בלאט לאן – אופיר גולדשטיין

עכשיו כשפופוביץ פורש וקארל נבעט לעזאזל, מה יהיה עם בלאט?

סוף העונה מגיע, הקיץ מתקרב, השמש זורחת ותכף הווריוס אלופים שוב. אבל השנה זה הולך להיות קצת פחות מעניין משנה שעברה. כאילו, המזרח יהיה בלאגן אטומי ולא בטוח שלברון בכלל יגיע לגמר הNBA  אבל זה קצת כמו העונות שבהן ניו-גרזי הגיעה לגמר הNBA רק בשביל להינגף בפני מי שזה לא יהיה במערב. והמערב הרבה פחות מעניין משנה שעברה. סיבוב ראשון בלי אף תחרות אמיתית (פערי הרמות בין הרביעייה הראשונה לשניה קיצוניים למדי). סיבוב שני יפה לעיניים עם תוצאה ידועה מראש וגמר מערב מרתק ומותח שבסופו פופוביץ פורש לגמלאות. נחמד והכל אבל שום דבר לקום בשבילו מוקדם בבוקר.

בגלל שמעניין מאוד לא יהיה פה אפשר להתחיל את עונת המלפפונים קצת מוקדם מכרגיל. והשנה, איזה כיף, יש לנו מלפפון גדול, ירוק ונימול. בלאט, יחסיו עם הNBA  לאן? ספוילר – הוא חוזר לאמן. מפתיע כמה מעט מאמני NBA יש שיושבים על הספסל ומחכים לקריאה. דור הנפילים נסתיים ממש עכשיו כשפופוביץ פורש וקארל נבעט לעזאזל, הייבוא מהקולג'ים עובד יום כן יום לא יום למה לא והייבוא מהשחקנים הפעילים לא עובד כמעט בכלל (בניכוי סטיב קר). תחת ההנחה שויני דל נגרו לא הולך לחזור לאמן יש אפשר להגיד די בבטחה שיש שני אנשים שיש להם תפקיד מובטח לו רק ירצו אותו – לוק וולטון שקנה את עולמו כשקר פרץ חוליה גב ודיוויד בלאט שנקרע עכשיו מצחוק כשהוא רואה את הטבעת שגיימס לעולם לא יצליח להשיג כשחקן מוביל (לא שאיתו הוא היה מצליח, אבל בכל זאת).

איפה יש משרות פנויות וחשוב מזה, לאן כדאי לבלאט להגיע? הנחת היסוד כאן היא שכמה שיש בקבוצה פחות כוכבים וכמה שהם יותר צעירים ככה יותר טוב לדיוויד. הוא אומנם למד לשחק את המשחק המגעיל של הפוליטקלי קורקט האמריקאי אבל רק תנו לו לצעוק על שחקן או שניים ולייבש שחקן חמישייה על הספסל ותראו איך הוא עובר סיבוב ראשון עם קבוצה שלא אמורה בכלל להגיע לפלייאוף. אז מה יש לנו ומה הסבירות שזה יקרה? בניכוי קבוצות לא מעניינות / לא ברורות / שלא החליטו בעצמן מה קורה איתן עדיין.

כנראה לא יקרה/ לא כדאי:

  • וושינגטון וויזרדס: לא רואה את המאמן ממשיך שם. קבוצה שהשיגה הרבה הרבה פחות ממה שהייתה אמורה להשיג והלכה חמישה צעדים אחורה. היתרון – יותר גרוע מזה לא יכול להיות. החסרון – אין להם שם זמן וסבלנות לתהליך. יש להם שחקנים בשיא אונם ובניה זה לא הם. ודיוויד הוא בחור של מערכות יחסים, פחות של קוויקים של עונה אחת. למרות שאולי ירצו אותו, עדיף שלא, הציפייה תהיה לגמר איזורי ומה לעשות שלברון עדיין שם.
  • ניו-יורק ניקס: קבוצה שהמילה הגיון, סדר ובניה זרה לה. תוסיפו לזה GM סופר דומיננטי שמחפש קרדיט וכופה שיטת משחק (ומאמן משחק כן משחק לא?)ותראו שלמרות שאפשר לצעוק שם על שחקנים ברוסית ולצפות שמישהו יבין זה כנראה לא המקום לדיוויד הבנאי.
  • מילווקי באקס: חבל, חבל שלא מפטרים אגדות כדורסל כ"כ מהר. קבוצה סופר צעירה, סופר מוכשרת, סופר מקשיבה שנמצאת בחור תחת של ארה"ב וללא בר אחד לרפואה. בול מה שדיוויד אוהב וצריך. הוא היה יכול לעשות שם קסמים. אה מה מה, העונה הראשונה של קיד בקבוצה הייתה מספיק טובה ומעניינת בשביל שהוא יקבל עונה נוספת למרות הכישלון של העונה הנוכחית, בכל זאת, פציעות והכל.
  • פיניקס סאנס: עוד לא התחילו לשתול את הזרעים של העצים שמהם יבנו יסודות עוד חמש שנים. קבוצה עם עתיד לא ברור בעליל. קצת רחוק מדי למאמן שעד עכשיו רק הוכיח שמגיעה לו קבוצה. כשאין יעדים, נורא קשה לעמוד בהם.
  • שיקגו: דווקא יכול היה להיות מגניב אבל סביר מאוד שהויברג יקבל עוד עונה (משום מה, לא ממש ברור למה מעבר לתרבות הארגונית שם, אם הם שרדו עם מאמן שהם שנאו שלוש שנים הם כנראה ישארו עם המחליף שלו עוד עונה אחת לפחות)
  • אורלנדו: צעירים אבל מסודרים. הפרויקט רץ יפה והם מתקדמים לפי הגנט. אם לא יגיעו לפליאוף שנה הבאה ודיוויד יהיה פנוי נדבר שוב.
  • ברוקלין: ראה ערך פיניקס.
  • לוס אנגלס לייקרס: השמועות מלחששות שזו הקבוצה של וולטון. תכלס מגיע לו.

 

המועמדות הסופיות:

  • סקרמנטו קינגס: או, פה חשדתי. קבוצה עם הכנה ישראלית, כוכב משוגע וגדול שצריך ללטף לו את הגב (שחורציאניטיס שמעבר לאטלנטי?) המון צעירים מוכשרים ורכז עם מח כדורסל חריג. כנראה האופציה השניה הכי טובה בשביל דיוויד. למרות הטירוף שרץ שם בהנהלה. בהנחה שאף אחד לא יחליף לו את כל הקבוצה באמצע העונה (סביר פלוס שיקרה) ובהנחה שקארל תכף מחזיר את המפתחות (סביר פלוס פלוס שיקרה) דיוויד הוא בול האיש שיראה לכולם שעם המאמן הנכון סת הוא בעצם האח היותר כשרוני במשפחת קרי. סבירות גבוהה וסיטואציה טובה.
  • מינסוטה טימברוולבס: גולת הכותרת. הקבוצה שצריכה את דיוויד ודיוויד צריך אותה. האגו היחיד בקבוצה הוא של גארנט אבל הוא שם רק בשביל לעשות טוב לקבוצה. קור איימים ואין שום דבר לעשות חוץ מלשחק כדורסל, לחלק נכבד מהשחקנים עוד אסור לקנות אלכוהול. תוסיפו לזה שחקן אירופאי שמכיר את שמו של בלאט למרחוק וכישרון בכמויות מסחריות ומה תקבלו? את אוקלהומה סיטי של לפני כמה שנים. אתם זוכרים את אוקלהומה שלפני הטרייד על הרדן? אז זה זה רק עם חלוקת כישרון יותר טובה ועוד בחירת דרפט בקיץ המטורף הבא עלינו לטובה. פליאוף בשנה הבאה יחשב כהצלחה אבל גם פספוס מכובד תוך התקדמות מהותית יהיה בסדר. גמר מערב תוך חמש שנים, צעד צעד, ובלאט יקבל את המפתחות לעיר (או למדינה במקרה הזה).

שנה שעברה כתבתי פה שהמקום של כרמלו צריך להיות באטלנטה ושזה יהיה עסק טוב לשני הצדדים. אני כמובן צדקתי אבל כרמלו לא הקשיב. נקווה שהשנה הליין ב betfair יכאיב לי פחות כשדיוויד יישאר בבית רחמנא ליצלן.

 

 

חידון מספר 495. על שיקגו של 1995-1996
ההחלטה של קאר

41 Comments

Oded 1 באפריל 2016

יפה
לא חושב שיגיע למינסוטה כי הם די הכחישו אבל זה היה יכול להיות מעניין עבורו

dmc 2 באפריל 2016

אחלה פוסט! שתי תהיות: אתה כותב שפופוביץ' פורש בכזו וודאות, פספסתי משהו? איזו הצהרה שלו? לדעתי הוא רק האריך בחמש שנים בקיץ האחרון. ואני מת על איך פרשנים נועצים את לברון בוודאות בגמר אבל שוללים אליפות באותה וודאות. זה באמת כל כך לא סביר שהוא ינצח ארבע משבע?

איציק 2 באפריל 2016

לדעתי יותר סביר שהוא יפסיד 4 מ-7 באחת הסדרות במזרח.

אופיר גולדשטיין 2 באפריל 2016

וודאות זה שם של דג ופופוביץ לא פורש מחר אבל בגדול בקיץ האחרון הוא הבטיח לאולדריג שהוא נשאר עוד קצת בשביל שיחתום בספרס. הם אומנם עושים תהליך העברת מקל סופר מסודרת אבל מנטלית הוא כבר חצי בחוץ. לצער כולנו כי המשחקים שלו עם התקשורת זה הי טראמפ של הNBA.
ולגבי המזרח, הייתי מת שהוא אפילו לא יגיע לגמר המזרח אבל נראה לי שהוא עדיין מספיק אלפא דוג בשביל להביא שני נגרים ושלושה סנדלרים לגמר האיזורי. ובכל זאת יש לו שם איזה שחקן או שניים לשחק איתו. קיבינימט, הוא לא היה מאוד רחוק מאליפות מול סופר קבוצה עם אחד אוסטרלי נמוך קומה וכשרון.

Shadow 2 באפריל 2016

היכולת לגמד כל פעם מחדש את הצוות המסייע של לברון זה משהו שנשגב מבינתי.

יש לו קבוצות על שהוא הורס במו ידיו.
שתי קדנציות בקבוצות גלקטיקוס ואפילו לא הביא מינימום.

גם בקדנציה הראשונה בקליבלנד לא היתה לו קבוצה כזו רע, ה בטח לא בהתחשב בסגלים שרצו במזרח והאמת גם המערב לא היה מי יודע מה, חוץ מסן אנטוניו.

אלון 2 באפריל 2016

תראה מה הסגל הזה עשה בלעדיו

shadow 2 באפריל 2016

כן כי באמת זו השוואה נכונה.

ההשוואה הנכונה (והבילתי אפשרית) צריכה להיות מה הסגל היה עושה עם כוכב אחר נגיד דוראנט.

בכל אופן כמו כל דמגוג לברון טיפוסי, מה שמשנה זה מה הוא(דגש על הוא) עשה עם הסגל הזה. אתה חושב שלנוביצקי (החולה), שנתן לו בראש, היה צוות יותר טוב?

shadow 2 באפריל 2016

נשלח לפני הזמן.

וזה כששנינו יודעים שלברון טוב מנוביצקי.
אז הגיע הזמן להפסיק להחזיק את המקל בשני קצותיו.

אלון 2 באפריל 2016

דמגוג אמא שלך

Lord Anthony 2 באפריל 2016

לברון הוא כנראה השחקן הכי חסר מזל בליגה, בכל קבוצה שהוא מגיע אליה כולם פתאום נהפכים לנגרים.

אופיר גולדשטיין 2 באפריל 2016

מצחיק מצחיק אבל זה לא רק הפרשנות, הם מגמד שחקנים סדרתי, תן שם של שחקן שממש פרח לידו והוציא יותר מהכשרון שהוא היה אמור להיות.

איציק 2 באפריל 2016

טירון לו

7even 3 באפריל 2016

פרייסלס.
ואגב יש הרבה.
רשארד לואיס
מריו צאלמרס
מייק מילר
נוריס קול
כריס אנדרסן

מישהו בכלל שמע עליהם מאז שהפסיקו לשחק עם לברון?
ויש עוד לא מעט

איציק 3 באפריל 2016

רשאד לואיס ומייק מילר היו מוכרים ומוערכים גם לפני לברון. אחריו ובזמנו הם היו כבר בצד השני של הקריירה.
צאלמרס לא היה כוכב בזמנו וסביר גם אחריו.
אנדרסון היה בסדר גמור לפניו עם מגבלות ידועות, ועם אותן המגבלות בזמנו רק איתו היו יותר פגרים לטרוף אז הביצועים עלו. כבר כמה שנים הוא שחקן גמור וזה לא קשור ללברון. איתו ובלעדיו הוא גמור.
נוריס קול חשבתי שיהפוך לשחקן מחליף סולידי הרבה יותר ממה שקרה. חשבתי שהיכולות האתלטיות והניסיון שצבר יובילו אותו יותר גבוה. כנראה משהו לא הסתדר עם הכופסא.

7even 3 באפריל 2016

איציק – ממש לא נכון לגבי רשארד לואיס ומייק מילרץ.
לגבי לואיס – הוא פשוט היה השחקן הזה שקיבל חוזה של מיליונים בוושינגטון ולא מיצה 15% מהפוטנציאל,
זה הגיע למצב שהוא בכלל לא שותף בחלקים התחרותיים של משחקים.
פתאום בא מישהו (לברון) ואשכרה יודע איך להפעיל אותו נכון. פתאום באה המערכת (מיאמי) והופעת אותו לנכס חשוב בהגנה.

כנ"ל מילר.

צ'אלמאס היה רכב סביר עד ההגעה של לברון. הוא לא הפך אותו למפלצת אבל הוא היה חלק עצום באליפות מול התאנדר.
גם נוריס קול כנ"ל.

Shadow 3 באפריל 2016

זה שאתה לא שמעת לא אומר שהם לא ממשיכים בשלהם.

מצחיק ששוכחים שהוא שיחק עם וויד בוש וריי אלן. למי איכפת מהשאר. היה לו צוות מסייע מצויין.

אתה מוזמן לבדוק את המספרים של צ'אלמרס ולראות שהם דומים מאוד לתקופה עם לברון לפעמים אפילו טובים יותר.
גם נוריס קול ממשיך ללא שום בעיה.

נ.ב

ברור ששומעים עליהם יותר כי הם שיחקו בקבוצה מתוקשרת. מה זה קשור ליכולות שלהם באופן אובייקטיבי?

Sun 2 באפריל 2016

דווקא פיניקס מתאימה לו. צעירים מוכשרים (בוקר, לן, וורן, 2 בחירות דראפט בקיץ), כוכב יחסית ממושמע (בלדסו) ועוד דביל שכנראה יועבר בטרייד (ברנדון נייט).

אופיר גולדשטיין 2 באפריל 2016

קצת מבולגן שם מדי לטעמי, ברמת ההנהלה, לא ברמת השחקנים. תזכור שהם תפסו מאמן סופר מוכשר (כמעט הביא אותם לפליאוף! במערב!! בלי שום דבר חוץ מגורן דראגיץ!!!) ואז הרסו לו את הקבוצה צעד צעד ופיטרו אותו כי הוא לא עמד בציפיות. שהם לא הגדירו בשום שלב. לא סיטואציה בריאה מדי. מה גם שכרגע לא רואה אותם מגיעים אפילו לפליאוף שלוש שנים קדימה.

Sun 3 באפריל 2016

מסכים לגבי ההנהלה. יש שם פרסונל בעייתי. אני דווקא כן רואה שם סיכוי לפלייאוף כבר בשנה הבאה אם בלדסו יהיה בריא. טרייד טוב על נייט יכול גם להביא את הקבוצה גבוה יותר. אבל אני מסכים איתך שיש מקומות בריאים יותר.

עמית זילברבוש 2 באפריל 2016

קבוצה רודפת אחרי כל השיאים האפשריים לקבוצה בעונה הרגילה ואין למה לקום בבוקר כרגע?
2 קבוצות בעונות הסיטוריות, הולכות להפגש באחד הגמרים (האיזוריים) האיכותיים אי פעם – והכל ידוע מראש?
מוזר מאד מה שהולך כאן..

Shadow 2 באפריל 2016

מסכים. דווקא אחת העונות המסקרנות.
לדעתי יהיו הפתעות ואני ממש לא בטוח שגולדן לוקחים

אופיר גולדשטיין 2 באפריל 2016

הליין בBETFAIR 1/2, אני לוקח כל אחוז טוב יותר שתיתן לי :)

Shadow 2 באפריל 2016

הימורים זה לא הצד החזק שלי אבל נחיה ונראה כמו שאומרים. זה אוטוטו

אופיר גולדשטיין 2 באפריל 2016

לזה אני בטוח אקום :) אבל אני חייב שיהיה תחרותי בשביל להתעורר. אפילו שמתי כסף שבסיבוב בראשון במערב כל הרביעיה הראשונה לוקחת ואף אחד לא מגיע למשחק שביעי. עד כדי כך.

דורון (אחר) 2 באפריל 2016

מילא שקארל יעוף מסקרמנטו (אכן סביר), אבל מאיפה הבאת את סזה שפופוביץ' פורש?
וגם מה הקשר של זה לבלאט? הרי לסן אנטוניו אין סיכוי שיגיע(אולי כעוזר מאמן).

אופיר גולדשטיין 2 באפריל 2016

כפי שאמרתי למעלה, לא פורש מחר, רק אחרון הדינוזאורים. חוץ ממנו ומקארל אין בליגה עוד מאמנים בגיל הזה. ואם פעם תמיד היו שניים שלושה על הספסל מחכים לקריאה (נלי וקארל נדמה שתמיד היו מוכנים בחמש דקות קריאה) היום אנחנו עומדים בפני דור חדש של מאמנים. ואין דבר שמועדונים שונאים יותר מחוסר יכולת לכסות תחת (מה, הבאנו מאמן שהיה בגמר המזרח ועף רק בגלל לברון, מה יותר מזה?), כזה.

cookie-monster 2 באפריל 2016

מעניין.

Shadow 2 באפריל 2016

בתור אוהד לייקרב הייתי מת שיגיע. הוא תפור על הקבוצה הזו מכל הבחינות. קובי הולך. אין כוכב. צעירים עם המון פוטנציאל ואי אפשר לרדת יותר נמוך.

יציל אותנו מעונש שלא ברור מאיפה הגיע.
מייק בראון
ביקרסטף
דאנטוני
ביירון סקוט

לא נראה לי שאי פעם בהיסטוריה היה רצף כזה של מאמנים גרועים בקבוצה כלשהיא. חבורה של ליצנים אחד אחד.

הבעיה?
יש הרבה מקום מתחת לתקרה אחרי שקובי פורש וכנראה שיביאו כוכב אחד לפחות. אם זה דוראנט או ווסטברוק זה ילך יותר טוב עם הראשון ופחות טוב עם השני למרות שדיויד יכול לאפס אותו. הוא לא מגלומן כמו לברון.

במציאות? כנראה שלא יקרה, אבל מה נשאר לנו בחיים האלה חוץ מלחלום.

פאקו 2 באפריל 2016

ב-LA הוא יצטרך להתמודד עם הכוכב אחד שיגיע ועם כל הכוכבים שיושבים מאחורי הספסל שלו.

גיל 2 באפריל 2016

רק לא ללייקרס או לניקס. אלו קבוצות עם קהל תובעני שאין לו סיכוי להצליח בהן כי שם מנטליות של קבוצות קטנות והגעה לפלייאוף לא יספקו. גם הסיכוי שלו למשוך שם גדול נמוך. קבוצות במקום נדיח כמו מינסוטה, מילווקי ופניקס יתאימו לו יותר. גם סקרמנטו אם יעיפו את קאזינס.

7even 3 באפריל 2016

אתה מתכוון לתיירים שהולכים בסוף הרבע השלישי,
או למיליונרים מהשורות הראשונות שרוב הזמן מול הסמארטפון?

א ח 2 באפריל 2016

העיקר שיחזור לאמן בליגה…
ולהחזיר את העניין. לכל קבוצה יתרונות וחסרונות למה זה טוב לבלאט, אבל אתם שוכחים שהאיש אשף בדיפלומטיות, ביחסי אנוש ( כמאמן…) הוא כבר הוכיח, למרות הכל, שגם ששמו אותו בסיטואציה הזויה ולא הגיונית, שהוא הוביל מקצועית הכי טוב שאפשר…
כל מה שיבוא עכשיו, קטן עליו…

פופציק 2 באפריל 2016

רק בלאט מעניין בליגה. הזוי

קוצו לוי 2 באפריל 2016

בתור מי שיודע את תוצאות כל הסדרות בגמר (כולל מי בכלל מגיע) אתה אמור מזמן להיות מליונר.
אם הבלייזרס מגיעים מול הקליפרס יש סיכוי שהם עוברים סיבוב ולא הייתי פוסל גם הפתעה שלהם מול או.קיי.סי.
במזרח בהחלט ניתן לראות את קליבלנד מפשלים בסיבוב ראשון או בשני עם קצת מזל עם כל חוסר היציבות והמערבולות שהולכות שם, שלא לדבר על טורונטו בשני (אם לא בראשון – הרי גם ככה הם כבר הפכו את הפישול בפלייאוף למסורת, לא?), ואם נחפור קצת נמצא עוד מקומות להפתעות זה רק קצה המזלג.

אז לסגור עונה עוד לפני שהפלייאוף התחיל רק כדי לדבר על בלאט האיזוטרי בגלל שהוא (סוג-של-)ישראלי?
לא מראה על אהדה גדולה לליגה שאתה מתיימר לכתוב עליה בלשון של יודע-כל (ועוד אתה מצהיר על השעמום שלך מהליגה – ראית בכלל משחקים מהליגה הזאת? אפילו האחרונים של הווריורס הגדולים היו די מותחים כולל הפסד מרתק – אם משעמם לך אז לך תסקר ליגה אחרת).

מה גם שאם אתה כל כך משועמם זה שם בערבון מוגבל את כל שאר ההערכות שלך. למה בעצם אתה מחכה בכזה כליון עיניים? שבלאט יאמן איזו קבוצת לוטרי כדי שיהיה עוד מהשעמום הזה?

Adam Doron 2 באפריל 2016

קודם כל נהניתי לקרוא, מסכים עם הרוב הגדול… ועכשיו להערות.

לגבי הפלייאוף השנה, לדעתי האליפות תלויה במצב הבריאותי של הצוות המשלים של גולדן סטייט ובאופן ספציפי איגודלה ובוגוט. בלעדיהם גולדן סטייט מנצחת לרוב אבל נראית הרבה הרבה פחות טוב. בלי שניהם אני מהמר שגולדן סטייט לא תעבור את סן אנטוניו.
בנוסף, לדעתי גם אם אין מתח שווה לקום בשביל איכות הכדורסל של שתי הקבוצות האלו (לשאר הקבוצות אולי לא שווה אז רק דפוקים כמוני, שקמו בעונה הסדירה אפילו למשחקים בין גולדן סטייט לפילדלפיה, ימשיכו לקום).

לגבי בלאט, אני חושב שברוקלין היא היעד הכי גרוע בפער עם הווה עלוב והכי מעט עתיד (תשאל את הסקאוטים של בוסטון למה). ההסבר ראה ערך פיניקס הוא לא מספיק פה. פיניקס היא יעד מעניין כי למרות שההנהלה בעייתית, הסגל (עם בלדסו) די אידאלי.
קבוצה שלא ציינת ולדעתי יכולה להיות אופציה מעולה היא ניו-אורלינס. העונה הנוכחית שלהם הייתה כישלון אדיר והם עשו 10 צעדים אחורה מהעונה שעברה אז עשויה להיות שם משרה, ואחרי שכל השחקנים ישתחררו ממיון יעמוד לרשותו סגל מאוד חזק עם כוכב גדול ונוח לשליטה (שבתקווה יישאר בריא).
עוד קבוצה מעניינת יכולה להיות דנבר (סגל מוכשר ללא שום כוכב) אבל לדעתי לא ימהרו לפטר שם את מייק מאלון.

במקום בלאט לא הייתי הולך לסקרמנטו, אני חושב שקאזינס דפוק מדי.
אין ספק שהיעד הטוב ביותר הוא מינסוטה.

אופיר גולדשטיין 2 באפריל 2016

בלי בוגוט ואיגדולה (שנחים לא מעט לקראת הפליאוף) אכן יש לסן אנטוניו סיכוי. ניו אורלינס ראה ערך שיקגו, לא יפטרו. דנבר זה באמת מעניין. בגדול נראה שחשוב לחכות לדראפט, הוא יכול לשנות הרבה דברים לחמש השנים הקרובות עם כמות הכישרון שיש שם. אם איזו קבוצת תחתית נופלת על שתי בחירות סיבוב ראשון מוצלחות זה יכול לבנות אותה כמועמדת למועמדות בטווח הבינוני.

ניצן נ. 2 באפריל 2016

מה לגבי פילדלפיה? לא רואה מצב שבלאט מתמנה למאמן הקבוצה?

אופיר גולדשטיין 2 באפריל 2016

דאנטוני שם על תקן טיירון לו.

נתן 2 באפריל 2016

סיכוי סביר ביותר שקליבלנד לוקחת אליפות.לפי ווגאס היא במקום השני. ואז סיכוי שדייויד נראה בלאט. חנפן קטן שנגמר לו המזל.

7even 3 באפריל 2016

אתה יודע כמה אנשים איבדו את בתיהם בווגאס.
אגב לדעתי הגדולה של לברון היא ששנה שעברה עם לברון ועוד חצי שחקן עם היו רחוקים 2 משחקים מהתואר. מטורף.
השנה, עם סגל מלא, הם נראים חלשים יותר.

ג'ון מקינטייר 4 באפריל 2016

איפה שמים הימור שבלאט יילך בדרכו של גל מקל?

Comments closed