כן, רומן אברמוביץ'. קני דלגליש

ליברפול ניצחה. יום בו קני דלגליש מנצח את רומן אברמוביץ' הוא לא יום נורא כל כך

האם הוא מעודכן בטקטיקות המודרניות?

האם לא עדכנו אתכם שאת הטקטיקות המודרניות אפשר לשלוח איזה עוזר מאמן להכין?

האם הוא מתמצא בשוק השחקנים?

האם עוד לא שמעתם ששחקנים זה אוברייטד? שאם שחקנים משחקים רק למען קבוצה הם טובים בעשר דרגות. זה נכון ברמה של איניאסטה וזה נכון ברמה של ג'ון אושיי.

זה כל הסיפור עם קני דלגליש בליברפול. ולמרות הצער על ניצחון ליברפולי אני שמח שזה על קבוצה שחושבת ששחקנים יותר חשובים ממנג'רים.

אחרי צ'לסי - טורס? מיירלש
חסר-מזל ובר-מזל, אולי...

27 Comments

אריאל 6 בפברואר 2011

כמה כיף לראות את קני על הקווים, כמה כיף.
ואני לא יודע אם הוא מעודכן או לא, אבל הקבוצה שלו נראתה פי שתיים יותר טוב מהקבוצה השניה, בכל אספקט שהוא.
וטורס? איך אומרים השדרנים, לא הורגש.

אריאל 6 בפברואר 2011

חוץ מזה, בטח שלא תהיה עצוב מההפסד הזה של צ'לסי, שפחות או יותר סגר בשבילכם את האליפות

תומר חרוב 6 בפברואר 2011

ליברפול נתנה תצוגה טקטית שלא הייתה מביישת את בניטז בשום צורה. סגרו טוב את אמצע, שלושת הבלמים גם עבדו טוב והגול הוא כולו דרק קאוט שהתנועה שלו והלחץ שהוא מפעיל על ההגנה יכולה להיחשב כבישול גם אם הוא לא נגע בכלל בכדור.
אנצ'לוטי צריך להחליט את מי מהשלושה הוא מספסל, את דרוגבה, אנלקה או טורס? אין טעם ששלושתם משחקים ביחד.

עמית פרוס 6 בפברואר 2011

רונן-אי אפשר לסכם יותר טוב
עכשיו נשב בהנאה ונצפה באנלקה הורג לצ'לסי את החדר הלבשה
כי ברור שטורס ודרוגבה יעלו לפניו

שלו 6 בפברואר 2011

אני לא מזלזל בשחקנים, אבל האמירה ששחקנים זה אוברייטד היא הדבר הכי נכון ששמעתי כבר הרבה זמן.
כיף לראות אגדה כמו קני, שאף אחד לא יכול לטעון שלא היה טכני או בשורה הראשונה של השחקנים בתקופתו, מכניס את הכל לקונטקסט הקבוצתי.

דובי מילר 6 בפברואר 2011

מודה- כאשר ראיתי את ההרכב חשבתי שהוא שתה משהו לפני המשחק. עכשיו אני בטוח…

קורא 6 בפברואר 2011

אני מזכיר שאתמול כתבתי שצ'לסי לא תנצח. זה היה ברור, על רקע הרגשות עם טורס. יש נקודה בה קבוצה אומרת סטופ ומפסיקה לתת שידרכו עליה, והיא הגיעה היום מבחינת ליברפול.

יוסי מזרחי 6 בפברואר 2011

רשמית אני עצוב שליברפול ניצחה.
מעשית זה טוב משתי סיבות.
.
האחת היא שלמרות שצלסי טובה יותר ומצויידת יותר, היא שיחקה בלי שאפתנות שצריכה לאפיין ריצה לתואר מול קבוצה שחשבה והתכוונה כמו שצריך ושיחקה למען עצמה, המועדון והאוהדים.
בקיצור, פחות רוח וצילצולים ויותר מה שאנחנו קוראים לו, נשמה.
קאוט לדוגמא,עבד ותרם כמו שלושת החלוצים של צלסי וההשוואה הזו שלי, עושה לו עוול.
והוא שווה בשוק בערך עשירית משלושתם.
.
הסיבה השניה היא שלמרות שהפסדנו אתמול, תוצאות המחזור בכללותו, ריככו את משמעות אבדן שלוש הנקודות.

אביאל 6 בפברואר 2011

לא צריך להיות מנג׳ר מעודכן כדי לעלות עם שלושה בלמים וושלושה קשרים אחוריים, אני לא ראיתי קבוצה בפריימר ליג עולה לשחק עם שלושה בלמים, גם קבוצות מהליגה השניה בגביע לא משחקות ככה.
גול מקרי ביותר, שתי פנדלים ברורים לטובת צ׳לסי שלא נשרקו.
בכל מקרה, זה היה טיפשי מאוד מצד אנצ׳לוטי לעלות עם טורס בפתיחה.
אני מניח שאנשים פה עוד יגידו אחרי משחק אחד שטורס זו רכישה גרועה…

יוסי מזרחי 6 בפברואר 2011

אכיאל,
נכון שליברפול גנבה ניצחון אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שהיא נתנה הכל וצלסי ,איך להגיד בעדינות, לא עלתה עם סכין בין השיניים.

אריאל 6 בפברואר 2011

גנבה ניצחון? ליברפול היתה יותר טובה מצ'לסי לאורך כל המשחק, למעט אולי 10 הדקות האחרונות שבהן צ'לסי קצת לחצה. אם מקסי לא מחטיא את הכדור ההוא זה אפילו היה פחות קרוב. צ'לסי לא היתה קרובה לכיבוש בכלל וגם לא היתה לה אפילו שליטה במרכז המגרש כמו שהרבה קבוצות כאילו מגיע להן לנצח. לא יודע איזה משחק ראיתם בדיוק.
צ'לסי נראתה כמו קבוצה זקנה ושבעה והפסידה לליברפול בכל מאצ' אפ על המגרש.

טל 12 7 בפברואר 2011

אביאל
לעלות עם חמישה בהגנה(שלושה בלמים),התבקש מול שלושה חלוצים,ב 4-3-3. ה 5-3-2 של ליברפול נתן מענה לשלושת החלוצים, כאשר שלושה בקישור זה מספיק בהחלט .בקישור שלושה מול שלושה ובהגנה שלושה בלמים ששומרים על החלוצים ומאפשרים למגנים לעלות להתקפה.

ולגבי שלושת הקשרים של ליברפול.לוקס אכן קשר אחורי אבל סטיבי הוא קשר 50/50 ומקסי הוא קשר קיצוני שיכול לשחק בשני הצדדים וגם כחלוץ שני.

אמיר 6 בפברואר 2011

לפני המשחק האמנתי שיסתיים בשיוויון,בתחילת המשחק זה לא נראה טוב מבחינת המרסיסייד…אבל כשצך ואיבנוביץ התחילו להתקוטט הבנתי שזה הסוף של המליונרים היהירים ובעל הבית המוזר שלהם ואין סיכוי שהם עוברים את המשחק בשלום.
אז נסכם זאת במשפט הידוע:
אין שחקן שגדול מהמועדון ואין מועדון שדגול מהמשחק!
וחוץ מזה הסר בטח לא מאמין שסנטה קלאוס הגיע שוב לממלכה תוך חודש ימים…

תומאס 6 בפברואר 2011

השער של ליברפול הוא תוצאה כמעט ישירה של אותה התקוטטות.

אמיר 6 בפברואר 2011

הכוונה כמובן לגדול(ולא דגול..) מהמשחק

ג'ורג' 7 בפברואר 2011

לרונן , צודק לגבי השחקנים , יונייטד היא הדוגמא הבולטת לכך, גארי נוויל לא היה נכנס להרכב של ריאל מדריד B ..
אבל לדעתי האחראי הישיר לתוצאה הוא אנצ'לטי ולא דלגליש .. גם אם כל שחקני ליברפול יתנו 200% צ'לסי צריכה לנצח בברידג' , ולאור ההבדל הניכר ביכולת הכחולים ב- 3 המשחקים האחרונים לבין תצוגת השפל היום, שינוי המערך של אנצ'לוטי בחזרה ליהלום של תחילת העונה שעברה אפשר לליברפול לנצח בלי שאף שחקן שלה יקבל ציון מעל 7 ..

טל 7 בפברואר 2011

למה שתרגיש צער? הניצחון הזה מצויין ליונייטד, מכוון שהוא מוציא את צ'לסי סופית ממאבק האליפות. עם 7 נקודות פיגור מיונייטד, מומנטום ושני משחקים ישירים מולה, לצ'לסי היה סיכוי לחזור. היום אין לה.
יריבות זה טוב ויפה, אבל לא על חשבון הקבוצה שאתה אוהד.

הניצחון הזה מוכיח שני דברים ומעלה תהיה אחת:

הוא מוכיח שעדיפה קריירת אימון גדולה עם הפסקה של אחת עשרה שנים על קריירה רצופה של 35 שנים של בינוניות. נכון שספציפית היום ליברפול לא בדיוק שיחקה טוטל פוטבול, אבל בגדול ליברפול של דלגליש שיחקה בסוף שנות ה80 כדורגל הרבה יותר מתקדם מששיחקה ליברפול של הודג'סון ב2010 (וכדורגל הרבה יותר מתקדם מזה שמשחקות רוב הקבוצות באירופה), כך שהיה ברור מלכתחילה שרמת התעדכנות לא תהיה הבעיה.

הוא גם מוכיח שהסגל הנוכחי של ליברפול הרבה יותר טוב משנתנו לו קרדיט. לאורך תקופת הודג'וסון קראתי לא מעט טענות שהסגל שווה למקום שבו הוא נמצא. קשקוש. ליברפול עלתה היום עם מרכז שדה שכלל את כוכב נבחרת אנגליה, שחקן הרכב בנבחרת פורטוגל, שחקן סגל נבחרת ברזיל מתוגברים בחלוץ שהוא שחקן הרכב בנבחרת הולנד. וזה עוד לפני שמזכירים את השחקנים שלא שיחקו. לקבוצות שליברפול מתחרה איתן על מקומות בליגה אירופית ספק אם יש שחקן אחד בסדר הגודל הזה.

סגל לאליפות? לא, אבל שלוקחים בחשבון שמלבד ג'רארד גם מדובר בשחקנים צעירים יחסית, יש פה בסיס טוב מאד שעם חיזוק נכון יכול לחזור בעונה הבאה למאבק על הטופ 4, גם מבלי לצפות למתנות מקבוצות אחרות.

להתהיה שלי היא- לאור ההרכב של צ'לסי- האם הבאת טורס היא הנחתה (סטייל שבצ'נקו) של הבעלים על המנג'ר. אין שום הסבר הגיוני לעליה עם הרכב שכולל את טורס, דרוגבה ואנלקה ביחד. היה ברור מראש שאין מצב שזה יעבוד. גם הכנסה של דויד לואיז במצב של פיגור הייתה מוזרה מאד.

אביאל 7 בפברואר 2011

אריאל – לטורס לבד היו שתי הזדמנויות, שאם היו הפוכות היו כובש בלי כמעט בודאות, צ'לסי החזיקה כמעט 60 ומשהו אחוז בכדור, ואני לא מוצא את הסטטיסטיקות לגבי בעיטות לשער.

ליברפול עשתה בונקר, ואת זה לא אמרו השדרים הישראלים אלא האנגליים, בקשר לבונקר, אני האחרון שיתלונן על זה, אבל מכאן ועד להגיד שליברפול שלטה זה מצחיק, לעלות עם שלושה בלמים בפריימר ליג זה פתטי, בכל קנה מידה, אפילו קבוצות תחתית בספרד לא עולות עם שלושה בלמים מול ברצלונה, זה גם מה שעצר את צ'לסי לדעתי, בנוסף לקישור האחורי. גם קל להוציא מהמשוואה שני פנדלים ברורים, נגיעת יד ברורה של לוקאס, בנוסף לדחיפה של ג'ונסון.

טל – אני מניח ששום מאמן לא יתנגד לטורס, במיוחד שלצ'לסי יש כבר כמה שנים בעיה בחוד, במיוחד שדרוגבה לא בכושר, בקשר לאנלקה, שהוא בראש היהלום הוא דווקא משחק טוב, לדעתי הוא היה הדומיננטי ביותר בצ'לסי, אבל אולי זאת בעצם הבעיה, מול סנדרלנד, באותה עמדה הוא שיחק מעולה, מול קישור מעובה זה כנראה כבר יותר קשה.
בקשר ללואיז וחילוף התמוהה, יש לאנצ'לוטי משהו עם בוסניגווה, הוא תמיד אוהב משום מה להחליף אותו בפריירה ולא פעם זה עלה בגול לצ'לסי, אז היום הוא הכניס את לואיז, שנראה בדקות ששיחק כשחקן בהחלט מרשים והציב את איבנוביץ' כמגן ימני, עמדה בה הוא שיחק בהצטיינות כל העונה שעברה.

טל 7 בפברואר 2011

התהיה לא נוגעת לאיכות של לואיז, אלא על הפואנטה שבלהחליף שחקן הגנה בשחקן הגנה (מה עוד שבוסינגווה הוא ההתקפי מבין שחקני ההגנה של צ'לסי) במצב של פיגור 20 דקות לסיום.

יואב 7 בפברואר 2011

אביאל,
אם שלושת הבלמים עצרו את צלסי(כדברייך) אז איך ולמה זה פתטי?ואיזה הגדרה תיהיה נכונה לדעתך למערך שיש בו את טורס, דרוגבה ואנלקה(לראשונה העונה ובמשחק מכריע שכזה)?  

cookie-monster 7 בפברואר 2011

נגיעת יד ברחבה לא שווה פנדל.
נגיעת יד מכוונת כן.
השופט ראה והחליט. לדעתי בצדק. לוקאס ניסה להרחיק את היד.

המקרה השני היה פנדל חד וחלק.

matipool 7 בפברואר 2011

אביאל – לדלגליש לא היו הרבה אפשרויות . קארול פצוע , סוארז לא שיחק כבר חודשיים משחק ליגה ( מאד הפתיע אותי שהוא לא עלה לרבע שעה האחרונה ) ואנגוג – טוב נו , הוא אנגוג .
נשארנו עם קאוט ( שכבר מזמן הפך לשחקן קו אצלנו ) שלבד למעלה עם תמיכה של סטיבי , מיירלאש , מקסי וקצת לוקאס . אין מה לעשות – זה מה שהיה לו אתמול והוא עשה עם זה הכי טוב שהוא יכול מול קבוצה ביתית עם סגל עדיף בהרבה .
קלי וג'ונסון נתנו תמיכה יפה בצדדים וקארגר היה נהדר .
אין ספק שרוח חדשה נושבת בליברפול ותוך שנה שנתיים אפשר יהיה להעמיד קבוצה רצינית שתתחרה על תארים .

דורפן 7 בפברואר 2011

על טקטיקת שלושת הבלמים – מסתבר שליברפול השתמשה בה גם בימי הזוהר של שנות השמונים:

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/l/liverpool/9389181.stm

סתם נודניק 7 בפברואר 2011

אתם לא קצת נסחפים? בסה"כ משחק אחד. ואם אני לא טועה האם ליברפול לא נצחה העונה תחת הודג'סון את צ'לסי 2:0 כשצ'לסי היתה בכושר הרבה הרבה יותר טוב. בוא נשםוט את דלגליש לאורך קצת יותר מחודש וחצי

נעל קרועה 7 בפברואר 2011

לכתוב טור שלם שמשמיץ את הרכישה של טורס,כדי להצדיק את אלכס פרגוסון הכושל באירופה,שטעה השנה ולא קנה שום שחקן קישור,זה היסחפות רצינית פה
מישהו ציפה שטורס יבקיע שלושער ב 60 דקות במשחק הבכורה שלו ?
אני רואה תהליך של התחזקות אצל,סיטי,צ"לסי,ליברפול
עמידה במקום של יוניטד וארסנל
בטווח הארוך,מי שישקיע גם יקצור
יוניטד בצרות בגלל היכולת במשחקי החוץ,קישור של נגרים
ארסנל בצרות בגלל ההגנה הרעועה
ולמתחזה,קח את זה מפה

אדם (צ'לסי) 7 בפברואר 2011

אולי הכותב נסחף אבל בכאב אני מסכים עם הכיוון שהוא הלך בו.
רומן, אני רק מקווה שריאל תחזיר לנו את רוב ההשקעה כשטורס יעבור אליה.

Comments closed