מה לומר. כלום לא נשאר מהמועדון המפואר הזה. רק השם.

מנסים לקנות הצלחה, אפילו מוריניו אמר!

*

אלא שהרעש נגמר מסתבר שיונייטד הוציאה נטו 40 מיליון פאונד בקיץ הזה.

וכשאני מסתכל על טור השחקנים הנכנסים – הוא נראה יופי (הייתי שמח אילו גרייזמן, רויס או גצה היו כאן) – החליפו סופסוף את נוויל, יש קישור מרכזי ושני כישרונות התקפיים שמי יודע לאן יגיעו. אחד כבר מראה ניצוצות.

ולא פחות חשוב יונייטד חתכה הרבה שחקנים שלא שייכים לרמות האלה. בעצם ממי שעזב רק די מריה באמת שייך.

בזמן הזה צ'לסי הביאה את הקטור, פאפי ופלקאו.

ארסנל את צ'ך (ארסן עדיין מתלבט לגבי כמה חלוצים).

ליברפול עשתה כמה מהלכים יפים אבל בעיקר המשיכה להנציח בינוניות.

טוטנהאם – טוב נו, טוטנהאם…

וסיטי – טוב, לסיטי באמת היה חלון טוב.

*

אז יכול שהבדיחה היא לא על וודוורד והפילוסוף? אולי היא בכלל עלינו?

 

 

דג׳ילובודג׳י!
איבד את הקסם - גיל בן שלוש

51 Comments

בני תבורי 2 בספטמבר 2015

בנטקה עם ארבע שנות פרמייר ליג וכמות לא רעה של שערים הוא אכן בינוניות. לעומת זאת, האמריקאי שהאיחוד הביאו…

שושני 3 בספטמבר 2015

בני הרעיון זה איך דברים נתפסים
בסוף שניידרלין מארסיאל ודרמיאן עלו כמו ללנה מרקוביץ ולוברן. מי בזבז יותר?
מי מוצג כמגוחך יותר?
הכל סתם רכילות מטופשת.

רועי מ 2 בספטמבר 2015

בני חובת ההוכחה על BR.
הל תלוי בו בקשר של ליברפול.
בקשר לחלאות? נקווה שזה לא ידבק אצל ההולנדי

בני תבורי 2 בספטמבר 2015

רועי,
חובת ההכחה על רוג'רס.
אין בדה באזר חלאות.

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2015

שכנוע עצמי של אוהדים זה הדבר (ואני אומר את זה גם על עצמי)

שושני 2 בספטמבר 2015

זאת תכונה ידועה. אבל העניין החדש של שמועות מופרכות שהמועדון אמור להביא את כל כוכבי הלכת בחלון אחד, זאת תכונה אחרת.
בצורה אוביקטיבית יונייטד עשתה רכש משמעותי מזה של צלסי וארסנל ופחות מזה של סיטי. היא לא נכשלה כשלון חרוץ כאשר שניים משחקני הרכש כבר השתלבו מצויין, השלישי מראה סימנים של גדולה והרביעי זה שווינשטייגר, איך שלא נהפוך את זה.
אי אפשר לשלב כמות גדולה יותר של שחקנים בקיץ אחד. לגבי הקבוצה שלך, להחליף את גונסון היה יותר מנחוץ. בנטקה יכול לספק שערים. מילנר שחקן טוב מאוד. כל השאר זה המשך הבינוניות. וזה כשסטרלינג וגרארד שנכנו במידה כזאת או אחרת של גדולה הלכו.
אבל יונייטד מקבלת את כל הלעג, הבוז והביקורת.
זה מגוחך. חלון טובת אולי לא מעולה, בטח שלא מושלם, אבל פשוט הזוע להגדיר אותו כגרוע ונלעג.

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2015

אבל התעלמת משני הדברים שהפכו אותו למשל ושנינה – הבלאגן עם דה חאה וכמובן הרכישה של מטריאל בסכום מגוחך. בלי שני הדברים האלו אף אחד לא היה מדבר על היונייטד כמעט

אריק 2 בספטמבר 2015

החלוץ הכי מבטיח u21 שזומן לסגל צרפת לא ייקנה בפחות מ20-25. אז שילמו ביתר.

שושני 3 בספטמבר 2015

אגב גרייזס. הרעיון של הפוסט היה שאנחנו לא מודדים בצורה רציונלית את כל העניין אלא מתנהגים כסאקרים של רכילות מופרכת וברובה הגדול מומצת כדי לתחזק את מה שחשבנו ממילא.
נדמה לי שזה נכון לרב התחומים, פשוט בכדורגל זה מוקצן יותר ואמויונלי יותר.
והנה ההוכחה האזכור של ליברפול בפוסט שלא נעשה כעקיצה כלל, גורם לויכוח (מטופש) ולתגובות פבלבויות.
אנחנו באופן כללי די פאתטיים.

עירן 2 בספטמבר 2015

כנראה שזה באמת נכון, אם כי חסר היה הפאנץ ליין של חלוץ מוכח, שכולם חיכו לו והסימנים, כולל שחרור מאסיבי של כל מי שמשחק בתפקיד הקרוב ל"חלוץ", הראו שאכן יוחתם אחד כזה.

ואריאל – שכנוע עצמי זה אכן ה-דבר. אצל חלקנו הוא מבוסס על איזה הישגים מסויימים, אולי אפילו אליפויות כלשהן, ואצל חלק אחר על… ובכן, כנראה איזה מורשת משנים רבות עברו.

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2015

תזכיר לי כמה אליפויות והישגים יש לכם מאז שעזב פרגוסון?

עירן 2 בספטמבר 2015

בחודש האחרון אכן יונייטד השיגה אותו מספר נקודות כמו ליברפול. זה נכון. אבל אם מסתכלים מעבר לכך, לא שמעתי שבלוח השנה היה איזה קו שהפריד בין לפני ואחרי פרגי. מניח שגם בשנה הבאה יונייטד תהיה, לפחות, באלופות. לגבי ליברפול – אולי…..

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2015

התחלתם לספור הופעות בליגת האלופות כמו תארים? נהייתם ארסנל.
ברצינות, לחשוב שיש איזה שהוא קשר בין הביצועים של מישהו כמו פרגוסון, המנג'ר הטוב בהיסטוריה, לכל מה שיש אחריו זה מגוחך. אז לקחתם כמה אליפויות, אז מה? גם ליברפול לקחה כמה להזכיר לך, זה לא שינה לה כשדלגליש עזב.
עד עכשיו, מאז שפרגוסון עזב, ההנהלה של יונייטד לא הראתה שיקול דעת יותר טוב מזה של הנהלת ליברפול.

יואב 2 בספטמבר 2015

אריאל,
אז ההיסטוריה שלנו החלה לפני שלוש שנים? מעניין. ושלכם, מתי התחילה?
ועדיין…. הדבר הכי חשוב בשבילך להבין הוא שיונייטד יכולה לטעות יותר מליברפול. פשוט כי מדובר בהיקפים אחרים לגמרי. גם אם גיא לוזון יעמוד על הקווים באולד טראפורד.
ואחרי ״כמה״ אליפויות (13 מתוך 22 בערך), נסלח מבחינתי אם המערכת עושה ריסטארט. אין מה שאני כבר לקחתי, אני משער שאתה לא תיקח בלייפ טיים שלך אבל יפה העניין הזה של ״כמה״ אליפויות. ולכן אני בלתי עציב בעליל. בקשר אליך? כל עוד חלוקת הקשב שלך היא חמישים אחוז יונייטד, זה הכי משעשע שיש(:

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2015

כל עוד חלוקת הקשב שלך היא 80% על מה שאני אומר, אז זה באמת הכי משעשע שיש.
מילא אני, אוהד ליברפול שרואה את הקבוצה השנואה עליי לוקחת אליפויות על אליפויות בזמן שהקבוצה שלי לא עושה כלום, אבל להיות אובסס עם קבוצה שלא לקחה אליפות 25 שנה, זה כבר משעשע.
ודרך אגב, אני מקבל מאוד את הגישה של – אין לי בעיה אם המערכת עושה ריסטארט אחרי כל כך הרבה הצלחות. זאת גישה שאני לוקח גם בהקשר של הקבוצות המצליחות שאני אוהד. מה שמשעשע אותי זה השכנוע העצמי שיונייטד עשתה חלון טוב. אם ליברפול היתה עושה חלון כזה היא היתה נשחטת – ובצדק. להגיד – הטראק רקורד של יונייטד יותר טוב לדעתי זה מוטעה. הטראק רקורד של פרגוסון בהחלט יותר טוב, אבל הוא רלוונטי בערך כמו זה של דלגליש. בשנתיים מאז שפרגוסון עזב הטראק רקורד של יונייטד הוא עלוב. אין רכישה אחת לדעתי שאפשר להגיד שהיא מצוינת. שתיים-שלוש רכישות טובות ולא מעט כשלונות – אם כי אני נותן לזה זמן, רכש אי אפשר לבדוק בטווח של שנה-שנתיים (אלא אם מוכרים אותו, סטייל די מאריה)

משה 2 בספטמבר 2015

לפי שביעות הרצון מהרכש כאן באתר נראה לי שיש בלבול בין יונייטד לסיטי.

עירן 2 בספטמבר 2015

רגע, אריאל, איך אתה מדרג את הרכישות של ממפיס, דרמיאן, שניידרלין ושוויינשטייגר ? זה לא חלון טוב לנקודות החלשות בעבר ? לא ממש הבנתי את הטענה שלך. החלון הזה של יונייטד היה טוב בהרבה מהקודמים בשנים האחרונות. סידר היטב את האמצע והכנפיים (זה כולל גם את החזרה של שאו). צריך גם לראות את השליחה של אוונס, ושכאלו למקומות אחרים.
ברור שהיה צריך חלוץ ולעמדת השוער דווקא היה פתרון (שכרגע נראה שיידחה לסוף השנה שבינתיים, בתקווה, יש אחד השוערים הטובים בעולם בשער). גם בלם היה עוזר. אבל זה לא חלון גרוע כתיאוריך ובודאי לא כזה שרק "שכנוע עצמי" מצביע על היותו חלון טוב.

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2015

נראה לי קצת קשה לשפוט את הרכישות של החלון הזה כשרוב השחקנים שיחקו אולי שלושה משחקים במקרה הטוב. אני מסתכל רק על השנתיים האחרונות ושם אני לא רואה שום רכישה מצוינת. די מאריה כשלון טוטאלי. פלקאו כנל. הררה – שחקן טוב אבל בקושי רואה דשא. פלאיני סביר אבל לא יודע אם שווה את המחיר ששילמו עליו (ובטח שהוא לא בא כדי לשחק חלוץ). בלינד סביר (אבל עם פוטנציאל) רוחו אין לי שמץ איפה הוא. שואו עד עכשיו לא הצלחה בטח לא לאור המחיר ששולם עליו. פספסתי מישהו?
בקיצור – אולי הרכש השנה יתברר כמצוין אולי לא. שינדרליין עשוי להיות טוב מאוד אבל כאוהד ליברפול למדתי לא לבנות על שחקנים שהצליחו בסאותהמפטון. שוויני? בוא נראה כמה זמן הוא נשאר בריא בכלל. דרמיאן יכול להיות הצלחה יכול להיות לא. זה בטח לא מה שישנה את העונה של יונייטד. ממפיס הוא היחיד שנראה לי כסלאם דאנק – הבעיה היא שהוא ואולי מאטה הם היחידים שמתפקדים בהתקפה. רוני נראה כמו כלום וחוץ מזה אין חלוצים. טוב, יש את מטריאל אבל לאף אחד באמת אין מוש מה לצפות ממנו. לאור החור הענק הזה בחוד קשה לי מאוד לראות איך החלון הזה נחשב להצלחה. לכן זה נראה לי כמו שכנוע עצמי

יואב 2 בספטמבר 2015

יו אר אול אובר דה פלייס מר אריאל. רק אדם שחסר את ששת החושים לא היה שם לב לאובססית יונייטד שלך. אם תוכל לצטט אותי בהקבלה מגיב בפוסטים של ליברפול-זה יהיה נחמד. ובכמות. ובטון. ובנירדפות העצובה הזאת.
כתבתי לך אתמול-אתם מעניינים אותי בדיוק פעמיים בעונה.
אתה כל הזמן מדבר על-אם ליברפול בלה בלה בלה היא היתה נשחטת. אין מי זה פאקינג מעניין מי נשחט ולמה על ידי מגיבים וירטואליים? אתה חושב שחלון טוב או לא הוא העונה האמיתית? מה זאת השטות הזאת? אז היו יורדים קצת על ליברפול כמו שיורדים על יונייטד. מה יש בזה? זה אפילו לא הטפל.
והשכנוע העצמי של אוהדי יונייטד(שלא מעניין תכלס), בטח לא צריך להטריד אותך מידי כאחד שלא אוהד אותה. בדיוק כמו שהלך הרוח בין אוהדי ליברפול לא מפריע/ידוע/מזיז -לי.

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2015

אין לי אובססית יונייטד, למרות מה שאתה חושב. אני מגיב בפוסטים על צ'לסי ועל ארסנל וגם על פורטי ניינרס וג'איינטס (יש לי קצת אובססיית איליי מאנינג מודה). אתה לעומת זאת לא מסוגל לראות משהו שאני אומר על יונייטד בלי לקפוץ בראש. שיהיה לך לבריאות.
ולא אני לא חושב שחלון הוא העונה האמיתית. עכשיו אתה אול אובר דה פלייס. דיברו פה על הרכישות אז דיברתי על הרכישות. כשנגיע לעונה האמיתית, נניח עוד שבוע וחצי, נדבר על העונה האמיתית

יואב 2 בספטמבר 2015

כי כשאני נכנס לפוסטים שעוסקים ביונייטד-זה פשוט מאד! בולט. אין לי בעיה שיונייטד וליברפול הן הנמסיס הניצחי והמיתולוגי. סבבה.
את החלון הזה נשפוט עוד כמה חודשים. הספקולציות לא מעניינות. חלק מהקניות הכי טובות שלי היו אלמוניות או זולות(אולה, שמייכל, ארווין, ינסן ועוד) והיו גם פלופים יקרים והיו גם קניות יקרות שהחזירו את ההשקעה, בקיצור, כמו בכל מועדון כדורגל תחרותי ומתקדם. ואם לא נצליח? ננסה שוב בקיץ הבא. כל עוד המועדון מתפקד בשיא הפוטנציאל הכלכלי שלו (והוא שם בפול פאואר מבחינת הכנסות ורווחים), אז תמיד ניתן לתקן ברמה המקצועית.

איאן ראש 2 בספטמבר 2015

מסכים חלקית עם אריאל. כדאי לכם להפריד את תקופת פרגוסון (שאני מקווה שלא תחזור כזו :) ) לבין הנוכחית. אחרת בלי להבין מה קורה תהיו במצבנו.
לגבי ליברפול, אני קונה את המצב של ארסנל (מבחינת יכולת משיכת שחקנים ולא אי שאיפה לאליפות והסתפקות בצמפיונס). לא חושב שהנהלת יונייטד וליברפול פעלו דומה, עובדה עד השנה הנחיתו לרוגרס שחקנים. אצל ואן חאל (לטוב או רע) לא יכפו עליו וגם הוא לא מוגבל סכום (האם אצלנו רודגרס חופשי להתפרע בסכומים? )

wazza 2 בספטמבר 2015

מה נסגר אתכם? ראיתי בone ויכוחים יותר ילדותיים

גל 3 בספטמבר 2015

+1 wazza

בדיחה

סימנטוב 2 בספטמבר 2015

הפחדת אותי בחצי הראשון…
חושב שסך הכל היה לנו קיץ טוב, הרכישות היו מוקדמות כך שהרכש הגיע מוכן למחנה ההכנה. הרכישות מעולות והן ענו על הצרכים נקודתיים + שחקנים מוכשרים ברמה עולמית (לא מכיר את מרטיאל). אקח את סמולינג כדוגמא הביקורת עליו הייתה נוראית (חלקה בצדק) והנה כשקנו קשרים ולא הכל נופל על קאריק סמולינג פורח ורקורד ההגנה שלנו (עם רומרו…) מצויין.
הרכישות הן מענה למטרה והיא משתנה בציר הזמן לפני דרישות (לפעמים קצרות מועד לפעמים ארוכות) בקשר לחלוץ ושוער לא הצלחנו וחבל אבל הקיץ המטרה הראשונה והעיקרית הייתה לשדרג את רמת הקשיחות והכישרון ושם הרכש מצויין. כולנו נתונים למחשבה הרומנטית של שחקני נוער שעולים לקבוצה הראשונה אבל שחקני הנוער שלנו לא מספיק טובים והסיכוי להצליח איתם (בנקודת הזמן הנוכחית כשצריך לחזור לצמרת העליונה) כשהם צריכים זמן להתבשל קטן.
משחקני "הנוער" שרצים בקבוצה הראשונה יאנוזאי מוזכר כסיכוי סביר (בספק אם יחזור מדורטמונד לא הולכים לקבוצה כל כך גדולה במטרת השאלה בלי דיבור על מחירה), פריירה נחשב לכישרון (בו נראה), וילסון עדיין לא התרומם, מקנייר מרשים. אם נקבל את אחד מהם כשחקן לגיטימי דהיינו.
מתי הפוסט הבא? ;)

איאן ראש 2 בספטמבר 2015

ממה שקראתי ינוזאי הושאל ללא אופציית מחירה. או שדורטמונד חושבים שהוא יכול לתרום כאן ועכשיו או שהוא יתנדנד כי לא רואה מוטיבציה שלהם שהוא ישתפשף על חשבונם ויברח בסוף השנה.

סימנטוב 2 בספטמבר 2015

מקווה שאתה צודק לא קראתי בכל אופן מתקשה להאמין שהשאלה לקבוצה בסדר גודל שלהם היא למטרת סגירת חור.

נובלס כחול 2 בספטמבר 2015

אני רק אזכיר שריאל עשתה משהו דומה על שחקן בן 15… וכולם עפו על עצמם ,כי הם ראו ביוטוב שהוא עשה שני דריבלים מוצלחים בליגה האימתנית ההיא מצפון אירופה.
יונייטד מביאה שחקן ,נבחרת צרפת , עונה שעברה 9 שערים (אין שחקן ב5 הליגות הבכירות -מתחת לגיל20- שהבקיע יותר ממנו) + 3 אסיסטים , מה שגרם לו להיות מעורב ב24% מסה"כ השערים של מונאקו. אני אזכיר רק שמונאקו היא קבוצה הגנתית שמתבססת על מתפרצות. הוא גם לא פתח / שיחק בכל המשחקים שלהם בשנה שעברה. מה שהופך את הילד ליותר מרשים.
ופה אני אוסיף שריאל שילמה על חאמס 80 יורו , אחרי שהייתה לו עונה בינונית (9 שערים ,במונאקו עם סגנון דווקא התקפי) ,בגלל מונדיאל שהוא היה דיי בסדר בו.

שורה תחתונה לא משנה מה אני , אתם ,ואן חאל והעיתונות תגיד.. בעוד שנה שנתיים נגלה אם הוא באמת שווה 100 מיליון (כמו שקנטונה אמר, FM ו-EA-SPORTS מעריכים). או שסתם יתנפץ תחת הלחץ.

ניק 2 בספטמבר 2015

בFM הוא שחקן מדהים ב2 קנדציות נפרדות שלי

אריאל גרייזס 2 בספטמבר 2015

אין קשר למה שריאל עשתה, הילד שחתם אצלה הגיע בהעברה חופשית, היא לא שילמה עליו כסף, חוץ מהמשכורת.
לגבי חמאס, אין ספק שריאל שילמה סכום שערוריתי אבל זה לא שהיה מדובר במישהו שהגיע משום מקום. שנה או שנתיים קודם מונאקו שמה עליו די הרבה כסף. וכן, הוא גם הוכיח את עצמו במונדיאל,זה הרבה יותר ממה שאפשר להגיד על מטריאל

צרפתי 2 בספטמבר 2015

בקיצור, המרוויח האמיתי הוא הבעלים של מונאקו…

יואב 2 בספטמבר 2015

נובלס כחול,
היתה התייחסות של קאנטונה לנושא?

שי 2 בספטמבר 2015

לחאמס הייתה עונה בינונית במונאקו??
הוא היה מכוכבי הליגה וסיים כמלך הבישולים. והוסיף עוד כמה שערים. והוא לא חלוץ, שתמדוד אותו רק לפי שערים.
אולי הוא לא היה מוכר כמו שחקנים מאנגליה וספרד, אבל הוא היה שחקן מוכח.

אביאל 2 בספטמבר 2015

נובלס כחול – אם מאטריל יצא חצי מחמאס רודריגס יונייטד יכולה להיות מרוצה.

שושני 2 בספטמבר 2015

הבעיה עם חאמס זה לא הרכישה של ריאל. הבעיה זה שצלסי יונייטד ריאל ואחרות אפשרו למונאקו לרכוש אותו ולא חטפו אותו קודם.

ק. 2 בספטמבר 2015

לא אתייחס ליונייטד, שזוכה פה לכמות פוסטים כמעט כמו מכבי רגל ( בנוסף לבלוג הבית), אבל חאמס היה מעולה בפורטו, מקום שני בבחירת שחקן העונה בצרפת ואחד מהחמישה הטובים במונדיאל, לדעתי טופ 2. לפני המונדיאל והשנה במונאקו כבר נקנה ב40
הסכום עליו פרופורציוני לסכומים בשוק אם מתחשבים בגיל שלו

בני תבורי 2 בספטמבר 2015

עד שלא תהיה החלטה מגובשת איך קוראים לו, אני מציע כי הקנייה היקרה בהיסטוריה תקרא: ההוא שיונייטד שילמה עליו יותר ממה שתשובה היה משלם לנו על הגאז.

צור שפי 2 בספטמבר 2015

וולדמורט?

צרפתי 2 בספטמבר 2015

בני, בהגייה צרפתית: מארסיאל
בהגייה ׳עולמית׳: מארטיאל
בהגייה אישית: איך שבא לך
דרך אגב, הוא יקבל את החולצה מספר 80…

אחד 2 בספטמבר 2015

תצטרך למצוא הגדרה יותר ספציפית מזו.

שושני 2 בספטמבר 2015

אנדי קארול?

חיים הצהוב 2 בספטמבר 2015

הפעולות של ואן חאל בימים האחרונים של החלון לדעתי מצביעות על דבר אחד, ואן חאל לא מאמין שהקבוצה שלו מוכנה לקחת תארים.
כתוצאה מכך הוא החליט כנראה לוותר על חלוץ שייתן לו תפוקה מיידית והעדיף להמר על שחקן שאולי בעוד שנתיים יתחיל להצדיק את הסכום ששולם עליו.
גם השחרור של רוחו (לא הייתה לו עונה גרועה שנה שעברה) לדעתי היה כדי לתת לסומלינג ולשאו את הבמה בשביל שיתפתחו לשחקנים ברמה של יונייטד.
ההשאלה של ינוזאי והבלם הצעיר ששכחתי את שמו, גם נועדו כדי לתת להם יותר דקות כדי שעונה הבאה יוכלו לתרום, למרות שיכלו לתרום גם השנה, אם יונייטד הייתה רצה לתארים אין סיכוי שהוא היה משחרר את ינוזאי, במיוחד כשהסגל מאוד קצר.

Guss 2 בספטמבר 2015

המסקנה שלי בדיוק הפוכה. אם ואן חאל לא היה מאמין שהקבוצה מוכנה לקחת תארים, קשה לי להאמין שהוא היה לוקח הימור כל כך גדול על שחקן לא מוכח. הוא היה מחכה לסוף השנה כדי לקנות חלוצים נוספים בשוק יותר רגוע. הלחץ להביא חלוץ, כמעט בכל מחיר (באופן מילולי), מעיד על הרצון להיאבק עוד השנה. כך גם השחרורים וההשאלות – הוא לא רוצה לעשות ניסויים או לתת צ'אנס נוסף. אם אתה לא מספיק טוב או לא מוכיח את עצמך (די מאריה, צ'יצ'ריטו, ואן פרסי) – אתה משוחרר או נמכר. אם אתה עוד צריך זמן להתבשל (ינוזאי) – אז אצל אחרים.

wazza 2 בספטמבר 2015

נגעתם בנקודה חשובה,לא לכם ולא לאף אחד מאיתנו (חוץ מעזי) אין מושג איך מתקבלות ההחלטות בחלונות הגבוהים ואנחנו מתבססים על שמועות וספקולציות

זינק 2 בספטמבר 2015

אני לא יודע איך יהיו השחקנים שנרכשו בחלון האחרון. גם לא יודע אם המחיר ההזוי, ששילמו עבור הילד שאף אחד לא יודע מיהו יצדיק את עצמו בעתיד.
דבר אחד ברור – במצבת החלוצים של יונייטד, שחרור השחקנים בימים האחרונים וחוסר ההחתמה של חלוץ רחבה מוכח, זו לא פחות משערורייה בקבוצה כזאת.
מישהו שכח לספר לואן חאל שברצלונה שיחקה לפעמים בלי חלוץ אומנם, אבל עם איזה אחד מסי בהרכב. ורוני עם כל הכבוד הוא אפילו לא רבע מסי ביום רע.

דונטה פישטה קונטרה ונטה 2 בספטמבר 2015

וזה אחרי שפירגנת לו.

Fluttershy 2 בספטמבר 2015

מרקוס רוחו נשאר בסוף ביונייטד, לא? לא מצאתי ידיעה שהוא עבר לקבוצה אחרת.

אופיר 2 בספטמבר 2015

אני לא נכנס לכל נושא הטייטלים המפוצצים ("הבדיחה של אירופה" וכו'). רק אומר שיונייטד בשנתיים וחצי האחרונות מתנהלת כאחרונת קבוצות האולישייכים: מפטרת מאמנים, משדרת פאניקה בשוק ההעברות, מביאה שחקנים ונפטרת מהם (לא לפני ששילמה להם משכורות חסרות תקדים בכדורגל), תורמת לאינפלציה במחירי השחקנים.

אילולא סיטי היתה משחקת כדורגל מצוין הייתי אומר שכבר אי אפשר להבחין ביניכן. איפה הקלאסה?

יהושע פרוע 3 בספטמבר 2015

יונייטד זה שכפול של ריאל מדריד רק עם אוהדים הרבה יותר פתאטיים. לפחות תתנחמו בלוזריות של ליברפול

wazza 3 בספטמבר 2015

ואנחנו פאתטיים…

Comments closed