ראול מדיח את באיירן מהגביע

בתוך שבועיים ראול נותן לעונה של שאלקה כוון שונה לחלוטין

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

כתבתי בזמנו על הבחירה המאד מעניינת של ראול לשחק בשאלקה נטולת הזוהר. איטליה היא מדינה הרבה יותר מפנקת אם אתה שם גדול על בערך 50% מהיכולת שפעם הייתה בך. אבל הוא הלך לשחק עבור כורי הפחם. ובתחילת העונה – כשסיכויי האליפות התנדפו במהירות של מתפרצת של דורטמונד זה נראה כמו משהו עם מרכיבים של פיאסקו.

אבל בואלנסיה הוא נתן להם את היתרון אותו אולי יתרגמו לרבע גמר באלופות. והערב במינכן פתאום ראית את ההגיון בהחתמה הזו דווקא מהצד של פליכס מגאת' ושאלקה. שער הניצחון שכבש לא היה שיא הדרמה כי הוא בא דווקא בדקה ה-15. אבל בדקות הארוכות של המגננה הוא שידר משהו. של מישהו שמגיע לאליאנס ארינה עם תחושה שזכותו לנצח במשחקים שכאלו.

גם את טל הרגו
הפועל האחרת

26 Comments

קורא אדוק 3 במרץ 2011

ובשתי מילים:ווינר אגדי

קורא אדוק 3 במרץ 2011

אחד הווינרים הגדולים שראיתי בחיי. הנחישות והרעב שלו לניצחון מזכירה לי את ג׳ורדן ובריאנט.

ארז (דא יונג) 3 במרץ 2011

הקטע המעניין יהיה אם אחרי 17 שנות קריירה, את הגביע הלאומי הראשון בקריירה ראול יניף דווקא בגרמניה, אחרי שזה היה התואר היחיד שבו לא הצליח לזכות במדי ריאל מדריד.

טל 12 3 במרץ 2011

ראול ווינר גדול ובנוסף לכך הוא מפגין במשחקו ובהתנהגותו לאורך השנים, את הרוח הספורטיבית במיטבה.הוא דמות לחיקוי עבור כל ספורטאי צעיר.

D! 3 במרץ 2011

לדעתי הוא פשוט מוכיח (למקטרגים וגם לעצמו) שהוא שחקן גדול.
ומעבר לזה הוא קרא פה שאחד הקריטריונים של שחקן גדול הוא סיפור.

רובי פאולר האמיתית 3 במרץ 2011

והעובדה שהפעולה הראשונה של מוריניו במדריד היתה להראות לראול את הדלת מסבירה למה גם בעוד עשרים וחמש שנה וחמישה גביעי אלופות האיש הזה לא יהיה פרגוסון. לא יעזור לו אלוהים. למוריניו. וראול? זן נדיר. מלך. ולצערי עוד גיבור קופ מפוספס, את השנתיים האחרונות שלו יכל לגמור כמו ענק באנפילד.  אבל מי בדיוק אמור היה לחשוב על זה בקיץ האחרון חוץ ממני, רוי הודג'סון?

דורפן 3 במרץ 2011

רובי יקירתי – היה כבר את סיפור מוריינטס וזה לא עבד בסופו של דבר

עזי 3 במרץ 2011

מוריניו לא הראה לראול את הדלת, להיפך, הטלפון הראשון שלו לפני שמונה רשמית היה לראול בבקשה שיישאר בריאל גם אם הוא לא עומד לקבל יותר דקות מאשר אצל פלגריני, ראמוס, שוסטר ושאר מאמני ריאל האחרונים. ראול – ואין מי שהיה רוצה יותר ממני שיסיים את הקריירה בריאל – בחר להמשיך ולשחק ולא לייבש ספסל בבית שלו. זו היתה בחירה אמיצה שלו.

תומאס נוימן 3 במרץ 2011

עזי – אם מה שאתה אומר זה נכון, ומוריניו רצה שראול יישאר, אז בדיעבד יתכן והבחירה של ראול היתה מוטעית.

נוכח מצוקת החלוצים של מוריניו – הפציעה של היגוואין, העובדה ש(עד לאחרונה) בנזמה לא ממש פגע, נדמה לי שראול היה מקבל צ'אנס אמיתי והרבה דקות משחק בריאל של השנה. ובהתאם לכושרו העונה – הוא היה מממש את הצ'אנס הזה. חבל.

דורפן 3 במרץ 2011

תומאס נוימן – זה לא חבל. זה טוב מאד שאוהדי ריאל מדריד מקבלים את התמונה האמיתית של פלורנטינו פרז. מגלומן שמעדיף לשבור שיאים עולמיים בשוק ההעברות מאשר לשמור על סמל של ריאל מדריד. אני אישית לא מאמין לסיפורי "הטלפון הראשון" – זה נשמע כמו סיפורי אלף לילה ומרקה. ראול קיבל את אותו יחס שקיבלו היירו ומוריינטס – יחס ריאל מדרידי רגיל בעידן הזה.

תומאס נוימן 3 במרץ 2011

מסכים.
רק שראול – ברמת הסמלים – הוא בדרגה אחת מעל מוריינטס והיירו אפילו. לכן הוא בכל זאת היה ראוי ליחס אחר. העובדה שהוא לא קיבל יחס כזה – אפילו לא ברמה של "אנחנו רוצים שתישאר" או "בוא ננהל מו"מ" – היא בושה. זה כאילו בארסה תגיד לפויול בסוף החוזה שלו – "תודה רבה, בהצלחה בהמשך דרכך".

אפילו הניו-יורק יאנקיס – הריאל מדריד של ה-mlb, מועדון ציני ששבר כל שיא עולמי בהחתמת שחקנים, החתים בסופו של דבר את דרק ג'טר (הסמל המקביל לראול) על חוזה חדש בשכר הגבוה בהרבה מיכולתו הנוכחית – ולו בשל לרצות את האוהדים. וסטיינברנר (ז"ל) וממשיכי דרכו הם לא פחות מגלומנים מפלורנטינו פרז.

טל 3 במרץ 2011

שאלקה זו אחת הקבוצות הכי מדהימות ומוזרות שראיתי- כל מה שיש להם זה שוער מדהים ואת ראול בהתקפה. חוץ מזה כלום ושום דבר (וזו לא הגזמה, זה ממש ככה). בליגה של 30+ מחזורים זה לא עובד, אבל בטורנירי נוק אאוט זה כנראה מתכון לא רע להצלחה..

אגב, נוייר הוא אולי השוער הכי טוב באירופה היום. פשוט פנומן.

עזי 3 במרץ 2011

תומאס -נכון, אבל אין בחיים אפשרות להחזיר את הגלגל, אתה יודע.
רונן – הן מוריניו והן ראול אישרו את העניין הזה, ככה שזה לא איזה סיפור של המארקה, עיתון שאתה עושה לו קצת עוול, עיתון שהדיח את קלדרון נשיא ריאל הקודם חשף את השחיתות שלו בבחירות, עיתון שנמצא כמה דרגות מעל לסאן ושאר צהובונים אנגלים. גם אם יש לו מקורות טובים מאוד בריאל וטוב לו שהיא תצליח.

גיא זהר 3 במרץ 2011

אני חושב שהגזימו בהפיכתו של ראול למלאך. הוא לא היה פראייר הן על המגרש במדריד והן בחדר ההלבשה והעובדה שהיחיד שבאמת פרח לידו היה מוריינטס. חוץ מזה שגם ארגונס וגם דל בוסקה החליטו לא להזמינו לנבחרת וכנראה שלא טעו.

יואב 3 במרץ 2011

רונן,
אתה בעד לשמור על סמלים גם אם נגיד המאמן לא רצה אותם(לא טוען שזה המקרה)?
ואם פרז לא רצה,מה זה אומר על הדומיננטיות הידועה של מוריניו?
בכל מקרה, ההחלטה של ראול היתה החלטת כדורגל אמיצה ומעוררת כבוד.
ולמען הסר ספק, אני מאד אוהב את ראול ומוריניו ובדיעבד,נראה שראול יכל לתרום רבות לריאל השנה…

אביעד 3 במרץ 2011

בדרך כלל אני לא מגיב כאן (קורא בשקט ונהנה), אבל חשוב לי לתקן כמה דברים בתור אחד שעוקב קצת יותר אחרי ריאל – אנשים פשוט כנראה רגילים לאותו נרטיב שהם מכירים כל כך טוב וממשיכים לדקלם אותו באופן עיוור. מעשיות פלורנטינו נכונות ב99% מהזמן, לא תמיד.

העובדה הפשוטה היא שראול פשוט לא ברמה שמתאימה להרכב ראשון בקבוצה כמו ריאל. (או לפחות לקבוצה ברמה כמו שריאל שואפת להיות)
בעונה שעברה פלגריני העביר את ראול לספסל והפך אותו לחילוף ראשון כמעט בכל משחק. זה הגיוני על הנייר, נראה כמהלך שיכול לתרום לקבוצה בכל היבט, ויותר ממתאים עבור כל אוהדי ריאל.

הבעיה הייתה שראול נראה נוראי בעונה שעברה. וזה לא נוראי יחסי סטייל העונות המאוחרות בקרירה לעומת שנות ה90 המופלאות שלו. קטסטרופה מוחלטת. התאוריה שלי – אחרי 13 שנה בהרכב הראשון, ראול פשוט לא ידע מה זה ספסל. אפילו בגיל 17 הוא נכנס מיד להרכב הראשון. אבל ברגע שנדרש לעלות מהספסל בעונה שעברה, הוא היה כל כך לא חד, כל כך איטי.

פה צריך להבין, שראול הוא לא מוריינטס ולא גוטי. ואם רשמת "סיפורי אלף לילה ומרקה" – זה בדיוק להפך – ראול היה רק צריך לקרוץ לעורך של המרקה וההמונים היו הולכים עם קלשונות לבית של פלורנטינו.

אם רק היה רוצה, הוא היה יכול להישאר על הספסל של ריאל עד גיל 40 עם החוזה שלו. הוא פשוט רצה לשחק ולא להילחם על פירורים.

אביעד 3 במרץ 2011

עוד אביעד… :)

תומר חרוב 3 במרץ 2011

ראול תמיד אהב לשחק מול באיירן מינכן.

רן 3 במרץ 2011

עזי- רק בעונה של פלגריני ראול היה שחקן ספסל. אצל שוסטר וראמוס הוא היה שחקן הרכב קבוע והחזיר בשני עונות מצויינות של 23 ו24 שערים.

רונן- בדיוק קלעת לתחושה שלי אתמול. ראול משדר משהו אחר.

עזי 3 במרץ 2011

לא רן, הכוונה שלי גם לעונה לפני פלגריני, 2008/9 שהחלה עם שוסטר והסתיימה עם ראמוס. הובהר לו שהוא ייקבל פחות דקות, רק הפציעה של ואן ניסטלרוי חודשיים אחרי תחילת העונה שאחריה לא שיחק יותר אותה עונה החזירה אותו והוא שיחק הרבה. זה כמו שתומאס אמר היה יכול אולי להיות גם העונה, אבל מה שהוא קיבל בשתי העונות הקודמות בתחילת העונה מהמאמן – לשבת על הספסל, אצל פלגריני זה גם קרה – לא היה מקובל עליו יותר.

רן 3 במרץ 2011

עזי- אני זוכר את האמירות של שוסטר בתקשורת על המגמה של לספסל את ראול. זה לא קרה גם כשרוד עוד היה כשיר. מתוך 9 המחזורים הראשונים של אותה עונה שבהם רוד היה כשיר ראול פתח ב8. רק במשחק אחד בליגת האלופות מול זניט ראול סופסל במפתיע. מעבר לזה גם כשרוד והיגואין היו כשירים הוא פתח.

רן 3 במרץ 2011

תיקון- הוא פתח ב6 מתוך 7. ב8-9 רוד לא היה זמין.

עזי 3 במרץ 2011

זה היה כששוסטר ניסה לשחק עם שלושה חלוצים, גם ואן ניסטלרוי וגם היגואין פתחו בחמישה מהשישה האלה, בשישי זה היה נגד גיחון, משחק שנגמר ב-7-1 ורוד נשמר למשחק ליגת האלופות. אבל זה לא העניין, עונה אחת אמרו לו שיחמם את הספל והוא שיחק בה באמת הרבה בסופו של גדבר והבקיע הרבה, עונה שניה אמרו אותו דבר והוא אכן התייבש על הספסל, כשאמרו לה עונה שלישית את אותו דבר הוא החליט מה שהחליט.

שלו 3 במרץ 2011

כתבתי עוד בקיץ כשראול עבר, שהוא בחר בלהיות כדורגלן ולא אגדה, ובכך הוא הופך אולי לאגדה יותר גדולה. הוא קנה לעצמו עוד מספר שנים של קריירה כשחקן כדורגל ולא כעסקן.
מבחינת יכולת הוא יכול לתת עוד כמה שנים, מבחינת מוטיבציה הוא היה כנראה צריך משהו שידליק אותו ואת זה הוא מוצא בשאלקה.
הוא גם מראה אנושיות במעבר, בעצם משדר שהוא אוהב כדורגל וזה כל אוהד מכבד.

אפרופו מוריניו, הקורירה דלו'ספורט טוען שמוריניו בדרך לרומא.
האם הוא מחפש לעצמו מועדון שצריך לבנות?
או שהוא מחפש אתגר אמתי ופרויקט ארוך טווח?
אולי הוא מאותת לריאל שהוא לא בכיס שלהם, ולשאר העולם שהוא חופשי.

d-d 3 במרץ 2011

אני לא יודע מתי ראיתי את ראול כובש ממרחק של יותר מ 12 מטרים. הבן אדם פשוט גאון של תנועה ומיקום.

לירן שבתאי 4 במרץ 2011

זו בושה לריאל שראול לא יהיה הראיין גיגס שלהם. אחד הספורטאים הגדולים בכדורגל.

Comments closed