הניצחון בגשר (כמה חיכינו למלים הללו!)

הופעה מופתית בכל פינה במגרש. אבל פרגוסון הוא מי שניצח סוף סוף את האוליגרכיה במגרשה


Chelsea v Manchester United by jordanip

יונייטד ניצחה בגלל שכרגע היא קבוצה שמפעפעת בבטחון אבל גם כי הבינה שעשתה לא מעט דברים נכונים בהפסד הליגה האחרון שם. האוליגרכיה הכחולה מעולם לא נראתה לי כל כך קפואה במשחק מול יונייטד. היו מצבים משני צידי המגרש אבל יונייטד תקפה עם יותר דמיון. הבישול של גיגס יזכה לכותרות. אבל כדור העומק של קאריק וההטעיה הקטן שמכר צ'יצ'ריטו לטרי השלימו אותו.

ידברו גם על החילוף המטורף – נאני במקום רפאל כשיונייטד מובילה!  לדעתי זה מה שמנע את המכבש ההתקפי המסורתי של צ'לסי. אי אפשר לתקוף באגף כשאתה יודע שנאני וואלנסיה אורבים עם הקאונטר-פאנץ'. והם יצרו הרבה יותר סכנה מכל מה שנוצר באגף שלהם.

בכלל, פרגוסון בתקופה של אומץ טקטי שלא זכור ממנו שנים. הוא פתח כאילו עם שישה מגינים מול ארסנל אבל שלח את התאומים לשחק קיצונים. הוא שלח גיגס להיות מגן שמאלי בשבת. ארבעה ימים אחר כך ואלנסיה מגן ימני במגרש בו יונייטד לא ניצחה כמעט עשור.

החילוף הזה של פרגוסון שידר לקבוצה משהו נוסף שלא היה שם בכל השנים הרעות בגשר. שאי אפשר לעמוד ולקוות שוידיץ ופרדיננד פשוט ישרדו את המתקפה. שהגנה היא עבודה של כל הקבוצה. לא היה ליונייטד שחקן גרוע אחד במגרש, אבל לאור הנסיבות פרדיננד היה מרשים ביותר.

והצוות של קאריק עם פארק הוא הטוב ביותר שראיתי במרכז המגרש השנה.

נ.ב. שהחיינו.

וזה מה שנכתב לפני המשחק:

אני באמת חושב שזה אחד המשחקים הפחות מלחיצים של יונייטד בתקופה האחרונה. בעיקר בגלל התוצאות בשבת. גם פרגוסון נראה רגוע מאד. כששאלו אותו מה ההבדלים לעומת המפגש הקודם עם צ'לסי – בגמר של 2008 – אמר "שאז היה לנו רונאלדו. שחקן נפלא".

אני חושב שזה מבטא את התחושה הכללית. גביע האלופות הוא כמובן משהו שצריך לנסות לזכות בו, אבל אין לחץ מיוחד לזכות בו כרגע. בשנים שהקבוצה עמוסת כשרון, כשהיה את רונאלדו, חבל לפספס את השלבים הגבוהים. אבל אם הסגל של השנה יחזיר הביתה את האליפות – כשבדרך יונייטד הרוויחה את פאביו, רפאל, סמולינג, צ'יצ'ריטו, נאני וואלנסיה – כולם לא היו או היו הרבה פחות משמעותיים בתקופת רונאלדו – אז יונייטד עשתה את שלה העונה.

המשחקים מול צ'לסי הם מבחן מעניין. הם יבהירו כמה כל השחקנים המתקדמים מוכנים למשחקים בשלבים שכאלו. יש הרבה מאד דברים שאפשר לנסות אבל אומר שני דברים:

א. יש סיכוי טוב שהמשחק הקודם בגשר היה מסתיים אחרת עם שיפוט אירופי (אני לא מדבר על קיפוח, אלא על סגנון) ולצ'לסי גם אין היום את דויד לואיז.

ב. תוצאת המשחק הראשון לא גרועה במונחים אירופים.

אני מקווה שהשקט הנפשי היחסי של יונייטד לגבי הישגי העונה הזו, אפשר יהיה לתרגם למשחק יחסית קריאטיבי. כפי שהיה במחצית הראשונה בליגה. עם שימוש בפאביו ושני קיצונים טבעיים ושני חלוצים.

*

צ'לסי חשבה לכמה ימים שהיא חזק במירוץ האליפות – על חשבון זה שהם כמובן ינצחו את כל המשחקים החסרים ומראש גם ינצחו מראש באולד טראפורד – רק שזה לא עובד ככה. סיכויי האליפוות שלה קלושים ונמוכים מהסיכוי שתסתבך במאבק על מקום רביעי. אם היא הייתה כל כך טובה היא לא הייתה נופלת לפיגור כל כך גדול מיונייטד בעונה די אפורה.

הדחה מאירופה בשלב הזה תגדיר את העונה הזו כמשהו בין מביך לקטסטרופלי. ציינתי היום בעיתון שגרנט הוא המאמן היחיד בצ'לסי מאז הגיע מוריניו שסיים עונה בלי תארים, אבל גם הוא היה קרוב במילימטרים לקחת משהו. אבל יש משהו אפילו מעבר לאי זכיה בתארים.

אני מזכיר לכם את הרעש העצום שעשו למשל שני הפסדי חוץ של יונייטד בגשר ואנפילד בתוך חמישה ימים. רעש עצום של פעמוני אזהרה וחגיגות המתנגדים. אבל האם יונייטד אי פעם עוברת התרסקות טוטאלית ומשבר שנמשך יותר מחודשיים כפי שצ'לסי עברה השנה? ועוד בתקופה בה היא נחשבה המועמדת הראשית לאליפות? יונייטד לא מתקרבת למשברים כאלו.

מה תעשה צ'לסי עם הלחץ הזה? זו שאלה מעניינת שכל תשובה אפשרית לה.

וָאנְזִין!
זו יכולה להיות ההתחלה של עונה מופלאה

63 Comments

עוד ילד 6 באפריל 2011

אני קורא קבוע של הפוסטים שלך אך אנא בתור אוהד מושבע של השדים תעלה את הפוסט שלפני המשחק קצת יותר מוקדם שיהיה חומר למחשבה…

ניינר 6 באפריל 2011

אני עדיין מתבאס ממשחק בין שתי קבוצות מאותה ליגה בצ'מפיונס. הקלאסיקו, אם יהיה, הוא משהו מיוחד ונדיר אבל עוד פעם צ'לסי-יונייטד? קצת נדוש

יריב 6 באפריל 2011

אין מה לעשות, הליגה האנגלית חזקה מדי. הדרך היחידה למנוע מפגשים בין קבוצות אנגליות הוא להוריד את מספר המשתתפות מהליגה האנגלית, וזה לא נראה לי סביר. אם כבר, צריך להגדיל את מספר המשתתפות, בעיקר בהתחשב בזה שקוראים למנצחת "אלופת אירופה" ולא "אלופת ליגת האלופות".

אביעד 6 באפריל 2011

הקלאסיקו "מיוחד ונדיר"? 5 משחקים בין שתיהן במשהו כמו 3 שבועות זו הצפת יתר.

ניינר 6 באפריל 2011

בליגת האלופות הוא לא קורה כמעט. מה שקורה השנה עם חמישה מפגשים הוא מטורף

שרבל 6 באפריל 2011

אחלה כתבה רונן!!! זריקת עידוד.

גיל 6 באפריל 2011

האמת היא שהמשחק לא מזיז לי הרבה, כמו שאמרת האליפות חשובה יותר. איכשהוא התחושה שלי היא שעד שסוף סוף מגיעים לרגעי ההכרעה בצ'מפיונס ליג כבר יצא כל המיץ מהעונה הזו וזה עוד רק משחק ראשון.

גיל 6 באפריל 2011

אגב, בתור ארגון שמנסה לחלוב כסף מכל מקור אפשרי, איך זה ששני המשחקים באותה השעה? לא הגיוני לשים אותם אחד אחרי השני?

אביעד 6 באפריל 2011

תן להם זמן…

Yair 6 באפריל 2011

ריו פרדיננד, הבחור מקומיק ריליף ובעל חשבון הטוויטר המפורסם פותח בהרכב היונייטד היום, מקווה שהוא טוב כמו שמספרים.

וברצינות, מקווה שהוא כשיר ומספיק חדש בשביל המשחק הזה, כי אם לא אני באמת חושב שסמולינג הרוויח את הצ'אנס לשחק במשחקים הגדולים כשריו לא 100 אחוז.

נתאי 6 באפריל 2011

לקרוא את השמות ולא להאמין. הקוסם הזקן בדרך לאליפות עם שחקנים שנראים כמו הסגל של סביליה או ויאריאל, או במילים אחרות, נחמדים, רעבים ובעיקר בינוניים…
העונה הזאת מחזירה את הגאווה באהדה למנצ'סטר (לא באמת צריך לציין, אבל בכל זאת, יונייטד….). זה לא כוכבים דשנים ונפוחים שמובילים את הליגה בצורה צפויה, אלא מנצ'סטר של פעם עם צ'יצ'ריטו בתפקיד סולשיאר הצעיר, האחים המתולתלים בתפקיד הנווילים עם השביל באמצע, סמולינג על תקן דיוויד מיי וראיין גיגס בתפקיד אלוהים.
ועוד משהו…
אני לא בטוח שזו הבמה ושהנושא לא נידון בעבר, אבל האם נענש כראוי האיש שאחראי על זווית הצילום הנוראית בפנדלים של הגמר במוסקבה? גם עכשיו כשאני רואה את זה (ולא רק בחלומות שטופי זיעה) אני לא מבין מה קורה שם.
פרס ישראל לאדווין ואן-דר סאר על בניין גדר ההפרדה בין הכדור לרשת

גיל 6 באפריל 2011

גול שהוא כולו גאונות צרופה. צריך להחתים את גיגס לעוד 3 שנים.

Danny 6 באפריל 2011

link for the game any one

דורון (אחר) 6 באפריל 2011

למי שצריך לינק לצפיה, זה עושה את העבודה בינתיים
http://www.mips.tv/channel.php?u=50167
חוצמזה – השחקן המצטיין ביונייטד במחצית הראשונה היה טורס. מעבר לכך גם רוני וגיגס במשחק נהדר.

אשך טמיר המקורי 6 באפריל 2011

כבר לא יוצא לי לראות הרבה כדורגל ובכלל לא ליגה אנגלית (כבר שנים יש לי רק ספורט 5), אבל עכשיו אחרי המחצית בין יונייטד וצ'לסי עלתה לי מחשבה.

לפעמים, כשאתה מסתכל על קבוצה מסוימת, אתה רואה כישרון. לפעמים אתה רואה לחימה, אופי. לפעמים יוהרה. לפעמים מאמן.

כשאני מסתכל על יונייטד אני רואה קבוצת כדורגל.

אביעד 6 באפריל 2011

עכשיו ידברו על גיגס, ידברו על רוני, ידברו על הפנדל שלא נשרק.
אבל אני רוצה לדבר על השחקן הכי טוב במגרש. the unsung hero – מייקל קאריק לדעתי נתן משחק נפלא. זה לא רק המסירה המדהימה לגיגס שהובילה לשער. זו עבודת ההגנה הנהדרת שלו שבאמצעותה היתרון המספרי של צ'לסי במרכז המגרש לא הורגש.
אגב, מתוך כל בליל השטויות שפלטו כהן וארבל (הכתף של ולנסיה בסדר, תודה. זה הקרסול שנשבר) בלט משהו אחד נכון – עמדת המגן הימני שלנו מקוללת.

תומר חרוב 6 באפריל 2011

יש לשגיא כהן יציאות לא עות מדי פעם,למשל הכינוי "הצלה של פוסטר"(ב-פ דגושה, לא בן פוסטר) על ההצלה של ואן דר סאר.

Glen in Spain 6 באפריל 2011

I saw boring Barca….

Historical, not historical never mind it is indeed nonsense. Every second you think there is a goal out there with them. What can you do?

רילקס 6 באפריל 2011

ראיין גיגס קלאסי
כיף לשחק נגד צלסי כשהליצן הברזילאי נח….

דורון (אחר) 6 באפריל 2011

בסופו של דבר המצטיינים היו קאריק (אני מסכים עם אביעד – משחק נהדר) ואברה, למרות הפנדל שהיה או לא היה, הוא נתן משחק נפלא. בכלל היה משחק טוב מאוד של יונייטד עם עליונות ברורה גם בדקות המסוגנות יותר של צ'לסי.

דורון (אחר) 6 באפריל 2011

מסוכנות, לצ'לסי לא היה סגנון או משהו שדומה לזה

אזי 7 באפריל 2011

דווקא דרוגבה השכיב כמה פעמים את אברה באגף..
Thank god for vidich

אריאל ש 7 באפריל 2011

דורון, אני נאלץ לחלוק עליך בנושא אברה. מלבד ההדיפה מהקו הוא היה חלש עד כדי מבוכה אתמול. תעלומה איך מי שהיה אחד מהמגינים השמאליים הטובים בעולם הפך תוך חודשיים להיות כל כך גרוע. הכושר הגופני עדיין שם אבל הביטחון העצמי בקרשים והוא שוגה בפעולות פשוטות. קאריק באמת היה מצויין אבל רוני היה רמה אחת מעל שאר השחקנים במגרש, עד כדי כך שהטעות היחידה שאני זוכר שלו היא שהוא נתן לאסיין לעבור אותו על הקו כשהוא ניסה להיות מגן ימני. היכולת שלו לעזור בכל נקודה על המגרש יחד עם הרצון לעשות את זה הופכת אותו למשהו באמת מיוחד.
נושא אחד שכמעט לא מדברים עליו, במיוחד לאור המשחק אתמול, הוא כמה מעט הגנה רוני מקבל מהשופטים. אסיין ביצע עליו שתי עבירות שהיו שוות אדום ישיר והשופט בקושי הגיב, שלא לדבר על אינסוף "קטנות" שהוא חטף ברגע שהכדור היה אצלו. אם רונלדו ובעיקר מסי היו מקבלים כזה יחס היו דנים בזה בלי סוף, אולי אפילו פה בדה באזר. אבל רוני פשוט קם וממשיך, ומקסימום מקלל למצלמה:-)

הופ 6 באפריל 2011

התלבטתי מה לראות ובחרתי נכון. שחטיאר הגיעו לכמה הזדמנויות בכלל לא רעות אבל בגדול הם אכזבו אותי, אחרי שקצת פיתחתי ציפיות עם עיתוני היום. ברזילאים וכל זה, ברצלונה זו רמה אחרת לגמרי.

red sox 6 באפריל 2011

את העובדה שבוסינגווה היה החלש במגרש היום ראיתי בשידור הישיר. אבל רק עכשיו שמתי לב עם כמה מעט שכל הוא סוגר את גיגס במהלך של השער. לא נצמד אליו, אבל גם לא חוסם את התנועה לשטח. לא ניגש לכדור, אבל גם לא נמצא עם הפנים אליו כדי לעקב את המהלך. פשוט עבודה מביכה של מגן.
החילוף שהזיז את איבנוביץ' לעמדה הזו היה לפחות 10 דקות מאוחר מדי. בוסינגווה לא עולה עליו התקפית, ובוודאי שלא הגנתית. יחד עם ההוצאה של דרוגבה דווקא בדקות שצ'לסי התחילה להפעיל לחץ אפשר לומר שזה היה משחק רע מאוד של אנצ'לוטי.

ועם כל זה, מסתבר שהקסם של פרגוסון עובד גם על שופטים מחוץ לממלכה.

אביאל 6 באפריל 2011

כרגיל, צ'לסי באלופות, לפני שנתיים, ארבע-חמש פנדלים, שנה שעברה שניים והשנה אחד, נראה מה יהיה עם זה.

ברגע שראיתי שפרדיננד משחק, ראיתי שהולכת להיות בעיה.

בוסניגווה זה לא אותו שחקן מאז הפציעה, למה לעזאזל לפתוח עם ז'ירקוב במקום מאלודה ? למה להוציא את דרוגבה שהיה הרבה יותר טוב מטורס ? שוב כמה תהיות לגבי אנצ'לוטי.

לשבוע הבא, אני בהחלט מקווה שאלכס יחזור לשחק, עם איבנוביץ' כמגן ההגנה של צ'לסי חזקה הרבה יותר, לדעתי לפחות הכל עוד פתוח, נקווה לטוב !

דורפן 7 באפריל 2011

אביאל – שיפוט זה גם פסיכולוגיה. אחרי שבמחצית הראשונה טורס צלל וקבוצה שלמה צעקה "עבר את הקו" לכדור שנבלם חצי מטר לפני הקו, היה ברור לי שלצ'לסי יש מעט קרדיט אצל השופט.

YB 6 באפריל 2011

לא התלהבתי מיונייטד (חוץ מרוני). צ'לסי הייתה אנמית להחריד (חוץ מקצת דרוגבה). כמובן שהמצטיין הוא ואן דר סאר, וזה אומר לא מעט. פרגי תמיד מצטיין.

קורא 6 באפריל 2011

גם במשחק שיונייטד הפסידה השנה בצ'לסי הרגשתי שהיא יותר חזקה מנטלית, וגם שיחקה יותר טוב. על פניו, צ'לסי היא קבוצה יותר כשרונית מהיונייטד, לבטח בקישור, אבל ההבדל הגדול בין הקבוצה הזו היום לבין זו של לפני שלוש שנים היא שהיא רק הולכת ונחלשת מנטלית. למעשה, ככל שהקבוצה הזו התחזקה מבחינת חומר שחקנים, היא רק נחלשה מבחינת היכולת להתמודד מול היונייטד.

מייקל קאריק למשל, לא היה נמצא אפילו בסגל של צ'לסי..

קורא 6 באפריל 2011

אה, ושכחתי להגיד, שהמשחק הזה היה אלים במיוחד מצידה של צ'לסי, וזה היה הדבר הכי עצוב. קבוצה שיודעת שהיא נחותה ומנסה להפחיד את היריבה באמצעים פיזיים, ולא מצליחה לעשות אפילו את זה.

יואב המקורי 6 באפריל 2011

אוף….כמעט עשור ללא ניצחון בגשר הסתיים בניצחון בשלבי הנוק אאוט.
קאריק-אחד ממשחקיו הגדולים ביותר, בטח בשנתיים האחרונות(כמו שאביעד ציין).
רוני-כשמהסירות של רוני מגיעות והמגע הראשוני עם הכדור טוב-אתה יודע שהוא בכושר.נייד,מסוכן, עבד קשה.
אברה-אני מקווה שזאת נסיגה זמנית, הוא טועה כמעט בכל החלטה(ועדיין מנע שער וודאי).
כדורגל הוא משחק מוזר לפעמים,בהפסד ליגה האחרון שם,יונייטד שיחקה טוב יותר מהיום ועם קצת יותר חדות ומהירות מחשבה, היתה שווה עוד שער חוץ אבל אני לגמרי לא מתלונן.
ניחשתי שנאני יכנס(ולא אבנס) אבל חשבתי שפארקי ילך לעמדת המגן הימני. הרעיון של נאני וולנסיה באגף אחד למקרים נקודתיים-מרגש!

יואב המקורי 7 באפריל 2011

כשמהסירות-כשהמסירות

יוסי מזרחי 6 באפריל 2011

קאריק, בהופעה שלא היתה לו כמותה ביונייטד עד היום.
לזה התכוון סיר אלכס כשקנה אותו.
פארק, פשוט תופעת טבע.
.
כמה מילים לא מחמיאות שפכנו על שני אלה (גם אני.)בשנתיים האחרונות.
צריך לבקש סליחה.
.
ואחרי הכל, מחכות לנו 90 דקות של מתח מקפיא בשבוע הבא.

אביאל 6 באפריל 2011

קורא – אני דווקא חושב שיונייטד היתה אלימה יותר המשחק, במשחק הקודם אכן צ'לסי שברה לשחקני יונייטד את הרגליים, אבל זה טיפוסי לליגה האנגלית וגם יונייטד יודעת לעשות את זה שצריך.

אבי 6 באפריל 2011

תענוג תענוג לאהוד את הקבוצה הזאת!

– גיגס מזדכך ומזדקק ממשחק למשחק; השנה בולט אצלו מינימליזם מעורר השתאות: כל הכשרון והנסיון, וכל 20 השנה, מתנקזים לפעולות מדוייקות של נגיעה אחת, או תנועה אחת. תענוג.

– גם אני ביקרתי את קאריק השנה, אבל למרות מגבלותיו, השחקן הזה הוא נכס אמיתי.

– שובו של פארק.

– הנוכחות של פרדיננד כ"כ מרגיעה: וידיץ הוא האש פרדיננד הוא הקרח. רק שישחקו יחד עד סוף העונה.

– רוני רוצה לנצח. ממש רוצה.

– ורק נקווה שהפגיעה של רפאל לא חמורה.

לא נעים לי מברבטוב…

גיל מזימבבואה 6 באפריל 2011

אני עדיין חושש מהגומלין. הסר התראיין וצינן את התלהבות האוהדים, זוהי רק המחצית. מה שמעודד זה שהשנה יוניטד כמעט לא סופגת באלופות (נידמה לי שרק 2 ).
פרדיננד היה ענק ובכלל כולם היו כ"כ מחויבים טקטית בדיוק כמו שקבוצת כדורגל צריכה להיראות.
מישהוא יודע מתי פלצ'ר חוזר?
ברצלונה – קיוויתי, "הימרתי", רציתי….נאדה.

אביעד 7 באפריל 2011

פלטשר חוזר לאימונים ביום שישי ואני מניח שאולי הוא יהיה כשיר לחצי גמר הגביע.

אבי 7 באפריל 2011

חצי גמר הגביע, או חצי גמר האלופות?

לירן שבתאי 6 באפריל 2011

בשני המקרים האחרונים שרוני כבש בסטמפורד ברידג' הפסדנו 2:1 אחרי שהוא העלה את יונייטד ליתרון. (השנה, ומול א.גרנט). אז בכלל שברנו מנחוס היום.

המשחק הכי טוב של קאריק ביונייטד. בשנה שעברה הוא היה הכי חלש במפגשים מול מינכן, השנה הוא בא לתקן.

יש לי תחושה שולנסיה ונאני יכולים לפרק הגנות באגף ימין. שווה לנסות, בסה"כ הבסיס של מגן זה כוח ומהירות. כל השאר נרכש. ולולנסיה יש את זה ועוד איך. מכל השחקנים שלנו ולנסיה היחיד שמזכיר "שחקן צ'לסי", שחור, חזק, מהיר, רובוט. מאלודה משודרג. כמה היה חסר לנו.

אריאל ש 7 באפריל 2011

המשחק הכי טוב של קאריק הוא עדיין ה 7-1 מול רומא.

סימנטוב 7 באפריל 2011

שמח שקאריק הצטיין ומקבל את כל המחמאות אני כבר הרבה זמן אוהב את המשחק שלו (ליברו בקישור).
צ'יצריטו זה השחקן בעל הכדרור הכי טוב שיש בלי כדור… כבר הרבה זמן מדברים על התנועה שלו וזה באמת מדהים כשהוא נע ומחליף כיוון הוא גורם להגנות להגיב וליונייטד את היתרון והיוזמה. צחוק הגורל הוא שהשילוב שלו עם ברבטוב יכל להיות קטלני.
לצערי לא ראיתי את המשחק (בדרכים)

דניאל 7 באפריל 2011

אסור לואן דר סאר לפרוש. פשוט אסור.
איזו הצלה מדהימה מהנגיחה של טורס.

תושב חוזר 7 באפריל 2011

פרגי הזה איזה לץ הוא. כל היום צחוקים ושיגועים. מה הלאה? גיגסי שוער ווד"ס חלוץ מרכזי? אולי יחזיר את קנטונה וישים אותו מגן שמאלי.
מצב הרוח טוב אחרי נצחון נאה. אני חשבתי שאברה המשיך את העונה הגנתית המזעזעת שלו (למרות ההצלה מהקו, כמה חורים ואיזה חוסר שקט). חוץ מזה, כל הזמן חשבתי שהייתי מחליף נצחון היום בנצחון בליגה לפני כמה שבועות, אבל זה מה יש.
רחוק מלהיות גמור העסק.

גפן 7 באפריל 2011

הסיכום שלי לשני המשחקים היום –

בארסה – שאחטר :
למרות התוצאה והמניטה ( חמסה ) זו הייתה יחסית לסטנדרט של בארסה תצוגה די בינונית. שאחטר הפתיעה אותי לטובה,למרות התבוסה.לעומת ארסנל הפתטית היא באה לשחק כדורגל,והביכה כמה פעמים את ההגנה של בארסה . רואים שם עבודה של המאמן הרומני. בארסה לא תנצח בחוץ שבוע הבא , כי היא לא צריכה . בקיצור NEXT – לחצי הגמר מול ריאל . יהיה חם אש,

צלסי – מנצסטר : משחק אנגלי טיפוסי… הרבה פיזיות,אבל מעט,אם בכלל,כדורגל. צלסי זו תעלומה!כ'כ הרבה כסף נשפך שם ועל מה?
מנצסטר כרגיל יעילה בטירוף.חוץ מנאני ורוני אני לא מחזיק מאף שחקן שם,ושוב הם מנקים את הליגה האנגלית,ובקלילות.
אומנם היה פנדל ברור לצלסי בסוף,אבל זה הכדורגל,פעם אתה מרוויח מטעות שיפוט ופעם אתה מפסיד.

ולסיום,איך אפשר בלי לכתוב משהו על פרגי.
הוא המאמן המושלם.לא נתקלתי אף פעם בכזה מאמן,ובשום ענף (גם פיל ג'קסון לא מתקרב אליו) .
מנצסטר זה פרגי!הוא השיטה! כוכבים עוזבים שם עונה אחר עונה והתארים ממשיכים להגיע אך ורק בגלל פרגי. שהוא יפרוש מאימון מנצסטר תחווה לדעתי ירידה עצומה במספר התארים שהמועדון הזה ישיג,ולא משנה מי יחליף אותו.

אור שחולם להיות אלבס 7 באפריל 2011

משחק אגדי של אלבז, כרגיל יש לאמר

אלי 7 באפריל 2011

כשווין רוני יורד לאחור ומתחיל התקפה אתה יודע שמשהו טוב הולך לקרות, טוב לראות אותו משחק בעמדת החלוץ השני, שנה שעברה הוא תפקד מצוין כסקורר, אבל כשהוא משחק מעט מאחור היכולת הנוספת שלו באה לידי ביטוי.

הפרצוף של רומן נשאר אותו הדבר ממוסקבה…

איזה טאץ' של גיגס בבישול, כשגיגס נמצא באגף שמאל נראה שהוא לא שכח כלום 20 שנה.
הפנדל של אברה הוא פנדל של מליון אחוז, אבל כמו שפרגי אמר, אני לא מרגיש גילטי.

כסיפוביץ 7 באפריל 2011

אם ברסה אתמול הייתה נתקלת בקבוצה גולה אתמול היא הייתה בדרך החוצה.
הגנה חלשה להחריד שהיתה סופגת 3-4 שערים אם רוני וגיגס היו מולה..
לפחות סידרו לנו 4 סופר קלאסיקו בחודש הקרוב..
לבי עם צלסי שהייתה חלשה להחריד אתמול אך נשדדה שוב בדקה ה-90.
אפשר לוותר על הסיבוב השני ויאללה לחצי גמר

כסיפוביץ 7 באפריל 2011

ועוד משהו קטן…
פאקינג ראיין גיגס!!!!!
להתאהב כל פעם מחדש

נעל קרועה 7 באפריל 2011

ניסיון

איל 7 באפריל 2011

לא מבין את ההתלהבות אין קץ. לפרקים יונייטד שלטה וגימדה את צ'לסי. לפרקים המצב היה הפוך. לא הייתה דומיננטיות מיוחדת של צ'לסי. הדבר היחיד הדומיננטי היה הביטחון העצמי של יוניטד, לעומת הלחץ שהפגינה צ'לסי.

מצד שני, בקלות רבה המשחק היה יכול להיגמר בתיקו או בתוצאה אחרת.

כך שדברי ההלל כאן יש בהם במידת מה מאפיינים של "מבחן התוצאה" הידוע לשמצה.

איל 7 באפריל 2011

סליחה. צריך להיות "לא הייתה דומיננטיות מיוחדת של יונייטד".

איש 7 באפריל 2011

נראה שלאברמוביץ' קצת נמאס והוא משקיע פחות בהצערת הקבוצה ויותר בהצערת האישה שלצידו. אין ספק שזה רכש הרבה יותר מוצלח מטורס.

טל המנצ'סטרי 7 באפריל 2011

האמת,לא היו לפרגי יותר מדי ברירות בחילוף של רפאל וכשולנסיה עבר לשחק כמגן ונאני נכנס לעמדת הקיצוני. שחקני ההגנה שהיו על הספסל,סמולינג ואוונס,פשוט לא מתאימים לשחק כמגנים.
סמולינג בלם ורק בלם ואוונס בלם ויכול לשחק כמגן שמאלי.
פרגי יכול היה לשחק עם להזיז לשם את רוני אבל טוב שבחר אחרת.
הצליח לו לפרגי,צ'לסי שגם ככה היו די אנמים וכן,חששו לתקוף על צד ימין של יונייטד(אגב,גם רפאל היה נהדר שם עד לפציעה) ומצד שני אני מרגיש תחושת פיספוס כי בפעם,פעמיים הבודדות שולנסיה פרץ למעלה וביחד עם נאני,אשלי קול היה אובד עצות.
אם היינו קצת יותר מנסים,זה יכול היה להסתיים טוב עוד יותר מבחינתנו.
אגב,צריך לבדוק אבל אני חושב שבמדינות מסויימות שיתוף פעולה של ולנסיה ונאני הוא לא חוקי,אם פרגוסון יחליט לאמץ לעצמו את הסגנון הזה "וכשאין ברירה"..אלוהים יעזור למגן שיעמוד מולם.
הייתי בברידג' בפעם האחרונה שניצחנו שם לפני 9 שנים,3-0 בתצוגת כדורגל של ללקק את האצבעות ואחד המצטיניים היה איזה אחד,גיגס.
לא הצלחתי להשיג כרטיס ליציע של יונייטד אז ישבתי ביציע של צ'לסי,
סיפור לא קל לשבת סביב "אוייבים" ולנסות ולהסתיר את השמחה שלך כשיונייטד כבשה,אבל בשלב מסויים ולאחר עוד איזה מבצע גדול של גיגס
אמרתי לבחור מיואש שישב על ידי,שחקן שחקן הגיגס הזה,הוא הנהן בראשו להסכמה.
לשם שינוי היה שופט "חזק" שהחזיר לנו קצת על טעויות השיפוט שהיו לרעתנו שם ב 3 העונות האחרונות,עכשיו צריך איזה קוון שיחזיר לנו על הנבדל של 2 מטר של דרוגבה בעונה שעברה באולד-טראפורד.

אם קאריק יצליח לשמור על יציבות הכושר מאתמול(המשחק הכי טוב שלו בשנתיים האחרונות),אם פלטצר יחליט לשתות כוסית ערק כל בוקר בכדי להרוג את החיידקים שמסתובבים לו בבטן בשבועות האחרונים,אם ההתאחדות לא תחפש להמשיך להעניש ולהרחיק את רוני ובגלל שלא התגלח לפני משחק או משהו טיפשי דומה,אם הגב/ברכיים של ריו יחזיקו מעמד,בקיצור,טיפה מזל בכל הנוגע למצבת השחקנים עד לסיום העונה וביחד עם זה שזה מריח שיונייטד מגיעה לשיא בזמן הכי נכון של העונה,השמיים הם הגבול.

אבי 7 באפריל 2011

תוסיף גם איחולים לאנדרסון

איברה 7 באפריל 2011

ברצלונה הם הגבול…

טל המנצ'סטרי 7 באפריל 2011

במשחק אחד השמיים נקיים לגמרי מעננים

נעל קרועה 7 באפריל 2011

כל הענין הזה של צ"לסי יוניטד,נצחונות והפסדים במילימטר
פנדל לפה,שריקה לשם,ככה צריך להראות משחק הצמרת?

טל המנצ'סטרי 7 באפריל 2011

כן,ככה צריך להראות משחק הצמרת,עדיף מהתרים תנגח של ברצלונה.

אדם 7 באפריל 2011

אני חושב שסיבה נוספת לכך שניצחנו אתמול היא שהשיפוט היה אירופאי ולא אנגלי, במיוחד על כל העבירות הקטנות האלה שצ'לסי עשו עלינו באמצע והשופט כן בחור לשרוק לטובתנו. כל השריקות האלה הפריעו לזרימת המשחק של צ'לסי ועזרו לנו.
2. ראיין גיגס
3. ואן דר סר
4. לפני חודש דיברתי עם חבר על כך שיונייטד האריכה את ההתקשרות עם מייקל קאריק, אמרתי לו משהו בסגנון "ההיסטוריה אומרת שפרגי יוציא אותנו מפגרים וקאריק יתברר כשחקן מצויין"… אז יצאתי שוב מפגר וחסר מושג בכדורגל, היידה סר אלכס.

נעל קרועה 7 באפריל 2011

במחשבה שניה יש לברך על התוצאה הזו
יהיה מה לראות בשבוע הבא

דורפן 7 באפריל 2011

כן. המשחק הזה מציל את אופ"א מבזיון של שבוע לפרוטקול. אולי זה הזמן לקבוע משחק יחיד במגרשה של הקבוצה עם המאזן הטוב יותר – ולהחזיר את שלב הבתים השני. זה גם יהפוך המשחקים בבתים ליותר חשובים.

טל המנצ'סטרי 7 באפריל 2011

להחזיר את שלב הבתים השני?

לא תודה,עוד עומס של משחקים בעונה,עוד לקיחת העוקץ מריגוש של משחק באירופה,המתכונת הזו היתה סיוט אחד גדול.

להחזיר את האלופות לאלופות בלבד,שיטת בית וחוץ.
להחזיר את אופ"א למתכונת הישנה.
להחזיר את גביע המחזיקות הנהדר.

יוסי מזרחי 8 באפריל 2011

פשוט ונכון.

Comments closed