כי הוא מאמין בהם

האנגלים צריכים לתת לרדנאפ את הנבחרת שהוא כל כך רוצה

המשחק הזה קירב אותי מאד להשתכנע שהאנגלים כן צריכים לתת צ'אנס להארי רדנאפ כמאמן הנבחרת. הוא כל כך רוצה את זה. לא בגלל שאין טובים ממנו בעולם. אלא שעל כל חסרונותיהם של שחקנים בריטים גם הם ראויים למאמנים שמאמינים בהם. מאמן שלא רק עסוק בתיקון הנחיתויות של השחקן האנגלי, שהן רבות, אלא שיבין שיש לשחקן האנגלי יתרונות. כפי שראינו בבישול הפנטסטי של לנון.

לא זכור לי כמעט חלון העברות בו הקבוצה שהחזיקה בפיטר קראוץ' לא ניסתה למכור אותו למישהו. גם הפעם טוטנהאם ניסו לכלול אותו בכמה עיסקאות שהגו. אבל כשלא מוכרים אותו הוא מבקיע הרבה שערים חשובים. למשל השער בגללו טוטנהאם בכלל משחקת במפעל הזה.

אני מעריץ ענק של גאטוסו. אבל זהו. הוא מבזה את עצמו.

והנה השער בתאילנדית ולא בסינית! (ותודה לאוסטרלי)


szólj hozzá: Ac0-1To[matchhighlight.com]

מחשבות -ואוכל- במהלך משחק ליגת אלופות. ואלנסיה נגד שאלקה
כן, מקום 11, יש למישהו בעיה? (דיון חוזר)

78 Comments

D! 16 בפברואר 2011

לטעמי זה היה משחק טוב. או לפחות מהנה מאד לצפייה.
ההוא שריסק את הזה היה צריך ללכת לא בגלל המכה אלא בגלל הצורה. לא יודע איפה זה משאיר את גאטוסו. הוא היה צריך ללכת הרבה לפני הצהוב הזה.
טוטנאם הפכה בשנתיים האחרונות לקבוצה שאני הכי מסמפט ואם יש משחק שלהם שלא במקביל לליברפול הם הבחירה הכמעט טבעית בשבילי. חבורה נהדרת גיבש שמה רדנאפ והאמת שהכי מתאים לכדורגל שם שהוא יהפוך שם למעין פרגוסון מאוחר שכזה.
איך אפשר לרצות לוותר על קרואץ' – שחקן גדול (תרתי משמע). מחוייב מאד, טכני יותר מכמה שחקנים נמוכים, משנה משחק ומוריד כדורים כמו פיבוט (מותר להגיד פיבוט?).
כמה הוא חסר לליברפול בעונות מאז שעזב. חלוץ מחליף איכותי ופותחן אפשרי נגד קבוצות קטנות שמצופפות

דביר 16 בפברואר 2011

D! לא יודע איך עשית את זה!! פשוטא נכנסת לי לראש וכתבת את כל מה שחשבתי עליו!!!

matipool 16 בפברואר 2011

טוטנהאם הפכה להיות גם הקבוצה השנייה שלי ( גם בגלל חמי שאוהד אותם וגם בגלל שאני מת על בייל ) .

אלי 16 בפברואר 2011

הוא מבזה את עצמו, אבל מילאן עוד יותר. תכנית משחק כל כך לא יצירתית, הגבהות מחצי מגרש במקום קצת להניע כדור. עצוב מה נהיה מהקבוצה הזו תוך 4 שנים.

יואב 16 בפברואר 2011

ברכות לתרנגולים.ניצחון ראוי ומוצדק, הופעה בטוחה של קבוצת כדורגל אמיתית.
לא אתנגד לקבלת פנים מוטרפת בליין לגועל הנפש המתקרא פלמיני.אם הדבר הזה משחק בקישור של גראנדה מילאן אז הסטאנדרטים הם כבר לא מה שהיה פעם.

טל 12 16 בפברואר 2011

אני לא אוהב את הדרך שהאנגלים שיחקו בגביע העולם עם קאפלו.
נכון שהם סבלו מפציעות(בקהאם,אואן,הרגריווס)אבל עדיין,לשחק כל כך עלוב,זה היה פשוט עצוב לראות אותם.רוני נשאר כמעט לבד ללא עזרה.

לנון ווולקוט צרכים לשחק ורצוי עם מאמן אחר.

אילן 16 בפברואר 2011

גאטוסו חתיכת אפס

http://www.youtube.com/watch?v=oywmmsQdPHY

גיל 16 בפברואר 2011

יש סיבה שהגולים בתקצירים מתחילים הרבה פעמים ישר אחרי הגול? זה עניין של זכויות יוצרים?

אבי 16 בפברואר 2011

טוטנהאם קרובים מאד להיות קבוצה גדולה ממש. כבר עכשיו יש להם אומץ ואופי שבארסנל יכולים רק לחלום עליהם. הם מתגברים על גלי פציעות בכל מערכי הקבוצה, ואם כולם בריאים מדובר בסגל מלא אפשרויות. מעניין אם יצליחו לשמור על השחקנים שלהם בקיץ, אם ימשיכו את הדרך למעלה או ייעצרו בתקרת זכוכית של קבוצות לא מספיק עשירות.

cookie-monster 16 בפברואר 2011

האופי שלהם זה לא מהיום ולא מאתמול

לוינטל 16 בפברואר 2011

אני מאוד מחזיק מפבליוצ'נקו וחורה לי שרדנאפ לא מוצא לו מקום. הוא חלוץ עם איכויות כבירות.

moses 16 בפברואר 2011

כאוהד שראה את כל המשחקים השנה אני מסכים עם זה שפאב הוא חלוץ טוב יותר מקראוץ', אבל הוא לא עושה עבודה כמו דפו וקראוץ' ולא מבקיע מספיק כדי לכפר על כך. בנוסף, ההתבטאויות מחוף למגרש כל שני וחמישי לעיתונים ברוסיה מרמזות על אופי בעייתי משהו שרדנאפ לא מעריך במיוחד.
אין ספק שהקבוצה הנוכחית עם חלוץ מטרה יציב שמבקיע 15 -20 גולים בעונה היתה רצה לאליפות, בטח על רקע הליגה העונה. נשאר רק לקוות שהם יסיימו בטופ 4 כדי שיוכלו לשמור על בייל ומודריץ'.

אוסטרלי 16 בפברואר 2011

אם כל הכבוד לסינים לא הכל צריך לייחס להם.
זה שידור בתאילנדית של הטלויזיה הממלכתית המקומית

דורפן 16 בפברואר 2011

תודה. אני מתקן

צור שפי 16 בפברואר 2011

נבאתי כאן בעבר עשרה גולים בשני המפגשים ואני כנראה הולך להתבזות אבל כל זמן שטוטנהאם יעברו את הגאטוסייה המגעילה הזו אין לי בעיה עם זה. חייבים אבל להודות שגומס ממשיך את חוסר היציבות שלו – הפעם למרבה המזל בקצה הגבוה שלה.

דובי מילר 16 בפברואר 2011

סיפור על קראוץ'- לפני מספר שנים, כאשר הוא שיחק ב-QPR,הייתי בתקופת חג המולד בלונדון למספר ימים מרוכזים של כדורגל והחלטנו, חבר ואני, לצפות גם במשחק ליגה ראשונה.
הזמנו כרטיסים למשחק של QPR נגד קריסטל-פאלאס וממש לפני המשחק, ברחוב , מגיע ילד ענק, עם חליפה ועניבה ונעלי הכדורגל תלויות לו על הכתף ועם חיוך גדול.
המשחק נגמר בתוצאה 1:1 . את הגול ל-QPR הבקיע אותו ילד גבוה, ממש כמו הגול נגד מילאן וכמו הרבה שהבקיע עד היום.
אני לא יודע מה איתכם, אני אוהב אותו. שמחתי כשהיה בליברפול והתאכזבתי שעזב.

אריאל 16 בפברואר 2011

וזאת הקבוצה הכי טובה בליגה האיטלקית. איפה אבי רצון כשצריך אותו?

שלו 16 בפברואר 2011

זאת לא הקבוצה הכי טובה בליגה האיטלקית,
הקבוצה הכי טובה בעונה שעברה הייתה אינטר אחרי שכולם שיחקו מול כולם.
העונה נדע מי הייתה הכי טובה אחרי שהליגה תגמר, הגרלת המשחקים בד"כ לא מאוזנת, נראה לי שתסיים בכלל שלישית אחרי אינטר ונאפולי.
אולי אף נמוך מזה כי לאיברה ניגמר האוויר.

עדי 16 בפברואר 2011

סליחה אבל לדעתי לא לאחרונה ולא השנה.

גלעד בלום 16 בפברואר 2011

טוטנהאם כבר שנים משחקים את הכדורגל הכי התקפי ואטרקטיבי באנגליה,זה אופי של מועדון עוד מהימים של גלן הודל וקלייב אלן וגם לפניהם.גם בתקופה של יול וראמוס היינו טובים ואקספלוסיביים בהתקפה,הבעיה שלנו היתה שלא היה לנו שוער והיינו לא יציבים,רובינזון היה פשוט קללה,שוער שחוץ מלקחת את הכדור ולהכניס לשער עשה הכל לעזור לקבוצה היריבה ובמו ידיו הרס עונות שלמות.גומז שוער מעולה ביום נתון אבל עדיין אני משקשק בכל פעם שיש הגבהה לרחבה,באחד על אחד הוא גדול.

רדנאפ הפך אותנו לקבוצה רצינית וכמו שאומר רונן הביא את האמונה שזה לא בשמיים להיות טופ 4,סיפק את הסחורה בעונה הראשונה שלו ופתאום אנחנו קבוצת ליגת אלופות לגיטימית.למזלי ערוץ פוקס ספורט אוהב את טוטנהאם וכמעט כל המשחקים שלה משודרים בניו יורק ,אני לא מחמיץ דקה,הם מאד מבדרים והשנה גם אנחנו משחקים חכם ועם חוסן מנטלי, לשם שינוי מנצחים משחקים גדולים בליגה ובאירופה פשוט מככבים,לא הבנתי למה היו דיווחים באתרים שהקבוצה בפניקה בחלון ההעברות,עשינו מספיק רכש בשנה האחרונה לחמש שנים,אם מודריץ יישאר בריא זה חצי מהעבודה,יש סגל מצויין ואם כולם יבריאו אז לא צריך כלום,רק לתת לצוות הזה למצות את עצמו 2-3 עונות עם חיזוקים מינימליים,למשל שוער ברמה של וואן דר סאאר או אפילו אניימה,מישהו שמשרה בטחון על כל הקבוצה.

לגבי פבליוצ'נקו-אני מת עליו,הוא משנה משחקים ואם היה פותח כל משחק הוא שווה 20 גולים לעונה.
אבל גם את קראוץ אני אוהב,הוא מעין רלף סמפסון של הכדורגל,ענק עם שליטה בכדור וטכניקה של איש נמוך,רק באנגליה כזה ילד גבוה מגיע בכלל לכדורגל,בכל מדינה אחרת הוא כבר היה נדחף לכיוון כדורסל.

לשניהם יש מקום אם כי לא בהכרח על המגרש באותו זמן(אם כי זה יכול להיות מעניין)

וואן דר וארט בריא זה כוח וגארת' בייל ולנון בכנפיים זה כבר סיוט עבור כל יריב,ללק את האצבעות,תשאיר לנו אותו לעוד עונה שתיים,ואח'כ שיעבור לנבחרת.

אזי 16 בפברואר 2011

היה משחק נפלא
לא ראיתי הרבה משחקים של טוטנהם העונה, אבל היכולת שלה להתרוצץ באגפים פשוט מדהימה. כמעט בא לי להגיד שזה שבייל לא שיחק עובד לטובתה, ככה גם הם רואים שהם יכולים לשחק בלעדיו וגם הוא לא יכנס לשיגעון גדלות.
אני חושב שהקבוצה היחידה שרוביניו משחק בה טוב היא נבחרת ברזיל, אולי כי בנבחרות המשחק הוא יותר אינדיבידואלי ופחות קבוצתי.
לא ראיתי הרבה משחקים של טוטנהם ובכל אלה שראיתי קראוץ' שיחק. זה נראה כאילו השחקנים מקבלים הוראה "אם אתם רואים ראש גבוה, תרימו לו כדור, לא משנה איפה אתם עומדים ובאיזה מצב בעיטה"
היו איזה שנים-שלושה מצבים שהיו צריכים להגבר בבעיטה או במסירת רוחב אבל אוטומטית הגביהו לו כדור.
אני הופתעתי שלנון מסר לו על הדשא לגול.
לנון. איזה שחקן!

אלעד יצחקי 16 בפברואר 2011

קראוץ' מספק את הסחורה בשלב זה. יש לו יתרון גדול בכדורי גובה, וסה"כ הוא שחקן די חכם.
עם זאת, אם טוטנהאם רוצה להפוך לקבוצה קבועה במפעל הזה, הם צריכים חלוץ טוב יותר.
וגם בטוטנהאם מבינים את זה, לכן ניסו להיפטר מקראוץ' ולהביא את אנדי קארול בינואר.
כמו שציינת, כל קבוצה שהחזיקה בקראוץ' ניסתה להיפטר ממנו בכל חלון העברות אפשרי, וזה לא במקרה.

התרנגולים יכולים רק להצטער שאין להם יותר את ברבאטוב. הרווח כולו שלנו :)

MUFC#

ניינר 16 בפברואר 2011

איזה נחת הבוקר לקרוא את כל הפרגונים לספרס. אותי זה לא מפתיע והיתה לי תחושה טובה לפני המשחק. איך שלנון קיבל את הכדור והתחיל רוץ קדימה ידעתי שזה ייגמר בגול.
רדנאפ עושה עבודה מדהימה, בשקט בשקט הוא בנה סגל אדיר. עדיין הייתי מביא שוער אמין יותר מגומס (למרות שהוא היה ענק אתמול), בלם רציני ועושה סדר בהתקפה. פבליצ'נקו איכשהו לא ממש משתלב והייתי מביא עוד חלוץ במקומו והכי חשוב זה להשאיר את מודריץ ובייל כמובן.
מילאן היו נוראים וקשה להאמין שקבוצה כזו מובילה את הסרייה א. שום דמיון, שום מעוף ומצד שני כסחנות מגעילה ברמות שכבר לא רואים בצ'מפיונס. אני בטוח שכל אוהד כדורגל אובייקטיבי מת שנעיף אותם.
COME ON YOU SPURS!!!

שלו 16 בפברואר 2011

אלמד קצת סנגוריה על גאטוסו, ראשית היה זה תפקידו של השופט לנצל את המצב ולהעיף אותו בכרטיס אדום.
שנית אנחנו רוצים אותם גאונים, מחויבים לוחמים עד טיפת הדם האחרונה אבל כשיוצא הטירוף אנחנו מתנערים מהם.
גאטוסו הבין כנראה משהו עמוק יותר, זה כנראה המשחק האחרון שלו בליגת האלופות, אז יצא לו השד.
בסופו של יום לא נראה לי ששום דבר גמור אני ישר נזכר בלה קורוניה – מילאן המפגש הכפול, זה לא נגמר עד שזה לא נגמר.

טוטנהאם יופי של קבוצה.

תומאס 16 בפברואר 2011

הסנגוריה במקום, אבל יש הבדל בין קשיחות מטורפת, על גבול האלימות, בזמן משחק לבין תקיפת אדם מספסל היריבה. וכמובן, כמו במקרה הנרי והיד, השופט זה שנושא באשמה העיקרית, על זה אני מסכים.

moses 16 בפברואר 2011

הטמטום האמיתי של גאטוסו שלא נאמר בורות מדהימה היה שהוא תקף את ג'ו ג'ורדן מכל האנשים. לא רק שחקן מילאן לשעבר, אלא חמום מוח אמיתי, סקוטי קשוח שסונס אמר עליו בשידור של סקיי שאם היו סוגרים אותם בחדר לבד, הכסף שלו היה על ג'ורדן.

צור שפי 16 בפברואר 2011

במחשבה שניה אני רוצה למתן קצת את היציאה שלי נגד גאטוסו למעלה. נכון שהוא חמום מוח אבל הוא לא גרם נזק פיזי לאף אחד. מסכים עם כל מה ששלו כתב.

תושב חוזר 17 בפברואר 2011

אני לא בטוח על מי הייתי שם את הכסף, אבל בטוח הייתי משלם בשביל לראות את זה:-)

עדי 16 בפברואר 2011

מדי פעם גאטוסו מתחיל משחק מחומם או שדי מהר משהו מדליק אותו והוא נכנס להילוך אדום, רואים לו בעיניים שזה רק עניין של זמן עד שהשופט ישתכנע. במשחקים שהוא לא נדלק הוא גאון ונכס.
טוטנהאם שיחקו נפלא.

תומאס 16 בפברואר 2011

משחק ראשון של התרנגולים שאני צופה בו העונה. התרשמתי מאוד, מה עוד שזה מלווה בנצחון על הקבוצה השנייה הכי שנואה עלי ושער ניצחון של יקיר אנפילד.

מה עם הצעת חוק לפיפא ששחקן כמו פלמיני יורחק מפעילות עד לחזרת השחקן הפצוע למגרש? לא דיברנו על זה כבר?

אזי 16 בפברואר 2011

הייתי רוצה לראות בסיבוב הבא את טוטנהם נגד ברצלונה.
הרי הרבה ממי שלא אוהבים את בארסה טוענים שהיכולת שלהם באה על חשבון ההגנות החלשות בליגה הספרדית.
הייתי רוצה לראות קבוצה אנגלית אמיתית. מהירה וקשוחה. משחקת נגדם.
ארסנל היא מקסימום שגרירות צרפת בלונדון, קבוצה אנגלית היא לא.
טוטנהם בסיבוב הבא תהיה אחרי שמימשה כל ציפיה אפשרית וישאר לה לתת כל מה שיש לה ולקוות לטוב. אני לא מאמין שטוטנהם תנצח, אבל אני גם לא חושב שברסה תכבוש מולה יותר מ4 שערים במצטבר. ועם הרזומה של ברסה זה המון.
עכשיו נשאר רק שטוטנהם תעלה (נראה די טבעי) ושארסנל יעמדו בציפיות ויודחו.
אה… ושזה מה שההגרלה תזמן.
בא לי שברסה תקבל את טוטנהם ואז את צ'לסי ואז את מנצ'סטר ולראות אחת ולתמיד אם היא יכולה לעשות לליגה האנגלית מה שהיא עושה לספרדית

צור שפי 16 בפברואר 2011

ואני רוצה ששאלקה תדיח או את בארסה או את מדריד עם גול של ראול.

YB 16 בפברואר 2011

לא חושב שהיה צורך להמתין למשחק מסוים כדי לחשוב שהארי רדנאפ מתאים לאימון נבחרת אנגליה. לדעתי הוא עושה עבודה נהדרת כבר שנים רבות. אני עוקב אחריו מאז ימי ווסטהאם הנפלאים של הניינטיז ותמיד נהנה לראות את הקב' של רדנאפ משחקות. ועדיין, היה יפה לראות אתמול את טוטנהאם, לא קונטנדרית באנגליה, מגיעה מול קב' אגדית כמו מילאן שגם מוליכה את הסריה A, ועדיין תוקפת ומגיעה להמון מצבים. זו גם עדות לאומץ ולפילוסופיה של רדנאפ וגם לעוצמתה הכבירה של הליגה האנגלית, בהשוואה לכל יריבותיה ביבשת. באנגליה קבוצה נאלצת להתמודד מול יריבה איכותית, ברמה זו או אחרת, מדי שבוע. זו לא המציאות באיטליה או בכל ארץ אחרת.

YB 16 בפברואר 2011

מדי שבוע, כמובן. (אם אפשר לתקן את טעות הכתיב ולהותיר טוקבק אחד, אודה)

זיזו 16 בפברואר 2011

מצטרף לכל מי שכבר כתב, קראוץ' שחקן חיובי אבל פאבליצ'נקו זה רמה אחרת.

לנון הוא גירסה קצת פחות מהירה וקצת פחות טיפשה של וולקוט.
גם המהלך שלו אתמול היה קצת פחות טוב מזה של וולקוט.

וויט ארט ליין צריך לתת יתרון גדול לספרס ואם חזרה של הפצועים יכול להיות שם משחק ענק.

ועדיין, להספיד את מילאן תהיה טעות חמורה.

הפאול של פלאמיני נתן רוח גבית למילאן, כל עוד לא קרה כלום טוטנהאם לא הייתה צריכה להגיב לכלום. ברגע שקרה אירוע משמעותי שעליו צריך להגיב ראינו איך הניסיון של מילאן וההתמודדות עם הסיטואציה עולים בהרבה על חוסר הניסיון של הספרס.

אפשר לקלל את פלמיני עד מחרתיים אבל אין אוהד ארסנל שראה את המשחק אתמול ולא חשב לעצמו, זה מה שאנחנו צריכים!

למזלם של הספרס התוצאה לא מספרת את הסיפור.

moses 16 בפברואר 2011

ניתן להתווכח האם זה מה שארסנל צריכים או לא, (לטעמי הם בעיקר צריכים את ה11 של ספרס) אבל לא על העובדה שהתיקול ובעיקר התגובה אחר כך היו צריכים להביא לכרטיס אדום חד וחלק. זה היה בלתי ספורטיבי ומאד ייתכן שגמר לצ'ורלוקה את העונה.
הגדולה של ספרס אתמול היתה שלמרות שהדקות האלה ערערו אותם, החוסן המנטלי אפשר להם לשרוד את הדקות האלה וההתססה של גאטוסו ובסופו של דבר להבקיע. מילה טובה לשופטי הקו שהיה להם האומץ להבחין בדחיפה של איברהימוביץ' ולשרוק.

זיזו 16 בפברואר 2011

אם כל הכבוד לטוטנהאם הם עדיין קבוצה פחות טובה מארסנל. בעיקר פחות יציבה, חסר להם עוד פז"ם צמרת.

לא ספורטיבי, אדום ברור, הכל נכון. עדיין, זה מאוד חסר לארסנל.

נראה לי שהוא בכלל שרק לנבדל (שהיה ברור!)

moses 16 בפברואר 2011

פחות טובה?
ניפגש בדרבי… (אם דרבי אחד לא הספיק לכם)
וברצינות, בהרכב מלא, הנחיתות היחידה היא בעמדת החלוץ (וגם זה רק בגלל שואן פרסי התחיל להבקיע), על פני כל המגרש ספרס עולים על הקבוצה החדשה בצפון לונדון.

זיזו 16 בפברואר 2011

אולי על פני המגרש, אבל לא על פני הטבלה!

דורפן 16 בפברואר 2011

מוזס – ראשית מכיוון שביקשתם לעבור למזרח לונדון, לא הייתי מזכיר את העובדה שארסנל היא כמו הקבוצות האמריקאיות האלו שעוברות בית כל שבוע.

ודבר שני – הסבר גרוע – שחקנים לא עושים קבוצות. אבל אני לא חושב שאתם נופלים מהם כקבוצה.

זיזו 16 בפברואר 2011

וכמובן, ראול מלך!

moses 16 בפברואר 2011

זיזו – הטבלה, לא רק שלא משקרת, היא גם אובר-רייטד בטרוף. ומי כמו אוהד של הקבוצה מהייבורי צריך לדעת את זה…

רונן – אנחנו ביקשנו!? האוהדים שחתמו על עצומות נגד המהלך? (שלדעתי היה בכלל נסיון להפעיל לחץ על מועצת הרינגיי לתת היתרי בנייה מקילים… (-: )
וברצינות, זה לא רק השחקנים כמו שזה שינוי יסודי במנטליות שהגיע לשיא ראשון בניצחון על סיטי בעונה שעברה ושניתן לתת עליו קרדיט גם להנהלה שמשדרת יציבות מאז הפיאסקו עם ראמוס וכמובן מרדנאפ שהבין לאן הגיע ולא ניסה לייצב את הקבוצה עם משחק הגנתי. אלא בהתאם לרוח של ספרס, הצליח גם לשחק עם אותה מסורת וגם להחדיר ווינריות. טוטנהאם מובילה את הליגה בחזרה מפיגור. (כמובן שאפשר לשאול למה היא נקלעת לפיגור מלכתחילה, אבל כשמחוייבים לכדורגל התקפי, זה סיכון שחייבים לקחת.)

דורפן 16 בפברואר 2011

יש פה אנשים שיכולים לדעתי להיות מנג'רים. כי גם הם חושבים שאחרי ששחקן מביא קבוצה לרמה מסויימת צריך להפטר ממנו ולהביא שחקן יותר "קלאסה".

red sox 16 בפברואר 2011

העבודה הכי מרשימה בעיני של רדנאפ בטוטנהאם היא בדיוק העניין הזה עם פיטר קראוץ'. הוא הראשון שהבין איך צריך להשתמש בקראוץ' ויותר חשוב-הראשון שהצליח "לחנך" את השחקנים שלו להשתמש בקראוץ' נכון.
עד שהגיע לטוטנהאם, בכל קבוצה בה שיחק ובמיוחד בנבחרת, הנוכחות של קראוצ'י על המגרש היתה גורמת אוטומטית לשחקני קבוצתו לשלוח אליו כדורים "אנכיים" ארוכים (כלומר לאורך המגרש, על 40-50 מטר)כמעט בכל התקפה. לקראוץ' (למרות שהוא טכני בהרבה ממה שנהוג לחשוב והייתי שמח לראות פילוח של חלוקת השערים שלו בין הראש לרגל-נדמה לי שהתוצאות יפתיעו את אלו ממכם שמקטלגים אותו בתור עמוד חשמל גבוה וחסר טכניקה) אין את הטכניקה הדרושה כדי להשתלט על כדור כזה ובעיקר אין לו את המסה הפיזית הדרושה כדי לשמור על הכדור עם הגב לשער. בנבחרת אנגליה זה היה פשוט מרתיח אותי-בד"כ הוא היה נכנס כמחליף, ומייד הנבחרת היתה משנה את צורת המשחק שלה. פתאום אין הנעת כדור, פתאום אין משחק אגפים-רק כדורים ארוכים לקראוץ'.

בטוטנהאם זה לא קורה. רדנאפ מנצל את משחק הראש העדיף של קראוץ' בדיוק כמו שצריך-ע"י העברת הכדור לאגפים והגבהות רוחב משם, ובמקביל נוכחות של לפחות 2 שחקנים חוץ מקראוץ' בתוך הרחבה. באלמנט הזה-הורדה של כדור רוחב לשחקן שמגיע עם הפנים לשער-קראוץ' הוא אולי הטוב בעולם. מה שמשלים את השיטה הזו הם שחקני אגף מהירים ובעלי יכולת להגביה כדורים חדים ומדוייקים למרכז. לא תמצא טובים מאארון לנן וגארת בייל בתחום הזה.
בכדורים הנייחים טוטנהאם משמשת בדיוק באותו יתרון. כמעט לא תראו את קראוץ' בצפיפות של מרכז הרחבה, ממתין כדי לקבל את הכדור לנגיחה לשער. כמעט תמיד הוא חותך לקורה הרחוקה ומשם מוריד את הכדור לרוחב השער או לאחור-לשחקן שמגיע עם הפנים לשער. גם כאן מסייעת הנוכחות של שחקן שמסוגל להגביה כדור עוצמתי ומדוייק- הפעם בדמותו של רפאל ון דר וארט.

הצטערתי כשקראוצ'י עזב את ליברפול, והייתי לוקח אותו בחזרה מחר בבוקר. שחקן עם יתרונות ייחודיים שכשמשתמשים בהם נכון הופכים להיות נשק קטלני. רדנאפ עושה איתו עבודה גדולה והרווח הוא של הספרס.

ניינר 16 בפברואר 2011

צודק! אבחנה יפה

דורפן 16 בפברואר 2011

ראיתי פילוח כזה. הוא מבקיע הרבה יותר ברגליים. חלוקה כמו כל חלוץ בערך

תומאס נוימן 16 בפברואר 2011

הספרס אכן קבוצה מלהיבה, ובעיקר מהירה, וזה היתרון העיקי שלה על פני מילאן האיטית. אבל – יש לי תחושה שמילאן עוברת אותם בגומלין. יש משהו במסורת של קבוצה כמו מילאן בליגת האלופות – כם כאשר היא גרועה (יחסית) – היא מוצאת דרך להעפיל בדרך כלל לשלבים הגבוהים. אתמול היא שיחקה בצורה חלשה במיוחד ולא בסגנון שמאפיין אותה בליגה. אני עדיין חושב שעם הסגל שיש לה היא אמורה להיראות הרבה יותר טוב, והאשמה היא באלגרי. לא יתכן שזלטאן נאלץ ללכת אחורה כדי לבנות התקפות בגלל אוזלת היד של הקישור.
בכל מקרה – כל המחמאות ליהודים מלונדון

אבי 16 בפברואר 2011

אין להם סיכוי!

זיזו 16 בפברואר 2011

רונן,

לא מדובר על להעיף ולא להביא, סה"כ על העדפה בין שני חלוצים בסגל שגם ראדנפ לא חד משמעי לגביהם.

זה לא שפאבליצ'נקו אף פעם לא פותח.

לדעתי אתמול ראדנפ היה צריך להחליף ביניהם במחצית שניה בה טוטנהאם לא החזיקה בכדור.

בנוסף, מי יודע כמה אחוזים ראדנפ מתכנן לעשות על קראוץ' :)

גיל מזימבבואה 16 בפברואר 2011

אני עדיין לא ניסחף ומתלהב מלנון, אני כן חושב שטוטנהאם קבוצה טובה.
מצידי שהארי רדנאפ יילך מחר לניבחרת. בתור אוהד יוניטד יש מאמנים שיותר מפחידים מהקבוצה עצמה ואחד מהם זה רדנאפ (השני מוריניו). רדנאפ בהחלט עלול לבנות בטוטנהאם איום על פרגסון.

אביעד 16 בפברואר 2011

לנון די דומה לשני קיצוניים אנגליים אחרים – רייט פיליפס ו-וולקוט. שלושתם קטנים, רזים, מאוד מאוד מהירים וחוכמת המשחק שלהם היא ביחס הפוך למהירות שלהם.
מלבד זאת, לרוב שחקני טוטנהאם, השנה זו הופעה ראשונה בצ'מפיונס ליג והופעה ראשונה אתמול בשלבי הנוק אאוט. נראה לי שאתמול היו רק 4 שחקנים שזו לא הפעם הראשונה עבורם – ואן דר וארט (שלמיטב זכרוני ידע רק הדחות עם ריאל בשלב הזה), גאלאס, גומס וקראוץ'. לעשות את זה במגרש כמו סאן סירו ומול מילאן זה לא פשוט בכלל. טוטנהאם עמדה במבחן בצורה די מרשימה.

זיזו 16 בפברואר 2011

רייט פיליפס גם לא מהיר, התכונה הבולטת שלו היא היכולת האבסולוטית שלו לאבד את כדור

הוא זידאן 16 בפברואר 2011

אתה קצת מחמיר עם גאטוסו. שחקני טוטנהאם התנהגו בצורה לא ספורטיבית, והכניסו לו קטנות.
לדוגמא, כאשר נשלח כדור גובה לעברם, קראוץ' הרים את הזרוע וחיכך את מרפקו בתוך הפרצוף של גאטוסו.

אביעד 16 בפברואר 2011

לא חשבתי שאראה את היום בו מישהו יתלונן בשמו של ג'נארו גאטוסו ששחקני היריבה הכניסו לו קטנות והתנהגו בצורה לא ספורטיבית כלפיו.

הוא זידאן 16 בפברואר 2011

יש לך דעה קדומה לגביו.

אביעד 16 בפברואר 2011

שום דעה קדומה ואין צורך בהתממות. אני מת עליו, אבל היו לו לאורך הקריירה לא מעט פעמים שבהם הוא נתן "קטנות" ליריבים.

הוא זידאן 16 בפברואר 2011

אני מסכים איתך שאחד מאיתנו מתמם, אני חולק איתך על זהותו.

IDO 16 בפברואר 2011

2 נקודות:

אתמול טיפסו פה על אחד בכינוי ראול, הראול המקורי נכנס היום להיסטוריה כשחקן שכבש הכי הרבה שערי צמפיון ליג! בכל הזמנים!!

פויה גטוסו! פויה פאלמיני! לא מבין את זה. המאמן אמר להם שנוסעים לגרמניה???

ניינר 16 בפברואר 2011

בוייט הארט ליין עם בייל ולנון באגפים אין לעגלות ממילאן סיכוי

אבי 16 בפברואר 2011

32 צודק

זיזו 16 בפברואר 2011

שוויא שוויא

דודו 16 בפברואר 2011

1. מאוד נהניתי אתמול מטוטנהאם. נתנו מחצית ראשונה נפלאה, בה ביטלו לחלוטין את מילאן האנמית. במחצית השנייה היה צפוי שמילאן ילחצו וטוטנהאם ידעו להתגונן נהדר ולעקוץ במתפרצת. לנון היה נהדר והתעלל במגן שמולו פעם אחר פעם וההגנה היתה נפלאה בהנהגת דוסון. מילאן היתה פשוט בדיחה. גאטוסו הוא בכלל צריך להיות מחסל של המאפיה והיה צריך להיזרק החוצה באדום, כמו גם חברו הקצב פלאמיני. רוביניו חושך וזלאטן במשחקו החלש ביותר השנה לא יכלו לעשות כלום. בקישור אין למילאן כלום ובגומלין בלי הרוצח ובלי פירלו, אין להם הרבה מה למכור. פלאמיני וסידורף זה לא קישור רציני. עם בייל ומודריץ' שיהיו כשירים לגומלין, טוטנהאם צריכה לעבור את מילאן, למרות שמילאן מסוכנת ואם תגנוב גול מוקדם, המשחק יכול להתהפך.

2. איזה כיף היה לראות את ראול כובש באלגנטיות מול ולנסיה. אין עליו. היה ונשאר מלך.

3. מישהו באמת חושב שלארסנל יש סיכוי היום? זה המשחק הכי לא מעניין בשמינית הגמר. אפשר לעצור את ברצלונה רק בבונקר והרבה מזל. במשחק פתוח, אתה פשוט מתאבד, כמו בסופר קלאסיקו. ארסנל לא מסוגלים להסתגר והם ינסו לתקוף את ברצלונה ואולי יצליחו לגנוב גול אחד או שניים, אבל לא לפני שיחטפו שלושה או ארבעה גולים.

יואב 16 בפברואר 2011

גלעד,
המסורת הולכת יותר אחורה לארדילס, ארצ׳יבלד, ריקרדו, גאזה(מאוחר יותר) ולשנות השישים.
לדעתי, קפיצת המדרגה שהתרנגולים צריכים לעשות היא דווקא בהגנה. לדלי וווטגייט לא מסוגלים למשוך עונה שלמה ואליפות באנגליה לוקחת ההגנה(החלק הקידמי שלכם נהדר).דאוסון וגאלאס זה בסדר, לא יותר.  

אבי 16 בפברואר 2011

דעה מלומדת של לי דיקסון על מה שארסנל צריכה לעשות כדי שיהי לה סיכוי:
http://www.bbc.co.uk/blogs/thefootballtacticsblog/2011/02
/how_arsenal_can_beat_barcelona.html

מסכים עם כל מה שהוא אומר: משחק אגפים רצוף + ריכוז הגנתי על אנושי מצד סונג וווילשייר. הביקורת על וונגר בכלל לא מוסווית; ע"פ דיקסון הצרפתי לא ממש מתעניין בקטע הזה שנקרא הגנה.

אבי 16 בפברואר 2011

רונן – התגובות שלי לא עוברות בגלל שיש בהן קישור?

אבי 16 בפברואר 2011

כנראה שכן…

מנחם לס 16 בפברואר 2011

האם המשחק ארסנל נגד ברצלונה הוא "חי" עכשיו (10:15 בישראל). האנגלים האלה. כל הגולים שהם חוטפים זה בהתפרצויות, ואין להם סטופר (סוויפר) שהיה עוצר את כולם! ברצלונה 1 ארסנל0. אטולי זה משחק חוזר, אני לא יודע.

אילן 16 בפברואר 2011

סוויפר? זו עמדה שמזמן חלפה מן העולם.
הבעיה של ארסנל היא קו ההגנה הגבוה שלה, שהיה ברור שבגללו ארסנל תספוג בסוף שער.
וחבל, כי ארסנל לא צריכה להיות בפיגור כרגע.

דודו 16 בפברואר 2011

איזה בזיון באולימפיקו של רומא. שחטאר שוחטת את רומא.

לגבי ברסה, היה ברור שככה יתפתח המשחק. ברסה ימשיכו לשחק ככה ויבקיעו לפחות עוד שער אחד. ארסנל אולי יגנבו איזה גול. פשוט לא כוחות

שלו 16 בפברואר 2011

רומא לא מתה אף פעם בלי מאבק,
עכשיו נוסעים לנצח באוקראינה.

מנחם לס 16 בפברואר 2011

"יגנבו" גול?
HOW ABOUT 2 WONDERFUL GOALS?

מנחם לס 16 בפברואר 2011

ארסנל שיחקה כדורגל יותר POSITIVE ב-70% מהמשחק. הנצחון מגיע להם ללא כל ספק!

מנחם לס 16 בפברואר 2011

מה יש להגיד? כדורגל זה משחק לא רע בכלל!

תןמר 16 בפברואר 2011

נרגעתי ועכשיו אני ארשום תגובה מתונה:
מסי הבן זונה זילזל כל המשחק
למקסוול אין מקום בליגת העל
כל פעם שפיקה משחק בלי פויול אני מבין למה פרגוסון העדיף את אבנס
המשחק נהרס בדקה השנייה כשהשופט נתן יתרון לארסנל וביטל את היתרון כשארסנל נכנסה עם הכדור לרחבה
רמי וייץ פשוט תענוג

שלו 16 בפברואר 2011

מצד שני שגיא כהן השם ישמור,
כמה משחקים יכול בן אדם לראות ולא להבין כדורגל.

אופיר המקורי 16 בפברואר 2011

וואו, היום בו ארסנל גידלו ביצים!
אז זה המיטב שיש לליגה הספרדית להציע?

ניינר 16 בפברואר 2011

שלו מה יהיה עם ראניירי? הוא קובר את המועדון.חייבים להעיף אותו ממילא העונה אבודה

אביעד 16 בפברואר 2011

נראה לי שיש פואנטה במה ששלו אמר בעבר – בכדי למצוא מאמן חדש, רומא מחכה לסיום העונה. רומא מחכה לאנצ'לוטי.

Comments closed